Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 juliusi babasok

szvetlana
Létrehozva: 2004. november 5. 08:18
Sziasztok!!!
Mivel van mar minden honapra babavaro topik, gondoltam, akik 2005 juliusara varjak babajukat, azok se maradjanak ki:)))
Szoval jo lenne, ha tobbet osszejonnenk, es megbeszelnenk a babavaras oromeit, gondjainkat, felelmeinket:)))
  1. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 17. 07:2594451.

    sziasztok

    Rita de jó biztos tetszeni fog!!! tényleg emlékszem is h ez a szakmád!tényleg akarsz ebben dolgozni vagy csak itthoni melónak akarod?

    Trixi örülök h előbújtál, mások is követhetnék a jópéldádat, pl babóca is megtehetné két havi rendes bejelentkezését  nembeszélve szigetlakótársaimról mega többiekről!!

    piramis merre vagy?

    Trixi kár h ilyen sokat kell dolgoznod ... látod én folyton jiövök de erről a két ünnep közti taliról lemaradtam én is bejelentkeznék!

    ma próbálom Levit lekötni, nem lesz kis meló

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. november 16. 20:5494450.

    Sziasztok csajszik!

     

    Ha-ha előbújtam a csigaházamból.

    Olvaslak ám bennetek a Het.Csak nincs kedvem meg időm írni.N

     

     

    Jobbulást kívánok minden ki betegnek!

     

    Hihetetlen mekkorák már a most született gyerkőcők.

    Johanna igazi csjszi.Szerintem negyon hasonlít a Patrikra.

     

    Nándi meg igazi pasi.Jó is mérekkel rendelkezik.

     

     

    Zita:Flóra már bölcsibe és te újra dolgozol.Minden elismerésem neked!

     

     

    Oltásról:Én nagyon ellen vagyok mindenféle plussz oltásnak a kötelezőn kívül.  De ez a H1N1 nagyon brutál tüdőgyulladást tud szövődményként csinálni. Utána olvastam sok-sok mindent,pozitív,negatív dolgokat.Sok-sok szakmai dolgot is. de amior a tüdőgyógyász felhívott bennünket a rendelőben,h ha tehetjük akkor kapja meg mindeki és családtagok is,akkor úgy döntöttem be adatom mindenkinek.Ennek már 2 hete.Mi már védettek is vagyunk. semmi bajunk nem volt tőle.Norbinak még  a karja se fájt.

     

     

    Amúgy semmi nem nagyon történik velünk,azért nem is írok.

    okat-sokat dolgozunk.Ha nem dolgozunk akkor igyekszünk sok-sok időt együtt tölteni.

    Norbinak is vannak brutál napjai.Ő is beszél csúnyán,verekszik is és tud elég agresszív is lenni.

     

    Niki kamasz,de nagyon jól kezelhető.Néha vannak vele veszekedések de nem v.szesek.

    Fiúk egyre több legyeskdik körülötte,de eddig még senki nem nyert.vagyis volt egy fiú de 2 hét után vége lett a dolognak.

    Szerencsére nem nagyon viselte meg a dolog.

     

     

    Rita:fúú nagyon klassz takarókat varrsz.Jó lenne nekem is egy,de majd csak ünnepek után,ha lesz még kapacitásod.

     

     

     

    Ebben a hónapban elkezdődik nálunk az ISO ellenőrzés.na ez kemény időszak lesz nálunk. Én belső auditor (ellenőr) vagyok és nem kevés plusz munkával jár. na ennyi voltam.  Vigyázzatok magatokra. Ja olvastam,hogy valamikor dec.talit szervezetk.Mi két ünnep között leszünk szabin norbival. PusziTrixi 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. november 16. 19:1594449.

    Sziasztok!

     

    Venci es Johanna hetvegen beteg volt, tarsult hozza az apjuk is. Pentek ejjel arra keltunk, hogy hany Johanna, majd kis ido mulva Venci is felebredt es csatlakozott hozza o is. Igy ketten nalam a nagyagyban es felvaltva tartottam a talat nekik. Szombaton nem is ettek, de vasarnapra mar semmi bajuk nem volt. VAgyis ugy tunt, de Johanna meg ma egy hatalmasat rottyantott, ugy, hogy a kadban kellett levetkoztetnem, mert mindene olyan volt. Nem is evett ma szinte semmit, reggel egy fel adag Sinlac, delutan vegre egy majdnem szelet kenyer, es most este par kanal Sinlac. Tehat valami nem stimmel a pocakjaval, vagy csak a foga trefalkozik es az faj neki. 

     

    Jo, hogy van batorsaga sok embernek beadatni az oltast. En minden oltastol irtozok, a kotelezokon kivul csak a kullancsot adattuk be (de ha elobb jutunk el az Oltasambulanciara, akkor azt sem kaptak volna meg), semmi mast. Johanna meg a kullancsot sem fogja. Nalunk Venci nem is kaphatja, egyedul az apjuk gondolkozik, hogy beoltatja magat, de ot ismerve, mire eljut odaig, vege az influenzanak

     

    gyoni: majdnem kesz a takarotok, mar "csak" tuzni kell. 160x125-os lett, jo lesz ugy? Szerintem szuper, fiuknak is nagyon tetszik, teljesen mas, mint az eddigiek. Kivancsi vagyok, hogy neked hogy fog tetszeni, ha nem jon be, akkor csinalok masikat

     

    emese: ugymond 5 evig tanultam varrni, ez a szakmam Csak nem igazan szerettem, sokaig elo sem vettem a gepet, de most kellett mar valami, ami kimozdit az itthonletbol. Ilyeneket meg mindig szerettem csinalni. 

     

    De most kaptam egy jo kis interlockot is, igy ruhakat is varrogatni fogok, ha raerek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 16. 17:0894448.

    szia Zita

    mi is beadattuk Levinek meg magunknak is pénteken, nekünk sem volt semmi bajunk

    pont két hét múlva megyünk Bécsbe, addigra meglesz az immunitás 

    az oviban az egyik kisrácnak harmadnapra jó magas láza lett, az már vszínű nem az oltás, sztem lassan már kérni fognak mintavételt itt mert annyi a beteg h a gyerekorvos megkérte a váltótársát  h ő is rendeljen mert nem győzte egyedül ma punnyadós napunk van itthon a fiúkkal, megyek is vissza elvermelek a minimax elé csak ettem egy kis kakaós csigát meg két falat nutellás kenyeret nyami 

    ja Zita jó munkát!

     

    előzmény:
    climbz (94447)
    2009-11-16  14:08
  5. 2009. november 16. 14:0894447.

    Sziasztok!

     

     

    Kár, hogy nem írtok!

     

     

    Sehol senki?!?

     

     

    Gyoni: az  aranyeret a sebész kezeli. Sajnálom, hogy ilyen sok a beteg az oviban.

     

     

    Pénteken beadattunk a gyerkőcöknek a H1N1 elleni oltást. Flóra nem is sírt csak legörbült a szája meg csúnyán nézett a doktor nénire. Zalán csak azért sírt mert jól feltúráztatta magát. Viszont pénteken délután úgy felpörögtek, hogy azt mondtam Mikinek, hogy ennek az oltóanyagnak az amfetamin a vivőanyag :DDDDD. Nem mintha máskor a sarokban üldögélnének.

     

    Viccet félretéve semmi bajuk se volt tőle, még hőemelkedés se

     

     

    Most éppen dolgozok.

     

     

    Puszi:

     

    Zita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 16. 13:5594446.

    úgy látom sehol senki

    nálunk egyre többen betegek az oviban, ráadásul az óvónéni is beteg, a másiknak meghalt az apukája szegénynek így még holnap is a beteg jön be így nem viszem Levit egy napig

    nem tudtok véletlen aranyér dokit? az egyáltalán melyik orvos kezeli? most már nagyon időszerű lenne elmennem ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 12. 18:1694445.

    sziasztok

    Rita azt mondod mr bölcsiben is ilyeneket mondott? hát úgy látszik az idő megszépíti az emlékeimet csak el kellett hordani mindennek Levit, ma egész aranyos volt, igaz h elmentünk sétálni, ő bicajozott így kifáradt rendesen, de erre nincs mindig erőm

    a takaró szuper lett!! mutattam Levinek is és őneki is tetszett

    Emese jó h nektek h működik ez a leültetős, nekünk nem

    Su elhiszem h Zsófi pörög, itt is rendesen volt energiája

    Climbz anyósod nem semmi sztem ha dogozni fogok majd, nálunk is jobb lesz a helyzet, de most még nem várom a melót, olan jó babázni Nándimmal

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. november 12. 11:5994444.
    Rita draga, szamomra egy "szuper-anya" vagy!!!  Annyira ugyes vagy!  Hogy tudsz ilyen takarokat csinalni?? Hol tanultad? Es ezt mind 3 kisgyerek mellett. Hat le a kalapokkal elotted!  Nekem is van kezugyessegem, fogtehnikus koromban mindenki dicsert, hogy milyen gyonyoru fogakat gyartok es kreativkodaskor is szep dolgokat szoktunk csinalni a gyerkocokkel, de erre bizti nem lennek kepes! Ebbol komolyan mondom, penzt tudnal keresni. Ilyen ugyes kezeket kar nem kihasznalni!  
    előzmény:
    ritasuni (94442)
    2009-11-11  14:21
  9. 2009. november 11. 19:5994443.

    Sziasztok!

     

     

    Tegnap előtt este írtam egy jó hossz hsz-t és eltűnt :(

     

     

    Emese, Gyoni: hát nem könnyű az biztos. Én nem panaszkodhatok Zalán (kopp-kopp) kezdi kinőni a hisztit de nálunk is volt egy párszor fenékre csapás. Voltak helyzetek amikor semmi nem használt. Mostanában Zalán nagyon kis okos fiú lett. Én egyenlőre csak az előnyét látom a vegyes csoportnak. Szrenrecsére eddig a "buta" a legcsúnyább szó ami hazajött. Nálunk az órákig tartó ok nélküli ordítás volt a sláger.

     

    Flóra bezzeg nagyon zsivány lett amióta bölcsis. Csíp, harap és veri Zalánt. Szegény Zalán folyton jön sírva, hogy Flóra megint bántotta de ő  olyan kisaranyos soha nem ütne vissza a kishúgának. Az én kis ártatlan aranyos nyuszikám így elromlott :DDDD. Anyja lánya! :DDDD

     

    Rita: nagyon szépek a takarók! Fantasztikus vagy. Mire nincs kapacitásod?

     

     

    Su: nagy gratu a melohoz. Ne parázz, simánfog menni minden! Én se bánom már, hogy júniusban visszamentem. Végül is egész jól alalkulnak a dolgok minden szempontból. anyóshoz kitratást. ÉN bizti nem bírnám elviselni az enyémet.

     

    Apropó anyuka: gerincsérve a drágának. Miki kisírta, hogy foglalkozzak már vele egy kicsit. Bejárt az osztályra infúzióra tök protkósan. Nehogy azt higyjétek, hogy eszébe jutott az unokáinak hozni egy csomag ropit vagy egy túró rudit. Bezzeg a sógorómék segge alá fizetik a kocsitörlesztést. Na persze tagadják meg titkolják de tutira ők fizetik. Bezzeg ha bajuk van intézzük mi.

     

    Rólunk ennyit...

     

    Holnap megholnap után szabin vagyok. Van egy rakás elintázni való T-mobil meg Budapest bank (hányós szmájli).

     

    Üdv:

     

    Zita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. november 11. 14:2194442.
    Es akkor Venci takarója
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. november 11. 14:1994441.

    Sziasztok!

     

    Emese: nyugodtan ird le, ha valami bant, hatha tudunk segiteni. Vagy legalabb nagyon egyutterzunk veled Nalunk is hozza haza az ovibol a "jo" dolgokat, de szerencsere nem olyan durva a helyzet, mint nalad, vagy gyoninal. Vagy nem beszelnek ott csunyan, vagy nem ragad ra. De szerencsere nalunk nagyon jok az ovonok, es jol is kezelik a gyerekeket. Venci nalunk is durvabb, siman leveri Patrikot, legtobbszor meg is mondom nekik, hogy nem jatszhatnak egyutt, mert az a vege, hogy Venci megveri Patrikot. De Patrik meg a masik veglet, egyik nap mar azert is uvoltott, mert Venci rautott az autojara Nalunk is az uncsitesok egy csoportba jarnak az oviban, de az ovonok figyelnek arra, hogy ne egymassal jatszanak es megprobaljak a lehetosegekhez kepest elkuloniteni oket.  Nagyon szep helyen jartatok es jogosan vagy buszke a lanyodra

     

    gyoni: akkor Levi semmit sem valtozott a bolcsi ota Mar akkor is ilyeneket tudott mondani. De szerintem se csak ti rontottatok el, ez a gyerek temperamentumatol is fugg. En aztan mar csak tudom, eg es fold Patrik es Venci, pedig egyforman nevelem oket. 

     

    Su: akkor nalatok is olyan a helyzet, hogy ha Zsofi szuletik eloszor, akkor ketszer meggondoljatok a tesot Bar mi bevallaltuk Venci utan a harmadikat is Remelem hamar osszeszoktok anyossal es problemamentes lesz az egyuttlakas. Sikerult valami segitseget talalni a felmondashoz? Nagyon kivancsi leszek, milyen lesz ujra dolgoznod. Bar akkor te is jo ritkan fogsz mar jonni

     

    En csak varrok es varrok, de vegre elkeszult Venci takaroja. Gyoni, most a tied kovetkezik, remelem masfel het mulva mar kesz is lesz. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. november 11. 13:1194440.

    Alpareknal is vegyes csoportok vannak es amit en kulonosen gondnak latok (masok orulnenek neki...), az az, hogy egy csopiba vannak az unokatesojaval. Vele egyidos az gyerek, csupan 3 honap valasztja el oket, de nagyon komisz kolyok.  A nyaron egyutt hetvegeztunk es egesz vegig kellett valaki szemmel tartsa oket, mert a gyerek egy vegbe kalapalta Alpart, utotte ahogy erte es kozben meg le is hulyezte szamtalanszor.  Akkor anyuka sokszor szolt ra, de a koloknek asszem baj van a hallasaval....  Es asszem ettol a szarhazi kolyoktol tanul el sok mindent sajnos.... Nem vagyok tulzottan kozeli kapcsolatba az apjaval, pedig unokatesom es nem akarok beleszolni a nevelesi stilusukba. A felesegevel sem kerultunk soha tul jo kapcsolatba, csak olyan felszines az egesz es valahogy nem tudom most hogy johetnek en ahhoz, hogy szoljak nekik a dologrol. Ovoneni tud rola es allitolag o mar szolt nekik. De ennel tobbet, mint szolni ovoneninek, hogy figyelje a kis komiszt, nem tudok tenni.  A ferjem szerint, ha o abba is hagyna, tuti kerulne va'egy mas kolyok, akitol meg esetleg ennel tobb hulyeseget is tudna tanulni. Mindenhol van ilyen rossz-csont kolyok. Abigelenknel is volt, sot van meg mindig a suliba is.

    Es Gyoni, olyan "gondolkodo-szonyeg" van mar, csak eppen nem szonyeg formaban, hanem az eloszobaba a cipo tarto szekrenykere szoktuk raultetni es nem szabad sem jatsszon , sem Abigellel tarsalogjon, semmit sem tehet amig ott ul, csakis gondolkodhat. Regebb rovid idore tettuk csak oda es nem hatott. Vasarnap viszont egy orat ult ott, nem szolt senki hozza. Amikor megszolalt, mindig raszoltunk, hogy kuss a neve, hallgasson, semmit nem szabad tennie. Egy ido utan mar sirdogalt, de olyan csendben, hogy ha ki nem megyek, eszre sem veszem... Kerdem mi van, miert sir... Erre a valasz, hogy nem sir, csak konnyezik, mert faj a feneke a kemeny szekrenyen valo ulestol  es kell pisilni. Elengedtem pisilni es utanna jo sokaig beszelgettem vele. Talan jobb volt az urfi utanna. Na, de nem kell "megijedni", nem szallt bele az angyal....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94438)
    2009-11-11  11:27
  13. Su
    Su
    2009. november 11. 12:3194439.

    Sziasztok!

     

    Hú Gyoni, elég kemény helyzetek vannak nálatok!

     

    Nálunk a hiszti megy, azért előbb-utóbb el tudom érni amit akarok.

    Viszont Zsófival nem lesz ilyen egyszerű dolgom- szerintem  ő feje tetejére állítja majd a családot. Ha most is nem foglalkozunk szünet nélkül vele, akkor mindent szétszed, és csak és kizárólag tiltott dolgot csinál. És: 16 hónapos!!!! Szóval ülünk mi még a nagyanyjával a sarokban , ahogy a dolgok állnak.

    Simán lepofozza Fannit is. Persze kicsi, és nem üt nagyot, de odamegy, és rácsap minden laca-faca nélkül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94438)
    2009-11-11  11:27
  14. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 11. 11:2794438.

    Emese teljesen átérzem amit mondasz, én annyiból vagyok csak jobb helyzetben h az én drágám sosem volt egy kimondott angyal így nem igen vártam nagyon mást én arra gondolok h a közösségben farkastörvények vannak és az lesz a főnök aki a legerősebb legnagyszájúbb legmerészebb stb és itthon is ezt folytatják

    ráadásul Leviéké vegyes csopi, vannak akik jövőre isibe mennek és hát eléggé veszi át tőlük a hülyeségeket meg a csúnya szavakat

    meg a másik h nagyobbak között kell érvényesülnie így duplán dinnye

    a fegyelmezésről nem tudok tanácsot adni, mint látszik én nem értem eredményeket

    anyu azt mondta h jelöljek ki egy gondolkodó szőnyeget és ha nem használ semmi ültessem rá h gondolkodjon, próbáld ki hátha nálatok beválik, nálunk az ilyesmi nem működik

    ami picit működött az az h két óráig nem szóltam hozzá és megkértem h ő se szóljon hozzám, ezen azért elcsodálkozott 

    tegnap vacsinál romjaimban hevertem, Levi elégedetten kajált (és jó rendetlenül) majd vigyorogva megkérdezett, anya, fáradt vagy? jó h azt nem mondta h mi van anya kipurcantál?

    szóval nagyon komisz a gyerek

    ami már tuti h karácsonyra le fogom tilatni neki az ajándék dömpinget, minden családrésztől egy db ajándékot kaphat, az összesen három és kész

    nagyon gáz idő van, mi már mentünk pár kört Nándival ebben a remek időben, posta gyógyszertár, pék, közben tornáztam kicsit, most fő a kaja aztán nemsoká mehetek Leviért

    apa ma meg holnap Kolozsváron van, na még ilyenkor is meg van kicsit szeppenve Levi mikor apa nem jön haza, tegnap mondtam neki h én is apával megyek mert ilyen csúnyán viselkedik és őrá meg vigyáz valamelyik nagyi erre közölte h én nem mehetek és az van amit ő mond

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. november 10. 15:5994437.

    Sziasztok lanyok.

    Gyoni, olyan ismeros dologrol irsz....  Az en draga kicsi fiam, aki mindig olyan volt mint egy foldre szallt angyalka.... Hat nem ismerunk ra!  Egy ideje hetvegeken nem alszik s kibirhatatlanna valik delutanra. (Most hivott anyu, ma sem aludt... ki erti meg a kolket... tegnap 2 orat aludt es olyan fresh volt, hogy este 11kor aludt el... ma meg... aaaaa  ). Nem lehet semmit sem csinalni mert ektelenul uvoltozik, vag mindent a noverkejehez, uti Abigelt, karomkodik...  En mar nem tudok mit kezdeni, le sem mernem ide irni, hogy miket mond, milyen szavakkal dobalozik, az NLC-sek kitorolnek a h.sz-omat.... komolyan!  Es nagyon-nagyon sokszor uti meg Abigelt, en mar nem tudom mit es hogy mondjak neki, hogy ne tegye. Buntetesen tul vagyunk, szep szavakon is, megvonason is, sot, egyik nap mar nem birtam es....  belepaltam a fenekebe.... Persze sirt utanna es fogadkozott, hogy tobbet nem teszi. Eskuszok, 10 perc nem telt el es hallom sir Abi... Nona, hogy megint megutotte, egy autot vagott hozza. En eddig nem akartam irni ezekrol, mert gondoltam el sem hiszitek, de ha masnal is van ilyen, akkor csak le merem irni, hatha tudtok jo tanaccsal jonni! Mondjatok mar, mit rontottam el? Nem is tudom... Valamivel biztos vetettem, en ugy erzem az en hibam... a mi hibank...

    Na, megyek haza... Lassam ma miket produkal a fiu... Elvegre ma sem aludt, tuti nincs valami jo passzba.

     

     nektek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94436)
    2009-11-10  13:37
  16. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 10. 13:3794436.

    sziasztok

    Emese szuper helyen voltatok!! látszik h jól ki tudtatok kapcsolódni!

    Su ne aggódj minden rendben lesz csak bele kell kezdeni és minden megy majd a maga útján.

    Vacsizni nem mentem, nem volt kedvem a tortúrához, majd a karácsonyira elmegyek.

    Levi mostanában megint műsorozik minden nap, most is úgy jöttünk haza h hisztizett az úton, semmi nem volt jó, aztán kapott egy frászt attól persze megsértődött

    és nagyon csúnyán beszél,  úgyhogy kiskamasz a javából

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Su
    Su
    2009. november 10. 11:4094435.

    Sziasztok!

     

    Emese, nagyon tutik a képek!

     

    Gyoni, édes Levi ezekkel a szerelmekkel, már a bölcsiben is volt egy kislány, ugye?

    Sajnálom, a balhét anyukáddal, remélem, hogy azért el tudtál menni vacsorázni a kollégákkal.

     

    Piramis: régebbi kérdésedre- igen, anyuék Kovászna megyében voltak a rokonoknál, meg Brassóban nagynénémnél.Remélem, semmit nem hurcoltak be.Decemberben ugyanonnan vendégek jönnek, Gabinak lesz a szalagavatója és a szülei jönnek el megnézni. Úgy hogy lehet, mi oltatni fogunk. Bár Zsófinak egyáltalán nem javasolja a doktornéni, csak Fanninak. Miért oszlik meg ennyire ebben a kérdésben az orvostársadalom????Fel nem foghatom.

    Mi is kaptunk több kilónyi hazait: anyu vett húst, kolbászt és májashurkát töltöttek, meg füstöltek, úgy hogy most félévre el vagyunk látva ezekkel.Csuda, hogy átengedték a határon.

     

    Nálunk: 

    Pénteken anyósom beköltözött, azóta megy az alkalmazkodás-megszokás stb- kisebb nagyobb sikerekkel.

    Fanni a héten megint itthon van, megfertőztem a köhögős, lerakodós vírusommal

     

    Zsófi pedig úgy pörög egy ideje megint, esküszöm tele lesz komplexusokkal, de muszáj mindenre nemet mondani amit csinál! Asztalon mászkálna kaja közben, poharakat borít, tányérokkal rohangál, a fagyasztó ajtaját nyitogatja., este meg nem akar aludni.Kikészített. 

     

    Én meg még mindig szorongok az ismeretlen munkakörtől, a kihívástól, pedig én akartam magamnak, panaszom nem lehet senkire!Most fogom beadni a felmondásomat, felmondani a gyedet- remélem nem maradok hoppon, hogy mégse vesznek fel!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. november 9. 15:1494434.

    Erre mondjak, hogy "Save the best for last"..... A legjobbat utolsonak hagytam. Szerintem isteni ez a kep: a hegyoldalak mind havasok voltak mar, de mivel az utat takaritottak, hat ilyen isteni latvanyt nyujtott az ut a hegy csucsarol. Ennel szebb nem tud ez az ut lenni nyaron sem. Akkor nincs ekkora kontrasztus es nem latszik ennyire gyonyoruen...  

    Na, hat ezek a mi 10 eves evfordulonkon keszul kepek legszebbjei. A panzio, ahol laktunk, egy halas-to mellett van, eletemben ennyi halat egy helyen nem lattam meg! Es nem is ettem ennyi halas kajat 2 nap alatt sosem...  

     

    Amugy meg rolunk annyit, hogy jol vagyunk, mindenki jol van. Mult heten szunet volt a suliba, oviba. A nagynenemet haza hoztuk falurol, o volt a gyerkocokkel, mert nem volt ki masra hagyni oket. De senki sem banta, imadjak a ven-csajt es o is imadja oket, igy mindenki boldog volt. A draga kincseim tokre leamortizaltak a nagynenit, annyit jatszodtak vele 5 nap alatt, hogy hihetetlen.  Sajnos nekem sosincs ennyi idom jatszani veluk.....   Komolyan mondom, neha ugy hianyzik, hogy zavarodok bele.   Olyan keveset vagyok otthon, s olyankor meg robotolok mint egy kutya, alig van idom olvasni piciket nekik, meg esetleg egy rovidke jatekra....

    Na, eldugulok mara. Sok pusz mindenkinek!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. november 9. 14:5794433.

    Sziasztok!

     

    Na, megjottem es hoztam a megigert kepeket is!  Apa mar unta, hogy annyit nyugolok ertuk, igy beadta a derekat es csinalt nekem is masolatot roluk...  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 9. 13:3594432.
    ja igen, Levi nagyon emberes, már most férfi az oviban is van már szerelme, hihetetlen miket adnak elő búcsúzkodáskor sőt mikor Vivi másik fiúval lóg, mert ilyen is van addig szomorkodik és mondja h míg Vivi Botival játszott ő vigyázott Vivi rajzára, tisztára mint a búsképű lovag
    előzmény:
    piramis (94430)
    2009-11-09  12:40
  21. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 9. 13:3194431.

    Piramis jó hogy jöttél!

    anyu ép most hívott és bocsánatot kért , ilyen sem volt még, mondtam h nem tudok mit tenni Levivel ez van, de ha míg ott vagyunk mindenki bxtatja, attól nem fog szebben viselkedni csak megutálja az ottlétet

    Örülök h Noémi ilyen jól eszik, akkor majd most gyorsan hízásnak fog indulni

    igen az apák olyan könnyen legyintenek h mit aggódunk, meg idegeskedünk

    de jó h csomagokat küldtök meg kaptok, gondolom h várod

    megyek mert Nándi persze jól fel lett zavarva és azóta nem aludt igazán vissza 

    előzmény:
    piramis (94430)
    2009-11-09  12:40
  22. 2009. november 9. 12:4094430.

    haliho

     

    szia, Gyoni, fuuu, sajnalom, hogy osszebalheztatok anyukaddal:( es hogy ezert lemaradsz a vacsirol:( 

    Akartam mondani a multkor, hogy nagyon aranyosak a sracok a kepeken, Levi az elmaradhatatlan bugyis szerkoban, olyan emberes, vagy hogy is mondjam

    En is voltam ma a rendeloben, megkerdezni az oltast - szerdara kapnak, most epp nincs. 

    Annat megprobalom beoltatni a gyermekrendeloben, nem akarok odamenni sorbaallni vele (ossznepi oltas van). Hatha adnak idopontot. (En kibirom)

    Ma kapunk csomagot otthonrol, ugy varom, mint egy kiskolyokegy falumbeli srac volt otthon autoval, most jon vissza, edesanyaeknak en is kuldtem kis ezt-azt.

    Makepp semmi kulonos, Anna ma ment oviba, nagyon orultek neki:)

    Ma vettem uj bluzokat a csajoknak, foleg Annanak volt surgos oviba jarosat venni, mert majd mindegyik bluzanak megrovidult az ujja. Mostanban eszik azert rendesebben, igyekszem tobb tesztas dolgot fozni, azokat Noemi is szereti. Noeminek meg elkezdtuk adni a tehentejet. Kenytelenek voltunk, mar a napi tapszeradagjat sem akarta meginni, megunhatta az izet, meg az volt az erzesem, hogy ez a tapszer nem valami taplalo, na mindegy, a tejet imadja, jo sokat nyakal belole, semmi baja tole.  Anna 2 eves koraig tapszeres volt. Noemivel igy alakult. O meg kimondottan utalja az izetlen kajakat, most mar a mienkbol eszik, vagy ha nem, akkor kulon fozok, de rendesen izesitve (kevesebb soval).

    De sokszor megall az eszem, mit adjak neki is enni, nem eszi a kenyeret, sajtot, tojast. Joghurtot, turot sem igazan (ezt belelopom a fozelekebe). Felvagottat, sonkat onmagaban szereti a kis huncut. Meg a paradicsomot. Bebietelt egyet sem, tejpepet, barmilyen pepet a kozelebe sem vihetek. Pedig emlekszem, milyen egyszeru volt abbol reggelit, vacsorat rittyenteni. 

    Na mindegy, Feri szokta mondogatni, ne aggodj, megmarad a gyerek. Ha-ha. Nem o eteti nap mint nap. Fohet az en fejem.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 9. 12:0894429.

    sziasztok

    úgy látszik Leviből eltűnt a betegség, szépen kirohangálta magából

    én felirattam az oltást, a héten megpróbálom beadatni magamnak

    csak azt nem tudom a fülemmel mi van, múlt héten fájt, folyt belőle kicsit valami cucc, aztán már nem fáj de be van dugulva, megpróbáltam fültisztitóval tisztítani de csak rosszabb lett

    remélem emiatt lehet oltást kapni

    Nándi békésen szunyál, utálom h minden délben meg kell zavarni ...

    kivel mi van?

    ja anyu tegnap jól megbántott, Levi előadta a raplit, erre mi mamuttal elkezdtük a szokásos műsort hogy háromig számolok és jön a pofon aztán jött a pofon mire anyukám közölte h mit nevelem pont mikor nálunk vagyunk, szegény gyerek, miért nem otthon nevelem, és különben is mit akarok most már, fél évesen kellett volna elkezdeni de akkor úgy odavoltam tőle h csak na, rögtön ugrottam neki úgyhogy ma nem megyek a kollégáimmal vacsizni mert náluk hagytam volna a srácokat de így nem fogom

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. november 6. 13:5194428.

    Sziasztok!

     

    gyoni: ilyenkor már mind a két bátyja szaladt Venci is elindult már 11 hós kora előtt. Én Johannának az egy éves szülinapját céloztam be, hogy addigra szaladjon Látod, hiába egyszerre születtek, mégsem jók a ruhák Erre utaznak a babaruhagyártók, tuti így alakítja a természet is Nálunk igaz, hogy téli-nyári gyerek, de nagyon kevés ruhát tudtunk használni. Most már annál inkább, Venci már majdnem akkora, mint Patrik Gratulálunk Nándinak, nagyon ügyes! És nálatok is bebizonyosodik, hogy a nagy súly nem feltétlenül társul lustasággal Megkaptad a mailt?

     

    piramis: Johanna is inkább valamibe kapaszkodik és úgy közlekedik, nagyon nem akarja elengedni a dolgokat Bármit megfog és tolja maga előtt. Az összes széket képes kihordani a konyhából és azzal járni Kiváncsi leszek, hogy milyen lesz az oltás. 

     

    Patrik nagyon élvezte a bábszinházat. A csoportja total ki van halva, annyian betegek. De nagyon merges voltam, mert ma egy olyan gyereket bevittek, aki szerdan meg folyamatosan hanyt Azt ne mondja nekem senki, hogy egy nap alatt tokeletes lett. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. november 6. 09:5894427.

    Sziasztok!

     

    Su: gratulalok az allashoz!! Sot a kettohoz! Meglatod, nagyon jo lesz, azt csinalhatod, amit szeretsz, jaj, de orulok neked!!!!

    Figyeljetek oda, Erdely kornyeken nagyon sok a megbetegedes, edesanya mondta, bar Hargita megye annyira nem gaz (hol jartak anyukadek? Kovaszna megyeben?)

    Ritasuni: gratulalok Johannanak, de ugyeske!!! Majd felveszed videora a kovetkezo alkalommal a lepeseket

    Noemi is biztosan kozlekedik a fal menten, par masodpercre elengedi a kezunket es alldogalaztan lehuppan a fenekere.

    Anna mar teljesen jol van, tegnap sem volt laza, ejjel sem. Hetfoig bent marad, akkor mar engedem oviba.

    A mostani laz kapcsan eldontottem, hogy beadatom az oltast (legalabbis nekem es Annanak, Feri meg hezital)

    Egyelore a rendelonkben nincs oltas, de a betegseg utan ugyis kell varni, mig teljesen rendben lesz Anna. En felek, hogy oszinte legyek, asztmam van, es nem akarok megbetegedni.

    Szuloi ertekezlet: jo volt sok mindent ertettem, sok mindent nem, de a lenyeget igen. Egyre inkabb meggyozodok, hogy jo helyen van Anna, az ovonok nagyon szivukon viselik a munkajukat, most hogy 4 evesek lettek, sokkal tobb a foglalkozas, tanitjak a betuket,, a nevuket leirni, meg az alap hasznalt szavakat, pappa, mamma, stb. Megdicsertek Annat, szeret rajzolgatni, meg amikor elrakja a jatekokat, mindent szisztematikusan, kockat a kockahoz, haromszoget a haromszoghoz (mondjuk, itthon is)

    Ruhakbol is a szinekben egymashoz passzolokat veszi fel egymashoz, lassan tanulhatok tole.

    Ugy unom a bezartsagot. A ho elolvadt, meleg van, 6 fok.

    most mennem kell, Noemi ramkente a kekszet, amit elcsocsalt, es nyafog. Ma meg jovok alvasidoben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top