Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztrológiai jegyek és karmák

mamóka67
Létrehozva: 2008. március 30. 08:11

Többen kértétek, hogy írjak az asztrológiai jegyekről, hogyan áll össze egy horoszkóp képlete, hol látható benne a karma?

Kérdéseitekre szívesen válaszolok, amennyiben tudok és az időm is engedi.

  1. 2012. szeptember 3. 15:3012101.

    Ilyen formában, csakúgy, mint a Sárkányt még nem elemeztem a Patkányt.

    Lehet, hogy véletlen ez a széthúzás, mert azért a horoszkóp egyéb jelei is döntően befolyásolhatják egy közösség összetartozását.

     

    A Patkány egyébként okos, intelliges, és hihetetlenül ravasz, mindig megtalálja a céljához vezető legegyszerűbb utat.

    Becsvágyó, és nem fél kockáztatni, de elég okos ahhoz, hogy ha kell, megfelelően óvatos maradjon.

     

    Kedvessége és természetes viselkedése miatt nagyon kedvelik.

    Hatalmas erők és belső ellentmondások feszülnek benne, ezek ösztökélik arra, hogy kimagasló eredményeket érjen el, még többre tegyen szertakár szellemiekben, akár anyagiakban.

     

    Gyakran válik egy eszme megszállottjává, Következetesen kűzd az igazáért, még akkor is, ha tudja, az ügy kudarcra van ítélve.

    A vereség nem szegi kedvét, sőt, még több erőt önt belé.

     

     

    Szerintem itt is figyelembe kell venni a mi asztrológiánkat is, mert a kínai átfogóbb, és egy teljes évben születettekre vonatkozik.

    Viszont talán ezért többféle színt ad a szülöttének.

    előzmény:
    Sarkofag (12099)
    2012-09-03  15:05
  2. 2012. szeptember 3. 15:1612100.

    Ez a második válaszom, mert az első elszállt!

     

    Szóval a tananyag a topik 2868 sz. hsz-nál kezdődik (kb)

     

    az Anubisz hatása a szülöttére a következő:

     

    "Egy kissé paradox egyéniség vagy. Magányra vágysz, ugyanakkor szenvedélyesen keresed a társaságot. Rejtélyes vagy, tele titkokkal, inkább az árnyékot kedveled, mint a fényt, inkább maradsz névtelen, mint válsz híressé, ez diszkréciód titka.

     

    Rendkívüli érzékenység jellemez, és mindenáron lojális maradsz, magaddal és másokkal is őszinte vagy. Igazi idealista, tele túláradó érzelmekkel, aki számos csalódást szenved el életében, de ezeknek nem marad semmilyen hatásuk.

     

    A szenvedések gyakran kihozzák depressziós hajlamodat, de képes vagy uralkodni bizonytalanságodon, és egyedül is megtalálod a megoldást problémáidra.
    Természettől fogva tehetséged van az emberekhez, a tanításhoz, a gyógyászathoz, főleg a pszichológiához, köszönhetően a tudat alatti világ megértésének. "

     

    (idézet)

     

    Ha az általánosságoök ennyire jellemzőek, akkor képzeld milyen a személyre szabott horoszkóp!

     

    előzmény:
    chrysocolla (12095)
    2012-09-03  11:43
  3. 2012. szeptember 3. 15:0512099.

    Érdekes ez a kínai horoszkóp-osztály téma.

    Patkány évében születtem, az általános és középiskolai osztályomra is a klikkesedés volt jellemző. 

    Az osztálytalik kudarcba fulladnak mert alig megy el valaki, viszont a különböző csoportok a mai napig tartják a barátságot. Ez jellemző a patkányokra? 

  4. 2012. szeptember 3. 15:0012098.

    Nagyon érdekes, amit mondasz, ezt én még így nem elemeztem.

     

    De most rájöttem én is pár összefüggésre.

     

    A fiam Ló évében született, és még az általános iskolai osztályával is összejárnak, szintúgy a gimnáziumival is. (46 éves)

     

    A lányom, aki Kos-Oroszlán, a Sárkány évében született, és bizony igaz rá és az osztályára, hogy nem sűrűn találkoznak.

     

    A Sárkányok mottója:

     

    "Új ajtók, és új lehetőségek nyílnak meg most előttem...."

     

    Kínában a Sárkány a szerencsét szimbolizálja, így nem csoda, ha a jegy szülöttei is az égiek kegyeltjei.

    Kimondottan szórakoztató társaságot jelentenek, ám, ha túl nagy a zűrzavar, hajlamosak alámerülni a képzeletük világába.

     

    A Sárkány egyszerre realista és álmodozó, öntudatos, kreatív és tetterős.Tüzes temperamentumának és gyengédségének köszönhetően igen jó szerető (!) (Na hallod??)

     

     

    Szóval, azt hiszem, minden aspektusból hozod a formádat!!!...:)))

    előzmény:
    koltozs (12094)
    2012-09-03  10:58
  5. 2012. szeptember 3. 14:4412097.

    Sajnos, nem tudom használni a hangulatjeleimet, mert akkor betennék többfélét is, így maradok a   :)))) LOL stb mellett.

     

    Ez, a nevezzük "novellának", vagy talán helyzetjelentésnek, pont jókor jött nekem hétindítónak.

     

    Itt küszködöm a "megfejthetetlen" horoszkópokkal, izzadok a melegtől, únom már a világot is,és akkor jössz te -mint már annyiszor - és felvidítasz, megnevettetsz, és visszaadod az életkedvemet!

    Tudod Koltozs, nincs rá más szó, csupán annyi, hogy KÖSZÖNÖM!.

     

    Most már csupán abban reménykedem, hogy a kihagyott aktus, adott egy kis pozitív ösztönzést az otthoni kielégüléshez.

    Egyébként félretéve a viccet, gratulálok a döntésedhez!

     

    Tényleg elnézést az ilyenfajta beszélgetésre kényesebb topiktagoktól, de ezt nemigen lehetett más szavakkal ilyen élethűen megfogalmazni....:))))

    P.M.

    előzmény:
    koltozs (12093)
    2012-09-03  10:49
  6. 2012. szeptember 3. 12:1412096.

    Szia pontypandy!

     

    Gyűjtögetek szorgosan ahogy időm engedi.

    Viszont lenne egy kérdésem: ez a kereső mindig ilyen vagy csak velem tréfálkozik? Ha beírom hogy 1. óra vagy 1. lecke, nem ad ki semmi olyat.

    Sokszor a szó nem is szerepel az egész megjelenített oldalon..

    hogy kéne ezt akkor csinálni? Nem értek ehhez azért kérdezem, te biztos kitanultad már a használatát.  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299877 (12081)
    2012-09-02  17:46
  7. 2012. szeptember 3. 11:4312095.

    Kedves Mamóka67!

     

    Nemrég az egyiptomi horoszkópokat nézegettem és bevallom elég szkeptikusan kezdtem hozzá az olvasáshoz.

    Viszont amikor elolvastam a sajátomat is, egyértelmű volt hogy azért nem hittem ezeknek a leírásoknak mert még nem olvastam a rám jellemzőt

    Anubisz a halál és a túlvilág istene, felügyelte a mumifikáló ceremóniát. Figyelte az elhalálozókat, megvizsgálta a lelküket, és védelmet, békét ajánlott nekik. Szigorú. Mindent feketén-fehéren lát, nem szeret kompromisszumot kötni. Rejtélyes vagy, tele titkokkal, inkább az árnyékot kedveled, mint a fényt, inkább maradsz névtelen, mint válsz híressé, ez diszkréciód titka. Rendkívüli érzékenység jellemez, és mindenáron lojális maradsz, magaddal és másokkal is őszinte vagy. Igazi idealista, tele túláradó érzelmekkel, aki számos csalódást szenved el életében, de ezeknek nem marad semmilyen hatásuk.

     

    Szerintem elég erősen skorpiós a leírás, nemde?

     

     

    előzmény:
    mamóka67 (12092)
    2012-09-03  10:35
  8. 2012. szeptember 3. 10:5812094.

    Szia Mamóka!

     

    A Kinai asztrológia szerint én:

    - a Tűz Sárkány évében

    - a Tűz Sárkány órájában

     

    születtem.

     

    Ez elég jól megfelel a mi nagyon hangsúlyos Kosunk-nak, amint ismersz is.

     

    Ez nekem akkor segített, amikor nagyon rossz lehetőségeim voltak. Akkor mondogattam magamban, h egy dupla Sárkány tuti győztes!

    Sajnos elég magányos így a csúcson, szemben a Kutyával, aki viszont falkában szeret támadni.

     

    Amit megfigyeltem, h pl osztályközösségek mennyire összetartóak, abban látható, h milyen jegyben születtek a Kinai asztr. szerint.

    Pl: a Kutya évében fogantak évfolyama sokkal összetatóbb, még évekkel a végzés után is rendszeresen találkoznak, míg mi Sárkányok már anno is elég széthúzók voltunk.

    Van másnak is ilyen tapasztalata?

     

    előzmény:
    mamóka67 (12092)
    2012-09-03  10:35
  9. 2012. szeptember 3. 10:4912093.

    Kedves Mamóka!

    Utólagos engedelemeddel bulvárba fordítanám egy korábbi, teljesen más kérdésemre adott válaszodat. Írói (költői (-:) vénámat felhasználva átszíneznék kicsit egy minap velem megtörtént esetet.

     

    A 8. Házad Skorpióval indít, ebben az esetben annyi köze van a halálhoz, hogy érdekel, de nem rettegsz tőle. 

     

    Csütörtök reggel arra ébredtem, h valószínüleg becsípődött a derakam.

    Már láttam magam tolószékben, nyomorékként leélve az életemet, miközben próbáltam rávenni lassan iskolás gyerekeimet, h vegyék fel a cipőjüket egyedül, mert nem tudok hozzájuk lehajoli.

    Kész, ez van. Hátha napközben bejáródik. Gyógyszert még nem vettem be.

     

    Érdekel az ezoteria de megmaradsz csupán ösztöni szinten. 

     

    Miután napközben sem javult a helyzet, gondoltam felhívok egy masszőrt, hátha tud segíteni. Telefonom névjegyzékében scrollozva, felvillant előttem egy régen látott ismerős, aki bioenergetikus/csontkovács/természetgyógyász és egy hirtelen ötlettől vezérelve felhívtam: Tudna-e segíteni rajtam?

     

    Ami még jobb, hogy biztosított a libidód életed végéig...:)))) 

     

    A megbeszélt időpontban találkozunk. Mondja vetkőzzek le, először csak derékig. Oké. Gondolom az orvosnál is vetkőzöm, h megvizsgáljon. Meg masszírozni sem lehet ruhástul.

    Aztán, belecsapunk a lecsóba!!!

    Hát az én hátproblémámat szexszuális kielégületlenségem okozza!

    Valahogy mindig ide lyukad ki, már emlékszem korábbi alkalmakra. Hozzáteszem ismeri, kezelte a férjemet, akinek sose kellett levetkőznie, valamint felesége régi barátnőm.

     

    Ami a mostani helyzeteddel kapcsolatos, az a józan, racionális gondolkodás, ami az Aszcendensedből árad, a Skorpió 8. Ház esetében. 

     

     Aztán elérünk egy pontig, amikor azt mondom: Vége. Nem vetkőzöm tovább, nem csinálok "kefélő" mozdulatokat átölelve őt, mégha ez az egyetlen módja is a gyógyulásnak. Van nekünk egy jó kis gyógyszerünk, ami rövidtávon megoldja a problémámat. Mondja, nem érti, korábban nem voltam ilyen prűd. Ah! Meg hogy miért kerülöm mostanában. Aztán eszembe jut, h én korábban is prűd voltam, csak nem mertem szólni, inkább elkerültem.

    Szóval lehet, h kihagytam az évszázad numeráját (elnézést attól akit sért ez a szóhasználat), de boldogan, felszabadultan mentem haza a családomhoz.

     

    P.S.: Ja! De becsületére legyen mondva az embernek, valamit mégis csinált, mert sokkal jobb lett a hátam, már gyógyszer nélkül dolgozom!

     

     

     

    előzmény:
    mamóka67 (12062)
    2012-08-28  17:24
  10. 2012. szeptember 3. 10:3512092.

    Most tekintsünk egy kicsit ki  a mi horoszkóp rendszerünkből

    és nézzünk bele több kultúra horoszkópjába is.

     

    Az INDIÁN horoszkópoknál az ő világuk és gondolkodás módjuk eltér az európai életfelfogástól.

    Míg mi racionálisan és megfontoltan gondolkodunk, az indiánok életében az érzelmek és a természet tisztelete játssza a központio szerepet.

    Ezt a szemléletmódot tükrözi a horoszkópjuk is, amely a totemek világát idézi.

    Így kap szimbolikus jelentést a sólyom, a hód, a szarvas, a harkály, a lazac, a barnamedve, a holló, a kígyó, a lúd, a bagoly, a vidra és a farkas alakja.

     

    A KÍNAIAK naptára holdfázisokra épül, ami szerint egy holdévben 12 nagyjából 29 és fél napos hónap van.

    Az időt 60 éves ciklusokra osztja.

    Az egyes jegyek nevének kialakulása a legenda szerint úgy történt, hogy Buddha minden állaltot meghívott: ünnepeljék együtt az új évet.

    Csak 12 állat jött el, és elismerésképpen mindegyikük kapott egy esztendőt: a Patkány, a Bivaly, a Tigris, a Macska, a Sárkány a Kígyó a Ló,a Kecske, a Majom, a Kakas, a Kutya és a Disznó évét.

     

    A KELTÁK papjai a druidák számításai alapján a napév tulajdonképpen egy 13 hónapos holdnaptár, egy szökőnappal.

    A hónapokat egy-egy szent fájukról nevezték el. hiszen hitük szerint ezek az ősi szellem kozmikus szimbólumai.

    Így a fűz, a nyár, a berkenye, a kőris, az éger, a galagonya, a magyal, a tölgy, a mogyoró, a repkény, a szőlő, a nád és a bodza nyert különleges jelentőséget.

    A születési időpontokból megállapítható, ki melyik jegybe tartozik, és melyek a jellemzői

     

    A ÓEGYIPTOMIAK bonyolult számítások alapján jutottak arra a következtetésre, hogy bizonyos időszakok egy-egy istennek vannak szentelve, akinek tulajdonságaiban az ember is osztozik, aki ekkor született.

    Az istenek: Hathor, Ámon-Ré, Su, a Szfinx, Ozirisz, Ízisz, Thot, Hórusz, Anubisz, a Főnix, Basztet és Szakhmet.

     

     

    Ezeken kívül rengeteg téma szerint készítenek horoszkópot az emberek (kutya-macska, vércsoport, stb.), mi a tradicionális asztrológia módszereit tanuljuk és használjuk itt a fórumunkban, mely 12 jegyre épül, a bolygókra, melyek fontos cselekvő archetípusok, a fényszögekre, melyek az egész rendszert összefogják, és a házakra, melyek az ember legfontosabb életterületeit jelölik.

    Mindezeket a karma előírásai és az inakrnációk elfogadása alapján.

     

    Örülnék, ha tudnátok példákat hozni a fent említett asztrológiai típusokra, például: mi jellemző  egy Mogyoró jegyre? esetleg a Kígyóra?

    Szívesen veszek minden ismeret leírását, mely más horoszkóp készítésekre vonatkozik!

  11. 2012. szeptember 3. 09:5512091.

    Nem tudom, emlékszel- e, hogy erről a témáról mi már beszélgettünk, a javaslatom nekem is az volt, hogy tedd végre függetlenné magadat, ami nem zárja ki azt, hogy napi kapcsolatban maradj velük.

     

    Tisztelem a szüleidet, de ismerve édesanyád horoszkópját, az az érzésem, hogy pszichés ez a ragaszkodás, sőt azt hiszem valami karmikusat is találtunk abban, hoyg ennyire köt magához.

     

    Erre mindenképpen megoldást kell találnod, mert így csak "tocsogsz" a karmádban, és magától nem fog megoldódni.

     

    A radikálisabb megoldás, ha csupán a tudásoddal (gyógyítás) reagálsz , és továbbra is "távol" maradsz, mert előbb- utóbb be kell látniuk, hogy ez a te utad.

     

    A Skorpió Holdddal inkarnálódott gyermek alakítja ki lélekben a lehető legnagyobb közelséget az anyjával, de ebben benne van az anya is, akit a lélek választott (pont ezrt!)

    Az anya és gyermek egy egy sors-, köteléket alkot az esetedben, mely nehezen szakad el.

     

    Ilyen esetben az sem ritka, hogy a gyermek átveszi az anya szenvedéseit, és ő is szenved.

    Nálad ez hogyan működik?

     

    Az érdekes ilyenkor az, hogy az  életutak ilyen hasonlósága sem jelenti azt, hogy a kapcsolatuk érzelmileg szívélyes vagy közvetlen lenne.

    előzmény:
    AnchorRose (12085)
    2012-09-02  22:13
  12. 2012. szeptember 3. 09:3512090.

    Szilfa774 fejtésével kezdem az új "tanévet".

     

    Régi kéréseket teljesítek, vagy legalábbis megpróbálom, közben beszélgethetünk sok mindenről, ami asztrológia.

    Vároma a téma felvetéseiteket.

     

    Szilfa Szűz Nappal, Rák Aszcendenssel és Szűz Holddal született.

    Stellium van a Szűzben, mert itt van a Merkúr, de még a Veszta is, tehát nagyon karakteres ez a jegy Szilfa megítélésében.

     

    Ilyen esetben a jegy (Szűz) általános jellemzői hatványozottan érvényesek szülöttjére.

     

    Bolygóid állása azt mutatja, hogy befelé forduló egyéniség vagy, aki titkokat őriz, azokat nem ossza meg a külvilággal.

     

    Gyakori hangulatváltozásaidat időnként értetlenül fogadja a környezeted. A Szűzre és a Rákra is jellemző ez a megnyilvánulás, így aztán öszefognak, amikor valamilyen érzelémi inzultus ér.

     

    Lelkiismeretes vagy és aggályoskodó, az életed középpontja az otthonod. Mivel félszt a csalódástól, ezért csak kevés barátot tartasz, gyanakvásod visszatart, hogy megbízz bárkiben.

    Gyűjtögető típus vagy, nehezen dobsz ki valamit, mondván, ez még jó lesz valamire.

     

    Tartózkodó és áldozatkész vagy, hamar sértődsz, főleg akkkor, ha a segítségedet, szeretetedet nem úgy fogadják, ahogyan elképzelted.

    Mivel kevés az önbizalmad, ezért minden apróságért meg tudsz sértődni, legalábbis legbelül, olyankor is, ha nem mindig mutatod ki.

     

    Álmodozó vagy, aki az ideális partnert keresi, és elképzelhető a horoszkópodra nézve, hogy ez egy elérhetetlen személyben testesül meg.

    Ha sikerül megtalálnod a nagy Őt, akkor azt a Rák Aszcendensed ragaszkodásával öleled magadhoz, és ezer szállal kötődsz hozzá.

    Ezt a fajta kisajátítást csupán kevesen tudják jó szívvel és sokáig elviselni. Erre figyelj oda, egyik karma feladatod, hogy ezeken a szálakon lazítani tudjál, és akkor boldogabb leszel.

     

    Szívedben gyakran ébred féltékenység, vannak esetek, amikor másokhoz hasonlítod magadat, és az önbizalom hiányod miatt az eredménnyel elégedetlen vagy.

     

    Aprólékos gonddal szedsz mindent apró darabjaira ami érdeklődési körödbe kerül, hogy eljuss annak lényegéhez

    A feladataidnak általában alá rendeled magadat.

    A karmád arra int, hogy tanulj meg bízni másokban és a jövődben, és ne legyél túl kritikus.

     

    Új Hold idején születtél, amikor a Nap eltakarta a Holdat, ill pár fokkal előtte járt.

    Ilyenkor azzal az elvárással jön a lélek erre az inkarnációjára, hogy valami újat alkosson. Feladatod itt, hogy tapasztalatokat gyűjts, a következező életed még teljesebb kiteljesedésére. Ennél a Holdállásnál a kulcsszó a keletkezés, a saját eszméid kivetítése a világba. Tanítani jöttél az embereket, ez lenne a te utad. Ez a tanítás bármi lehet, amivel az emberek előbbre jutását szolgálod.

     

    Születésedkor a Napod közelében volt a Veszta aszteroida,  mely állás erősen növeli a szellemi koncentrációdat. Ez a kis sérült női archetipus, a Veszta elsősorban a fókuszáló képességet segíti elő és mindennek, amit megérint egyfajta kívülállást, felülemelkedést kölcsönöz.

     

    Rád jó hatással vannak karmikusan ezek a kis aszteroidák, mert a Pallasz Athene is a képletdben a Plútó közelében volt születésedkor, segít megsokszorozni az erődet ahhoz, hogy növeld az önbizalmadat , és nagymértáékben segít abban is, hogy elmélyítsd a tudásodat, bölcsességedet.

     

    A Hold rajta ült születésedkor az IC-n a képletünk egyik legkarmikusabb pontján. Jelzi, hogy az édesanyádat az előző életedből hoztad, ott is anya és gyermeke voltatok, és mivel ez elég változékony életterület (Szűz) ,a kapcsolatod is változékony vele. Erőteljes matriarchális inkarnációid voltak, és most is fontos számodra az anyai szellemi örökség.

    Sok esetben szorongsz, hogy ezt a rád kiszabott karmát - miszerint az édesanyáddal fenntartott bensőséges kapcsolatot - tudd teljesíteni.

     

    Nehéz fényszög visz ettől a Holdtól a Neptunuszhoz, mely erőteljesen befolyásolhatóvá és félrevezethetővé tesz, amit te magad talán észre sem veszel.

    Karmikus feladatod ennél a konstellációnál, hogy határozott célokat tűzz ki magad elé, és zárkózz el mások ígéretei elől.

     

    Az Uránusz olyan helyen van a képletedben, ami a nem mindennapi szerelmet  mutatja, abba is az újítás híve vagy.

     

    Nagyon sok dolgot rejt még a horoszkópod, de természetesen ennyi fért a topikba, mert sokan várnak rám, akik szeretnének még egy kis betekintést a sorsukba.

  13. 2012. szeptember 3. 06:0512089.

    Na de mikor!

    Már egyszer megpróbáltam, erre mindkettő lebetegedett, haza kellett költöznöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299877 (12088)
    2012-09-02  22:44
  14. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. szeptember 2. 22:4412088.

    haha, Skorpió Hold :)

     

    elköltözöl, minden jó lesz. 

    előzmény:
    AnchorRose (12087)
    2012-09-02  22:14
  15. 2012. szeptember 2. 22:1412087.
    Persze úgy, hogy élnek és végre rábólintanak a döntéseimre, erőlködés s befolyásolás nélkül.
    előzmény:
    AnchorRose (12085)
    2012-09-02  22:13
  16. 2012. szeptember 2. 22:1312086.
    1005 helyett 100%
    előzmény:
    AnchorRose (12085)
    2012-09-02  22:13
  17. 2012. szeptember 2. 22:1312085.
    Jó is lenne! Igazán akkor lenne az, ha végre 1005-ba függetelnedhetnék mind a szülők véleménytől, mind a szülői háztól... Már nagyon hiányzik az önálló és teljesen független lét(ezés), az érzés, hogy nem szólnak bele semmibe, hiába van saját fizetésem... Már nagyon várom ezt a pillanatot... nagyon...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299877 (12084)
    2012-09-02  21:57
  18. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. szeptember 2. 21:5712084.
    ...felnőtt élet...
    előzmény:
    AnchorRose (12083)
    2012-09-02  21:52
  19. 2012. szeptember 2. 21:5212083.

    Itt vagyok :)

    Csak vagy nyaraltam, vagy dolgoztam :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299877 (12082)
    2012-09-02  17:47
  20. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. szeptember 2. 17:4712082.
    AR, merre jár, vajh?
  21. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. szeptember 2. 17:4612081.

    Szia, nem kell ahhoz Skorpió Plútó, h mindent tudni akarj 

    Járt már itt az évek alatt sok okos Bika, aztán jó Bika módjára "jól laktak" az asztrológiával, és eltűntek. (persze nem csak ők...)

    Sok sikert a gyűjtögetéshez! Ha meglesz, kincset ér!

     

     

    előzmény:
    chrysocolla (12079)
    2012-09-01  14:51
  22. 2012. szeptember 2. 14:2712080.

    Sziasztok!

     

    Azt szeretném kérdezni hogy megvan-e esetleg valakinek összegyűjtve az összes lecke anyaga doksiban? Ha túl nagy kérés, tekintsétek tárgytalannak majd kimásolgatom egyesével.

  23. 2012. szeptember 1. 14:5112079.

    Szia Mamóka67!

     

    Szeretnék akkor feliratkozni én is képlet-fejtésre mert bár sokat olvastam asztrológiai témájú könyveket de a saját képletem "lényegét" homály fedi.

    Türelmesen várok (Bika Nap), nagyon lelkesedem (Oroszlán Asc) az asztrológiáért (Skorpió Hold).

    Az adataim: 1984.05.15, 11:28, Miskolc

    Biztos hogy fél 12 körül születtem, valószínűleg +/- 10 perc lehet az eltérés, tudom hogy ez sok de nem tudom mostanában megnézetni a kórházban. Buzsáki Gábortól kértem elemzést ő 11:28-at írt a képletre.

     

    Elkezdtem kigyűjteni a "tananyagot" tőletek de a kereső néha igencsak megtréfál

     

    Én mostanában Griga Zsuzsanna könyveiből próbálok okosodni de annyira összetett ez az egész karmaasztrológia hogy lassan megy.

    Vannak retrográd bolygóim, bi-direkciós a fényszögeim nagy része, disszociális is van, oldott oppozíciók, skorpió stellium, deklinációs piramis...hogy csak néhányat említsek. Nem igazodom ki ezeken, mert csak részleteiben látom a dolgokat, még "kicsi" vagyok látni az egészet.

    Fő jellemzőim közé tartozik hogy azonnal( Kos Merkúr) mindent tudni akarok( Skorpió Plútó) és ezek szemben állnak a 9-es, 3-as házban de a Neptun oldja trigonnal és ugye szextillel. 

    Ennyit rólam, "kioroszlánkodtam" magam mára

     

    Mivel nem vagyok gyakorlott fórumozó és az asztrológiát sem tanártól tanultam úgyhogy ha hülyeséget írok, nyugodtan javítsatok ki

     

    Chrysocolla

  24. 2012. augusztus 31. 22:0312078.

    Szia chrysocolla!

     

    Mindig örülök, ha valaki olyan téved be hozzánk, akit érdekel az asztrológia.

     

    Így aztán téged is szeretettel üdvözöllek, és nyugodtan kérdezz, mindenre válaszolni fogok - amire tudok.

     

    Vége a nyárnak, várakozni csak a fejtésekre kell, de beszélgetni minden kérdésben szeretünk!

    P.M.

    előzmény:
    chrysocolla (12077)
    2012-08-31  17:04
  25. 2012. augusztus 31. 17:0412077.

    Sziasztok!!

     

    Mivel engem is nagyon érdekel az asztrológia úgy gondoltam csatlakozom hozzátok:-) Kb. 1 éve tanulom könyvekből, cikkekből,stb. elég intenzíven és pár hónapja olvastam a Transzcendentális asztrológia c. könyveit G. Zsuzsannának és rögtön éreztem hogy ez érdekel a leginkább, mármint a karmaasztrológia! Lenne néhány kérdésem amire szeretnék választ kapni, ha sokan vannak előttem türelmesen várok persze! Örülök hogy a témával foglalkozó közösségre bukkantam:-)

     

    Üdv: 

     

    Chrysocolla

Címlap

top