Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztrológiai jegyek és karmák

mamóka67
Létrehozva: 2008. március 30. 08:11

Többen kértétek, hogy írjak az asztrológiai jegyekről, hogyan áll össze egy horoszkóp képlete, hol látható benne a karma?

Kérdéseitekre szívesen válaszolok, amennyiben tudok és az időm is engedi.

  1. 2012. augusztus 10. 19:2612051.

    Sziasztok!

    Kis segítség kéne, ha lehet általános is elég.

    Szűz nap- kos aszcendens- skorpió hold.... szerintetek mi jellemző? Mi dominál? Skorpió mennyire "zavarhat" be szívügyekben? Köszönöm szépen nektek!!

  2. Torolt_felhasznalo_771697
    Torolt_felhasznalo_771697
    2012. augusztus 7. 19:5312050.

    Ne aggódj drága Mamóka! 
    A Mars egyébként is meghatározó a képletemben (úgy emlékszem), de most úgy tűnik, hogy ilyen hatása van. Kiheverem. :) Tudod, hogy általában nem vagyok ilyen, és van bennem küzdőszellem. Szóval valószínűleg csak átmeneti dologról van szó. 

    Küldtem üzenetet. :) 

    előzmény:
    mamóka67 (12049)
    2012-08-07  17:32
  3. 2012. augusztus 7. 17:3212049.

    Jaj Kincsem! Hát ilyen negatív hatása van rád a Marsnak?

     

    Mesélhetnék.... engem csak a célok és a harcok tartanak életben......

     

    Kiváncsian várom a prividet, és aggódom.....

     

    Tényleg jobb volt az előző nlcafe....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771697 (12048)
    2012-08-07  16:06
  4. Torolt_felhasznalo_771697
    Torolt_felhasznalo_771697
    2012. augusztus 7. 16:0612048.

    Sziasztok!

     

    Megint távol maradtam. Még jó, hogy nyári szünet van a topic-ban. Történt egy-két dolog, amire nem térek ki. (Mamóka! Majd küldök neked üzenetet.) Remélem, hogy mindenki jól van.

    Ez az "új" nlcafe nekem nagyon nem tetszik. A régi jobb volt. Egyrészt szebb, szolidabb volt (szerintem), másrészt könnyebb volt eligazodni rajta. 

    "A Mars július 3-án 14 órakor továbblépett a Mérleg előterébe, és itt tartózkodik augusztus 23-ig. Hatására céltudatosságunk csökkenhet, korábbi konkrét céljaink kivitelezésében elbizonytalanodhatunk."

    Nem csak a célok kivitelezésében bizonytalanodhatunk el. Nekem az is megfordult a fejemben, hogy van-e az egésznek értelme... érdemes-e célokat kitűzni és harcolni értük...  

    Szépet, jót mindenkinek! 

     

    előzmény:
    mamóka67 (12019)
    2012-07-12  17:15
  5. 2012. augusztus 7. 15:1412047.

    Kedves LUNA1!

     

    Neked is csak azt tudom üzenni, amit mairimnek: előjegyeztelek, de türelemmel kell várnod, mert most egy ideig áll a munkám.

     

    Majd priviben értesítelek benneteket, ha elkészültem....:) Mamóka

    előzmény:
    LUNA1 (12045)
    2012-08-07  13:06
  6. 2012. augusztus 7. 15:0812046.

    Szia mairim!

     

    Aug. 25-ig csak ritkán vagyok a topikban, mert nyári szünet van az asztro-sulinkban is, és  nem dolgozom.

     

    Előjegyzésbe vettelek, de még tavaszi kérések is várnak rám, ezért kérem a türelmedet.

    Üdv: Mamóka

    előzmény:
    mairim (12032)
    2012-07-22  23:02
  7. 2012. augusztus 7. 13:0612045.

    Kedves Mamóka67!

    Tudom hogy rengetegen írtak neked, de azért beállok a sorba én is.

    Ha akad rám szabadiőd, kérlek az én karmámnak is járj utána.

    Mostanában sokszor elbizonytalanodom, mi is az én igazi feladatom.

    Köszönöm szépen!

     

    1993.01.04 Hatvan 08:05 perc.

  8. 2012. augusztus 5. 16:3912044.

    Ha valaki túlságosan belemerevedik egy szerepbe, az megjelenhet gerincproblémákban is. Testünk hűen leképezi a bennünk mélyen meghúzódó problémáinkat.

    A rugalmas gerinc a hajlékonyságot, a meghajlás képességét, az alázatot jelenti.

    Az Oroszlán jelhez tartozó testrészek a központi szervek: a szív és gerincoszlop, valamint a szimpatikus idegrendszer.

    Mindannyiunk számára ismerős, hogy a vezető beosztású emberek jobban ki vannak téve a szívproblémák veszélyének Tipikus példája a közelmúltban definiált pszichoszomatikus probléma a menedzser betegség.

    Az Oroszlán családi közegben is elvárja a környezetétől, hogy a teremtés koronájaként kezeljék, képességeit elismerjék. Harmonikus esetben termékeny kreatív erejét visszaforgatja a családi életbe, szívesen tevékenykedik együtt a gyermekeivel, programokat szervez s jó érzékkel alakítja az otthonát. Problémás esetben azt várja, hogy az egész család őt és az igényeit szolgálja, megnehezítve ezzel a környezetében élők életét.

    A szerelem számára az életélvezet legfőbb forrása. Elvárja, hogy partnere számára ő legyen a „NAGY Ő”, aki a tenyerén hordozza és értékes dolgokkal halmozza el. Férfiként ő a hős szerelmes, akinek a partner maradéktalan kielégítése a célja.

     

    Fontos számára, hogy partnere felnézzen rá, elismerje képességeit, s diszkrét formában dicsérje. Nőként olyan partnert választ, akire büszke lehet, aki valaki!

    Ő az a nő, aki férje nevéből felveszi a dr. előtagot is! Szeret kényelmesen élni, a fáradtságos munkát inkább mással végezteti. Élvezi a kényelmet, lustálkodik! Külsejére általában hiú, szeret értékes ékszereket viselni, státusz szimbólumokkal reprezentál.

    Kedveli a pompát, a luxust, az elit köröket, az olyan klubokat, ahová akárki nem tartozhat. Szívesen sütkérezik saját nagyvonalúsága fényében, hogy neve legyen, melyet az utókor is büszkén ejt ki. Kérdés, hogy valódi tartalom van-e büszkesége mögött.

     

    Rengeteget tanulunk a világról, s önfeledten kibontakozhatunk. Adottságaink és képességeink ilyenkor már megjelennek. A jó szülők és nevelők ezt segítik még jobban kibontakozni. Nagyon fontos, hogy ebben az időszakban mennyi figyelmet, elfogadást és pozitív megerősítést kapunk, hiszen a felnőttkori önbizalmunk alapját ekkor rakjuk le.

    Az Oroszlán legnagyobb nehézsége és egyben feladata az önismeret, a személyiség fejlesztés, mely során megtanul az erején uralkodni, hiúságán túllépni, s alázattal szolgálni másokat.

     Bár fél a mélyebb önvizsgálattól, attól, hogy kiderül, hogy ő sem tökéletes, félelmén túllépve őszintén szembesülve önmagával, hibáit meghaladva valódi erőt árasztó napja lehet környezetének!

    Egyénileg ebben az időszakban elgondolkodhatunk azon, hogy önálló egyéniséggé fejlődtünk-e, megállunk-e a saját lábunkon vagy függésekben éljük az életünket.
    S átvezetésként a következő –szűz- fázishoz: milyen kreatív képességekkel rendelkezünk, s azzal hogyan tudjuk hasznosan szolgálni a körülöttünk élőket.
    (idézet)

    előzmény:
    mamóka67 (12043)
    2012-08-05  15:53
  9. 2012. augusztus 5. 15:5312043.

    Most foglalkozzunk egy kicsit az Oroszlánokkal, hisz az ő idejüket éljük!

     

    Belső ősképe: a KIRÁLY, az APA, a SZERVEZŐ. Uralkodó bolygója a Nap, mely folyamatosan áradó, teremtő, kreatív erejével alapját képezi a biológiai életnek. E jel szülötte úgy érzi, hogy önmagában hordozza ezeket az erőket. Ezért a jelszava: „Én uralkodom! Cselekszem, és kifejezésre juttatom az érzéseimet.”

    Tudatában van saját fontosságának, s ezt a visszajelzést várja környezetétől is. Részt akar venni az élet nagy játékában, hogy az a különlegesség érzésével táplálja és erősítse őt.

    A méltóság érzésével jár-kel a világban, mert belülről úgy érzi, többre hivatott, mint a többi ember.

    Példakép akar lenni, a szégyent és megbélyegzést nem viseli el. A kritikánkat mindig finoman, a pozitívumait kiemelve és megerősítve adagoljuk neki. Nyilvánosan soha ne pirítsunk rá. Egy oroszlán gyereken is mély sebet ejthetünk ezzel!

    Ebben a jelben éri el az ego a csúcspontját, a saját, független személyiség kifejlődik, a belső autonómia és erő megtapasztalására van lehetőség.

    Az egyén szeretne korlátozás nélkül élni és kibontakozni, saját nemző- és teremtőerejében felismerni önmagát. Kitűnően ért a nagyszabású tervezéshez és szervezéshez. Ezért jó rendezvény és arculatszervező lehet!

    A legindividuálisabb jegy, pontosan tudja, hogy mire képes, és azt birtokolja is. Hat, alkot, gyarapít! A jószívű gesztusok és kifejező alakítások mestere. Tudja, hogyan tud a legjobban hatni. Jó előadóművész lehet, vonzódik a színjátszáshoz, szerepek alakításához. E jel szülötte Richard Burton, Merilyn Monroe, Madonna, Tina Turner, Antal Imre, Liszt Ferenc.

    A politikában is megtaláljuk őket, mint például Napóleon, Mussolini, Bill Clinton.

     

    A saját képességek mindenáron való megmutatása, s az eredményekért cserébe a dicséret elkönyvelése. Futószalag munkát nem végez, általában vezető, vagy vállalkozó.

    A munkát jól meg tudja szervezni, de kétkezi fáradtságos munkát nem szívesen végez. Ha elért egy státuszt, akkor nehezen adja át a stafétát az utódnak, hiszen meggyőződése, hogy a legjobban ő tudja csinálni a dolgokat. Probléma lehet az is, ha a „főnök vagyok” maszkot a privát életben is viseli.

    folyt.köv

  10. 2012. augusztus 1. 18:5012042.

    Köszönöm szépen drága mamóka67:))))))

      sok puszi

     

    előzmény:
    mamóka67 (11999)
    2012-07-09  14:37
  11. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. július 28. 21:1412041.
    Milyen igazság? A mantrak nem a Mérleg/Szűz stb. emberekről szólnak, hanem a jegyekről. Egy ember mindig sokkal több, mint a jegy, amiben a Napja áll, és akkor nem is beszéltünk a Holdrol, ascendensrol, stb.
    előzmény:
    Mrs.Kut (12040)
    2012-07-28  12:00
  12. 2012. július 28. 12:0012040.

    Szia,

     

    nemrég akadtam erre a topikra és azóta olvasgatom a hozzászólásokat. Elég sok. :)

     

    Én szűz vagyok, mérleg ascendensel (jól írom?).

     

    A barátom Mérleg (nem a pasim :))) ), ascendensét nem tudom.

     

    Viszont ez a mantra dolog pont fordítva van esetünkben:

     

    A barát jellemzően azt szokta hangoztatni magáról, hogy: Nem vagyok az!, Rosszul ismersz!, Tévesen ítélsz meg!

     

    Én pedig "meggyőzhetetlen" vagyok és azt mondom: De igen, az vagy!  Ilyenkor azt is hozzá szoktam tenni: A tények beszélnek, olyannak ismertelek meg, amilyennek mutattad és mutatod magad!A váratlan szituációkban, a problémák esetén előjön az embernek az igazi arca, amit le sem tagadhatja.

    Vagy, hogy:  Te sem vagy különb!

     

    Hát körülbelül így néz ki az igazság. :DDD

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299877 (11771)
    2012-05-22  20:54
  13. 2012. július 27. 14:1312039.

    ... arról nem is szóltam, hogy két ember alap képletét sok minden módosítja. Például egy-egy erős tranzit (aktuális bolygó hatások), illetve a progresszió (az évek előre haladtával módosul az alap képlet).

    Két ember esetén szokás csinálni kompozit képletet (angolul composite chart - nem tudom, magyarul is így használják-e, Mamó biztos tudja), amely a két ember alapképletének amolyan "kiátlagolása". Ez jelzi azt, hogy együtt mire képesek, hogy mi a feladatuk.

     

    Mamó egyszer írta, hogy lehet, hogy két embernek óriási esélye van egy boldog, hosszútávú kapcsolatra együtt a képletük alapján, viszont nem biztos, hogy élnek vele. Megesik persze pont az ellenkezője is, hogy a képlet alapján nem is illenek össze, az életben valami mégis összetrarja őket.

    előzmény:
    AnchorRose (12038)
    2012-07-27  14:07
  14. 2012. július 27. 14:0712038.

    Szia!

     

    Attól függ, mennyire pontos az a születési dátum. Előrejelzésben 1 fok is rengeteget számít.

    A szinasztriából megállapítható szerintem az, hogy két embernek milyen lehetősége van egy kapcsolatra, de mint tudod, a szabad akarat mindent felül írhat. (Mint ahogyan a szabad akarat ragaszkodhat olyanhoz is, akihez nem kellene).

    előzmény:
    six83 (12036)
    2012-07-24  19:43
  15. 2012. július 27. 10:4512037.
    Nem jön mostanába erre senki? :)
  16. 2012. július 24. 19:4312036.

    Kedves asztrológiában jártas fórumozóktól kérdezném, hogy mit jelent, ha születési adatok alapján (pontos óra perc is) megállapítható, hogy közeledés látszik két ember között?

    Ezt mennyire erőle látja (érzékeli) egy asztrológus? pár hónap vagy év?

    Ha valami infóval tudtok szolgálni nagyon köszönöm előre is.

     

     

     

     

     

     

  17. Torolt_felhasznalo_985956
    Torolt_felhasznalo_985956
    2012. július 24. 12:0612035.
    Sziasztok! Kerestem egy tavaly kapott asztro suli összefoglalóban a párhoroszkópokat, valamint itt a fórumban is próbáltam visszalapozni, de nem leltem. Köszönettel venném, ha valaki segítene. Most különösen a bika nő-vízöntő férfi kapcsolata érdekelne, és tudom, hogy ezek felszínes adatok, többet mond a szinasztria, de mamóka egyéni látásmódjában mégis nagyon hitelesek ezek az információk.
  18. 2012. július 23. 15:0712034.

    Köszönöm szépen! 

     

    Nem ingatlannal kapcsolatos a vállalkozás, én szerencsére nagyon bizakodó vagyok. Remélem, hogy a kitartó és szorgos munka meghozza a gyümölcsét. Megpróbálunk nyitott szemmel járni és lehetőleg így elkerüljük a felmerülő problémákat is.

     

    Puszi, Kuporka :) 

     

     

    előzmény:
    mamóka67 (12029)
    2012-07-22  15:55
  19. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. július 23. 12:1912033.

    OROSZLÁN HAVA

     

    Most, hogy a Nap az Oroszlán jegyében jár, kiváló alkalom nyílik arra, hogy az Oroszlánhoz tartozó szervek és szervrendszerek állapotát felülvizsgáljuk, megtisztítsuk, energiával és életer vel töltsük fel.

     

    Az Oroszlán jegyhez kapcsolódnak a véredények (erek, visszerek), főleg a szív véredényei; a hátgerinc, a mellkas és a hát izmai, ezen kívül a szív és szívműködés, a kis vérkör állapota (a máj tartalékai, a szervek ellátottsága), a test fizikai és kémiai ereje, az életerő, az életöröm,
    az élni akarás. Az erek, visszerek a befektetett erőkkel és azok visszatérő hatásával („visszaerekkel”), az akarattal, eléréssel, odaéréssel visszaéréssel mutatnak azonosságot. Az erek karbantartásának, megtisztításának egyik lehetséges eszköze a mostanság érő bodzabogyóból készített lekvár. Az úszás a hátnak, a gerincnek is jó, de bármilyen torna, hajlongás – el re-hátra, oldalra –, valamint a hátizom gyakorlatok is javíthatnak ezen területek állapotán.

     

    A szív és a szívműködés az életszeretettel és ennek kisugárzásával analóg; az Oroszlán az életművész, az életet szélesen és nagyvonalúan kiműveli és műveli. Az életöröm a szív erejét adja, próbáljunk mi is ebben az időszakban nagyvonalúan, „Oroszlánosan”, jóindulatúan, életigenlően és az élet minden megnyilvánulásához pozitívan viszonyulni.

     

    Július 22-én délben üdvözölhetjük az Oroszlán jegyébe lép Napot. Ha ezt szertartás keretében tesszük, akkor tudatosíthatjuk, hogy az az igazi uralkodó, aki önmagán uralkodik, aki világosságot és fényt áraszt maga körül, aki mentes az egoisztikus tévképzetektől. 25-én jó gondolataink, eredeti ötleteink lehetnek, melyeket eredményesen használhatunk éppen kéznél lévő feladataink megoldásához (Merkúr-Uránusz trigon). Kellemes meglepetésekben lehet részünk, jó híreket kaphatunk, illetve – a Merkuriusz hátráló helyzetével analógiában – újragondolhatjuk, újraértékelhetjük korábbi elképzeléseinket.


    Nyugalmas, pihenésre alkalmas időszak következik, hiszen a transzszaturnáliák által jelzett háttérfeszültségen (Uránusz-Plútó kvadrát) kívül nincsenek feszült konstellációk.

     

    Augusztus 7-én „léptethetjük be” a Vénuszt a Rák jegyébe. Szertartásunk kapcsán jó megérzéseink, megsejtéseink lehetnek – igen jól tesszük, ha ezekre figyelünk (Vénusz-Neptunusz trigon). Főleg azok érezhetik elemükben magukat, akiknek születési képletében a vízjegyek elején bolygó áll. Megérezhetjük azoknak a közeledő  feszültségeknek az előszelét is, melyek előttünk állnak. Már néhány nappal a 15-i kulmináció el tt érezhetjük gerjedni azokat a feszültségeket, melyek az Oroszlán havának legnehezebben kezelhető , emberpróbáló helyzeteit jelzik.


    Érzelmi életünk jelölője, a Vénusz T-kvadráttá egészíti ki az Uránusz és a Plútó kvadrátját, mintegy azok kereszttüzébe kerül. Családon belüli nehézségeink lehetnek hűtlenséggel, megcsalással, megcsalatással, féltékenységgel kapcsolatban, melyeket külső, világi események generálhatnak. Komoly összeszedettségre lesz szükségünk ahhoz, hogy fékezni tudjuk érzelmeink hullámzását, végletek irányába irányulását, főleg akkor, ha születési képletünkben a kardinális jegyek 7-8. foka táján bolygó áll.

     

    Nem könnyíti meg helyzetünket, hogy ugyanakkor – 15-én – teljesedik be a két „ártó bolygó” együttállása is (Mars-Szaturnusz konjukció). Akaratunk megvalósítása falakba ütközhet, erőtlennek, magatehetetlennek tapasztalhatjuk magunkat, illetve elfojtott indulataink vulkánszerű kitörése is elképzelhető akkor, ha megfeledkezve magunkról durva, kíméletlen megnyilvánulásokra ragadtatjuk magunkat. Arra mindenképpen jó a konstelláció, hogy megtapasztaljuk, hogy „az asztrológia működik”, a bennünk zajló tudatfolyamatok szoros analógiában vannak a külső jelenségekkel, eseményekkel, megvilágosodhat számunkra a hermészi Smaragdtábla igazsága, mely szerint: „ami fent, az mint ami lent, hogy beteljesítse az egy-teljességet”!

     

     

  20. 2012. július 22. 23:0212032.
    Kedves Mamoka!

    Mondanal valamit a karmamrol?

    1972.10.04., 17:45., Margita, Romania

    Koszonom!
  21. 2012. július 22. 19:1712031.

    Szia!

     

    Amúgy a "vicces" az egészben, hogy már nem kapálódzok Vízöntő mivoltom ellen, kezdem elfogadni, hogy én ilyen vagyok. Ahogy öregszem, egyre inkább érzem magamon ezt a jegyet. A céljaim is nagyon "vízöntősek". Nem túl nagy rá az esély, hogy átlag életet fogok élni (már most is kilógok a sorból), ezt leginkább az egyetem felszabadító befejezése és egy párkapcsolat lezárása után mondom ki.

    Talán pont egy Vízöntő pár kellett rádöbbentsen arra, milyen a Vízöntő? :) Ő már nagyon sok mindent kipróbált az életében, mert arra tanították, hogy merjen még akár szakmát is változtatni: 15 év alatt már volt vagy 10 foglalkozása. Olyan mintha színész lenne: saját magán életével éli meg a színészetet, mert egy idő után vált, mindenféle képzettség nélkül, mint a színészek.

    Vannak olyan terveim, amelyek megint csak a Vízöntő jelleget és annak szabadságát erősítik. Az, hogy négy életterületet futtatok egymás mellett, váltakozva, megint csak ráerősít. Mondjuk én most inkább egymás mellett futtatom őket, mint váltanék, mert mindegyiket fontosnak tartom, hiszen különös módon egészítik ki egymást.

    előzmény:
    mamóka67 (12030)
    2012-07-22  16:12
  22. 2012. július 22. 16:1212030.

    Hát igen....

    A Veszta távol áll az anyaság gondolatától.

    Nálad ez a szextil segíti elmélyíteni a pszichológiai érzékedet.

     

    Tudom, hogy most kapálózol, mert nem akarod belátni a Vízöntő jellegedet: de minden mondatod a Vízöntő karakteredet húzza alá.

     

    Más vagy, lehet, hogy több vagy mint az átlag ember, egy olyan Vízöntő nő, akinek sokkal fontosabb mindennél az önmegvalósítás, és nem a szokványos "család" létrehozása.

     

    Ez mind Vízöntő tulajdonság, amire még a Chiron, a Veszta és még sorolhatnám hány konstelláció is rádolgozik a képletedben.

     

    A Hold az IC-n inkább az anya kapcsolatodat tükrözi, de a Vízöntő ura, az Uránusz a IV. Házban már beszédesebb, mert abban a témában mindent robbant.

     A Marssal alkotott karma fényszögével pedig kifejezetten úttörő módon keresed az új utakat és célokat az ismeretlen területeken.

     

     

    előzmény:
    AnchorRose (12028)
    2012-07-22  11:48
  23. 2012. július 22. 15:5512029.

    Szia Kuporka!

    Nem szeretnék elhamarkodott véleményt mondani, de így első ránézésre nem kifejezetten síma ügy, ami azért természetesen megvalósítható, attól függően, hogy a tárgyalások milyen témában folynak.

     

    Az Ikrek Jupiter kvadrátja a Neptunuszhoz  pl. ingatlan esetében nem kifejezetten kedvező, mivel az Ikrek miatt (Merkúr) jelezhet szabálytalanságokat is.  A VII. ház miatt az élettárs  és a külvilág

    befolyása is érvényesülhet.

     

    A Rák 9. Ház Merkúr kvadrátja a XII. Házra is titkokat, sőt gondokat jelezhet, akadályok merülhetnek fel anyagi esetleg ismét csak ingatlan terén.

     

    A júl 25. fizikai, szellemi és érzelmi téren is jó, ha eléri az 50 %-ot.

     

    Nem szívesen megyek bele az ilyen mundán elemzésekbe, mert pl. az itt felsoroltak pozitív hozzáállással és nagy odafigyeléssel legyőzhetők.

     

    Amennyiben megbízható a partner, akkora megállapodás létrejöhet sikerrel, a fentiek figyelembevételével.

    előzmény:
    Kuporka (12025)
    2012-07-17  21:09
  24. 2012. július 22. 11:4812028.

    Megnéztem a saját Vestámat (eddig nem igazán foglalkoztam vele) és a Bak jegyében áll, az 5. házban. A Skorpió Holdammal alkot egy gyakorlatilag tiszta szextilt.

    Valahol mindig is sejtettem, hogy a női öntudatom valahol a karmikus múltamban gyökerezik. Mivel az IC-m és Holdam együtt áll, így rámutat, hogy karmikus múltamban élhettem nőként (A Jupiter miatt papnőként is akár) olyan spirituális életet, amelyben a női principium jelentős volt és most ezt a szerelemben, illetve az önkifejezésben meg tudom mutatni. A szerelemben visszafogott vagyok, az tény, mert a "tökéletesen" keresem, így mindenkivel óvatos vagyok, amíg nem találom meg az igazit, nem érzem, hogy ő az, nem is tudom magam átadni neki.

    A tökéletesség keresése a szintén Bak Vénusz, és annak kvadrátjai miatt is van.

    Társat nehezen találok, mert "tökéletesnek" kell lennie, de a Vízöntő Nap miatt nekem igen nagy szabadságra van szükségem. Ahol öregszem, egyre jobban érzem ezt. Szinte örülök, amint kiszabadulok egy-egy, már terhessé vált párkapcsolatból. Eddig csak visszahúztak. A kapcsolataink végén mindig megkaptam a "fejmosást", hogy nem foglalkozom velük eléggé, élem a saját életem. Pedig mindig pont akkor keztem el boldog lenni, amikor végre kezdhettem leválni a párjaimról és élni tényleg sokszínű életem.

    Az igazi társat valószínű, hogy bejárandó útjaim során találom meg, de azt sem tartom kizártnak, hogy sosem megyek férjhez. Eddigiek során a gyerekek kapcsán csak azt hallom, mennyire visszafogják az anyát önmaga kifejezésében, bár olyan anyát is ismerek, aki gyerekével ment el a világba, önmagát kifejezni, élni az átlagtól teljesen eltérő, kivételes életét. Nem ő akarta így, de a sors rákészerítette. Nem is egy ilyen anyát ismerek.

    előzmény:
    AnchorRose (12027)
    2012-07-22  11:28
  25. 2012. július 22. 11:2812027.
    Az érdekes az, Mamó, hogy ebből a fejtésből saját magamra is ráismerek :)
    előzmény:
    mamóka67 (12010)
    2012-07-11  10:58

Címlap

top