Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Veszprémi babások

merizsu
Létrehozva: 2006. február 17. 14:56

Sziasztok!

Gondoltam hátha beszélgetne valaki velem a környékről.Nekem egy 7 hónapos kislányom van.  

Most kezdek egy szociálpedagógusi fősulit.

Zsuzska

  1. 2012. március 20. 13:3023551.

    Na, itt vagyok. Szóval amellett, hogy mára megint kaptam a biztosítótól egy levelet, jól felhúztak reggel, ma elég jó napom van.

    A könyvet nem szereztem még meg. Háááát, nem is tudom. Ha azt mondom, hozd el, akkor van rá esély, hogy találkozzunk tavaszi szünetben? Mert ha így van, akkor igen, hozd csak!

     

    Nem azt a bogyót néztem, hanem van egy tuti gyógynövényes, csak ahhoz be kéne mennem Vp-be, de most nem terveztem. Legkésőbb hétvégén, és akkor megveszem, elkezdem szedni. Nem jutottam még el vérvételre. Ami késik, nem múlik. Homronok? Háát, nem kizárt. Utoljára akkor voltam így, mikor terhes voltam, és ott ugye egyértelműek a hormonok. Nem tudom. Lehet, tényleg csak ahhoz kéne vennem a fáradtságot, hogy legalább a háziorvosig eljussak. Nagyon jó fej, biztos rögtön tudná, mi a helyzet. Csak ilyenkor, amikor sokkal jobb, akkor meg legyintek az egészre. 

     

    Na igen, lehet, ha csak neked leírnám, máris sokkal könnyebb lenne minden. Nem tudom. 

     

    És közsönöm, köszönöm, köszönöm! Melcsi, nem is tudom, mi lenne, ha nem lennél!  

    Na, megyek, Zsuzsu akar jönni a géphez. Meglátom, ha este dolgozik Andris, és lesz sok időm, akkor jövök egy privivel. Már eéhatároztam!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2012. március 20. 06:5723550.

    Kata,ez nem mehet így tovább!!!!!! Voltál háziorovosnál? és a vérvétel,amiről beszéltünk? A hormonok rendben vannak? és a cukrod???? bármelyik lehet a probléma,nagy galibát tud csinálni!!!! érzelmileg is!!!!! 

    Nem tudom milyen bogyót találtál,ha a sedacure akkor az segíteni fog,de ha hormonális probléma van női szinten,akkor ez nem lesz elég. Ha pedig az a kimondatlan dolog,akkor addig ne  várj változást,sajnálom....(nagyon remélem,hogy még csak nem is hasonló,amire gondolok,de ha igen,akkor itt vagyok,és mindent meg lehet oldani,még akkor is ha kilátástalannak tűnik....)

     

    De egy dög vagyok,mi????!!! Még csak nem is hasolnló a helyzet ,amiért én már dokihoz fordultam,lehet még nem meséltem,de sokat segít,és nem szégyen!!!! A könyv ,amit ajánlottam,sikerül beszerezni? vagy vigyem most a tavaszi szünetre neked??? Mostmár látom,hogy kötelező olvasmány neked!!!!

    A súlyvesztés... vegyél elő egy régi és egy mostani képet,nézd már meg!!!!! vagy két nadrágot,amit akkor és amit most használsz!!!! Ég és föld!!!! Eszméletlen sokat fogytál,karcsú lettél,megszépült az arcod,tessék elégedett lenni!!!  

     

    Addig is találj vmit ami nem csak fizikalig fáraszt le,hanem szellemileg is,mert csak őrlődsz,és nem lesz jobb.

    Sajna mennem kell készülődni,meg suli van nekem is,de utána jövök még!!!! 

    előzmény:
    dudó (23549)
    2012-03-19  12:27
  3. 2012. március 19. 12:2723549.

    Szia Melcsi!

     

    Húú, hát most az egyszer azt mondom, végre vége a hétvégének. Nem voltam nagyon elájulva tőle, és még fokoztam a hangulatot, hogy közöltem, nincs az a pénz, amiért én felhívjam még ma ezt az ürgét. Szóval izzott a levegő szinte egész hétvégén. Komolyan, ilyen lassan még nem telt el az idő.

     

    Igen, itt is nagyon szép idő van! Élvezem is! Nagyon-nagyon jó, egész nap kint vagyunk, csak annyi időt töltök ittbent, amíg főzök, meg egy gyors rendrakás. Ja, hurkát sütöttem ma. Csak gyorsan. Nem volt kedvem boltba menni, ez meg volt a fagyasztóban.

     

    Gondolom várjátok már, hogy gyertek haza. Hú, mindjárt itt lesz! Megint pakolhatsz!

     

    Az autóra nem írtam semmit. Nem semmi! Tényleg nincs velük szerencsétek! De reméljük, ez most egy ilyen széria volt, aztán már minden oké lesz. Még jó a rosszban, hogy nem egyszerre adta fel mindkettő a szolgálatot. És el sem meséltem, hogy múltkor kipróbáltam én is egy olyat, mint a tied. Apa mikor ment suliba, olyat kapott. Mentem egy kört vele a faluban. Háát, mondtam is apának, hogy aranyos kis autó, meg nem rossz vezetni, de azért azt az 1500 km-t ezzel megtenni! Hát húúú..... De ezzel nem leszólni akarom, félre ne érts!!

     

    Kicsit ki vagyok készülve. Most már nagyon elegem van magamból. Tudom, hogy nem jó, amit csinálok, és már apa is észreveszi rajtam, hogy nem stimmel valami, de nem tudok ellene tenni!!! Most találtam egy bogyót, meg fogom venni magamnak, hátha segít. Melcsi, 65 kg vagyok, de én még mindig 86-nak látom magam. Vagyis látom, hogy nem olyan vagyok, de folyamatosan úgy érzem, hogy nem elég és még még még akarok. Türelmetlen lettem, egy fél mondattal fel lehet húzni, utálok mindent magam körül. Vannak jobb napok, de a többség ilyen. Tudom, hogy ez jó, hogy észreveszem, és látom, hogy baj van, és megpróbálok magamon segíteni. Meg Andrist is kértem, hogy türelem. Ettől a bogyótól sokat várok, remélem, nem les szükség orvosra... Mert most már tényleg kezdek megijedni, hogy a vége az elsz. Más is van, amiről nem merek beszélni, lehet, hogy ez a legnagyobb gond, hogy magamban tartom csak. De nem merem addig senkinek elmondani, amíg nem jövök rá, hogy ez is csak a fogyókúra miatt van, van nem. Hát, szóval, nem egyszerű az életem.... De mindent megteszek, hogy újra olyan legyen, mint volt régen. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2012. március 19. 11:3023548.

    Szia Kata

     

    Igen,láttam a képeken azt a sátrat,és nagyon tetszik,biztos szép lesz.

     

    Huh,Kata,az a kép,amit feltettél!!! Nagyon vékony lettél,rád sem ismerni!!! Eszméletlen!   

     

    Szavalóverseny,és a Zsuzsu jelentkezett????!!! Ez ám a csodálatos dolog!!!! Gratulálok Neki,és sok sikert,drukkolok neki,biztos ügyes lesz!!!! 

     

    Nálatok is tavasz van???? Olyan szép napsütés van,igaz reggel még hideg,de aztáááán!!!  El is mentem reggel futni,hosszabbítottam az útvonalon,nagggyon jó volt. 

     

    Mit főzöl??? Én főzök,de csak holnapra,ma a srácoknak van még húsleves,husi meg rizs,most meg brokkolikrémlevest és lasagne-t csinálok.  

     

    Tegnap babáztam. Itt voltak az ismerőseink,már 9 hónapos a kis hercegnő,jajj de nagyon édes. Nagy szemekkel figyelt,hogy mit dumálok,de hiába,a srácok érdekesebbek voltak. Ádi bohóskodott neki,az nagyon vicces volt.... 

     

    Ádi hozta haza a papírt,hogy ma mit kell vinni. Azt hittem,nem jól látok. Kalapács,szeg,fogó,söralátét stb...nem tudom mit csinálnak... 

     

    A héten dolgozatokat írnak,jövőhéten kapják meg a harmadik bizonyítványt,meg szülői is lesz...aztáááán indulunk haza....

     

    Na megyek,vasalok,szép napot neked!!!! 

    előzmény:
    dudó (23547)
    2012-03-18  06:34
  5. 2012. március 18. 06:3423547.

    Szia Melcsi!

     

     

    Hát, telik. Nem mondom, hogy hú de jól, de telik. Apának rengeteg melója volt, szinte alig láttam. Tegnap, hogy volt egy kis szabad ideje, nekiálltunk megcsinálni a sátor tetjét. Biztos láttad a képeken, két éve, vagy mikor vettünk egy tökjó sátrat. Ilyen aláülőset. Hát a tetejét kicsit szétkapta a szél, és már tavaly is terveztük, hogy megcsináljuk fixre. Szóval apa felcsapott tetőfedőnek, és nekiállt. Nagyon jó lesz, ha végre el is készül. Végülis már csak a zsindelyezést kell befejezni. 

     

    Judoverseny?  Hát sztem te izgulsz jobban! Gondolom mondani sem kell, hogy képet ne felejts el csinálni!

    Zsuzsu meg szavalóversenyre készül. Nálunk ez nagyon nagy szó! És ami a pláne az egészben, hogy ő jelentkezett. Olyan büszke vagyok rá!!! Mondjuk még kérdés, hogy majd ha arra kerül a sor, tényleg elmondja-e. 

     

    Na, megyek úgy látom most sem tökéletes a hangulat, jobb ha ide sem ülök a géphez. Majd holnap mesélek. 

    előzmény:
    melcsi911 (23546)
    2012-03-17  07:13
  6. 2012. március 17. 07:1323546.

    Szia Kata,na milyen a hosszú hétvége? Jól vagytok? 

     

    Huh Kata,akkor nem könnyű a koránkelés,nekem akkor még szerencsém van,mert lejövök az emeletről,ajtó becsuk és kész,nem hallanak semmit.

     

    Szülinapozás? Az tök jó,nekünk is lesz mit ünnepelni ha most hazamegyünk...Apósom,tesóm,keresztlányom ,Húsvét stb....

     

    Na tegnap elmentünk Brüsszelbe a kocsiért...Jövünk haza,megálltunk egy benzinkútnál,mondja apa,minden tuti,jól megy a kocsi,nincs semmi olyan hang ami eddig volt stb.... Mondom akkor otthon találkozunk,én nem tudok az én kis Fordommal úgy menni mint ő. Hazaérek,tiszta ideg apa feje,mondom mi van???? Hát megint kiírja ua. a hibaüzenetet a kocsi,mint eddig.   Kifizettünk 1200 eurót!!!!! Na apa telefonál,mondja a srác mit hogyan stb,de ha marad az üzenet lejön Brüsszelből. Elmentünk a kocsival próbaútra,bevásároltunk vele,jöttünk-mentünk,nem volt utána semmi,szerencsére.

    Erre,mintha nem lenne eddig is tele a faxunk,hazaérünk,mondom menjünk még el a postára. Halljuk,hogy úgy kattog vagy kopog vmi. Hát a kerékbe volt egy alátétes csavar!!! Laci megpróbálta kivenni,hát szökik a levegő,gyorsan visszatette,elmentünk egy itteni garázsba,megcsinálják,majd egy óra múlva vissza. Szerencsére megvolt,kész. Nagyon szerencsétlenek vagyunk a kocsikkal!!! 

     

    Képzeld Ádit felirattam a judon,jövöhéten visszük élete első versenyére!!!!  Nem tudom,melyikünk izgul jobban.....

     

     

    Nem tudom,hallottad-e a hírekben,hogy mi történt egy belga iskolásokat szállító busszal Svájcban...Az egész ország gyászol. Egyszerűen,nem tudok napirendre térni...Amióta anya lettem,úgy megérint asz ilyen,hogy kéééész..... 22 gyerek,12 évesek.....borzalom..... Az iskola,ahonnan mentek,nincs messze innen,talán még az is befolyásolja az embert ennyire,vagy nem tudom....Tegnap gyásznap volt,a gyerekek is megemlékeztek az iskolában,nagyon sírt Ádi,alig tudtam megvígasztalni..... 

    Na abba is hagyom,kész vagyok.....

     

     

    előzmény:
    dudó (23545)
    2012-03-15  06:53
  7. 2012. március 15. 06:5323545.

    Szia Melcsi!

     

    Hát kárpótoltam magam tegnap mindennel! Alig voltam itthon egy fél órát, szinte az egész napot végigsétáltam, szuper volt minden! Úgyhogy talán fel is töltődtem, energia megint van, meg ilyenek. 

     

    Ma megyek délelőtt a márc. 15-i ünnepségre, ebéd anyóséknál, köszöntünk egy pár embert. Előre is, utólag is, szóal ma nem kell majd unatkozni. Délután még nem tudom, mi lesz, de talán most úgy tűnik, hogy ma végre nem fúj a szél, meg a nap is készül kisütni, úgyhogy lehet, hogy a gyerekekkel bepótoljuk azt a hatalmas sétát, amit már hetek óta tervezek. Remélem, nem jön közbe semmi. 

     

    Koránkelés??? Ne is mondd! Hú, de elegem van! Sosem értettem meg anyát, hogy miért kel fel olyan korán. Mindig azt mondtam, hogy én sosem fogom ezt megérni. Ahaaaa. Hát fél öt körül már imádkozok minden nap, hogy gyorsabban vánszorogjon az idő. Felkelnék én, tennék vennék, de akkor felébresztem a családot is! Úgyhogy szenvedek, forgolódok az ágyban, és alig várom, hogy 6 óra legyen. Hétköznap. Hétvégén meg még rosszabb, mert akkor legalább hétig kell várnom, hogy ne ébresszem korábban őket. Szóval. Gondolhatod. Alig várom, hogy valahogy jobban le legyenek szeparálva a gyerekek, és legalább egy ajtó legyen a szobájukon, hogy a hangok ne menjenk be.

     

    Azt hiszem, iszok még egy kávét, aztán összeszedem magam. Kéne keresni valami csini ünneplős ruhát, ami nem lóg túlságosan.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. 2012. március 14. 06:1523544.

    Na szép egy figura mondhatom....Na az ilyet jó elkerülni. De legalább van egy kis idő újragondolni a dolgokat,meg ez most jól jött ahhoz,hogy Andris is elgondolkodjon rajta...

     

    Hát ritkarossz napod volt akkor Kata,szegény Dédike,gondolom már nem könnyű vele....

     

    Ha jó idő lesz akkor menj egyet séltálni,vagy futni,aztán pihizz egy jót,nézz egy filmet,és menet a kertbe!!!  

     

    A tegnap este nálunk is furán végződött. Lacit totál kiakasztotta az öccse. Majd mesélem,de inkább priviben,vagy a facebookra írok....

     

    Basszus nem tudok aludni már egy órája ébren vagyok,napközben meg majd csak ásítozom....szép lesz,mert rövid nap van.... 

    előzmény:
    dudó (23543)
    2012-03-13  20:19
  9. 2012. március 13. 20:1923543.

    Na, itt vagyok végre! Húú, de rohadt szar napom volt!

    Munka: semmi. Be sem kellett mennem vp-be. Felhívtam reggel a faszit, hívjam fél óra múlva, mert nem tudom mit csinál. Fél óra múlva hívom, azt sem tudja ki vagyok, mit akarok. Miután elmagyaráztam, mondja, hogy akkor jövő hétfőn hívjam, és majd akkor megbeszéljük a találkozót. Ahaaaaaa! Na, ez pont elég volt ahhoz, hogy Andriska is belátta, rohadjon meg. Úgyhogy nyertem egy kis időt, lehet fellélegezni.

     

    Szóval ezzel elment a fél délelőtt. Utána semmittevés. Mérges voltam, meg oviba séráltam befizetni a dolgokat. Elment a nap. Dédit kellett cipelnem ide-oda, utána meg jól felhúzott ő is a baromságaival. Majd egyszer elmesélem, hosszú lenne leírni. Nem is tudom, mi történt még. Ja, akkor Andris is a dédi hisztijére jött haza, akkor ő is pattogott. Na, szóval, jó hogy vége a napnak. Mostanában több ilyet nem kérek köszönöm.

     

    Reggel úgy indult, hogy szép napsütéses idő lesz, hát egész nap be volt borulva. Azért remélem, holnap már sütni fog! Úgy néz ki, hogy holnap egyáltalán nem lesznek gyerekeim, úgyhogy nagyon ki kéne használni a napot. Még kiagyalom, mit csinálok, de valahogy egy kicsit le akarom higgasztani magam. Ez az elmúlt egy hét.... Hát, rám férne valami. Aztán lehet, hogy csak alszok egy jót, meg kertészkedek. Tényleg még fogalmam sincs.

     

    Szóval már tudják, mi baja az autónak? Halleluja!!! Csak csinálják is meg normálisan. Reggel meséltem Andrisnak, hát a fejét fogta. Azt mondja, ezt már ényleg nem hiszi el. 

     

    Tényleg, akkor holnap főznöm sem kell! Dejó!!! Most viszont még meg kéne csinálnom apa vacsiját. Hú, de semmi kedvem... Melegszendvicset kap, de... Na, mindegy, nekiállok, mert a végén a maradék kedvem is elmegy.

    előzmény:
    melcsi911 (23542)
    2012-03-13  14:26
  10. 2012. március 13. 14:2623542.

    Hááát Kata,lehet már rég kész lenne a kocsi,még Andris utazásával együtt is...Tegnap hívták a Lacit,hogy megvan a gond,már dolgoznak rajta stb..... én meg már röhögtem,hogy és a mi kocsinkon dolgoznak?? vagy csak barátilag felhívtak,hogy éppen min dolgozgatnak..... 

     

    Kata de jó ötlet. Vmit találj már ki egyik napra,és ne legyél otthon.   Mondjuk az ok,de majd egy hét nyáron pl? mondjuk a muszály nagy úr!!! 

    Ha 6 órába felvennének az szuper lenne,majd mesélj,hogy mi volt a találkozón!!!

     

    Tegnap sógornőmön keresztül kértem időpontot fodrászhoz,már alig várom,szörnyűűűű a hajam. Most nézegetek egy csomó képet,hogy mit kéne csináltatnom. Unom a hosszút....

    Ma nagyjából bevásároltam húsvétra. Srácoknak félig megvagyok,már csak egy nagyító kell Ádinak,mert ő tudós lesz,és ahhoz kell egy ilyen azt mondta ,Benjinek meg verdás kis autóspárna kell,meg vettem neki egy kis Matukát. Kis Fruzsinak édi ruhákat vettem meg játékot,na a nagyokkal már bajban voltam. Gondolhatod 13 éves mindegyik egy fiú egy lány.Ancsinak még ok,vettem ruhákat,ékszert stb,de a Bencének??? Kellett a telefonos segítség az anyukától,így neki kosármezt vettünk....

     

    Tegnap olvastam,hogy mennyi lesz a tojás húsvétra,majdnem padlót fogtam...Anyuéknál nincsenek tyúkok,venniük kell,de mondtam is neki,hogy nem csinálunk nagy festést meg olyan sütit sütünk,amibe nem kell sok tojás azt kész...Mondjuk ma direkt megnéztem a boltba,ahol eddig vettem tojást a 10db-t 1,05 euróért,ott most 1,59 és ez az olcsó M-s tojás.....

    Na ennek örömére sütök egy kis palacsinát desszertnek,meert van még leves meg kolbi tegnapról....  

     

     

    előzmény:
    dudó (23541)
    2012-03-12  17:42
  11. 2012. március 12. 17:4223541.

    Melcsiiiiii! Hát ezt érdemes volt! Nevettem? Szétröhögtem magam!!!! Ennyi hülyeséget összeírni!!!

     

    Az egy hét nem fürdés nem jön össze, holnap megyek!!!!  

     

    Jaaaa, épp most jött meg, mondja nekem: azon gondolkoztam, hogy ha elmész dolgozni, hogyan fogunk menni nyaralni? Mondom neki az egy hét nyaralás az oké, mert az csak 5 nap szabi, de mi van az ovis leállással? Az minimum két hét, annyi szabom nem lesz. Erre ő: majd anyukám megoldja..... Na, nem kellett fél másodperc a válaszhoz..... Andriska, ha azt szeretnéd, hogy dolgozzak,. akkor nem anyukádat kéne a dédi melloett leterhelni, hanem beosztjuk, egy hetet te leszel itthon velük, egyet én....

    Ecseteljem, milyen görbén állt a szája????? Úgy döntöttem, nem kímélem, és mivel hosszú hétvége jön, még lehet, azt is megjátszom, hogy egy napra eltűnök, legyen a gyerekekkel. Hadd szokja!!!!!

     

    Amúgy kicsit lenyugodtam. Úgy döntöttem, hogy mindenképp megmondom, hogy max 6 órába tudok menni. Ha kellek úgyis, akkor legyen. Végülis akkor szinte az egész délutánom szabad marad, jobban lesz időm, mintha 5-re esnék haza,. 

     

    Jó kajákat csináltál, én is meg bírnám enni!

     

    Majd holnap jövök, mesélek, mi van....vagy mi volt....

     

    Ja, hogy az autó!!!! Mi legyen Melcsike, szóljak Andrisnak, hogy üljön kocsiba, és menjen, csinálja meg????

    előzmény:
    melcsi911 (23540)
    2012-03-12  15:12
  12. 2012. március 12. 15:1223540.

    Akkor ez a hétvége se viszi el "Az év legjobb hétvégéje" díjat,de legalább a gyerekek jól vannak,és nem voltatok betegek... Begyulladt a füled vagy mi lehet? Szúr? Remélhetőleg "csak" huzat,az azért hamar elmúlik....

     

    Biztos a tavaszi fáradtság az oka ennek a levertségnek Kata,pár nap és jobb lesz!!! 

    Meló? Húúú,hát akkor csak szeretnének téged,hüm hüm,most akkor mi is lesz a jó??!!

    Andris tervez? és mit??? A heti menüket,hogy besegítsen,vagy mi?  Bocsi,de ezt nem tudtam kihagyni,nevess egy kicsit!!!!! 

     

    Méghogy nem vagy szimpi elsőre??!!! Hmmm,inkább akkor tegyél vmit,hogy ne legyél az!!!!Nincs mosoly,motyogj,menj szakadt ruhában,ne fürödj a találkozó előtt legalább egy hétig!!! nah????   

     

    Jajjj,asszem megártott a tanulás,be is fejeztem,nehogy nagyobb bajom legyen... 

     

    Milánói,sajtos tészta,nyami,azt is megenném most....Ma nálunk karfiolleves,kolbász,pároltkáposzta,rántott gomba és rántott karfiol a menü,lehet válogatni...mert holnap suliba megyek,akkor csak az van amire gyorsan van időm... 

     

    Meséljem,vagy,ne,hogy még nincs kész a kocsi????!!!   nem tudják,hogy mi a baja!!!!! gondoltam elviszem inkább már egy kórházba műtétre a kocsit...... vagy a szerelőket

     

    na megyek,készülődöm,aztán srácok -haza-logo-apáért-haza-vacsi.....  

    előzmény:
    dudó (23539)
    2012-03-12  10:16
  13. 2012. március 12. 10:1623539.

    Szia Melcsi!

    Örülök, hogy jól vagytok! Lacin jót mosolyogtam. Biztos én is szétröhögtem volna magam!

     

    Hétvége? Húú, ne is mondd! Szombaton gyönyörű napsütéses idő volt, persze apa akkor dolgozott, gyerekek össze-vissza mindenhol. Én úgy elvoltam magamban. Ittbent tettem-vettem inkább kihasználva, hogy nem zavar senki. Persze ezt vasárnapra jól megbántam, mert baromi szar idő lett, és majd' megfagytam egész nap, egy normális programot sem tudtunk kitalálni. Szóval, nem mondanám, hogy a legjobb hétvége volt. Ma meg telefonáltam ennek a faszinak, akihez lehet, hogy mehetnék dolgozni. Reménykedtem, hogy azt mondja, minden szép, minden jó, majd szól ha lesz hely nála. Hát erre mit mondott? Ne haragudjon Kata, most ép helyszínelünk, de holnap egész nap az irodában leszek, várom személyesen, mindenképpen szeretnék önnel beszélni. Hát húú, meg ha...... Azért még mindig reménykedem.... Főleg abban, hogy nem leszek színpatikus. Elsőre szinte senkinek nem vagyok az..... Na, mindegy, most izgulhatok tovább holnapig. Persze Andris örül, már tervezi, mi lesz, hogy lesz. Hát én rohadtul nem. 

     

    Főzés? Sajtszószos tésztát csinálok egyenlőre, estére meg csinálok hozzá még milánói szószt, aztán egy e mindnki úgy, ahogy akarja. Szokják, hogy nincs nagy ebéd... Semmi kedvem. Nem a munka miatt, vagyis az is rájátszik, de amúgy sem túl jó mostanság a közérzetem, meg semmi. Most épp a fülemmel szenvedek. El kéne menni orvoshoz, de.... Még ahhoz sincs kedvem. Ne ijedj meg, nem befordulás, meg ilyenek, hanem olyan ... talán most kapott el a tavaszi fáradtság? Jönnöm kéne nagyone gy privivel, de komolyan, még ahhoz sincs kedvem, hogy azt megírjam. Pedig lenne mit írnom. Megcsinálom a dolgaimta, amit terveztem mára, és ha Zsuzsu épp nem akar majd a gépen lógni, ha ahazjött, akkor megírom, ígérem....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2012. március 12. 06:0923538.

    Nos épen és egészségesen visszatértem. Ramaty egy hét volt ez ,főleg a szerda és péntek...Csütörtökön már nagyon jól éreztem magam,majd éjjel jött az "érzés" és kééééész.   A pénteket még végigfeküdtem,a vendégeinket felhívtam,hogy mégse jöjjenek vasárnap,nehogy elkapják tőlem...Pedig annyira vártam már őket,decemberben találkoztunk utoljára,egy jót babáztam volna.

     

    Nőnap? Nem semmi ez a pasi hallod!! Az ok,hogy nem hoz virágot,elrendezed helyette,ha otthon lennénk nálunk is én csinálnám,de azért megköszönhetné. Nálunk idén a nőnap elég viccesre sikerült. Apának bulija volt a munkahelyen. Olimpia gumicsizmadobálással és hasonlók.  Mondanom se kell,hogy nyertek,de minden dobás után kellett egy korty ebből,aztán a kupából egy nagy adag sör stb.... Életemben nem láttam még apát ennyire becsiccsentve,de nem is röhögtem még ennyit rajta az biztos. Srácok meg már direkt vicceltek vele itthon este,haláli volt. Ez felért egy ajándékkal. 

     

    Hogy telt a hétvége?Gyerekek jól vannak? Kertészkedtél?

     

    Szombaton nálunk elég szomorka idő volt,vásárolni voltunk csak meg Benjinek volt judo,tegnap délutánra meg lett 14 fok.Voltunk az udvaron ,egyjót fociztunk,reggel meg futni is voltam,szóval sport kipipálva a hétvégére... 

     

    Mit főzöl? Mára még semmi ötleltem....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2012. március 9. 09:4223537.

    Szia Kata!!

     

    De édes az anyukád!!!Boldog szülinapot neki utólag is!!!  

    Te kis lelencgyerek!!! 

     

    Jajjj,azt hittem többet tudok írni,megyek visszafekszem...Sajna éjjel megint elért ez a sz...r ,kezd elegem lenni.... 

     

    előzmény:
    dudó (23535)
    2012-03-09  08:07
  16. 2012. március 9. 08:1023536.
    Ja, a nőnapról meg.... Hát azon is jól felhúztam magam. Az oké, h minden évben én veszem meg a virágokat, de azért szokta venni a fáradtságot, hogy végigjárja a rokonságot, és átadja. Oké, dolgozott, nem volt ideje, végighordtam helyette a virágokat, magamnak nem vettem, mert minek, este mondtam neki, h akkor a virágok kihordva, örült neki mindenki. Annyit sem mondott, h köszönöm, vagy h neked is boldog nőnapot.... Mondjuk legalább nem lettem leb...va semmiért, mint mostanában szinte minden nap. Legalább annak örültem....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2012. március 9. 08:0723535.

    Szia Melcsi!

     

    Örülök, hogy jobban vagytok! És elkapott téged is úgy, ahogy kell? Remélem, Benji megússza!

     

    Nagytakarítás? Hát most megállt. Nem tudom. Olyan szar megint a kedvem, hülyeségeken agyalok....Nem tudok Andrissal beszélni róla...Remélem, hétvégére kisüt a nap, aztán az életkedvem is visszatér vele. Meglátjuk.

     

    A privi fogalmazódik, csak most megint ideülni sincs kedvem. De nyugi, hamarosan megy.

     

    Valamit kéne főzni. Tegnap teljes mértékig kihasználtam a nőnapot, és semmit nem csináltam. De tényleg semmit. Ma szidom is magam, mert most így dupla munka vár....

     

    Tegnap kaptam anyukámtól egy kabátot. Hát én akkorát röhögtem! Kimentem megköszöntni, mert ugye neki tegnap volt a szülinapja is. Mostanság Andris egyik kabátjában járok, merthogy az enyém vagy nagyon meleg, vagy semmit nem ér. Most olyan idő van, hogy reggel kurva hideg, de mire hazaérek, már kezd melegedni. Gondoltam, h kéne venni egy átmeneti kabátot, de úgy vagyok vele, h erre a 2-3 hétre? Ki tudja, mi lesz még őszig, lehet, addigra nem is lesz jó, hát sajnálom rá a pénzt. Na, aza a lényeg, h anyukám végigmért: hát édes lányom, úgy nézel ki, mint egy lelencgyerek! Elmondtam neki a véleményemet, meg h leszarom, nem akarok én tetszeni senkinek. Hát elment, előszedett a szekrényből egy kabátot, amit épp nem hord, azt mondja, na itt van erre a 2-3 hétre, hordjad addig. Olyan jólesett! Rohadt jó egy kabát, és tényleg 1000x normálisabban nézek ki benn. 

     

    -2 kg? Hát az ilyen betegségeknek utólag, de tényleg csak utólag én is mindig tudok örülni!

     

    Megyek, iszok egy kávét, aztán neki kéne állnom a dolgoknak. Pedig tudom ám, hogyha csinálom előbb jön meg a kedvem is, na de nekiállni!!!!

    előzmény:
    melcsi911 (23534)
    2012-03-08  14:06
  18. 2012. március 8. 14:0623534.

    Na megjöttem,vagy ideértem.....Háááát a tegnapi napunkat nem ecsetelném,wc-ágy oda-vissza....  Borzalmas volt,de mára jobban lettünk Ádival,még a hasa neki is émelygett egy kicsit reggel,de inkább már attól,hogy totál üres volt...Örültem,hogy a suliba eltudtam menni,mert ma nagyon fontos nyelvtani részt vettünk.

     

    Szegény anyósod,akkor van mit csinálnia egész nap.Most ez hülyén fog hangozni,nem a halálát kívánom vagy ilyesmi az apukájának,de azt mondom mindig,hogy menjek el inkább 60 éves koromban,csak ne a gyerekeimnek kelljen engem pelenkázni stb....

    Anyukádnak is van akkor épp elég baja....

    A pénzes témát épp akartam mondani,hogy nehogy ide írd....

     

    Hááát Kata,majd megoldódik okosan a dolog,nem kívánom sem ezt sem azt,a lehető legjobbat csak ami neked,nektek jó.... 

     

    Jah,boldog nőnapot nektek is!!   

    Laci reggel meglátta nálam a facebook-n,pont a tiédet nézte,azt mondja,öööööö nem felejtettem áááám el,puszikaaaa!!!   pasi.....

     

    Hogy állsz a nagytakarítással? Én még nem akartam elkezdeni,de Ádi tegnap telibetalált 3 díszpárnát meg 2 üléshuzatot így mindegyiket kimosom,ha már egyszer.....   

     

    Nem írtam eddig,mert mondom ha nem csinálom tovább,majd jóóól kiröhögsz,de több mint egy hete írom ám,hogy kb. mennyi kalóriát fogyasztottam,abból mennyi ment el testmozgásra meg ilyesmi.... Igaz a "fogyásba" a tegnapi nap is besegített, de -2 kg!!!! Yesssssss  

     

    Na megyek,lehúzom az ágyneműket,biztos ami biztos alapon.... 

    előzmény:
    dudó (23533)
    2012-03-07  12:55
  19. 2012. március 7. 12:5523533.

    Melcsi, ezek a smiley-k!!!! Szétröhögöm magam!!!!! Annyira jó!!!!!!

     

    És köszönöm! Annyira jó, hogy megértesz!!!! A mamák tökéletesen tisztában vannak a helyzetemmel, és abszolút nem támogatják, hogy dolgozzak. Persze, tudnának segíteni, de... Anyósom itthon van, mert a 90 éves apukáját teljes mértékig el kell látni. Pelenkázza, eteti, stb. Nem kell ecsetelni. Tehát nehéz tőle elvárni, hogy minden délután vigyázzon három gyerekre. Illetve nyáron esetleg nem is csak délután. Anya.... Nos, ő biztos vállalná is, de anya nagyon....nem is tudom hogyan jellemezzem. Dolgozik, és fáradt. Nem lustaságból fáradt, hanem van egy csomó betegsége, amiről nem is beszél, és nehéz neki minden. Tőle is nehéz lenne ilyet kérni. Pattogni minden délután.... Nem jóindulatból akarom őket leterhelni, hanem mert tudom, hogy hosszútávon nem bírnák. Tehát nehéz. Andris meg úgyis tudom, hogy csak ígérget. Kb olyan két hét után mondaná azt, hogy mégiscsak jobb lett volna, ha itthon vagy. Annyira elvakítja a pénz, és annyira haragszom is ezért, hogy hiába mondok neki bármit. Nem néz se jobbra, se balra.... Hát, úgyhogy csak bízni tudok benne, hogy nem fognak felvenni. Inkább hallgatok azért, hogy nem csinálok semmit, minthogy magamat ássam el azért, hogy pár hét után bejelntem, bocsika, nem bírom...... 

     

    Mindig azt mondtam, hogy majd az élet megoldja, hát nagyon remélem, hogy ezt is megfogja. Majd még erről a belebolondulok a pénzbe dologról mesélek bővebben, csak most megjött Zsuzsu, meg sztem az priviben megy.

    előzmény:
    melcsi911 (23532)
    2012-03-07  09:49
  20. 2012. március 7. 09:4923532.

    Kata,mikor elolvastam az első mondatot,rögtön azokat akartam leírni,amit utána olvastam...Ismerjük már egymást egy ideje,nem csak ide írunk,tehát tudunk egymás családjáról sokal többet,és szóról szóra ezek jutottak eszembe,amit te is felvetettél... Ha a szép oldalát nézem,milyen jó lenne,ha elmennél dolgozni,nem "csak" otthon,felnőttekkel beszélgethetnél,teljesen mással foglalkoznál mint eddig,másért is felelős lennél,egy ideig még ki is kapcsolna,DE van annak az éremnek egy másik oldala is...A frász enne meg,ahogy írtad is,hogy mi van a gyerekekkel.Tehát a meló se úgy menne ahogy kell. Ha a gyerekek lebetegednek tuti,hogy neked kéne otthon maradni...stb...

    A legfontosabb,mit mond az Andris.... Ígér,de ismered már ahhoz eléggé,hogy tudd,csak ígéret marad,vagy akkor belátja,hogy jobb lenne,ha otthon maradnál? Mit mondanak a mamák? Ha nagyon szeretnél melózni,biztos betudnak segíteni,ha nagy szükség van rá.... 

     

    Nemrég olvastam egy jó kis cikket,most az jutott eszembe. Beszélgess a barátoddal-barátnőddel  1 órát. Fél óra a tied,fele az övé,nem szólhattok közbe,nem adhatsz tanácsot,csak hallgasd meg,mert miközben kimondja-jelen esetben leírja- ,hogy mi bántja,mire szeretne megoldást találni,valójában ő már ki is mondta.... 

     

      

     

     

    munka: 

     

    Kata: 

     

    gyerekek:  

    előzmény:
    dudó (23531)
    2012-03-07  08:25
  21. 2012. március 7. 08:2523531.

    Jaj, Melcsi! Jobbulást!!!!!!!!!!

     

    Hát, totálisan megértelek, h el akarod felejteni ezt az országot!!!!! Ez tényleg kész agyrém! Gondolom, hogy ez akkor azok miatt van, akik átvitték a cégüket külföldre, h ne itthon kelljen adózni, merthogy nagyon sokan csinálták ezt. De abba nem gondolnak bele, hogy ezek az emberek is azért tettek így, mert itthon már megfizethetetlen mindennek az adója!!!

     

    Nagyon be vagyok szarva. Lehet, hogy nem lesz belőle semmi, de felvillant a lehetősége, hogy esetleg mehetek dolgozni. Andris rendezte egy ismerősön keresztül, jogi szakmámhoz vág is, de..... Először örültem. Aztán végiggondoltam.  Ha elmegyek dolgozni, mi lesz itthon? Mi lesz a gyerekekkel? Sok mindent meséltem már neked, sok mindenről tudsz, nem egy átlag család a mienk. Jól megvagyunk Andrissal, szereti a gyerekeket, de valljuk be, ő nem az az apa, aki bármilyen szinten is kiveszi a részét a családi életből, illetve az itthoni tennivalókból. Ő dolgozik, és ennyi. Nem tud tanulni a gyerekekkel, nem tudja megetetni őket, nem tudja megfürdetni őket, nem tudja ápolni őket, ha betegek. Nem tudja, és nem is fogja csinálni. Ha arról lenne szó, hogy én nem vagyok itthon, iderendelné vmelyik mamát, és meg van oldva. Végiggondoltam. Vegyünk egy átlagos napot, mondjuk nyáron: Reggel kelés 5-kor, reggeli, tízórai készítés, locsolás, állatok etetése, készülődés munkába. Kissebbeket elviszem az oviba, Zsuzsu marad itthon, kiadom neki, miket csináljon, és közben halálra aggódom magam majd a nap folyamán, h mi hülyeséget csinál itthon egyedül. Na, szóval elindulok dolgozni. Félpercenként telefonkapkodás, mert Zsuzsu épp nem boldogul valamivel, illetve Andris ellenőriz, mit dolgozok. Ez megy négyig. Hazaesek kb ötre,  addigra a kissebbek már vmelyik mamánál vannak, mert ugye ovi nincs ötig. Összeszedem őket, hazajövünk. Gyors takarítás, főzés, mosás, közben hallgatom a gyerekeket, szeretgetem őket, mert hiányoztam egész nap. Nekiállok lenyírni a füvet, (najó, ezt nem mindennap), kimegyek a kertbe kapálgatok, leszedem, amit kell, megint locsolok. Miközben Andris dolgozik, kitakarítom a műhelyt, közben ugye a kaja fől ittbent, arra ránézek néha. Aztán a dédi jön a lecsedett gyümölcsökkel, hogy fel kéne tenni a lekvárt főzni..... És még folytathatnám, sorolahtnám. És ez egy nyári nap volt, amikor tanulni nem is kell. Tudom, hogy amit eddig Andris helyett csináltam, azt ezután is helyette fogom, mert ő ugyanúgy nem fogja kivenni a részét semmiből. És akkor este amikor ő vmikor éjjel bejön, csináljak neki vacsit, várjam meg, beszélgessünk, mert ugye egész nap nem tudtunk. Ágyba kerülök valamikor éjfél után, és reggel kezdődik elölről minden. Ha belegondolok, gyakorlatilag olyan lenne, mintha egyedülálló anya lennék, azzal a különbséggel, hogy akkor nyugtom lenne, mert nem cseszegetne senki. Mert azt biztos, hogy akkor is kapnám, amit most, h nincs patika rend, hogy most nagy a fű, hogy itt miért nincs összepakolva, hogy a játékok miért vannak szanaszét..... Szóval, nem tudom. Szeretnék dolgozni, de nem ilyen áron. Én azt úgy tudnám elképzelni, ha a férjem olyan ember lenne, aki cserébe ad valamit. Hogy legalább a férfi munkákat ő csinálja meg, és amikor itthon vagyunk, játszik a gyerekekkel, és..... Érted? Vagy főállású anya vagyok a szó szoros értelmében, vagy dolgozó nő, de akkor kérek szépen pár terhet levenni a vállamról.....

    Elmondtam ezt szomszédasszonyomnak, és nézett hülyén, dehát Kata, mindenki ezt csinálja! Mondom neki: de ott a férjek is kiveszik a részüket a munkából..... Nem szólt semmit, de látom rajt, hogy nem érti. Olya jó, hogy mindenki csak azt látja, milyen rohadt jó dolgom van itthon. Abba bele sem gondol senki, hogy azért egy pöttyet többet teszek a családért, mint...... Ahh, szóval.... Ugye Melcsi, te megértesz???? Nem lusta vagyok, hanem nem szeretném, ha a gyerekeim az utcán kallódnának, mikor megtehetjük, hogy 100%-osan az övüké legyek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2012. március 7. 07:5323530.

    Szia Kata

     

    Akartam jönni még tegnap délután,láttam,hogy írtál,de Ádival épp,hogy hazaértünk,már hányt is...Este még egyszer ismételt,meg éjjel is,aztán jól aludt szerencsére,reggelre jobban volt,megpróbáltunk pár korty teát,hát újra kezdtük.....Erre érzem,hogy rendetlenkedik a gyomrom....

    Most megint próbál pár kortyot inni,mert már nagyon szomjas szegénykém,ha nem lesz jobban,megyünk dokihoz... 

     

     

    Kocsihoz papírok??? Jajj Kata,eszméletlen,pedig sok helyen újságban ezzel foglalkoznak most. Rászálltak a külföldi renszámú autókra.Ha rendelkezel magyar állandó lakcímmel,vagy tartózkodási hellyel,akkor 1 napnál tovább nem vezethesz otthon külföldi rendszámó autót. Van rá lehetőség,de kellenek hozzá papírok,ami nem gond,de csak hiteles fordításal érvényesek,és konzuli felülhitelesítéssel. Agyrém.Jah,és a hiteles fordítást csak az offitól fogadják el. Tegnap számolgattam,hogy mennyibe kerülne,kb 50 e ft,és akkor még a holland miatt felárat is kell fizetni...Komolyan semmi kedvem már hazamenni. Minek??? Percenként megállítanak majd. Jah,és az intézkedő rendőr dönthet,hogy megkezdi-e az eljárást,helyben leveszi a rendszámot,a forgalmit elveszi,kapásból 200 e ft-os büntivel kezdesz,és utolagosan nincs jogod bemutatni a papírokat!!!! Benne van a törvényben,jogállam,demokrácia,hajrááááá!!!! 

     

    Asszem megszüntetjük az otthoni lakcímünket,leadjuk anyuék címét,mint levelezési címet,tartózkodásinak az ittenit,és befejeztem..Ha eljön az ideje(még pár év),akkor kérem a gyerekeknek a belga állampolgárságot,meg magamnak,Lacinak nem,mert akkor nem járunk jól,de akkor befejeztem. A családon kívül nem akarom,hogy több közöm legyen Magyarországhoz....

     

     

    Basszus megint,na majd jövök... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2012. március 6. 15:5923529.

    Micsoda????? Ez nekem új!! Ilyen papírok kellenek? Anyááám, hát tényleg, hova fajul ez a világ???? Komolyan mondom, hogy én erről eddig nem hallottam!!

     

    Hát ez a kaja nagyon jól hangzik! Én meg úgy jártam, hogy nem tudom megenni az oldalast. Jaj, megsült, már csorgott a nyálam, hát belekóstoltam, és..... fúúúúj! Finom, meg minden, de olyan disznó szagát-ízét érzek, hogy nem bírtam megenni. Pedig ilyen szinten nem akarok lemondani a húsról!

     

    Zsuzsu azt hiszem, tisztában van mindennel. Nyuszi, télapó, Jézuska.... Nem nagyon mondja, de ha beszélünk róla, akkor látszik rajt, hogy csak a testvérei miatt nem szól semmit. Sajnálom, mert tudom, hogy így már nem olyan neki. Szerintem egyébként ő az osztálytársaktól todja. Szinte ő az egyetlen, ahol nincs nagyobb testvér, és hát a többiek így hozzá képest "felnőttek". 

     

    Jobb lesz, ha nekiállsz te is takarítani! Nekem nagyon jót tett! Komolyan, tiszta hülye vagyok pár napja. Persze jó értelemben.  

    Tavaszi szünet? Fogalmam sincs, mikor lesz! Valahol fel van írva, de olyan jól epakoltam azt a kis noteszt, hogy.... Majd megnézem neked!

     

    Azt hiszem, bedobok még egy kávét, aztán.... Nem tudom, nem akarok ma már semmit csinálni. Zsuzsu x-boxozik, lehet nyomok vele 1-2 menetet. De ahhoz tényleg kell egy kávé.

    előzmény:
    melcsi911 (23528)
    2012-03-06  15:10
  24. 2012. március 6. 15:1023528.

    Ilyen csodás idő van??? Jajj de jó,hogy ennyit tudtok kint lenni,gondolom nem kell altatni senkit...

    Koktélparadicsom? nyami,mi is szeretjük,egyébként jó ötlet az eladás,de hogy? kiírod a kapura vagy elviszed vhova? 

     

    Jaj de rég ettem oldalast paradicsomszósszal,pedig nagyon szeretem,na majd anyunak mondom,mivel lehet várni engem...

    Tudod mit főzök? még nincs kész,nem dícsérem,majd meglátjuk,itt volt az nlc-n  egy recept. Csirke rozmaringgal,lilahagymával és borral készítve,megáhítottam... 

     

    Szóval jót tett a nagytakarítás,nem csak a lakásnak? egyébként így van ez,lehet jobb,ha én is nekiállok?????   a tárolóknak nincs kedvem,pedig azokat kéne a leginkább rendbetenni,csak szűk a hely,meg sokminden van ott,előbb kipakolni,szortírozni,aztán vissza.blőőőőőőőő 

     

    Ma voltam az okmányirodában lakcímigazolásért,hogy a belga rendszámú autónkat tudjuk otthon használni. Megáll az eszem,persze azt még le kell fordíttatni hivatalosan,meg kell egy igazolás a Laci munkahelyéről,hogy napi szinten jár be, ez és ez a cím,igen kell hozzá a belga rendszámú autó. Most mondd meg,ekkora baromságot. Rendelkezem állandó magyar lakcímmel,akkor nem használhatom a külföldi rendszámú autót 1 napnál tovább,ezen papírok nélkül. Hol élünk már???? Ez a hivatalos fordítás se 2 ft lesz....  

     

    Kata,nálatok Zsuzsu nem kérdőjelezi még meg pl. a Nyuszit???? Nálunk Ádi feltett pár keresztkérdést,mééééég sikerült elhitetni,de meddig.... Tudom,nem sokáig,de addig is olyan jó,nem??? 

    Otthon mikor lesz a tavaszi szünet? 

     

    Asszem meséltem,hogy új logohoz járunk,hát Ádám megtáltosodott. Imád odajárni,kedveli nagyon ezt a csajt,pedig az előző is olyan aranyos volt,de sosem volt kedve menni,most meg.Mondom Ádi,logo!!!! És már öltözik is szó nélkül!!! 

     

     

     

    előzmény:
    dudó (23527)
    2012-03-06  08:16
  25. 2012. március 6. 08:1623527.

    Szia Melcsi!

     

    Úúúúh, hát ez nem semmi! Még egy autót sem bírnak elvinni úgy, ahogy megígérik? Anyááááám! Elhiszem, hogy piák voltatok! Remélem, a jövő hétvégétek jobban sikerül, meg talán ha már ilyen nehézkes az autó elvitele, akkor majd jól sikerül a szerelés. 

     

    Hát igen, azt a főzést még valahogy tologatni kell valamerre. Vagy megvárom, míg elalszanak, és akkor nem fogy el rögtön.

     

    Anyira gyönyörű idő van!!! Tegnap is szinte geész nap kint voltunk, remélem, ma is úgy lesz! Ugyan reggel még van egy kis minusz, de baromi erősen süt a nap, és tegnap délután napon 22 fokot mutatott a hőmérő. Jó, tudom, az nem annyi volt, de egy szál pulcsiban voltunk kint. Beszereztem jópár magot is, meg virágföldet, úgyhogy a mai programom is megvan. Összeszedem a kis edényeket, mert azért kint még nem merem hagyni a frissen ültetett magokat, de itt az ablakban szépne fejlődésnek indulhatnak. Eszembe jutott az is, hogy a koktáélparadicsommal minden évben nagy sikerem van, tavaly ajándékoztam a sok palántát, mi lenne, ha idén pénzért adnám? Jó persze,nem a rokonoknak, meg szomszédoknak, de annyian csodálták tavaly, hát ha idén is tetszik, lehet vásárolni.

     

    Komolyan mondom, ettől a tegnapi takarítástól olyan kedvem lett, hogy csuda! Ma kéne a szobánkat csinálni, de.... itt úgy tele vannak a szekrények, na ahhoz nincs kedvem, hogy azokat elhúzzam. Pedig muszáj. Hát, még meggondolom. Na meg a lányok szobája, de ahhoz tuti, egy egész nap kell, úgyhogy az hétvége lesz. De a terasz, konyha, étkező olyan szép lett!!!!! Most öröm ott lenni. 

     

    Ma nem viszem túlzásba a főzést, paradicsommártás lesz sült oldalassal. Az oldalast a sütő elrendezi, a paradicsommártást hamar összecsapom. Aztán lehet nekiállni minden másnak. 

    előzmény:
    melcsi911 (23526)
    2012-03-05  12:04

Címlap

top