Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Társat találni - de hol???

Mártis
Létrehozva: 2016. augusztus 4. 16:24

Tudom, lerágott csont - de azért megpróbálom...
Szóval TÁRSKERESÉS - társkereső oldalak... internetes társkeresés...
pro és kontra ....
Tapasztalatom elég lesújtó.... , de gondolom többen vagyunk, akik keresgélünk. De HOL???? Hol lehet most ismerkedni?
Sok társkeresőn nem az ismerkedésre, beszélgetésre, hanem a szexre terelik a férfiak a szót. Elismerem, szükséges, sőt jó dolog, de addig el is kell jutni!
Azon már meg sem lepődök, amikor álló fütykösökről kapok képet... bár erre mindig reagálok, hogy "élőben jobban szeretem" és a képpel nem tudok mit kezdeni, de tényleg ez a színvonal?
52 évesen még úgy gondolom, most van itt az ideje, hogy élhessem életem, és élvezhessem annak minden szépségét, de partner nélkül nehezebb elindulni, és egyedül nem is olyan élvezetes.
Ja... és eljárok szórakozni, táncolni, biciklizni... próbálom keresni a lehetőségeket, de.... :( - a meccsek, kocsmák nem az én világom...
Várom a hasonló cipőben járók véleményét!
 a TV2-ben beszélgettek az internetes társkeresésről... érdekes és tanulságos beszélgetés volt!

  1. 2016. december 28. 22:141526.

    Pedig ha nem dobod a a csontot, hogy gyere kutyuli, akkor nem biztos, hogy megismered, bármennyire tetszik. :) Ami tőled telik meg kell tenni, és kb. ki is merül annyiban adott esetben, hogy lehetőséget adsz arra, hogy beszéljen veled. Én abban hiszek, hogy nincs mire várni, a pillanatot meg kell ragadni, kezdeményezni kell, ha nincs más opció és annyira tetszik. 

    előzmény:
    szőlő (1525)
    2016-12-28  21:58
  2. 2016. december 28. 21:581525.

    A karácsonyfámat félretették, a talpba befaragták és még a kocsimba is berakták igaz nem hozta el a saját utánfutóján.


    Az új helyen fél éve lakunk és még csak nem is láttam a postást.


     


    De érdekes hogy én meg barátnőzős, bandázós, kávézósbeülős abszolut vagyok.


    Akiket megismerek és megszeretek közel engedem, és nem is kevesen vannak...csak addig nehéz eljutni.


    Na de még gyúrok tovább a csacsogásra....ami lehet hogy azért is értelmetlen, mert ha tényleg hirtelen megtetszene vki akkor biztos a gyakorlás ellenére se menne


     

    előzmény:
    Büdösbogár (1524)
    2016-12-28  21:36
  3. 2016. december 28. 21:361524.

    Párkeresésen túli praktikus előnye a párszavas csacsogásnak, hogy a postás megadja a telefonszámát, ne kelljen már otthon ülni, ha aláírós fontos levelet vársz, mert elég rácsörögni, hogy hol jár. Vagy veszel karácsonyfát, elteszik amíg haza mész kocsit cserélni, amibe befér, aztán a másik árus,  akivel korábban bájosan csevegtél azt mondja " ne izéljünk már, hogy összegányoljam a kocsiját belülről, inkább feldobom az utánfutómra, hol tetszik lakni ? :) ".


    Én sem szeretem, sőt akik közelebbről ismernek mind tudják, hogy a 3 lépés távolságot nagyon keményen tartom mindenkivel. Nem vagyok összejárós, barátnőzős, bandázós, telefonon bájcsevegős, kávézós beülős senkivel, mert ez már nekem teher, utálnám, ezen a szinten már nem érdekel szinte senki, mondhatni magamnak való vagyok. A 3 lépés távolságig viszont remekül működnek az emberi kapcsolataim. Ha valaki ismerkedni akar, annak egyenesen kötelező gyakorlatba vinni az értelmes csacsogást. Nem kell sok, csak éppen pár mondat, és pontosan úgy van ahogy Nikita írta, ha betartod a taktikai hatásszünetet, de felkeltetted az érdeklődést, akkor rád fog mozdulni és már túl lehet lépni végre az utált csacsogáson.

    előzmény:
    szőlő (1521)
    2016-12-28  11:54
  4. 2016. december 28. 16:091523.

    Én magam sem gondolom, hogy baj lenne velem :D


    De mivel rengeteg okos és talpraesett férfi van szerte a világban, velük se.


    Csak igen a szerencsefaktor:)))) Az hiányzik.


    Egyébként most nem is kimondottan keresek, sehova se vagyok regisztrálva se jó ideje. Nagyobb lakást vettem, februártól tanulni fogok, zaljik az élet....és közben várom a párom :)


    Eljárok rengeteg felé, szaunázni, könyvtárba, éjszakai telihold tórákra, buliba, moziba, sportolni....eddig sehol sem akadt megfelelő ember, de hiszem hogy lesz.


     


    Nekem is vannak amúgy ilyen nagyon beszédes ismerőseim és mindig csodálattal vegyes irigységgel nézem őket:)


    Érdekes, hogy nekem a fiam lett nagyon cserfes és beszédes...alányom meg hallgatagabb (mint az anyukája).

    előzmény:
    Nikita 666 (1522)
    2016-12-28  14:49
  5. 2016. december 28. 14:491522.

    A hozzászólásom elküldése után elolvastam néhány hozzászólásodat a fórumon, próbáltam vegyes témákból meríteni. Egy intelligens nő képe jött le belőle.


    Ha társat keresel még, és úgy tűnik igen, akkor nem veled van a baj. Hanem azokkal az illető férfiakkal, akikkel összefutsz. Kevesek hozzád. Az IQ-dat bőven 120 fölé saccolom, és így érthető az, hogy sokak beszéde untat.


    Ritkán látott ismerősökkel bőven elég az a csacsogás, amelyről írtam. Szia hogy vagy és társai. Amelyekre gyors választ kapsz. Még így is előfordul hogy valaki részletesen ecseteli a bokasüllyedését orvostani, és ezotériás szempontokkal. Ha untat, simán, lazán be lehet dobni hogy bocsánat, sietek. És otthagyod. Na ez az amire kevesen képesek, hiszen úgy érzik, megsértik vele a másikat. De mivel a másik nem beszélgetőpartner, csak a saját mondandóját akarja hallani, lelkiismeret furdalás nélkül le lehet lépni tőlük. Fárasztóak.


    De ha látsz egy olyan férfit aki szimpatikus, és szeretnéd megismerni, akkor bármit be lehet vetni, nem azt fogjátok figyelni hogy a másik mit mond. Inkább a másik gesztusait figyelitek ezerrel, tudat alatt abból próbáltok olvasni, hogy milyen ember lehet a másik. Akár egy áruházban is csacsoghatsz a sajtokról. És ha szimpatikusok vagytok egymásnak, akkor úgyis lesz eredménye, valamit meg fogtok beszélni. Kábé 20 másodperc alatt képes vagy venni az adást (minden ember) hogy szimpatikus vagy-e, az ezt követő másodpercekben jelzi hogy szabad ember-e vagy foglalt, a következő másodpercben dől el igazán hogy mi lesz a sorsotok. Erről így kevesen tudnak, még anno az őskorból maradt ránk. Amikor mérlegelni kellett hogy illető agyon akar-e csapni a baltájával, nekünk esik, vagy pedig csak éhes és arra kér hogy együtt vadásszunk. A kommunikációnak az a fajtája amelyet használunk ugyan, de igen sokan mélyre temették.


    Én imádok dumálni. A páromon pedig észreveszem hogy mikor figyel. Én csak mondom a magamét, és hogy elérjem a figyelmet, bele tudok szőni a mondandómba keresztdumát, amitől egyből felébred és figyel ezerrel. Működnek az ösztönei. De az is előfordul, hogy percekig dumálok, már magamban nevetek rajta, majd megkérdem, hallod amit mondok? Ja. De nem figyelsz, igaz? Ja. Nem baj drágám, elmondom én még egyszer. Nincs menekvés, ha kell többször is elmondom ugyanazt, türelmes ember vagyok. Cafatokban el is jut hozzá a mondandóm.


     


     

    előzmény:
    szőlő (1521)
    2016-12-28  11:54
  6. 2016. december 28. 11:541521.

    Beszélgetni szeretek! Olyan emberekkel akik szimpatikusak, akiket kedvelek.


    De a postással vagy a zöldségessel, a sose látott kollégával  már kevésbé.  Ezen kezdtem el fejleszteni magam, hogy mégis erőt vegyek magamon és csacsogjak ezekkel az emberekkel....a fejlődés érezhető, de viszont szeretni még mindig nem szeretem ezeket a csit-csateket:)

    előzmény:
    Nikita 666 (1520)
    2016-12-28  10:55
  7. 2016. december 28. 10:551520.

    Ha érdektelen, semmitmondó a csacsogás, akkor rosszul csinálod.


    Kétféle csacsogás létezik, az egyik a :hogy vagy, itt-ott fáj, de jó cipőd van, és a többi semmitmondó üres locsogás.


    A másik amikor ezekből a locsogásokból értelmes beszédet generálnak, ami érdekes, és pár mondat után már elkanyarodik az eredeti mondattól. A beszélgetést irányítani kell. viszont, ha egy nő férfivel beszélget, akkor bele kell szőni annyi csacsogást, hogy az illető úr úgy érezze, a szellemi képessége valamivel a miénk felett van. Magyarán, a férfi szereti azt gondolni hogy okosabb nálunk, még akkor is ha lejön neki hogy ez nem így van.


    Ahhoz hogy megérezd, a férfit nem érdekli a beszéded, esetleg az ő beszéde téged, szükséges egyfajta ráhangolódás. Ez az a bizonyos láthatatlan szál, ami a lelkek között működik. Ha ez nincs meg, akkor marad a locsi fecsi, és a viszlát majd valamikor.


    Ahhoz, hogy valaki érdekesen tudjon beszélgetni, tág látókör szükségeltetik. Nem a tanultság, nem a diploma, hanem egy olyan tájékozottság a világról, hogy mindenhez hozzá tudjon szólni. Szinte minden témában legyen egy olyan mondata, ami felkelti a másik érdeklődését. Ha rövidzárlat miatt ez nem jön össze, akkor annyira lazának kell lenni, hogy valami oda illő poént be lehessen dobni.


    Engem az emberek többsége untat, nem tudnak beszélgetni. Nem tudnak jól előadni. Beszéd közben nem tudnak a hangjukkal bánni, a hatás szünet nem megfelelő, a testbeszédük pocsék. Fogalmuk sincs a megfelelő távolságról beszélgetés közben. Észre sem veszik, de sokuk felső teste kissé előre hajlik ha valamiről meg akarnak győzni valakit, márpedig ez már fenyegető magatartás, a másik kapásból visszakozik.


    Beszélgetni, és ezen belül csacsogni tudni kell. És ez valóban tanulható.

    előzmény:
    szőlő (1519)
    2016-12-28  10:19
  8. 2016. december 28. 10:191519.

    Sziasztok!


    Mindig irigyeltem a pillanatok alatt csevejt generáló embereket. Ebben tényleg lehet fejlődni, én magam is sokat fejlődtem....csak a mai napig mindig eszembe jut az ilyen csacsogás közben, hogy de hiszen ez engem nem is érdekel :D


     


     

    előzmény:
    Büdösbogár (1517)
    2016-12-28  00:48
  9. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. december 28. 06:371518.

    Ennyi!


    előzmény:
    Büdösbogár (1517)
    2016-12-28  00:48
  10. 2016. december 28. 00:481517.

    Nem tudom milyen praktikákra, ötletekre vársz itt. Konkrétan társat sehol nem lehet keresni, max. a sokat szapult társkereső oldalakon célzottan halászgatni a zavarosban. Ha ez nem jött be, akkor nem marad más, mint ismerkedni, ismerkedni és még mindig ismerkedni... Minél több új embert megismerni, de ehhez ne mi adjunk már tanácsot, mert fogalmunk sincs, hogy mi érdekel téged, milyen az egyéniséged, az érdeklődési köröd, hogy milyen eseményeket kellene célba venned, ahol lehetőséged van spontán beszélgetni idegenekkel. Minél több embert megismersz, annál nagyobb az esélyed, de nagy reményeket ne fűzz a keresgéléshez, mert 100-ból 99 nem társat keres, aki amúgy bejelentkezik nálad, hogy megdugna.


    Bár nem keresek társat , de ilyenekből kb. 2 hetente én is tudok neked újat mutatni, aki bepróbálkozik. Múlthéten csokoládé boltot nyithattam volna a "rajongóim" karácsonyi gesztusaiból, de volt olyan is, aki karácsony második napján felhívott, hogy reméli nem egyedül töltöm az ünnepet. Pedig esküszöm semmit nem csinálok, csak beszélgetek velük. Nem keresek senkit, nem flörtölök senkivel, nem vagyok klasszikus bombanő, csak pillanatok alatt tudok beszélgetést generálni a gázkazánról is, ha arra van szükség. Könnyen teremtek kapcsolatot bárkivel, ha akarom. Ez elhatározás kérdése, mindenki képes rá szerintem, úgyhogy nem nyafogni kell, hogy hol ismerkedjünk. Bárhol !


    Szóval ennyi a "titok", ismerkedni napi szinten, és bízni a csodában, hogy majd ezek között lesz olyan, aki úgy rád lesz fagyva - és fordítva -, hogy társad szeretne lenni hosszútávon. Nincsenek konkrét helyek, lehetőségek, ahol szintén társkeresőkre lehet vadászni. 


     

    előzmény:
    Mártis (1507)
    2016-12-26  18:24
  11. 2016. december 27. 16:301516.

    Elcsépelt lerágott ez is de nagyon igaz az se mind1 hogyan keresel:


    Mert szmájlizni, ismerj meg, ...... balfaszságot írni mindenki tud.


    Jobb őszintén kiírni mik az igényeid mit szeretnél mit adsz és mit vársz el stb... szóval őszintén ami sokakat elriaszt de nem baj legalább nem futsz fölös köröket. Külső+belső mind2 kell. Nincs kép de szépeket ír nem elég,


    Jó a kép de semmi közös még írni se tud megint nem jó.


    Persze rengeteg energia kell de ha belelendül az ember akkor meg arra is vigyázni kell tényleg komolyan gondolja-e mert hamar megrészegít a sok lehetőség :) Aztán csak kalandozás lesz belőle mert mindig jön valaki új.

  12. 2016. december 27. 15:541515.

    Ez az egy, amit sajnos nem lehet modellezni. Nem véletlen, hogy két ember találkozásakor vagy felizzik bennük valami, vagy csak ismerősök maradnak. Például, hiába modelleznék neki egy tökéletes párkapcsolatot, ha hiányozna a szükséges kisugárzás, és belső erő. De azért én őszintén kíváncsi lennék a párkapcsolat keresési modelledre, sablonodra. Ugyanis érezni hogy jó "csávó" vagy, de ez mit sem ér ha a kiszemelted nem elég magabiztos, nincs önismerete. Elbeszélnétek egymás mellett.


    Motoros topic, de drága vagy! És cicusos topic?


    Nem is tudom, ez szerintem nem a topic nyitó topicja. Nem bérli, nem a tulajdona, csak nyitotta. Számolnia kellett volna azzal, hogy ha nincs női csacsogás, akkor a topicja befagy. Nicktársi elhidegülés.


    Hát mi nem fogjuk átemelni a gyakorlatba, az biztos.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (1513)
    2016-12-27  14:42
  13. 2016. december 27. 15:391514.

    Erre még nem gondoltam.


    Az viszont feltűnt, hogy ha hasonló témában nyílik segítségkérő topic, akkor azokat akik valóban tudnának segíteni, elküldik a ... jó messzire. És ezzel egyidejűleg megy a férfi, és párkapcsolati szapulás. Normális férfi nem létezik, szerelem nem létezik. Mert ők megmondták.


    Itt a fórumon, akit ismeretlenül is tisztelek, Fullmoon. Minden oka meglenne rá hogy beálljon a szapulók táborába, arra is hogy rágörcsöljön a párkeresésére, de nem teszi. Okos nő, én abban teljesen biztos vagyok hogy idővel megtalálja élete párját. Nélkülünk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (1512)
    2016-12-27  08:52
  14. 2016. december 27. 14:421513.

    Sztem pedig mindent lehet modellezni es a parkereses illetoleg a parkapcsolatok az egy tok jo terep. Nem "csak csinalni kell" ,hanem van elmelet meg van gyakorlat:)  Meg,ha nem is mindig tul bonyolult az elmelet:)


     


    A topiknyitonak meg egyebkent nem fel evente kellene ide tolnia a feneket,hanem karbantartania a topikjat - es nem ugy tunt,hogy erdekli a tema, mert jo regen volt jelen. Masodsorban pedig a bajcsevej is hozzatartozik a forumokhoz a haverkodas stb, tehat valamifele tarsasagi elet.
    Nyugodtan menjen fel egy BMW szerelo vagy mondjuk motoros topikra, ott is sok a haverkodas - persze ott egesz mas konkretumokat fogsz talalni.


     


    Csodara meg valoban felesleges varnia,attol nem lesz parja,ha mindenki elmondja a sajat megoldasat es aztan nincs gyarkorlatba valo atemeles.

    előzmény:
    Nikita 666 (1510)
    2016-12-26  22:56
  15. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. december 27. 08:521512.

    Ez már bennem is felmerült, mert nem nagyon van jelen, nem válaszolgat, csak vár. Arra a következtetésre jutottam, hogy ez egy társkereső topik, amit saját magának indított, hátha így fog magának társat találni. Az értelmes hozzászólást végülis nem tőlünk, hanem egy pasitól várja. De úgy látom, az önreklámozásnak ez a fajtája sem nagyon jött be.

    előzmény:
    Nikita 666 (1510)
    2016-12-26  22:56
  16. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. december 27. 07:161511.

    Szia!


    Az indítóban van írtad, várod a hasonlók véleményét. Volt itt kismillió.... De te nem valaszoltal hanem leleceltel... Persze h így más irányba elterelodott a topik.


    Légyszi írjál magadról, mi történik veled, most hogyan próbálkozol, stbstb .


    És ha utána vki hozzád szól, akkor reagalj. Így lehet elkerülni az offolast, ha te szeretnél a középpontban lenni, mivel h a te topikod....


    Sok értelme nincs viszont, ha semmi sem jön be ami másnak igen, vagy ha élből el van utasítva egy egy teszem azt sikeres (?) tapasztalat.


    előzmény:
    Mártis (1507)
    2016-12-26  18:24
  17. 2016. december 26. 22:561510.

    Értelmes hozzászólást vársz?


    Nos, te itt a csodára vársz társkeresés ügyben. Ez olyan mint a szex, nem beszélgetni kell róla, hanem csinálni. Attól hogy XY leírja a tapasztalatait, ami lehet jó vagy rossz, az még nem jelenti azt hogy az illető férfiakkal te is ugyanúgy járnál. A párkeresés egyéni, egyénre szabott, nincs hozzá sablon. Az sincs megszabva, hogy hol lehet nagyobb eséllyel párra találni. Bárhol. Az esély bárhol és bármikor 50%.


    Ha valóban a társadat keresed.


    De ha csak egy partnert mert egyedül rosszul érzed magad, akkor a legjobb a marhavásár. Leendő partnered adatait jól átgondolva bepötyögöd a társkeresőre, és a paraméterek alapján megkapod a marhádat. Kinek kék a szeme, arca csupa derű. Csak éppen pár hónap múlva kiderül hogy  ámokot fut baltával.


    Mit szeretnél tőlünk itt a fórumon, mit vársz tulajdonképpen?


    Ha én leírom hogy csalódtam a férfiakban, mert Z társkeresőn kizárólag debileket találtam, akkor Z társkeresőt mellőzni fogod? Pedig lehet hogy bennem van a hiba.


    Ha pedig leírom hogy a B utcában találkoztam álmaim férfijával, akkor oda fogsz sétálgatni hátha...? Ha leírom mibe öltöztem, akkor te is hasonlóan fogsz öltözni? Ha leírom mit mondtam, akkor ugyanazokat a szavakat fogod használni?


    Mire jó ez a topic? Mit kell a társkeresésen megbeszélni? Felnőtt ember a legbensőbb magánügyét képtelen érett fejjel elintézni önmaga?


     

    előzmény:
    Mártis (1507)
    2016-12-26  18:24
  18. 2016. december 26. 22:301509.

    Hát az a helyzet, hogy részben elfuserált a topik, mert aki ide ír, az:


    - vagy már régesrég talált párt, és halovány emléke sincs róla, hogy mikkel hogyan és hogy próbálkozott (egy tíz-esetleg húsz évvel fiatalabb kiadásban) vagy egyáltalán nem is próbálkozott csak belebotlott a 6-os villamoson/az egyetemi könyvtárban..,


    - vagy nemrég végre talált párt, akkor nem itt fog fórumozgatni,


    - vagy szintén régóta párt keres, ami azt jelenti nem túl sikeresen...


    - és vannak a magamfajták, akik nem is keresnek. Sequence-nek merészeltem írni, de mint megtudtam hiteltelen vagyok mert romokban az életem. Hát ez van, én elköszönök. Újra. nem is tudom mi ütött belém, hogy "kinti" topikba merészkedtem, rossz ötlet és hihetetlen időelcseszés volt. Én sajnálom. Azt is, ha esetleg ezt trollkodásnak élte meg bárki, tényleg azt éreztem Sequence sorain, hogy mérhetetlenül sötéten látja a világot, tükröt akartam ehhez mutatni. Legalább én is megtudtam mások hogy látnak. Ebből a szempontból hasznos volt (?)


    Ergo: itt hasznos tanácsot senki sem fog tudni adni.


    Boldog újévet, kívánom, hogy hozza el számodra a várt találkozást!

    előzmény:
    Mártis (1507)
    2016-12-26  18:24
  19. 2016. december 26. 22:171508.

    Az idősíkokban kicsit elvesztél de sebaj.

    előzmény:
    kekelefant (1487)
    2016-12-24  23:22
  20. 2016. december 26. 18:241507.

    Szomorú, hogy a hozzászólások fele magánbeszélgetés... témától függetlenül. Van pár topikozó aki úgy gobdolja 1 - 1 topikba "trollkodva" végre kiadhatja magából ami ép fontos neki....


    Ugyan az IQ  szint is említésre került, de úgy gondolom itt nem éppen azon a szinten jött elő, ahogy kellett volna.


    Az értelmes hozzászólásokat továbbra is várnám, de ha lehet, akkor a megjelölt témában! Aki másról szeretne beszélgetni, nyugodtan nyisson beszélős topikot!


    Köszi 

  21. 2016. december 26. 11:181506.

    A toronyban gondok, a talaj szikkadt, ezt nagyon nehéz orvosolni.


    Nem is csodálkozom azon, hogy itt alig találni ép eszű nőt. Ha körbe nézek, mindenütt csak idegroncs nőket látok. Az idegtől remeg a fejük, kezük, összehúzott szemöldökkel minden szót támadásnak vélnek, rögeszmések, vedelik a sört, bort, nyugtatókon élnek, 10 körömmel kaparnák ki a csinos és normális nők szemeit, és még ők szidják a férfiakat. Éva anyánk szomorúan tekint le elfajzott, önpusztító, nőietlen lányaira.

    előzmény:
    Büdösbogár (1503)
    2016-12-25  23:28
  22. 2016. december 26. 11:081505.

    Kimentettek volna valahonnan? Ejnye, nem is tudtam róla. Az mondjuk most lemaradt, hogy egy híd alatt csövezek, és leszbikus vagyok. Na meg prostituált is, ezt is mondtad már.


    Lehet hogy rövid az eszem, sőt nem erősségem a logikus gondolkodás de hogy te nem teljesen vagy normális így 70 év után, az sajnos biztos.


    Nem baj öreganyám, neked is boldog karácsonyt. Ki tudja meddig fórumozhatsz még.


     

    előzmény:
    kekelefant (1504)
    2016-12-26  03:47
  23. 2016. december 26. 03:471504.

    Te mondtad,hogy muszlim pasival eltel,onnan mentett ki a mostani pasid   ,de rovid az eszed,na megyek nyaralni........ne faradj a valasszal,tudom a gondolkodas  nem eros oldalad.....

    előzmény:
    Nikita 666 (1501)
    2016-12-25  22:43
  24. 2016. december 25. 23:281503.

    Itt senki nem akar segíteni se neked, se másnak, ez itt nem cél, ez itt nem a lelkisegély szolgálat, de akire ilyen hatással van néhány mások által írt szó, annak a "toronyban" komoly gondok vannak. Fordulj szakemberhez, mert neked tényleg segítség kell. Beteg emberek beteg gondolatait inkább nem minősíteném, a veled való beszélgetésnek sincs így értelme részemről. Boldogabb életet kívánok neked, ami majd akkor jön el, ha mentálisan valaki rendbetesz téged. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390829 (1498)
    2016-12-25  21:13
  25. 2016. december 25. 22:501502.

    Már megbocsáss, én Büdösbogár szavaira igenis kíváncsi vagyok. És teljesen mindegy mit írsz róla, miként jellemzed, a te szavaid állnak szemben az ő szavaival. Egyikőtök kiegyensúlyozott személyiség, míg a másik lelkileg, érzelmileg labilis.


    Szerinted?


    És egy kérdés. Felnőtt nő leír olyasmit hogy: muhaha? Ez azért nagyon durva.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390829 (1498)
    2016-12-25  21:13

Címlap

top