Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ciki sztorik

be_toys
Létrehozva: 2005. augusztus 15. 16:13
Történt már veletek ilyen?

Általános iskolás koromban nagyon hiú voltam, bepréseltem magam a szûk blúzomba. Tanárnõ hívatott az ellenõrzõ beírás miatt, kiértem a tanárnõ elé és lehajoltam -pikk-pikk-pikk- a blúzom gombjai szétpattantak és teljes meztelenség tárult eléje.

Középiskolás koromban:
A padtársam kért radírt, én meg vadul kotorásztam a táskámban majd gyorsan a kezébe nyomtam...rámnézett nagy szemekkel és vigyorgott: Tampon? 8 bordázatú és biztosan jónedvszívóképességû...
  1. 2005. szeptember 3. 18:29174.
    Szia!

    Biza, nem fizettem be, pedig még a fizetési határidő is fel volt tűntetve!

    Hú, a Te csekked sem lehetett semmi!
    Lehet 1 hétig keresték, hogy kell leírni az összeget számokkal!:-)))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180227 (172)
    2005-09-01  15:29
  2. Torolt_felhasznalo_180227
    Torolt_felhasznalo_180227
    2005. szeptember 1. 15:30173.
    Amúgy azt nem értem, hogy az Apeh miért nem küld nekem sose a tiedhez hasonló csekket! Mennyivel nagyobb rajongójuk lennék pedig!  
    előzmény:
    Lind1 (171)
    2005-08-30  09:32
  3. Torolt_felhasznalo_180227
    Torolt_felhasznalo_180227
    2005. szeptember 1. 15:29172.

    Őrület.......és te ezt nem fizetted be? Aztamindenit, mindjárt rádküldöm az apehot, a végrehajtót, a börtönparancsnokot! Irgumburgi!

     

    Nekem a minap olyan csekket küldtek, ahol a bal oldali feladóvevénynél számnál 360 Ft szerepelt, betűvel háromezerharminc, jobb oldalon fent 30ft számmal és betűvel háromszázhatvanhárom forint.........

    nocomment, én is voltam oly botor, hogy nem fizettem, bár ők egy hétre rá küldtek másik csekket helyes értékkel a helyes összeg amúgy 3630ft.....nehéz szám gondolom, pláne betűkkel

    előzmény:
    Lind1 (171)
    2005-08-30  09:32
  4. 2005. augusztus 30. 09:32171.
    Sziasztok!

    Kicsit elõrehozom ezt a jó kis topikot és mutatok egy csekket, amin én nagyon jót derültem. :-) (Bocsika a béna felhozatalért, így sikerült)
    Még jó, hogy nem kellett befizetnem, mert nem tudom, hogyan oldottam volna meg!
    A "cég" egyébként a mai napig küldözgeti a leveleit mínuszos összegekkel, pedig már nem is vagyok az ügyfelük. Ki érti ezt?

    Hátha eszetekbe jut errõl is jó vicces sztori!:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. augusztus 27. 11:29170.

    Szallodaban dolgoztam, es joban voltam a barpultossal, aki egy idosebb, apukam korabeli ember volt, es sokszor beszelgettem vele munka utan. Egyik nap jott egy fiu, akirol kiderult, hogy regen o is itt dolgozott de most mas varosban lakik, csak latogatoba jott. Meg csodalkoztam is, hogy pont ennel az idosebbnel fog lakni, furcsa volt, hogy a nagy korkulonbseg ellenere ilyen joban lettek, hogy eljon hozza meglatogatni. Na, amikor elment a fiu elkezdtem aradozni, hogy nekem mennyire tetszett, milyen szimpatikus, stb.kerdezgettem rola (gondoltam, hogy mivel idosebb, konnyebben megbizhatok benne). Ahogy valaszolgatott, nem derult ki, hogy a FIA. Ezt csak kesobb tudtam meg, masoktol. Ez az utolag evidens dolog eszembe se jutott, azt hittem baratok.   Mindenesetre utana egy darabig kerultem a bar kornyeket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. augusztus 25. 15:52169.

    Koliban volt egy utálatos szobatársunk, akinek tök idegesítõen csengett telefonja. EGy idõben azzal szórakoztunk, hogy magnóval felvettük az ökörködéseinket. Egyik bnõm beszerkeszette az összes szobatárs telefonjába azt a zenét, és miközben a csajt beszéltük ki, a telefonokat csörgettük ezen a zenén. Persze mindezt felvettük...

    Hónapokkal késõbb hallgattuk visssza a felvételt, pont az a rész ment, mikor a csajt fikáztuk és csörögtek a telefonok, erre bejön a csaj. Mivel a magnó éppen nem volt kézközelben, meg senkinek sem volt annyi lélekjelenléte, hogy odaugorjon, így tisztán hallhatta az egészet. hááát, ciki volt, de utána órákon át röhögtünk....

    Ugyanennek a csajnak volt az asztalán egy üres unikumos üveg, amiben egy ritka rút mûvirágcsokor állt, pasijától kapta (no comment...). Ezen szoktunk bosszút állni, mikor a csaj felhúzott minket valamivel, pl bele a kukába, vagy kiteszem az ablakba stb...persze fordult elõ, h hirtelen visszajött, a virág meg ázott a hóban a párkányon... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. augusztus 25. 13:16168.

    Egy bankkártyás történet:

    Egy szép napon vizsgáról hazafelé kitaláltam, hogy veszek le az ösztöndíjamból és kellõképpen megünneplem a sikeres vizsgámat a közeli cukrászdában.

    Már jó elõre kikerestem a táskámból a bankkártyámat, hogy ne az automata elõtt kelljen a sort feltartanom. Szépen bandukoltam tovább a kártyával a kezemben és egyszercsak a lábam alatt termett egy víznyelõ. Természetesen ezt csak akkor vettem észre, amikor megbotlottam és a bankkártyám a víznyelõ alján kötött ki. A szerencsém az volt, hogy az egyik közeli boltot éppen felújították. Mit volt mit tenni bekopogtam és kértem egy spajszert hogy a rácsos csatornafedelet fel tudjam nyitni. A fickó aki kijött nagyon készséges volt és mikor látta, hogy kiskosztüm meg magassarok és 50 kg vasággyal még le is mászott a kártyámért. Persze a kártyán egy fillér nem volt, mert még nem utaltak semmit rá.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_872520 (167)
    2005-08-25  10:06
  8. 2005. augusztus 25. 10:06167.

    Kollégámmal történt ....

    kb. 12 éves lehetett és egyik rokonuknál járt vendégségben, ahol is nagyon megtetszett neki egy ébresztõóra ... ellopta. keresték a tulajék akkor, de nem találták sehol, kérdezték õt is, de õ sem látta:-))) letelt a nyaralás, hazavitték a gyereket, majd a szülõk, hogy megköszönjék a vendéglátást meghívták õket következõ hétre egyik nap ebédre .... ettek az asztalnál mindannyian, erre mit ad Isten, elkezdett csörögni az óra .... persze rögtön felismerték, hogy az az övék .... kollégám mondta, hogy majdnem elsüllyedt ott helyben, annyira égett :-)))))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. augusztus 25. 09:51166.

    Az én kedvenc fõzõs történetem  

     

    Éjjel 1-kor arra ébredek, hogy csengetnek. Kimegyek pizsiben, kérdezem ki az? A szomszéd. Kinyitok ... kurva nagy szürke füst a lépcsõházban, alig láttam a csávót. Kérdezi, hogy nem tõlünk jön-e a füst ... nem tõlünk:-))) visszarohantam a lakásba, felébresztettem anyámat, a gyerek aludt, összecsomagultunk néhány cuccot, vizet, stb, elõkészítettünk pokrócokat a meneküléshez, meg vizes pelenkákat a pofánk elé, ablakokat kinyitottuk. Visszamentem a füstbe, amely akkora volt a lépcsõházban, hogy vágni lehetett, kiabálok lefelé, hogy most mi van, kell-e menekülni, stb. Közben már hívták a tûzoltókat is. Totál pánik .... tûzoltók megérkeztek .... 3 perc múlva kopognak, hogy semmi pánik, csak az I. emeleti lakó (mi a 4-diken lakunk, legfölül) sültkrumplit akart sütni, közben tv-zet és elaludt, krumpli leégett, oltári füst, fazekat kirakta a lépcsõházba, és az ott okádta a füstöt, de olyat, hogy hihetetlen:-)))))))

    előzmény:
    RJudi (132)
    2005-08-16  15:49
  10. Torolt_felhasznalo_687926
    Torolt_felhasznalo_687926
    2005. augusztus 24. 22:49165.
    Mikor az elsõ fiamat szültem, a doktornak el kellett menni kis idõre. Megnyugtatott, hogy szólt a kollégáinak, figyljenek rám, és ha "esemény"van, szóljanak neki. Egyedül feküdtem a szülõszobában, és cirka negyed óránként beügetett egy doki, aki kesztyût rántott, és kötelességtudóan megvizsgált, mert az én orvosom erre kérte. Két orvos között a madám (szülészn&otilde vizsgált. Már egészen megszoktam, mikor a következõ ajtónyitással két overállos, micisapkás férfi jött be, kétágú létrával!! Mit mondjak, kikerekedett a szemem a döbbenettõl! Az egyik igyekezett megnyugtatni:" semmi baj, anyuka, csak a kiégett villanykörtét cseréljük!"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. augusztus 24. 22:11164.

    Nemrégibben történt, lányunokatestvéremnek, akinek reggel kellett volna visszahoznia a hajszárítómat, sms-eztem, hogy "nem a reggelt beszéltük meg?", megnyomatékosítva elküldtem neki vagy háromszor.

    Férfiügyfél egész nap bombáz a kérdéssel sms-en: ki vagy? ki vagy? ki vagy? vagy tizenháromszor.


    Hát én már nagyon kivagyok a rõzsétõl, ugyanis szemüveg nélkül apróbetûk a mobilon, egymás alatt a nevük, neki küldtem az sms-t, nem alánynak, õ meg nem tudta, hol sáros. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. augusztus 24. 21:32163.
    A hugom mesélte

    "Anyuval a Felszabon vártuk a 7-es buszt. Irtó  nagy tömeg volt, meg tülekedés. Egy fickó elkapta a kezem és húzott fel a buszra. Én hagytam . A barátnõje mérgesen nézett "

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. augusztus 24. 21:16162.
    italos férj, aki bambán bámul esetleg még vigyorog is?Megyek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110662 (161)
    2005-08-24  20:46
  14. Torolt_felhasznalo_110662
    Torolt_felhasznalo_110662
    2005. augusztus 24. 20:46161.
    most gondolkodóba ejtettél...
    anyósom van---vaskapu is...
    adjam meg a címünket? 
    előzmény:
    borzi (157)
    2005-08-23  20:19
  15. 2005. augusztus 24. 16:09160.

    Ez nagyon jó!

    Nemrég hallottam egy hasonlót, hogy a dokihoz bement egy csaj valami nagyon egyértelmû "csúnyasággal" (elálló fül, nagy orr, nem tudom) és az orvos elkezdett magyarázni, anélkül, hogy rákérdezett volna, hogy valóban arról a testrészrõl van-e szó. És persze nem arról volt... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_410512 (159)
    2005-08-24  13:00
  16. Torolt_felhasznalo_410512
    Torolt_felhasznalo_410512
    2005. augusztus 24. 13:00159.
    5 éve történt meg velem. Hiú nõ lévén, elmentem egy kórházba, megpalsztikáztatni az orrom. Különösebb gond nem volt vele, egy kis dudor volt középen, ami engem zavart, de a környezetem észre sem vette. Szóval a mûtét elõtt  az aznapi mûtétre várakozókat behívták az orvosi szobába, hogy a gyakorlaton lévõ egyetemisták is szemügyre vehessék a problémát és a professzor úr meghallgassa õket, ki milyen technikát alkalmazna a mûtét során. Egy függöny mögött várakoztunk sorban, majd mielõtt én kerültem volna sorra, bejött egy hölgy és megkért, hogy vetközzek le bugyira. Kicsit furcsálltam a dolgot, hogy egy orrmûtéthez minek kell levetközni, de nem vontam kétségbe a hozzáértését. Szólitottak a nevemen, kilibbentem a függöny mögül pucéran és kb 15 egyetemista srác tekintete szegezõdött a mellkasomnak. Elkezdték a melleimet vizsgálni én meg annyira zavarban voltam, hogy nem mertem szólni, hogy rossz helyen keresgélnek. Majd mikor elõkerült a filctoll is, hogy berajzolják a mellemen a vágás helyét, akkor szólaltam meg alig hallhatóan, hogy ha nem okozok nagy zavart, akkor nekem az orromat kellene megmûteni. A professzor teljesen értetlen tekintettel bámult rám, hogy akkor meg minek vagyok levetközve. Miközben kapkodtam magamra a ruháimat, magyaráztam nekik, hogy az asszisztens hölgy kért meg rá, de szerintem ezt már senki nem hallotta a nevetésüktõl. Hát nagyon ciki volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_414458
    Torolt_felhasznalo_414458
    2005. augusztus 24. 11:39158.
    hát ez nagyon jó ))
    előzmény:
    borzi (157)
    2005-08-23  20:19
  18. 2005. augusztus 23. 20:19157.
    Friss menyecske voltam, 2 hónapja férjezett, mikor jött a húsvét hétfõ.Kicsi férjem locsolkodás közben berúgott, mint albán szamár.Kimentem a kapuba, hogy számon kérjem, anyós jött erõsítésnek.Ketten ordítottuk le a haját a páromnak, aki idülten vigyorgott a pofámba.Olyan ideges lettem, hogy pofon akartam senderíteni.Igen ám, de félrehajolt.Anyós akkora pofont kapott Tõlem, hogy nekiesett a vaskapunak Ma már nosztalgiával gondolok a történtekre...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_180227
    Torolt_felhasznalo_180227
    2005. augusztus 18. 18:57156.
    Valamelyik ismerõsöm-vagy kollégám, már nem tudom pontosan......mesélte, hogy az õ egyik ismerõse a mávnál ilyen sínellenõr vagy mi. Napi szinten pénztárca-mobiltelcsi-pénzérme, amiket megtalál. Persze amit nem tesz tönkre a vonat, de mondjuk a hátsó zsebbõl kizúgó pénztárcák csak lepottyannak és tök épségben ott hevernek.
    előzmény:
    dia_ (154)
    2005-08-18  18:25
  20. 2005. augusztus 18. 18:43155.
    Én az elsõ nap a fõiskolán beszorultam a bejárati kapu elõtti lábtörlõ rácsba, mivel tûsarkú cipõben mentem )))))
    előzmény:
    *Pöszke (37)
    2005-08-15  17:38
  21. 2005. augusztus 18. 18:25154.

    Vonaton utaztam és mivel egy 8 órás útról volt szó elõbb-utóbb el kellett mennem wc-re. Soha semmit nem teszek a nadrágom hátsó zsebébe de akkor valamiért úgy vonultam ki a fülkébõl, hogy belecsúsztattam a telefonom. A wc-n óvatosan a kagyló fölé állok és tolom le a nadrágomat, a mobil meg kicsúszott, egyenesen bele a lyukba! Percekig álltam és a wc lyukon kereszül bámultam az elhaladó vonatsíneket és azon gondolkoztam, hogy lehetek ilyen hülye...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180227 (152)
    2005-08-18  18:02
  22. 2005. augusztus 18. 18:13153.
    Pár napja anyu rámnyitott, miközben hokiztam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_180227
    Torolt_felhasznalo_180227
    2005. augusztus 18. 18:02152.

    Aranyos randitok lehetett.

    előzmény:
    dia_ (151)
    2005-08-18  17:24

Címlap

top