Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyűjtsük álmainkat!

klára13
Létrehozva: 2006. február 21. 21:43

          Gyűjteni nagyon jó! És bármit lehet! Szabad hirtelen, meggondolatlanul határozni, és azonnal, mintegy varázsütésre gyűjtővé válni! Varázspálca sem kell hozzá. De ha úgy gondolod, mégis kell, azonnal csapj fel varázspálcagyűjtőnek!

          Tegnap még nem voltál gyűjtő, ma gyűjtő vagy! Gyűjtsünk együtt! Én mindenféle kacatot gyűjtök. Babákat. Bohócokat. Kőtojást. Kőgolyót. Amarillisz t. Csigát.  Kavicsot.

De legesleginkább álmaimat gyűjtöm. És emlékeimet. Mindent megőrzök, amihez szeretet fűz. Ezért aztán gyűjtök mosolyokat, tekinteteket, sőt gyűjtök hangsúlyokat is. És érintéseket, kézfogásokat.

           Gyere velem! Legyél gyűjtő te is! Gyűjtsünk együtt! Mondd el, gyűjteményednek mi a legújabb darabja. Mi a legrégebbi. Talán egy mese. Talán egy versidézet. Egy gondolat, ami nem hagy békén. Egy színes kavics az udvarodról. Egy tojás, melynek rendellenes a formája, ezért megőrizni érdemes. Hangkazetta vagy fénykép. Gyűjtsünk együtt, fejtegessük együtt az élet titkait. Oszd meg velünk gyűjteményed legféltettebb darabját, így még inkább tiéd lesz, örömünk megsokszorozza örömödet.  Ha örömöt gyűjtesz, mondd el azt. Ha embereket gyűjtesz, mondd el őket. Ha barátokat, róluk beszélj! Hozd el ide gyűjteményedet!

   talán nem is tudod,hogy gyűjtő vagy! Fedezd fel a gyűjtőt magadban! Gyere, gyűjtsél velem! Remélem: velünk!

 

 

  1. 2009. július 22. 21:5228651.

    Képzeld el Klára, hogy teljesen elfelejtkeztem a névnapomról. A nővérem juttatta eszembe reggel, mikor felköszöntött telefonon. Kérdezte, hogy mikor megyek hozzá, mert ő nem tud jönni, nagyon fájnak a lábai.

    Ó nagyon egyszerű kis pogácsát gyúrtam össze, szeretem a teához.

    Klára, azon gondolkodtam, hogy Enikő még Domonkosról sem tud, mert csodálkozott, hagy Katának már van másik unokája is.

    Ma a városban jártam, intéztem a E111-es biztosítást, mert már lejár a jövő hónap 8.-án. Egyúttal vettem egy csatlakozoó zsinórt a telefonomhoz, hogy a fényképeket át tudjam másolni ide. De nagy bánatomra nem tudom egyedül megoldani, meg kell várni hozzá Gyurit.

    előzmény:
    klára13 (28650)
    2009-07-22  21:37
  2. 2009. július 22. 21:3728650.

      Magdikám, nagyon bíztam vendéglátásodban! Hogy ilyen öreg estére idehozol már egy tányér pogácsát konyhád szép részletével! Mint egykor a hókunyhókat. Legalább meséld el, kérlek, sajtos volt vagy tejfölös? Netán töpörtyűs?!

      Ízét is ecseteld! S hogy került-e hozzá söröcske? Ma dupla adag dukál! Egész üveg!

      Boldogoan olvasom, mert tegnap világ csúfjára ismét belevágtam a kilencvennapos fogyókúrába - jaj, hit nélkül, így aztán  hogyan is sikerülhetne? De olyan nagyon szeretnék könnyebb lenni - úgy látszik - irgumburgumvaskalap - nem eléggé!!!

      Hiszen bejglit munkára lehet fogni a burgonya vetésekor! Ez egy munkakutya! Etetésének költsége levonható az adóalapból!!!

    előzmény:
    Kusza (28648)
    2009-07-22  19:14
  3. 2009. július 22. 21:2628649.
    Enikő, beléptem, és rámeredtem hegyibeszédemre! Jaj! Talán kioktatásnak hatott? Tudod, hogy csak szövöm-szövöm a mondatokat, jószándékkal. Valójában csupán annyit szerettem volna mondani, hogy nagyon örülök Neked.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941045 (28630)
    2009-07-21  21:15
  4. 2009. július 22. 19:1428648.
    Enikő, Neked is köszönöm szépen a jó kívánságot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941045 (28644)
    2009-07-22  17:24
  5. 2009. július 22. 18:5028647.

    Most keszult-frissen, a pogacsa melle.

     

    Jo pihenest, olvasgatast...lablogazast a Nevnapodra!

    előzmény:
    Kusza (28628)
    2009-07-21  20:06
  6. 2009. július 22. 18:4428646.

    Azert van ez igy, mert regen jartal erre! Noni mult honapban volt egy eves...!Bubajos kicsi lany. Sokaig csak enzgelodott, lustalkodott de napjainkban mar vad tempoban kuszik-maszik-es magyaraz. Mindezt egyszerre. Nagyon szereti a zenet-ingatja a fejecskejet, himbalozik elore hatra...ulve tancol!! Egeszen mas termeszetu mint Simonka- sokkal inkabb "kislany" ha van ilyen. Kulsoben  sem hasonlitanak egymasra-egyelore nem lehet pontosan tudni kire is hasonlit, talan apjara es nagynenjere, az en Kata lanyomra. o volt ilyen szoszke es mosolygos..,.tancos kedvu.

     

    Nagyon sajnalom, hogy az o tovabbi cseperedeset nem fogom kzoelrol latni. bar fogadkozunk gyakori latogatasokrol, az megsem lesz olyan egyzeru.

     

    Pillanatnyilag lepesenkent, darabonkent koltoznek be hozzank, minden latogatasuk utan 5-6 kartondobozzal tobb van a garazsban...jovo heten mar teherauto fog erkezni a maradek holmival, butorokkal..ajjaj.

    Erdekesnek igerkezik az augusztus honap, egy fedel alatt. Minden nap vasarnap lesz!! Itt az ideje, hogy elovegyek nehany "dinokrol"

    szolo konyvet es folkeszuljek... Titokban ugy tervezttem majd megtolotm a hutott elore ekszitett befagyasztott etelekkel- de persze errols zo sincs. Majd megprobalom konnyedebre fogni az etetesuket. Augusztus elso heteben utra kelunk mindahanyan- a kozeli es szepseges Prince Edward Island-ra megyunk . meg egyszer "utoljara" mielott elhagyjak az Atlanto Ocean kozelseget  es elindulnak Toronto iranyaba...

     

    Hat igy allnak a dolgok. Kiskertemben kinyilott a rozsa...de nincs kepem- a tieid  nagyon szepek. Milyen a lugasod az iden???

     

     

    Maradj koztunk piciket!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941045 (28645)
    2009-07-22  17:27
  7. Torolt_felhasznalo_941045
    Torolt_felhasznalo_941045
    2009. július 22. 17:2728645.
    Döbbenten látom-olvasom, hogy mióta nem jártam erre még egy unokád van! Ennyi idő telt el? akkoriban még nem is volt szó róla ... Mondd, hogy nagyon pici még...
    előzmény:
    MPiggy (28636)
    2009-07-22  02:35
  8. Torolt_felhasznalo_941045
    Torolt_felhasznalo_941045
    2009. július 22. 17:2428644.
    Talán nem utolsóként én is boldog névnapot kivánok!
    előzmény:
    Kusza (28641)
    2009-07-22  16:29
  9. Torolt_felhasznalo_941045
    Torolt_felhasznalo_941045
    2009. július 22. 17:1928643.

    Igazad van nagyon, hogy az ihlethez "ihletet" állapot kell, s bizony sokszor napokig, hetekig kell várni egy ilyen pillanatra, máskor meg csuda tudja honnan, egy pillanat alatt ott terem a sziporkázó ötlet... az is tény, hogy egyéb kreativ tevékenységek segitik a tudat alatt folyó lázas tervezést, ezért én pontosan azt teszem, amit Te is ajánlasz, lefoglalom magam  pl. ruhatervezéssel és természetesen annak megvarrásával (magamnak és a lányomnak), illetve most egy képet szeretnék csinálni a szüleim 50 éves házassági évfordulója emlékére és ezt egy összetett foto-grafikai eljárással képzeltem el. Ki tudja hányszor fogok nekirugaszkodni, mig meg leszek elégedve vele? Mindenesetre már a régi fotók egy részet beszkenneltem, ezeket digitálisan fogom megdolgozni egy kicsit, aztán ragasztások és különleges anyagok is lesznek benne/rajta... na majd ha kész lesz talán megmutatom...

    Amúgy a kertemet is kezelésbe vettem, és magról palántákat neveltem már márciustól, aztán most már a kertemet diszitik.

    A  munkáim egy része a honlapomon szerepel: 

    www.forensis-design.ro

    Ebből ugyannem fogtok sokat megérteni, de legalább a képek elmondanak valamit.

    előzmény:
    klára13 (28638)
    2009-07-22  13:55
  10. 2009. július 22. 17:1228642.

      Virágom, sejtettem, hogy jó ember volt ő, csak megkeseredett élete  végére. Mert álmukban  csak a jó embereket szólítja magához Úr - mondják, és én elhiszem. Temetésén azért voltak sokan, szerintem, mert mindnyájan egy jó embert őriznek emlékezetükben. Legyen számára könnyű a föld!

       Anitám, nálam, mint rendesen, miként Nálatok, szintén minden rendben van, béke, öröm,  különösebb újság nélkül.  Persze sokan jöttek-mentek mostanában, a nyár ilyesmivel jár. Meleg van, unokáim édesek, menyem-fiam szintén,  kutyusom aranyos, ennyi az élet nálam.

      Mikor kezdődik gyakorlatod és önkéntességed? Nagyon izgatottan várom  majdani benyomásaidat, első tapasztalataidat hivatásodról. 

      

    előzmény:
    flashofhope (28639)
    2009-07-22  14:57
  11. 2009. július 22. 16:2928641.

    Kata, Neked is köszönöm, hogy nem felejtkeztél a névnapomról.

    Kérdezed, hogyan ünnepelek, hát most egyedül. Megyek is sütök egy kis pogácsát, mivel a kedvencem, legalább, most a saját kedvemet keresem.

    előzmény:
    MPiggy (28635)
    2009-07-22  02:29
  12. 2009. július 22. 16:2328640.
    Klára, köszönöm ezt a szép köszöntést, a sok jó kívánságot!
    előzmény:
    klára13 (28637)
    2009-07-22  11:06
  13. 2009. július 22. 14:5728639.

    Szerbusz Klárám!

     

    Én is örülök. Nagyon sokat segített most nekünk Isten. De komolyan. Annyi sok kedves apróság segített át minket a nehezén. Már túl vagyunk a temetésen is, nagyon szépen lett elbúcsúztatva és sokan is voltunk, sokan emlékeztek még rá, nagyon megható volt az egész. Mostmár biztosan békében nyugszik, így nekünk is sokkal jobb itthon, hogy már tudjuk ezt.

    Klárám, veled mi újság? Mesélj!

     

    előzmény:
    klára13 (28620)
    2009-07-20  22:19
  14. 2009. július 22. 13:5528638.

      Isten hozott körünkben, Enivirág! De jó, hogy visszajöttél! Hiányoztál ám nekem, de tudtam, azért vagy távol, mert távol kell lenned, más, reálisabb elfoglaltságaid miatt.

      Tehát ráléptél a szép, de rögös útra.  Így kellett ennek lennie. Történetedre eszembe jutott a Tiffany-sztrori - dokumentumfilmet láttam róla valamikor, és csak ámultam - mert ekkor gondoltam csak bele először, hogy milyen azon  új vállakozók sorsa is, akik nagyra vitték  - mennyi kudarcot, hasztalan igyekezetet és szenvedést kellett nekik is elviselniük, amíg megteremtették hírnevüket és biztonságukat. A sok munka és kitartás aztán révbe vezette őket.  Lehet, hogy ez kevéssé vigasztaló, de csak ennyivel tudok segítségedre lenni.

      Enikő, drága, egészen biztosan azért van több időd, mert hajszával, időhiánnyal küzdve lehetetlen művészetet teremteni. Idő kell hozzá, nyugalom és elmélyültség. Márpedig a lakberendezés művészet. Nagyszerű dolog, mint az építészet, amely gyönyörködtet is, hasznos is. Emlékszem szép terveidre, biztos vagyok venne, hogy nagyon sokra viszed Te is, mint a híres-neves emlegetett.

      Úgy tudom, hogy Te gyakorolod  az autogéntréninget. Vagy lehet, valamiféle meditációs tudás birtokában vagy a reiki mellett. Remélem, hogy jól emlékszem, hiszen mostani helyzetedben elsősorban remek, megvalósítható ötletekre van szükséged, és tudjuk, hogy ezek leginkább módosult tudatállapotban pattannak ki a tudattalanból. Minden nagy feltaláló beszámolt erről. S a módosult tudatállapot, amit persze imával is el lehet érni, segít ellazulni, megteremteni lelki a békét, az aggódás nélküli  biztonságérzést az új helyzetben, átérezni, hogy ez az állapot jó, mert a siker kulcsa. A siker pedig az egzisztenciát jelenti egyúttal.

      Gondolkodtál-e már azon, hogy kétségkívül nagyon nagy és erős tehetségedet a lakberendező munkán kívül milyen más - ide illő - területen lehetne is értékesíteni lehetne "ráérőidődben"? Tiffanyval kezdtem, hát fejezzem be azzal: netán elsajátítani az ólomüvegezést? Technikája nagyon egyszerű. Csodás kellékei kaphatók. A legfontosabb, ami kell hozzá, az a precizitás és szépérzék, amiben Te igazán bővelkedsz. Aztán már csak azon érdemes tűnődni, hogy milyen új tárgyak készíthetők belőle, amelyek akár kelendők lehetnek? Hirtelen ötlet: szalvétatartót még sosem láttam belőle, pedig milyen remekül mutatna egy gyönyörű konyhában! Ez persze csak játékos ötlet. Neked jobbak lesznek.

      Enikő, minden meglesz, amit szeretnél...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941045 (28634)
    2009-07-21  22:38
  15. 2009. július 22. 11:0628637.

      

     

     

        Isten éltessen, Magdikám!

        Éltessen örömben, egészségben, békességben, szeretetben, ajándékozzon meg sok-sok boldogsággal - utazással és nyugalommal. Kíméljen meg a magánytól, de ha mégis egyedül vagy, továbbra is legyen Veled olyankor is, hogy  megtalálhasd benne örömödet, mint eddig tetted.

    előzmény:
    Kusza (28633)
    2009-07-21  21:38
  16. 2009. július 22. 02:3528636.
    Eni!! De jo latni teged. Eloszor Sasa most meg te is erre jartok- Jol vagy? Meg mindig annyit utazol???? A vizhordas bizony kellemetlen , de nagyon igazatok van. Most kozben szolt a telefon, noverkem hiv Ohiobol ahogy igerte- de meg akarok veled beszelgetni am!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941045 (28632)
    2009-07-21  21:37
  17. 2009. július 22. 02:2928635.
    Mintha kettoig se tudna szamolni a kis artatlanja...! Tunderi joszag. Azt mondjak okos de nagyon onfeju fajta. Nem olyan mint ez a szelelbelelt. Most eppen kicibalta az AGY ALOL az oda rejtett egercsapdat- nem volt rajta joveveny, csak foldoimogyorovaj- csali, hat az kellett neki. Remelem jol megcsipte az orrat a drot..Most rakhatjuk vissza............Nem mintha sok ertelme lenni- Igaz Katat EBBEN a szobaban ebersztette fol a kis szurke, 2 hettel ezelott, dehat ki tudja hol merre jar azota? ( nem a lanyom, hanem a hivatlan vendeg...!)..............................................Mo st akkor unnepelyesen es elsokent Nagyon Boldog Nevnapot KIvanok Neked Magdolna Szivem!! Sok oromet, boldogsagot, hatalmas viragcsokrot az oledbe.Jo utat, kellemes utazast, szep egyut tolott npokat-azok mindegyike unnep lesz........Ugye EZ a helyes datum???? Semmim sincs ezen a mafla gepen, egy szal viragom se, de holnap meg napkozben is gondolok rad es majd "kuldok" valami szepet! .............Hogy unnepeltek ezuttal??
    előzmény:
    Kusza (28633)
    2009-07-21  21:38
  18. Torolt_felhasznalo_941045
    Torolt_felhasznalo_941045
    2009. július 21. 22:3828634.

    A gyerekek valóban nagyok, a lányom a múlt héten töltötte a 18-at. Volt  itt kerti-parti a haverokkal, meg  szülinap rokonokkal, aztán a családi barátokkal... szóval kiélveztük rendesen...

    A fiam 16 és fél. A szüleimnek pedig Pünkösdkor ünnepeltük az aranylakodalmát. Csak hogy a bulikat emlitsem.

    Fényképeket azért nem teszek fel, mert rendszerint túl nagy felbontásuak, én meg elfelejtettem, hogy kell őket lekicsinyiteni.

    Viszont én nem nem mentem férjhez, még csak kilátásban sincs ilyesmi. És gondolom bárhogy is alakul majd az életem, férjhez azért mégegyszer nem megyek. Néha gondolok már arra , hogy a lányom jövőre, a fiam 2 év múlva egyetemre megy, mindenképpen más városba, és bizony akkor valami társ nagyon jó lenne, mert igen egyedül maradok... de hát ez nem csak rajtam múlik...

    Az is igaz, hogy most jóval több időm van, mint bármikor az utóbbi 15 évben, aminek nem örülök egyértelmüen, hiszen ez jelen esetben azt jelenti, hogy ha nincs elfoglaltságom, bevételem sincs. Szerencsére nem vagyok nullán. De megszokatm az örökös rohanást. Aztán ha az embernek hirtelen több ideje lesz, azt úgy el tudja tötyögni... legalabbis én... régen 10 órában 15 dolgot oldottam meg, most 10 órában 5-öt. És tökéletesen kitöltöm az időt vele. Nem érdekes?

    előzmény:
    Kusza (28633)
    2009-07-21  21:38
  19. 2009. július 21. 21:3828633.

    Szervusz Enikő!

    Örülök, hogy visszatalálltál hozzánk. Egy párszor már emlegettünk, hogy vajon mi lehet Veled, és a gyerekeiddel, már jó nagyok lehetnek. Lehet már azóta férjhez is mentél. Mesélj egy kicsit a gyerekeről és magadról. Biztos Klára is megörül majd Neked.

    A kutyus nem az enyém, a fiaméké, de én is nagyon szeretem a kutyákat.

    Megmutatom a kis bitangot, ha melege van, bemegy a tóba a halakhoz hűsülni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_941045 (28631)
    2009-07-21  21:21
  20. Torolt_felhasznalo_941045
    Torolt_felhasznalo_941045
    2009. július 21. 21:3728632.

    Kedves MPiggy,

    Amikor a te hozzászólásaidhoz érek, kényelmesen hátradőlök, úgy olvasom élvezkedve őket, mint egy karcolatot. Sajnálom, hogy nincs lehetőségem elég sokat visszaolvasni...

    Amit a csapvizről irtál itt is probléma, rettenetesen klóros, de ettől még nem tiszta!!! Állitólag májferget is lehet kapni tőle, csak főve fogyasztható. Az ásványvizek nagyon jók, de azért hosszútávon drága mulatság. Azt is mondják, hogy bizonyos ásványokból nem jó túl sokat felhalmozni a szervezetben, mert vesekövet okoz... lehet, hogy most megmosolyogsz, de hát kinek hihet manapság  az ember? Minden cikk vagy műsor reklám valakinek vagy ellenpropaganda valaki/valami ellen...

    Szóval mi nagy 5 literes palackokkal kivonulunk a 20 km-re levő hegyi forráshoz és onnan hozunk magunknak egy hétre valót inni. Néha nagy sorokat kell kiállni, de hát ez egy hatóságilag bevizsgált viz... azért lehet nem ártana egy vizszürő...

    előzmény:
    MPiggy (28611)
    2009-07-19  05:19
  21. Torolt_felhasznalo_941045
    Torolt_felhasznalo_941045
    2009. július 21. 21:2128631.

    Kedves Kusza,

    Imadom ezeket a képeket! Ha hiszed, ha nem, pont ilyen tankcsapdáim vannak nekem is a bokraim tövében. De holnap le is fényképezem, hogy lásd, nem vagy egyedül a bosszuságoddal... Mert én bizony bosszankodom, amikor jól kirakom kövekkel, vagy karókkal a helyet, s akkor képes arrébb ásni 10 cm-vel, igy meg már a tulipanhagymáim is kirepülnek... irgumburgum...

    előzmény:
    Kusza (28628)
    2009-07-21  20:06
  22. Torolt_felhasznalo_941045
    Torolt_felhasznalo_941045
    2009. július 21. 21:1528630.

    Kedves Klara,

    Nagyon regen nem jartam erre, de elegge zatonyra futott a szakmai eletem januartol kezdve februar végéig es ilyen krizishelyzetben vergodtem honapokig, nem volt kedvem csevegni... mostanra legalabb kialakult egy csapas, amin elindultam, ami persze nagyon rögös, de hát bevállaltam... pontosabban, fejest ugrottam a lakberendezésbe, szabaduszóként...Mit mondjak? a teljes bizonytalanságba és ismeretlenségbe ugrottam, de tele vagyok bizakodással, hogy beindul ez... Ez a terület tipikusan ugy működik, hogy a szájhagyomany a legjobb reklám, vagyis a nagy számok törvénye csak évek múlva lesz hatóképes.Amikor már sok-sok referenciamunka és elégedett kliens lesz a hátam mögött....

    előzmény:
    klára13 (28625)
    2009-07-21  19:31
  23. Torolt_felhasznalo_941045
    Torolt_felhasznalo_941045
    2009. július 21. 20:5428629.

    Kedves Shanti, ugy erzem mintha az en ferjemrol beszeltel volna... Ugyanaz a 3 ev, ugyanaz az alaptermeszet, csak a rak megnyilvanulasi formaja volt eltero: Melanoma malignum- ja volt. Akkoriban beszeltem egy pszihologusnovel, aki elmondt, hogy vannak ugynevezett kockazati csoportok, azaz a termeszete, vermerseklete alapjan szinte elore megjosolhato, hogy ki milyen betegseget szerez meg elete folyaman.

    A ferjem szinten befele fordulo, ragodo, onmagat emeszto, am a kulvilagot okolo ember volt, aki nem tudott nemet mondani, aki szenvedett, amikor dontest kellett hoznia, akinek rossz volt az idoerzeke es emiatt valosagos merenylet volt a szamara a vallalkozas, amibe belekenyszerultunk. Akkora stresszt jelentett, amit a mar elotte felhalmozotthoz adva, az immunrendszere nem viselt el...Megjegyzem, hogy neki mar akkor jokora stresszmennyiseg volt a hatizsakjaban amikor osszehazasodtunk: elvalt szulok, sulyos, hosszu betegsegben meghalt edesanya, elso hazassagabol valas lett, elso gyermeke meghalt...

    Szoval en is azt gondolom, hogy a lelket kell gyorsabban gyogyitani...

    előzmény:
    Schanti (28605)
    2009-07-17  20:28
  24. 2009. július 21. 20:0628628.

    Ja készítettem egy pár képet a kertben. Majd nézd meg az első képen, mekkora gödröt ásott Bejgli. De ilyen vagy egy pár, amelyik helyen jól érzi magát ott csinálja. Mindegyik akkora, amibe belefér, hiába betemetik, újra ki ássa.

    Sajnálom, hogy nem akkor csináltam mikor benne fekszik.

    A tó strandra elfelejtettem vinni a fényképezőgépet, nagyon sajnáltam. Olyan festői tájon van, a vadkacsák zavartalanul úszkálnak a strandolók közt.

    előzmény:
    klára13 (28625)
    2009-07-21  19:31
  25. 2009. július 21. 19:5528627.

    Köszönöm Klára a bókot!

    Igen Sára dolgozni ment, Ádám pedig gyakorolni. 

    Nem olyan nagyon lelkesedtem, mikor Tamás hívott a múlthéten. Főleg a meleg miatt, de sajnáltam volna, ha kihagytam volna ezt az utat. Már annyira ismer a fiam, tudja, hogy mennyire szeretem az ilyen szép helyeket.

    Most Gyuriért izgulok, hogy csak jól érezze magát, Horvátországban vannak. Betegen ment el, fájt keze, lába, lázas volt, a hasa ment. Valami vírust összeszedett. Nem valami jó lehetett ilyen betegen vezetni, olyan hosszú úton. Már üzent, hogy jobban van.

    előzmény:
    klára13 (28625)
    2009-07-21  19:31

Címlap

top