Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Meddig még????

éva49
Létrehozva: 2011. június 3. 17:35
Erre varrjatok gombot emberek! Miért nem arról szól a kedves miniszterelnök úr, hogy ő és a parlament, ill. az összes a tűzhöz most közelálló ember, akik sokat nyertek a 16 %-os adóval, mennyit áldoz az államkasszába?????



Subject: Fwd: Fw: Csak, hogy mindenki tudja mi következik!!!



http://www.youtube.com/watch?v=XqT6R0qwH-I&feature=player_embedded SaveFrom.net





2011.06.03.

  1. 2011. augusztus 28. 11:161176.

    Van egy szakács barátom..Ö szokta mondani miután megkostolta a kaját hogy---nemrossz, de a jotol is messze van...

    Na a blanca is ilyen..felmentö seregnek jo..viszont a világon semmit sem bizonyit..mivel nem teljesen a becsületesség mintaképe...enyhén szolva..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1172)
    2011-08-28  10:36
  2. 2011. augusztus 28. 11:081175.

    Drága praxis...hagyjuk már rendesen kibontakozni ,látod már nemcsak a félvilág van összesküdve ellene hanem a biblia is nyilt fenyegetés neki..itt még akármilyen magasságokba is eljuthatunk...szorakozunk egyenlöre..

     

    Töröltke..nos te irtad hogy nemvagyok uriemeber egyszer..a válaszom az volt hogy sosem állitottam azt,,tudod ha bunko paraszt lennék azt irtam volna hogy egy uriember sem nevez egy utszéli kurvát nagyságos asszonynak..persze nemvárom el töled hogy az ilyen apro"nyanszokat" megértsed..tudod pont EZ különbözteti meg az intelligens embereket egymástol..

    A reakcioidat meg itt  olvashatjuk...

    Jaa mi is van az olasz fasiszták jelképével?? mert arrol mélyen halgatsz....MIT IS SZIMBOLIZÁL az ???

    Ne keresd a wikin mert nincs ott....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1172)
    2011-08-28  10:36
  3. Torolt_felhasznalo_199170
    Torolt_felhasznalo_199170
    2011. augusztus 28. 10:571174.

    Kikosaraztad a libát és nem gondoltál rá, hogy bosszút áll?? 

    Vérig sértetted, mert kiderült nyilvánosan! 

     

    Ki szeret petrezselymet árulni? 

    előzmény:
    unger (1173)
    2011-08-28  10:36
  4. 2011. augusztus 28. 10:361173.

    Utalás??? utalni pénzt szoktak...nem mindenki a sorok közt olvas hanem a sorokban..tudod ez föleg az egyenes jellemü emberek tulajdonsága ha te erröl nem is tudsz....azért van ilyen..itt vagyok rá én is a példa.....mondtam már.a Te korodban nemkellene hazudni....nem szégyen az ha az ember (asszony) idös korában felejt..de jobb megelözni......

     

    előzmény:
    pannacotta (1169)
    2011-08-28  10:24
  5. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. augusztus 28. 10:361172.

    Tehát kedves Unger, szerintem elegánsan menjünk tovább a barokkos túlzásokat sem nélkülöző vádaskodások után - miközben mellesleg még mindíg nem tudjuk hitelt érdemlően eldönteni, ki az a valaki, aki Casablancát arra bíztatta, hogy üssön egyet rajtad a halott feleséged felemlegetésével. (Hm... eszembe jutott, amikor néhány éve Reszka véletlenül valamilyen kontextusban véletlenül említette egy fórumozó akkor már szintén elhalálozott feleségét - holott fogalma sem volt róla, hogy az illető már nem él. /Én is akkor tudtam meg./ Hú, hú, milyen felháborodás volt... )

     

      Ugyan, mi a fenét vársz még? Igaza volt Vogesnek: csak akkor számíthatsz bármire, ha az erkölcsnek, emberségnek legalább egy szikrája ott van... Az észbeli képességek meg... látod egyesek azt sem fogják fel, hogy évek teltek el a nejed eltávozása és a spanyol utazásod között. Mondtam tegnap, hogy (ki)röhögnek... hát most láthatod magad is, ráadásul olyan gátlástalan, ostoba hogy még ki is írja, szó szerint. 

     

      Szerencsétlen társaság. Néha szórakoztatóak, de idővel unalmassá válnak - na, nálam itt van az a pont.

    (Ha jössz, ha nem /de akkor magadra vess/ - én távozom.)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. augusztus 28. 10:291171.
    Elhiszem hogy szeret..sööt az a német doktor is biztosan...Isten megáldotta a vodkás gyuszit is hosszu élettel..(????) már tud az is "megint" szerbül és mindennap uj emberekkel találkozik..mivel a saját családját sem ismeri meg...Öt is szereti az Isten...sok szerencsét neked is..na most nevethetsz..
    előzmény:
    Dapazso (1165)
    2011-08-28  10:20
  7. 2011. augusztus 28. 10:261170.

    Jól emlékszem, mit írtál perzséről - ezért sajnálom, hogy kiszedték -, épp a Bibliára utaltál és őrá, úgyhogy jobb, ha csendben maradsz, ebből az egészből már nem  tudsz jól kijönni, csak egyre mélyebbre süllyedsz bele. 

     

    Egyébként pedig már ilyen az egész:   Beszélgess tovább erről nyhpraxissal, ő a megfelelő alany számodra, tudod, hasonló a hasonlónak örül. 

    előzmény:
    unger (1168)
    2011-08-28  10:23
  8. 2011. augusztus 28. 10:241169.

    Azokon a hsz-okon kívül, amiket tegnap beidéztem tőled (Pártitkárelvtársnö nickeden írtad), és amelyekben nyílt utalás van, sőt, kifejezetten röhögsz azon, hogy állítólag kávézásról van szó, vannak nyhpraxisnak sokkal korábbi hsz-ai erről, majd hozom, ha lesz időm megkeresni.

    Kellemes sz@rkeverést a továbbiakban is, remélem, mindegyikkel úgy jársz, mint ezekkel. Ezért az, amit írsz, 0-t ér és nemcsak az én szememben. 

     

     

     

    előzmény:
    unger (1167)
    2011-08-28  10:20
  9. 2011. augusztus 28. 10:231168.

    A Bibliára utalásod nyílt fenyegetés, undorító, gusztustalan, jellemző rád.   

     

     

    Te valoban beteg vagy..!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    előzmény:
    pannacotta (1166)
    2011-08-28  10:20
  10. 2011. augusztus 28. 10:201167.
    Nézd hogy a TE fantáziádban mi is van "kávézás" alatt azt már tudjuk..viszont a saját elméletedet nekellene másra verned..tartsd meg magadnak.álmodozz...
    előzmény:
    pannacotta (1162)
    2011-08-28  10:15
  11. 2011. augusztus 28. 10:201166.

    Miért ne tudnám? Vagyok annyira keresztény, mint te. De én legalább aszerint is viselkedem, ellentétben veled.

     

    A Bibliára utalásod nyílt fenyegetés, undorító, gusztustalan, jellemző rád.   

    előzmény:
    unger (1164)
    2011-08-28  10:17
  12. 2011. augusztus 28. 10:201165.

    Na,látod hogy belátod!!!

    Ami meg Istent illeti,..honnan tudod,hogy mivel ver??

     

    Engem szeret,ezt meg én tudodm!!

    No,mentem

    előzmény:
    unger (1159)
    2011-08-28  10:09
  13. 2011. augusztus 28. 10:171164.

    Te szerencsétlen....

    A bibliábol idéztem.. ott áll hogy ISTEN NEM BOTTAL VER ha enyire sötét vagy hogy ezt sem tudod akkor ne ird le legalább..

    előzmény:
    pannacotta (1160)
    2011-08-28  10:11
  14. 2011. augusztus 28. 10:161163.

    Azt gondolom panna,hogy SOHASEM lesz tiszta.

     

    Azért gondolom,mert elég lenne annyit írni (hiszen itt mondani sem kell),hogy rendben van,fátylat rá,történt ami történt felejtsük el,és többé ne  emlegessük..

    Szerintem  ennyi lenne.

     

    De nem, itt  ha egyszer bizonyítani akar valaki valamit,az Isten se  tántoríthatja el,nem hogy én.

    Ez a véleményem,tehát szerintem nekem van igazam.

    Most meg megyek az enyéimmel kirándulni,remélem mire visszajövök,kiderül az "igazság"..

     

    Ki kéne mondani mindkét oldalnak,hogy "az igazság odaát van"..

    Mert mi múlik rajta???

    előzmény:
    pannacotta (1156)
    2011-08-28  10:02
  15. 2011. augusztus 28. 10:151162.

    Egyrészt én hoztam tegnap este, másrészt nyhpraxis korábban - mielőtt a kávézás felmerült volna egyáltalán - bizony, ezt írta, csak nem ekkor és nem ebben a topikban. 

    És még te nyomozol hozzászólások után, amikor beégtél a hazudozásaiddal?  

    előzmény:
    unger (1161)
    2011-08-28  10:13
  16. 2011. augusztus 28. 10:131161.
    OKOSKA..mindig is azt irta praxis is meg én is hogy kávézásrol volt szo...nemhoztál ide eddig semmit ahol azt irtam volna hogy dugni akartál..vagy én.. most akkor mi a fenéröl beszélsz???Te tényleg  komplett örült vagy???
    előzmény:
    pannacotta (1158)
    2011-08-28  10:06
  17. 2011. augusztus 28. 10:111160.

    Hát igen, tudjuk, hogy meg szoktál fórumozókat átkozni, casablanca is erről írt a privijében. És szegény perzsével szemben is undorító kegyeletsértést követtél el, amíg azt ki nem moderáltatta valaki, helyesen (nem én voltam, de ha még ott maradt volna, én lettem volna).

    Undorító egy alak vagy.  Dapazso értelmesebb annál, hogy ilyesmivel fenyegesd, legfeljebb jókat nevet ezen.  

    előzmény:
    unger (1159)
    2011-08-28  10:09
  18. 2011. augusztus 28. 10:091159.

    Unger,neked soha sem lesz igazad,...praxis,te nem mosod le magadról,hogy mindenhol az igét hírdeted,ezt vagy felfogod vagy sem...

     

     

    NEKED VAN IGAZAD.. remélem tudod mi jár annak akinek igaza van...

     

    ISTEN NEM BOTTAL VER   soha ne felejtsd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Dapazso (1152)
    2011-08-28  09:54
  19. 2011. augusztus 28. 10:061158.

    Fórumtársunk tegnap bebizonyította, hogy hazudsz, mégpedig aljasul. Ehhez képest akármit írhatsz, röhejes leszel. 

     

    Visszaolvasható, hogy te vádoltál engem mindenféle dologgal (pl. a "kávézással", bár nyhpraxis is hozzátette a magáét, még korábban, nem mostanában, amit meg fogok találni), és a 932. hozzászólásban is, valamin utána másban is (a szám is visszaolvasható) azzal, hogy casablancát én bújtattam fel, hogy mit írjon neked.

     

    Ezeken megbuktál. Ehhez képest akármit is írhatsz.

     

    Nyhpraxis régebbi hozzászólásait a dolgokról - amikor még nem tértél vissza a fórumra - vissza fogom keresni. Jó sok topikba elhintette, nem pont a "humortopikba", az már csak a vége felé volt, de akkor is te kezdted, amit itt tegnap letagadtál, aztán ezzel is megbuktál.  

     

    Ennyi.  

     

    előzmény:
    unger (1157)
    2011-08-28  10:02
  20. 2011. augusztus 28. 10:021157.
    Hihi.. Én tudom hogy azt irtad.(vastagon szedett)..anno..azért is irtam hogy mindenböl Ö kreált valamit..csakhogy nemjött össze..olyan dolog ellen védekezik ami nincs...ez egy igen beteg elmére vall..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1149)
    2011-08-28  09:49
  21. 2011. augusztus 28. 10:021156.

    Akkor igazán büdös, ha nem borítod ki. Így meg tiszta lesz az edény a végére. Akárhogy is igyekeznek kavarni. 

     

    előzmény:
    Dapazso (1152)
    2011-08-28  09:54
  22. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2011. augusztus 28. 10:011155.

    Mindez egy humor topikon történt, ahol persze a többiek felkapták a dolgot, s kicsit ment az élcelődés, de én mindvégig maradtam az eredeti hangnemnél, semmi olyasmit nem írtam, amivel itt tegnap vádolva voltam:

     

    ***

    Ja... az egyik házvezetőnőnek akart menni Vikingiába, barátságból, a másik kies budapesti otthonába szerette volna befogadni szegény, két napja elárvult embört, ő meg csak egy kávéra vágyott. Sok tejjel.

     

      Hiába no, az érző szív, az érző szív.

     

    ***

    Most miért?! Az egyik szépen takarít - még a druszám is meg volt vele elégedve - a másik jól főz... Ő meg kecsesen issza a feketét. Tök jó csapat. ***

    Nem, nem... félreértetted. Ő csak egy randevút kért, kávé mellett csevegve. Hogyan is képzelnéd, ajtóstul nem rontunk a házba, mindennek megvan a maga módja, ugye.

     

      Szeret kávét kérni. Már a Fidesz-Jobbik-féle egymás kicsinálását is egy kávé mellett akarta végignézni, sőt, az MSZP-Fidesz-paktum - ami ugye kész tény és egééééészen nyilvánvaló - létrejötténél is csak kávézgatott. 

    Imádja a feketéket, na. Meg a Dobrev Klárát. Az éteri szépségűt. Azt.

       Na, megyek kávézni.... ha már így mondják.

     

    ***

     

    Na, ennyi az én becsületsértő, nagy hazugságom. S talán még ideidézném az ott, akkortájban zajló, utolsó beszélgetésünket róla, mert az is tanulságos, hogy miért csipkedtük meg egy kicsit:

     

    ***

    Hagyjuk meg neki az idoljait, meg az itteni jó társaságát.

     

      Gondoltam, talán leesik neki, hogy azért zrikáljuk, mert már egy undor volt nézni, hogyan szapulta, ütötte azokat az embereket, akik tényleg jószándékkal kezdtek vele beszélgetni. (Ugyanezt csinálta annak idején az "elit" topikjában: egyrészt nem tűrte az értelmesebb nőket és folyamatosan kiszekálta őket, másrészt egy idő után nem bírt magával és képtelen volt tolerálni, ha valaki nem értett vele egyet.) Mindezt ráadásul a maga dögunalmas, sunyi módján.

    Itt az utóbbi napokban elétartottunk egy tükröt, s azt tettük, amit ő éveken át művel másokkal - csak kissé szellemesebben, színesebben.

     

      Csak a gyűlölete növekedett, az önkritikája nem.

     

      Úgyhogy te "elsőgenerációs" értelmiségi, aki ugyan tudományegyetemen tartasz előadásokat, de akármelyik ostoba liba büntetlenül lefideszzombizhat,  s akinek az édesapját több generáció szólította A TANÁR ÚR-nak - pedig nem volt pedagógus, te is beláthatod már - ennek (ezeknek) reménytelen bármit is a fejükbe verni. A baltán kívül. Azt meg nem érdemes, mert a mondás szerint pontosan annyit kaphatsz értük, mint minden más rendes emberért.

    Ja, és az erőszak tudvalevőleg nem a mi privilégiumunk. Meghagyjuk az aurórás posztbolsiknak és a gyurcsány-féle feltörekvő, "erőszakos vidéki gyerekek"-nek, a viselkedni nem tudó, újsütetű parvenü panelfiúknak és követőiknek.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2011. augusztus 28. 10:001154.

    Ez új hsz. akart lenni,de nem lett az.

    Panna bocs.hogy rád klikkeltem..

    Te tudod,milyen lüke vagyok ..néha..

    előzmény:
    Dapazso (1152)
    2011-08-28  09:54
  24. 2011. augusztus 28. 10:001153.

    Természetesen nem ennyi. Ez csak ebben a topikban szerepel így. 

    Ahogy a Polgáris hozzászólások is visszakereshetők (nem segítek, de én megtaláltam őket), a te valamennyi hozzászólásod ugyanúgy ott van a fórumon.

    Te kezdted - még mielőtt unger visszatért volna a fórumra - ezt a kavarást és amikor unger visszajött (de minek? érdemi véleménye politikai fórumozáshoz nincs, a magyar helyzetet nem ismeri, vagy ha mégis, helytelen következtetéseket von le belőle, igaz, a politikai fórumozáshoz is kelletik némely szellemi képesség), több topikba szétszórtad ugyanezt.

     

    Ha már nem jó a memóriád, akkor keresgélj, én egész gyorsan megtalálok mindent évekre visszamenőleg akár, mert nagyjából emlékszem, hol került leírásra és mikor.

     

    Ami azt illeti, hogy casablanca miért és hogyan írt le ezt-azt ungernek,   ahhoz jó nyomozást. Talán meg kéne őt kérdezni, egyenesben (kérdés, hogy ez a szó egyáltalán jelent-e számodra valamit). 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1149)
    2011-08-28  09:49
  25. 2011. augusztus 28. 09:541152.

    Hááát,gyerekek!!

    Esküszöm felfordul az ember gyomra..Mi a bánatnak kell a szart keveri,büdös az anélkül is...

     

    Praxis küldetéstudata világos,bár számomra felfoghatatlan,hogy miért itt,és miért nem arcát vállalva teszi....unger mártíromsága(jót röhögtem a PÁROMMAL a  spanyol éghajlat alatt eltölteni vágyott  vakáción)miközben sajnáltatta magát pár sorral lejjebb a haldokló felesége körüli teendőkkel !!

     

    Basszus,fel kéne már fogni,hogy ez  az a hely ahol bárkinek az intim ,családi ,egészségügyi problémája, fikázásra kerül..

    Ez egy pol.topik ahova csak nagyon elszántak írnak be nem publikus dolgokat magukról,vállalva,hogy bármelyik pillanatba anyakába kaphatja amint vitába keveredik  az ellenféllel.

    Éppenséggel nem kellene ,hogy így legyen,de  a pol.topikon emberségre számítani naivitás.

    Max. addig amíg a elfogadod a másik "igazát",mert amint vitába szállsz vele,azonnal a képedbe vágja,hogy egyszer /bármikor /bármelyik topikban mit is írtál...

     

    Nna,ez a röhej..

    Mert ha egy topik témája nem érdemel meg annyit,hogy avval foglalkozzon az ember akkor mi a bánatnak kell odamenni??

    Unger,neked soha sem lesz igazad,...praxis,te nem mosod le magadról,hogy mindenhol az igét hírdeted,ezt vagy felfogod vagy sem...

    Leked rajta,ha te itt "tényekkel" bizonygatod a semmit..mert nekem ez a véleményem amivel szemben nincs apelláta.

    Ráadásul semmi intimitást sem írtam vele!

     

    Felesleges,és teljességgel elképesztő számomra,hogy bármit is előkeresgéljek,és mutogassam mint bizonyitékát annak,hogy számomra mit jelent ha valakibe minduntalan belebotlok,és azt is ha valaki állandóan mantrázik,...

    Ezt gondolom és passz.

    Lehet hogy egyszerü,és primitív vagyok mint a faék,de ha engem nem bántanak én nem foglalkozom csak a véleménycserével.....

     

    Mellesleg most olvastam,hogy tudtok ti egymással normálisan is beszélgetni,más topikokban...miért törvényszerü,hogy itt lehazugozzátok egymást??

    előzmény:
    pannacotta (1145)
    2011-08-28  08:59

Címlap

top