Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Most kezdjük a lombikot..

maci-mano
Létrehozva: 2004. december 4. 10:48
Tudom, hogy több fórum is fut jelenleg a lombikról, azonban annyi információ van rajta, hogy én például nem találtam meg azt, amire kiváncsi vagyok. Mi már túl vagyunk a vizsgálatokon és hétfőtől kezdődik a gyógyszeres kezelés. A konkrét kérdésem az lenne, hogy mennyire fájdalmas a petesejt leszívás altatás nélkül, mivel nekem a doki ezt javasolta. Tudom, hogy egyszerűbb lenne az altatás, de minden "zavaró" tényezőt ki szeretnék zárni - amit lehet - , hogy minden esély meg legyen arra, hogy elsőre sikerüljön a gyermekáldás amire már nagyon rég óta várunk.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Maci-mano
  1. Torolt_felhasznalo_676000
    Torolt_felhasznalo_676000
    2004. december 17. 07:4951.
    Teljesen igazad van!; engem is mélységesen felháborit amikor halott csecsemöt találnak. Számtalan lehetöség van, ha már megszületik, esélyt kaphasson az életre, hisz sokan fogadnának örökbe picibabát.
    Az én környezetemben sok olyan család van ahol örökbefogadtak gyereket és sajátjukként nevelik, de sok a nevelöszülö is. Sokszor évekig kell várni egy gyerekre, hogy kihelyezzék. Én egy év után kaptam meg a kislányt. Na ettöl a bürokráciától van hányingerem! Vizsgálódnak, határozatot, döntés hoznak az iróasztal mögött, ami nem minden esetben a gyerek javát szolgálja.
    Na!, témánál vagyok, ilyenkor jól felhúzom magam.
    Sziasztok :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. december 17. 07:2950.
    ÓÓÓ erre én is állandóan gondoltam hogy milyen igazságtalan az élet.
    Ahova én jártam ott volt TV a váróba és folyamatosan ment . . és pont szupi volt amikor olyan hírek mentek hogy halott csecsemőt találtak a Dunában vagy a kukából rántották ki. . . . . . . . . . legszívesebben ordítottam volna mindig.
    LEhet hogy elítéltek vagy megbántok ezzel valakit (Előre is bocs) de én pont ezek miatt nem hiszek ISTEN létezésében. . ha lenne akkor kicsit demokratikusabb is lehetne. . .
    Én csak a saját erőmben hiszek ill úgy gondolom van még valahol egy védőangyalom de néha jól el tud tűnni ő is:-)))))))
    Maci-manó. . . . drukk drukkk ne izgulj az a lényeg hogy próbálj meg természetesen viselkedni a beültetés után is mertha két hétig rágódsz meg idegeskedsz azzal nem teszel jót se magadnak se a babciknak. Tudom hogy nehéz de hidd el így fog sikerülni:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676000 (49)
     
  3. Torolt_felhasznalo_676000
    Torolt_felhasznalo_676000
    2004. december 17. 07:1549.
    Sziasztok Lányok!
    Annyira elszomoritó, hány olyan család van, ahol nem jön össze a baba, és az anyagi körülmények nem teszik lehetövé, hogy belevágjanak egy lombikba. Bezzeg ahova nem kellene, oda dobálja a "gólya". Olyan igazságtalan néha az élet!
    Itt van erre egy példa, majdnem velem kapcsolatban. Van nekem 2 nagy saját gyermekem, és mint nevelöszülö nevelek már 2 1/2 éve egy 8 1/2 éves kislányt. Az ö anyukája a 2 1/2 év alatt szült még egy gyereket aki most 1 1/2 éves, szintén nevelöszülöknél van. Hát ennyire volt képes az életét rendezni!
    Nagyon szeretném ha igazad lenne és koromnál fogva az elsöre sikerülne a lombik, mert az elöre tudom, hogy egy másodikba már nem tudunk belevágni az anyagiak miatt. Nagylányom most fog érettségizni, utána megy Bp-re fösulira, illetve nagyfiam már 9 éve jégkorongozik, ami nem olcsó sport. A kis neveltlányomnak is szeretnék megadni mindent, pótolni ami évekig kimaradt az életéböl.
    Hát most ennyicskét irok reggel korán, amikor Te talán már indulsz életed sorsfordulója felé. Nagyon kivánom, hogy ez a mai nap valóban változtassa meg életedet!
    Sziasztok, kellemes szép napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. december 16. 22:3448.
    Már vártam, hogy írj.
    A gyógyszer amit még ki kellett váltani 8. 000 Ft volt (gyógyszer és hüvelykúp). Úgy néz ki, hogy nem is kell több gyógyszert venni.
    De a gyógyszer mennyisége nagyban függ a ciklus hosszától. Volt egy lány a csoportban, akinek 35 napos volt a ciklusa és ő 200. 000 Ft-ot költött gyógyszerre. Főleg az injekció drága.
    Egyébként mi Pest mellett 1 percre lakunk, de Budára kell átjárnunk, és ez kb. 1, 5 óra!!!
    Egyébként most már sokkal jobb a hasam. Még érzem, de már sokkal jobb.
    Majd holnap írok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676000 (45)
     
  5. 2004. december 16. 19:2947.
    Maci -mano még örülhet mert altatták de engem pl az utolsó kettőnél nem altattak. . . na az pokoli!!!!!!!!!!!!4
    De tényleg arra kell gondolni hogy meg lesz az eredménye és nem is akármilyen:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676000 (45)
     
  6. 2004. december 16. 18:5646.
    Sziasztok ígértem hogy néha néha visszakukkantok!!!
    De úgy látom nagyon jókor jöttem hogy energiákat küldjek neked Maci-mano. . . . ne félj. . . . nagyon nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!

    Magdus neked is drukkolok hogy minden rendben menjen. . visszaolvastam mindent és minden tiszteletem a tiéd hogy még vállalkozol egy ilyen dologra a párod (és a magad) kedvéért. . :-)

    Én anno amikor lombikra jártam voltam együtt ilyen korú asszonnyal és neki elsőre sikerült míg nekem 21-22 évesen egyszer sem :-(
    MI Ebből a tanulság??????
    MÉG AKÁRMI IS LEHET::: remélem szép karácsonyotok lesz. . és hoz az angyalka mindkettőtöknek egy -egy babcit!!!!!!!!!!!!!(Vagy kettőt. . . vagy hármat??)
    előzmény:
    maci-mano (44)
     
  7. Torolt_felhasznalo_676000
    Torolt_felhasznalo_676000
    2004. december 16. 18:3645.
    Szia-szia!

    Kicsit megrémisztettél, hogy ilyen nagy fájdalmakkal jár a beavatkzás, de az vigasztal /mint sok nöt ilyenkor/, meg lesz az eredménye.
    Kivánom, hogy a holnapi nap NAGYON-NAGYON sikerüljön!
    Ha már irtad a múltkor, hogy összegben hol tartotok, a h. kúpok mennyit kóstálnak? Mi is minden pénzt teszünk félre most, mondhatni szegényes karácsonyunk lesz.
    Ti Bp-en laktok /az utazás miatt kérdezem/?
    Mi Dunaújvárosban, úgyhogy a vérvételre egyenlöre felvonatozom, vagy buszozom, de a nagy napra majd kérünk kölcsön autót.
    Lejárt a kocsink müszakija, de nem merünk belevágni, mert arra is lehetne most költeni és hát a keret nem engedi, igy marad a fontossági sorrend.
    A beültetés után pihenj sokat, próbálj nem gondolni rá /tudom, könnyü mondani/.
    Puszi, és holnap gondolatban Veled leszek!
    előzmény:
    maci-mano (44)
     
  8. 2004. december 16. 09:3644.
    Szióka,
    Tegnap nem tudtam írni, mert nagyon rosszul voltam.
    Sikerült a leszívás 7 db érett petesejt lett, amit még tegnap megtermékenyítettek. A hasam még most is fáj. Este azt hittem nem érünk haza. Minden kátyút, minden csatornafedőt éreztem. Lehet, hogy én vagyok nyűgösebb az átlagnál, de már alig tudtam bemászni az ágyba. Pisilni szinte alig tudtam. Iszonyú fájdalommal járt. Mára enyhült ez az érzés, de még ma feküdni fogok.
    Jó, hogy altattak. A leszívás 30 perc volt és a párom ébresztett fel. 1í órakkor fejezték be és du. 4. -ig végig ott ült mellettem, simogatott.
    Éjszaka jól aludtam. Már tegnap este el kellett kezdenem a hüvelykúpot használni. Este 10, reggel 6, du. 2-kor 2-2 db-ot kell felrakni.
    Ma reggel telefonáltunk, hogy hogyan sikerült a termékenyítés. 3-4 db jónak néz ki. Holnap kell menni visszamenni visszaültetésre.
    Nagyon izgulunk. Tegnap találkoztam még 3 lánnyal akik szintén leszíváson és visszaültetésen voltak, eddig sikertelenül.
    Nagyon szeretném, ha már az első beültetés sikerülne.
    NAGYON, NAGYON. . .
    Ha van kérdésed írd meg.
    Szia
    előzmény:
    maci-mano (43)
     
  9. 2004. december 14. 21:3343.
    Szia,
    Még gyorsan egy pár sort írok.
    Holnap rögtön összeeresztik a fiukkal a petesejteket.
    Altatni fognak.
    2-5 naposan ültetik vissza.
    Jó éjt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676000 (42)
     
  10. Torolt_felhasznalo_676000
    Torolt_felhasznalo_676000
    2004. december 14. 20:3642.
    Szia!
    Nagyon várom majd a fejleményeket, elöször is a holnapi nappal kapcsolatban. Végülis altatni fognak? És én még azzal se vagyok tisztába, hogy akkor ott egyböl apa kiskatonáival "összeturmixolják"?, és mikor ültetik vissza öket? Na majd megválaszolsz mindent, illetve mesélsz. Természetesen egy hónap múlva én is mesélek majd Neked, amikor már Te boldog kismama leszel.
    Szép jó éjszakát!
    előzmény:
    maci-mano (41)
     
  11. 2004. december 14. 17:1441.
    Nem semmi, hogy 2 nagy gyerek után még egyet bevállalsz.
    Mivel már szültél gyereket, talán "emlékszik" a tested a terhességi állapotra, így könnyebben megmarad a babóca.
    Minden tiszteletem a tiéd. Nagyon érdekel, hogy majd hogy alakul nálatok a dolog.
    A holnap miatt nem izgulok. Ma 3 liter folyadékot kell meginnom, este 8-kor egy bőséges vacsora után se enni, se inni nem szabad.
    Reggel 7, 45-re megyünk a klinikára.
    Du. ha hazaértem írok.
    Szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676000 (40)
     
  12. Torolt_felhasznalo_676000
    Torolt_felhasznalo_676000
    2004. december 14. 16:3940.
    Szia!
    Hát én 41 éves vagyok, 2 nagy gyerekkel (18 és 15, 5 évesek). Ök spontán születtek. Párommal 10 éve vagyunk együtt, miközben felneveltük az gyerekeket, észre se vettük az idö múlását, hogy nem született közös gyerek. Az igazság az, hogy olyan régen volt már az az érzés, hogy tudjam milyen is az amikor egy icike-picike emberke fejlödik a pocakban, hogy már szinte el is felejtettem. A vágy van meg bennem (és persze a páromban) de nagyon, föleg most, hogy felnöttek és ma-holnap a saját lábukra állnak. Sokan csodálkoznak, hogy 41 évesen akarok vállalkozni szülésre, ráadásul lombikra. Nos, nálam nincs probléma, kedvesemért pedig szivesen teszem. 10 év együtt élés után, miután segitett felnevelni a gyerekeimet, megérdemli, hogy szüljek neki. Nincs gyermeke, és még csak 32 éves, nem foszthatom meg az apaság érzésétöl.
    Hát akkor mondhatni nem unatkozol mostanság, vagy gyógyszert kapsz be, vagy szúrit. Igen, azt is szerettem volna kérdezni, hogy ez költségileg eddig mennyit jelent, meg is adtad a választ rá.
    Kezdem magam felkésziteni januárra, most már sejtem mi vár rám, ránk.
    Holnap nagyon szoritok Neked! Pihenj utána sokat, de amint tudsz, jelentkezz!
    Szia
    előzmény:
    maci-mano (39)
     
  13. 2004. december 14. 10:4839.
    Megnéztem a bemoldaladat és látom, hogy van már egy gyereked.
    Akkor te legalább tudod, hogy milyen érzésért küzdesz!
    Nekem "csak" a nővérem gyerekei vannak körülöttem (2 éves lány és 11 hónapos fiú). Én voltam az apás szülés "apája" a kislány születésénél és fantasztikus érzés és élmény volt számomra. És azóta nagyon erős lett bennem az anyaság utáni vágy. Most 32 éves vagyok, de már jó pár éve ÉN nagyon szeretnék gyereket. A párom igazán csak azóta, hogy a kislány megszületett és imádjuk és ő is imád minket.
    Na most tényleg befejezem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676000 (37)
     
  14. 2004. december 14. 10:4238.
    Szióka,
    Nekem 28-29 napos ciklusaim vannak és általában 3 napig tart. Ez alapján állították be a gyógyszereket.
    A vérzés első napjától számolódik minden. A 4. naptól kezdve szedem a KáliumR-t minden másnap reggel, a Folsavat minden reggel és este. Prednisolon minden este 1/2 tabletta. 5. naptól 4 napon keresztül serophen tablettát.
    5. naptól Gonal-F 75 injekció 6 napon keresztül reggel 8-kor a hasfal bőre alá. A 7. nap dupla mennyiséget kaptam.
    Merional injekció 7 napon keresztül reggel 8-kor a popsiba mélyizomba. A ciklus 8. napján Se. Oe. elnevezésű labor (hormon) vérvétel alapján és hüvelyi UH. 9-12 nap este Certotide injeciós este a hasfal bőre alá. 11. napon hüvelyi UH és Se. Oe. elnevezésű labor (hormon) vérvétel alapján. 11 nap éjfélkor Choragon 10000 egység injekció popsi mélyizomba.
    A prednisolon, folsav és Kálium R tablettákat folyamatosan szedem amíg azt nem mondják, hogy elég.
    Remélem kimerítő választ adtam.
    Egyébként a laborokkal kapcsolatban szerintem jó, ha minél gyorsabban megvan, mivel a párom laborja eltünt a postán és ma megy másoltaért és az RPR vizsgálatot véletlenül nem végezték el, ezért azt ma csinálják meg. Az HIV teszt is csakn tegnap jött meg postán.
    A Dokim azt mondta, hogy ha valami hiányzik akkor nincs műtét, tehát felesleges volt minden gyógyszer. . .
    A gyógyszer kiváltásánál mindenképpen érdemes több helyen megkérdezni, hogy hol mennyibe kerül.
    Mi 82. 000 Ft-nál tartunk most. Plusz labor, vizsgálatok, . . . .
    Volt egy olyan vizsgálatom is amit sehol nem olvastam. Amikor megjött a vérzésem fel kellett hívni a dokit és be kellett menni. Ekkor csináltak egy hüvelyi UH és egy méh vizsgálatot amivel a méh méretét nézték meg. Nem volt kellemes, már csak azért sem, mert akkor kell ezt csinálni amikor úgy rendesen vérzel. Szét tett lábakkal, matatnak benned, Hát. . . .
    Ez egy kicsit fájdalmas volt, illetve csak egyszer éreztem egy szúrást, de azt mondta a doki, hogy mikor fogom érezni, így elviselhető volt. Az egész művelet kb 30 másodperc volt. Ez azért kell, hogy amikor visszarakják a babákat, akkor tudják pontosan, hogy hová kell rakni.
    Kiváncsi vagyok, hogy nálatok lesz-e oktatás, mert szerintem ez nagyon hasznos volt.
    Na most befejezem, mert lassan tele lesz az oldal.
    Szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676000 (37)
     
  15. Torolt_felhasznalo_676000
    Torolt_felhasznalo_676000
    2004. december 13. 22:1637.
    Azt szerettem volna kérdezni még az elöbb, Neked milyen gyógyszereket irt fel a dokid?
    Én 1 db Pregnyl-t (tüszörepesztö) kaptam a múltkor "próbaképpen", hogy hogyan reagál a szervezetem rá. (És a dokim egy kis cinkos mosollyal megjegyezte, most kellene félrelépnem mivel apával vannak a problémák, most tuti összejönne a dolog. ) Hát reagált a szervezetem rá rendesen. Másnap és harmadnap úgy éreztem, mintha tüzijáték lenne a pocakomban és petárdák robbanának.
    előzmény:
    maci-mano (35)
     
  16. Torolt_felhasznalo_676000
    Torolt_felhasznalo_676000
    2004. december 13. 21:4536.
    Szia!
    Gondoltam Rád egész nap, vajon milyen lesz az UH. Kivánom, az a pár darabocska sikerüljön, legyenek életképesek.
    A ciklus hányadik napjára fog esni a szerda, azaz a leszivás?
    Az én mostani ciklusom dec. 20-a körül kezdödik, ez alatt négyszer kell hormonterhelésre menni.
    (Dunaújvárosból érdekes lesz az ünnepek alatt feljárni Pestre. Te, Ti Pestiek vagytok?)
    Elvileg utána zöld az út a doki szerint, azaz ahogy én számolom, január végén lesz a nagy "esemény".
    Mi még nem kaptunk semmi féle egyéb laborpapirt /AIDS, hepatitis/, se azt a "100 oldalas" kérdöivet.
    (Nagyon érdekes, ahány kórház, annyi szokás, és mondhatni ahány doki, annyi féle kezelésröl hallani itt a fórumon. )
    Megértelek, hogy most nem is a karácsony, hanem a babasikere foglalja le minden gondolatodat.
    Nekem még ehez van egy hónapom, mégis már most ezen idegeskedek, vajon sikerül-e?
    Pedig azt hiszem nekünk nem is lehet okunk panaszra, hisz mind a ketten most kezdtük a programot. Mások hónapokig (évekig) járnak dokihoz mire végre eljutnak a lombik küszöbéig, majd ott is csak a sokadik sikerül. Azt hiszem ehez nekem nem lenne kitartásom és minden elismerésem az ilyen nöknek, asszonyoknak!
    Vigyázz Magadra, próbáld terelgetni a gondolataid (könnyü mondani).
    Várom jelentkezésed, de a pihenés legyen az elsö!
    előzmény:
    maci-mano (35)
     
  17. 2004. december 13. 13:2835.
    Szia,
    A mai UH nem volt valami jó. Nagyon egyenletlenül érnek a tüszők. 23-10 mm-ig szórva. Választhattunk, hogy vagy szerdán vagy csütörtökön lesz a leszívás. Most elvileg 5 tüsző érett és talán megérik még 2 szerdára. Ha várunk még 1 napot, akkor vagy még megérik pár darab vagy mind eldurran és akkor ez a ciklus kiesik. Így a kevesebb, de biztosabb megoldást választottuk. Ma elmentünk megint hormonvizsgálatra, és kiváltottuk a gyógyszereket. Nagy megdöbbenésemre az egyik injekció amiből még 1 db-ot írt fel a doki, a Nyírő kórház patikájában "csak" 6. 000 Ft volt, míg a Déliben ugyanez 9. 000, - Ft volt. Nem értem, hogy hogyan lehet ekkora ár különbség.
    Ami miatt még izgulok az az, hogy az AIDS vizsgálatunk eredménye még nem érkezett meg, pedig már 3 hete levetettük. Az én hepatitisz eredményem megérkezett a páromé még nem. Ha nincs meg a műtét napján, akkor nem csinálják meg a petesejt leszívást. Ma megy du. a párom a dokihoz és talán a mai postájával minden megjön, vagy holnap rohanhatunk a laborba és kikönyörögjük az eredményeket.
    Egyébként már egyre jobban feszítenek a petefészkeim. Már állandóan érzem, hogy ott vannak és dolgoznak. Ma este 8-ra és éjfélre is kell mennünk injekcióra.
    NAGYON IZGULUNK.
    Nem is tudok a karácsonyra gondolni. Csak a babára. Már nagyon szeretnénk.
    Nektek pontosan mikor kezdődik a program?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676000 (34)
     
  18. Torolt_felhasznalo_676000
    Torolt_felhasznalo_676000
    2004. december 13. 10:3134.
    Szia!
    Nagyon izgulok, hogy mi derül ki Nálad a mai UH-on. Ez az UH a ciklus hányadik napjára esik?
    Különben én a SOTE I. sz. -ú Klinikára járok.
    Várom jelentkezésedet, beszámolódat.
    előzmény:
    maci-mano (33)
     
  19. 2004. december 12. 18:5633.
    Szia O. Magdus,
    örülök, hogy valaki szintén lombikozik és erre a topikra akadt. . .
    Holnap reggel megyek ultrahangra és akkor derül ki, hogy mikor lesz a petesejt leszívásom.
    Melyik klinikára jársz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676000 (32)
     
  20. Torolt_felhasznalo_676000
    Torolt_felhasznalo_676000
    2004. december 12. 13:0032.
    Kedves maci-mano!; és üdvözlet Mindnekinek!
    Én is abban a cipöben járok amiben Te, csak Te már 1-2 lépéssel elöttem vagy. Teljes szivemböl szoritok Neked!; hogy elsöre sikerüljön és várom az eseményekröl az infókat. Mi is novemberben kezdtük a "dokizást" és az elsö vizsgálatoknál kiderült, hogy a páromnál vannak problémák > kevés és lassúak a kiskatonák. Ebben a ciklusban engem nézve tüszöileg rendben voltam. Most a következö ciklust várjuk, amelyben négyszer, meghatározott napokon kell mennem hormonterheléses vérvételre majd az utána lévö ciklusban jöhet a beültetés. Tehát Te kb. 1 hónappal vagy elöttem. Nekem a doki elöre elmondta a statisztikát, általában (nagy valószinüséggel) minden második beültetés a sikeres. Hát!, azért remélem a mi esetünkben a kivétel majd gyengiti a szabályokat.
    Hát eddig az én "sikersztorim", várom a jelentkezésed, és mindenki véleményét a témával kapcsolatban.

    előzmény:
    maci-mano (31)
     
  21. 2004. december 10. 22:5331.
    Igértem, hogy írok pénteken.
    Ma volt az ultahang. Mindkét oldalon 4-5 petesejt érlellődik, azonban nem egyenletesen. Nem tudom ez mennyire probléma. . .
    Holnaptól még egy fajta injekciót kell kapnom 3 napig. Majd hétfőn ultrahang megint. Ja, ma el kellett menni hormonvizsgálatra a Nyírőbe. Valószínűleg hétfőn is.
    Holnap megpróbálom beadni magamnak az injekciót. Végülis sokan megteszik, akkor és is megtehetem. Remélem. . .
    előzmény:
    vikomama (30)
     
  22. 2004. december 8. 10:0430.
    Köszönöm a dícséretet. . szerintem is helyes babci dehát én az elfogult mamija vagyok. -)) ha nem is jön össze a második én már akkor sem megyek lombikra. . . asszem . . bár a vágy a baba után nagy úr:-))
    előzmény:
    maci-mano (28)
     
  23. 2004. december 8. 10:0329.
    visszanézek látod most is itt vagyok. -)) bár én már nem szaporítom a lombikosok táborát de érdekelnek mert mégiscsak anno sorstársak voltunk aztán meg hátha tudok segíteni akár lelkileg is. :-))
    Azt az orvosok tudják hogymi a jó eredmény . . ilyenkor azt nézik hogy elkezdtek e érni a tüszők vagy hogy leállt-e a petefészek normális működése. . . lesz amikor már kétnaponta -naponta kell járni uh-ra. . :-(
    előzmény:
    maci-mano (28)
     
  24. 2004. december 8. 09:0728.
    Szia Vikomama,
    Megnéztem a képeket. Nagyon aranyos a bébi. Érdemes volt érte ennyit küzdeni. Írtad, hogy terveztek tesót is. Szorítok, hogy ő is spontán összejöjjön.
    Örülnék, ha még visszanéznél erre a topikra, majd írok még, hogy hogyan alakulunk.
    Ma voltam 2x injekción. Várom a pénteki napot nagyon (akkor lesz az Ultrahang), bár nem tudom pontosan mi a jó eredmény 4 injekció után. . .
    előzmény:
    vikomama (27)
     
  25. 2004. december 7. 22:4227.
    ja és a bemoldalon ha rákattintasz külön egy képre úgy ki lehet nagyítani. . ez csak mint használati utasítás. . . Remélem 10 hónap múlva már én is nézem a tiédet:-))
    előzmény:
    maci-mano (25)
     

Címlap

top