Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lombik 5. túl!

Torolt_felhasznalo_398015
Torolt_felhasznalo_398015
Létrehozva: 2005. március 11. 18:45
Sziasztok!

Szeretném olyan embereket összegyűjteni, akik már az ötödik lombik programon vannak túl. Olyanoknak is nagyon örülnék, akiknek utána sikerült.
Sajnos mi már a 9 beültetésen vagyunk túl, sikertelenül. Meddig lehet ezt bírni, meddig érdemes tovább menni. Sikerülhet-e egyáltalán, szerintem egyre kevesebb esély van rá. Mindig minden jó csak éppen nem tapad meg a babó.
Remélem nem egyedül, vagyunk ilyen gondokkal. Igazából több fórumot is olvasgattam, de kevesen írnak ilyen problémával.
Általában 2-3 próbálkozásra a nagytöbbségnek sikerül.
Nagyon örülnék olyanoknak is akinek a sokadik próbálkozásra sikerült. Nagyon nagy reményt adna.

Válaszotokat előre is köszönöm: Bebora

  1. 2010. február 12. 14:286576.

    Ági hogy vagy? Mi van veletek? Döntöttetek már valamit a jövővel kapcsolatban?

     

    Amandi már nagyon régen nem jelentkeztél! Jól vagytok? Kislányoddal minden rendben? Mennyi idős? Kistesó projekt nem jöhet szóba?

     

    Angel kicsi Dia jól van? Írj, mert már régen hallottunk róla! Küldsz nekünk fotót? Az új lakásotok tetszik? Már elrendezkedtetek?

     

    Barbó te semmi életjelet nem adsz magadról! Na jó tudom, erre számítani lehetett! De remélem, azért jól vagytok, és tudsz picit pihenni is néha! Nagyon várjuk ám a friss fotókat és az információkat!

     

    Bogus fogsz menni lombikra? Hogy vagytok?

     

    Búzakalász millió drukk neked vasárnapra! Egy gyönyörű pozitívos tesztet kívánok Neked! Feltétlenül írj, amint tudsz valamit!

     

    Elen hányingered van? Viszketés? Egyébként jól érzed magad? Mikor kell menni ultrahangra? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy vagy kettő. Én inkább az egynek drukkolok, a kettőben túl sok a rizikó! Férjecskéddel voltatok már ünnepelni? Menjetek el egy jó kis étterembe!

     

    Éva hajrá kistesó projekt! Fogsz még menni lombikra?

     

    Janka Neked is hajrá kistesó projekt! Na jó tudom, férjecske még nem egyezett bele, de beszéld rá feltétlenül. A barátnőm, aki egyke mindig azon panaszkodik, hogy higgyem el, az nagyon jó, ha van testvére az embernek. Remélem kicsi fiad már jobban van, és nem folyik annyira az orra!

     

    Nyuszika akkor mentek a tavaszi lombikra? Bár még maximum csak a hóvirágok nyílnak, de ugyebár egy tavaszi lombikhoz a kivizsgálásokat már most el kell kezdeni! Nagyon drukkolok Neked! Örökbefogadást elindítottátok?

     

    Kisbreki már nem is emlékszem mikor voltál utoljára! Még mindig a meló? Hogy álltok baba ügyileg?

     

    Kiskata nem vagyok képben, hogy Ti most mit terveztek, illetve pontosabban, hogy mikor tervezitek a következő lombikot. Megírod nekem? Örökbefogadás szóba jöhet nálatok?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2010. február 12. 14:266575.

    Sziasztok Csajok!

     

    Hú már régen nem írtam, de most megragadom az alkalmat. Szóval nálunk minden a legnagyobb rendben van. A Manókám gyönyörű, nagyon szeretem. Na persze azért kisebb gondok vannak, ahogy az lenni szokott, de alapjában véve elégedett vagyok.

    Én elestem, és nagyon beütöttem a könyököm. Voltunk a traumán, ahol 12 ml vért szívtak le a könyökömből, de mire sorra kerültem, már azt hittem megőrülök a fájdalomtól. A röntgenen ide oda csavargatták azt a kezemet, amit legszívesebben meg sem mozdítottam volna. Majd ezek után a doktornő is jó alaposan megvizsgált (én ordítottam, ő meg: maradjon csöndben, így nem tudom vizsgálni). Na mindegy, ahogy leszívták a vért már jobb volt, begipszelték, és tíz napig gipszben volt. Most már szinte alig fáj, de miután levették a gipszet, még utána is sokáig küszködtem. Most már nem fáj a billentyűzet nyomogatása, de azért fél kézzel pelenkázni nagy kaland volt!

    Az elmúlt egy hét arról szólt, hogy Manóka alvási rendje teljesen felborult, állandóan kelt 5:20-5:40 között, és nem aludt vissza. Nagyon rossz volt, hulla voltam, de úgy néz ki, hogy Suttogónak köszönhetően mintha megoldottuk volna a problémát. Lehet hogy nem, de erről majd két hét múlva nyilatkozom. Még kísérleti stádiumban vagyunk.

    Jövő héten megyek a Kaáliba, és kezdjük az inszemeket. Sajna lombik már nem lehet, a doktornő azt mondta, hogy szigorúan tilos. Azt mondta, örüljek, hogy egészséges vagyok, és van egy szép gyerekem. Na úgyhogy semmi stimuláció nem jöhet szóba, ez van. Akkor totál kiakadtam, amikor ezt mondta, de most már túltettem magam rajta. Végül is számíthattam rá, és igaza is van.

     

     

    Üdv

    Nelly

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2010. február 11. 21:416574.
    Jaj Istenem!!!! Kár ezért a topikért, kár ezért a csapatért!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. február 11. 18:066573.
     nem lehet zárttá tenni.
    előzmény:
    Kiskata (6572)
    2010-02-11  17:43
  5. 2010. február 11. 17:436572.

    Bocs lányok még egy utolsó megjegyzés a zárt topik témában és tényleg eltűnök: minden viccet félretéve ha annnyira féltetek a nyitott topiktól, amit meg is értek, akkor nem lett volna logikusabbb a lombik5-öt zárttá tenni és nem pedig nyitni egy másikat?  Egyszerűbb lett volna nem?

    (Bár a válasz már tényleg mindegy...)

    Ezennel én is elköszönök tőletek, mindenkinek sikeres babásodást

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2010. február 11. 11:266571.

    Sziasztok Lányok!

     

    Bocsánat a betolakodásért....csak 1-2 lányt/nőcit ismerek innen, a kaalis topikból vagyok.

    Szeretnék érdeklődni, tudtok e valamit Barbóról?

    KÖszönöm ,ha jön válasz.

     

    Elen, neked halk/hatalmas gratula!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_200311
    Torolt_felhasznalo_200311
    2010. február 10. 16:126570.

    Merinka,

    tegnap olvastalak és nagyon elszomorodtam. Nem akartam reagálni, de most hogy "megszólítottál" engem is, nem tudok nem írni. (igazságtalannak éreztem)

    Ha visszalapozol, akkor láthatod, hogy folyamatosan írtam ide (is) hogy állok a stimuval, mennyi ps lett, és amikor megvolt a transzfer, már másnap jelet váltottam

    Utána már azért nem írtam, mert az utsó 3 bejegyzés az enyém volt, és úgy gondoltam, ha nincs reakció, akkor nem is olvassa senki.

    A másikba pedig azért regisztráltam, mert úgy éreztem szükségem van rájuk. Nektek is csak 1 üzeneten múlik.

     

    A jó hírt ide is leírom, megtartom a jelem: vasárnap megvolt életem első + tesztje és a  tegnapi vérvételen 1150 volt a Hcg-m. Izgatottan várjuk  az1. Uh-t.

     


    Gyertek ha kíváncsiak vagytok ránk!

     

    előzmény:
    merinka (6569)
    2010-02-10  15:38
  8. 2010. február 10. 15:386569.

    Lanyok amikor tegnap irtam nagyon magam allatt voltam .......

    de nem a vita szitasa volt a szandekom .

     

    Lattam Elen jelet valtoztatott es ir a masik topikba ....igy meg jobban erzetem hogy kivul allo vagyok /maradtam   

     

    en nem nagyon vagyok voltam aktiv de azert nagyon jo volt olvasni kivel mi van talan nem ereztem magam olyan egyedul .......

     

    Azt hiszem hogy sok minden szomorusag sikertelenseg kizartsag keveredik abba amit erzek .........

     

    Persze latom hogy invitaltok hogy miert nem mozdul a labam azt nem tudom ........de ha nem en vagyok az egyetlen aki igy erzi akkor biztos van alapja  

     

     

    előzmény:
    tancsa (6568)
    2010-02-10  13:32
  9. 2010. február 10. 13:326568.
    Tudjátok, Ti akkor rúgtátok belém a legnagyobbat, amikor a legmélyebben voltam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2010. február 10. 06:556567.

    Sziasztok,

     

    Olvasgattam a topikot, és arra jutottam, hogy újból bemásol ide egy decemberi hozzászólásomat :

     

    "Elgondolkodtam a dolgon amit irtatok.Miért merült fel bennünk, hogy nyitni kéne egy új topikot(akibe felmerült elsőnek illetve ki is mondta az én voltam,én említettem meg a dolgot Nellynek, Molinak)  -amit Moli meg is tett-mert többen irtátok, hogy zavar Titeket a babás téma.  Egy dolgot le kell szögeznem. Felétek nem zárt a topik, itt irjátok, hogy érdekelne Titeket, de még senki sem kérte közületek a betekintést, sőt nyugodtan hozzá is szólhattok. Miért zárt? Azért mert ott felvállaljuk a nevünket, képeket teszünk fel magunkról és a családtagokról, amit nyilt topikba nem tennénk meg,és csak ismételni tudom magam SZÍVESEN LÁTUNK OTT MINDENKIT."

     

    Körülbelül két mozdulat lenne, hogy belépjetek az új topikba, amit nem vagytok hajlandok megtenni, ellenben arra van energiátok, hogy Molit támadjátok, és igazságtalan dolgokat vágjatok a fejéhez. Ez nem szép dolog!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2010. február 9. 21:496566.

    ...sajnos én sem tudok a "keresztemről" megfeletkezni, bármennyire is szeretnék. A szülés nem adatik meg, és ezzel a kereszttel kell éljek. Nem vagyok feledékeny....

    ..de ha ennyi embernek "teher" a nyilt topik mert félnivalója van, akkor miért is nem lehet átjönni a másikra????????? miért kell ebből ekkora problémát csinálni??????.............

    előzmény:
    Janka35 (6565)
    2010-02-09  21:02
  12. 2010. február 9. 21:026565.

    Sziasztok Lányok!

     

    Nagyon rossz hallani ezeket a vádaskodásokat ez a topik nem erről szól!

    Kezdjük újra gyertek arra a topikra is nagyon sok esemény van ott is vannak projektben lévők, kismamik és babára várók és régi motoros anyukák is.

    Én csak erre a kevésbé szerencsés dologra reagálnék:

    Szerintem itt mindenkinek meg van a maga keresztje. Nagyon szerettem volna át élni azt a 9 hónapot amíg a szivem alatt hordom a babám ezért kevésbé szerencsés vagyok , mivel ez nem adatott meg. Van egy csodaszép 2 éves kisfiam akit imádok az életemnél is jobban ezért szerencsésnek érzem magam. Az éremnek 2 oldala van, kinek mi a szerencse az örökbefogadáshoz minden párnak van lehetősége.

    Nekünk tényleg jobb nyiltan beszélni a problémákról és örömökről, képeket felrakni nem bújkálni vagy rettegni vajon most ki ismeri fel a kisfiam.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2010. február 9. 20:326564.

    moli, nem értelek, ne haragudj, de már akkor sem értettem. Elbeszélünk egymás mellett. Nyuszi leirta  a lényeget.  Fordított helyzetben neked hogy esne vagy esett volna? Szerintem te lettél volna  a legjobban felháborodva. Tényleg kár vitatkozni, valószínű már elfelejtetted hogy van egy ,,másik,, oldal is, a kevésbé szerencsések - ahogy merinka irta – és valószínű azt is elfelejtetted, hogy  nemrég még te is oda tartoztál…

    előzmény:
    moli73 (6560)
    2010-02-09  19:04
  14. 2010. február 9. 20:186563.

    Én is utoljára szeretnék reagálni erre az egész témára:

     

    Amíg te,moli nem fogadtál örökbe,addíg működött az,hogy emailben mentek a babások képei. A fórumba ugyanúgy voltak beírások. Azokat az infókat amiket esetleg miattunk,akik nem babások nem akarnál beírni,továbbra is megtehetted volna,hogy emailban írod meg.

     

    Mi akik nem értettünk ezzel egyet leírtuk mit sérelmezünk,te megkérdezted mi lenne a megoldás. Mi megírtuk,de nem történt semmi változás.Azt gondolom ennél többet nem érdemes erről beszélni,a fórum meghalt.

    Sajnálom,azt hittem sokáig együtt lesz a csapat,de félre ismertelek.

     

    Mindenkinek sok boldogságot kívánok,a jövőben.

     

    előzmény:
    moli73 (6560)
    2010-02-09  19:04
  15. 2010. február 9. 19:106562.

    Kívánom Nektek, hogy noldogságban, nyugalomban nevelhessétek fogadott gyermekeiteket.

     

    A Háborgatás messze kerüljön Benneteket!!!Mindörökké, félelmek nélkül...

    előzmény:
    moli73 (6560)
    2010-02-09  19:04
  16. 2010. február 9. 19:086561.

    Ha elegetek van ...ha sok a sikertelenség, javasolhatok egy másik megoldást.

     

    Nem könnyű út...de megérkezik a várva várt gyermeketek...

     

    ha tényleg minden érzékszerveddel szeretnéd a gyermeked, teljes felelősséggel...

     

    akkor segítünk, hogy utolérd, hogy megértsd mit kell tenned...

     

    kérezz

     

    válaszolunk tundervar.2@gmail.com

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_398015 (1)
    2005-03-11  18:45
  17. 2010. február 9. 19:046560.

    Gyerekek,

     

    Buzakalász, Elen, és egy új lány Kiscsücsök sem mami, sőt van aki még messze van a mamiságtól, és nem derogált neki bejelentkezni. 

     

    Még egyszer és utoljára: Nem azért zárt a topik, hogy TI ne olvassátok, hanem mert vagyunk egypáran akik örökbefogadtak, és sem én, sem Éva, Janka, és még Nelly sem akar sem képet sem információt írni olyan oldalra, amit bárki elolvashat. 

    Hogy értsétek: A vérszerinti szülök se nézegessék a képeket, hogy aztán ráismerve a gyerekre zaklassanak. 

    Engem már megtaláltak, és meghiúsult az előzö adoptálás!!! Tényleg nehéz ezt megérteni?????????????

     

     

     

    előzmény:
    Kéknyúl2 (6559)
    2010-02-09  18:54
  18. 2010. február 9. 18:546559.

     

     Moli írta:

     

    Merika, miért nem jössz oda???? Mi tart vissza?????

     

    Merinka írta:

     

    A szerencsesek mar egy masik zaroltba irnak ....

    A kevesbe szerencsesek meg mar nem irnak

    se ide .......

    se oda  ( mert nem oda valok ugyebar )  

     

    A válasz ott van Merika hozzászólásában

     

    előzmény:
    moli73 (6556)
    2010-02-09  14:37
  19. 2010. február 9. 18:136558.
    Szia merinka. Olvass vissza és képben leszel. De úgy látszik moli nem érti még mindig a lényeget (bocs moli). Mi igen:o)) ezért halt meg ez a topik. Amit én is nagyon sajnálok, de ez van.
    előzmény:
    merinka (6555)
    2010-02-09  11:58
  20. 2010. február 9. 14:386557.
    Merinka, bocsi...
    előzmény:
    moli73 (6556)
    2010-02-09  14:37
  21. 2010. február 9. 14:376556.
    Merika, miért nem jössz oda???? Mi tart vissza?????
    előzmény:
    merinka (6555)
    2010-02-09  11:58
  22. 2010. február 9. 11:586555.

    Ez a topik is bezart mint a tobbi .

     

    A szerencsesek mar egy masik zaroltba irnak ....

    A kevesbe szerencsesek meg mar nem irnak

    se ide .......

    se oda  ( mert nem oda valok ugyebar )  

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_398015 (1)
    2005-03-11  18:45
  23. Torolt_felhasznalo_200311
    Torolt_felhasznalo_200311
    2010. január 26. 18:566554.
    Kismami lettem  3 gyönyörű blasztoval, holnap derül ki, h a további 5-ből mennyi fagyiképes 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_200311
    Torolt_felhasznalo_200311
    2010. január 21. 17:066553.

    12 petesejtem lett ... most jön az izgalmas várakozás

    köszi a drukkokat ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_200311
    Torolt_felhasznalo_200311
    2010. január 18. 07:316552.

    Sziasztok Lányok!

    Megvolt az UH, szerencsére vannak tüszők szép számmal mindkét oldalon, csütörtökön lesz a punkció, a 8-12 ps-re hajtok. Remélem meglesz.

     

    Barbó, örülök a kedvező fordulatnak, drukkolok hogy minél tovább kitartsatok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top