Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztrológiai jegyek és karmák

mamóka67
Létrehozva: 2008. március 30. 08:11

Többen kértétek, hogy írjak az asztrológiai jegyekről, hogyan áll össze egy horoszkóp képlete, hol látható benne a karma?

Kérdéseitekre szívesen válaszolok, amennyiben tudok és az időm is engedi.

  1. 2013. szeptember 23. 16:0613601.

    Igen.

     

    Van aki egész élete folyamán még mindig az Aszcendensét éli, és csak rutinszerűen teljesít néha a Napjából.

     

    A Bak Aszcendensnél nagyon fontos az is, hogy merre kószál a Szaturnusz, mi az, amit fontosnak tart szigorítani.

     

    Ez a bolygó ilyen esetben a születési uralkodónk, és bizony minden lépése meghatározó az életünk folyamán.

     

    A lottónál jeleztem, hogy nagyon erős fék lehet a szerencsésnek mutatkozó helyzetekben.

    A Szaturnusz együttállások és kvadrátok különösen nehezen élhetők meg.

     

    Az összes 150 fok is ezt mutatja, amihez Szaturnusz kapcsolódik. Ez mind-mind karmikusan olyan kötött dolgokat jeleznek, amit nagyon nehéz oldani.

     

    Ha a Naphoz kapcsolódik, akkor csökkenti az önbecsülést, csak nagy nehezen tudja magát kibontakoztatni, legtöbbször nem is, de az indulást az útján mindenképpen megnehezíti.

    Arra viszont megtanít, hogy legyünk önmagunk támasza!

     

    Meg kellene keresni az anyagban, mert nem tudom, hogy melyik hsz-ban írtam a Szaturnusz csatlakozásait a többi bolygóhoz ilyen fényszögekkel.

     

    Ha kéritek, ismét összegyűjtöm, és leírom nektek.

    előzmény:
    emerzsi (13600)
    2013-09-23  13:54
  2. 2013. szeptember 23. 13:5413600.

    az előbb lemaradt a forrás: http://padparadsa.blogspot.hu/2013/09/fordulatos-ka pcsolatok-merleg-honapja.html

    Tanulságos, ahogy egymás történeteit olvassuk arról, ki-hogyan éli meg saját magában és hogyan látja egy másik emberben a Nap jegyét, aszcendensét, szerintem egyik sem jó vagy rossz, ha emberekben gondolkodunk, időnként szűk ez a két kategória, erre vonatkozhat az, hogy milyen szinten élünk meg jegyeket. 

    A Bak aszcendensemet nem értettem és amikor először olvastam róla, nem gondoltam, hogy én vagyok, egy olyan ember tulajdonságai körvonalazódtak, aki megbízható, vállalja a felelősséget, ha kell, viszi a családot vagy bárki mást a hátán... eközben muszáj rejtegetnie magát, mert a félelem beleivódott a lelkébe és sokszor érez támadást, nehezen fogad el segítséget, kevés bizalommal tekint az életre, kevés embert enged közel, de akik megmaradnak, hozzájuk nagyon ragaszkodik és nem engedi el őket. Atlasz-komplexus, időnként túl sok mindent vesz a vállára és éveken keresztül nem tudja letenni, lehet ez egy feladat, sok rossz tapasztalat, minden, ami meg tud kövülni és nehézzé tud válni előbb-utóbb, ezért kellenek olyan csatornák, amiken keresztül ez a sok dolog távozni tud és nem reked bent.

    Persze, ez így önmagában nem elég, mindenkinél másként érvényesülnek ezek a tulajdonságok, nálam közrejátszik a Neptunusz az aszcendensen, az egyik szorít, a másik lazítani szeretne és hajlamos vagyok "elszállni"...

    előzmény:
    emerzsi (13595)
    2013-09-23  13:19
  3. 2013. szeptember 23. 13:5213599.

    Negatív, azaz alacsony rezgései:

     

    Nem tud egyedül lenni, ilyenkor a „ló nincs szamár is jó” elvet követi.Döntési helyzetben, amíg lehet, halogat, a környezete sokszor nem tudja kivárni és dönt helyette.Nem tud konfrontálódni, ezért hajlamos a dolgokat megszépíteni, kicsit másként „tálalni”, mint a valóság. Konfliktusai elől édességevésbe, vásárlásba, egyéb élvezeti cikk fogyasztásába menekülhet.Erős az igénye arra, hogy őt minden helyzetben pozitívan ítéljék meg, ezért nagyban függ a külvilágtól és mások szimpátiájától. Hajlamos a cukormáz játszmára.A nehéz munkát kerüli. Udvariassággal, kedveskedéssel eléri, hogy másokkal kikapartassa a gesztenyét magának!Szívesen lustálkodik, szeretne kemény munka nélkül jól élni.Erkölcsi gát nélkül, helyezkedéssel, a vonzerejével hat az emberekre, az erotikát eszközként használhatja céljai elérésére.Erősen vonzódik a másik nemhez, fontos, hogy csábítson, emiatt hajlama lehet hűtlenségre.Éretlen formában önmagának is hazudozó, gátlástalan életművész, vagy akár kitartott szerető is lehet, aki nagyszerű terveit mindig „holnap” akarja megvalósítani. Feltűnési és tetszési vágya üres divatbolonddá teheti. Jó alanya lesz a mai fogyasztói társadalomnak.Gyakori, hogy teendőit inkább másnapra halasztja, ígéreteiben ingatag, befolyásolható, hangulatember.Fél az öregedéstől, a „szürke” realitástól, mindennapos átlagember nem szeretne lenni.

     

    előzmény:
    mamóka67 (13598)
    2013-09-23  13:50
  4. 2013. szeptember 23. 13:5013598.

    Kedvező, pozitív tulajdonságai:

     

     

    Törekszik a „tökéletes” társkapcsolat kialakítására, s annak megtartására.Kapcsolatban mindig figyel a másikra, de ügyel saját szabadságára és függetlenségére is.Tapintatos, békés természetű, toleráns és barátkozó személy, aki képes örülni a másik örömének is. Intellektuális, finom modorú, kellemes társasági egyén, aki jó hangulatot teremt maga körül, ideális vendéglátó.Élénk értelem, intelligencia, sokoldalú gondolkodás, választékos és könnyed kifejezésmód jellemzi, mellyel hatással van környezetére. Könnyed kapcsolatteremtés jellemzi, s szinte bárkivel megtalálja a közös hangot. Vonzza a másik nem képviselőit.A szélsőségektől, durvaságtól, konfliktustól távol akarja tartani magát, így a konfliktuskezelés művészi fokára juthat el.Jó közvetítő és nagy diplomata lehet belőle.Udvariasan távolságtartó, nem bizalmaskodó, kitűnően alkalmazkodik.Fontos számára a formai harmónia is, a dolgok „csomagolása”, gyakori, hogy fejlett művészi érzékkel alkotó tevékenységet is folytat.Nyitott az újdonságra, a változatosságra.Nagyon érzékeny az igazságosságra, próbál objektív lenni, megérteni a különböző nézőpontokat.Szereti a finom és luxus dolgokat, bőkezűen bánik családtagjaival, barátaival. Legkönnyebben a Mérleg jegy képviselője sajátítja el az asszertív viselkedést, amikor mások érdeksérülése nélkül határozottan kiáll saját nézete mellett.
    előzmény:
    mamóka67 (13597)
    2013-09-23  13:49
  5. 2013. szeptember 23. 13:4913597.

    Ehhez írom és az alábbiakat még:

     

    Okt. 23-november 22-ig a Mérleg jegyében jár a Nap.

     

    Főbb jellemzői:

     

     

    Harmóniára, egyensúly kialakítására törekszik a környezetével. Kedvességével, udvariasságával kedvelt személlyé válik.

    Életének fő mozgatórugója a vágyott társ megtalálása, s vele egy tökéletes kapcsolat kialakítása.

    Nagy a társasági igénye, általában jó művészi és szépérzékkel rendelkezik.

    Szereti a zenét, táncot, az élet napfényes oldalát.

    Nagyon érzékeny arra, hogy a külvilág őt milyennek látja, ítéli meg. Kívül-belül "szép" akar lenni.

    Jellemző rá a döntési nehezítettség, mert mindenki igényét figyelembe akarja venni, nem akar senkit sem megbántani. Emiatt gyakran döntésképtelennek tűnik.

    Komoly gondot okoz számára egy konfliktus.

    Túl nagy jelentőséget tulajdonít olykor mások véleményének, ezért gyakori, hogy mások döntenek helyette. Nem szereti, ha sürgetik. Akaratereje, kitartása kevés lehet.

    előzmény:
    emerzsi (13595)
    2013-09-23  13:19
  6. 2013. szeptember 23. 13:2213596.

    Kedves Franji !

     

    Biztos hogy más a Te szemszögedből ez az egész és biztos van benne igazság is...Én nem akarok ebbe a vitába belefolyni mert nem szeretem ilyenkor a lelkem fáj. Annyira sok fájdalom és nehézség van az életünkbe , miért kellene még egymást is bántani. Szerintem mindent meg lehet beszélni. Hiszen nem azért vagyunk itt a földön hogy veszekedjünk hanem azért hogy valamilyen úton módon szebbé és harmonikusabbá tegyük ezt a csodálatos világot...

     

    Hiszen mindannyian TEST-VÉR-ek vagyunk....Milyen gyönyörű a Magyar nyelv.

     

     Az emberek, akik a mulandóság farsangján összeakadnak egymással, maskarát viselnek, és az álarc alatt sokszor nem ismernek rá saját testvérükre sem. Aki azonban tudja, hogy legjobb barátja, rokona, szellemének kedves, régóta nélkülözött társa az, akivel egy idegen test rövid időre felöltött jelmezében találkozott, nem törődik a külsőséggel, és csak a lényeget, az ősi valóságot szolgálja a másikban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_681905 (13589)
    2013-09-23  13:03
  7. 2013. szeptember 23. 13:1913595.

    "A Mérleg hónap elsősorban a külvilággal szembesít minket, ezért a kapcsolatok fokozottan előtérbe kerülnek. Akinek van párkapcsolata ezért, akinek nincs, azért foglalkozik ezzel a kérdéssel.
    "A lelki társak gondolata még Platóntól származik. Tudod, az ókori görög filozófus elképzelése szerint az embereknek négy karjuk, négy lábuk és két arcuk volt. Zeusz fenyegetve érezte magát az erejüktől, ezért kettévágta őket, arra ítélve bennünket, hogy életünkben végig a másik felünket keressük." ez az idézet a Dr. Csont című filmből van, de Coelho Tizenegy percében is találkozhatunk ezzel a történettel.
    Ám a lelki társ nem egyetlen valaki. Lelki fejlődésünk, érettségünk és kész/ségünk függvényében különböző lelki társakkal találkozunk az úton. A lelkek energia-szinten csatlakoznak össze: a vágyakra, reményekre, gondolatokra hasonló vágyak, gondolatok, remények reagálnak, s kiegészülést keresve jönnek létre a sorsközösségek. Tükörre vágyunk, amibe pillantva önmagunkat látjuk. Ha drámák, önbecsapások, belső harcok, küzdelmek, elvárások, megalkuvások, bizonytalanságok vannak bennünk, előbb-utóbb a kapcsolatainkban is ezt látjuk viszont. A lélek az árnyékaival szembesülve tapasztalja meg a saját fényét.
    Ebben az időszakban lehetőségünk lesz a kapcsolatainkra más szemmel tekinteni. Akár az önismeret felől közelítünk, akár vitás helyzetekbe megyünk bele, megtörténik az átértékelődés. Lezárhatunk, elengedhetünk magunkban olyan én-képeket, amiket már nem akarunk tovább cipelni, s amiket már a kapcsolatainkban sem akarunk viszontlátni.
    Itt, a Mérleg havában még mérlegelhetjük, mi is az, amit elengedünk és mi az, ami maradjon. A Skorpióban pedig megtörténik a metamorfózis."

    forrás:

    előzmény:
    emerzsi (13592)
    2013-09-23  13:13
  8. 2013. szeptember 23. 13:1613594.
    Köszönöm!
    előzmény:
    mamóka67 (13583)
    2013-09-23  12:38
  9. 2013. szeptember 23. 13:1313593.

    Köszönöm!

     

    előzmény:
    mamóka67 (13583)
    2013-09-23  12:38
  10. 2013. szeptember 23. 13:1313592.

    A Mérleg hava kapcsán szeretnék megosztani Veletek egy írást:

     

    "Mint egy kerék, ami forog, szinte soha meg nem áll,
    így az ember tipeg-topog, örök útvesztőben jár.
    Mint a mámor, ami kerget, ami űz és visszatart,
    mint az óra, mit percek szédült karneválja hajt.
    Látod, mindig egymást váltva jön az árnyék meg a fény,
    míg a világ körbe-körbe forog fáradt tengelyén,
    vihar tépte szárnyakon, mint egy régi szélmalom."
    - Michel Legrand -

    2013.09.22-én, vasárnap (budapesti idő szerint 22 óra 35 perckor) a Nap átlép a Szűzből a Mérleg jegyébe. Ez az őszi napéj-egyenlőség időszaka. A most következő negyedév a nappalok rövidüléséről, a természet elcsendesüléséről szól. A fák pompás őszi színeket öltenek, szűrt fények játszanak a faleveleken, az emberek pedig fázósan, az elmúlás hangulatától megérintve közelebb húzódnak egymáshoz.
    Az aszcendenssel megszülető "én" a Mérleg jegyénél eléri az árnyékpontját, szembesül a rajta kívül létező világgal. A lélek önmaga tükröződését keresve találkozik másokkal és igyekszik összekapcsolódni a kiegészítő pólusával. Célja az újraegyesülés, hogy a benne lévő hiány és a kettőjük közt feszülő ellentét a harmónia erejévé váljon.

     

    A Mérleg jegye nem is indulhatna stílusosabban, mint egy mérleghintát formázó T-kvadráttal.
    Egyik oldalon a Skorpióban járó felszálló holdcsomópont, Szaturnusz és Vénusz, míg a másikon - a Bika jegyében - a leszálló holdcsomópont és a Hold. A tengely pedig az Oroszlán Marson egyensúlyoz.
    Ez főleg érzelmi feszültségeket hozhat a felszínre, felkorbácsolva a szenvedélyeket, az indulatokat. Megnyilvánulása végletes is lehet: féltékenységgel, kapcsolati hatalmi harcokkal, "se veled, se nélküled" játszmákkal kísért. (A folyamat a következő időszak "nagyon" skorpiós energiáira készít fel bennünket.) A Bak Plútó a hetes házból tartja-támogatja ezt a libikókát, hogy az ne billenjen sem egyik, sem másik szélsőségbe, hanem helyette inkább intenzív, mélyreható változásokat indítson el.

    Az aszcendens-deszcendens tengelye is egyensúlyoz, itt a Mérleg Nap áll a talpponton. Fényszögek nélkül igyekszik diplomatikusan "kimaradni" az eseményekből, elodázni, halogatni a döntéseket. Pedig az önmagunk melletti elköteleződés elkerülhetetlen. A belső békét nem másoknak való megfeleléssel vagy önfeladással lehet megteremteni. Olykor konfrontálódni kell érte. A béke nem rajtunk kívül, mások függvényében létező valami. Hanem belső lelkiállapot.  " 

    előzmény:
    mamóka67 (1)
    2008-03-30  08:11
  11. 2013. szeptember 23. 13:1213591.

    Tudom miről beszélsz mert sokszor érzem magam ilyen helyzetben.....:-)

     

    Hmmm....Nagyon Jól tudom miért nyítottad a topikot és szerintem az egyik legjobb dolog volt az életedbe....Azt hogy valakinek vannak hibái és néha kitör belőlle az a sok feszültség és fájdalom amit a lelkében hordoz azért még Ő lehet Jó ember....Hajlamosak vagyunk az állandó ítélkezésre, hiszen egyszerűbb mint magunkkal foglakozni. Ha így lenne más lenne a világ....

     

    előzmény:
    mamóka67 (13588)
    2013-09-23  12:59
  12. 2013. szeptember 23. 13:0513590.

    Akkor nálad is célba értem, és ezt köszönöm neked.

     

    Tudod én akkor kezdtem el ezt a topikot, amikor egyszercsak hirtelen mindenki elkezdte támadni az asztrológiát. TV, rádió Vág István stb.....

     

    Akkor már kijártam a Baktai Ervin egyetemet, és a karmatanárnőmnél is utolsó éves voltam, és rettenetesen bántott, hogy vannak emberek, akik ebben a szép és igaz tudományban nem hisznek.

     

    Akkor elhatároztam, hogy bebizonyítom sokaknak, hogy igenis működik van létjogosultsága, és érdemes hallgatni rá, mert jobbá teszi az életünket.

     

    Aztán a lányok kérték, hogy tanítsam őket fejteni, aztán több mint 400 oldal lett belőle, plusz a közös fejtések.

     

    Így aztán engem nem igazán érint az 1-2 mocskolódás.....

    előzmény:
    Bibo09 (13587)
    2013-09-23  12:58
  13. Torolt_felhasznalo_681905
    Torolt_felhasznalo_681905
    2013. szeptember 23. 13:0313589.

    Meg mondjuk nem árt, ha valaki asztrológusként figyelembe veszi a képletét annak, akinek tanácsot szeretne adni... legalábbis Mamóka ígérte, hogy ránéz újra a képletemre, de meg kell értenem, hogy én nem voltam olyan fontos neki.

     

    Én is dolgoztam valamennyit ebben a topikban - de talán inkább hagynom kellett volna, hadd pörögjön nélkülem!

    előzmény:
    Bibo09 (13585)
    2013-09-23  12:51
  14. 2013. szeptember 23. 12:5913588.

    Igazad van, csak tudod, amikor úgy érzem, hogy kinyújtja valaki felém a kezét, akkor segítenem kell.

    Ez csapda, sajnos még mindig beleesem.

     

    Tudod a topikot szeretetből csinálom, mert rengeteg dolgom van, azért is csak ritkán tudok jönni, pedig őszintén szeretnék többször is.

    Nagyon sok képletet fejtek, és az időigényes, ha az ember lelkiismeretesen csinálja.  Sokszor lelkiismeretfurdalásom is van, hogy valamit elmulasztok.

     

    Amit írtál, arra az a példa is jó, mikor a "barátnő" elkezdi magyarázni a bajait, de a tiéd már nem érdekli.

    Ilyenkor, mint jó pszichológus, azt szoktam tenni, hogy nem szólok bele, meghallgatom, ezzel aztán eleget is tettem annak, amit vár tőlem.

     

    De hát ez egy topik, itt beszélgetni szoktunk.....

    előzmény:
    Bibo09 (13585)
    2013-09-23  12:51
  15. 2013. szeptember 23. 12:5813587.

    Személy szerint nekem sokat segített a fórum (Mamóka) mert a tanításaiddal sokkal több lettem és nagyobb tudással tudok segíteni mindazoknak akik tőlem kérik hogy elemezzem Őket.....

     

    Én Köszönöm.... 

    előzmény:
    mamóka67 (13584)
    2013-09-23  12:50
  16. Torolt_felhasznalo_681905
    Torolt_felhasznalo_681905
    2013. szeptember 23. 12:5413586.
    Végülis az ő topikja... de amúgy én is ezt érzem.
  17. 2013. szeptember 23. 12:5113585.

    Kedves Mamóka :-)

     

     

    Szerintem ez a Szepes Mária idézet most nagyon ide illik  :  Hosszú és különös tapasztalatokkal tele életem alatt megtanultam, hogy az embereket hagyni kell a maguk módján élni. Hiábavaló és téves erőlködés őket kierőszakolni abból, amit tapasztalniuk kell, mert akkor megkeresik maguknak másutt ugyanazt a helyzetet. Nem mondom, sok önuralom kell hozzá, tehetetlenül nézni, mint rohan valaki a vesztébe saját akaratából, minden figyelmeztetés ellenére... de idővel belejön az ember.

     

     

    előzmény:
    mamóka67 (13581)
    2013-09-23  11:25
  18. 2013. szeptember 23. 12:5013584.

    Kedves Mesi85!

     

    Valóban, ez az én topikom, és ezért időnként megjelenek benne, régebben, amíg többeket megtanítottam horoszkópot fejteni, többet voltam jelen.

     

    Nem emlékszem már, hogy fejtettelek-e, hisz olyan sok embernek készítettem már kisebb sorselemzést. De nem is ez az érdekes.

     

    Ha neked és azoknak, akikről írsz, és csak a hátam mögött beszélnek, ez így jött le, amint írod, akkor nagyon sajnálom.

     

    Én nem őértük nyitottam ezt a topikot, hanem azokért, akik őszintén érdeklődnek az asztrológia iránt.

    Semmi okom védekezni, nem is teszem. De a dolgomat, amit ebben a topikban a felállításával vállaltam azt továbbra is....

     

    Ha egyszer veszed a fáradságot, és belenézel a topikomba, akkor láthatod, hogy ez a hangnem és stílus, amit te most megengedtél magadnak, ebben a topikban nem szokásos.

    Tumom, hogy a többiben már a 3. hsz-után egymásnak estek, ez itt nem szokott előfordulni, mert aki idejön, komoly munkát folytat.

     

    Ezért aztán én ezt a témát most ezzel le is zárom, és nam vagyok hajlandó belemenni ezekbe a rágalmakba, és l' art pour l' art vádakba.

     

    A privimben pedig soha nem beszélgetek, mert azt a topiknak tartom fenn, aki írt az ezt tudja, ott a kéréseket szoktam fogadni, hogy megőrizzük mindenkinek az intimitását.

     

    Érdekes hozzászólás volt a tiéd, és nagyon tanulságos.

  19. 2013. szeptember 23. 12:3813583.

    Sorbaállítottalak, ugyanis nagyon sokan várnak rám.

    Csak annyit íggérhetek, hogy igyekszem, és ha kész, priviben értesítelek.

    P.M.

    előzmény:
    Elenabella (13582)
    2013-09-23  11:54
  20. 2013. szeptember 23. 11:5413582.

    Szia mamóka 67!

    Elemeznél engem is a horoszkópom alapján?

    Még új vagyok itt,nagyon érdekelne.

    1975.12.30. kedd 06.35-kor születtem.

     

    előzmény:
    mamóka67 (1)
    2008-03-30  08:11
  21. 2013. szeptember 23. 11:2513581.

    Ismét neked van igazad.

     

    Én semmiből nem tanulok, azt hiszem én életem végéig már így maradok, és a lehetetlenre vállalkozom: meg akarom menteni a világot!!!

     

    Pedig a világ ezt nem akarja, meddő kűzdelem. Csak én ezt sajnos hajlamos vagyok minden esetben elfelejteni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299877 (13565)
    2013-09-22  21:53
  22. 2013. szeptember 23. 11:1413580.

    A 2. házban a Jupiter tud ilyen dolgokat tenni, főleg tranzitban, de radixban is meghatározó szokott lenni.

     

    Nagyobb esély van arra, ha a Jupiter Nappal van conjuncióban, vagy trigonban, esetleg 150 °-ban (kvinkinksz), de a paralell és a kontraparalell is be szokott jönni.

     

    Ilyenkor beszélünk személyes szerencséről, és arról, hogy az élet a tenyerén hordja az illetőt. Természetesen csak akkkor, ha a Szaturnusz nem ad hozzá fékeket, azaz nem kavar be.

    A pénzteremtő készséget pedig leginkább a Nap- Vénusz hasonló konstellációi biztosítják.

     

    Visszatérve a lottóra, először ilyen esetben a barátaidat veszíted el. Nem tudnak veled lépést tartani a továbbiakban, ha pedig folyamatosan juttatsz belőle nekik, mondván, hogy ami az enyém, az a tiéd is, azt megalázónak érzik, és elkezdenek gyűlölni.

     

    Az irigységről nem is beszélve, ugyanis bármennyire igyekszel, ekkora vagyont nem tudsz titokban kezelni.

     

    A lelkiismeretedet természetesen adományokkal tudod megnyugtatni. Én gyermekintézményeknek, árváknak és beteg gyerekeknek adnám egy jókora részét.

     

    Ha el tudod osztani a családodban egyenlően, akkor is csak olyan kikötéssel, hogy a munkájukat csak addig hagyhatják abba, amig körbe utazzuk a Földet!:))))

     

    Ha ügyesen befekteti az illető, miután a napi gondjait megoldja, akkor tud magának biztosítani élete végéig olyan jövedelmet a keresete mellé, amiből kényelmesen megél.

     

    Válthat profilt, alakíthat új vállalkozást, befektethet számára kedves vállalkozásokba, csak a munkát és a tanulást ne hagyja abba.

     

    Akkor azt hiszem még boldogítani is tud ekkora nyeremény.

     

    Én ezt így gondolom.

    előzmény:
    girl27 (13567)
    2013-09-23  07:23
  23. 2013. szeptember 23. 10:5913579.

     Bocsánat, hogy ömlesztem a válaszokat, ill. a hsz-okat, de 3 napig nem voltam gépközelben, viszont nagyon érdekel a beszélgetésetek.

     

    Volt egy topik társunk, aki nem a horoszkópját húzta magára, hanem magát a horoszkópjára.

     

    Elkezdte elemezni magát, és a horoszkópjából megpróbálta kiszedni azokat a részeket, amiket úgy tudott magyarázni, hogy azért vannak, mert ő ilyen.

     

    Nem tudom, hogy érthető-e.

    Például saját magával szemben nem fogadta el aChiront, mint tanítót, kizárólag csupán a gyógyító oldalát, mert az nála klappolt.

     

    Érdekes volt. Nem akart talán tükröt, vagy annyitra bízott magában, hogy még a horoszkópját is képes volt félre magyarázni.

     

    Most is ezt érzem,mert a Bak Aszcendenst már olyan sokszor és sokan próbálták úgy magyarázni, ahogyan ők élték meg, természetesen másokon is.

    Pedig az csupán egy zárt kagyló, őrizgeti a titkait, mert rettenetesen fél a csalódástól.

     

    Van benne más is, de aklapjában ez a lényeg.

    előzmény:
    girl27 (13566)
    2013-09-22  22:29
  24. 2013. szeptember 23. 10:4713578.

    Amikor én arról beszéltem, hogy adjunk mindenkinek esély, nem arra bíztattalak, hogy fogadd el, bármilyen.

     

    Próbálkozni kell, én arra értettem az "esély adást".

     

    Nem kell mindjárt elhajtani az embereket, mert nem tudhatod, hogy rejteget-e számodra kincset.

    Ha nem, akkor: jöhet a következő! 

    Ha nyitott és befogadó vagy, az látszik rajtad, és fog is jönni következő, annyi, hogy csak győz tesztelni őkrt!

    előzmény:
    manóka0528 (13562)
    2013-09-22  18:52
  25. 2013. szeptember 23. 10:4313577.

    Így már mindjárt más!

     

    Így már nem is érdeked, hogy kövesd azokat a tanácsokat, vagy tapasztalati tényeket, amiket mi itt feltálaltunk neked.

     

    Még az a szerencse, hogy vannak rajtad kívül a topikot olvasók között, akik tudnak profitálni a hsz-ainkból.

     

    Így csak azt tudom mondani, hogy bocsáss meg, hogy ennyire belemásztunk az életfelfogásodba.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_681905 (13559)
    2013-09-22  14:39

Címlap

top