Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Narancsbőr elleni krém

krix
Létrehozva: 2005. március 2. 12:39
Sziasztok!

Bár még elég fiatal vagyok, engem is elért a rettegett narancsbőr... Sok mindent kipróbáltam már, de nem sok eredménnyel. Nektek mik a tapasztalataitok? Ha valaki megtalálta már a valóban hatásos narancsbőr elleni krémet, akkor könyörgöm, ossza meg velem (velünk)a titkot! :-)
  1. Torolt_felhasznalo_421856
    Torolt_felhasznalo_421856
    2005. Április 10. 20:0251.
    én is azt szeretném kérdezni hogy hol lehet Faberlic termogélt kapni????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_957510
    Torolt_felhasznalo_957510
    2005. Április 9. 16:0850.
    Sziasztok!

    Faberlic termogélt merre lehet kapni.
    Most olvastam és lehet kipróbálnám.
    Köszi :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. Április 8. 21:2449.
    A Faberlic termogélje akciótól függően 1400-1900 Ft között mozog.
    Egy tubus, amely 100 ml, elég volt nekem egy kúrára, popsi, has, comb.
    Folpackkal betekerem magam, ha ügyes vagyok, akkor mozgok 30 percig / szobabicikli, porszívózás stb. /, ha nem akkor csak lefekszem és jól betakarom magam, akár több réteggel is.
    Egyébként a termogél nem keverendő össze a narancsbőr elleni krémmel.
    Hogyan hat a termogél?
    -felmelegíti a bőrt
    -tágítja véredényeket, ezáltal létre jön egy mikrocirkuláció
    -felgyorsul az anyagcsere
    Utóbbi hatást érezni a legjobban: éjjel 2x is fel kell kelni pisilni ill. állandó jelleggel szomjas vagyok ( és iszom, természetesen )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_901732 (40)
     
  4. 2005. Április 8. 09:3648.
    És van a Philips-nek egy Cellesse nevű masszírozó gépe, ami direkt narancsbőrös lábra van, azt is pluszba még be lehet iktatni. A krémek használatánál oda kéne figyelni, hogy jól be kell maszírozni, nem csak úgy rákenni a combra, fenékre. Minél jobban masszírozod, annál jobban bejut a krém a bőrbe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. Április 8. 09:3347.
    Sziasztok!
    Én a L'oreal narancsbőr elleni zseléjét használom, nekem talán ez vált be a legjobban, próbáltam már Vichyt, Avont és a St. Ivest is. Én kombinálom azzal hogy hetente többször szobabiciklizem fogyasztó nadrágban, és utána zuhi és bekenem a kényes részeken.
    Én úgy hallottam hogy ami a leghatásosabb lenne erre az tényleg a sport, a napi legalább 2 L folyadék és a cukor elhagyása na meg kis szauna. Én már megbékéltem vele, hiszen alig akad olyan akinek ne lenne, elmúlni sosem fog szerintem, csak enyhülni :-( A striák meg sosem múlnak el, ami már fehér színű azon nem lehet segíteni, csak amelyik még lilás azt lehet, kozmetikus mondta.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_641308
    Torolt_felhasznalo_641308
    2005. Április 8. 08:0646.
    Szia!

    Én is nagyon sok drága krémet kipróbáltam(liposine, avonos, Oriflame-s stb), de egyik sem használt semmit. Aztán az egyik koleganőm ajánlotta a St. Ives cellulitis elleni krémét, amit végülis kipróbáltam. Bátran merem ajánlani bárkinek. Már az első használat után lehet érezni változást a bőrön. Az enyém már akkor simább és puhább lett. Emellé még tudom ajánlani a szaunázást is, sokat segít. Én otthon úgy oldottam meg, hogy vettem egy szaunaruhát és egy sífutó gépet:) Jó a kombináció. De ha csak a krémet használod, azzal is sokat segíthetsz a bőrödön. Két kiszerelésben lehet kapni, a kisebbik 150 ml, kb. 2000Ft, a nagyobbik tégelyes pedig 4000Ft körül van. Rossmannban, vagy Dm-ben lehet őket kapni, narancssárga matrica van rajta cellulitis elleni krém felirattal. Remélem tudtam segíteni

    Üdv

    Timi
    előzmény:
    Picikoala (44)
     
  7. 2005. Április 8. 00:1045.
    Sziasztok!
    Ezt olvastátok itt a Nőklapján?

    "Újdonság a hypoxitréning, melyet a 90-es években a modern sportorvoslás alapjaira helyezve fejlesztettek ki. Az eljárás során személyes aktivitásra is szükség van, hiszen egy alacsony nyomású kamrában kell biciklizned, miközben a vákuum szívóhatást fejt ki. Mivel ez egy összetett módszer, mert ötvözi magában a mozgást és a külső vérkeringés-serkentő hatást kiváltó módszereket, az eddigiek közül a leghatásosabbnak bizonyult. Az edzés programját annak alapján állapítják meg, hogy milyen a testsúlyod és a vérnyomásod, így nem léphet fel légszomj a kúra alatt. Az izmok ilyenkor a mozgáshoz szükséges energia nyerésére zsírsavakat égetnek el, ezt viszont a felesleges zsírszöveti tartalékokból nyerik a sejtek. Egy vizsgálat szerint a hypoxitréning során háromszor nagyobb térfogatcsökkenést értek el a far, csípő és comb területén, mint az átlagos biciklizésnél. Ez a kúra jár a cellulitkezelő programok közül a legkevesebb mellékhatással. A kezelés ára 5000 forint körül mozog, de a tartós eredmény érdekében ajánlott legalább 5-10 alkalmat igénybe venni. "

    Hát csak ennyit tudok hozzászólni, de az AVOn-os krémmel van annyi tapasztalatom, h valóban inkább fogyaszt a kerületből, mint a narancsbőrt tünteti el, de aki fogyni is akar, annak jó. Én spec. nem akartam, mert így is vékony vagyok, de azért kicsit feszesebb lett a fenekem. MOst tornával próbálkozom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. Április 7. 23:2544.
    Igen, én használom, és szerintem is nagyon jó. Épp most fogyott ki. . ugye te is a narancssárga-fehér tubusú krémet mondod?
    nekem egy olyan krém kéne, ami a csíkokat tünteti el. Most fogytam, és olyan csíkos lett a combom és a seggem, hogy az rosszabb, mint a narancsbőr. Úgy nézek ki, mint a zebra. Ez ellen csak a sport van, vagy ismertek valami csodaszert a csíkokra is? Légyszi, ha tudtok, segítsetek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646790 (41)
     
  9. Torolt_felhasznalo_968256
    Torolt_felhasznalo_968256
    2005. Április 7. 21:5743.
    Sziasztok!

    Én azt hallottam, hogy akinek egyszer kijön narancsbőr az már sohasem fogja tudni elűntetni, maximum enyhíteni tud a tüneteken!De én ebbe nem akarok belenyugodni:-( 2 éve használtam az AVON-os krémet, de semmit nem használt:-(Nem merek drágábbakkal próbálkozni, ha csak marketing az egész. . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_307503
    Torolt_felhasznalo_307503
    2005. Április 7. 21:3442.
    Hát lányok jó lene tényleg valami csodaszer, mert a mai világban "nem sikk" narancsbőrösnek lenni. . . (Dehát a sors hozzám sem volt kegyes ilyen téren. ) Én egy időben az AVON-os cellulítisz ellenit használtam. . . hát nem nagy sikerrel, pedig tornáztam is melé! Állítólag a LIPOSIN is nagyon jó??? Lehet, hogy megpróbálom a SUNFLEXEUR-t???
    előzmény:
    orsidr (36)
     
  11. Torolt_felhasznalo_646790
    Torolt_felhasznalo_646790
    2005. Április 7. 16:4741.
    Sziasztok!
    Használja valaki a Sunfleur karcsúsító zseléjét?Szerintem isteni!És most a Rossmannban le is van árazva (1399Ft). Én mellette tornázom is és teljesen eltűnt a narancsbőr és sokkal vékonyabb is lettem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_901732
    Torolt_felhasznalo_901732
    2005. Április 7. 10:1040.
    És mennyibe kerül ez a krém? Milyen kiszerelésben lehet kapni?
    Csak simán betekered és "vársz", vagy tornázol is?
    Köszi!
    előzmény:
    gabanyó (39)
     
  13. 2005. Április 7. 10:0239.
    Ez egy zselé állagú anyag, fincsi illattal, nagyon vékonyan be kell kenni a területet és befolpackozni. 30 perc reggel, 30 este és egy hét alatt lemegy a kúra. ha nem érsz rá, akkor csak este.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_920887 (34)
     
  14. Torolt_felhasznalo_222072
    Torolt_felhasznalo_222072
    2005. Április 7. 09:1938.
    Nem, sajnos nem tudok tornázni mert enyhe szivritmus zavarom van.
    Azért nem diétázom , mert nekem minden mellből megy le , igy meg látványossan fogyok a krémmel. Szerintem sem használ mindenkinek minden egyformán. Nekem a terhességi csik eltüntetése nem ment , ez meg összébb huzta. A kozmetikus ajánlotta, hogy egy tubus után váltsak, és bör feszesitő következzen.
    előzmény:
    orsidr (36)
     
  15. 2005. Április 7. 09:1337.
    Mivel nem vagyunk egyformák igy mindenkinek mas a jo.
    Én a Vichyt hasznaltam tavaly de nem lattam semmi valtozast, vagy nem figyeltem elegge.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. Április 7. 09:1136.
    és tornázol vagy diétázol mellette?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_222072 (35)
     
  17. Torolt_felhasznalo_222072
    Torolt_felhasznalo_222072
    2005. Április 7. 09:0735.
    Sziasztok!!
    Én 2 hete használom az avon cellu-sculpt -ot és 3, 5 cm fogytam combból .
    Csak reggel este bemasziroztam, nem tekercseltem, és nekem igy is használt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_920887
    Torolt_felhasznalo_920887
    2005. Április 6. 20:3834.
    Sziasztok!
    Ezt a tekercselést hogy csinálod pontosan? Milyen eszközökkel? Mennyi ideig?
    előzmény:
    gabanyó (33)
     
  19. 2005. Április 6. 20:2933.
    Nekem a Faberlic termogélje úgy néz ki beválik: kb. két hete használom, az elején kimardt 1-2 este, elfelejtettem trekercselni. Pár napja beleerősítettem és reggel-este is kenek és 3 centi ment le a combomból és szebb már az állaga. Még csak most fogy el az első tubus, kettőt vettem, folytatom, mert meggyőzött.
    Állandóan pisilni járok és szomjas vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_836261
    Torolt_felhasznalo_836261
    2005. Április 6. 19:5732.
    Én is most vettem és nagyon jó . Liposyne Karcsúsító gél ára. 5999 Ft-ba került.

    Szia Böbe
    előzmény:
    andezit (22)
     
  21. Torolt_felhasznalo_920887
    Torolt_felhasznalo_920887
    2005. Április 5. 20:3531.
    Sziasztok!
    Nem tudjátok véletlenül, hogy az új NIVEA body Perfect Contour Karcsúsító Masszázs Krém hány ml-s? Mert itt az nlc címoldalán van bőven ajánlat, hogy milyen krémet vegyünk naracsbőr ellen, de a mennyiségek nincsenek feltüntetve. Nektek bejött valamelyik krém?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_255642
    Torolt_felhasznalo_255642
    2005. március 17. 10:0330.
    Sziasztok, lányok, egyszerűen nem hiszem el, de egy hete használom, tegnap volt a 4. alkalom, az Ilcsi kötőszövet regeneráló testpakolását, és egyszerűen már most nagyon látszik! Bekenem vele a combom, a fenekem, és a hasam alját is egy picit, betekerem, jól beöltözöm, és így biciklizem 40-45 percet. Mellette reggelenként dörzskesztyűvel jól átdörgölöm az érintett testrészeket, és utána jöhet a vérpezsdítő testápoló. Na, szóval nagyon bejön, folytatni fogom, szerintem még sokkal szebb is lehet. :O) Üdv, philis.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_659418
    Torolt_felhasznalo_659418
    2005. március 9. 13:5929.
    Szja,
    Én még nem hallottam róla, d nincs mellékelve hozzá vmi használati utasítás? De sztem az ilyen krémeket be kell masszírozni az adott területre, aztán betekercselni és így a leg6ékonyabb. 1ébk használ Neked??
    előzmény:
    brumii (28)
     
  24. 2005. március 8. 12:0528.
    Sziasztok!
    Hallottatok már a fahéjas testápolóról???? Én ezt használom. Csak azt nem tudom, hogy mivel hatékonyabb alkalmazni: masszírozással vagy tekercseléssel. . . .
    Próbáltátok már???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_659418
    Torolt_felhasznalo_659418
    2005. március 8. 09:3127.
    Köszi, hát asszem belekezdek, aztán lesz ami lesz, ha nem múlik el, akk is legalább kipróbáltam. Mondjuk Nekem most szüleim vettek egy narancsbőr elleni egész készletes cuccot, van benne 2 krém, tekercselős alufólia, élénkítő tusfürdő + luffa, úgyh Én ezzel kezdem el, nem a Vichyvel, m 1ik ismerősünknek is tök yol eltűntek ezzel a csíkocskák.
    Te majd ha elkezded a Vichyvel, légyszi írjál már a 6ásáról!!
    előzmény:
    andezit (25)
     

Címlap

top