Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

AVON - véleménygyűjtés :)

a_weaver
Létrehozva: 2005. június 23. 08:39
Üdv Mindenkinek!

Azért indítottam új avonos topicot, mert láttam, hogy csak pár aktív, és szeretném egy helyre gyűjteni a jó és rossz (azt is, mert közös érdek) tapasztalatokat a termékekről! Egyébként is sok közülük megújult, talán jobban is lettek!

Pusz, Adri
  1. 2005. június 23. 11:2051.
    próbáltad már az PlanetSpa olivás hajpakolását????
    én is használom a mellfeszesítőt, nekem bevált, az új, tégelyes kiadás nagy előnye, (ezt mindig elmondom :-))), hogy elődjével szemben nem keserű. . . .
    :-)))
    előzmény:
    ágicu1 (49)
     
  2. Torolt_felhasznalo_409954
    Torolt_felhasznalo_409954
    2005. június 23. 11:1950.
    a testen kindenhol, arcra nem
    előzmény:
    a_weaver (46)
     
  3. 2005. június 23. 11:1749.
    Sziasztok!
    nekem is sokminden bevált. Pl. a fűtő pakolás, a hajpakolás igénybevett hajra, illetve a páromnak tusfürdő, most nem jut eszembe a neve, szürke flakonban van, a borotvahab, illetve nekem a Wink parfüm. Viszont a körömlakkjaik nem jók és a mellfeszesítőjük sem. Én a Bioclinica géljét használom mellre, és a Moyra lakkokat, fedőlakkal együtt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. június 23. 11:1548.
    Köszönöm!Kipróbálom, bár jóóó sok pénzbe fog kerülni, mert kell a mellemre, máshova és még a feszesítőt is kipróbálnám:))
    előzmény:
    szepyke (45)
     
  5. 2005. június 23. 11:1347.
    Látod, azt nem is tudom, hogy ők is adják-e a garanciát. Az az igazság, hogy akkor vásárolgattam náluk, amikor éppen nem volt semmi kapcsolatom avonossal, nem tudtam senkitől rendelni. Olyasmiket vettem náluk, amiket már régóta használok és ismerek, így szerencsére nem volt szükségem a garanciára. Azóta a barátnőm tanácsadónő lett, így megoldódott a vásárlásom.
    előzmény:
    szepyke (37)
     
  6. 2005. június 23. 11:1346.
    A szőrnövekedés-gátlót mely testrészeken próbáltátok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. június 23. 11:1145.


    A terhességi csíkok elleni krém, a meglévők csíkokat is halványítja, meggátolja az újak kialakulását. Tudod, hogy a mellápolókrémben is van ilyen összetevő? A melleken keletkezett csíkokat is remeken halványítja a bőr feszessé tétele mellett!
    előzmény:
    Veruska20 (39)
     
  8. 2005. június 23. 11:0844.
    ülök!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    szepyke (42)
     
  9. 2005. június 23. 11:0843.
    oké, oké!Csak nem szeretem, ha azt hiszik az emberek, hogy mindenki Pesten lakik!Mert egyből azt írta, hogy menjek a mamutba!Én mielőtt tanácsolok vkinek itt vmit, előbb megnézem a bem-ét és megtudom, hogy honnan jött, hogy célirányosan tudjak segíteni!Szóval legalább ennyit elvárhat az ember szerintem!De legalább annyit, hogy megkérdezik tőle, hogy hol keresel stb. ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404126 (40)
     
  10. 2005. június 23. 11:0742.
    Szerintem ülj le, mert még leversz valamit. . .

    Nem volt ebben semmi bántó szerintem, többen kérdeztek a pesti Centerekről, nem tudhattam, hogy Te melyikben jártál. . .
    Tudom, hogy nem Budapest a világ közepe, bár nekem az. Mert itt születtem, itt élek. Egyértelmű, hogy elsősorban ez jut eszembe, mint ahogy Neked a saját otthonod.

    Nyugodtan utálhatsz, ez a Te dolgod. . . .

    A kritikával kapcsolatban, meg nem értelek, én hozzászólásokra reagáltam, nem kritikára.

    :-)))

    Szép napot Neked!

    szepy
    előzmény:
    BJuci (36)
     
  11. Torolt_felhasznalo_409954
    Torolt_felhasznalo_409954
    2005. június 23. 11:0341.
    A szörnövekedés gátló testápolójuk király, sajnos észreveszem a vendégeimen(kozmetikus vagyok)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_404126
    Torolt_felhasznalo_404126
    2005. június 23. 11:0340.
    nyugu BJuci nem állitotta senki, hogy PEST a világközepe, sepike is csak a véleményét mondta el ugyanugy mind TE például
    TE kaptad fel a vizet, nem érdemes ahogy montad ez a topik a véleményekért van, nos továbbá is várjuk hozzászolásaidat akár a viláközepéröl is:)
    szia és irjjjjjjjjjjjj
    előzmény:
    BJuci (36)
     
  13. 2005. június 23. 11:0139.
    Szisztok!
    én a lábápolókat és az Advence hajápolási termékeit szeretem. no meg a cukorszemcsés arcradírt, a fűtő pakolást, néhány parfümöt stb. stb. :))a körömlakkjuk viszont egyáltalán nem tetszik, hólyagos lesz és 1 óra után lepattog, persze lehet, hogy én mosogatok sokat. . . :)
    a feszesítő krém engem is érdekelne. . . nektek bevált?feszesít vmit?ami még érdekel, de nem próbáltam a terheségi csíkok elleni krém. . . van vmi tapasztalatotok vele?halványítja a csíkokat?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. június 23. 11:0038.
    140 országba árusítanak Avon termékeket. . .
    muszáj valahogy zónákra osztani a termékeket

    előzmény:
    BJuci (33)
     
  15. 2005. június 23. 10:5937.
    és Ők adnak neked három hónap garanciát????

    ha tehetitek, inkább olyan helyen vásároljatok, ahol utána élhettek a garanciával is!

    előzmény:
    Alettina (32)
     
  16. 2005. június 23. 10:5736.
    Nem megyek a mamutba, mert Pesten van!Utálom az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy mindenki Pesten lakik!Képzeld, nem az a világ közepe!És nem kell hogy hozzám szólj!
    Amúgy meg pont az volt a lényege a topiknak, hogy elmondjuk a véleményünket!Akkor most baj, hogy én kifejtettem!Hát ezer bocs érte!Ha nem viseled a kritikát, akkor elég rossz neked!
    előzmény:
    szepyke (35)
     
  17. 2005. június 23. 10:5335.
    menjél a Mammutba, majd jól nem szólunk hozzád, és nyugodtan nézelődhetsz!
    :-))
    előzmény:
    BJuci (18)
     
  18. 2005. június 23. 10:5334.
    Nekem sem tetszett, hogy kivonták az Aloe Verás termékeket. De ahogy észrevettem, azért teszik, hogy később visszahozzák, új csomagolásban, új kivonatokkal.
    Szóval van remény! :)
    Én most a feszesítő krémet "tesztelem", meg a szőrnövekedés-gátlót. Majd mondok eredményeket, remélem, hamarosan!

    Én először azt szerettem meg az Avonban, hogy visszaveszik a dolgokat, amik nem jöttek be. Ilyen sajna máshol nincs, pedig én főleg alapozóval jártam úgy, hogy otthon már valahogy nem olyan volt a színe, mint az ülzetben. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. június 23. 10:4933.
    HÁt, ez elég nagy szemétség, hogy 7 ország adatait egybe nézik, nem külön-külön!Lehet, hogy itthon halálra vásárolnak egy terméket, de mondjuk Szlovákiában azt nem szeretik, és akkor a magyar vásárlók szívják meg az egészet!A tanácsadónők miért nem tudnak ez ellen tenni vmit!Elvégre is a vásárlóért vannak!
    előzmény:
    szepyke (29)
     
  20. 2005. június 23. 10:4932.
    A Bosnyák téri piacon szombatonként a pataknál lévő vége fele szokott egy házaspár árulni. Szinte minden van nekik, ami az éppen érvényes katalógusokban van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. június 23. 10:4731.
    melyi szérumot próbálod ki?
    a ráncfeltöltöt, vagy a lézerest?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515014 (5)
     
  22. 2005. június 23. 10:4530.
    Az Árkádban a parkolóból tudod megközeliteni az Avon Centert, de Tanácsadó/nőn keresztül tudsz csak vásárolni, és igy sem mindent, ami a katalógusban van!
    előzmény:
    Mirza (25)
     
  23. 2005. június 23. 10:4229.
    Sziasztok!
    Elolvastam a topikot elejétől és ime néhány válasz:

    miért szünnek meg a termékek?:

    Magyarországon van az a központ, ahonnan 7 országot látnak el. Ezért 7 ország igényeit feldolgozva döntenek egy termék felett. Sokszor nem szünik meg egy termék, csak új "ruhát", csomagolást kap. A Naturals termékekkel nem pont ez történt, teljesen megújultak, de van ami maradt a régi csak új csomagolásban, és van ami sajnos tényleg teljesen megszünt az én nagy bánatomra is. (mandulás család)

    A budapesti centerekben csak Tanácsadó/nőn keresztül lehet vásárolni, és csak azokat a termékeket, amik a kampány fő húzótermékei, illetve néhány adott folyamatosan kapható termékét. (Today, Tomorrow, Always, Alapítványi termékek, stb. ) Ha akarjátok, megosztom veletek a listát.
    A dolog úgy müködik, hogy bementek a három budapesti Center egyikébe (Mammut, Árpád, Árkád) megkérdezitek, hogy ki tudna vásárlásban segíteni, a lányok a pultnál pedig ajánlanak az ott lévő Tanácsadó/nők közül valakit.

    Túl illatosított testápolók:
    Örömhírrel szolgálhatok: a 10/2005-ös kampányban bevezetésre kerül az illatmentes testápoló család!!!!!!

    hirtelen ennyi volt, amit el akartam mondani!

    ha valaki csak azért nem rendel, mert nincs a közelében Tanácsadó/nő, akitől rendelni tud, akkor írjon bátran, külkdünk postán katalógust, és keresünk neki a lakhelyéhez közel valakit aki segíteni tud a rendelésével kapcsolatban!

    szepy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. június 23. 10:3228.
    Tényleg? Hát ezt nem tudtam. Akkor fogok rendelni köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_659426 (26)
     
  25. 2005. június 23. 10:3127.
    Sajna ott nem vagyok ismerős én Soroksáron láttam az egyik bevásárlóközpontban. De ott bárki vehet úgy láttam.
    előzmény:
    Mirza (25)
     

Címlap

top