Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FOGYI 08.09- től! :)

Torolt_felhasznalo_212365
Torolt_felhasznalo_212365
Létrehozva: 2010. augusztus 8. 14:57

A cím önmagáért beszél! :)

Fogyihoz keresek társakat egy jó kis csapatot akikkel bíztatjuk és támogatjuk egymást. Akinek szintén van feleslege és szeretne megszabadulni tőle azt várom holnaptól itt a topicon!

Személy szerint 8 kilótól kéne megszabadulnom.  

 

 

  1. 2010. december 2. 22:05901.

    Köszi a linket, megnézegettem az oldalt. Igazából azzal nincs gondom, hogy miket ehetek, csak ezekből nem mindig tudom úgy összeállítani étrendem, hogy az változatos legyen. Sajnos nem is vagyok egy konyhatündér, úgyhogy most karácsonyra is konyhai eszközöket kértem, hogy fejlődhessek 

     

    Egyébként a mozgással nincs gond, heti 2-szer, jobb esetben 3-szor járok spinningre. Sőt, hétfőn megyek spinning maratonra, kipróbálom magam, mennyit bírok. Kihívás, de lelkes vagyok! 

     

     

    Szép estét! 

    előzmény:
    MRM (900)
    2010-12-02  16:20
  2. MRM
    MRM
    2010. december 2. 16:20900.
    Ezt mutattam mar? Angolul van, majd ha egyszer lesz idom, leforditom. az 1 es 2 csoportbol kellene csak taplalkozni, a 3 meg neha oke, de a 4 es 5-ot tejesen el kene hagyni... Mi egesz jo uton vagyonk :)
    előzmény:
    MRM (899)
    2010-12-02  16:17
  3. MRM
    MRM
    2010. december 2. 16:17899.

    Tia, a nadcukor ugyanaz a cukor, mint a cukorrepabol keszult, semmivel sem jobb. bionak bio, de szerencsere a cukorban meg nincs annyi ramaty adalek, hogy ez (szerintem) szamitana. Itt pl nem lehet repacukrot kapni, csak nadcukrot. Sima kristalycukor, porcukor, kockacukor stb mind cukornadbol van (piacokon lehet kapni a nadat, nem tudom mit csinalnak vele). Itt nincs cukorrepa. Szoval az is ugyanolyan sima cukor. En barnacukrot hasznalok, az is ugyanugy kaloriadus, mint az osszes tobbi cukor, csak nincs annyira finomitva, nedvesebb. Es sokszor a felet steviaval helyettesitem. Sajnos a mezet nemnagyon szeretem :(

    A lencsefozelekbe sovany fustolt sonkat tettem, nem szalonnat, szalonnat nem ettem nagyon regen, a zsir miatt (az egesz szalonna zsir ugye) nem fer bele az etrendbe. Pedig finom :( De marha finom lett a lencse, es meglepodtem, hogy ilyen alacsony a kaloriaja, a babnak masfelszer annyi. En ecet nelkul keszitem a lencsefozeleket. Nyamm. 

    kemeny izomlazzal kuzdok a combomban elol hatul pusz a fenekemben :) Brazil butt-ot csinaltam a napokban. Ma suru napom lesz, asszem megyek is, marha keson keltunk (6:30 kor). Szeretek 5 fele kelnii. Na majd meg bekukkantok.

    Szandra, arra vigyazz, hogy ne egyel kevesebbet, mint a metabolikus egetesed, mert akkor a szervezeted ehezik. Mozgassal kell elerni a kaloriadeficitet. En, ha nem csinalok SEMMIT egy nap, csak ulok, setalok a lakasban, akkor 1650-1700 kaloriat egetek egesz nap (24ora alatt) ez nagyon silany. Tegnap vagy 3400-at egettem, mert munkahelyen futkaroztam, aztan mentem bevasarolgatni ide-oda, szal kemeny nap volt. A mozgassal tudsz kaloriadeficitet csinalni. Seta, seta seta! :) Ferjem neha 3 orat gyalogol van, hogy 1000 kaloriat is eleget vele, na akkor mar tudsz enni rendesen, nem csak csipegetni :)

    Puszi mindenkinek :)

    Marcsi 

    előzmény:
    *Tiara (897)
    2010-12-02  09:00
  4. 2010. december 2. 13:34898.

    Sziasztok!

     

    Látom mindenki új lendületet vett 

     

    Én is folytatom azt, amit eddig, meg majd januártól kezdem megint a homeopátiás szereket szedni, azt mondta a hölgy, hogy most egy picit pihentessem, karácsony után úgyis kell a méregtelenítés.

     

    *Tiara

     

    Megköszönném, ha küldenél étrend mintát. Az ötletekből sosem elég.

    Egyébként eddig is odafigyeltem mit eszek, szóval azért a napi kb. 1300 kalóriát nem táblás csokiból hoztam össze 

     

    Írtam korábban mikor mit ettem, az kb. hány kalória, majd most elkezdem megint.

     

    Szép napot! És kitartás mindenkinek!  

    előzmény:
    *Tiara (897)
    2010-12-02  09:00
  5. 2010. december 2. 09:00897.

    Sziasztok!

    Szandra, 1700-1800ba nagyon sok kaja fer, attol fugg, mit szeretsz, de ha gondolod, majd en is kuldok ilyet, mert amig irtam jokislany modjara kb enniyt lottem be: 1600-1700et. De a mozgas mindenkeppen kell melle!

    kanmeo: a xilitet hol vetted es mennyiert? en egyelore  asima cukor helyett bio nadcukrot hasznalok, de csak sutikbe, mert mashoz nem hasznalunk, pl. a kakot es teat is csak siman, cukor nelkul keszitem augusztus ota. Tegnap tettem egy kis mezet a teamba, de nem izlett igy meg sem ittam...

    MRM: az edzo termeszetesen tojik ram, az edzotermes csaj nagyon rendes volt igy is, mert a berletem lejart mar mult ho 9en de az emlitett okok miatt hosszabbitott. o meg igy is kedvezett nekem, mert nem ok alkalmazzak az edzot, csupn segiteni probalt, hogy ne kelljen kifizetnem az edzo magas dijat, hanem o kooperalt vele, es igy volt sima berlet helyett duplaaru sima, ami az edzore is jogosositott, de nincsenek kozvetlen kapcsolatban, csupan az ajtob van kint az edzo elerhetosege, stb. Azert mar jeleztem a tuljanak, hogy az edzot elerni nem lehet:((((( Bar most abbat varnak hetfore, nem hiszem, h. ez most akar huszadlagos helyet is kap az eletukben.  A lencsefozelek jo oitlet bar en nem nagyon szeretem.... a szalonnat meg plane nem, de ha sutoben sult fasirtot csinalnek... az is szinte zsirmentes:)))))

    mennem kell, szep napot!

    Tia

    előzmény:
    Szandra04 (892)
    2010-12-01  09:31
  6. 2010. december 2. 01:31896.

    Szia Kameo!

     

    Az en programomrol beszelhetek reszletesebben, illetve azt tudom pontosan.

    Ott kell kezdeni, hogy mikor Junius 15-en elkezdtem a jelenlegit beallitottam, hogy 180 nap alatt fogok leadni 22.5 kilot. Ez majdnem sikerult is. Leadtam 19 kilot a kutozott sulybol. 

    December 6.an jar le a 180nap. Akkor fogom kezdeni az uj celt, a kovetkezo 180nap alatt tovabbi 12.5 kilot akarok leadni.

    Tovabbra is hasonlo modon fogok enni mint eddig es naponta 6-10 kilometert fogok gyalogolni ehhez, most hozza teszek meg napi 30-60 perc sulyzos gyakorlatokat is, mert szukseg van izom epitesre ahhoz, hogy tovabbra is sikeruljon zsirtol megszabadulnom.

    A sulyzozast eddig nem vettem tul komolyan es ez latszik is.

    Az etkezesben majd meglatom mekkora deficitet ir elo a program mikor beallitom, egyenlore nem tudom pontosan, de eddigi tapasztalatom alapjan cirka 7-800 minusz lesz. Igy valoszinu 2000 kaloriat fogok tudni enni, ami nem kis mennyiseg, de nap hatszori etkezessel megoldhato.

    Tovabbra is lesznek kilengesek es semmit nem fogok tilosra tenni.

     

    Mint erdekesseg, az elmult idoszakban a koleszterint es a szenhidratot tartalmazokbol szinte soha nem ertem el a szukseges mennyiseget.

    Egyenlore nem erzem hianyat ezeknek, de a jovoben ezekre is jobban odafigyelek majd. Sajnos zsiradekbol viszont ugy, hogy szinte alig ettem valamennyit eleg gyakran tul leptem az eloirt merteket. Persze egy kis sajt vagy tej es esetleg 30gram kevert magok evese utan mar szinte garantalt a tul csuszas.

    előzmény:
    Kameo (890)
    2010-11-30  12:11
  7. MRM
    MRM
    2010. december 1. 15:54895.

    sziasztok:)

    Koszonom szepen a gratukat:)

    Tia, jo a link, koszi :) Nem ertem az edzos dolgot... Miert nem mesz oda a fonokhoz, aki tol a berletet vetted, hogy csessze meg az edzojet, kifizettel ennyi penzt es ennyire nem torodott veled meg nem valaszol meg stb...? En sztem megkernem, hogy adjon extra alkalmat a konditerembe, ha mar edzot, jot, nem sikerult adnia... Bosszanto...

     

     

    Hmm, az 1700 kaloriaba nagyon sokminden belefer, de csak ha egeszseges kajakat hasznalunk.  Sz@r kajabol tul hamar osszejon...

     

    Mozgasugyileg nem vagyok tul jo mostanaban, ossze kell kapnom magam... Tegnap es tegnapelott vegre raszantam magam, de elotte sokat lazitottam, meg kell ragadnom a sulyzokat.

    Most meg megyek meloba, 6-ig, aztan megyek vasarolgatni kicsit, majd haza es csut pentek szabad vagyok, kertben ki kell tepni az elfagyott novenyeket, kicsit rendbetenni a dolgokat, szal nem fogok unatkozni.

    Keszitettem tegnap lencsefozeleket, hat teljesen el vagyok hulve, hogy milyen jo is az. egy egesz zacsi szaraz lencsebol (fel kilo), 30 deka fustolt sonka, 1 ek olaj, 4 deka liszt, 1 ek cukor, minimalis 3deka hagyma. Ha 6 fele osztom el, akkor 380 kaloriara jon ki, 3 merokanal 1 adag es tele van feherjevel es rosttal, a rosttartalma marha jo, nagyon orultem neki, 25g helyett 55 gramm volt a rostom tegnap :))))))

    na megyek most, puszika nektek, majd jelentkezem:)

    sziasztoook :)  

    előzmény:
    *Tiara (891)
    2010-12-01  09:00
  8. 2010. december 1. 12:03894.

    Szia!

     

    Köszi szépen a választ, majd olvasgatom, legalább én is szedek össze új ötleteket

     

     

    Szép napot!

     

    Puszi

    előzmény:
    Kameo (893)
    2010-12-01  11:48
  9. 2010. december 1. 11:48893.

    Itt a múlt hetem, csak a szombatot ne nézd :) 

     

    http://mrsbur.wordpress.com/

     

    A tkv tejeskávét jelent. 1 presszó + fél dl sovány tej + 2 mokkáskanál nyírfacukor (= xilit feleannyi kcal van benne mint a cukorban) 

     

    A *-os ételeket pedig a beresalexandra pont hu oldalról rendelem.

    Hétvégén nagy adag salátákat csinálok magamnak. 

    Vasárnap pl.:

     

    jégsaláta

    uborka

    sárgarépa

     

    öntet: fél pohár joghurt + mustár + só + bors

     

    Puszi 

     

    előzmény:
    Szandra04 (892)
    2010-12-01  09:31
  10. 2010. december 1. 09:31892.

    Szia Kameo!

     

    Leírnád, hogy néz ki egy napi étrended körülbelül? Mi fér bele az 1700-1800 kalóriába?

     

    Köszi

    előzmény:
    Kameo (888)
    2010-11-30  11:58
  11. 2010. december 1. 09:00891.

    Sziasztok!latod latod kameo, igy van ez, elobb utobb rajovunk mind:) bar en most csak fogjam be, mert jo reg nem szamolom, nalam is ez lehet a baj, meg a lotifuti, eletmod, mindig rohanunk valahova, igy kimarad a voz, vagy a akaja, es potolom valami hirtelen bekapom falattal, tudom, h. nem jo, de ez van, igyekszem jobban fogyelni, amikor tehetem. Reggelente marad a sovanytejes cukormentes muzli, amiben olyan mag is van, ami az emesztest segiti, vagy a lerakodasokat...

    Tegnap sem kellett csalodnom az edzoben, igen, talalt, nem jott, nem irt, nem hivott nem valaszolt..... mar nem is mondok smemit. Meg van egy alkalom a berletbol, aztan jol meggondolom veszek e meg berletet, meg akkor is, ha olcsobb, mint a napijegy... Igy mindenkeppen dragabb, mert gyakorlatolag a 12 alkalmas berlet helyett egy duplarut vettem, ami 12 alklom de edzovel, ebbol meg az edzo jol kiamradt a nagy reszebol, vagyis buktam egy 12alkalmas sima berletet. :((( Jo tanulopenz volt. Persze az edzesmewsterben olvashattam volna es olvastam is, az az edzo semmit nem er, aki nem preciz es nem vezete edzesnaplot etrendnaplot stb.... hat az enyem nem vezetett. Probalt az elejen ezt azt, de semmi nem lett belole... A tegnapi edzesem, kisse maskepp alakult, mint terveztem, mert elobb jottek ertem cca fel oraval igy a veget csak osszecsaptam, de igy is volt 50perc futopad egy 30 es egy 20perces, de kozben se alltam le, hanem 3x30haspres, 3x25? lehuzas hatra, 3x25? comb, 3x25? far Azert a sok kerdojel, mert nem emlekszem, hogy 25 vagy 30volt e az elso sorozat. ztan jott a masodik egyseg futopad es ujabb kor  afentiekbol, haspres hat, comb, far mar kimaradt ha jol remlik, de mindegyiket kicsit csokkentettem, talan 5tel egysegenkent. De azert igy is atmozgattam kicsit magamat es a vegen nyujtassal zartam, vagyis nem lustalkodtam.:) Vissza kell allnom nekem s  meresekre es kcalszamolasra es az itthoni szobabringara, amin majd  akcalt fogom beallitani, es azt nezem. Heti 1xpedig jo lenne megis eljutni az edzoterembe, mert a hatamra nagyon rafer az edzes, gyenge  ahatizmom, es raadasul a gerincem se tokeletes, a 2os s gorbuletem nem olyan, mint lennie kellene..... emiatt a tartasom sem.... na ezeket kell javitanom es eltenni a mezest az orrom elol:))))

    Hu, milyen jo lenne egy Marcsi fele BB:)))) Azert az jo kontroll mindig, de nyilvan nem ettol ugyes:)

    Ha nincs edzo, hat nincs, sebaj, majd kerek a tapazstalt rokakatol tanacsot:)))) ahogy eddig is, es legalabb eddig nem kellett csalodnom:)

    Itt egy link, ma kaptam, es egyet is ertek vele

    Szep napot mindenkinek!

    Tia

     

    előzmény:
    Kameo (888)
    2010-11-30  11:58
  12. 2010. november 30. 12:11890.

    Milyen új programot kezdtek el?

    Kiváncsian várjuk mi is a fejleményeket!!!

    előzmény:
    mr mrm (885)
    2010-11-29  14:44
  13. 2010. november 30. 11:59889.
    GRATULA!!!! Nagyon csinos vagy! És szuperek az új képek
    előzmény:
    mr mrm (879)
    2010-11-25  17:16
  14. 2010. november 30. 11:58888.

    Kösz a kérdést!

    Most jobban haladok! :) Mivel jól önmegfigyeltem magam (blogomon keresztül: és rájöttem, hogy azért libikókázom, mert kiéheztetem magam, aztán rámtör a zabálhatnék (nem csoda) ezért most a fogyis napokon többet eszem. (Nem ám 1200-1500 kcal hanem rendes napi 1700-1800!!!) És akkor belefér ebéd után egy túrórudi

    Lelkileg meg testileg sem oly megterhelő. És így is megy lefele! :) Ezt remélem tudom rendesen tartani karácsonyig. Szóval lehet, hogy mégiscsak akalóriaszámolgatás jön majd be nekem???

    előzmény:
    MRM (878)
    2010-11-25  17:04
  15. 2010. november 30. 09:02887.

    Sziasztok!

    En nem sok joval dicsekedhetem, de nincsenek is vermes remenyeim a decemberi honapot illetoen. 2 npja sutottem nagy adag mezest, igaz kapott anyukam, a tesom es az unokateso is belole, d emaradt boven, es a sutogetes ebben a honapban dompingjellegel mukodik majd, van aki ilyesmit kap ajandekba:) En sajnos, vagy szerencsere sokfele sutit szeretek:)))) Amezes isteni lett, nem is taglalom. Hetfoi salsa kipipalva, es bachataval kezdtunk, az is jol atmozgat, es tetszik is. Eyelore tartoma sulyomat, reggel mertem 54,...talan 54,6, nem tudom. Ha decemberben nem megy feljebb, mar az is siker, a jelen korulmenyek kozott, de azert ha majd itthon lesz mindket gyerek es nem szabdalodik szet az ovi miatt a nap, akkor  aszobabringara is feljutok, addig csak hiu abrand. 

    A tancklubban vannak uj cuccok, az s-es a meretem.)))) sot, a derekanal az is mind nagy.)))) azert elajulni nem kell, combika es popo van meg:(

    Ma, ha minden jol megy, akkor edzes negyed7tol, de edzo nelkul, mert azota is futyul ram, e smeg csak nem is reagal se telefonra, se mailre, ennyit rola, no comment. Ugy erzem, kidobott penz volt, mert ebbol a penzbol nem 12, hanem 24 alkalmas berletet vehettem volna. Gyakorlatilag, amit fogytam, abbol az 5,5 kilobol, csak kb 0,5-1kg volt az o edzosege alatt, ami szetembertol novemberig tartott. hat ezzel nem dicsekednek. Az elejen ugyan gyrsabban megy es  az utoslo kilok a legnehezebbek, de azert megis...Svedasztal, hat errol nem beszelnek, Hajduszoboszlon, svedasztalos reggeli, ebed es vacsora volt, legalabb 2 fele levessel es legalabb 6fele masodikkal, minimum ennyi korettel es plussz kb 10fele zoldsegkiegeszitessel, illetve gyumolcskosarral, a kb5fele suti vagy mas edessegrol nem szolva. A reggeli is boseges es valtozatos volt.... De szerencsere ott nem hiztam, vagy nem tobbet 1kg-nal, ami nem volt erezheto, tekotve az egyeb napok megletet is, es ugye akkor nem megy lefele a merleg. 

    Decemberben probalom tartani a sulyomat es en januartol kezem ujra szigorubban. Kajanal majd kevesebb sutit kell celkituzom es nyilvan sokkal tobb mozgast. Ez a honapa rohangalasrol szolt,allandoan idoponra vagyunk hivatalosak valahova, stb.mennem kell, szep napot mindenkinek!

    Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  16. 2010. november 30. 08:21886.

    Szia mr mrm!

     

    Jól tetted, hogy tartottál egy jót kajálok napot Időnként szükség van rá, különben, ha az ember mindig csak a szigorú étrendnek él, egy idő után megunja és abbahagyja!

     

    Most én is igyekszem jobban odafigyelni, legalább karácsony előtt még 2-3 kg-ot le szeretnék fogyni, szerintem ez nagyjából teljesíthető, bár mostanában tényleg lassan fogyok :(

     Inkább az 1000-1300 kalóriát akarom tartani, nem az 1600-at, amit a természetgyógyász mondott, annál félek, hogy túlzottan elengedném magam, meg nekem soknak tűnik.

     

     

    Ti hogyan készültök a karácsonyra? Én elterveztem, hogy gesztenyés sütit csinálok, mert a gesztenyét annyira nem szeretem, és így nem fogok belenyalakodni :)

     

     

    Én valamiért idén nagyon várom a karácsonyt, talán azért, mert az nekem mindig a családdal való időtöltést, a nyugalmat, harmóniát, a finom karácsonyi illatot jelenti.

     

    Szép napot Nektek

    előzmény:
    mr mrm (885)
    2010-11-29  14:44
  17. 2010. november 29. 14:44885.

    Sziasztok

     

    Tegnap jol betettunk a dietanak:)

    Elmentunk egy sved asztalos bufebe es jol bekajaltnk.

    Reg csinaltunk ilyet es neha szukseg van erre is.

    Nem irtuk fel, hogy mit es milyen mennyiseget ettunk, de biztos sok volt a kaloria benne. Raadasl en ittam bort is hozza, szoval tudunk elni.

    De mai naptol kezdjuk az  uj programunkat es ugy gondoltuk elotte jot zabalunk. Persze az etelek nagy reszet tul zsirosnak talaltuk, ami eleg meglepo volt. Viszont ertheto, hisz alig hasznalunk zsiradekot a fozeshez.

     

    Gondolom az uj programot ujabb 6 honapra allitom be. Ugy tervezem, hogy tovabbi 12 kilot tuzok ki celnak es akkor leszek abban a sulyban ami fiatal koromban voltam. Remelem juniusban jelenthetem majd, hogy sikerult. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  18. 2010. november 26. 15:58884.

    Szia mr mrm!

     

     

    Ne aggódj, beindul majd megint! Én azt csináltam, hogy még egy picit szigorúbban vettem magam 1-2 napig, és utána sikerült megint megindulnom lefelé. Esetleg próbáld meg te is! Vagy csinálj egy plusz edzést!

     

    Valóban az a jó, ha lassan megy le, úgy a tartósabb!

     

    Sok sikert!

    előzmény:
    mr mrm (883)
    2010-11-26  13:01
  19. 2010. november 26. 13:01883.

    Szia Szandra!

     

    Ugyesen csinalod, szepen lassan kell haladni, nem turelmetlenkedni.

    Mondom en, aki ugyanugy turelmetlen es lehangolt, ha nem akar lefele mozdulni a merleg :) De az biztos, hogy felfele sem egyik naprol a masikra ment a suly.

     

    Most nekem is beragadt a merleg, azt hittem sikerul elernem a kituzott sulyt a kituzott idore. De egyre inkabb latom, hogy nem fog sikerulni a dolog. 

    előzmény:
    Szandra04 (882)
    2010-11-26  09:38
  20. 2010. november 26. 09:38882.

    MRM!

     

    Nagyon gratulálok ehhez a szép eredményhez, minden elismerésem a tiéd

     

    Egyébként ma reggel is mérlegre álltam és ma is annyit mértem, mint tegnap, úgyhogy akkor elkönyvelhetek újra -1 kg-t. Most feldobott, végre hátha megint megindul :)

     

    Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    MRM (878)
    2010-11-25  17:04
  21. MRM
    MRM
    2010. november 25. 22:51881.
    hehe :))
    előzmény:
    *Tiara (880)
    2010-11-25  18:08
  22. 2010. november 25. 18:08880.
    MRM? ugyi vagy jok a kepek, mr gondolom uj lenduletbe lepett, es villog a jo nojevel.)))))
    előzmény:
    MRM (878)
    2010-11-25  17:04
  23. 2010. november 25. 17:16879.

    nekem sikerult a kepet felrakni.

     

     

    előzmény:
    MRM (878)
    2010-11-25  17:04
  24. MRM
    MRM
    2010. november 25. 17:04878.

    Haliho mindenki :))

    Helyzetjelentek:58 :)))))))))))))))))))))))))))))

    Nos, ez 24 kilogrammmmm bye-bye :) 

    DE ma Halaadas es tegbap jajajjajj foztem kedvencemet, tejszines csirket, hat gyerekek, miota figyelunk az etkezesre, azota nem vettem tejszint, huha, fel literben 1650 kaloria van!!!!!!! es en annyit siman raontottem, neha 1l-t a csirkemre, jajjajj, most csak negyed litert, de igy is nagyon kaloriadus lett a kajam, ugyhogy jajj nekem, de mivel tudom, milyen ugyes vagyok, igy igazabol nam aggaszt, mert pentektol ujra vissza a regi kerekvagasba. Tesom ittlete alall is szarul ettunk, aztan mindketten leadtuk egy het alatt. Szoval ez van :)

    Hoztam kepet nektek, ami az egy eves valtozast muatatja, es most kezdodik a kovetkezo kalandom, sulyvesztes utan alakformalas. mar el kellett volna korabban is kezdenem, de valami mindig kozbejott, azt hiszem, hogy meg nem szantam el ra igazan magam... Nem tudom, tudat alatt, mintha a januarra varnek, de megprobalom hamarabb elkezdeni.

    Tiara, valoban nem a legjobb, hogy az edzod ennyire nem figyelt oda a dolgokra, ha rendesen vegezte volna a munkajat, akkor talan te is elgondolkoztal volna azon, hogy kifizeted a tobbet erte, de igy abszolut penzkidobas. Ha nem hiszel benne, nem rajongasz erte, akkor felesleges.

     

    Zeline, latod, hogy az insanity megtette a hatasat, ha dicsereteket kapsz, az mar sokat szamit, en 25 kilo utan kapok nagyon sokat, bar lassan ment le, igy akikkel minden nap talalkoztam, az most veszegeti eszre, nagyon jol esik:) Na varjanak csak, majd ha ledolgozom a maradek zsirt magamrol (amihez tokeletes etrend kell, nem KARACSONYI), leesik az alluk :)) Tavaszra szeretnem elerni a celom.

     

    Tia, nekem is hisztiznek, hogy vigyazzak, nehogy tul vekony legyek... 58 kilosan hol lehetek mar tul vekony? Ha csak izom lennek, akkor igen, de bizoy ki vagyok meg parnazva, csak behuzom a hasam, stb... Azt szeretnem eltuntetni, amennyire csak lehet. nem akarok kockahasat, de laposat igen. Nagyon szeretnem!!!!

     

    Szandra, sziaaaa, udv a csapatban. Nem vagyunk mar sokan, de nem is baj, szeretunk egymasnak panaszkodni, dicsekedni, egymast fenekbe billenteni, ha valaki epp "nincs ertelme" vagy "nem akarom" vagy ilyesmi hangulatban van. ITT VAGYOK elo pelda, hogy meg lehet csinalni es nekem se 2 het alatt lett eredmeny es nekem is volt, hogy hiztam egyik hetrol a masikra es hisztiztem es elkeseredtem, de hosszu tavban kell gondolkodni :)

     

    Kameo, te hogy allsz? regen irtal magadrol. Tessek belehuzni az unnepek elott, hogy az unnepnapok valoban csak unnep NAPOK legyenek, ne unnephetek, amit mar nehezebb ledolgozni :))

     

    Na megyek most  sok puszii, megprobalom felrakni a kepet, ha nem megy, akkor link lesz belole :)

    pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 

     

    ok, nem megy, szoval itt van link

    1 ev

    most1

    most2 

    előzmény:
    *Tiara (877)
    2010-11-25  14:04
  25. 2010. november 25. 14:04877.

    Hu, ahogy lattam az oteleteket a karacsonyi topikban.... sok fincsi suti, egyebek....

    na jon a mai reggeli meres eredmenye:

    54,6kg, testzsir 23,4%, viz 52,8, izom 35,3% csont 7,1kg 

    Kicsit fura azert, hogy a csont hol 7,1, hol meg 7,2kg, de nyilvan egy merleg sem pontos ennyire.... de azert nagyjabol latszik, hogy nem sokat hiztam, de fogyni se nagyon... Elegge stagnalok mostanaban, tobb mozgas kellene, es nyilvan nem tet jot  asok svedasztalos kaja meg suti, meg akkor sem, ha kozben  a zoldsegfogyasztasom is megnott es a sutik torpemeretuek voltak, mert volt mindig 3-4 fele es csabitottak a kostolasra.....Visszagondolva, a kezdeti idore, akkor fogytam a legtobbet, amikor napi szinten szobabringaztam. lattam, hogy hany kcalt egetek es ez kulon doppingolt. Miota edzesre kezdtem jarni, szinte semmit se valtoztam kiloban, bar hizni se hiztam, es bizony nem naoi szinten mozgok:( Es mindjart itt a december, ami koztudottan fogyos honap:)))) Az edzomet joideje nem lattam, es nem is valaszol ha irok vagy hivom.... no comment... kar volt edzos berletet vennem, igy majdnem elbuktam a felet, mert nem volt. Igy volt a berletem 5 e helyett 10e es a2alkalomra szolt, gratisz 20perces infraszaunaval. Amugy a 12alklmas berlet csak 5e lett volna edzo nelkul. Az edzo megemelte a tarifajat, a betleten kivul, alkmalmanket 2500 vagy 3e-t ker, ez szerintem enyhen szolva is tulzas, de majd rajon... edzesnaplom, edzestervme, etrendem, stb nem volt. Az elejen mert minket kiloban, aztan kiderult, rosszul allitotta be a merleget, a nemet nem jol nete, es azota nem is mert ujra, iletve valamikor  akozepen mertuk magunkat centire, es felirta, de ezt se mertuk ujra... valahogy faramuci az egssz en meg csalodott vagyok... De persze nem adom fel, mert van me mibol fogyni, alakulni, csinosodni, erosodni, feszesdni e smenni is fog, csak  tempo nem tetszik. De ennyire jut idom.  A hewten volt hetfon salsa, bachataval, ami nagyon tetszik:) kedden edzes sk, kezdtem 30perc futopaddal, 5,4-5,8 sebesseg es 1-3as emlkedovel, aztan 3x25 haspres, 3x20lehuzas (hat) azt hiszem 5kgmal, 3x25 belso comb 5kgmal, 3x25popo mindket labra, 20prc futopad az elozo parameterekkel, 3x20haspres, 3x18lehuzas, 3x20belsocomb, 3x20popo mindket labra, es ujabb kor haspres, 3x15, 3x15?lehuzas es ujabb comb 3x15 ha jol remlik, de kozben sokszor tovabb szamoltam, ennyi megvolt:) ma salsa gyakorlo ora lesz, de ma mar ettem 2minisutit:( tesztat ebedre)makos porcukorral), es a levesnel tartok zoldbab krumpli, kicsi sonka.... hat ez se kimondottan dietas....Lehet, hoyg a lanyommal en is jogazom egyet, ha invital az ovoneni, nem mondok nemet:) Holnap megint edzes, vszinuleg szinten sk...a fentiekkel...Ranezesremindenki azt mondja, hova akarok meg fogyni, jo szem latja, en meg erzem is...furdoruha se hazudik...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     

Címlap

top