Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Február 1-től-bombanő lesz

Torolt_felhasznalo_615556
Torolt_felhasznalo_615556
Létrehozva: 2007. január 21. 11:40

Sziasztok! 

Én arra az elhatározásra jutottam, hogy február 1-től betartom minden követelésemet. Lefogytam 13kg-ot másfél éve, és a megmaradt zsírpárnákat kell eltüntetnem. Mozgás, étkezési-módszerváltás. Tarts velem, akármilyen fogyókúrát vagy edzésprogramot csinálsz, és számolj be aznapi teendőidről, idővel az eredményekről. Én a narancsbőr elleni harcomat is követni fogom. Kitartás!

Tarts velem!!!! 

Anna

  1. Torolt_felhasznalo_165773
    Torolt_felhasznalo_165773
    2007. január 22. 10:3826.

    NA MI VAN MINDENKI ELMENT TORNÁZNI?

    AKKOR NEKEM IS MUSZÁLY,MERT A SZÁMÍTÓGÉP ELŐTT NEM LEHET LEFOGYNI. PEDIG ÚGY NEM AKARÓDZIK,DE HA MÁR TI CSINÁLJÁTOK,VÉGÜL IS AZÉRT VAGYUNK HOGY BIZTASSUK EGYMÁST.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_932447
    Torolt_felhasznalo_932447
    2007. január 22. 09:3225.

    Szio Anna!

    Számomra ez a módszer a legtestreszabhatóbb és a legbetarthatóbb,bár tudom,hogy van akinél nem működik.Ami nem baj,hiszen fontos,hogy mindenki olyan módszert találjon ami mellett jól érzi magát!Tegnap kaptam meg Rubint Réka edzését vhsen,de csak másolt.Majd este beszámolok milyen volt.Most pedig megyek szobakerékpározni.Majd jelentkezem! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (12)
    2007-01-21  18:29
  3. Torolt_felhasznalo_932447
    Torolt_felhasznalo_932447
    2007. január 22. 09:2624.

    Szia Meinschatz!

    Úgy látom a célkitűzéseink azonosak és én is az update módszert választottam,úgyhogy tőlem tuti kapsz majd biztatást!Szerintem ez egy valóban jó módszer,ha az ember egészséges felfogással űzi.Tapasztalataim szerint az első 1hónap a vízválasztó.Általában sokan ott adják fel,köztük volt,hogy én is.Remélem ti majd átsegítetek ezen,hogy ez most tényleg sikerüljön!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_352434 (18)
    2007-01-22  08:01
  4. Torolt_felhasznalo_932447
    Torolt_felhasznalo_932447
    2007. január 22. 09:2123.
    Szia Kati-cica!
    A mérleg szerintem borzasztóan alá tudja ásni a fogyidat,ha az a típus vagy,aki elkenődik,ha nem mutat a mérleg változást.Dobd ki!Nekem bevált.Sok esetben a fogyi alatt azért nem mutat semmit az a nyavaja ,mert a zsír izommá alakul át,és az izom "nehezebb",mint a zsír.Ezért amikor ráállsz a mérlegre nem azt látod valójában,ami benned zajlik! Nem szabad feladni!!!!Én sem akarom,és nekem mindig ez volt a legnehezebb!!na majd most!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_165773 (21)
    2007-01-22  08:59
  5. Torolt_felhasznalo_165773
    Torolt_felhasznalo_165773
    2007. január 22. 09:0922.

    Szia meinschatz!

    Én biztatlak ha kell.Én is most akarok elkezdeni fogyózni csak olyan nehéz innen a géptől felállni.Én 6-7 kg-tól akarok megszabadulni de arra már rájöttem,hogy mozgás nélkül ha le is megy 1-2 kg utána úgyis visszajön.Úgyhogy tornára fel!Nem lazsálni én is fogok még ma.Cindy C.kazettája tényleg szuper igaz hogy utána nagy az izomláz de megéri persze ha rendszeresen csinálja az ember.

    Na csá!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_352434 (18)
    2007-01-22  08:01
  6. Torolt_felhasznalo_165773
    Torolt_felhasznalo_165773
    2007. január 22. 08:5921.

    Helló halih!

    Én is abban a cipőben járok amibe te.Az ünnepek alatt felszedtem vagy 4-5 kg-ot.Most 66 körül vagyok.Az én célom is 58-57kg.Igaz én már nem sulis vagyok van 3 gyerkőcöm,de annak ellenére mindig jó volt az alakom.De most az utóbbi időben nagyon elhanyagoltam magam.Egyedül nagyon nehéz belefogni,de így ha lelkileg segítenénk egymást talán jobban menne.És mondjuk mindig beszámolnánk egymásnak ki mit csinált,hogy áll a mérleg,meg a centi.Én inkább centibe mérem a változást,mert ugye az izom nehezebb a "hájnál"így ha fogysz is megzavarhat a mérleg ha nem mutat változást pedig mondjuk a hasad 2 cm-el kisebb lett.Persze én is méregetem magam mindig és elkeseredek ha nincs változás és mindig feladom.De még nincs késő tavaszik lehetünk még szexik ,hisz még csak most kezdődik a "tél".Na félre a viccet,szerintem vágjunk bele ,áprilisra biztos lesz eredménye.Pedig olyan lusta vagyok,alig akaródzik belefogni,de arra gondolok hogy majd megfordulnak utánam a pasik,az szerintem minden nőnek jól esik/még akkor is ha már gyerekei vannak/.Na csá mindenkinek !!!!NEM SZABAD FELADNI!!Írjatok majd csajok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111643 (17)
    2007-01-22  00:37
  7. Torolt_felhasznalo_119745
    Torolt_felhasznalo_119745
    2007. január 22. 08:4120.

    Ne viccelj...Du. 3-kor vacsorázol, és utána szinte nem is eszel? Ez nagy hiba...Koplalás, amit csinálsz, persze, hogy látszik egy hét után. Ha így folytatod, meg fogsz betegedni, vagy nem fogod kibírni a fogyókúrát, vagy mindkettő. Én csak figyelmeztetni tudlak, a többi rajtad múlik!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_838269 (13)
    2007-01-21  19:54
  8. Torolt_felhasznalo_119745
    Torolt_felhasznalo_119745
    2007. január 22. 08:3719.

    Ha az, amire gondolok, akkor szerintem el lehet felejteni. Biokémiai-kémiai (a negatív H-ionok instabil) képtelenség, amit állít, legalábbis legjobb tudásom szerint. 

    Azt a pénzt költsétek inkább kondibérletre (szerintem)! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (16)
    2007-01-21  22:12
  9. Torolt_felhasznalo_352434
    Torolt_felhasznalo_352434
    2007. január 22. 08:0118.

    Sziasztok!

    De jó, hogy Rátok találtam! Az életem egy örök fogyókúra Most már télleg kell valamit csinálnom magammal, mert ez így nem mehet tovább! Kb. 15 kg-t szeretnék leadni, de mától!!! Nem várok február 1-jéig, mert akkor megint nem lesz semmi az egészből.

    Azt hiszem, néhányótokhoz hasonlóan én is Update-t választom. Meg persze tornázni fogok - legalább heti 3-4-szer.

    Jó lenne, ha motíválnátok kicsit, és ha szükséges, le is szidnátok, hogy végre sikerüljön, és én is a "bombanők" közé tartozhassak a stradszezonra!  

    Móni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_111643
    Torolt_felhasznalo_111643
    2007. január 22. 00:3717.
    Sziasztok!!

    Én is csatlakoznék a leendő bombanőkhöz!! Nagyon megrültem nektek meg ennek a topicnak.
    én is elkezdtem már a változtatást -az ünnepek előtt kb 1,5 hónap alatt le is adtam 5,5 kg-ot. ez annyit jelent, h 65 kg voltam a 165 cm-hez. a célom 58, valamint h ne legyen aránytalanul nagy a hasam... =(
    szóval aztán jöttek az ünnepek meg minden... most kb. 66 kg vagyok, de valahogy képtelen vagyok újrakezdeni, mert a 7végén mindig feladom. pedig nem drasztikus a módszerem: reggelire müzlit, joghurtot, gyümölcsöt esezem, de. 1 gyümölcsöt, ebédre amit a suliban kapok (sajna nem éppen mindig diétás...azért a sütit ki szoktam hagyni, meg a húst is mert nem szeretem), du. pedig 1 gyümölcs+1 müzliszelet. este későn érek haza, így a vacsit hál1istennek könnyen kihagyom. a mozgás is megvan, min. 3x, de gyakran 5x sportolok hetente.

    lehet, hogy azért nem tudom folytatni, mert mostanában nincs időm eleget aludni, és a kialvatlanság miatt lett nagyobb az étvágyam?...

    na mind1, ezen változtatni kel!!! először is megpróbálok lemondani a kávéról. ehhez persze az kell, hogy aludjak eleget, mondjuk moinden nap 7 órát. na ezt ma kapásból nem fogom betartani....(6kor kelek), de azért igyekszem mellőzni a koffeint. és még a hasizmozásra kéne rávenni magam, meg a hétvégéket kell túlélni.

    persze, elvben mindent tudok, csak hát...ti is így vagytok ezzel?

    na nem untatlak tovább titeket

    remélem egymást bíztatva tényleg jó nők leszünk!!!

    sok sikert mindenkinek én megyek hasizmozni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2007. január 21. 22:1216.
    Anna, ha gondolod próbáld ki a SPA méregtelenítést, a neten utána tudsz nézni, hogy mi a lényege. Én eddig háromszor voltam (egy kúra amúgy 10 alkalom), jó volt, és főleg érdekes eredményt produkáltam, de nekem annyira nem jött be, inkább az infraszaunára szavazok, alig várom, hogy kipróbáljam. Tök érdekes amúgy, mert az elmúlt félév életmódjának köszönhetően minimálisra csökkent a narancsbőröm, annak ellenére, hogy abszolút nem foglalkoztam vele. Bezzeg a zsírsejteim...! Szimpi ez a könyv, holnap szerintem beugrok egy könyvesboltba, megnézem közelebbről is. Annyira jó, egész héten szabin leszek, végre sokáig lustálkodhatok reggelente, aztán meg egész nap oda megyek és azt csinálok amit akarok. Juhééééééj!   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (11)
    2007-01-21  18:27
  12. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2007. január 21. 21:5615.
    Helló Vilain! Üdv a csapatban! Szerintem ne hagyd 1-jéig lógva az új szerkódat, kezdj el már holnap vmit. Nem fogod tudni megkerülni a mozgást (pláne úgy, hogy csak feszesedés, és néhány kg leadása a célod), úgyhogy ideje lassan megbarátkozni a gondolattal, de szerintem ezt te is tudod. Én világ életemben lusta dög voltam, ciki, nem ciki, még a kötelező tornaórákról is úgy lógtam el, ahogy nem szégyelltem (bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a tanáraim sem voltak éppen....). Aztán amikor már nem voltak ellógható tornaórák se, csak maradt a tudat, hogy mozogni kéne vmit, én is mindig vmilyen kifogás mögé bújtam. Tornaterembe azért nem mentem, mert a hátam közepére nem kívántam az agyatlan divatmacák látványát, itthon meg azért nem tornáztam, mert "nehogy már az uram lássa ahogy kínlódok..."   Tavaly nyáron elkezdtem én is Norbizni, és szépen el is kezdtem fogyni. Fogytam, és fogytam, aztán kb. 2 hónap után rá kellett jönnöm, hogy mozgás nélkül nem fogom elérni a célom. Ezt a gondolatot még jó sokáig ízlelgettem, szoktam, aztán egyszer csak vhogy nyilvánvalóvá vált, hogy ideje felvennem a tornacipőt. December óta itthon tornázom, és nagyon szeretem, ki nem hagynám semmi pénzért! Lassan dvd kölcsönzőt nyithatnék, mert jártomban-keltemben mindig látok egy-egy lemezt, ami szimpatikus, de így legalább nem lesz egyhangú amit csinálok, és mindig azt tehetem be amihez éppen kedvem van. Egyébként Cindy C. a kedvencem. Jól átmozgat, és nem utolsósorban abszolút teljesíthető is, így a végére az ember lányának nemcsak izzadságcseppei vannak, hanem sikerélménye is. És nagyon fura (el sem tudtam volna korábban ezt képzelni...) de mostanában azt veszem észre magamon, hogy már nem azért csinálom, mert muszáj, hanem mert tényleg jó érzés, arról nem beszélve, hogy szép lassan a testem is formálódik. Az, hogy idáig eljutottam, számomra csoda. Csodákra vagyunk képesek lányok, csak el kell hinni!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_762300 (14)
    2007-01-21  20:03
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 21. 20:0314.

    Sziasztok! Ugye bevesztek a csapatba, és én is bomba nő lehetek február elsejétől??? Az igazság az, hogy én már kicsit korábban felvettem a harcot, nem sokat kellene fogynom, szerintem 4-5 kg elég is lenne, hanem inkább a feszesebb vonalak a célom. Sajna nem tornázom, pedig karácsony után egyenesen egy sportboltba mentem, ahol gyönyörű fitnesszerkót vettem, ami azóta is a szekrényben pihen.  

    Nem vagyok elég bátor elmenni egy terembe, itthon pedig mindig akad más dolgom... Meg úgy érzem, tiszta ciki ilyen löttyedt testtel ugrándozni, vagy hajlongani a csinibabák között. A pilates vonz, de nem vettem még kazit vagy DVD-t, minek is, itthon nem csinálnám. A power walking is szimpi, de ha nem autóval közlekedem, a gyerekemért nem tudok odaérni a suliba. Ezek csak kifogások, ugye, de majd február 1-től..!!! A diéta addig is megy, Norbi Up date, ez már egyszer bevált. Szerintem jobb, mint a kilencven napos, abba mindenki belebukott a környezetemben, aztán meg kétszer annyit híztak vissza.

    Egyébként holnap is egy hétfő lesz, minek várnál kedves topicindító elsejéig, igaza van annak, aki azt írta, hogy addig meggondolatlanul dőzsölnél, s még többet kell majd leadnod. 

    Lenne egy kérdésem is hozzátok: mit jelent az, hogy bombanő, mikor fogjátok azt érezni, hogy már elértétek a célotokat? Mindenkinek nagyon sikeres formálódást kívánok, nyáron majd összekacsintunk a strandon!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_838269
    Torolt_felhasznalo_838269
    2007. január 21. 19:5413.
    sziasztok.én ma egy hete úgy dntöttem,hogy lefgyok. már az uram azt mondja látszika a hasamon,hogy lejjebb ment és a fenekem is. ami azért fura mert nwm teszek semmit sak odafigyelek mit eszek. reggelim álatalában vagy 3 dl tejeskávé vagy frissen facsart naranslé és 3 szem pogácsa. az ebédem 11 órakor kb 20dkg saláta a vacsorám kb. 14:30 és 15 ora között valamilyen hús és köret. ezután már vagy nem eszek vagy egy kefirt csak.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. január 21. 18:2912.

    Majd elfelejtettem:

    Szia Hajni . Örülök, hogy csatlakoztál hozzám és sok sikert a módszeredhez. Én mindig kételkedtem Norbiban talán mert nem bírom , pedig körülöttem sokan fogytak le ezzel a módszerrel.

    Én vmelyik nap a Vital TV-n láttam Rubint Réka tornát, hát az nagyon kemény volt. Kéne szereznem, de csak VHS lenne jó. Alig lehet már VHS-t kapni, gép előtt meg nem tudok edzeni Sebaj, ez csak kifogás  az meg nekünk nem kell ugye lányok . Na nem vigyorgok többet.

    Legyetek jól!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. január 21. 18:2711.

    Sziasztok!

    Hát nagyon örülök nektek. Igen jó, hogy összeverődünk, nekem sokat segít.

    -mooni-! Én a legrosszabb módszerrel fogytam le 13kg-ot és nem ajánlom senkinek:éhezés. Napi 2X ettem, emellett futottam (Monya az én térdem is rossz, nem is szabadna de néha vétkezem , Bíró Ica best of kazijára nyomtam, és egyéb gyakorlatokat csináltam. Most viszont én is más módszert akarok alkalmazni. Ajánlom ezt a könyvet: A francia nők nem híznak. Blogomban leírtam miről szól, de neten is megnézhetitek. Én a Bookline-ról rendeltem.

    Monya! Igazad van ez a halogatás borzasztó, nem egyszer estem bele, de igazából túlzottan nem zavar, hogy halogatom, mert mostanába igyekszem(kb másfél éve  tartani magam. Furcsa, de amióta lement nem híztam. Ingatag a súlyom, de ez nem látszik meg. Egyébként az utolsó simítások a legnehezebbek. Mert logikus, hogy ha nagy a súlyfelesleg abból gyorsabban mennek le a kilók, de ha már kevés nehezen. Egyik bnőm 13kg fogyott Norbival 3 hónap alatt, míg én egy év alatt...szóval kitartás, szerintem ha betartod amiket írtál nem is kell több. Nekem is ennyit kéne és a siker garantált lenne. Ha úg érzed, valamit változtatni akarsz tedd meg. Kevesebb szénhidrát, több gyümi. Ahogy a tested kívánja. Hogy mik azok a "teendők" narancsbőr ellen? elmondom, bár szerintem nekünk nőknek nem újdonság . A taposógép állítólag nagyon jó rá, bnőm hónapok óta használja és múlik neki rendesen. Emellett az esti zuhanynál vízsokk, azaz hideg melegvizes váltózuhany min. 3szor. Előtte és utána vmi dörzsivel dörzsöld át a kényes részeket, esetleg csípked meg, ez segíti a vérkeringést. Utána használj vmi krémet, van bőven választék. Említett bnőm Nivea Goodbye Cellulite-t dícsérte, én Avon Anew-t használok(érezhetően simább a bőröm, isteni) és most akarok venni Babé cellulit elleni krémet. Én a Vichyt is dícsérem, csak nagyon drága . Jah taposón min. 40perc, de konditermin szerintem kevesebb is elég, mert az nagyon kemény .

    Méregteleníteni úgy szoktam, hogy csak leveket iszom és gyümölcsöt eszem. Bár 1 napnál tovább nem bírtam soha, de most megpróbálom. Jól tudjuk ugyanis, hogy a külső problémák kezelését belül kell kezdeni. Paradicsomlé, narancslé, víz, víz, víz és víz. Almát ajánlom, kevés kalória, és kellemes jólakottságérzetet ad. Banán hívógató, de hízlaló is. Ha rosszul vagyok, szőlőcukrot kapok be és jobban leszek.

    Nos megpróbálom holnap a réteseket távol tartani, mozogni. Sok sikert nektek, várom jelentkezéseteket.

    Szép estét! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2007. január 21. 18:0710.
    Helló Druszám!  Szerintem az a legfontosabb, hogy teljesíthető célokat tűzz ki, mind a táplálkozás, mind a mozgás terén, mert ha teljesíted amit elhatároztál, az további erőt ad a folytatáshoz. Én update szerint táplálkozom, mert az elején azt hittem, hogy bűnös dolgok nélkül nem tudok meglenni, meg egyébként se akartam önsanyargató keretek közé szorítani magam. A torna dolog nagy falat volt, mert korábban világ lustája voltam, de mára legyőztem magam, és minden másnap tornázom.  Egyelőre itthon (már-már mániákus dvd vásárló lettem, ma is vettem kettőt, biztos, ami biztos, kizárólag a változatosság kedvéért), aztán tavasszal majd futni is szeretnék (bár a térdem korábban se nagyon bírta). És mostanában, hogy olyan jó idő van, szabadidőmben rengeteget sétálok, a liftet már se itthon, se a munkahelyemen nem használom. Ja, és Pilates! Azt is nagyon tudom ajánlani! Hirtelen ennyi! Aztán a vizsgáid után visszatérünk a részletekre. Addig is sok sikert!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_267680 (7)
    2007-01-21  17:02
  18. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2007. január 21. 17:509.
    Nem akarok kötözködni, de a 3 hónapot jan. 22-hez is hozzá lehet adni... de nem szóltam! Biztos magamból indultam ki, régen amikor azt mondtam, hogy majd hétfőtől, majd jövő héttől, majd jövő hónaptól... na ebből sosem lett semmi, és nem akartam, hogy te is ebbe a hibába ess.  Én tavaly nyáron egyik pillanatról a másikra változtattam, átgondolni se tudtam, hogy mit kell tennem a cél érdekében, hirtelen minden olyan egyértelmű lett, és "csak" tettem, amit az eszem, meg a testem diktált. Eddig kb 15 kg-t fogytam (de ezt se tudom pontosan, mert nem tudom, hogy mennyivel kezdtem, és azt se, hogy mikor, de igazából szerintem ennek ma már nincs is jelentősége). Még legalább ennyitől szeretnék megszabadulni, de ahogy közelebb vagyok a célhoz egyre nehezebb. Hetek (inkább hónapok) óta nem fogyok, bár a tornától a testem formálódik, de nem teljes az örömöm, elbizonytalanodtam.  Lehet, hogy kevesebbet, vagy mást kéne ennem, vagy többet tornáznom? Nem tudom.... Segítsééég! 5 hónap múlva lesz a szülinapom, és addigra bombasztikus formában akarok lenni! A méregtelenítés alatt mit csinálsz? És mik azok a bizonyos teendők, amiket 3 hónap alatt tesztelsz? Nekem igazából nincs különösebb titkom, update szerint eszem, és kb. 2 hónapja tornázom minden másnap. Nem tudom, hogy ezen kívül mit kéne még tennem. Régóta szeretném kipróbálni a fekvő infraszaunát, találtam is egy jó helyet, úgyhogy szerintem holnap ki is próbálom, időmilliomos leszek, mivel egész héten szabin vagyok, juhéééé! Ha tetszik, heti 3x,4x szeretnék majd eljárni, aztán pedig májusban ha szerencsém lesz (vagyis inkább elég pénzem...) végigcsinálok egy csodakezelést.  Most viszont megyek, vár a torna. Vagy én váron a tornát...??  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (3)
    2007-01-21  14:25
  19. Torolt_felhasznalo_932447
    Torolt_felhasznalo_932447
    2007. január 21. 17:198.
    Szia Mooni!
    Szerintem a legeslegfontosabb a mozgás.Én úgy döntöttem egy héten 5ször sportolok majd,talán ez még reális egy hosszú nap után.Tapasztalatból tudom,hogy miolyen fontos a változatos mozgás,hogy ne unj bele,ezért én a futás,a kerékpározás és a kazettára tornázás mellett döntöttem.Emellett a mindennapi életbe is odafigyelhetsz rá,hogy többet járj gyalog-a séta hasznos,vagy többet járj bicóval!
    Ja és örülök,hogy itt vagy!
    Hajni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_267680 (7)
    2007-01-21  17:02
  20. Torolt_felhasznalo_267680
    Torolt_felhasznalo_267680
    2007. január 21. 17:027.
    Sziasztok!
    Hát nekem is kéne kezdenem magammal valamit...
    kb 13kg súlyfeleslegem van, amit szeretnék lefaragni magamról... de a 7-8kg minusszal is megelégednék (kezdésnek)
    Ti a táplálkozás mellett mire figyeltek, ugy értem mennyit mozogtok és milyen formában?
    lehet, hogy ezen a héten ritkábban jövök a vizsgáim miatt, de igyekszem minél többször jelentkezni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1)
    2007-01-21  11:40
  21. Torolt_felhasznalo_932447
    Torolt_felhasznalo_932447
    2007. január 21. 16:436.
    Na igen,ez vagyok én!Már duplán itt vagyok,mert azt hittem az első hozzászólást a rendszer nem érzékelte!Látod,mennyire itt akarok lenni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1)
    2007-01-21  11:40
  22. Torolt_felhasznalo_932447
    Torolt_felhasznalo_932447
    2007. január 21. 16:405.
    Szia Anna!
    Hajni vagyok!Elhatározásaink,mottónk azonosak!Én 10-13 kg -ot szeretnék ledolgozni magamról,Norbi módszerével.Igaz,hogy én holnap kezdem,de szeretnék veled tartani,hogy támogatni tudjuk egymást a céljaink elérésében.Szerintem ez sokat segít!
    Szóval,én már biztos itt leszek!
    Hajni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1)
    2007-01-21  11:40
  23. Torolt_felhasznalo_932447
    Torolt_felhasznalo_932447
    2007. január 21. 16:344.
    Szia Anna!
    Undomiel vagyok és egy nagy elhatározást tettem ma,ami a fogyókúrámmal és az életmódváltásommal van kapcsolatban.Ezért örülök neked annyira,mert szerintem nagy segíség az,ha valaki ugymond társ a próblémában. Nekem nem csak formáznom kell,hanem 10-12kg ot kellene szép lassan lefaragnom,tornáznom.Norbi módszerét választottam, mert nagyon szimpi.Hál' Istennek nem a kétségbeesés vezérel,hanem az ,hogy jobban érezzem magam a bőrömben.Én igaz,hogy holnap kezdem,de a mottóm ugyanaz,mint neked!Örülnék,ha eggyütt csinálhatnánk a dolgot,ki-ki a saját célja felé haladva
    Remélem rendszeresen jelentkezünk!
    Hajni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. január 21. 14:253.

    Kedves Monya616! 

    Valóban igazad van, nem kéne várnom, de azért akarom kerek időpontban elkezdeni, hogy figyeljem 3 hónap alatt azokkal a "teendőkkel" amikkel el lehet tüntetni vagy csökkenteni a narancsbőrt, valóban használ-e és ha igen mennyi idő alatt. Plusz szünetem lesz és akarok 2 napos méregtelenítést csinálni, ami gyakorlatom alatt nem menne.

    Én is hasonlóképpen állok, 13kg mínusszal, de a combom, hasam, vádlim, karom pufibb mint kéne, és ezért akarok étkezésben, mozgásban drasztikusan változtatni, mert ha elhevenyészek nem fog menni. Nem is fogyókúrázni akarok, csak egészségesen élni, és megformálni az alakomat. Ha van vmi ötleted, vagy ami nálad bevállt, vagy kérdésed van fordulj hozzám, én is ezt teszem ha nem baj , jó ha az ember nincs egyedül, mégha virtuálisan is.

    Sok sikert 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (2)
    2007-01-21  12:12
  25. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2007. január 21. 12:122.
    Szerintem ne várj 1-jéig! Kezdd el ma, vagy ha ma nem akarod, akkor holnap (ne adj esélyt azoknak a felesleges kalóriáknak, amiket a következő 10 napban azért vinnél be, mert elsejétől már úgysem lehet!)! Én holnaptól tervezek vmi újat, ideje a nyári hónapok előtt turbó sebességre kapcsolni.  Bár igazság szerint elég tanácstalan vagyok, hogyan kezdjek hozzá, mert kb. 15 kg-val vagyok kevesebb a fél évvel ezelőtti "önmagamhoz" képest, és normálisan táplálkozom, minden másnap tornázom, és jól is érzem magam így, de mivel még van mit lefaragni, ezért éreznék vmi késztetést további megszorításra, plusz "szabályra". Másrészt viszont tudom, hogy vmi reális dolgot kéne kitalálni, mert az ésszerűtlen önsanyargatás semmi jóra nem vezet....... itt tartok most........  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1)
    2007-01-21  11:40

Címlap

top