Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Amit utalok egy noben!

Torolt_felhasznalo_154099
Torolt_felhasznalo_154099
Létrehozva: 2005. január 19. 09:40
Kedves Ferfiak!
Engem az erdekelne, hogy mi az, vagy mik azok a dolgok amik legjobban taszitanak benneteket egy noben!
  1. Torolt_felhasznalo_861800
    Torolt_felhasznalo_861800
    2005. január 19. 11:15101.
    na, erre én azt szoktam mondani a páromnak, hogy bezzzeg, amikor mondjuk úgy ülünk végig egy vacsorát, hogy nem csacsogok közben, rögtön aggódni kezd, hogy vmi bajom van? bánt vmi?
    mért nem beszélek?

    ilyenkor mindig elneveti magát ő is. :))

    üdv.
    p. anka

    ui. : ha az igazi neved a Márió, akkor boldog névnapot!
    előzmény:
    Mario962 (97)
     
  2. 2005. január 19. 11:14100.
    nem lehet, hogy a te vezetési módszered sem hibátlan?

    én soha nem szólok bele ha a pasim vezet, mert tudom hogy nyugodtan rábízhatom magam. . . nem kapkod, nem hajt mint az őrült, nem megy bele felelőtlen előzésekbe. . .

    najó néha kapaszkodom, meg fékezek titokban :D
    előzmény:
    JuNIoR78 (83)
     
  3. 2005. január 19. 11:1399.
    akkor zavar, ha udvariaskodik, ha én úgy érzem, h siessünk, vagy éppen ideges vagyok és nem bírom a tötyörgést. ha tehetem én is mindig száguldom, mert az időm kevés és gyorsan szeretnék mindent elintézni:) szóval én is vagyok néha udvarias, de csak ha nem rohanok!
    előzmény:
    JuNIoR78 (96)
     
  4. Torolt_felhasznalo_768544
    Torolt_felhasznalo_768544
    2005. január 19. 11:1298.
    Hijjnye, de sok mafla nőci hiszi azt hogy ezzel célt ér!! Nem feltétlenül a megromlott testi kapcsolatot jelzi, szerintem. Egy rosszul megválasztott, eleve kudarcra itélt "eszköz", és kész.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229084 (94)
     
  5. 2005. január 19. 11:1197.
    Jó!Akkor új téma!Én idegrohamot kapok a sima információ mentes szájmenéstől, miket időnként végig kell hallgatnom, hulla feleslegesen mert kb 2 szóban is előadható lenne!Ez a csacsogás mi egy idő után nem vicces , kimondottan gyilkossá tud válni!:-))))Ez a nők külön nyelve a "Csacskapicsarantó" mi egy darabig szórakoztat, utána lassan gyilkos indulatokat generál bennem és a zoknimmal tömném a szátokat legszívesebben be!:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_449832
    Torolt_felhasznalo_449832
    2005. január 19. 11:1196.
    Ha valaki udvarias a közlekedés során az miért bosszant fel? Mert a KRESZ-ben nincs benne az a szabály, hogy a nőket az elsőbbség megilleti midig és minden körülmények között? Még akkor is ha neki Maci sajt van a sarkon? Esküszöm sokkal kisebb dugó alakul ki valahol akkor, hogy ha valaki(k) udvarisabb(ak).

    A napokban olvastam és nagyon találó:
    A démonokat dobolással elűzni igyekvő bennszülötteket lenézik a civilizált amerikaiak, akik dudálással akarják feloszlatni a közlekedési dugókat.
    előzmény:
    szmeagol (90)
     
  7. Torolt_felhasznalo_347264
    Torolt_felhasznalo_347264
    2005. január 19. 11:1095.
    Off: Mért te még nem féltél buszon? :)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_444485 (86)
     
  8. 2005. január 19. 11:0894.
    Ezt már csak azért nem értem, mert hogy lehet olyasmit elvonni ami a nőnek is jó. . . aki ilyesmit alkalmaz annak már nem jó a szex abban a kapcsolatban. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_768544 (21)
     
  9. Torolt_felhasznalo_768544
    Torolt_felhasznalo_768544
    2005. január 19. 11:0893.
    Nos, szerinted mi lehet erre a megoldás? Csak azt ne mondd, hogy a hölgy keressen jóval kevesebbet fizető munkahelyet! Mit lehet ebben a helyzetben tenni??!!
    előzmény:
    Mario962 (82)
     
  10. 2005. január 19. 11:0692.
    Ez nyilvánvaló kéne hogy legyen, pont ez a baj mert ezt vonjátok kétségbe!(lehet, h van kinél joggal)
    előzmény:
    sziccyca (87)
     
  11. Torolt_felhasznalo_347264
    Torolt_felhasznalo_347264
    2005. január 19. 11:0691.
    Rám a hiszti nem jellemző, inkább megsértődöm és nem szólók senkihez! :)))) Aztán egy idő után ez magától elmúlik:))))
    A párom attól kap idegbajt, ahogy az életem szervezem. A hirtelen kitalált programoktól. Attól, amikor egész héten kérdezgeti, hogy mit csináljunk a hétvégén én meg mindig közlöm vele, hogy majd meglátjuk milyen idő lesz és mihez lenne kedvünk. Aztán egyszer csak kipattan az isteni szikra: menjünk moziba / fagyizni / vásárolni / keresztgyerekezni / akárhova. . . lehetőleg azonnal:)))) Na ilyenkor tud kiakadni, főleg ha éppen 5 perccel azelőtt kapcsolta be a számítógépet, hogy akkor most játszana egyet! :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. január 19. 11:0590.
    dehogynem! én szoktam, ha totojázik, de egyébként nagyon jól vezet, csak ha olyan hangulatban van, akkor hajlamos udvariaskodni, azt utálom!
    előzmény:
    JuNIoR78 (83)
     
  13. 2005. január 19. 11:0589.
    Jajj dehogyisnem!Rövid időkre biztos megy neked is!:-))))
    előzmény:
    skic (85)
     
  14. 2005. január 19. 11:0588.
    1. Minden nagy veszekedéshez két(!) ember kell. Más kérdés, ki kezdi.
    2. Kell, hogy legyen tolerancia, de senki sem tolerálhat mindig mindent!!!
    3. A kompromisszumkötés csak akkor jó, ha kb. egyenlően köt mindkét fél kompromisszumokat. Sohasem vezet jóra, ha egyik fél folyton nyel. . . Abból sokkal nagyobb baj lehet, mintha néha kiadja az ember magából a dühét. . .
    4. Aki retteg a veszekedéstől, az egy hullával kezdjen. Szerintem 1millió kapcsolatból 1-nél jön össze, hogy életük végéig egyszer sem veszekednek és emellett nagyon boldogok, egyikük sem érzi elnyomva magát, avgy úgy, hogy feladta az egyéniségét.
    előzmény:
    JuNIoR78 (75)
     
  15. 2005. január 19. 11:0487.
    Igen, de ez nem bunkó aljasság? Mennyivel jobb lenne csak 1x, ha mondjuk azt mondanátok: "Te is tudod, hogy nem akarom +ölni 2őnket. Sosem m1ek bele olyan manőverbe, amit veszélyesnek ítélek. Jó az autó, én jó sofőr vagyok, élvezd inkább a sebességet. "

    Nem, ehelyett: kussolj v. kiszállsz. Hát köszi.
    előzmény:
    JuNIoR78 (83)
     
  16. Torolt_felhasznalo_444485
    Torolt_felhasznalo_444485
    2005. január 19. 11:0386.
    :)))

    Szerintem érthető, mindkét fél részéről, hgoy egy másik ember más vezetési technikája mellett esetleg fél, félti őt, magát, a gyerekeket stb. Viszont szólni meg nem ér. Úgyhogy én azt mondom, éljen a tömegközlekedés! Ott nem lehet ilyesmin összekapni.
    előzmény:
    sziccyca (81)
     
  17. 2005. január 19. 11:0385.
    nekem mondták már azt, hogy az a baj, hogy nem vagyok hisztis. . . (pedig ez így nem teljesen igaz:) Szóval pasiknak megfelelni úgysem lehet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_861800
    Torolt_felhasznalo_861800
    2005. január 19. 11:0384.
    nem tudom, engem nem zavar, ha a párom beleszól a főzésembe . .
    nyilván persze beleszólás és beleszólás között is van különbség.
    én ha mond vmi jó ötletet, kipróbálom.
    aztán ha beválik, akkor mértne csináljam úgy, ha meg nem, a végén elmagyarázom neki, hogy sztem mégiscsak jobb úgy, ahogy én szoktam csinálni . . .

    de nem értem, mért allergiás minden nő arra általában, hogy a párja megmondja, az anyja mit hogy csinált??

    ez én úgy gondolnám, legalább azt jelenti, hogy a párom konyít vmit a konyhához, és legalább nem fog végelgyengülésben elpusztulni, ha pár napra esetleg el kell mennem otthonról . . .
    vagy esetleg el tud készíteni egy vacsorát, ha későn érek haza . . .

    a volt férjem semmibe nem szólt bele .
    fogggggalma sem volt arról, mi az a konyha . . .
    nekem sokkal jobban bejön a párom így, hogy néha bele-beleszól . . .
    néha tökjó ötletei vannak, és végül is az anyósom egy tapasztalt háziasszony, és tanulhatok tőle . . .

    mondom, persze, ha bunkón és idegesítően szól mindig, az biztos zavaró, de lehet ennek a jó oldalát is nézni . . .
    :)

    előzmény:
    hoviraeg (52)
     
  19. Torolt_felhasznalo_449832
    Torolt_felhasznalo_449832
    2005. január 19. 11:0083.
    Alapvetően nem megoldás, csak amikor már vagy 1 órája csak azt hallod, hogy lassabban és semmi sehogy nem elég jó, akkor satu fék, megállás és csak ennyi csönd lesz vagy séta hazáig. Utána már elég emlékeztetni rá.
    Vagy másik sokkal kultúráltabb megoldás. Kis pihenő egy benzinkútnál és akkor innentől Te vezetsz.
    - De hát nincs is nálam jogsi.
    - Akkor meg csönd legyen.

    Egyébként mi a különbség abban amit a nők vezetés és szex közben mondanak?
    - Vezetés közben soha nem mondják azt, hogy GYORSABBAN!!!
    :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_444485 (70)
     
  20. 2005. január 19. 11:0082.
    Kissebrendűségi komplexusuk támad!A hími mivoltukat látják egyes egyedek csorbulni és a falu bikája rangsorban hátrébbszorulni magukat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_768544 (68)
     
  21. 2005. január 19. 10:5981.
    :-)))))))))))

    Na, én is máshogy csomagolom már, régebben rászóltam, hogy lassabban. Azután csak sóhajtoztam, erre rámordított. Azután már azt sem csináltam, csak csendben szorítottam az ülés alját (=kapaszkodtam :-D). Ezt is észrevette, ezért is ordított. Most már szép halkan, kedvesen (a shrekes macska +irigyelhetné) csak annyit mondok: félek 1 kicsit. . . Erre nem ordít.

    Azt hiszem, hisztiről ennyit, döntse el mindenki, kik a hisztisebbek - én eldöntöttem.

    Más: ha már hisztivel nem lehet vádolni, azt mondják: a kis, kritikus +j1zéseidet is utálom! (Ahogyan esetleg mi is az övéiket, de hát azok mind igazak, és figyelmeztetésnek szánják őket. )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_375334 (76)
     
  22. 2005. január 19. 10:5980.
    de ne tudd meg, milyen hisztit levágott, mikor előkerültem, hogy hová mentem, kivel voltam, miért nem vittem magammal mobilt. . . stb meg hogy biztos megcsalom. . . na ezen röhögnöm kellett, hisz kinek kellenék 80 kg-san egy babával a hasamban, aki bármikor előbújhat :o)
    előzmény:
    HiúÁbránd (78)
     
  23. 2005. január 19. 10:5879.
    Tipsi tapsi!:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_375334 (76)
     
  24. 2005. január 19. 10:5678.
    Ez dedurva :(
    előzmény:
    hoviraeg (71)
     
  25. Torolt_felhasznalo_375334
    Torolt_felhasznalo_375334
    2005. január 19. 10:5577.
    Esetlen téblábolás, próbálkozások a testi közeledés irányából. . . :-))
    előzmény:
    sziccyca (69)
     

Címlap

top