Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Meddig még????

éva49
Létrehozva: 2011. június 3. 17:35
Erre varrjatok gombot emberek! Miért nem arról szól a kedves miniszterelnök úr, hogy ő és a parlament, ill. az összes a tűzhöz most közelálló ember, akik sokat nyertek a 16 %-os adóval, mennyit áldoz az államkasszába?????



Subject: Fwd: Fw: Csak, hogy mindenki tudja mi következik!!!



http://www.youtube.com/watch?v=XqT6R0qwH-I&feature=player_embedded SaveFrom.net





2011.06.03.

  1. 2011. augusztus 29. 13:121201.

    Kedves ..........., intelligencia álorcájában:  a trikolórban mindhárom a nemzeti szín. S ezt szüntetnéd meg. A teljes trikolórt. Kigyomlálnád tövestől.

     

    Ja, hogy nem érted? Meg kő tanúni szövegértelmezni. Intelllllligencia álorcájában is. 

     

    előzmény:
    Törölt felhasználó. (1042)
    2011-08-26  01:13
  2. 2011. augusztus 29. 10:371200.

    Köszi,hogy feltetted,de az az igazság,hogy nem is olvastam akkor,..most meg igen!!

    Nem mondom,hogy nem elgondolkoztató,de mint alant íis már leírtam,van akitől ennyire fussa!!

    előzmény:
    pannacotta (1194)
    2011-08-28  19:53
  3. 2011. augusztus 29. 10:351199.

    Na,most álljál le.

    Nekem itt nincs barátom.Senki.

    Nekem itt vannak olyan topiktársaim  akikkel szívesen " beszélgetek",és vannak olyanok akiket elviselek.

    Vagy azért,... mert bár van  amiben vitatkoznék,de nincs hozzá tárgyi tudásom,vagy azért mert joguk van abba a topikba irogatni ahova én is.

     

    Vannak aztán akiket nagyon nehezen viselek,de az előbbiek miatt belekalkulálom a jelenlétüket .

    Nos egészen addig ,amíg engem nem bántanak.

    Ha engem bántanak visszavágok,az én stilusomnak és hangulatomnak megfelelően .

     

    Van azután amikor már sokallom azt a szemetet amit bárkire a szivesen beszélgetőimmel rászórnak,és akkor teszek egy bátortalan kisérletet arra,hogy elmondjam a véleményemet.

    De,nem szokásom az a fajta átkozódás,mocskolódás amit te is művelsz.

     

    Horn Gyulához annyi közöm van mint bárki másnak akinek 4 évig a miniszterelnöke volt.

    Sohse láttam,hogy vodkát,vagy bármit ivott volna,ahogyan Jelcint sem,de elfogadom ha úgy titulálják egyesek mint alkoholistát.

    Már csak azért is mert nem ismerem személyesen egyiket sem.

    Elfogadom,mert nem tudom cáfolni,de megerősíteni sem.

    Mint ahogyan azt  is elfogadom , ha számomra szimpatikus,hiteles politikust gyaláznak,és bűnösnek mondanak.

    Bár bárkit megillett az ártatlanság vélelme amíg a bűnössége be nem bizonyosodik.

    Nálam vannak olyan politikusok akiket szívesen nézek ,és vannak akiket nem.

    Akiket nem ,azt ha muszáj akkor meghallgatom,(mert szóvivő a lelkem,)de szubjektív vagyok vele és nem pozizív irányban.

    Vannak mások akiknél szintén szupjektíve itélek meg dolgokat de pozitívan.

    Gondolom evvel mindenki így van.

    Ha ez az a bizonyos kettős mérce ,persze hogy az ,az hát!

    És,ez mit bizonyít??

    Ha elfogult vagyok bárkivel az nem ad jogot senkinek a minősítésemre,hiszen ő is ezt teszi,csak ellenkező előjellel.

     

    Nos bár én ezeket most leírtam,de bizonyosan félreérted,mint ahogyan eddig is minden hsz.-embe megpróbáltál valami ocsmányságot belemagyarázni.

     

    Nézd,engem hidegen hagy bármilyen nicknéven ,bármilyen aljas dolgot is irogattál,vagy irogatsz.

    Hidegen hagy,mert nem ismersz.

    Ismeretlenek átkozódása,meg lepereg rólam,mert nem nekem szól,csupán saját magát minősiti,ill.mutatja be a netes világnak(már akit érdekel).

    Nem nekem szól,hiszen mint embert nem ismer,az a nick amin irogatok pedig kénytelen elviselni.

    Aki ide merészkedik,annak viselnie kell olyanok "szókincsét,műveltségét,intelligenciájának megnyílvánulásait"  akiket az nlc beregisztrálni enged.

    Vagyis akárkit.

     

    Nos ez van,és vedd tudomásul,hogy én soha arra szintre ahol te leledzel nem süllyedhetek,mert nekem azt tiltja a jóizlés.

    Amúgy meg te nem zárhatsz le semmit,max.nem reagálsz egyetlen hsz.-emre sem.

    Az is elég lenne,.... részemre.

    előzmény:
    unger (1195)
    2011-08-28  20:18
  4. 2011. augusztus 29. 09:591198.

    Elhiszem hogy megbántad...Viszont ne várd már el nemcsak tölem,hanem senkitöl sem hogy ha rugdosod akkor majd odatartja a hátsoját mégegyszer hogy itt van...ide rugj..

    itt is "ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.".(salamon; bibliábol).mivel eszed ágában sem volt az igazat leirni..azért..igy ez lett ami..remélem mostmár érted hogy mit is csináltál.....

    előzmény:
    casa.blanca (1190)
    2011-08-28  18:51
  5. 2011. augusztus 29. 00:221197.

    "Te tényleg nem vagy magadnál? Miből zökkentem ki?"

     

    te észre sem vetted, hogy kizökkentél a korábbi észosztó ballibcsi stílusodból és elkezdtél személyeskedni? finomabban mondva? Szabatosabb megfogalmazással köpködni engem?

     

    A továbbiakról:

    Tudod te nem az vagy amit itt kijelentessz magadról, vagyis ami szeretnél lenni, (már politikai hovatartozás vonatkozásában gondolom)  hanem az vagy amit itt mint véleményt előadsz.

    És ne szomorodj el, de amit te itt előadsz, az a beszűkült tudatú beképzelt pökhendi magukat mindenkinél okosabbank képzelő és minden velük egyet nem értőt magasról lenéző balliberális emberkék tipikus jellemzőit hordozza magán.

    Az ilyen ember nem azt nézi, hogy a politikában mi történik, hanem azt, hogy ami történik, azt ki csinálta. És mivel a média nyomasztó többséggel balliberális, ezért a médiából folyamatosan megy az agymosás ezeknek a "baloldali" gondolkodású embereknek a politikai véleményformálására. 

     

    Jellemzően megjelenik ez pl. abban, amit az öszödi beszédről írtál.

    Ez a vélemény, amit itt erről előadtál, ez pár hónapos balliberális médiaerőlködés kikrisztályosodása, ugyanis az első időben, vagyis amikor az öszödi beszéd nyilvánosságra került, akkor nagy fejetlenség volt a baloldali médiában, mást írt a népszava, mást a néphazugság, és a többi elkötelezett baloldali lap.

    De ahogy látom, te szépen beetted azt amit a komoly hazudozási tapasztalattal rendelkező baloldalo PR emberkék kiizzadtak.

    Nem jutott el a tudatodig, és valószínűleg fel sem tettél magadnak olyan kérdéseket, és elmentek a füled mellett az olyan tényközlések, amikre ha odafigyelsz, akkor elképzelhető (de persze ez nálatok egyáltalán nem biztos) hogy némileg megváltozott véleményt alakítassz ki az öszödi beszédről.

     

    Mert ugye a szerinted "bátor" beszéd mitől is volt bátor? Ezt a bolond ferike egy szűk körben, azok előtt mondta el, akikkel az egész hazudozást, és választási csalást kitalálta, és végigcsinálta! Mert ha mondjuk a tv-ben mondja el, akkor talán el lehetne mondani, hogy bátor beszéd volt, de eszébe nem jutott az, hogy ez kikerül abból a közegből, ahol elmondta, amire fényes bizonyíték az az ordenáré káromkodárengeteg, ami az egész beszédet jellemezte.

    Szóval mitől volt ez olyan "bátor" beszéd?

    Ha nem kerül nyilvánosságra, (mertugye nem arra szánták) akkor ez egy olyan beszéd maradt volna, amilyet rendszeresen mondanak zárt körben a maszopnál, én pl. egy ilyenről biztosan tudok, és azt a vodkás gyula (a horn) mondta el kb. hasonló neveltetési stílusban. Ezt egy személyesen jelen lévő ismerősöm mesélte el, aki akkor mszp-s országgyűlési képviselő volt, és aki amikor megkérdeztem tőle, hogy az öszödi beszédhez mit szól, akkor azt mondta, hogy ha ez nem kerül nyilvánosságra, akkor ez egy beszéd a sok közül, ami az mszp-ben zárt körben elhangzott.

     

    A másik, ahová szintén nem ért el a gondolatvilágod az öszödi beszéddel kapcsolatban, az az, hogy tulajdonképpen miről is szólt ez a beszéd?

    Arról, hogy az mszp a választás során csalással győzött, ugyanis kormánypártként, a tényleges helyzet legjobb ismerőiként elhallgatták, meghamisították, vagyis hazudtak az ország tényleges helyzetéről, és így nyerték meg (a szarból hozták vissza) a választást.

    Tudod bármelyik demokratikus eu ország demokratikus politizálási szabályait elfogadó miniszterelnök egy ilyen beszéd nyilvánosságra kerülése után azonnal lemond. Mindenki ezt mondta akkor, de ugye nekünk (mint az bebizonyosodott) nem volt demokratikus a kormányunk.

    Számomra megdöbbentő a ballibcsik azon erőlködése, hogy egy bűn beismerésekor azért hozsannáznak, hogy milyen szép, hogy a bűnös beísmerte a bűnét, de valahogy itt leragad a "baloldali demokrata" gondolkodásuk, és elfelejtik, hogy a bűnös aki beismerte a bűnösségét, az nem jutalmat, hanem büntetést érdemel. Ők valamiér azt gondolják, hogy meg kell dícsérni a gyurcsányt, mert beismerte, hogy hazudoztak éjjel nappal, és választási csalást követtek el.

    A helyzet az, hogy bizony 4 évig nem volt törvényes és legitím kormányunk, ugyanis a gyurcsány kormány 2006-ban nem törvényesen került hatalomra.

     

     

    majd folytatom, mert amiket itt összeírogattál a piacgazdaságról, meg a demokráciáról, meg a fasizmusról, azok nyilvánvalóvá teszik számomra, hogy mélységesen hiányosak az ismereteid ezekről, és mélységesen baloldali elfogultsággal szemléled ezeket a dolgokat

       

     

     

     

     

    előzmény:
    Törölt felhasználó. (1079)
    2011-08-27  05:57
  6. 2011. augusztus 28. 22:161196.

    csak mégegy gondolat...a tegnapi és ma reggeli után egész nap "rugdoshattam" volna a barátnötöket tudod hogy megvan hozzá a szokincsem is..nemtettem mert..az én barátaim..(praxis,voges) azt irta ha nem is szo szerint hogy fogd be a szád..,,tudod a barátság az igazi még ezt is kibirja..részben meg azért nemrugdostam mert alapvetö értéknek tartom hogy fekvö emberbe nem rugdosunk..és itt megjegyzem teljesen mindegy miért fekszik..akár részeg akár elborult,,tökmindegy.....vagy átlépem vagy kikerülöm...

    Viszont hogy a barátok ilyenek mint Ti vagytok ezen meglepödtem,,

    Na tényleg befejeztem..semmi értelme sincsen....

    előzmény:
    unger (1195)
    2011-08-28  20:18
  7. 2011. augusztus 28. 20:181195.

    Elgondolkoztato kellene hogy legyen nektek...

    Az hogy kiálltok egy beteg elme beteg rögeszméje mellett amikor csak a mai nap terméséböl világosan látszik hogy beteg..

    tudod ha ti igazi barátok vagytok..te,blanca,dvit,törölt...akkor inkább csillapitani kellene nem még prazsat önteni...

    Mindig is azt mondtam amit most is....A JO ISTEN MENTSEN MEG AZ ILYEN BARÁTOKTOL...

    Szégyellhetitek magatokat mindnyájan...ilyen "barátok"...

    És itt lezártam veled is...PONT!!

    előzmény:
    Dapazso (1192)
    2011-08-28  19:06
  8. 2011. augusztus 28. 19:531194.

    Persze, hogy az volt. Működött a "csordaszemlélet" (ha már valaki ilyen találó kifejezést írt ide be).

     

    Arra azért kíváncsi lennék, hogy társaságban felvállalnák-e ezeket a barátokat azok, akiket most véd- és dacszövetségben óvnak azok, akik e "barátok" háta mögé bújva próbálják  a saját gyűlölködéseiket másokkal   elintéztetni. 

    Olyanokra gondolok, akik mások szavaiban mindenbe belekötnek, de az ilyesmit elnézik, nem kifogásolják a barátjuk esetében, sőt, kiállnak mellette, amely őrájuk magukra nézve bizonyítvány:

     

    Most keresgélek, ahogy beírtam és ilyen hozzászólásokkal találkozom, amihez sem nyhpraxisnak, sem vogesnek, a nagy nevelőknek egy árva szavuk nem volt, viszont teljes mellszélességgel kiállnak az illető mellett:

     

    /Pártitkárelvtársnő unger leánykori nickneve, épp neked írta/ 

     

    Máris becsaptak c. topik 

    1291.       Pártitkárelvtársnö

    2010-06-09 17:331291.

    9 17:331291.

    holnapután sem muszály...azé szolhatnál mielött mer ha tuggyuk hova temetnek elmennék...na nem azér hogy virágot vigyek de szivesen kifizetném a környék betonozását...szigoruan felügyelném hogy tegyék bele a vasat a betonba rendesen...

    oszt majd a gyerekeid kifizetik a számlát...gondolom szivesen..esetleg gyüjtünk a szomszédoknál is akkor meg nyereséges lesz a buli...

    előzmény: Dapazso (1290) 

     

    2010-06-09  17:14 

    11292.       Pártitkárelvtársnö 2010-06-09 17:361292.

    Mondhatom ugyis hogy mivel Te szerinted itt kutyák vannak és Te is ide irogatsz...remélem hamarosan megdöglesz...azután a kutyát sem érdekled...

    előzmény: Pártitkárelvtársnö (1291) 

     

    2010-06-09  17:33"

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Dapazso (1192)
    2011-08-28  19:06
  9. 2011. augusztus 28. 19:431193.

    "Ez az egész már nem is erröl szól, hanem hogy te valamiféle lejárató  hadjáratot indítottál panna ellen, és most ebben engem akarsz felhasználni. "

     

    Ez abszolút így van, jó meglátás.  Ráadásul leírta már, hogy tök hülye vagy, aztán azt, hogy nem is vagy hülye, továbbá hogy bizonyító erejű a privid, aztán azt, hogy nem is bizonyít úgysem semmit - a logika és következetesség nem a legerősebb oldala, hogy finom úrinősen fogalmazzak. 

     

    "Ennyi erövel titeket meg praxis anyátok használ ki!!"

     

    Ez is abszolút így van. De nem "ennyi erővel", hanem tényleg. Ő próbálja mások háta mögé bújva a vélt (!) sérelmeit megtorolni, tehát ő az, aki felhasznál másokat. És most téged is felhasználnak ebben, én nem hagynám a helyedben.  

     

     

    előzmény:
    casa.blanca (1189)
    2011-08-28  18:42
  10. 2011. augusztus 28. 19:061192.

    Azért az elgondolkoztató,hogy "valakik" akik eddig nem látogatták a topikot..egyszer csak hipp-hopp vasárnap délben....megjelennek !

    Véletlenül??

    Pont most,...valahogyan éppen ebben az időben errejártak!!??

    Csak nem  összetartás volt itt panna??

    Vagy riasztás??

     

    előzmény:
    pannacotta (1183)
    2011-08-28  16:45
  11. 2011. augusztus 28. 19:011191.

    Unger,te miért vagdalkozol?,

     

    Miért bánt az téged,ha Isten szeretetéről beszélek.

    Téged is szeret,(lehet hogy te nem érzed,) ,én meg bizonyos vagyok benne.

    Szép életem van.

     

    Egyébbként meg:

     

    Nem is tudom miről beszélsz,...mi közöm nekem Horn Gyula betegségéhez???

    Miért gúnyolod más baját?,Attól neked nem lesz könnyebb,..vagy igen??

    Az a német doktor,meg (ha egyre gondolunk,)3 éve meghalt,szép kort ért meg.

    Nagyon sajnállak amiért te ilyen keserü életre kényszerülsz.

    Békélj meg már,és csak annyi tiszteletet  adj másnak ,amennyit magadnak is elvárnál.

     

    előzmény:
    unger (1171)
    2011-08-28  10:29
  12. 2011. augusztus 28. 18:511190.

    Amúgy meg egy jóérzésü ember, ezt ki sem hozta volna, a nyilvános fórumba, hogy én irtam neked privit!Ez csak kettönkre tartozott, én anno megbántottalak, bocsánatot kértem, és kész!!Ha a nagyközönségre tartozna, akkor kiirom a fórumra.Az meg amúgy sem vártam el hogy ne legyen belöle körpirvi!!Na mindegy!

    De neked kellet a balhé meg a szenzácio!Csak az a baj, hogy te abba a levélbe olyant is bele képzeltél, ami benne sem volt! Erröl ennyit!

    Már nagyon megbántam!!

    előzmény:
    unger (1187)
    2011-08-28  17:36
  13. 2011. augusztus 28. 18:421189.

    Nem tudnátok már végre leszálni erröl az egészröl???

    Annyira unalmas, nem veszitek már észre??

    Vagy ennyire unatkoztok??Nincs jobb dolgotok??

    Miért nyomtam volna jobban le a szarba pannát!!??

    Azért mert nem vagyok hajlandó még nyhpraxis nacsasasszony kedvéért sem kirakni ide nyilvánosan hogy kitöl jött a privi!!!!

     

    Már ezerszer elmondtam hogy pannának ehhez semmi közee!!Ertsd már meggg!!!!Fel birod fogni??

     

    Ez az egész már nem is erröl szól, hanem hogy te valamiféle lejárató  hadjáratot indítottál panna ellen, és most ebben engem akarsz felhasználni. 

     

    Ennyi erövel titeket meg praxis anyátok használ ki!!
    Láncos kutyái vagytok, azt irjátok amit ö diktál nektek.
    Most hogy itt az elöbb nekimentem, téged küldött maga helyett, mivel anno megfogadta hogy ö többet velem szóba nem áll!!!

     

    Annyira átlátszó!!Szánalmasak vagytok!!

    előzmény:
    unger (1187)
    2011-08-28  17:36
  14. 2011. augusztus 28. 17:441188.

    Igen tartok töled is meg praxistol is......Ti vagytok a mumusok...:-)

    Na ezért is hamár a bibliánál tartunk én salamont (tudod a bölcs) szoktam idézni mivel ö mondott olyan egyszerü dolgokat amiket még ezek az egyszerübb elmével berendezkedettek is megértenek..pl, aki másnak vermet ás.......

     

    Akit meg ezekkel fenyegetni lehet az igen beteg elme...a jelleméröl nem is szolva..

    előzmény:
    voges (1180)
    2011-08-28  15:04
  15. 2011. augusztus 28. 17:361187.
    Ugylátszik nemérted....Most ugyanazt csináltad amit anno a G-pont üggyel..nemhogy segitettél volna hanem mégjobban lenyomtad a szarba a pannát..itt MINDENKI TUDTA azt mit leirtál hogy valaki /valakik sugtak hogy mit irj..rég NEM az ominozus esetröl beszélünk hanem arrol hogy van 2 jellemtelen ember(?) közöttetek az egyik a panna akik kihasználtak téged...EZT BIZONYITOTTAD  azzal hogy idehoztad a prividet..a pannát nem mentetted fel mivel csak a mai hsz-ét ha visszaolvasod neked is látnod kell hogy egy beteg elme..gondolkozz magad ...
    előzmény:
    casa.blanca (1182)
    2011-08-28  15:36
  16. 2011. augusztus 28. 17:321186.
    előzmény:
    pannacotta (1183)
    2011-08-28  16:45
  17. 2011. augusztus 28. 17:061185.

    Teljesen megbuggyantak! 

     

    Na jó, most én lépek. Fontos határidőm közeleg, ami eléggé leterhel. Nehéz a munkanélküliek élete. 

    előzmény:
    pannacotta (1151)
    2011-08-28  09:53
  18. 2011. augusztus 28. 17:021184.
    ??? 
    előzmény:
    unger (1148)
    2011-08-28  09:48
  19. 2011. augusztus 28. 16:451183.

    "xy hazudik majd lebukik, erre nemhogy meghúzná magát és elsomfordálna, hanem megvadul sőőőt a csorda még mellé is áll! "

     

    Hm, érdekes jellemzése ungernek. De hogy nyilvánosan lecsordázod  a barátaidat, az meglep.   

    előzmény:
    ÖregecskeFeleség (1181)
    2011-08-28  15:18
  20. 2011. augusztus 28. 15:361182.

    "Ha pedig ez a kérdés a fórum nyilvánossága előtt nagyon fontos, hogy tisztázódjék, akkor azt egyetlen ember teheti meg, és tisztázhatná az őrülten itt kolompolót: Casablanca. Nos, nevezze meg, ki az a rejtélyes valaki, aki őt kézivezérelte. (Milyen érdekes, egyszer írtam neki (C-nek), hogy vegye már észre, csak felhasználják a piszkos munkára. Hogy bejött... s még ő maga gyónja meg. Vicces.)"

     

     

     

     

     

    Már ne haragudj Praxis, de mi a búbánatért kéne ide leírnom hogy kitöl kaptam anno azt a privit!A privát üzenet azért privát, mert nekem szánják, nem pedig neked, vagy a közönségnek.Meg nem is értem mi közöd neked már megint ehhez az egészhez????Kérdezett valaki???

     

    A másik meg, engem nem használt fel senki, és a jövöben sem fog semilyen piszkos munkára!
    Ez az egy alkalom volt,  Ungernak a privátban le is irtam, és mivel átküldte neked te is olvashattad, hogy megbántam hogy hagytam magam ilyen dologba belerángatni!!Ennyi!!En ezért már bocsánatot kértem, nem tudom mi  a francért lovagolsz pont te ezen, akinek semmi köze hozzá!!Unatkozol??

    Az " ocsmány féreg" jelzödet meg tartogasd magadnak mikor a tükörbe nézel vagy a kedvesednek (ha van egyáltalán olyanod)!!!!!!!!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1130)
    2011-08-27  23:10
  21. 2011. augusztus 28. 15:181181.

    "Szerencsétlen társaság. Néha szórakoztatóak, de idővel unalmassá válnak"

     

    Jó rég nem voltam főleg az utóbbi ill. más okok miatt sem, de most benéztem és jót szórakoztam... hihetetlen! Még mindig ugyanaz megy... xy hazudik majd lebukik, erre nemhogy meghúzná magát és elsomfordálna, hanem megvadul sőőőt a csorda még mellé is áll! Eszem megáll... nem tudom, hogy vagy !

     

    A másik, amin jót mosolyogtam a belgás topic, én naiv azt hittem noném emberkék írogatnak oda, akik sosem politizáltak még itt, erre... szerintem belga az, aki mindkét oldalt ugyanúgy utálja vagy szereti nem pedig aki az egyikre folyton fúj míg a másikat védi/vagy elnéző vele szemben... az ilyeneket 'függetlennek' hívják, tudtommal.

     

    JAAA!!!!!!!!! És ki az a valaki, aki súgott Blankának? Lehet egy tipem?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1172)
    2011-08-28  10:36
  22. 2011. augusztus 28. 15:041180.

    Szerintem nem érdemli szegény feleséged, hogy ilyen ocsmány, hínáros közegben legyen emlegetve, ne sértsd az emlékét, hogy ilyen figurákkal közölj róla bármit is.

     

    Mégis mit vársz tőlük: egyikőjük aljasan bújtogatja a másikat, az gyalázkodik, a harmadik csípőre vágott kézzel elsivatagosodott aggyal röhög, a negyedik baráti minőségében (de nem falkában!) mosdatja a többit, stb. 

     

    (Méghogy nem hanyatlik!  )

     

    Ha már úgyis bibliai idézetek kerültek szóba, én ezt hoztam neked a fenti tanácsomat megtámogatandó (remélem nem lehet nyílt fenyegetésnek értelmezni még paranoid attitűddel sem):

     

    "...ne adjátok azt, a mi szent, az ebeknek, se gyöngyeiteket ne hányjátok a disznók elé, hogy meg ne tapossák azokat lábaikkal, és néktek fordulván, meg ne szaggassanak titeket" 

     

    A feleséged gyöngy, a házasságotok szent volt számodra, védd meg őt, az emlékét.

     

    Különben is, ha jól olvastam tartasz tőlem!

    És képzeld, én sem vagyok alkoholista, tehát az vagyok.

     

     

    előzmény:
    unger (1115)
    2011-08-27  21:49
  23. 2011. augusztus 28. 14:441179.

    Régi mondás az ha a paraszt nem sza..ik az ur nem  eszik.

    Amit meg a rabbi mondott elég sértő volt.

    Jol tette hogy elment.És remélem hasonlo gondolkodásu urak is elmennek innen akiknek nem tetszik a bögyatya. Tul nagy veszteség nem ér minket.Legfeljebb éves szinten 20-30dkg tesco-s szatyor fitymával kevesebb.Nos ez a válaszom.Sértegetni én is tudok

    előzmény:
    voges (1178)
    2011-08-28  14:31
  24. 2011. augusztus 28. 14:311178.

    Csak megmosolyogtuk az urbánus értelmiségi szitokszavait (vidéki suttyó és parasztgyerek), amiket végső érvként - személyeskedéstől természetesen teljesen menetesen - vagdosott hozzátok.

     

    (És remélem mondanom sem kell, bizony nem az egyetemen tanítják, hogy így nem viselkedünk.)

     

    Ilyesmi stílusban nyilatkozgatott szegény Landeszmann főrabbi is, még 93-ban, és aztán itt is hagyott minket, ha jól tudom, továbbállt Kanadába.

    DE: előtte nyilvánosan elnézést kért szavaiért!!! Bizony.

     

    Ez volt az elhíresült mondata:

    “Ha felsorolnánk azoknak a zsidóknak az értékeit a magyar kultúrában, amit ha kivonnánk Magyarországról, akkor nem maradna más, csak a bőgatya és a fütyülős barack.”

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_978881 (977)
    2011-08-21  17:47
  25. 2011. augusztus 28. 13:481177.

    Ekkor még hitelesnek tartottad, bár akkor sem írt nevet (nicket), csak felhasználtad őt, hogy gyalázkodhass:

     

    2011-08-20 08:34      932.

    unger


    Kezdheted az undorodást......

    Bizonyitani tudom hogy bizony kezdö forumozonak TE irtad priviben hogy miket irkáljon,többek között rolam is...

    Ugyanis annak volt annyi esze hogy utána bocsánatot kérjen és leirta hogy belátta hogy kihasználtad a szarkeveréredhez...

    Na ennyit a mosakodásodrol meg a hazudozásaidrol...

     

    Ha  pár napot viszaolvasol akkor talán megérted hogy NEM véletlenül irtam hogy egyes forumozokrol megváltozott a véleményem....

    előzmény: pannacotta (929) 

    2011-08-20  08:00

     

     

    unger

    2011-08-27 11:321089.

    Igen...nagyon egyszerüen meggyözödhetsz rola hogy igaz e...kérdezd meg az illetöt,,,tudod nagyon jol hogy kit..hogy kért e bocsánatot tölem az akkori aljasságaiért??egyszerü panna..ha még nemcsináltad mert az ittlévöknek én megmutattam azt a privit..ök látták azért mondják...te meg tudod hogy privit nemteszek ki a nyilvánosba soha ezért hazudsz....aljas szarkeverö vagy...

    Viszont azért ne bizd el magad mert hamarosan elutazom néhány hétre akkor nemszámit ha kizáratsz és mégis kiteszem ide is..nemszámit ha nemsokáig lesz kint aki látja akkor annak ezután hazudozhatsz amit csak akarsz....

    előzmény: pannacotta (1084) 

     

    2011-08-27  09:04

     

     

      Most már, hogy őszintén beírta, nem rólam volt szó, cseppet sem bizonyít semmit. 

    Aha, értjük.Meg azt is, hogy akartál visszaélni valamivel, csak épp nem jött össze.  

    előzmény:
    unger (1176)
    2011-08-28  11:16

Címlap

top