Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 szeptemberi babavárók

Torolt_felhasznalo_143166
Torolt_felhasznalo_143166
Létrehozva: 2005. december 19. 15:39

Sziasztok!

Úgy néz ki úton van a 3.gyermekem!A babasszobás kalkulátor szerint 2006.Szeptember 2-ára várom!Pénteken derült ki,hogy újra babát várok!Ha más is így van vele jöjjön és beszélgessünk!Nem csak már gyermekeseket várok!Jöhetnek teljesen "kezdő" kismamák is akik jövő szeptemberben szülnek(ha minden jól megy) 

Mindenkit szeretettel várok!!

  1. 2008. december 9. 16:10105877.

    www.ciposdoboz.hu

    Ha jól emlékszem máskor Igorka volt, aki emlékeztetett minket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. december 9. 16:06105876.

    Kirohantam besózni a levest és összekevertem a cukorral!!!!!!!! Mi a fenéért kell nekem egyforma szóróban tartani???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. december 9. 16:02105875.

    Ezt bezzeg elküldi!

    Akkor a képekkel van a baj?

    Megpróbálom azért mégegyszer.------------>

    Sziasztok!

    RAttie Bazsinak is van egy kukásautója, az első vagy a második Mikulás hozta neki, a mai napig az a kedvenc, ha vmit nagyon nem akar, és hisztizik, akkor mindig azzal fenyegetem, hog kidobom a Kukásbácsit. (Így hívja, pedig bácsi nincs is benne)Wader márkájú, asszem 18 kilóig bír, nagyon masszív, "motorozni" szokott vele a lakásban.

    Andi Két órán át esett a hó? Én is kivittem volna őket, az tuti, még lázasan is. Úgy szeretnék fehér Karácsonyt.DE január 5.-től legyen tavasz.Ja és Celine és az önálló pisilés.És ő törölte meg magának egyedül? Hát nem semmi, Linda mindenhol töröl, csak a pisis részeket nem.De szobatiszta ő is nappalra. És éjjelre is majdnem mindig. Most pont elfogyott a pelenkája, és mondtam neki, hogy már nem szeretnék venni. Még van pár darab nagyméretű Bazsi régi pelusai közül, azokat ráadom, de ha nem kell pelust vennem, akkor minden reggel kap egy banánt.Hogy miért pont banánt nem tudom, ez jutott hirtelen eszembe.

    Emi ma kapott oltást. Úgy sírt.Én meg most úgy félek hogy lesz-e reakció...

    Dorka Képzeld ha Ede itthon van, a doki leveszi a cipőjét. Fél tőle?   

    Mert képzeljétek, a múltkor csak én voltam itthon és ahogy mondtátok, gondosan kikészítettem a kh.-i cipőszacskót, de amint belépett az ajtón és meglátta, megszólalt, hogy nem baj, ha nem veszem fel? Anyád!És persze leblokkoltam, mert fosok, hogy ha egy ilyen buzi megbántódik, akkor lehet, hogy én szívok ha szükségem lesz rá. De most meglátta az uram, és úgy rúgta le a cipőjét, ahogy kell.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. december 9. 15:46105874.

    Utállak te mocsok nlc!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. december 9. 14:28105873.

    Szép napot hölgyeim, csak átutazóban vagyok, tegnmap még olvasni se hagyott ez a tetves, ma pedig itt voltak az ácsok félkettőig, most meg indulnánk beszerezni a hőn áhított kukásautót az ifiúrnak...

    csak azt akartam sebtiben, hogy találkozó ügyben nekem a huszadika elég húzós, hacsak nem jön a férjem is, mert ez meg az ő születésnapja lesz, szegényt nem fosztanám meg a legbecsesebb ajándéktól, mármint szerénységemtől

    majd nemsokára próbálok visszaolvasni, meg reaglni is, de most már repülök is

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. december 9. 14:24105872.

    Hejj, ket ora alatt szep ho lett nalunk !!!Celine-t kivittem egy kicsit, hideg nincs igazan, es ezt muszaj volt latnia. Jol at is azott a cipoje, meg jo, hogy nem maradtunk sokat.

     

    Hasznos beszelgetesekbol kiderult, hogy mindenhova jon a faluban a lomtalanito kocsi, csak a mi utcankba nem, ugyhogy megis ki kell vinni mindent az utca vegere. Majd este.

     

    A szomszed is lomtalanit, megkerdezte a fiaimat, hogy van-e meg videolejatszonk es erdekli-e oket par film. A "par" film egy hatalmas zsak es meg van otven darab, kis szekrennyel egyuttA fiuk lelkendeznek, kaptunk csomo olyat, ami meg nem volt meg.

     

    Celine abszolute onalloan intezni a pisilest, ma egy csepp nem ment a bugyiba.

     

    Na, most ennyi, megyek a lanykaval pihenni egyet. Betegen, lazasan hogy a csudaba birja o energiaval, holott ejszaka aludt vagy ot orat ?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. december 9. 13:01105871.

     

    megjöttem én is. homloktörölgető szmájli. éppen hisztirőllenevelést folytatok (ma már két orbitálison túl vagyunk), nincs elég bajunk.

     

    Dinus, szupi kis kuckó!! Fiaid édesek és nagyon jók lehettek hogy ennyi szépet kaptak a Mikulástól!! Szabika kapott egy csokimikit meg egy Noddys kukucskakönyvet, azt kész, de nem is nagyon hatotta meg, akkor volt pont a legbetegebb .

     

    igorka, változatlanul szuperek a sütik , ki fognak tartani karácsonyig?? Dinus mézesét én is ki akarom még próbálni. Jázáj a karámban

     

    salsám, korizniiii???? és mégis eztígyhogy?? én tegnap beültem egy barátnőmmel este, már azt hittem becsavarodok így a négy fal között. Kéjek szépen jelszót (igazit) én is a guszta blogunkhoz.

     

    Demonka, nálunk is 19-e az irodai parti. Csak nem ugyanaz a a cég??  Bár valszeg van akkor egy pár.

     

    andi, Celine-nek

     

    früh, ez meg Nektek . én is produkáltam egy fasza kis ájulást valamelyik reggel amikor megörököltem Szabitól a gyomorvirit, de hálIstennek két nap alatt átment.

     

    Rézi, válság pediglen vagyon, bár egyetértek a média pánikkeltő és a folyamat öngerjesztő hatásáról szóló kommentekkel is. De azt elvitatni nem lehet hogy nem lennénk így kiszolgáltatva és ilyen szar helyzetben (IMF csomagot idáig csak harmadik világbeli országok kaptak ) ha nem olyan lett volna az elmúlt időszak gazdaságpolitikája amilyen, trükkök százai, ugye. Engem is rettenetesen ledöbbent hogy milyen fogyasztási láz van nálunk mégis, állítólag korábban is kezdődött idén a karácsonyi roham, a bevásárlóközpontokban mozdulni nem lehet . Vagy nem érzik az emeberek még a saját bőrükön az intézkedéseket vagy tényleg fogyasztási kölcsönöket vesznek fel ami hihetetlen idiotizmusra vall ilyenkor . na csak kijött, bocsi.

     

    Démonka, Bence annyira huncut és tényleg gyönyörű kisfiú

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. december 9. 10:17105870.
    demonka valami kertkapcsolatosra gondoltok?drukkolok. azért az nagyon jó, ha van közel szomszéd meg gyerektársaság. a 35 perc beutazást amúgy nem tartom olyan soknak, de még az 50 percet sem. mi nem lakunk annyira kint, de lacinak is ennyi a dugó miatt
    előzmény:
    Demonka (105864)
    2008-12-09  09:39
  9. 2008. december 9. 10:09105869.

    JarokaJobb, mint egy igazi !

     

    Urul a pince, a ferjem rasozta a jarokankat egy kolleganojere. Mondta, hogy mennyi baba szuletett mostanaban a munkahelyen, gondoltam megkerdezheti, talan valakinek kellene. S lon ! A harom gyerkot kiszolgalta, az ilyesmit nem tudnam eladni, csak valaki ismerosnek odaadni. Meg szetszedve is hatalmas helyet foglalt, szep nagy massziv fa jaroka.

    előzmény:
    igorka (105863)
    2008-12-09  09:38
  10. 2008. december 9. 10:06105868.

    Demonka, nem tudom, mi baja Celine-nek. Ma varok, lazat csillapitok, es ha holnap se jobb, megyunk orvoshoz. Szerintem az a virus, ami a fiukat leteritette - szerencsere oket csak par orara. Meg hat Celine-nek most kezdodik a nagybetus elet, amikor utoljara betegek voltak a fiuk, Celine-t meg szoptattam, addig szinte semmit nem kapott el.

     

    Hu, mi is lattunk egy olyan hazat annak idejen, mint a tietek. Itt van a falu szelen, 2500 nm kert, szomszed sehol, elol ut, hatul szantofold. Gyalog se lehetett volna sehova eljutni, mert az ut menten nem volt jarda. Nekem is az volt a feltetel, hogy azert lakott utcaban legyen a haz, legyenek igazi szomszedok, es ne legyen tul nagy a kert.

    előzmény:
    Demonka (105864)
    2008-12-09  09:39
  11. 2008. december 9. 09:58105867.
    felcsűrtem kettőt
    előzmény:
    salsa (105862)
    2008-12-09  09:28
  12. 2008. december 9. 09:57105866.

    ó, f@sza kis privit sikerült Blankának írnom.  

     

    jelszót fogok változtatni, mert nem szeretném, ha rajtunk kívül más is "szerkesztené" 

    előzmény:
    salsa (105862)
    2008-12-09  09:28
  13. 2008. december 9. 09:49105865.

    Blanchy:  Az ilyen barátnők, inkább ne is legyenek....   Nálam a Bence születése volt egy jó szortírozó, akkor kiderült, ki az igazi barát, ki nem, volt is 1-2 kapcsolat, ami megszakadt, mert én nem mentem utána, a másik sem tett semmit, aztán egy idő után úgy voltam vele, hogy legyen kevesebb, de igazán megbízható...

     

    Igorka: Kreatívak a fiúk....  Lázár meg csak tűri, tűri....

    Az a mézes süti nagyon szimpi, lássuk a recepthalmokat....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. december 9. 09:39105864.

    Hahó!

     

    Ismét itthon dekkolok, fűtésszerelést felügyelve.... Tegnap megint nem volt fűtés este és megnéztük, a múltkori mellett  20 cm--rel vizes a padló....

    Még jó, hogy a hálószoba nem lett anno felújítva, így nem érdekel, hogy a gagyi laminált padlót felszedik...

     

    Hogy miért is adjuk el?  A ház önmagában nagyon szép, ha érdekel adok linket a most készült fotókhoz, csak a baj vele az, hogy Veres szélén van, az utca túloldalán szántóföld, a hátunk mögött 2 telekre van az első szomszéd...  Egy külön kis szigetecske, 1200 m2 telekkel, amin a fűnyírás 6 óra...

     

    Az ingázás Balázsnak napi 2 x 50 perc, nekem 2 x 35 perc, de a legnagyobb baj az, hogy nincsenek olyan szomszédaink, akinek hasonló korú gyereke lenne, lehetne velük találkozni, a barátaink meg nem mindig kirándulnak ki hozzánk és a Bence kötött alvásideje miatt nekünk is egyre bonyolultabb bemenni.

     

     

    Mióta kijöttünk, pláne mióta én is dolgozom folyamatosan, azt érzem, hogy teljesen el vagyunk szigetelődve....

     

     

    Szóval ezért merült fel, hogy ha van rá vevő, akkor eladjuk és visszamegyünka  városba.....

     

     

     

    Andi:  Hogy van Celine?  Lehet tudni mi baja van? Megfázás? Valami vírus?

     

    Rézi: Nálunk Balázs 3 hete küzd ezzel a durva köhögéssel, tegnap éjjel már a Bence is elkezdett ilyen rondán köhögni, de egyenlőre más baja még nincs. Úgyhogy ha nem folyamatosan köhög, szerintem akkor csak C vitamint adjál neki, ha meg durvább lesz, akkor jöhet valami köptető, de az már úgyis orvos téma...

     

    Vizslak: Hannának

     

     

    Salsa:  Király lehetett a korcsolyázás, olyan régen volt már a lábamon kori, hogy nem is emlékszem rá, biztosan végignyalnám a jeget...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. december 9. 09:38105863.

    blankus hidd el, ezt a sütit imádni fogoda hagyományos mézest én sem annyira szeretem, de ez puha, fűszeres, mézédes és a pirított mandulától dinus írta le a receptet pár napja!!

     

    a barátnőd meg megintcsak azt mondom, dejó, hogy nekem nincsenek hagyományos értelemben vett jóbarátnőimlehet velem van a baj, de én csak a pasasokkal értetem meg magam igazánnekem ezt nem venné be a gyomrom az biztos

     

    panaszkodtam reggel lacinak, hogy hozza már vissza a járókánkat, amit anno a bébisintér kért kölcsön...erre fiúk, majd ők építeneks tényleg------------------------------->

    előzmény:
    Blanchy (105859)
    2008-12-09  09:01
  16. 2008. december 9. 09:28105862.

    www.blogger.com

    orultnok@gmail.com

    orultnokketrece

     

     

    előzmény:
    Blanchy (105861)
    2008-12-09  09:14
  17. 2008. december 9. 09:14105861.

    Mondjuk paraszt vagyok, mert mi az, hogy nem menő?Én nem szeretem, de sztem Imi imádja!AKkor mégiscsak kéne cinálnom:0)))

     

    hol a recept?

     

    Juj csajok!ezt is be kell írnom.Anno a 2009 áprilisi babák topikban voltam (bakter ha rágondolok gyomorgörcsöm van még mindig, mindegy.)

    Bele szoktam néha olvasgatni, nagyon aranyos kis csapat volt.Erre múltkor nézegetem, egy csaj(amikor én voltam, akkor ő még nem volt) feltett pocakfotót...ezzel ugyi nem lenne baj...ha....lenne rajta....bugyi hát kínomban röhögök basszus....esküszöm, látszik a nuniszőre...fúj

     

     

    Rattie!!!hun vagy?jkellene a segítséged.A szomszédot megszállták az egerek

     

    Andi!Jobbulást nektek is!

     

    előzmény:
    Blanchy (105860)
    2008-12-09  09:05
  18. 2008. december 9. 09:05105860.

    Früh!jobbulást kívánok nektek!ez valami borzalmas.Egyszer voltam szalmonellás, hát az valami nagyon brutkó volt...fertzőosztály, majdnem kiszáradtam...gyógyvirág.

     

     

    Dorka!Gyönyörűek a sütik, de sajnos nálunk továbbra sem menő.

     

    Salsa!Remek a blog, küldd priviben a jelszót!

     

    Pálci!De jó, hogy Te is bevágódtál közénk!Juj de édes Bazsó!Mekkora nagyfiú, és milyen szőke! hogy vagytok?Minden oké???

     

    Demonka!Ezek szerint meguntad az ingázást?Mennyi idő amúgy?Biztos érdemes feladni egy lakóparkért?Nem beleszólok, mindenki mást szeret, de én megbolondultam Pesten, nekem sok volt, így gyerekkel, sok és készNagyon édes nagyfiúd van

     

    Nekem minden időpont jó, egyedül a 18-a nem jó!

    előzmény:
    Blanchy (105859)
    2008-12-09  09:01
  19. 2008. december 9. 09:01105859.

    Jó reggelt!

     

    rézike!

    Hát nekem is eléggé furcsa, hogy nincs az embereknek pénze, de amikor elmegyek az auchanba a gyerekkel bevásárolni, akkor elmodnom, hogy még nem is a túlpakolt kocsisok táborát gazdagítom, annak ellenére, hogy 25 000,- alatt soha nem sikerül megúsznom, és én annak ellenére, hogy simán ki tudjuk fizetni ki szoktm akadni, hogy mások rezzenéstelen arccal tolják a tele kocsikat....esküszöm, nem tudom, hogy miből...sztem hitelkártya, nem kérdés, a Plazma Tv, egyebek, hitel és kész...azt hiszik, majd röhögve kifizetik részletekben, és mikor odakerül a sor, rájönnek, hogy sok kicsi, sokra megy, és ez a hitelekkel is így van..Imi mondta, hogy 900.000en BAR listások....nagggyon húzós azért...

    Én megmondtam szórakoztató elektronikára, ilyenekre hitelt SOHA.Akkor nem lesz LCD vagy PLAZMA Tv, de nem és nem_Igaz, Iminek a 30. születésnapjára családi összefogással szeretnék venni egy klasz TV-t, mert nagyon szereti, és nem engedem meg neki, hogy vegyen, vannak fontosabb, sokkal fontosabb dolgok...de ha erre vágyik, akkor családilag megkapja...ha 10-12 ember összedobja, akkor beleférde hitelre-soha.

     

    dinuska!Nagggyon szépek vagytok!A fiúkKöszi a jókívánságokat, csak reménykedni tudok, hogy a 2009es év hoz nekünk egy egészséges kisbabát....

     

    Jaj, erre szeretnék leírni nektek valamit.Van egy barátnőm, nagyon szeretem őt, nagyon jó barátnőm hosszú évek óta, de valahogy ne vagyunk egy hullámhosszon , nem úgy, hanem csak abban, hogy én nem vagyok annyira karrierista stb, és ő meg(szegény mondjuk, egy szép lány, és nincs barátja, jó magasra is rakja a mércét, de sokat is dolgozik nagyon, egyszerűen sztem nem fér bele), szóval ő meg elvan a családi vállakozásban, rengeteg meló stb...

    Amikor a második babát vártam és elmondtam, azt kérdezte:És megtartjátok?(Már ez furi volt-de tudom lányos zavarában kérdezedd baromságot, nade akkoris.)

    aztán most a 3-at nem is mondtam neki, majd a 12. hét után akartam, mire hívott pont akkor amikor baj volt.Napokig nem vettem fel majd mikor végre felvettem mondtam neki, mi a helyzet, hogy elveszik a babácskánkat, erre ő:

    Jaj, azt hittem nagyob  baj van...illetve, persze , tudom, csak megijedtem(nos, ezzel sincs gond, biztos lányos zavara), majd mondta, hogy az ő nővére meg terhes....(khm...nagyon örülök)

    Mint kiderült nem volt tervezett baba (igaz 31 éves a csaj, mindenük emgvan, d enem volt betervezve), és hát CSAKIS kislány kell....

    (Jaj, hagy ne mondjam, mennyire kellett visszafognom magam)

     

    Salsa!Na de örülök, hogy együtt elmentetek Andrissal korizni!De jó!!!!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. december 9. 09:00105858.
    ja tudom: démonbence gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűfűrésszel is bukósisak, fűrész, napszemcsi, mint egy vidám kis horror
    előzmény:
    igorka (105857)
    2008-12-09  08:59
  21. 2008. december 9. 08:59105857.

     

    kukucs,

     

    verám az a korizás tényleg, nem lennétek benne egy korizós-forrócsokizós taliban????????????????????????????????

    a sütiket meg azért sütöm ilyen hévvel, mert kijelentettük, hogy mi nem tudunk menni sehova, ami igaz is, az kocsik miatt, úgyhogy mindenki hozzánk fog jönni és nem akarok nap mint nap ezzel foglalkozni mikor vendégek vannak. márpedig abból lesz eléglacitesóék+anyósék 5fő, tesómék+anyukám 3 fő, unokatesóm+gyerekszülőmiegymás 5fő és még mi ötenszerintem a süti mind egy szálig elfogy

     

    dinus, atom a szíííííííííííííííííííín a fotókon beninek totál jógyerek búrája van, botika viszont úgy néz még a szelíd képen is mint egy angyalbőrbe bújt vadmalac

     

    andi, a sütisütés is csak jó időzítés kérdése. 20 perc alatt össze lehet rakni az egészet tésztát, 3 órát pihen, és mikor alszanak akkor kisütöm. de tegnap könnyű  dolgom volt, mert itt volt anyósom

     

    vizsalhannácskának is

     

    pálci annyira tündéri bazsó, ahogy oldalazik a télapó felé én sem voltam édesszájú, amíg el nem kezdtem sütögetni. úgyhogy bele se fogj

     

    kismacs, vettem egy iszonyú jó könyvet: a.j.christian: mit keresett isten a hálószobában? döbbenetesen jó. a párkapcsolati témát boncoljatja egy olyan pasi szemével aki 25 év házasság után halálosan szerelmes lesz egy nőbe, de 6 nap alatt visszatalál a családjához. érdemes elolvasni. nemcsak nektek, mert sajnos aktuális, hanem mindenkinek.

     

    sziszike, üdv a hajó, előre a 3. gyerekért. nem baj ha fiúnak drukkolok?

     

    mit akartam még?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. december 9. 08:47105856.

    Sziasztok, jo reggelt !

     

    Aludtunk par orat, tobb felvonasban. Celine-nek meg se mertem a lazat, csak csillapitottam, szerintem jobb volt, hogy nem tudtam, mennyiOdavettem a lanykat magunk melle, de akkor meg buli volt. Izgett-mozgott-enekelt-dumalt, de amikor en felemeltem a fejemet a parnarol, hogy megnezzem, visszanyomta es kozolte, hogy "mama, most alcunk !"

    Most persze velunk egyutt felkelt, holott fel 10 korul szokott, erdekes lesz a nap.

     

    Dinus, adtal egy szuper otletet a mi felso szintunkhoz. Eddig nem foglalkoztunk vele, mert amig nem tudjuk, mit akarunk oda, addig nem gondolkozunk a dekoracion...de ez a barna fal most nagyon megihletett.

     

    Salsa, jaj de jo lehetett a korizas ! Milan kivel volt addig ?

     

    Rezi, az obudai karacsonyi vasart is de megneznem ! Amikor iskolas voltam, az Amfiteatrumot ontottek fel mindig, ott koriztunk, meg az iskolaudvaron.

    A plazma-TV annyira nem izgat, de amiota van, a GPS-nek vedelmere kelek !Rengeteg idot es benzinpenzt takaritottunk meg amiota hasznaljuk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. december 9. 08:02105855.

    jóreggelt

     

    Azt mondta az uram, azért is tetű lassú a gépem, mert magyar billentyűzetet rakott rá extrában az ékezetek miatt. Tegnap számoltam: lassú tempóban kb. 8-ig jutok el, mire "lép" egyet a gép, mondjuk belépés, új hsz, enter, csatol, elküld, ilyesmi. Jó, mi? Úgyhogy most úgy irok, hogy közben itt az olaszleckém, meg is irom szerintem....:)

     

    ja, ez a válság érrrrdekes. Vasárnap elloholtam az Auchanba és azért a nagy szorongatások és rémisztő jövőkép ellenére nem kevesen válogatal a plazmaTV-k és egyéb elektromos kütyük között. Vagy hitelből és ennyire nincs az embereknek önkontrolljuk?  Tudom, manapság a bankok örömmel palizzák be az adósokat ilyenolyan hitelkártyával meg THM-mel meg személyre szabott konstrukciókkal blabla, de hát az ember számoljon, nem? ha nincs, nincs. Nem létszükséglet a plazmaTV baszki. Meg a GPS.

    És tudom, hogy jópáran nem "Állunk" azonos oldalon ebben, de a másik kedvenc szövegem a 2rosszabbul élünk mint 4 éve". ja, látom.

     

    Na.

     

    Früh  - jobbulást, ez nagyon durva lehet. És tényleg hihetetlen szerencse, hogy Eszter nem evett abból a húsból.

     

    Salsa - jujdejó ez a korizás. Hangulatos volt? Forraltboroztatok is?

    Mi voltunk szombaton az Óbudai Főtéren, van most ott is egy ingyenes ideiglenes koripálya meg karácsonyi bódák meg zenebona, hangulatos, még épp innen a giccs határán. Jó volt nagyon, a fiúk is élvezték.

    És kérem szépen a gasztroblogunkhoz a jelszót!!!!

     

    dinus - nagyon jó ez a szin! És az ablaknál háttal állós kép:) 

     

    Éjjel egyedül voltam, uram vidéken, és hálistennek nyugost, békés éjszakánk volt, miután Tódornak megvolt a most már szokásos esti negyedórás üvöltése.

    És most reggel hellom, hogy kutyaugatásszerűen elkezdett köhögni, tegnap még semmi baja nem volt. Mit adjak neki? 

     

     

    tali: nem meglepő: nekem mindegyik nap jó     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. december 8. 23:42105854.

    Szép estét az éjszakásoknak!

     

    http://orultnok.blogspot.com/  

     

    Ehúnne a blogunk.  Ha valaki máris akar bele írni, akkor sikítson és küldöm priviben a jelszót.

    úúúú, frühling, iszonyat lehet, gyógyuljatok meg gyorsan. 

     

    pálci, neked van a legsármosabb szupermened!  

     

    Fú, Dinus, a télapótok kitett magáért.   Klassz a csokifal. Nyami-nyami. Érdekes, én is érzek némi kapcsolódást a házimozi és a falfestés között.  

     

    Nekem jó a 19 és a 20 is. a 18 duplán nem jó, Andrisnak akkor van a céges bulija.

     

    igorom, ki fogja megenni ezt a sok sütit?  Nehogy aztán túltegyél rajtam a szülés utáni hízás produkcióban.  megtaláltam a "tejgyűjtőt" holnap lefotózom. 

     

    Démonka, én is ezen vagyok elhűlve. Hol is a válság???? 

     

    Fú, képzeljétek, apával ma este korizni voltunk!!! Nemrég értün k haza. Jaj, de király volt!!!!  

     

    na, megyek még vasalok egyet.

     

    Jó éjt!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. december 8. 22:50105853.

    Demonka ha most felvágni szeretnék, akkor azt mondanám, hogy ez a tetőtérben levő nappalink, mert lent is van egy. De így is van.

     

    Kiváncsi leszek hogy sikerül eladnotok a házat.

     

    A válságról a Gergő is azt mondja, hogy a média gerjeszti a legnagyobbat.

    előzmény:
    Demonka (105850)
    2008-12-08  21:50

Címlap

top