Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. január 5. 01:02129926.

    A ma esti videó.


    Gerdamama a világon semmit sem tudok hozzáfűzni ahhoz, amit leírtál. Én is nagyon mérges vagyok, hogy így hozták vissza Zsoltot, ezért kár volt, az én véleményem szerint is. 


    Én is szeretném, ha mindenki rendes lenne mindenkivel, de ez csak álom marad ezek szerint. Persze olyan sohasem volt, hiszen mindig felülkerekedett valami. Tetszik viszont, hogy mostanában többször forgatnak a parkban, többször mozdulnak ki a házból, bár még ezt is kevésnek találom.... Na jó! Mire is vágyom? 


    Talán Giziék házassága valóban változhat, hiszen egy egész éjszaka össze vannak zárva. Gizi nem nézheti a szappanoperáit, Laci meg a meccseket.... Talán tudnak egymással is törődni, és talán rájönnek, hogy így is lehet. Bár.... Na majd meglátjuk.


    Bandit én is sajnáltam, bár nekem sem szimpatikus. Miklós meg mindig is ilyen volt. Juli alaposan ledöbbent, nem tudom mi értelme volt ennek, hogy elmondta Miklós az igazságot Bandiról. Bár megértem, mert Juli túlságosan is Bandi védelmére kelt.


    Tetszett még, ahogy Attila Julival sétált, és meghívta egy vendéglőbe, hogy most akkor pezsgőt rendel, hiszen nagyon örül, hogy ilyen jól intézte el az ügyet a víz exporttal kapcsolatban.


    Hát ennyi....


    Gerdamama együtt érzek Dávidékkal, de legalább kicsit együtt van a család, és drukkolok, hogy ne legyen komolyabb probléma.

  2. 2018. január 4. 23:02129925.

    Nem örülök, hogy Zsolt ilyen dúvadként tért vissza.
    Szeretném már, ha valaki normálisan viselkedne ebben a nyüves sorozatban. Egy kis dögunalomra vágyom. Mindenki rendesen tanul, dolgozik, szépen beszél a másikkal.
    Sajnáltam Bandit, mikor olyan szomorúan sétált a parkban. Pedig ki nem állhatom.
    Miklós pofára esését és gutaütés-közeli állapotát viszont nagyon élveztem. Legfőbb ideje volt, hogy valaki megmondja neki a magáét. Már csak azért imádkozom, nehogy Juli holnap bocsánatot kérjen, mert akkor én kapok gutaütést.
    Nem hiszem el, hogy nincs egy éjjel-nappali ügyelet a lifteseknél, és az éjszakát (vagy nappal 8-10 órát, tök mindegy) a liftben kell töltenie annak, aki bent ragad. Ez még BK-s mércével is túlzás. Lehet az illető öreg, beteg, kisbaba, vagy akármi. Ilyen nincs. A tűzoltók még egy macskáért is felmásznak a fára.


    OFF:


    Dávidéknál rendkívüli állapot van az ítéletidő miatt. Tanítási szünet, otthon vigyorgott az egész család. Szerencsére csak a vihar szélét kapták el, nem is esett csak pár centi hó. És ami a lényeg, a villanyvezetékeket se szaggatta le a szél. Mondtam, hogy Pesten félcipőben járunk, és nyílik a hóvirág. A vicces, hogy nem szokott túl nagy eltérés lenni az ottani és az itteni időjárás között.

    előzmény:
    barackmano (129924)
    2018-01-04  22:40
  3. 2018. január 4. 22:40129924.

    Ejszaka a liftben? Emiliara itt mar nem lesz szukseg. 


    Zsolt is ritka bunko lett. 


    Azert ennek hogy orulne Emilia hogy Natasa csak halaszt. Remelem kozli valaki vele is. 

  4. 2018. január 4. 19:21129923.
  5. 2018. január 4. 12:52129922.

    Én is kíváncsi lettem volna, hogy hogyan tudnak együtt dolgozni. Szerintem először veszekedtek volna aztán belátják, csak közösen tudnak kijutni, mind a kettőjükre szükség van a sikerhez. Szerintem még megcsinálják....valahogy drukkolok nekik, rendbe lehetne hozni még ezt a kapcsolatot. Kérem a forgikat, építsék fel újra Gizit és Lacit..találjanak ki nekik valami olyan tevékenységet, amiben kitudnak teljesedni....hozzák haza Gizi lányát, vagy bízzák rájuk Laci unokáját. Hiányzik nekik a gyerek. Persze lehet gyerek nélkül is megújulni, csak én a magam kívánságát írtam. Virágoztassák fel az iskolai büfét, vagy Krisztián adjon nekik olyan munkát a Rózsában amiben sikerük van. Krisztián úgy is terjeszkedni fog, sok dolga lesz....Más nem jut az eszembe...rázzák meg magukat...hol fognak új életet kezdeni? Miből? 

    előzmény:
    gerdamama (129921)
    2018-01-04  09:07
  6. 2018. január 4. 09:07129921.

    Sajnáltam, hogy kútba esett Novákék szabadulószobás programja. Csak azért, mert kíváncsi lettem volna rá, milyen feladatokat kapnak, és hogy boldogulnak vele. A fk-írók esze járását követve (ezzel próbálkozva...) biztosan bent ragadtak volna. Nem tudom, ilyenkor mi történik. Most nagy divat ez a játék, és biztos nem csupa elmebajnok fizet be rá. Remélhetőleg kiengedik azokat is, akiknek a saját eszük nem elég ahhoz, hogy kijussanak.

    Persze az is lehet, sőt, az a valószínűbb, hogy csak azt láthattuk volna, hogy Laciék izgatottan bemennek, aztán vidáman kijönnek. "Mackókám / Nyuszókám, ez irtó jó volt!"

  7. 2018. január 3. 22:14129920.

    Nem véletlenül nem írtak dátumot. Nem csúsznak ki a határidőből.

    előzmény:
    Jujoka (129916)
    2018-01-03  17:41
  8. 2018. január 3. 22:12129919.

    Nyilván azért dugdossa, mert titkolni akarja a fájdalmát. Csak nem értem, miért. És egy kicsit csalódtam Krisztiánban, hogy nem veszi észre. (Nem a tablettát, hanem hogy a tesójának iszonyatos fájdalmai vannak.) Eléggé kiül az arcára, és a tartásán is látszik.
    Arra én is kíváncsi vagyok, honnan fog pénzt szerezni. Becsületes úton nehéz lesz.


    A lakással kapcsolatban pont az történt, amiről előzőleg írtam. Ahogy ráförmedt a társaságra, hogy maradjanak csöndben... Meg tudom érteni, hogy zavarta a hangzavar, csakhogy ő most egy szívességből befogadott vendég. Ha nem tetszik valami, elhúzhat, mint a vadlibák. De a zsigereiben van, hogy ő a főnök, a házigazda. Alíz nem tud élni a jogaival, és a többiek se fognak neki segíteni abban, hogy finoman, de határozottan emlékeztessék Zsoltot, hogy változott a helyzet. Mindegyik kussol, végül is nekik csak az a fontos, hogy ott héderelhessenek. És inkább húznak ujjat azzal a szerencsétlen Alízzal, mint Zsolttal. Undorító egy bagázs.

    előzmény:
    Jujoka (129915)
    2018-01-03  17:37
  9. 2018. január 3. 20:30129918.

    folyt... így gondolom, hogy fizetnek neki.

    előzmény:
    lidika49 (129917)
    2018-01-03  20:28
  10. 2018. január 3. 20:28129917.

    Rögtön arra gondoltam, hogy azok a pirulák valami illegális kábító-fájdalomcsillapítók, s azokat kell kifizetnie Zsoltnak.


    Mikor Natasa odaköltözött Alíz aggódott, hogy miből fog neki fizetni, ha nem dolgozik, s anyuci sem perkál.

  11. 2018. január 3. 17:41129916.

    Megőrjít ez a hülye ráncfelvarrás! Még hogy pár nap! Nem elég, hogy mindennap be kell lépnem, ma elrontottam a jelszavamat is, aztán a főoldalon találtam magamat, alig találtam ide vissza, de juszt is kicseleztem őket! 

  12. 2018. január 3. 17:37129915.

    Magdika csak arra tudok gondolni, hogy azért dugdossa a fájdalomcsillapítót, mert titkolni akarja a fájdalmait is.


    A másik, amit én nem értek, hogy honnan és hogyan akar pénzt szerezni? Na majd meglátjuk, vagy nem.....

    előzmény:
    Kusza (129913)
    2018-01-03  12:44
  13. 2018. január 3. 12:49129914.

    A lakásvásárlás idején nem tudtam nézni, így nem nagyon tudom, hogyan is van? Szóval Aliz és Kristóf közösen kaptak hitelt? A lakás Aliz nevén van és ő fizeti egyedül? A többiek fizetnek albérleti díjat?

  14. 2018. január 3. 12:44129913.

    Először azt hittem, hogy Zsolt kábítószert szed elő a botjából. A fájdalom csillapítót miért kell ilyen titkos helyen tartani? 

  15. 2018. január 3. 08:25129912.

    "Tetszett", hogy Krisztián milyen szívélyesen invitálta Zsoltot Alíz lakásába. "Neked is van ott hely!" Sose fogom megérteni, miért vette meg Alíz azt a lakást. Addig értettem, hogy meghitt otthont, magánszférát szeretne. De ugyanolyan tömegszállás van, mint azelőtt. Sőt, a lakók az ő megkérdezése nélkül fogadnak be új embereket. Még nagyobb kupi van, mint azelőtt, mert Zsolttól legalább tartottak, de Alízt egyáltalán nem veszik komolyan. Pontosabban nem veszik semmibe.  Ezért kár volt felvennie egy rakás hitelt.
    Na mindegy, nem az én bajom. Attól, mert nekem tömegiszonyom van, más még lehet boldog egy ilyen vircsaftban.

    előzmény:
    Jujoka (129910)
    2018-01-03  01:55
  16. 2018. január 3. 08:12129911.

    OFF:


    Örülök, Éva, hogy szépen gyógyulsz. Azok a fránya varratok nagyon tudnak bökni. Azt hittem, már minden területen a felszívódó varratokat alkalmazzák.

    ON:

    Nem emlékszem, Zsolt végleg lemondott a főnökségről, vagy csak ideiglenesen bízta az öccsére a Rózsát és egyéb fontos ügyeit. Pl. mi lesz a véleménye a terjeszkedésről, amiben Krisztián épp most állapodott meg azzal a (nekem valamiért nem túl szimpatikus) pasassal. Megakadályozhatja-e, ha nem tetszik neki az ügylet? Attól tartok, a testvérek kapcsolata nem sokáig lesz felhőtlen.


     

    előzmény:
    vorii (129908)
    2018-01-02  21:13
  17. 2018. január 3. 01:55129910.

    Ez az esti videó. 


    Majdnem elfelejtettem, nekem másfél hét elég volt ehhez.... 


    Sok mindent nem mondok róla, mert épp lefekvéshez készültem, mikor eszembe jutott, hogy hoppá!


    Egyébként érdemes átnézni, mert - szerintem - vannak benne érdekes dolgok, ha nem is sok. (Mármint a link oldalán.)


    "Ágnes végre örökre túlteheti magát Ludwigon. Tóbiás váratlan helyről kap segítséget, miután Barna túszul ejtette. Zsoltról kiderül, hogy súlyos titkokkal tért haza…"


    Attila a rendőrök előtt kimagyarázza a dolgokat, papírokkal bizonyítja, hogy saját tulajdon a telek. A rendőr el is hiszi az ellenőrzés után, és elmennek. 


    Barnát végre Kristóf kiszabadítja a nagyon agresszív Barna rabságából, Miklós is betoppan, aztán elmondja Barnának, hogy semmi esélye sincs, mert a telefonja, amin felvette a beszélgetést nála van. Közben megérkezett Attilától az sms, amiben leírta, hogy minden rendben van. Később fel is hívja Miklóst, hogy megkapta-e az üzenetet. Miklós megnyugtatja, hogy megkapta, Barnát el is vitte a rendőrség, Attila pedig Miklóst nyugtatja meg, hogy ott is rendben van minden, mennek már hazafelé.


    A fiatalok bulijában Krisztián váratlanul szembetalálja magát Zsolttal. Megörülnek egymásnak, majd később bemennek a Rózsa irodájába (? csak, mert raktár is) ott összeölelkeznek, mert nagyon örülnek egymásnak. Zsolt megesküszik, hogy felhagyott minden régi hülyeségével. Összeölelkeznek, mint két "jó" testvér. Aztán Zsolt iszonyatos fájdalmat érezhet, de visszamennek a társasághoz. Később Zsolt visszajön, és felhív valakit telefonon, hogy itthon van, mikor találkozhatnak..... megígéri, hogy meglesz a pénz.


    Hogy itt minden csak a pénzről szól.... Persze értem én. Csak arra gondoltam, amikor eltűnt arról a bizonyos számláról a pénz, hogy így jön vissza Zsolt... 


    Ági búcsúzik Attilától, és köszöni a segítségét, mert végre nem kell rettegnie, hogy kiderül, hogy hol van Ludvig holtteste, ezért hazamegy Németországba.


    Kristóf átadja végre az ajándékát Tóbiásnak, aki nagyon örül, de annak nem, hogy máris visszamegy a csokigyárhoz. (nem tudom hova) 


    OFF: Évikém nagyon örülök, hogy mindent rendben találtak, és tiszta szívemből kívánom, hogy ne is legyen semmi baj. A varratokat tudom, hogy nem könnyű elviselni, hát még testhajlatban....


    Mindenkinek jó éjt kívánok! 

    előzmény:
    vorii (129908)
    2018-01-02  21:13
  18. 2018. január 2. 22:49129909.

    Most nem mondtak semmit? Lehet az unnepek alatt csökkentett letszŕm volt. Addigra talan kitalaljak.


    Ma megneztem hogy operal az rtlkub. Vegul is meg tudtam nezni a mai reszt, ugyhogy szavam sem lehet. Vajon Zsolt kivel beszelt?


    Ma az unokatesomeknel voltunk, van egy uj macskajuk, irto edes, 6 honapos. 


    Nekem holnap meg nem kell menni dolgozni, csak reggel a dokihoz vissza. 

    előzmény:
    vorii (129908)
    2018-01-02  21:13
  19. 2018. január 2. 21:13129908.

    OFF:


    A mai ellenőrzésen mindent rendben találtak. 1 hét múlva varratszedés, talán akkor megtudom, mi lesz a következő lépés... Amúgy tűrhetően vagyok, csak a sündisznó a hónom alatt-érzést tudnám már nélkülözni! 


    ON:


    Ha megoldódik valami a BK-ban jön helyette új katyvasz. Zsolt  a fájdalmakkal, a fájdalomcsillapítókkal és egy zsarolóval a háttérben épp "jókor" érkezett 

  20. 2018. január 2. 09:29129907.

    Szép jó napot mindenkinek! Kezdődnek (folytatódnak) a dolgos hétköznapok.

    Új év, új főcím a BK-ban. És az új kezdési időpontról se feledkezzen meg!


    http://sorozatwiki.hu/hirek/leleplezzuk-a-baratok-kozt-uj -2018-as-focimet

  21. 2018. január 1. 14:50129906.

    Mindenkinek boldog új évet kívánok!

  22. 2017. december 31. 17:12129905.

    Vidám Szilvesztert, boldog új évet kívánok mindenkinek! Békét, sok pénzt, és mindenek előtt jó egészséget, hogy legyen erő elkölteni.

  23. 2017. december 31. 17:08129904.

    Gigit én is sajnálom, de azt nagyon rossz ötletnek tartottam első perctől kezdve, hogy Hanna legyen a béranya. Szerintem ilyen üzletet csak egy vad idegennel szabad kötni, lehetőleg olyannal, aki az ország túlsó felében lakik. Most tök mindegy, hogy üzlet vagy szívesség, a dolog érzelmi részére gondolok, méghozzá hosszú távon. Mindig fennáll a veszély, hogy a dajkaanya meggondolja magát, mert kilenc hónap után sajátjának érzi a babát, érzelmileg kötődik hozzá, és nem akarja odaadni a genetikai szülőknek. De az, hogy Gigi gyereke majd Hanna orra előtt fog szaladgálni a házban, látja, ahogy fejlődik, okosodik, és semmi köze nem lesz hozzá, az egy teljesen eszement ötlet. A "Nincs bajod? Csinálj!" tipikus esete.



    "Zsolt első útja egy dedikálásra vezetett... Na - nemáááá"
    Na igen. Zsolt arról híres, hogy délelőtt vernisszázsokra jár, délután dedikálásra, este meg az operába.


    "idétlennek, vagy átgondolatlannak, vagy csak hatásvadásznak  gondolom"
    Nem vagy-vagy. Is-is.

    előzmény:
    vorii (129901)
    2017-12-31  14:59
  24. 2017. december 31. 16:54129903.

    "Óóó - ez nőiszeszély"


    Majdnem. Egy kicsit fel van turbózva. Csak annyi a különbség, hogy a tojáshabba kókuszreszeléket kell keverni.
    Finom kókuszos süti  néven találtam a tévés Kertész Zsuzsa által összeállított (1991-es) Házibarát c. gyűjteményben, és mivel a srácaim tökéletesen egyetértettek a meghatározással, nem is nevezték át. Ez volt az egyik kedvencük.
    Megvan a Váncza is, szerintem abban vannak a legjobb "alapreceptek". Valamikor sokat sütöttem, tortától a kakaós csigáig mindent, a gyerekek imádtak kuktáskodni.
    Én meg gyerekkoromban se voltam édesszájú, mégis cukros lettem vénségemre. Semmi összefüggés nincs a kettő között, de a közvéleményt nem lehet megingatni ebben a tévhitben.
    Káposztás rétes jó borsosan, sajtos roló - az ilyen sütik jöhetnek.

    előzmény:
    vorii (129900)
    2017-12-31  14:42
  25. 2017. december 31. 15:04129902.

    Végül, de nem utolsó sorban kívánok minden BK-rajongónak (családostul)


    NAGYON BOLDOG, EGÉSZSÉGBEN, SZERENCSÉBEN ÉS VIDÁMSÁGBAN GAZDAG ÚJ ÉVET !!! 


Címlap

top