Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miert jo szeretonek lenni

Torolt_felhasznalo_553570
Torolt_felhasznalo_553570
Létrehozva: 2005. augusztus 9. 17:30
Sziasztok! En azert inditottam ezt a temat, mert nem tudom elkepzelni, hogy a mi a jo sok nonek a szeretoi statuszban. Hogy miert vallalja ezt a megalazo szerepet egy olyan ferfitol aki hazudik a felesegenek, a szeretojenek es meg magank is, pedig 3-an lenni egy kapcsolatban az bizony akarhonnan is nezzuk eggyel tobb a kelletenel..:o(
  1. 2005. augusztus 9. 19:56101.
    nem is kell. én azt gondolom, hibázzon az ember, és tanuljon belőle. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_107689 (92)
     
  2. Torolt_felhasznalo_137931
    Torolt_felhasznalo_137931
    2005. augusztus 9. 19:55100.
    Nyomozásra azért ne add a fejed. . . :) Nem érnél el sikereket. :)
    előzmény:
    KisNap (96)
     
  3. Torolt_felhasznalo_256895
    Torolt_felhasznalo_256895
    2005. augusztus 9. 19:5599.
    Pontosan ugyanezt érzem én is, bár az én kapcsolatom még nagyon friss!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_107689 (92)
     
  4. 2005. augusztus 9. 19:5498.
    Közben a volt szeretőm visszafogadta a párját a közös gyerekük miatt, legalábbis ő ezt mondta. Erre én szakítottam vele. Én felvállaltam volna őt, és elváltam volna érte. De ő a párját választotta. Közben most sincs nálunk rendben semmi. Ezért én nem dobom a sutba a házasságom. A biztosat a bizonytalanért?
    előzmény:
    Ildiko666 (91)
     
  5. Torolt_felhasznalo_107689
    Torolt_felhasznalo_107689
    2005. augusztus 9. 19:5497.
    Nagyon szép gondolatok, pedig én voltam már szerető. . . . .
    előzmény:
    Wtt (79)
     
  6. 2005. augusztus 9. 19:5396.
    ja:-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_137931 (90)
     
  7. Torolt_felhasznalo_107689
    Torolt_felhasznalo_107689
    2005. augusztus 9. 19:5395.
    Nagyon szép gondolatok igazán, pedig én voltam szerető. . . . . . . . . . . . . .
    előzmény:
    Wtt (79)
     
  8. Torolt_felhasznalo_256895
    Torolt_felhasznalo_256895
    2005. augusztus 9. 19:5194.
    Valóban elszúrtam, most "vagyok itt először. Érdekel mások véleménye, ill. olyan rossz, hogy nincs kivel beszélni róla.
    előzmény:
    Ildiko666 (91)
     
  9. 2005. augusztus 9. 19:5193.
    Visszatérve a topic témájára: Én nagyon élveztem, amikor szerető voltam. Visszagondolva még most is beleborzongok, ha rá gondolok. Mintha nem is ezen a földön éltem volna. Mintha még tini lettem volna, kézenfogva sétálgattunk, szeretgettük egymást. Nagyon jó érzés volt minden egyes perc. A szex is csodás volt. Csak azt nem tudom, hogy a férjemmel ezt miért nem tudom átélni. Ez nagy kérdés számomra a mai napig.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_107689
    Torolt_felhasznalo_107689
    2005. augusztus 9. 19:4792.
    Tudom, hogy üti amit tettem az elveimmel, s valószínűleg akkor érteném, érezném igazán, ha ebbe a cipőbe kerülnék. Azt hiszem én sem tudnám kidobni, paradox lehet amit mondok de szeretem, s szerettem is a férjem, NEM TUDOM IGAZÁN MEGMAGYARÁZNI MIÉRT TÖRTÉNT VELEM EZ!
    előzmény:
    KisNap (78)
     
  11. 2005. augusztus 9. 19:4791.
    Ha ekkora a kötődés, miért nem váltok el?
    előzmény:
    Nyilas! (86)
     
  12. Torolt_felhasznalo_137931
    Torolt_felhasznalo_137931
    2005. augusztus 9. 19:4690.
    Az írásaimból arra következtettél, én is a táborba tartozom? :)
    előzmény:
    KisNap (89)
     
  13. 2005. augusztus 9. 19:4589.
    biztos mert nem vagyok szerető:-))))))))))))9
    chiro írta az elején pl, de nagyon sokan ezt mondják. és nekem nem tetszik:-))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257657 (87)
     
  14. Wtt
    Wtt
    2005. augusztus 9. 19:4488.
    A topik indítója kétórával ezelőtt lelépett, vagy úgyis írhatnám, az indítás után negyedórával. De mint írtátok a téma kifacsarva.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257657 (85)
     
  15. Torolt_felhasznalo_257657
    Torolt_felhasznalo_257657
    2005. augusztus 9. 19:4487.
    ÉS MIÉRT NEM TUDSZ????? ÉS MIÉRT NEM HAGY?? És te miért vagy vele?? Mert lehet lemaradtam. . . :(
    előzmény:
    KisNap (83)
     
  16. 2005. augusztus 9. 19:4286.
    Az egy év titkos viszonyból tudod hányszor próbáltunk szakítani?! El sem hiszed. De mindig egymás karjaiban kötöttünk ki a szeretőmmel. Neki sem működött a kapcsolata, őt ott is hagyta a párja egy másikért. Elég bonyolult volt ez az egész.
    előzmény:
    KisNap (83)
     
  17. Torolt_felhasznalo_257657
    Torolt_felhasznalo_257657
    2005. augusztus 9. 19:4185.
    No, ezt én is felteszem! "Váljak el? És maradjak egyedül?" Avagy jön egy fergeteges szerelem, aki aztán mindent, és mindenkit. . . és. . . De hát ezt ki tudhatja?! Senki. De menjek bele egy ilyen bizonytalanba?! Néha úgy érzem: IGEN!!!!!!!
    előzmény:
    Nyilas! (81)
     
  18. Torolt_felhasznalo_107689
    Torolt_felhasznalo_107689
    2005. augusztus 9. 19:4084.
    Az egész albumot imádom, de Szulák összs lemezét is!!!!!!!
    előzmény:
    Wtt (79)
     
  19. 2005. augusztus 9. 19:4083.
    de te kiléptél, drága;-)))))
    nekem azzal van bajom, h NEM TUDOK KILÉPNI
    EZ AZ IGAZI SZERELEM
    NEM TUDOK GONDOLKODNI
    NEM HAGY ELMENNI
    stb stb

    hát, attól függ mitől nem működik a kapcsolatotok.
    de ha azért vagy vele, hogy ne legyél egyedül, háááááááááááát, tudod, én lehet csomagolnék. de ez én vagyok. . . .
    előzmény:
    Nyilas! (81)
     
  20. Torolt_felhasznalo_107689
    Torolt_felhasznalo_107689
    2005. augusztus 9. 19:3882.
    No lányok ki is facsartuk ezt a hatalmas témát?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. augusztus 9. 19:3881.
    Ez azt jelenti, hogy a kapcsolat nem működik és akkor ezt a kapcsolatot meg kell szakítani (ha kiderül). Az én esetemben nem derült ki, hogy én félreléptem. Jeleztem neki, hogy elhidegültünk egymástól és változtatni kellene a dolgokon, de ő nem tett semmit. Mondtam, váljunk el. Akkor megijedt és jött a változás. Én is léptem, kiléptem a viszonyból. Most, 8 hónap után pedig újra azt érzem, hogy nem működik a kapcsolatunk. Pedig én is tettem az ügy érdekében. Váljak el? És maradjak egyedül?
    előzmény:
    KisNap (71)
     
  22. 2005. augusztus 9. 19:3580.
    Hogy ez mennyire igaz!!!
    előzmény:
    Wtt (79)
     
  23. Wtt
    Wtt
    2005. augusztus 9. 19:3379.
    Szeretőt tartani annyi, mint családunk, gyerekeink iránt érzett felelősség nevében elhárítani a döntés felelősségét. Szeretőt tartani annyi, mint két lábbal sárba taposni a legszebb emberi érzéseket, mert hát ugye valamikor tiszta szívvel szerettük azt, aki társunk lett, de annyira mégsem becsüljük meg, hogy elé álljunk az igazsággal, és ne alázzuk meg, inkább mindenfele álindokokat gyártunk, hogy mentsük a magunk bőrét, és ne kelljen vállalni a felelősséget. Szeretőt tartani annyi, mint sárba taposni gyermekeink ártatlan őszinte bizalmát, a szülőkbe vetett megrendíthetetlen bizalmát. Szeretőt tartani csupán annyi, hogy leszakítjuk a gyümölcsöt arról a fáról, ami nem a mienk, kedvünk lelni benne, aztán jót lakmarozni az otthon megterített asztalnál is. Szeretőt tartani annyi, hogy indokokat gyártani valakinek arra, hogy miért nem ér annyit, hogy felvállaljuk állítólagos szerelmünket. Szeretőt tartani annyi, hogy elvesszük egy kivert kutya ragaszkodását, megalázzuk, sárba tapossuk, használjuk. Ha mázlink van, akkor ennek a kivert kutyának a kezébe kerül egy olyan idézet, mint az alábbi és akkor könnyes szemű mártírnak érezheti magát szívre szorított kézzel epekedve és sóhajtozva. Annál később veszi észre, hogy szeretőnek lenni annyi, hogy használ minket valaki, akinek azért annyira nem vagyunk fontosak, hogy fel is vállaljon, pedig élet csak egy van. Szeretőnek lenni nem könnyes mártíromság, de átsírt ünnepek, karácsony estek, várakozás, valakire, a semmire, a hazugra, akit aztán ha mégis sikerül egyszer megszerezni, boldogok lehetünk mert még nem gondolunk bele abba, hogy ebben a nagy szerelmi körforgásban egyszer mi lehetünk a megunt feleség akinek hazudnak.

    ÉLETRE ÉLET JÖN. . .

    Ami volt a tiéd - most mégis új útra térsz.
    Egy illat, egy kép gyerekkort idéz –
    mögötted ott lapul sok tévedés.
    Ami volt az enyém - ha nézlek téged, erőt ad még.
    fordulj a sötétből napfény felé -
    induljunk együtt a. jövőnk elé.
    HA ÉLETRE ÉLET JÖN, VÁLLALNI KELL
    HA ELJÖTTÉL HOZZÁM, NE MENJ TÖBBÉ EL
    AZ ÉRZÉS, HA IGAZ: EGYÜTT A JÓ
    TÉGED SZERETNI JÓ, TÉGED SZERETNI JÓ.
    Volt még, ki veled élt,
    a megszokás hatalma végig kísért.
    Hullám sodort hozzád, többé ne félj,
    szélhullott szavakból egy dal összeért
    HA ÉLETRE ÉLET JÖN, VÁLLALNI KELL
    HA ELJÖTTÉL HOZZÁM, NE MENJ TÖBBÉ EL
    AZ ÉRZÉS, HA IGAZ: EGYÜTT A JÓ
    TÉGED SZERETNI JÓ, TÉGED SZERETNI JÓ.
    HA ÉLETRE ÉLET JÖN, VÁLLALNI KELL
    HA VELEM ALUDTÁL, VELEM KELJ FEL.
    ANNYI ÉV ELTELT, S ÉN VÁRTAM RÁD :
    MEGTALÁLTÁL ENGEM? NE MENJ TOVÁBB.

    /Titkos szeretők/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. augusztus 9. 19:3378.
    :-))))))))))))) kész:-)))))))))

    samó, a racionalitás nélküliségre akarok visszautalni. szétcsalja a pasid a fejed, ha kidobod az ajtón, bejön az ablakon, közben szereted, akkor meg kell bocsátani, hm? hiszen nincs racionalitás. . . szerelmes vagy, nem olyan egyszerű. nem neked ment volna elsősorban különben, hanem chirónak, de látom már nincs itt;-)))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257657 (76)
     
  25. 2005. augusztus 9. 19:2777.
    Tán nincs igazam? Dehogynem. Persze, senkinek nem muszáj belemásznia egy kapcsolatba harmadiknak, de félredugni sem muszáj. (bocs a vulgaritásért)
    Viszont azt is meg kell nézni, hogy miért mászik ki valaki egy házasságból, vagy a fix partnere mellől. Ez szerintem sokkal elítélendőbb, mint az, hogy van, aki vevő a dologra. És itt direkt nem írtam férfit, vagy nőt, mindkét nemre vonatkozik.
    Ha már ki akar lépni, akkor igenis legyen tisztességes, és előbb közölje otthon, hogy gáz van, és akkor a kedves párja majd eldönti, hogy mi legyen. Eltűri, vagy nem. Dehát ez ugyebár kényelmetlenséggel járna, ezt igen kevesen vállalják.

    Szemét dolog félrelépni, ez tény. Viszont elítélni sem kell senkit, mert sohase mondd, hogy soha, tehát bárkivel megtörténhet. És valóban, ez nem mentesít senkit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_817910 (77)
     

Címlap

top