Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bukás-tápszer

Torolt_felhasznalo_870641
Torolt_felhasznalo_870641
Létrehozva: 2004. augusztus 7. 17:54
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy ki milyen tápszert használ és mi vált be bukásra!
Próbáltuk már a Beba HA AR-t, amitől ugyanúgy bukott, próbáltuk a Humana Baby Fit 1-et, de az se jó. Eddig a Nutrilon AR vált be.
  1. Torolt_felhasznalo_846366
    Torolt_felhasznalo_846366
    2004. szeptember 1. 11:1930.
    Garmin,

    A Beba 2+ nem kifejezetten "Tápszer", hanem inkább Babatej. Az én gyerekorvosom is azt javasolta, hogy ha győzzük anyagilat (hisz egy doboz 2500 pénz), akkor 2 éves koráig ne tejet, hanem Beba 2+ Babatejet kapjon a tejallergia miatt. Rendkívül laktató hami, televan vitaminnal és finom is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_696686 (27)
     
  2. Torolt_felhasznalo_696088
    Torolt_felhasznalo_696088
    2004. szeptember 1. 09:1729.
    Sziasztok!

    Nekünk is sok gondot okoz a bukás. :-((( 6-án lesz két hónapos a lányunk és rengeteget bukik. Kaptunk mi is Nutritont de attól meg hasmenése van a babának. Sajnos alig akar hízni így a doki elküldött minket gastroenterológiai vizsgálatra. Volt valaki közületek ilyen vizsgálaton?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_221526
    Torolt_felhasznalo_221526
    2004. augusztus 16. 21:5028.
    Hát azért a tápszer ízét ne a saját ízlésed alapján ítéld meg! Én is megkóstoltam az anyatejet, és van egy olyan utóíze, amitől émelyegni kezdtem, a babó mégis lelkesen habzsolja.
    Mi nem használtunk tápszert, de a babám rengeteget bukott, kb 7 hónapos koráig. Volt, hogy 5x át kellett öltöztetni egy nap. Mindig azt figyeltem, hogy láthatólag jól érzi magát, gyarapszik, és nem vittem emiatt orvoshoz. Biztos van, akinél speciális probléma okozza a dolgot, de féltem, hogy az orvos csak emiatt fog tápszert felírni, aztán szerencsére nekünk elmúlt magától.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299540 (12)
     
  4. Torolt_felhasznalo_696686
    Torolt_felhasznalo_696686
    2004. augusztus 16. 15:2527.
    Szia freeship!
    Látom írtad, hogy a kislányod 2 éves, és még mindig kap tápszert.
    Ezt ajánlották nektek, vagy teljesen magadtól adod neki?
    Azért kérdezem, mert a kisfiam 10 hónapos, Nutrilon AR-t kapott és kap is születése óta. (a nagylányom 4 éves, nagyon erősen bukott, mert nyitva volt a gyomrorszája, ebből adódott, hogy a kisfiamnak egyből ezt a tápszert írta fel a gyerekorvos, mondván ártani nem árt és megelözzük a bukásokat)De én azt halottam, hogy csak 1 éves korig érdemes adni a manóknak a tápszert, mivel utána már nem vált ki egy teljes étkezést. Te mit gondolsz?
    előzmény:
    freeship (26)
     

Címlap

top