Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Meddig még????

éva49
Létrehozva: 2011. június 3. 17:35
Erre varrjatok gombot emberek! Miért nem arról szól a kedves miniszterelnök úr, hogy ő és a parlament, ill. az összes a tűzhöz most közelálló ember, akik sokat nyertek a 16 %-os adóval, mennyit áldoz az államkasszába?????



Subject: Fwd: Fw: Csak, hogy mindenki tudja mi következik!!!



http://www.youtube.com/watch?v=XqT6R0qwH-I&feature=player_embedded SaveFrom.net





2011.06.03.

  1. 2011. augusztus 28. 09:531151.
    előzmény:
    unger (1150)
    2011-08-28  09:52
  2. 2011. augusztus 28. 09:521150.
    OK..itt mindenki hazudik csakis Te egyedül mondasz igazat..legyen igy.(azért majd nézz a tükörbe is) és vigyél zacsit ,abba köpködj....
    előzmény:
    pannacotta (1147)
    2011-08-28  09:43
  3. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. augusztus 28. 09:491149.

    Tudod, nincs értelme újabb és újabb frontokat nyitni. Tegnap is sikerrel eltereltek a lényegről: C., valaki utasítására embertelen, szégyenletes  dolgot művelt veled.

     

    (Meg egyébként is, tessék végrehajtani az utasításaimat, mert rögtön hívom Vogest! A Vogest! Köztudott, hogy rettegsz tőlünk... )

     

    Különben meg nagy hatalmam van ám, csak pattintok egyet a moderátoroknak, aztán már végleg röpülnek is egyesek a nyílt topikokból... (Nyilván azért írta nekem egyszer Adrián a moderátoriban, hogy ha nem tetszik a fórum, el lehet innen menni... Én meg amilyen sunyi vagyok, a magyar női legnagyobb fórum lezüllesztéséért meg is írtam a véleményem. Nyíltan, teljes névvel.)

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=280798

     

      Mivel tegnap sűrűn emlegetve voltam - érthetetlen, mitől vagyok ilyen elhanyagolhatatlan! - gondoltam, segítek az elmélyült kutatómunkában és megkeresem azt a rettenetes szörnyűséget, amivel rágalmaztam egy áldott jó leleket.

     

      Íme (semmit nem változtattam a hozzászólásokon, nehogy az a vád érjen, hogy kiragadok valamit a szövegkörnyezetéből, de az ominózus utalásokat vastagbetűkkel hozom):

     

     ***

    "A nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazásodat - ami szimpla hazugság és rosszindulatú, hamis információ - viszont lementettem, simán megáll egy rágalmazási perben."  

     

      Én viszont nem mentettem le jogica, amikor rólam ilyeneket írtál:

     

    Beugró, helyettesítő orvos, akit sehol sem alkalmaznak állandóra - tudjuk miért... .  Még receptírási joga sincs...  Fizetett bértollnok, aki pártmegbízásból, menetrend szerint hétvégéken ír, gyanítom, több pohár elfogyasztott ital után.... stb. stb...

     

      Igen, nem mentettem le, viszont egy része ma is itt díszeleg a fórumon...

     

      Csak tegnap két hölgyet altattam innen a fórumról... múlt héten szintén kettőt...

     

      Nos, jogica, amiket te írtál - amik tehát "szimpla hazugságok és rosszindulatú, hamis információk" - ezek is "megállnak egy rágalmazási perben"?! Különösen, hogy te engem a pácienseim orra előtt vádolsz meg...

     

      Nyugi. Természetesen eszemben sincs. Van realitásérzékem, oda teszem a hangsúlyokat, ahová valók. A számomra ellenszenves, pitiségükben szánalmas alakokat is. 

     

      (Egyébként érdekes, néhány éve még nem a tárgyalóteremben akartál találkozni  Pártitkárelvtársnővel... Hja, változnak az idők, változnak az emberek...)

     

    ***

    (Az idézet első mondatát nem nekem írta.)

    Na, ennyi a borzasztó rágalom. Mint tegnap Törölt... is írta, bár ellenkező aspektusból, ebből talán nem kellene ekkora kardinális cirkuszt sikeríteni.

    előzmény:
    unger (1144)
    2011-08-28  07:57
  4. 2011. augusztus 28. 09:481148.

    Csalodtam !!! Nem benned hanem a magyar oktatásban..hogy iskolai végzettséged ellenére sem gondoltál arra hogy amit leirtam azt neked cimezvén De nem neked irtam...sokan olvasnak itt..igy világosan látszik hogy kik is azok akik bármiböl képesek gunyt üzni csakis a saját szerepüknek a jobb környezetbe hejezése érdekében...

    Nem volt titok amit leirtam..itt van/volt mert mindezt már 4 évvel ezelött is leirtam..én magam..söt a feleségem is leirta akkor a véleményét rolam is....

    Itt az egyedüli kérdés...a te/ti reakciotok volt..hát igen szép példát adtatatok emberségböl..

    Nemcsodálom hogy munkanélküli vagy..

    előzmény:
    Törölt felhasználó. (1124)
    2011-08-27  22:28
  5. 2011. augusztus 28. 09:431147.

    Nem az egész világ, csak az nlc-s sz@rkeverők tábora, beleértve téged, nyhpraxist és vitot is. 

    Azok a hsz-ok ott vannak, ha valakit érdekelnek, vegye a fáradságot és keresse ki.

     

    Ami az igazmondást illeti, rólad derült ki - sőt, valóban be is bizonyosodott -, hogy te vagy a legnagyobb hazug a fórumon, és még annyi intelligencia sincs benned, hogy legalább meghúzd magad egy ideig.

     

    Csak így tovább! Talán van még mit lejáratni magadon, bár már épp az erkölcsi hullaságnál tartasz.   

    előzmény:
    unger (1146)
    2011-08-28  09:36
  6. 2011. augusztus 28. 09:361146.
    ja.te ellened már a fél világ összeesküdött..ismerjük..mivel Te vagy a becsület és az igazmondás mintaképe-
    előzmény:
    pannacotta (1145)
    2011-08-28  08:59
  7. 2011. augusztus 28. 08:591145.

    Nem hazugság, csak hát az említett két fórumozó nem az igazmondásáról híres, sőt. Jópofa, hogy egymást igazolják. 

     

    Ami az SZDSZ-t illeti, 1989-1992. között voltam tagja. Már megint költeni próbálsz? Nem fog menni, egy egész fórum tudja rólad, hogy bőgtél le a hazugságaiddal. 

     

    És - igen - valóban nevetségessé váltál, és valóban mindenki kinevet, te szerencsétlen.  

    előzmény:
    unger (1144)
    2011-08-28  07:57
  8. 2011. augusztus 28. 07:571144.

    Igazad van..nincs értelme itt  valamit is normálisan beszélni egyesekkel mert igazi szadeszosként azt hiszik ha valakit le tudnak huzni a sárba magukhoz akkor az is diszno lesz mint ök maguk...ezzel probálkoztak eddig is..ahogy a drága panna is azt irta hogy TE kirugattad egy nyilvános topikbol...utána meg a vito bocsánatot kért töle,,,,szép mese..igazi gyurcsányi stilus..hazudtunk reggel.délben meg este is.......

    Egyébként tényleg kannásbort szoktam inni..minden évben veszek 10 litert Szilvásváradon vagy Tokajban..literje kerul 1000 ezer forintba..rögtön a pincénél..

    Ha ök is ott vennék nem a tescoban akkor biztosan nem lenne ennyire kakukk a panna sem...Még hogy pont Ö megsajnál valakit is amikor a saját gyerekét is a nagyszülök nevelték ellene...

    Ugye milyen szép anya ??igazi...(kisroka)...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1143)
    2011-08-28  00:12
  9. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. augusztus 28. 00:121143.

    Szerintem fejezd ezt be! Mi a bánatért gondolod, hogy azok, akik képesek voltak azt leírni, leíratni, hogy még jó, hogy felfordult a feleséged, nyilván nem bírta tovább veled, azok éreznek, átélnek szemernyit is abból, amit leírsz, elmesélsz nekik? Ugyan, csak kiröhögnek. Vedd már észre!

    Ha az a fixa ideája valakinek, hogy alkoholista vagy, akkor legyen meg ez az öröme. (Változtat ez valamin? Elgyászoltad az asszonyt, van új társad, szép, sikeres családod, biztos egzisztenciád - kutyád... )

    Képzelni meg mindenki azt képzel, amit akar. Múltkoriban még Vogest (!) üvöltötte le, hogy szemét szadeszosként (mármint Voges az) miatta tart ott az ország, ahol tart... (Na, ennyit az ő éleslátásáról, szövegértelmezéséről és pontos diagnózisáról.) Ma viszont készségesen kontrázik egy ex-SZDSZ-tagnak. Bevallom, csendesen mulatok - azért ritka szép egy pár.

    Nyilván változnak a téveseszméi, most a te alkoholizmusod van soron, holnap én leszek anyagyilkos. Na, de mindent, csak neki jó legyen.

     

      Nyugodj meg, ezeknek neked semmit, de semmit nem kell bizonyítani.

     

    (Julika, nem rólad beszéltem.)

     

     

     

      

    előzmény:
    unger (1138)
    2011-08-27  23:42
  10. 2011. augusztus 27. 23:591142.

    Egyikkel sem találkoztam személyesen. Unger esetében biztos igazad van, talán nem annyira vonzó a külseje, hiába sugárzik belőle annyira a tesztoszteron, hogy az ember lánya el is feledkezzék egyéb hiányosságairól.

    Ancsa a múltkor egy másik topikba tett be magáról fényképeket. Én is ott láttam, de majd ha megnézed, döntsd el magad.

    Ami Reszkát illeti, nos, én őt bírom a legjobban a három említett közül, Reszkának ugyanis humora van. És ez komoly adottság. Egyébként is lehet vele beszélni, messze a legértelmesebb hármójuk közül. 

    előzmény:
    Törölt felhasználó. (1140)
    2011-08-27  23:51
  11. 2011. augusztus 27. 23:541141.

    Unger, gyere, igyunk meg egy kávét! Szívesen találkoznék veled valahol. Ne értsd félre, nem az miatt, csak dumálgatni szeretnék. 

     

    előzmény:
    unger (1138)
    2011-08-27  23:42
  12. 2011. augusztus 27. 23:511140.

    Hú Panna, megnyugtattál, már azt hittem az egész jobboldal ilyen.  Szívesen találkoznék némelyikkel élőben. 

    Reszkával, mert az valami elképesztő szellemi antiteljesítmény, amit nyújt.

    Ungerrel, mert csak, bizonyára ugyanolyan ellenállhatatlanul vonzó a külseje, mint az intelligenciája

    és Ancsaakármennyivel, mert kíváncsi vagyok, külsejében is hozza-e ezt az őrmester formát.

      

    előzmény:
    pannacotta (1133)
    2011-08-27  23:18
  13. 2011. augusztus 27. 23:461139.

    Juj de izgi. Biztos írtam már priviket is neked.

    Italozásról: nem hangverseny az, amire külön idő kell, de hát neked magyarázzam? Tudod, ha valaki ennyire tagad valamit..... 

    Nem vagyok én senkinek a védőszentje. Panna úgy látom megvédi önmagát egyedül is. Ami azt illeti, egyedül is földbe döngöl.

    De Unger, még mindig nem jut eszedbe az az elemi dolog, hogy elnézést kérj Pannacottától, mikor itt hazudoztál róla összevissza?

    Hát ilyen legény vagy Te?

     

     

    előzmény:
    unger (1137)
    2011-08-27  23:37
  14. 2011. augusztus 27. 23:421138.

    Soha senkitöl nemvártam el..söt nem is kértem hogy tiszteljen azért amit mint irtam is szerintem MINDEN NORMÁLIS ember megcsinálna a párjáért föleg mint én 30 év házasság után...mégegyszer..SZERINTEM MINDEN NORMÁLIS ember..na magamat ide sorolom.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (1135)
    2011-08-27  23:28
  15. 2011. augusztus 27. 23:371137.
    Röhejes vagy...olvasd vissza mit irtál...Te jo Isten.Olyan program mellett amit leis irtam ha szerinted volt idö piálni akkor Te nem vagy normális...Az egyetlen magyarázat erre hogy Te is a panna "védöszentje vagy" amit megértek....igy hiába is irok akármit..tudod mit? nyugodtan nyaljátok egymásét..viszont Én már tudom ki is vagy a másik nickeden..
    előzmény:
    Törölt felhasználó. (1128)
    2011-08-27  22:54
  16. 2011. augusztus 27. 23:301136.

    Fegyverbe, elvtársak! topik, 3402. hozzászólás, 2010. 11.04. 22.10 

    Elkövette Pártitkárelvtársnő, azaz unger:

     

    "Az utolso mondatod igen "ütös# olt a számára ha igy elkezdett sirni meg alkoholizmussal rágalmazni engem..pedig tudnia kellene ha annyira képben van rolam hogy az utolso 20 évben egy csepp alkoholt sem ittam...ezt is többször leirtam itt is dehát ettöl még megprobál vagdalkozni mindennel..az a legjobb hogy azt irta hogy "csak nemgondolod hogy azért" akart találkozni velrem??nem nem..kávézni akart meg esetleg egy kanasztát játszani..:-):-)nem senki nemgondolja..:-):-jot röhögtem..:-)

    Pontosan 3 nappal a feleségem temetése után biztosan a leghöbb vágyam az volt hogy vele találkozzam..csakhogy visszautasitottam akkor és az ilyet nehezen emészti meg..

    előzmény: nyhpraxis (3391)2010-11-04  21:10" 

     

    Már megint megbukott, a sánta kutya esete.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2011. augusztus 27. 23:281135.

    Unger!

     

    Mindaz, amit leírtál nagyon szép. Tisztelnélek is érte!

     

    DE!

     

    Mindaz, amit a nickem kapcsán csináltál/csináltatok velem, nálam már elveszítetted a hiteledet.

     

    Hazudtál, és hazudtatok! Miért hinnék el bármit is, amit írtok?

     

    Vagy fáj esetleg, hogy nem hiszek neked????? Nekem is fájt, amikor támadtatok és tutira megmondtátok, hogy ki vagyok!!!!!!

    előzmény:
    unger (1115)
    2011-08-27  21:49
  18. 2011. augusztus 27. 23:221134.
    Még búvárkodom azért majd, mert jól emlékszem, hogy ezt az egészet nyhpraxis kezdte, még régebben, meg fogom találni, ha keresem, ezeket a hozzászólásait.  
    előzmény:
    Törölt felhasználó. (1128)
    2011-08-27  22:54
  19. 2011. augusztus 27. 23:181133.

    Úgy látszik, nekem szerencsém van, mindig is voltak és jelenleg is vannak a "jobbos táborból" (bár én nem látom ezt a tábort annyira egységesnek) jó ismerőseim, sőt, még innen, a fórumról is voltak-vannak, akik eredetileg a Polgári topikba tartoztak (zömük már nincs is ott, ennek is megvan az oka). 

    Nem általános ez a jelenség. Nyilván nem véletlen, hogy ők maradtak egyben és ők köpködnek leginkább másra, egyértelműen az ő gondolkodásuk ilyen - hogy is mondjam? - merev és korlátolt. Zsák a foltját.

    Ezért valójában el is szigetelődtek, alig vannak már az induló csapatból néhányan, ez a néhány viszont jó hangos és azt gondolják, hogy a hangerő pótolja a tisztességet, a becsületet, de tudjuk, ez nem így működik, szerencsére. Így folyamatosan lelepleződnek, és le is járatják magukat jó alaposan, bár akik ismerik őket évek óta, azok számára mindez nem meglepetés.     

    előzmény:
    Törölt felhasználó. (1128)
    2011-08-27  22:54
  20. 2011. augusztus 27. 23:131132.

    Sejtettem, hogy értelmes emberek megértik azt a mondatot, miért kizárt, hogy egy ennyire buta férfival akarjak randizni. Természetesen, nem akartam, szóval, izé, azt hiszem, te jól megérted ezt . Igen, unger volt, teljes valójában, bár más nicken.

    Nem a kávézásról van szó, hanem arról, amit erről állított. Nem kell bedőlni, amit most idehazudozik, ma egy ilyen leleplezős napja van, mert 5 perc alatt megtaláltam erről a hozzászólását.  

    előzmény:
    Törölt felhasználó. (1128)
    2011-08-27  22:54
  21. 2011. augusztus 27. 23:101131.

    Te honnan tudod, hogy nem vágja az illető arcába? Mivel nem én voltam az, az enyémbe nem vágja, nem is kell, hogy ezt tegye. 

    Hogy ezenkívül mit csinál és mit nem csinál, azt te honnan a bánatból tudod annyira jól?   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1127)
    2011-08-27  22:49
  22. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. augusztus 27. 23:101130.
    Ha pedig ez a kérdés a fórum nyilvánossága előtt nagyon fontos, hogy tisztázódjék, akkor azt egyetlen ember teheti meg, és tisztázhatná az őrülten itt kolompolót: Casablanca. Nos, nevezze meg, ki az a rejtélyes valaki, aki őt kézivezérelte. (Milyen érdekes, egyszer írtam neki (C-nek), hogy vegye már észre, csak felhasználják a piszkos munkára. Hogy bejött... s még ő maga gyónja meg. Vicces.)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2011. augusztus 27. 23:081129.

    Ugyan nem a te hozzászólásodat kerestem a Fegyverbe, elvtársak! c. topikban, azaz ebben: http://www.nlcafe.hu/forum/index.php?id=1057&fid=441&topicid=146430&bw=&forumuser=nyhpraxis&forumuserid=567064&step=1&page=3

    Mégis a tiédre leltem, ide írom:

     

    "Pártitkárelvtársnö    2010.11.04. 23:03         3415. hsz.

     

    Tölem arénázhat amennyit csak akar..én m0st a hétvégén elutazom melegebb éghajlatra pár hétre ,mert a PÁROMMAL ugy gondoljuk a Spanyol  levegö sokkal jobb igy öszel-télen és ezentul félévet ott szeretnénk lakni is...telik rá az alkoholizmusom mellett is na... a kannásbor meg ott is ocsooo..:-) (remélem)....furcsa hogy ennyi idö után sem tudja feldolgozni hogy visszautasitottam öt akkor is...de nyugodtan höröghet nemzavar..jot röhögök rajta is...

    előzmény:

     

    nyhpraxis (3410) 

     

    Tehát te nem írtál mást, csak egy kávézást, aha. Ugyanúgy, ahogy bebizonyítod, hogy én utasítom casablancát erre-arra.

    Nagy keverőgép vagy és aljas hazug, de nagyon hamar utol lehet érni, mert még ehhez sincs elég eszed.   

    előzmény:
    unger (1121)
    2011-08-27  22:17
  24. 2011. augusztus 27. 22:541128.

    Ne foglalkozz vele Pannacotta, ez nem ér annyit. Én úgy gondolom, kedves volt, hogy együttéreztél vele. Amit viszont ő csinál, az kritikán aluli. Igen, látom, hogy folyton meg akar felelni a nevezetteknek. Nem tudom, ez miért olyan fontos neki. Gondolom, komoly önértékelési zavarai lehetnek. Ha ehhez még iszik is, akkor nem csodálkozom, hogy elveszíti az emberi tartását. De hát az alkohol komoly jellemleépítő eszköz. Ha meg a jellem addig sem volt erős, gondolhatod, mit okoz. 

    Pannacotta, tényleg hagyd a fenébe. Mondom, ha még randizni is akartál volna vele, az sem lenne baj (bár ezen csodálkoznék, mert még ha akkoriban Unger némiképp kontrolláltabb is volt, mégis csak Unger volt :( ), végtére is felnőtt emberek lennénk, vagy mi.  

     

    Tudod az a baj az ilyen unger-félékkel, hogy nem tudják kezelni a világ sokszínűségét, az önálló gondolkodásról fogalmuk sincs. Azt hiszik csak jobb és bal van, ellenség vagy barát, nő és férfi. És persze mindenki a másik oldalon ellenség. Ungerek a baloldalon  is ugyanígy vannak. Ezért nem hívhatod meg kávézni az ungereket. És ennek az állapotnak a fenntartásamost  Orbán elemi érdeke, nehogy már kiderüljön, emberek vannak csakúgy a másik oldalon is, még az is kederülhet, hogy netán értelmesek is. Oszd meg és uralkodj. Mennyit idézzük, és mennyire nem látjuk át, hogy ezt csinálják velünk, és milyen hatékonyan. 

     

    előzmény:
    pannacotta (1118)
    2011-08-27  22:03
  25. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. augusztus 27. 22:491127.

    Figyelj, ne görcsölj már ezen... Kár a dologgal annyit foglalkozni. Nekem is az a véleményem, hogy a saját maga által írt valamikori privát üzenetét bárki, bármikor, szó szerinti eredeti formájában publicban is közölheti. (De természetesen az arra írt választ már nem, s az esetleg kialakult további párbeszédet sem.)

     

      Egyébként meg fenntartom, amit írtam már egyszer:

     

    "Elolvastam. Akkor értékelném igazán az őszinteségét, ha nyilvánosan az illető képébe merné mondani. És nem fogja megtenni."

     

    Mint látod, így is van, nem vágja az illető arcába, akárki is volt az. Ugyanis valaki csak instruálta... (Az is képezhetné egy kis moralizálás tárgyát, hogy milyen ember, aki a másik házastársa halálát használja fel egy kis epéskedésre sunyin - és milyen, aki ezt utasításra végre is hajtja. Maradjunk abban, hogy mindkettő ocsmány emberi féreg.) És itt akár le is zárhatnánk.

     

      Mivel lementetted a szöveget és készítettél print screent, küldd el az e-mail címeinkre - aztán jól van.

    Nem hittem volna, de ezen a stáción is átestünk. Talán még mélyebbre nem zuhanunk.

     

     

    előzmény:
    unger (1107)
    2011-08-27  18:11

Címlap

top