Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Meddig még????

éva49
Létrehozva: 2011. június 3. 17:35
Erre varrjatok gombot emberek! Miért nem arról szól a kedves miniszterelnök úr, hogy ő és a parlament, ill. az összes a tűzhöz most közelálló ember, akik sokat nyertek a 16 %-os adóval, mennyit áldoz az államkasszába?????



Subject: Fwd: Fw: Csak, hogy mindenki tudja mi következik!!!



http://www.youtube.com/watch?v=XqT6R0qwH-I&feature=player_embedded SaveFrom.net





2011.06.03.

  1. 2011. június 8. 15:1376.
    Végig olvastam a vitát, és sajnos továbbra is az a véleményem, hogy senki ne ossza az észt az itthoniaknak, akik nem tettek semmit ezért az országért, ezért a nemzetért, hanem máshol kerestek boldogulást. Nem irigylem őket, ők ezt választották, de akkor viszont kérjük szépen őket ne ők akarják megmondani nekünk, hogy mi van itthon, mi hogy élünk stb. Amit onnan látnak, hallanak, nem mindig a valóság, vagy nem mindenhol van az amiről ők azt hiszik. Van nekünk is az USA-ban ismerősünk, amikor először haza jöhetett, csak csodálkozott, hogy nem is élünk olyan rosszul, mint azt a kinti ujságok stb. beharangozták. Szóval még egyszer kérem a hazánkat elhagyóka, éljék boldogan az életüket, ne sértegessenek bennünket, és ne akarjanak okosnak látszani. NEM KÉRÜNK BELŐLÜK!!!! Köszönöm. Sajnálom, hogy ez a topic elmérgesedett két ember miatt. Ja és még annyit, mindig itthon tv csatornán megy az Orbán V. felhívása, hogy fizessünk be az állam javára, tehát nem kacsa az a videó.    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. június 8. 14:5475.
    Pedig jobb lett volna, elnézni mellette, mert csak a butaság, és mások bántása szól belőled. Sajnálom, hogy ennyi negatívum szorult beléd. Habár kiváncsi lennék, te hol születtél, hol jártál iskolába, hol kezelt orvos gyermekkorodban, vagy akár később is, és mi minden kedvezményt vettél igénybe mielőtt megtaláltad álmaid országát, ahol élsz?
    előzmény:
    ancsa21 (56)
    2011-06-07  13:48
  3. 2011. június 8. 14:4974.
    Ja és még valami, most látom nem is laksz itthon, tehát miért is osztod az észt valahonnan? Gyere haza, élj közöttünk, fizess adót, dolgozz, építsd a jövőt, és akkor papolj. Gondolom eszedben sincs, akkor maradj ott ahol vagy, és hagyjál minket békén. 
    előzmény:
    ancsa21 (52)
    2011-06-07  12:34
  4. 2011. június 8. 14:4573.
    Válaszolok neked, habár bunkóságod határtalan. Akkor kaptam emailben a bejátszást, amikor elküldtem. Ez egyszer, másodszor már több fórum is foglalkozik ezzel a bejelentéssel. Harmadszor én nem sértegettelek soha, és ebben a fórumban mások sem, tehát kikérjük magunknak, hogy hülye népségnek titulálj. Tudod van egy mondás "aki mondja másra, az mondja magára". Az ilyen fanatikus, korlátolt, és szűk látású emberekből óvjon meg minket a fórum.
    előzmény:
    ancsa21 (52)
    2011-06-07  12:34
  5. 2011. június 7. 21:3372.

    Milyen alapon kérdöjelezem meg?? megmondom..nemvagyok hülye és napi kapcsoltban vagyok több emberrel is vegyesen..nyugdijassal is aki 80 feletti és dolgozoval is aki csak 50..tudom hogy 2 embernek a nyugdija az 100  ezer környékén van.Ha ismétlem ha dolgozott mindkettö,,.na ebböl kell megélni 2 embernek..de azt is tudom mert ismerek családokat akik 2 gyerekkel élnek 120 ezerböl.....érdekes??

    Eszem ágában sincsen elszámoltatni téged,nem is érdekel az anyagi helyzeted,meg az sem hogy itt netezel mert szerintem az internet manapság  nem luxus...beszélgetni ,söt vitatkozni meg értelmes embereknek itt is lehet,persze kell annyi intelligencia hogy le tudja irni a gondolatait..de ahogy gondolod....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (69)
    2011-06-07  17:51
  6. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2011. június 7. 20:2271.

    "meg szidd az elvtársaidat."

     

    Sohasem voltak elvtársaim!

     

    Éppen ezért nem szidok senkit sem! Sem a mostaniakat, sem a régieket.

    Tudod Ancsának is írtam, hogy nem lehet így vitatkozni. Szemtől-szembe az más, úgy talán meg is értenénk egymást. És kérlek ezt a véleményemet tartsd tiszteletben, mint ahogy én is tiszteletben tartom a te véleményedet.

     

    Véletlenül sem írtam volna le, hogy a férjem még mindig dolgozik, de ha elolvasod mire válaszoltam, akkor talán érthető lesz. De nem ez a topik témája.

     

    Természetesen lehet saját véleményed, mint ahogy nekem is lehet. Sőt! Az sem baj, ha nem egyezik meg a véleményünk.

    előzmény:
    unger (70)
    2011-06-07  19:30
  7. 2011. június 7. 19:3070.

    Nemtudom miért vagy ilyen agressziv...semmi olyat nem irtam ha elolvastad ismétlem ha elolvastad hogy ezt indokolja....

    Vagy mert nem azt mondom amit te hallani szeretnél??sajnálom van saját véleményem azt irom...megtehetem..Neked meg ha nemtetszik az az életforma amit a megérdemelt,,befizetett adodbol a társadalom biztositani tud akkor csak dolgozz...megérdemled..

    meg szidd az elvtársaidat..a Biszku elvtársnak nincs ilyen gondja...lehet nemvoltál elég "élelmes" anno.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (69)
    2011-06-07  17:51
  8. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2011. június 7. 17:5169.

    Igaz, hogy azt írtam, ebbe a topikba már nem írok be többé.

     

    DE!

     

    Milyen alapon kérdőjelezed meg azt, amit mondtam? Ismersz talán? Látod mekkora gazdagságban élünk? Igen dolgozni kell a férjemnek, mert olyan kevés a kettőnk nyugdíja. Ugye nem kell elszámolnom sem neked, sem másnak az anyagi helyzetünkről. Ne gyere nekem azzal, hogy mégis van internetem..... mert ezzel is szoktak jönni. Ha majd nem tud dolgozni a férjem, nem lesz nyugdíj-kiegészítés, akkor majd nem internetezek. Ennyi.

     

    Egyébként meg higgyél amit akarsz!

     

    Nem az elmúlt nyolc évvel van itt gond, hanem az elmúlt 22 évvel. Aki hatalomra került az mindegyik csak a saját háza tájára söpörte be a lét.

    Volt már a FIDESZ hatalmon! Akkor miért nem tett semmit sem? Csak az egymásra mutogatás megy a nép meg le van .............

     

    De ezennel tényleg befejeztem még olvasni is ezt a topikot!

    előzmény:
    unger (68)
    2011-06-07  17:29
  9. 2011. június 7. 17:2968.

    Lehet ez sem fog tetszeni neked...de sokan vagyunk itt akik magyarok ,külföldön élnek már régota és bizony belebeszélünk a politikába,,,sokszor szidjuk a politikusat DE SOSEM a magyar népet..legalábbis magamrol és ancsárol elmondhatom ezt,ismerem öt már több éve, innét a netröl és tudom hogy jot akar..

    El kell fogadnod/fogadnotok hogy mi akik régota ugymond "öreg" demokráciában élünk valamivel jobban ismerjük pont a demokrácia játékszabályait,Ti otthon most tanuljátok ezt amit mi sok éve élünk na ezek a tények..

    Személy szerint sajnálom hogy a 68 éves férjeddel dolgoznod kell hogy megéljetek,mert az ideális az lenne ha mostmár tudnátok élvezni az életet,igy az élet "öszén" egy dolgos munkával eltöltött élet után..Viszont ha nemharagszol meg azt hogy azért kell dolgoznotok hogy megtudjatok TI ketten élni a nyugdijatokbol azt NEM HISZEM el..sok nyugdijast ismerek otthon én is tudom hogy bizony sporolni kell nekik föleg télen,de megtudnak élni és ez a lényeg..

    Ancsának meg teljesen igaza van amikor az utobbi 8 év kormányzását szidja mert gondold végig ,a milliárdosok akik gyakorlatilag  LOPTÁK a milliádjaikat azok adtak nektek valamit elöször, utána meg felvették a sok kölcsönt amit majd a Te unokád is fizet vissza...Azért irtam hogy lopták mert azt remélem te sem hiszed el hogy a Gyurcsány az eszétöl meg a szerencséjéböl lett milliárdos??Vagy a Bajnai liba ügye??csak 2 példa volt...Gondold végig......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (62)
    2011-06-07  16:13
  10. 2011. június 7. 16:5567.

    Jővő évben biztosan megyek haza. Ha úgy gondolod szivesen találkozom veled IS, egy szemtől szembe eszmecserére. Is :-))

     

     Nem veszem sértésnek :-)). 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (65)
    2011-06-07  16:51
  11. 2011. június 7. 16:5366.

    Ezt külön, mert fontos:

     

    Ha nem nézel a dolgok után, és nem ellenőrzöd le, hogy mi lehet igaz belőle, és mi nem, akkor pont ugyanúgy átvágnak, mint tették azt a szocliberalisták, mikozben dollár milliárdokat vettek fel mindenki nyakába, vagy pl mint amit a topiknyitóban belinkelt videóval! Ma már nem lehet úgy élni, hogy mindent elhiszel.

     

    Mert ha igen, nagyon rossz lesz neked. Csak a mai napon úgy vágta át az országot néhány bolsevik "szakszervezeti" vezető, hogy csak úgy döngött bele az ország. De ha nem veszed a fáradtságot A SAJÁT ÉRDEKEDBEN, hogy mi is igaz abból amit modnanak, akkor marad az, hogy megállás nélkül, és gátlástalanül beetetnek bármivel, amivel csak akarnak. Te meg beveszed, jobb esetben fárszt kapsz, rosszabb esetben 70 éves korodig fogsz dolgozni...

     

    Hát ez van. Most már nagyon oda kell figyelni a dolgokra, az életünkre, meg arra, hogy mivel akarnak átvágni már megint. Úgy hivják, hogy felnőttkor. Itt nem a megélt évek száma számit.

     

     ---------------------------

     

    Még egyszer, és utoljára! Visszautasitom az állitásodat! 

     

    Ezzel szemben megkérlek arra, hogy energiádat azok felé forditsd, akik OTTHON ÉLVE nem csak megsértették a magyar népet, hanem ki is rabolták, és teljesen tönkre is vágták.  

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (62)
    2011-06-07  16:13
  12. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2011. június 7. 16:5165.

    Nos azt gondolom, hogy vitatkozhatnánk még ezen egy ideig, de csak akkor lenne értelme, ha nem a neten keresztül tennénk, hanem szemtől szembe. Így én most utoljára írtam ebbe a topikra, ha netán reagálsz erre ne vedd sértésnek, ha nem válaszolok.

    További szép napot kívánok!

    előzmény:
    ancsa21 (64)
    2011-06-07  16:41
  13. 2011. június 7. 16:4164.

    Befejeztem a melót, férj hálás :-)) Legalább neki nincs baja velem ;-))

     

    Julia,

     

    Tényleg, és utoljára kérlek, hogy csak azt vedd magadra, ami neked szól. Az országot a legkevésbé én szólom le! Sőt, azokat csendesitem, akik azt teszik. Már csak azért is, mert arról az ország nem tehet, ami helyzettel most otthon összefutottam. Arról csak jópáran tehetnek, de azok nagyon! És azoknak ezentúl  nem lesz részemről kegyelem! Megkapják amit megérdemelnek. Hát még az olyanok, akik tudatosan rágalmaznak, illetve tudatosan rémhireket terjesztenek!

     

    Rettenetesen kivérzett az ország. Láthatóan most ért el oda a többség, hogy a legutolsó tartalékait is felélte már.

     

    ----------------------

     

    "Szerencsétlent' azért irtam, mert udvarias voltam.. és nem irtam le azt, amit gondoltam...

     

    Nézd, aki annyira sincs tisztában a dolgokkal, hogy azt sem tudja mikor fizetik ki egy magánpénztárban (vagy ha átvitte, akkor az államiban) a nyugdiját, akkor az legyen szives előbb megtanulni, hogy miről is akar szólani, és csak aztán átkozódjék, meg rágalmazzon. Nem azért mert én igy szeretném, hanem mert ez igy tisztességes.

     

    Nekem is elegem lett abból a piszkos rágalmazási hadjáratból, amivel megállás nélkül élt és még ma is él a magyar szocliberalisták bagázsa. (Nehogy magadra vedd ;-))

     

    Hidd el, mert szó szerint értem azt, hogy nekem azzal nincs bajom, ha valakinek nem tetszik ez vagy az a kormány. Szive joga, hogy mondja ellene a magáét. Nekem "csak" azzal és akkor van bajom, mikor igaztalan dolgokkal vádaskodnak, sőt, megállás nélkül rágalmaznak.

     

    Ha észreveszem, és éppen van időm, akkor szólok ellene. Lásd előbbi beirásaimat.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (62)
    2011-06-07  16:13
  14. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2011. június 7. 16:2263.
    Biztosan igazad van, mert te mondod. Ha nem értetted, hogy mit írtam, azt sajnálom.
    előzmény:
    Reszka (61)
    2011-06-07  16:00
  15. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2011. június 7. 16:1362.

    Nos én a nép közé és nem a népség (ahogy te írtad) közé tartozom.

     

    Nem sértődök meg mindenáron, csak nagyon nehezen viselem el, hogy az itthon élő magyarokat a külföldön élő magyarok állandóan leszólják.

     

    De ezt már azt hiszem írtam.

     

    "A "szerencsétlen" annak az egyetlen beirónak szólt,"

     

    Nem tisztem megvédeni, de miért kellett a szerencsétlen szót használni?

     

    "ha te is azok köze tartozol, akik tönkrevágták az egész országot,"

     

    Nos... ha így lenne, akkor talán a 68 éves férjemnek nem kellene a "nyugdíjunk" mellett dolgoznia, hogy valamennyire meg tudjunk élni. Talán ez nem ide tartozik.

     

    "U.i. Tudod már, hogy kinek a "hiradóját" linkelte be a topik témáját adó nick?"

     

    Nem tudom! Általában nem foglalkozom politikával, sohasem szerettem. Nem ilyen beállítottságú vagyok. Nem is értem miért olvasom ezt a topikot.

    Talán mert érdekelt mások véleménye.

     

    Még egyszer, és utoljára! Az nem tudom elviselni, ha megsértik a magyar népet, és ezt azok a magyarok teszik akik nem Magyarországon élnek!

    előzmény:
    ancsa21 (60)
    2011-06-07  15:36
  16. 2011. június 7. 16:0061.

    De, de, jó helyen tette a megjegyzését, mert

    vétkesek közt cinkos, aki néma. 

     

    És mindenki, aki beleegyezett a 8 éves fosztogatásba, akár hallgatólagosan is, az tettestárs. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (59)
    2011-06-07  15:07
  17. 2011. június 7. 15:3660.

    Nehezen tudok idefigyelni, mert éppen melózok a háttérben, s nagyon oda kell)ene) figyelnem, de ha már beirtam, illik megnézni a lehetséges válaszokat, és azokra reagálni.

     

    Nézd, lehet, hogy néhány embernek mehetett úgy át, ahogy te is érzed. De csak néhánynak! A többiek viszont nagyon régóta ismernek, és tudják mennyire nagyon támogatom az országomat, meg az abban élők jónéhányát személyesen is.

     

    Abban is biztos vagyok, hogy akiknak kellett érteniük, azok biztosra vették az üzenetet, de  nem nagyon fognak válaszolni... Mert igy szocializálódtak...

     

    Nem a népről irtam a véleményem, hanem arról a hülye népségről amelyik itt gerjeszti már megint a feszültséget, és mint mindig, esmét rágalmakkal. 

     

    Az észlény topikot értsd a szarkamus szerinti szó szerint. A "szerencsétlen" annak az egyetlen beirónak szólt, akinek a nevére kattintottam. Hogy lehet ezt másképp is érteni?

     

    ----------------------------------- 

     

    Julia,

     

    Tényleg végképp nem értem, miért akarsz mindenáron megsértődni? De ha mindenáron meg akarsz sértődni az ellen én se tenni nem tudok, se ellenkezőjét akarni nem fogom.

     

    De ha te is azok köze tartozol, akik tönkrevágták az egész országot, akkor igenis, vedd minden egyes szavam magadra. De ha nem, akkor talán értened kellene már, hogy nem neked, nem másnak, hanem kizárólag csak azoknak mondtam a véleményem, akik ártalmára voltak egy egész orszognak. Saját magukat is beleértve!

     

    U.i. Tudod már, hogy kinek a "hiradóját" linkelte be a topik témáját adó nick?  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (59)
    2011-06-07  15:07
  18. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2011. június 7. 15:0759.

    Sajnos úgy jött át minden szó, mintha az egész magyar néphez intézted volna. Tudod az a baj, hogy nagyon sok fórumon ennek hangot is adnak, birkáknak neveznek bennünket, hogy tűrjük ezeket a dolgokat. Mégis mit lehetne csinálni? Vajon akinek külhonból ilyen véleménye van a magyar népről, vajon mit tenne, ha itt élne?

     

    "Csak benéztem, és belefutottam ebbe az észlény topikba."

     

    Most ezt mégis hogy értsem?

     

    Vagy ezt?

     

    "Ugye nem haragszol ha neveden nevezlek?

     

    Szerencsétlen,

     

    Ha még azt sem tudod, hogy mikor kaphatod meg a "magánnyugdijad" tőkeösszegét, és milyen formájában, akkor m a bánatról is beszélsz? Egyáltalán, biztos, hogy te oda léptél bele?? És nem másba??"

     

    Szóval nekem még mindig úgy tűnik, hogy minket fórumozókat sértesz! 

     

    "Kizárólag azoknak irtam, akik tönkretették az országot!"

     

    Sajnos akkor nem jó helyen tetted a megjegyzéseidet.

    előzmény:
    ancsa21 (58)
    2011-06-07  14:56
  19. 2011. június 7. 14:5658.

    Nagyon sajnálnám, ha sértenének a szavaim, ha azokat neked, vagy azoknak irtam volna, akik otthon élnek, és "csak" jobbat akarnak maguknak, családjuknak, vagy egyszerűen csak élni szeretnének, kevesebb gonddal, bajjal!

     

    De sem neked, sem nekik nem irtam. Sőt! Ezért nem is értem miért vetted magadra... 

     

    Kizárólag azoknak irtam, akik tönkretették az országot! Vagy úgy, hogy a tönkretevésben tevékenyen résztvettek, vagy úgy, hogy támogatták a tönkretevőket. Es az még nem volt elég nekik! Hanem még MINDIG fertőznek mindenfelé a kitalált, vagy direkt terjesztett rémhireikkel. Sőt, még a tönkretevőknek áll feljebb!

     

    Nos, nekik szólt minden egyes szavam! Csak úgy látszik ez nem teljesen jött át. 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (57)
    2011-06-07  13:57
  20. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2011. június 7. 13:5757.

    Csak egy szerény kérdést tennék fel neked! Visszavennél magadból?

     

    Engem rettenetesen sért minden szavad.

     

    És igen! Itt élek Magyarországon!

     

    "Juszt sem mondom meg, nézzetek magatok utána. Aztán meg... Mert megérdemlitek! Hülye népség!"

     

    Ezért a mondatodért meg szégyelld magadat! Azért mert valaki(k) nem hagyja el az országot, talán nincs rá lehetősége, vagy uram bocsáss! eszébe se jut! Attól még nem hülye!

     

     

    előzmény:
    ancsa21 (53)
    2011-06-07  12:47
  21. 2011. június 7. 13:4856.

    Na. Mentem. Sűrű dolgom van. Csak benéztem, és belefutottam ebbe az észlény topikba.Majd úgy döntöttem, nem lehet csak úgy elnézni mellette...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. június 7. 13:4655.

    Ja, és még egy dolog. Bár lehet, hogy neked nem lesz fontos...

     

    Ez a kormány semmit nem lopott el tőled. Annál inkább 97-ben a Horn (szocliberalista- Elmebeteg zártintézeti szökevény és a bandája -hogy klasszikust szó szerint idézzek...) kormány lopta el a befizetett nyugdijak 8 %-át (pluszban a rárakódó kamatokkal együtt) minden befizetőtől úgy, hogy a nyugdijbefizetésekből 8 %-ot nemes egyszerűséggel lecsapott és átirányitott "magánpénztárakba". Az amúgy is komoly hiánnyal küszködő állami nyugdijból. Hiába no, igy mulat egy szocliberalista úr...

     

    Ennek köszönhetően, hosszú éveken keresztül a minden hónapban PLUSZBAN keletkezett 8%-os HIÁNYT IS ki kellett fizetniük az adófizetőknek a szocliberalisták pocsék gazdasági helyzete miatt a nagyon rossz feltétellel adott KAMATOKKAL EGYÜTT. 

     

    Igy, ezzel az óriási "magán"nyugdijj ötlettel nem 8%-os volt a veszteség, hanem annak kamataival terhelt összegével. Nem tudom mennyi, de besaccolom, olyan 12%-ra.  Baromi jó üzletet hoztak össze azoknak, akiknek a sokminden mellé még EZT IS ki kell termelniük, hogy a nyugdijasok megkaphassák a nyugdijaikat, nemde???? 

     

    Jól gondolom, hogy neked ezzel a mindenki nyakába varrt PLUSZ kifizetnivalóval sem volt semmi bajod?  Gondoltam... 

     

    ----------------------------- 

     

    Minde nesetre meséld el nekem, hogy szerinted mit is jelent a MAGÁN fogalma? Leginkább mit jelent szerinted az, hogy MAGÁNPÉNZTÁR, meg MAGÁNNYUGDIJ??? 

     

     

     

     

     

    előzmény:
    third (50)
    2011-06-06  21:48
  23. 2011. június 7. 12:5954.

    A MOL-t abból az Imf hitelből vették meg, amit MÁR a polgári kormány ELŐTT LEHIVTAK és egy jó ideje a Nemzeti Bankban ücsörgött. Ennek törlesztését is már fizetni kellett (ha jól tudom, mert nem kaptak halasztást a visszafizetés megkezdésére.).

     

     A MOL nem csak az ország biztonsága miatt volt jó befektetés, hanem gazdaságilag is. Nem jó, hanem kitünő befektetés volt. Dehát erről semmit nem fognak azok tudni, akik a "magánnyugdijuk" tőkéjét sem fogják most visszakapni, meg akik szerint a mol-t valamiből fizetni kell... 

     

     

    Éppen ma javitották vissza Magyarország besorolását a megbizhatók közé. A világ biztosan nagyon hülye, mert mindenki veszi a magyar (megbizható!) papirokat, mint a cukrot. A forint erősebb, mint bármelyik más valuta a környéken.

     

    Mindenki tudja, hogy jó irányba haladnak a dolgok, kivéve a szocikat, meg a szocikat... Nekik akkor jó, mikor minden a legrosszabb, s mikor teljesen haza lehet vágni egy országot.

     

     

     

     

    előzmény:
    mikro (42)
    2011-06-03  20:52
  24. 2011. június 7. 12:4753.

    Ugye nem haragszol ha neveden nevezlek?

     

    Szerencsétlen,

     

    Ha még azt sem tudod, hogy mikor kaphatod meg a "magánnyugdijad" tőkeösszegét, és milyen formájában, akkor m a bánatról is beszélsz? Egyáltalán, biztos, hogy te oda léptél bele?? És nem másba??

      

    --------------------

     

    Voltam nemrégiben odahaza és láttam mit csinált az országból a szocliberlizmus! Szivből gratulálok mindenkinek, de leginkább az MSZMP egykori megyei pártelnökének, meg annak itt is rémhireket terjesztő lehányzójának,  a végtelen számú iqutlannal együtt mindenkinek, akinek a szocliberalizmus gyakorlásában, vagy annak támogatásában dolga akadt!

     

    Fel ne adjátok!! Csak igy tovább, előre a lenini úton... Mert megérdemlitek!

     

     

     

    A népet meg hagyjátok békén, mert végre van lehetőségük kimászni abból a végtelen mélységű sz@rból amit a kedves szocliberalisták összehoztak a számukra!

     

     

     

     

     

    előzmény:
    third (50)
    2011-06-06  21:48
  25. 2011. június 7. 12:3452.

    Hogy mennyi marhaságot tudnak egyesek benyelni... Csak néz az ember. És nem érti, hogy pl

     

    - Egy MÁJUS 27-én a youtubra felnyomott "hiradóra" miért is JUNIUS 3-án reagálnak néhányan? (Hogy maga a hiradás mikor hangzott el, az nem derült ki a videoból.)

     

    - Hogy lehet az, hogy ezt a "félelmetes" hirt mindössze egyetlen "hiradó" jelentette be? A Stop, meg Hirszerző, meg Hvg, meg NOL, meg Népszava is szép csendben bealudta ezt a szenzációs a hirt, nemde?? Jah...

     

    - Hogy lehet összetéveszteni az N1 hiradását a Hirtv-vel? Gondolom direkt...

     

    - Ki tudja, hogy ki az N1 tulajdonosa?

     

    Azért arra kiváncsi vagyok, hogy még hányatokat fognak átvágni... Én sajnos már csak röhögni tudok az olyan szinvonaltalnságon, ahol még azt sem nézitek meg, kik csinálják az N1-et...

     

    Juszt sem mondom meg, nézzetek magatok utána. Aztán meg... Mert megérdemlitek! Hülye népség!

     

    -------------------------

     

    Egyébként meg szeretettel üdvözlöm a volt megyi pártitkár lányát, meg az összes barátnőjét is, az aktiv mszP nyugdijas klub rémhirterjesztőivel együtt.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    éva49 (1)
    2011-06-03  17:35

Címlap

top