Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szűz nő-milyen vagy?

nyusita
Létrehozva: 2004. november 27. 13:45
Én szűz jegyében születtem. Sokan unalmasnak látnak, mert szokásaim rabja vagyok. Imádom a munkámat és ez számomra mindennél fontosabb. Fontosabb a családomnál és a barátaimnál is. Lelkiismeretes, maximalista ember vagyok, sokat kritizálok, mert másoktól is ezt várom el. És Te?
  1. Torolt_felhasznalo_256064
    Torolt_felhasznalo_256064
    2004. december 2. 08:3776.
    Tőle-helyesen: tőle
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_256064 (75)
     
  2. Torolt_felhasznalo_256064
    Torolt_felhasznalo_256064
    2004. december 2. 08:3675.
    Hát a szenvedélyes gyűjtés az rám nem jellemző egyáltalán.
    Ami nem kell azt kidobom, folyamatosan szelektálok, hogy ne halmozódjon fel semmi sem a lakásban, se máshol, úgyh. ebben nagyon nem vagyok szűz. Sőt idegesit a sok kacat, kivagyok Tőle.
    A húgom a nagy "gyűjtő", pedig ő Mérleg nem lehetett elférni a lakásban tőle. :-)))Nem tudom rájuk mennyire jellemző ez. Ja és képes vagyok megválni nagyon személyes dolgoktól is, ha úgy adódik. Csak nagyon ritkán nem.
    előzmény:
    DeE29 (73)
     
  3. 2004. december 2. 00:4774.
    Ismerem az erzest. . .
    MINDENT megorzok, emleknek, gondolkodtatonak. . .
    Aztan neha, mikor ramjon a rendmania, takaritas kozben csak atkozom magamat.
    Eddig eletemben ketszer(26 eves vagyok)volt olyan, hogy felszamoltan a targyakat.
    Mindent kidobtam es majdnem belehaltam.
    Aztan lassacskan elmult es elkezdtem ujra gyujtogetni. . . :)))
    előzmény:
    DeE29 (73)
     
  4. 2004. december 1. 23:3973.
    Sziasztok!

    Micsoda megkonnyebules:)))
    Amikor ideirtam elsonek a topicba, hogy rendetlen vagyok, azt hittem meg fogtok kovezni:)
    S lam, vannak sorstarsaim:)
    Igazabol nalam is inkabb a rend megtartasaival vannak gondok. Valahogyan sokaig nem tud megmaradni, mert ahogy -ahol elek, a lakas, hasznalom, es szetszorodnak a dolgaim. . .
    Da ha nekiallok takaritani, na az nalam 2 nap. Total steril lesz minden, es leulok, es buszkeseg tolt el:)
    Arra lennek meg kivancsi, hogy Nalatok is problemat okoz e a regi kedves targyak megorzese.
    Mert nalam annyi regi kis kacat van, hogy lassan ne ferek el a lakasban.
    Mindig elokerulnek takaritaskor, es akkor elmerengek rajtuk, emlekezem. Ki nem dobok semmit!
    Hogy vagytok ezzel?

    sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. december 1. 23:0872.
    Egy kis segítség szűztől szűzeknek:

    A Szűz energiájának forrása: a vágy, hogy olyan dolgokat alkosson, amiket mások praktikusan használhatnak. Ebben a végletben kiemelkedően nagy teljesítményre és részletességre képes, ami szükségeltetik ahhoz, hogy minden apró részlet a helyére kerüljön és minden szisztematikusan működjön. Az motiválja, hogy teljességgel, művészien és precizitással másokat szolgáljon.

    Általában hajlamos leértékelni önmagát, annak ellenére, hogy ez a túlzott önkritika általában méltatlan jó képességeivel szemben. Ennek következtében hajlamos félrevonulni, amit tovább fokozhat az emberek előtti szégyenlősége is.

    Mélyrehatóan elemez mindent, mert szüksége van a dolgok működésének ismeretére. Hihetetlen mennyiségű információt raktároz különféle dolgokról. Néha azonban elveszhet annyira a részletek alapos elemzésében, hogy végül maga a fő cél is elvész. Időnként maximalista, kicsinyes, finnyás, mindezek okán meglehetősen kritikus alkat. Ellenben óvakodik saját hibái keresésének szélsőségeitől, jöjjön az akár saját, akár mások irányából.

    Az aggodalmaskodás és a túlzott munkavállalás károsíthatja egészségét.

    Szereti a munkája elvégzéséhez kezében tudni a megfelelő eszközöket. Fontos dolgok az életében: munka, részletek, maximalizmus, és a mások fejlődésének elősegítése. Amit magával hozott: felbecsülő és elemző képessége és hogy precíz rendszereket és módszereket hozzon létre.

    A DUPLA szűzeknek üzenem, hogy Andrea Bocelli is az! Szóval semmi gáz. Egyébként én is szétszórt vagyok, megjegyzem aki hasonló cipőben jár és mélyrehatóbban elemzi/elemezteti a horoszkópját, rájön miért (az a fránya Merkúr hol is áll?). . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. december 1. 19:4771.
    Sziasztok!

    Szűz vagyok, kupi van az asztalomon és a ruhásszekrényemben is.
    Azért nem vagyok rendetlen, mert ha már unom a könnyedén hozzáférhető ruhákat, akkor kirámolom gyorsan az egészet. De. . . akkor aztán képes vagyok pepecül csodaszép tapétával kibélelni a polcot! :-)

    Kritika: Hát nem is tudom. Én olyan megértő tudok lenni akárkihez. Na jó, azért a párommal tudunk kibeszélni is. :-)

    Párom dupla, sőt tripla vízöntő. De hogy ilyet is halljatok, neki 5 bolygója van a szűz jegyében. Több mint nekem! Így elég jól, sőt, több mint jól megvagyunk egymással. Asztrológus is megmondta! :-)

    Mindkettőnkben van skorpió.
    Az aszcendensem pedig oroszlán.

    Úgyhogy azért sok mindenből tevődik össze egy-egy jegy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_659030
    Torolt_felhasznalo_659030
    2004. december 1. 19:3570.
    Nagyon mely szenvedely tombolhat egy szuzben ha tenyleg szerelmes, de ha csak felszines vonzodasrol van szo akkor bizony tavolsagtarto es huvos. Ket kapcsolatom is volt szuz jegyu ferfiakkal, es nem lehet a kettot egy lapon emliteni annyira mas volt. Az egyikkel unalmas alloviz, a masikkal hol teljes osszhang hol tanyerdobalas de mindenkeppen nagyon mely erzesek. . . . nem is tudok a dolognak veget vetni pedig mar nehanyszor megprobaltam ;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_496298 (64)
     
  8. Torolt_felhasznalo_659030
    Torolt_felhasznalo_659030
    2004. december 1. 19:2469.
    Lehet hogy az a kozos bennunk a tobbi szuzzel hogy zavar a kupi, csak mi nem tudunk olyan tokeletes rendet tartani mint ok. . . De miert? Utalom hogy nem vagyok tokeletes! :)))
    Raadasul az idovel is hadilabon allok, folyton elkesek mindenhonnan. . .
    előzmény:
    s28a (66)
     
  9. Torolt_felhasznalo_360311
    Torolt_felhasznalo_360311
    2004. december 1. 19:0768.
    Azért vagy kupis, mert átlátsz a káoszon. :))

    Nem próbálnád meg mégis jellemezni egy kicsit. Kiegészítitek egymást? Vagy hogy megy ez? Még nem vagyok együtt a párommal még csak ismerkedünk, de remélem lesz belőle vmi:)(kop-kop-kop)
    előzmény:
    lillus. (67)
     
  10. 2004. december 1. 18:0267.
    én is szűz nő vagyok, rák párral. Már 7 éve. Nem igazán tudom jellemezni a kapcsolatunkat, de szerintem a 7 év magáért beszél, főleg hogy 22 vagyok. Egyébként az összes itt leírt tulajdonság jellemző rám, kivéve a rendmániát. Kifejezetten rendetlen vagyok. . . :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360311 (63)
     
  11. 2004. december 1. 17:2866.
    Jaj, ezt ismerem! Idegesít a kupi, de annyi mindent kéne csinálni, hogy napokig hozzá se fogok, mert nem tudom, mivel is kezdjem :) Aztán meg, ha hozzáfogtam, elmegy az ido a sok pepecseléssel. Mert akkor már muszáj mindent tökéletesen tisztára varázsolni. De azért selejtesnek nem érzem magam! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_659030 (59)
     
  12. 2004. december 1. 14:2265.
    Az az igazság, hogy én imádom a rendet, de mivel én is iszonyatosan aprólékos vagyok, ami másnak 2 órás munka, az nekem legalább fél nap. . . . . . . . és mire elvégzem, úgy elfáradok, hogy mindig marad elvégzendő feladat.

    Mivel én nem szűz vagyok, hanem vízöntő szűz aszcendenssel, nálam épp most a vízöntő szabadságvágya uralkodik, így egy kis kupi van a lakásban. . . . . . de már a szűzem berzenkedik. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_659030 (59)
     
  13. Torolt_felhasznalo_496298
    Torolt_felhasznalo_496298
    2004. december 1. 13:4564.
    Szenvedély? :-))))
    Hogy nem jellemző?!
    Hát ezt én is megcáfolnám, és a párom is. . . . ;-)
    előzmény:
    Veruska20 (47)
     
  14. Torolt_felhasznalo_360311
    Torolt_felhasznalo_360311
    2004. december 1. 13:4363.
    Mióta vagytok 1ütt? Mi a véleményed a szűz nő, rák pasi párosról?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_496298 (61)
     
  15. Torolt_felhasznalo_360311
    Torolt_felhasznalo_360311
    2004. december 1. 13:4262.
    :))))
    Legalább tudod nem vagy vele egyedül:))
    Aszcendens?
    Én sem nagyon hiszek a horoszkópban, de tény, h. vannak rám jellemző tuljadonságok:) Szűz jegyű szűz aszcendensű vagyok, na ez a borzasztó!!!!!! :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_496298 (60)
     
  16. Torolt_felhasznalo_496298
    Torolt_felhasznalo_496298
    2004. december 1. 13:4261.
    Az én párom is vízöntő. Háááát! Ez egy olyan se veled se nélküled kapcsolat. Néha imádjok egymást, néha viszont. . . . hát legalábbis nehéz. . .
    előzmény:
    nyusita (15)
     
  17. Torolt_felhasznalo_496298
    Torolt_felhasznalo_496298
    2004. december 1. 13:3760.
    Én pont ilyen vagyok! Ez borzasztó! Így leírva látni rettenetes. ;-)

    Nem nagyon hiszek az asztrológiában, de sajnos rám sok minden igaz a csillagjegyem jellemzőiből, így most csináltatok egy személyes horoszkópot. Még nincs kész, de már nagyon várom. :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360311 (7)
     
  18. Torolt_felhasznalo_659030
    Torolt_felhasznalo_659030
    2004. november 30. 22:2859.
    Minden amit leirtal pontosan ram illik, csak nekem merleg az aszcendensem. Idonkent ram jon a roham es nekiesek valamelyik kupacnak hogy felszamoljam, de mivel roppant aprolekos vagyok ez minimum fel napomba kerul. Ezert aztan nem jon ram olyan gyakran. Mi selejtes szuzek lennenk? :))))
    előzmény:
    s28a (51)
     
  19. Torolt_felhasznalo_933016
    Torolt_felhasznalo_933016
    2004. november 30. 20:0258.
    Olyan jót szórakoztam, míg olvastam a hozzászólásokat. Többen magamra ismertem. Miért jó érzés az, ha látom, más is "zizi" egy kicsit? Ez is szűz vonás?:-)
    Köszönve a bika aszcendensemnek rendesen a földhöz vagyok rögzítve. Ettől gyakran szenvedek, mert néha szeretnék elrugaszkodni a valóságtól és nem folyton csak racionálisnak lenni. Az erős kritikai érzékem alól saját magam sem vagyok kivétel, ami ellen egy ideje küzdök. Tudatosan próbálok megbocsájtani önmagamnak bizonyos helyzetekben és engedékenyebb lenni. Elmondok nektek két okosságot, melyeket én gyakran idézek fel magamnak: "Minél kevesebb szabályt állítasz fel arra, hogy milyennek kellene lennie az életnek, és hogy másoknak hogyan kellene viselkednie, annál könnyebb boldognak lenned. " "Ha megbocsátunk magunknak, akkor másokat sem kritizálunk tovább. "
    előzmény:
    s28a (51)
     
  20. 2004. november 30. 19:3257.
    vagy lehet, hogy mi vagyunk a kivételek, akik erősítik a szabályt:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_346467 (56)
     
  21. Torolt_felhasznalo_346467
    Torolt_felhasznalo_346467
    2004. november 30. 14:5356.
    Sziasztok! Minden szavatokkal egyetértek. Lehet, hogy a tipikus szűz mégse rendmániás?! :-)))) Egy hasonló
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. november 30. 13:3155.
    Szintén:))
    előzmény:
    Szonja77 (54)
     
  23. 2004. november 29. 17:2054.
    Íme egy újabb szűz nő. . . Én kifejezetten utálom a rendet, de a kupiban mindent megtalálok. . . :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. november 29. 17:1953.
    Érdekes mert rám nem jellemző, hogy szétszórt legyek. Azért viszont harapok, ha kitakaritok és nem becsülik meg a munkámat!
    előzmény:
    vikomama (50)
     
  25. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. november 29. 17:1752.
    Nekem skorpió/nyilas az ascendensem. Eléggé határeset vagyok. És képzeld el egy skorpió és egy nyilas fiam van! Mellesleg a férjem ikrek jegyü szüz ascendenssel. . .
    Hát nem uncsi az életünk. . .
    előzmény:
    Pocok69 (45)
     

Címlap

top