Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

10 kilót fogyni kevesebb t

nyuszt21989
Létrehozva: 2016. augusztus 31. 11:23


Sziasztok ! :)  




Rengeteg olyan fórum van, ahol a fogyással foglalkoznak, de olyan kevés, amikor amikor nem olyan nagy súlyfeleslegből kell lefogyni . Mert valljuk be, 


120 kilóból gyorsabban fogy az ember, nade 60kilóból már vért izzadva :( :(




27 éves lány  vagyok és kevesebb mint egy év múlva lesz az esküvőm, amire bomba formába szeretném hozni magam :) :D Jelenleg 62 kiló vagyok, 171 cm magas ,mások szerint nincs gond az alakommal, de én érzem, hogy nem stimmel valami,kis úszógumi, vastag comb...nos, elhatároztam, hogy a mai naptól teszek valamit az ügy  érdekében. Célom ,hogy lefogyjak 49-50 kilóra. Drasztikusan hangzik, de voltam már annyi és nem voltam gebe,hanem pont jó :)  Segítsetek, ezt hogyan tudnám elérni ! Előre is kösziii !!! :)      



  1. 2021. Április 19. 15:1727.

    Szia, sajnos én újabban mindig nyár előtt kénytelen vagyok egy 3-5 kg tól megszabadulni, tavaly indítottam egy fórumot 10 kg terveztem 2 hónap alatt , közel 6 lett.


    Most júni közepéig szeretnék amennyit tudok:)


    Most 158cm vagyok 58 Kg( tavaly is ennyiről indultam, sajnos a tél nehéz időszak volt, visszajött).


    Tornázom rendszeresen , futok alkalmanként és túrázunk havi párszor, de az a fránya szénhidrát


    Szívesen írok ötleteket:)

Címlap

top