Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szegediek!!!

carmella
Létrehozva: 2002. augusztus 28. 14:01
Arra gondoltam, miért ne lehetne nekünk is egy fórumunk. Csak beszélgetni arról ami eszünkbe jut, ötleteket, tanácsokat adni egymásnak. Együtt jobbak vagyunk! Nos van itt még szegedi rajtam kívül?
  1. 2009. szeptember 2. 18:007001.
    nekem a halászléfőzőről kellemes emlékeim vannak...ez volt az a 7vége, amikor ideköltöztem Szegedre, immár 6 éve. És a halászléfőzőn ünnepeltük me, vagyis csak ittunk1-1-et sört, és mentünk "haza".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. szeptember 2. 14:387000.

    Egészen bátran maradhatsz otthon. Legsztárabb előadók: Bódi Guszti, Bangó Margit + a lánya. Ugye nincs több kérdésed?Jah, itt lesz az IRIGY HÓNALJMIRIGY is, talán ők szóbajöhetnek, de semmi egyéb.

    Milyen színű lesz a blúz?

    előzmény:
    bogyo31 (6999)
    2009-09-02  13:53
  3. 2009. szeptember 2. 13:536999.

    Nos, lehet, hogy rosszul gondolom, de én nem álltam volna közébük. Mégpedig azért, mert akkor kiderült volna, hogy milyen habitusú az új fiú, milyen a konfliktusmegoldó-képessége. Magyarul: mi várható a vele kapcsolatos közös jövőben. Na, ez olyan észlényesen hangzik, de remélem érthető a lényeg.

     

    Lányok, levegőt nem tudok venni, annyi a meló. Ráadásul hétvégén nagy elfogaltságom van, a blúzomat meg a varrónő próba nélkül varrja meg, tehát lesz ami lesz. Nagyon izgi.

     

    Kik lesznek a halászléfőzésen? Képtelen vagyok egy újságot elolvasni. Lesz valami értelmes fellépő?

    előzmény:
    Laruku (6997)
    2009-08-31  13:15
  4. 2009. augusztus 31. 14:256998.
    Óóóóóóóóóóó....
    előzmény:
    Laruku (6997)
    2009-08-31  13:15
  5. 2009. augusztus 31. 13:156997.

    Odaálltam kettejük közé,úgyhogy nem folyt vér...
     

    előzmény:
    bogyo31 (6992)
    2009-08-29  21:07
  6. 2009. augusztus 31. 09:266996.

    Mi a téma?

     

    Esetleg a Sportcsarnokban megrendezett kongresszussal kapcsolatban szerettél volna felvetni kérdéseket?

    A vallás mindenkinek a sajátja, abban hisz amiben akar. Vannak vallások amelyek sokkal többet ártanak mint a Jehova Tanúi egyház. Személyes véleményem: semmi bajom a Tanúkkal, nagyon sok ismerősöm van közöttük. Mind dolgos, megbízható, kedves ember. Persze sokakat zavar az, hogy másokkal is meg akarják osztani a hitüket, de mivel ez náluk inkább segítség lenne, ezt is megértem. Mielőtt ítélkezik márki is bárki felett, előbb le kellene ülni beszélgetni, nem támadólag, nem bírálva, hanem mint ember az emberrel...

    Aki erre nem érez indíttatást, azt is tegye méltósággal, becsülve a másik ember személyét.

     

    "Nem kívánom senkitől,
    hogy csodás dolgot tegyen,
    de joggal elvárom mindenkitől,
    hogy mindig ember legyen."

    /Ady/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225715 (6995)
    2009-08-31  08:36
  7. Torolt_felhasznalo_225715
    Torolt_felhasznalo_225715
    2009. augusztus 31. 08:366995.

    Sziasztok!

     

    Mit tudtok erről a témáról kapcsolatban:

     

    Vakok lehetnek lelkészek, papok? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. augusztus 30. 13:136994.

    Csákó!

     

    Mi minden nap bent voltunk a városban, sztem nem hangos a SZIN, este 10 után már a Tiszaparton sem nagyon hallatszódott. Persze biztos van akit ez is zavar, de én is azt gondolom, hogy ez a pár nap nem a világ vége... De persze könnyű nekem, tudom; aki nem tud aludni az egészen másként látja...

     

    Bizsubolt? Kígyó utcában van egy nagyobb üzlet vmit a Napfényparkban, ott aztán minden színből ezer árnyalat és fajta található. Meg a Nagyáruházban is láttam a múltkor egy ilyen üzletet.

     

    Bogi, röviden a sztori: Mesi együtt élt (él) egy Laci nevű sráccal, akivel eltávoldtak egymástól. Csak még együtt laknak az albérletben, de már barátként.

     

    Tényleg, Hogyan reagált Balázs? És meglepő, hogy a csöndes Laciból is kitört az állat....

    Azé nem semmi, hogy kakaskdnak érted a pasik!!!  Mondjuk hamarabb is eszébe juthatott volna.

     

    Bogyókám, kismamaboltba?????? Na azé ez túlzás!!!!!!!

     

    Nyertem 1 hetet! 7.-én kezdődik a suli.

     

    Most éppen szenvedek, mert megcsípett vmi állat és egy nagy vörös folt van a hátamon, ami ég és fáj 3 napja. Kaptam kálciumos injekciót, remélem hatni fog, mert elég vacak a közérzetem...

     

    Pusszancs mindenkinek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. augusztus 29. 21:306993.

    miért nagy a csend?

    ekkora pörgés régen volt, szerintem.

     

    Laruku: segíts, én már most elvesztettem a fonaat. Ki a Laci és ki a Balázs? És milyen Laci lakik veled? vagy semmiylen? mi van???

     

    Most nagy csend van, nincs SZIN? Olvastátok a delmagyar.hu-n, h ma csak éjfélig lesz buli? mert panaszkodtak? felháborító! elhiszem, hogy hangos, de egy évben nem lehet kibírni???

     

    gyerek ma iszonyat sokat aludt, most is alszik ezerrel, letettem, elaludt, felkelt, jajj, mondom mi van, de csak kaptam egy büdi csomit, gyors peluscsere és alszik is tovább.

    előzmény:
    bogyo31 (6992)
    2009-08-29  21:07
  10. 2009. augusztus 29. 21:076992.

    Érdekes legény ez a Lacigyerök. Későn érő típus. Mondjuk inkább keverjen le az új pasidnak egy dühödt pofont, mint szerelmesen lesmárolja.

    ( De nagy vicc volt. ha-ha-ha)

    Rá se ránts, majd kiheveri mindkettő. Mindenki azt, amit akar. Amúgy Balázs mit szólt a pofonhoz? Várta a következőt vagy át akarta alakítani Laci fejét? Mert azért ez nem egy szokványos dolog, nem? Csak úgy felpofozva lenni... 

     

    Nem sikerült venni semmit, az egész várost bejártam, napok óta csak a nekem való blúzt keresem. Ráadásul szervezési homokszem került a gépezetbe, tehát elképzelhető, hogy nem is megyek. Püff neki.

     

    Kivel mi van? Nagy a csend a topikon.

    előzmény:
    Laruku (6991)
    2009-08-29  02:50
  11. 2009. augusztus 29. 02:506991.

    Na csajok,meg volt a folytatás!

    Meló után andalogtunk szerelmesen,erre feltünt Laci és elkezdett magyarázni meg le is kevert egy nagy pofont Balázsomnak.

     

    Kicsit lassan kapcsol,mert több mint egy hónapja szakítottunk,nem tudom ez mire volt jó,az utca kellős közepén ráadásul. Áhhh

     

    Szerintetek?!

    Szóltam neki több,mint egy éve,hogy nem jó ez így és semmi,aztán szakítottunk és most verekszik,már egy hónappal késöbb,mert hogy mi milyen marha boldogok voltunk és különben is...

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. augusztus 28. 18:066990.

    Okés, ezeket is megnézem. Tegnap a belvárost jártam be, ma a C&A-ban voltam, semmi. Hihetetlen, mennyit kell járni egy normális darabért. De ha holnap se találok, akkor marad a varrónő. Megígérte, hogy jövő szombatra megvarrja. 

    Bogi, majd megírom a számát privibe, de Újszegeden van, nem baj? Szerintem jól varr.

     

    Én észre se vettem a SZINt, csak tegnap hallottam a dübörgést. Szerintem (hihihi) nálunk nem vészes.  Tomboljon csak az ifjúság, ha adnak rá pénzt.

     

    Nem vette fel valaki tegnap a Delon-Belmondó-Vanessa Paradise filmet? Olyasmi volt a címe, hogy Két apának mennyi a fele? Elaludtam.

     

     

    Andi, neked melyik nap kezdődik a suli? Fiad izgul már?

     

    Mesi, faterra rá se ránts, nem vele kell csocsózni. A kedves mamát kell először meghódítani... azt mesélik.

     

    Jaj, még egy kérdés: jó bizsukat merre találok? Rájöttem már időben, hogy azzal is lehet egy kicsit csalni. Mármint a formán. Muszáj, mert 2 éve a c und a-ban elküldtek a kismama osztályra. Alig bírtam ki röhögés nélkül.

     

    Pusszancs, írjatok..... 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. augusztus 28. 16:426989.

    Már megint sz.rakodik az nlc....

    írok.. nem emgy el.. majd megjelink egyszer 100 példányban...

    uncsiiiiiiiiiiiiiiii

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. augusztus 28. 16:426988.

    Szia!

     

    Én elég messze lakom, de idehallatszik...

    Ezt azzal próbáltam meg orvosolni, hogy Újszeged végéből kitekertem a Tiszapartra, hallgattam a zenét (vagyis dummdummot), aztán hazatekertem, és úgy elaludtam mint a sicc. Ma is ezt a taktikát fogom alkalmazni, azzal a változtatással, hogy busszal megyek, majd nagy részt gyalog... Más esély nincs. El kell viselni valahogy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_883325 (6986)
    2009-08-28  16:24
  15. 2009. augusztus 28. 16:406987.

    Szia!

     

    Én elég messze lakom, de idehallatszik...

    Ezt azzal próbáltam meg orvosolni, hogy Újszeged végéből kitekertem a Tiszapartra, hallgattam a zenét (vagyis dummdummot), aztán hazatekertem, és úgy elaludtam mint a sicc. Ma is ezt a taktikát fogom alkalmazni, azzal a változtatással, hogy busszal megyek, majd nagy részt gyalog... Más esély nincs. El kell viselni valahogy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_883325 (6986)
    2009-08-28  16:24
  16. Torolt_felhasznalo_883325
    Torolt_felhasznalo_883325
    2009. augusztus 28. 16:246986.

    Sziasztok szegediek?

    Ti hogy bírjátok a sZIN-t?

    Engem már totál kikészít, 3 napja nem alszom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. augusztus 28. 14:566985.

    Bogyó! Ha még nem késő,nézz el a Sever Centerbe!

    Jó minőségű ruhák vannak,nem holmi kínai és nem is drága!

    Pussz 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. augusztus 28. 14:536984.

    Itt vagyok pletyivel :D

     

    Szóval,igen,szép nagy házuk van,anyukája olyan csupaszív embreke,van egy rakat macskájuk is :)

    Apukájával meg pont rossz pillanatban ismerkedtem meg-fel volt húzva-úgyhogy az első benyomásról ennyit-még majogott meg magyarázkodott mellé barátom,úgyhogy totális égés volt  

    De meg lettem nyugtatva,hogy szimpatikus vagyok.

     

    Aztán tegnap a főnök egy lelkifröccsel kezdte a munkát,sérelmezte,hogy nem köszöntem tőle el multkor--félálomban--úgyhogy ezentul ha ő van,majd dobálom neki a puszikat

    Sikerült magamra önteni előbb egy kis mosogatószert,aztán egy erős tisztítószert,szóval tartalmas napom volt tegnap.

     

    Ma meg a mosógép öntött ki Kíváncsian várom a folytatást...

     

    Andi,gratulálok,hogy sikerült legyőznöd egy félelmedet,nem kis dolog!

    Az autóktól félsz vagy a bicajjal nem vagy megbarátkozva?

    A csongrádin mondjuk én is félek tekerni,főleg ott,ahol a bicikli út már az úttest közepén van. A multkor szinte már éreztem,hogy mindjárt elcsap egy autó.

     

    Füles,jobbulást a sebednek! :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_616556 (1)
    2002-08-28  14:01
  19. 2009. augusztus 28. 09:576983.

    Csövi!

     

    Bogyókám,  ajánlanám az Alföldit a Centrum mellet, vagy az Ökröst a lófara felé, vagy a Nagyáruház passzázsán is érdemes szétnézni. Sztem ezeken a helyeken jó minőségű és nem tucat ruhákat lehet kapni elérhető áron. Vagy a Mix üzletházban a Mikszáth Kálmán utcában.  Ruhaanyag? Hmm... Asszem az is van a Mix-ben, meg van a Rokolya a nagykörúton. Textilbarlang a Tisza Lajoson, ahom az Aloe székház is van.

    Vagy Contexnél is vannak jó ruhák a Teréz utcában.  Hirtelen ennyi jutott eszembe.

     

    Bogi, nekem nincs császármetszésem, de a gátmetszés most is bebolondul ha szeles idő jön. Gyógynövényboltban is érdemes szétnézni, hátha ajánlanak vmit. Mi sebekre szoktuk használni az aloétól a Firs-öt, meg a zöld krémet, hamarabb gyógyul, meg van Zepter lámpánk, az is segít egy kicsit. Persze egyik sem csodaszer, de vmiben hinni kell. Ja, és még mi minden furcsaságot fog csinálni a bébi!!!Főleg ha majd elkezd beszélni is.. ujjjé Azt már meg sem merem említeni mi vár a kamaszkorban... De így szép az élet!

     

    Mesike, mesélhetnél bővebben. Milyenek anyósék? Meddig voltatok ott, tetszettél-e nekik... Stb, stb. Ki vagyunk éhezve mindenféle pletykára.

     

    Tegnap leküzdöttem egy másik nagy félelmemet, igaz csak 1 napra. Átbringáztam a hídon, a Belvárosin. De úgy reszkettem mint az állat, annyira fostam. Ráadásul a bicikliútnak kinevett rész tele volt részeg fiatalokkal, úgyhogy többször le kellett ugranom, végig nyomtam a csengőt, hogy jövök. A visszaútról nem is beszélve, mert ott meg az úton kellett menni, úgyhogy szakadt rólam a víz, meg cidriztek a lábaim. Túléltem. De ma busszal megyek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. augusztus 27. 19:576982.

    Hello!

     

    Én elkérem a varrónő számát meg hogy hol van, hátha kellene, mert keresek már régóta.

     

    Blúz esetleg Sever Center, Centrum, NagyÁ...

    Anyagost csak a feketesas u.-ban tok, én ott vettem a menyasszonyi ruhámnak valót.

     

    Múlt hét óta érzem a sebem, viszket is, meg megint nem tom elviselni a gumit, mármint ha szorosabb. Ilyen szülés után volt, én kis naiv azt hittem már soha nem fog fájni.

     

    Bébi? Ma nem aludt egész nap, reggel fél 6 óta fenn volt, csak szunyókált 20 perceket, persze mikor alszik el? Fürdés előtt, de sztem azért mert napok óta aludt már 8-kor. melegvizünk és a 6 órás etetés után fürdött., aztán bealudt és reggelig fel sem ébredt.

     

    most meg ha keltem tuti tiszta nyűgi lesz, de olyan büdi, meg kellene fürdetni, mert bukott egy nagyot és átöltöztetni már nem akartam, mondom, úgyis fél óra és fürdünk, erre nem bealudt? csodásak ezek a gyerekek

    előzmény:
    bogyo31 (6981)
    2009-08-27  18:08
  21. 2009. augusztus 27. 18:086981.

    Sziasztok, csak beköszönök.

     

    Hol lehet az én méretemben klassz blúzokat kapni? HELP!!!!!!!! Jövő hét szombatra kellene.

     

    Vagy nagyon klassz anyagot? A varrónőm bevállalta, hogy megvarrja addigra. Jó csaj, mi?  HELP bogyókának!!!

     

     

    Andi, egy irinyó-pirinyót sem irígyellek. Le a kalappal előtted. Most bizti, hogy nem venne be tanulás, pedig formálódik bennem egy gondolat.

     

    Mesi, legalább nagy házuk van anyóséknak? Biztos, ami biztos.

     

    Bogi, még mindig fáj a sebed? Szerintem nem kéne már neki, nekem tuti nem kellett ilyen sokáig jegelnem. Dokinál voltál már? Picur hogy viseli a meleget?

     

    Majd jövök. Addig help bogyókának. Plííííz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. augusztus 26. 15:566980.
    http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/tiszta_tisza-partot/211 2095/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. augusztus 25. 22:516979.

    Izgulsz a suli miatt?

    "Hanyadikba" mész is most?

    előzmény:
    Hustia (6978)
    2009-08-25  07:49
  24. 2009. augusztus 25. 07:496978.
    p>Sziasztok!

     

    Nekem meg sem nyitotta az oldalt, úgyhogy írni sem tudtam...

     

    Mesike, gratula az újabb előrelépéshez!

     

     

    Mi készülünk az iskolakezdéshez. Becsomagoltam a könyveket, gyermekem ma bement a suliba megkérdezni, hogy mikor kezdődik. Belefutott egy csomó pótvizsgázóba.

    Én meg tökre izgulok a sulim miatt, ugyanolyan érzés mint gyerekkoromban. Összeszorul a gyomrom...

     

    Na majd, amikor a legkisebbek is elindulnak az oviba...

    előzmény:
    Laruku (6974)
    2009-08-23  19:23
  25. 2009. augusztus 25. 07:486977.

    Sziasztok!

     

    Nekem meg sem nyitotta az oldalt, úgyhogy írni sem tudtam...

     

    Mesike, gratula az újabb előrelépéshez!

     

     

    Mi készülünk az iskolakezdéshez. Becsomagoltam a könyveket, gyermekem ma bement a suliba megkérdezni, hogy mikor kezdődik. Belefutott egy csomó pótvizsgázóba.

    Én meg tökre izgulok a sulim miatt, ugyanolyan érzés mint gyerekkoromban. Összeszorul a gyomrom...

     

    Na majd, amikor a legkisebbek is elindulnak az oviba...

    előzmény:
    Laruku (6974)
    2009-08-23  19:23

Címlap

top