Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Változókor

katusom
Létrehozva: 2006. Április 10. 09:17
Szeretném  ha elmondanátok ,hogy viseltétek a banyakórt.   
  1. 2010. szeptember 14. 11:4528251.

    Égike ...ez így gyönyörű ahogy van .

    A rengetegre utal már a megjelenése is .

     

    előzmény:
    égedelem (28239)
    2010-09-12  21:56
  2. 2010. szeptember 14. 11:4328250.
    Fogy az ösvény, fogy a napfény,hideg árnyék hull a hegyre.Áll mögöttem ötven erdő,ötven évem rengetegje.Torkomig ver csorba szívem,tűz a talpam, seb a térdem.Annyi rémtől megfutottam,míg a ritkulásig értem Seb a szívem, seb az arcom,vadtövistől vér az ingem.Aki erdő-járni küldött,az ha megismerne engem.Sűrűségen átfutottam,avarának vért is adtam,ami bennem fiatal volt,rohanásban elhullottam.Szívem szárnya, szemem fénye,kurjantásos fiú-kedvem,férfi-sorsom mély zenéjeelveszett a rengetegben. Csudaváró esti lázbanfekszem itt a ritkulásbanmeglazulva, szerteesve,s nincsen, aki megkeresne.Járna értem, mint a hangya,mint a Lemminkejnen anyja;addig járna, felkutatna,kicsi méhvel írt hozatna,varázsszókkal összerakna,úgy siratna, úgy szeretne... Fekszem itt a szürkületben,túl a rétnek nagy a csendje.S zúg mögöttem ötven erdő,ötven évem rengetegje.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  3. 2010. szeptember 14. 11:3628249.

    Szép napot kívánok mindenkinek .

     

    Ragyogóan süt a nap kellemessen meleg van rég volt ilyen.....jó hogy nem esik.

     

    Égike nagyon szép verset küldtél nekem még versforma nélkül is gyönyörü. 

    Köszönöm   nagyon igazat mond...ötven erdő...sokszor éreztem ..érzem magam elveszetnek benne  de hála az égnek megtalálom a kifelé vezető utat.

     

    Katusom  milyen torna ez gyógy vagy kondiba rartó ?Hogy bírod  a munkád után ?

    Mandula  sok kellemetlenséget tud okozni  ezek a ködös párás reggelek nagyon  rosszak    kiknek a mandulájuk érzékeny.

    Sajnos az enyém is érzékeny gyerekkoromban ki kellett volna venni de elmaradt v.miért azóta kinlódok vele,most is kapar rendesen.

     

    Mimóza  nagyon jók a képek ...a párodnak nagyon jól áll a konyha :))

    ...nem értem mi a bajod a hurkával? én szeretem a hurkát  .Szeresd te is jól áll ! 

    Örömmel olvasom javul a térded ! Tessék jó pózba helyezni ez után  a motoros géped alatt:)

    Párodnak  a legjobbakat a melóhoz !

    Bori hol vagy ?Kötögettel az unokádnak ? Várod..azt elhiszem én is vártam ezerszer végig gondoltam hogyan" repülök "hozzájuk ha megérkezik.

     

    Évike hol vagy ,mit csinálsz!Vigyázz magadra  a fázós reggeleken!

    Szeretettel ölellek. 

     

    Topic társaim!  Holnap lesz az első nekifutásom a nagy feladatnak .

    Legyetek velem gondolatban .

    Nagyon szeretném megtartani a szülői házunkat hol sokat dolgoztunk gyerekként.

    Szép napot kívánok Mindannyiatoknak !

    Piros 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  4. 2010. szeptember 14. 10:4028248.

    Kellemes szép napot Mindenkinek

     

     

    Puszi Katusom...

     

     

    Igen a sarokba a fürdőruhás én vagyok, nem egy kis soványság... de hát ez van.....

     

     

     Ha az orvos is javasolja, feltétlenül meg kell válni a manduládtól, valószinü tüszös-mandulagyulladásod van, azt fedezte fel a dokika, a tüszőket...... bizony leginkább a  szivizomra is kihat, és mindenféle izületi gyulladást is okozhat..... bizony a fertőtlenités az jót tesz....

     

    Miért kellenek ezek az izzasztó tornák?????? fogyni akarsz, vagy van valami más oka is ????? persze mindenképpen jó, csak nemtudom a rettentő megerőltető munkád után szükséges e.....

     

     Képzeld ma reggel a térdem már eszembe sem jutott, isteni jó ez a homeopátiás kapszula és a kenőcs is amit irt a doki.......  dolgozom ezerrel, de félóránként felállok, és jövök a géphez, meg persze van is mit csinálnom a lakásba...

     

     Tegnaptól már dolgozik ujra a párom, nem tul jó a hely, dehát a pénz az nagyur...... ujra  munkagépekre vigyáz, nem tul jó a hely......

     

    Igért neki a multkori főnőke egy irodaházba munkát okt.1-től, ha az bejön, ezt otthagyja......

    Most nagyon szoritja az idő, mert este 5-től, reggel 9-ig van szolgálatba, és utána alszik 3-ig....szo-szo alig él szegénykém.

     

    Itt az idő csodaszép, a napocska is  - bár halványan- de világit kicsit.... és kellemes a levegő, végre nem kell fázni, az eső sem esik egyelőre....

     

    Ma is csináltam fotókat, majd erőt veszek magamon, és hozom nektek....bár most legalább a tengerik megvannak....

     

    Mindenkinek kellemes szép napot kivánok, és munka után jó pihenést..... 

    előzmény:
    katusom (28247)
    2010-09-13  21:40
  5. 2010. szeptember 13. 21:4028247.

    Szia Mimózi!

     

    Szép a fotó a tájképpel, de az egyik sarokban egy fürdőrucis kis alak van. Talán az is Te vagy?

     

    Amint olvasom , elkapott a melógépszíj. Nekem is lenne varrni valóm , de egyszerűen képtelen vagyok a géphez ülni. Főleg most, hogy egy héten kétszer tornázni is megyek.  Ma piszokul ki izzasztott bennünket a tréner. Az eddigi tornáim alatt nem izzadtam úgy mint ma. Folyt rólam a verejték, de nem csak rólam, hanem a többiekről is. Szerintem voltunk 50-en. Jókat nevedkéltünk magunkon. Igyekeztem nem kibukni a sorból.

     

    Ma a füldokim kicsit rám ijesztett. Ki kell venni a mandulámat. Szinte biztos voltam, hogy ezt mondja. Az utóbbi időben a  bal mandulámból csúnyaságok bújnak elő. Ki is bökte  a dolgot rögtön és figyelmeztetett, hogy lehet ettől fájhat a térdem is, és krónikussá válhat az izületi fájdalom tőle. Én jövő nyárig kértem haladékot , ha nem sürgős a dolog. Rá bólintott. Addig pedig gargalizálgatnom és fertőtlenítőznöm kell a mandulámat.

    Szóval nem fogok jövőre sem unatkozni.

    Na megyek elteszem magam, fáradt vagyok.

    előzmény:
    mimoza1oo (28245)
    2010-09-13  17:02
  6. 2010. szeptember 13. 21:3128246.

    Nem is tudom, hogy lehettem olyan feledékeny, hogy nem köszöntöttem meg a Máriákat!

     

    Most itt  be is pótolom ezt a múlasztásomat.

     

    Máriák, Marikák ,Marcsikák Boldog Névnapot Kívánok!

     

                                        

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  7. 2010. szeptember 13. 17:0228245.

     

     

     

    Pusszantyu Katusom...... a legszomorubbal kezdem, igen én vagyok az első képen   itt aztán látszódnak a hurkáim...de hát ez van, ezt kell szeretni. 

     

    De ami vidám dolog a másodikan a kislányom van, ő hálistennek még tartja a ragyogó formáját, és ez a fontosabb dolog....vidám, kiegyensulyozott és boldog....

     

     

    Ez a gyógyharisnya levágása egy ragyogó ötlet volt tőlem, nagyon sokat javit a térdemen, már a másik felét is le fogom vágni, mert nehezen szárad, ebbe a cudar időbe, bár ma már jól sütött a napocska...

     

    Feltétlenül csináld meg TE is, én azt sajnálom, hoigy nem előbb vágtam őket le....hiszen az eredeti állapotukba már biztosan nem lesznek jók, hiszen jó pár évvel ezelőtt készültek, és sose hordtam őket....most aztán sorra kerültek...

     

     Na persze hogy a festés miatt vannak ezek a sajgásaid, nagyon nehéz munka, én a mi lakásátalakitásunkat még most is pihenem..... 

     

     Nagyon megjártad a husleveseddel, de most legalább "egyedi" munka disziti a konyhádat, sose bánd..... az a lényeg hogy tiszta lett.... Jó ötlet ez a husleves lefagyasztás, bár nálunk sose marad, mindig jön rá "vendég" imádják a huslevest a gyerekek, és lassan már az ikrek is enni fogják, olyan édesek, voltunk náluk, majd hozom a képeket, de olyan nehezen állok neki felrakni őket...

     

    Mátol már dolgozik megint a párom hálIsennek, mert már lassan az agyamra ment, nagyon lefoglalt semmi sem ugy haladt ahogy szokott... mindig talált valami elmenn, vagy csinálni valót..... egyem a kis lelkét...

    persze kiteszi , a tenyerén hordoz,  de már nagyon kellett egy kis egyedülllét. 

     

    Vigyázz magadra , és amikor csak lehet pihengess......

     

     

                          

    előzmény:
    katusom (28233)
    2010-09-11  19:27
  8. 2010. szeptember 13. 16:3128244.

     

     

     

    Szia Almuskám....... az unokáid felvételei kenterbe vernek minden felvételt, édesek, aranyosak, 

     

     

    Örülök neki, hogy ilyen kellemes szép boldog heted volt a gyerekekkel..... a fél évszázaddal nem kell tőrődni.... tudod van aki szeretne a helyedbe lenni a koroddal......  fiatal vagy és  nagyon boldog leszel még..... csak idő kérdése. 

     

    Klassz az uj széked, viseld egészséggel, ebbe nem fog a derekad megfájdulni, jó kényelmesnek látszik,  Zorka, vagy Huni? jól elterpeszkedik benne.....

     

    Szépek vagytok a képeken aranyos a Kislányod, és a Menyed is.....azt miért nem tetted fel amelyiken TE is rajta vagy....??????? jól nézel ki nagyon, olyan fiatal vagy rajta, hogy keresgélni kell a lányok közül melyik vagy TEEEEE....

     

    Remélem Nóra nyaka rendbejött......épp elég lehetett neki azt az innyekciót is kiállni....jujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, de félek tőle.

     

      A Zingeremet nem kell hajtanik motoros, de a lábam rossz pózba álllll alatta, és azt nem szereti....csak sok pihenéssel dolgozom, de muszájj csinálnom, olyen szépet készitek éppen, majd lefotózom...

     

    A Párom ma ment dolgozni kiváncsi vagyok hogy lesz megelégedve a munkahelyével..... már éppen ideje volt, mert az állandó itthonléte mindentől visszatart, semmit sem tudok ugy csinálni, ahogy szeretném.

     

    Állandóan tömne, mindent szépen elkészit csodálatos teritékeket csinál, nekem csak odakell ülnöm  az asztalhoz, persze aztán rakodik rám, pedig már nem kellene egy dekácska sem....

     

    Holnaptól lesz időm odafigyelni, és kicsit diétázni.....

     

    Puszi Neked, csodálatosan szép a csokrod, gratu mégegyszer a szülinapodra....

     

     

    előzmény:
    almuska2002 (28236)
    2010-09-12  13:33
  9. 2010. szeptember 13. 16:2328243.

     

     

    Szia Égike, nagyon nagy kár ezekért a lehullott gyümölcsökért, itt nálunk még a szilva is szombaton 2oo.- frt. volt, igaz hogy gyönyörü és isteni finom édes.....

     

    Kellene eltennem, de azt hiszem mostmár nem tudom magamat rábeszélni,  rengeteg a munkám, és muszájj vagyok azt hajtani...

     

    Jók lettek valóban a képek, majd még keresgélek bennük, és hozom őket..... bár Almuska unokái csodaszépek vernek minden felvételt....

     

    Ja van a kis uncsikákról az ikrekről is, csak még fel kell tennem a gépre....

     

     Kellemes szép napot Neked is...  

    előzmény:
    égedelem (28237)
    2010-09-12  21:52
  10. 2010. szeptember 13. 16:2028242.

     

     

     

    Huuuuuuuuuuuuu de jól összejöttünk, már csak Bori, és Évicánk hiányzik, mindenki itt van......örülök neki...

     

    Brontykám, máris begépelem a kért recit...... az összes recim elszállt....valószinü véletlenül kitörlődőtt, amikor cserélték a gépemet....most találok néha-néha képeket, és hozom is őket, vannak benne nagyon jók is....

     

    Sajtos tallér.....

     

    5o dkg liszt

    25 dkg ráma margarin

     2 deci tejföl

     2 kk só

    1/2 sütőpor

     

    Krém:

    2o dkg  ráma margarin, és

    3o dkg reszelt sajt.

     

    A tésztákhoz a hozzávalókat összegyurjuk.

     

    Négy részre osztjuk, és mint a husleves tésztát olyan vékonyra kisodorjuk egyenként, és rákengjük a krémet, amelyet előzőleg szintén 4 részre osztottunk....

     

    A krémhez a margarint jól kikevered a sóval, majd betesszük a reszelt sajtot, lehet füstölt sajt is, csak akkor vigyázni kell a sózással..

    Négy rud lesz belőle,  alufóliába csomagoltam, és beteszem a hütőbe, amikor megdermed, könnyebb vágni, akkor 3 mm-es vékonyra szeleteljük, és kikent tepsibe ültetjük őket...

    Előmelegitett sütőbe tesszük, és szép világos sárgára sütjük, nem sötétebbre, mert kiszedés után is sötétedik..

     

                                                                                  

     

     

    Brontikám, olyan szerencsém volt, hogy 5.-nek megtaláltam a dossziéba..... tudom hogy kategorizálnom kellene, de eddig egyszerübb volt a számitógépen megkeresni....  és persze semmire sincs időm....

     

     

    Jó sütögetést neked, puszi, legyen szép napod...bocsika, hogy csak most hoztam, de hétvégén nem volt rá időm....  

     

    Nagyon finom, és mutatós , kiadós sós sütike...

     

    Le is lehet rudba fóliába fagyasztani a hütőbe és amikor szükség van rá, és még elég kemény akkor szeleteld....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855465 (28228)
    2010-09-10  08:49
  11. 2010. szeptember 12. 22:0028241.
    Feladom...de ha beírod a googlba, hogy "túl ötven erdőn", olvashatod versnek is....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  12. 2010. szeptember 12. 21:5728240.
    Irodalom-birodalom - Csicsada/Rieger Ilona naplójavissza a blogra 2008. júl. 16., szerda Áprily Lajos: Túl ötven erdőn (1939.)     Fogy az ösvény, fogy a napfény, hideg árnyék hull a hegyre. Áll mögöttem ötven erdő, ötven évem rengetegje. Torkomig ver csorba szívem, tűz a talpam, seb a térdem. Annyi rémtől megfutottam, míg a ritkulásig értem   Seb a szívem, seb az arcom, vadtövistől vér az ingem. Aki erdő-járni küldött, az ha megismerne engem. Sűrűségen átfutottam, avarának vért is adtam, ami bennem fiatal volt, rohanásban elhullottam. Szívem szárnya, szemem fénye, kurjantásos fiú-kedvem, férfi-sorsom mély zenéje elveszett a rengetegben.   Csudaváró esti lázban fekszem itt a ritkulásban meglazulva, szerteesve, s nincsen, aki megkeresne. Járna értem, mint a hangya, mint a Lemminkejnen anyja; addig járna, felkutatna, kicsi méhvel írt hozatna, varázsszókkal összerakna, úgy siratna, úgy szeretne...   Fekszem itt a szürkületben, túl a rétnek nagy a csendje. S zúg mögöttem ötven erdő, ötven évem rengetegje.    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  13. 2010. szeptember 12. 21:5628239.

    ????????

    Hát nem értem, miért nem maradt versforma?

    Bocsi.Azért a szöveg olvasható...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  14. 2010. szeptember 12. 21:5528238.

    Almuska! Szeretettel küldöm neked egyik kedvenc versemet születésnapodra.

    Kicsit szomorkás, de nekem nagyon tetszik.

    Áprily Lajos: Túl ötven erdőn (1939.)     Fogy az ösvény, fogy a napfény, hideg árnyék hull a hegyre. Áll mögöttem ötven erdő, ötven évem rengetegje. Torkomig ver csorba szívem, tűz a talpam, seb a térdem. Annyi rémtől megfutottam, míg a ritkulásig értem   Seb a szívem, seb az arcom, vadtövistől vér az ingem. Aki erdő-járni küldött, az ha megismerne engem. Sűrűségen átfutottam, avarának vért is adtam, ami bennem fiatal volt, rohanásban elhullottam. Szívem szárnya, szemem fénye, kurjantásos fiú-kedvem, férfi-sorsom mély zenéje elveszett a rengetegben.   Csudaváró esti lázban fekszem itt a ritkulásban meglazulva, szerteesve, s nincsen, aki megkeresne. Járna értem, mint a hangya, mint a Lemminkejnen anyja; addig járna, felkutatna, kicsi méhvel írt hozatna, varázsszókkal összerakna, úgy siratna, úgy szeretne...   Fekszem itt a szürkületben, túl a rétnek nagy a csendje. S zúg mögöttem ötven erdő, ötven évem rengetegje.    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  15. 2010. szeptember 12. 21:5228237.

    Sziasztok!
    Mimoza, jó volt nézni a szép nyári képeket! Köszi!

     

    Almuska,csak ismételni tudom magam, nagyon édes unokáid vannak. Azért gondolom, most jó lesz egy kis nyugi...aztán jöhetnek újra.

     

    Katusom, le a kalappal előttetek--esőben szüretelni. Ma délután én is kijutottam az udvarra---hát a fán már nem sok szilva maradt, a fa alja viszont tele volt szétrepedezett  gyümölccsel. Összeszedtük, de ebből már csak gyümölcslé lesz, lekvár nem.

    Majd a maradékot megpróbálom megmenteni kedden, holnap estig a suliban leszek, mert szülői értekezlet lesz.

     

     Ma végre túrázni voltunk, jó 10 km-t. Marha nagy sár volt, de végre nem esett és  20 fok volt, de felhős---tökéletes túraidő. Van is egy kis izomlázam, május közepe óta nem túráztunk, kicsit elszoktam. 

     

    Nálunk az egyik almafán szinte az összes gyümölcs elrohadt, a másik még nem egész érett, nagyon finom, de nem szép, sok rajta a fekete pötty.

    De ha meghámozom, a belseje ép. Csak abból is sokat levert a szél és az eső, de most nem érek rá sütni.

    Mondtam, úgye, hogy csak fél állásban kéne dolgozni?Akkor itthon is haladnának a dolgok.

     

    Mindenkinek szép, napsütéses jövő  hetet kívánok!

     

    Mikor jön már a mi nyarunk?????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  16. 2010. szeptember 12. 13:3328236.

    Szép napot kívánok Mindenkinek !

     

     

    Nagyon szépen köszönöm a köszöntést !

    Félszázados lettemKatuskám nagyon szép zenét küldtél köszönöm  ..milyen igazat énekel. 

    Köszönöm az aggódást is értem jól vagyunk a párom is,  jó az étvágya kedélyállapota is az unokák lendítettek rajta néha ..volt mikor nagyon nem :)

     

    Valóban régen voltam,van róla igazolásom:)  A suli is elkezdődött közben volt szokatós nap szuris nap látom .

    Kívánok  eredményekben  jó évet a tanulóknak a tanítóknak !

    Brontyka továbbra is szépít felújjít ,szép tetszik .

    Katuskám !  

     Jól megcsináltad a batikolást a frissen festett konyhádban ez a méreg .

    Anikó milyen jó képeket tettél fel a nyaralásról tetszik örülök hogy a párod hívják dolgozni ..

    Vigyázz a térdedre ne hajtsd a zingert gyakran..pihenj néha !

    Tulcsi remélem megjavult a veséd ,meggyógyult  tudsz üldögélni fájdalom nélkül.

     

    Csodálatos ajándékot kaptam a gyerekektől egy bő hét unokákkal ötven évesnek kellett ahoz lennem hogy a játszótéren hintázzak csúzdázzak , elárulok valamit  most voltam először a játszótéren felejthetetlen..Jó volt együtt főztünk  ettünk sétáltunk vásároltunk.

    Tortám nem volt nem szeretjük az édességet  almában sült csirkeragú volt helyette.

    Kaptam gyönyörű csokrot  meg széket a gépem elé...:) ez biztos célzás vplt de jól esett.

    Hunikám édes ...a rosszasságát is megbocsájtom.A konyhában felpufolykásodott a fal  csőtörés után ő most nagy ujjujjúúújj-zás közepette mind lekaparta.

    Zorám még pici  de hálás megjutalmaz minket a mosolyával imádom.

    A vejem nem volt Londonban volt tanfolyamon..szombaton érkezett mentek is  tovább először az ügyeletre Nórám nyaka "beállt" kényszertartása volt injekciót kapott  meg izomlazitót ,már jobban van.

    Örömködtünk ezerrel a gondokat félre tettük ..hétfőtől a kötelező feladatok jönnek szigorúan.

    Szép napot mindenkinek  

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  17. 2010. szeptember 11. 19:3328235.

    Szia Almuska!

     

    Távolléted igazolt!

     

    Nagyot nőttek a kis uncsikáid. Aranyossak a lányok is.

     

    Jó hétvégét!

     

    előzmény:
    almuska2002 (28229)
    2010-09-10  15:15
  18. 2010. szeptember 11. 19:3128234.

    Szia Égike!

     

    Ma szüreteltünk a szőlőt. Ha még várunk vele , akkor lerohad. Amikor kivágódtunk a kertbe, akkor nem esett, de menetközben már esőben felyeztük be. Kénytelenek voltunk megcsinálni.

     

    Utánna lehetett átöltözködni. Na mindegy , meg van csinálva. Az almáknak még érniük kell. A múlt hétvégén fünyíróztunk, és áldom is az eszemet, hogy mecsináltuk. Az epret nem tudom átültetni, mert akkora a sár, hogy csak na.

    Ja és ma még egy képkiállításon is voltunk, majd teszek róla fel fotókat.

    előzmény:
    égedelem (28230)
    2010-09-11  14:16
  19. 2010. szeptember 11. 19:2728233.

    Szia Mimózi!

     

    Csuda jó fotókat tettél fel. Te vagy az első képen?

    Nekem is megfordult már a fejemben a gyógyharisnyám elvágása, és az talán jó lenne a nekem is a térdemre. Ezekben a frontos időkben mindig ki akar ugrani a helyéről.

    Piszok rossz izomlázzal is küszködöm. A tegnapi tornán már csináltam a talaj munkákat is és bizony a combom, és a forgóm meg érzi. Az is igaz, hogy pár hete sajogat a forgóm , de bízom benne nem lesz erőssebb fájdalom belőle. Már akkor elkezdte , amikor még nem tornáztam. Tehát nem ettól sajigál. Ja igen a festés óta.Nagyon szerencsétlenül jártam a szép fehérre fetett konyhámmal. Ki fröcsölődött a húslevesem az üvegből és be spriccelte az egész mennyezetet. Én mindíg szoktam ásványvizes palackba húslevest lefagyózni. Amikor kezd kiengedni akkor óvatossan ki szoktam nyitni, mert tudom, hogy spriccel egy kicsit a nyomás belőle, de most levágta a kupakot és szét ment a sárga húslé minden felé. Én meg viítottam dühömben. Most újra hengerezhetem. Hypóval rögtön le töröltem, de még így is foltja maradt. Szóval plussz meló. Na a takarításról nem is beszélek , mert mindent át kell miatta mosnom. Meg lesz a holnapi elfoglaltságom.

     

    Jó vasárnapot!

    előzmény:
    mimoza1oo (28232)
    2010-09-11  17:41
  20. 2010. szeptember 11. 17:4128232.

     

     

     

    Szióka Brontika....

     

     

     

    Hálistennek ugylátszik javulgat a térdem, már nem is merem hinni....

     

    Most huztam rá ilyen levágott gumiharisnya darabot,  és teljesen jó, már régebben kellett volna, csak nem voltam benne biztos, hogy jó lesz

     

    A doki mondta nyugodtan, hiszen anno az ereimre irták fel ezt a gumiharisnyát, most levágtam a fejét, és igy felér a térdem fölé....szo-szo nagyon jót tesz.

     

    Rengeteg a risizni valóm, de  beosztással csinálom, már nem zsibbasztja a lábamat, csak persze elfáradok vele.....

     

    Éppen tegnap hivta a főnőke a páromat, hogy elhelyezkedett e máshová, mert most kötött szerződést valakikkel, és várná vissza a Páromat...... naná hogy megy, hiszen erre a telefonra várt, most eddig jó kis szabadság volt neki.  Örömmel veszi fel ujra a munkát.... hiszen a pénz az jól jön...

     

    Brontykám, valamelyik nap begépelem neked a tekercs recijét, meg kel keresnem, mert innen a gépről sajnos elrepült az összes receptem.... persze valahol lehet hogy itt van, csak keresnem kellene...... most a  Chrom-ot  tették fel nekem az uj gépemmel, és sokmindent nem találok a helyén...... de hozom.... 

     

     

    Remélem Ti jól vagytok, itt az idő pocsék,  nemszeretem idő.

     

    Jővő héten szilvalekit főzők, meg paradicsomot is kellene, de olyan drága az ami szép..... Meglátjuk... Puszillak Benneteket,  jó pihenést, és szép vasárnapot ...  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855465 (28228)
    2010-09-10  08:49
  21. 2010. szeptember 11. 17:3328231.

     

     

     

    Sziasztok Kislányok, puszi Katusom

     

     

     

    Almuskánknak hálistennek semmmi baja, csak nagyon el van foglalva, itt van nála a kislánya a kis Hunikával...... igy aztán van neki gondja.....meg persze a Párja is....

     

    Jővő héten már szabad lesz......és akkor  biztosan jönni fog....

     

     Itt is ronda az idő, nagyon szomoruságos....nincs sokmindenhez kedvünk nekünksem...

     

    Reggel együtt voltunk a piacon a Párocskámmal, alig győztük hazacipelni a szerzeményeket...... többek között vettünk 5 kg. zöldbabot, fagyasztásra, most éppen elkészültünk vele, meg-blansiroztuk, és máris mennek a zacskóba amikor meghültek.....

     

    Isteni szép a szilva, de nagyon drága, ugy emlékszem a legolcsóbb gyümölcs volt valamikor..... mi is nagyon szeretjük, vettem is belőle bőven...

     

    Zöldbabfőzelék volt nálunk sültoldalassal, hát nagyon finom, és sütöttem egy 12 tojásos piskótát.....már nagyon régen volt.... a párom megkivánta.... hát legyen neki a kedve szerint. 

     

     

    Megérdemli.......

     

     

    Kellemes szép napot mindenkinek, megyek TV-zni.....elfáradtam....

     

    Hoznék képeket, de semmit sem tudok eltallózni, pedig rengeteg a képem...... majd utánanézek mi lehet a baj.... 

     

     

     

     

    No mégiscsak sikerült, majd megkeresem a picikékről a képeket és hozommmmmm.....ezek még a nyaralás...unk  

    előzmény:
    katusom (28221)
    2010-09-09  17:16
  22. 2010. szeptember 11. 14:1628230.

    Sziasztok!
    Elegem van ebből a sz..időből!

     

    Mit csináltok?
    Én  a mai napot--még a hét közepén--az udvari munkáknak szántam, most meg ittbent szenvedek..a fű nől, a gyümölcs hullik és rohad.. Az eső miatt kénytelen vagyok az iskolai munkáimmal foglalkozni, úgyis hamarosan lejár több határidő.

     

    Kívánok szebb vasárnapot, mint a szombat!


    Almuska, gyönyörűek az unokáid!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  23. 2010. szeptember 10. 15:1528229.

    Sziasztok kislányok !

     

    Nincs semmi baj  minden a legnagyobb rendben van :)) nézzétek örömködünk  ajándékba kaptam egy gyönyörű hetet:)) a gyerekektől. .

    A jövő héten már csak ketten leszünk :(( több időm lesz és jövök mesélek .

    Addig is kívánok Mindenkinek akkkkkorrra!!!!!!  örömöt  mint amilyenben én vagyok !

    Puszi mindenkinek .... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2010. szeptember 10. 08:4928228.

    Anikó, remélem javult a térded,és nem viszed tulzásba a munkát.

    a párod talált másik melót?

    szégyenlem de a sajtos tekercsedet elveszitettem...megtenéd hogy újra elküldöd, ha lesz időd.

    köszi előre is.

    hideg van,majdbnem esik anyira lóg az eső lába.

    legyen csodás a napotok.

    előzmény:
    mimoza1oo (28217)
    2010-09-09  07:13
  25. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2010. szeptember 10. 08:4528227.
    Tulcsi, jobbulást kívánok neked.
    előzmény:
    tulipanfa (28215)
    2010-09-08  12:36

Címlap

top