Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg felettiek klubja

nattine
Létrehozva: 2008. október 13. 09:47

Sziasztok!

 

Tudom, hogy ezer fogyis topik van már, de azért még próbálkozom. Egyrészt - és ezt is sokan írták már - nagyon nehéz bekapcsolódni egy összeszokott társaságba. Másrészt úgy érzem, hogy más problémákkal küzd az, akinek 5-10 kilótól kell megszabadulnia, és megint más, ha 30-40, vagy akár több kiló a súlyfelesleg. Pl. nem lehet ugyanazt mozogni, mert akár árthat is.

 

Ezért szerettel várom azokat, akik csatlakozni szeretnének.

  1. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 26. 15:20276.

    Szia!

     

    Ne szomorkodj. Én is szoktam ilyen lenni.

    Tök jó, hogy hétfőn is, meg kedden is betartottad. Büszke vagyok Rád. Holtpont meg mindenkinél van. A + 0,5 kg.-ról meg annyit, hogy az ember ha iszik két krigli vizet, a fél kiló már ott is van. Nem szabad feladni.

    Ha egy picit visszanézed, mit írtál, tök boldog voltál, meg büszke voltál magadra, nyugi-nyugi, csak kitartás.

    Szerintem ma edd degeszre  magad csokival, amennyi csak beléd fér, mert úgy látom, azt mindíg kívánod. Aztán érd be erre a hétre ennyivel és térj vissza a fogyókúrádhoz... hogy a dolgokat be is fejezzük, ne csak nináljuk.

     

    Nagyon-nagyon szorítok Neked!

     

    Puszilgatlak:

    Töpörtyűs

    előzmény:
    nattine (270)
    2008-11-26  14:36
  2. 2008. november 26. 15:19275.

    Bocs, ha Töpi tart gyümölcsnapot! Ti ketten írtok, megjegyezhetném már, melyiktek hogy koplal

    Mindenestre ne add fel!

    előzmény:
    Cicamic (274)
    2008-11-26  15:17
  3. 2008. november 26. 15:17274.
    Tényleg ezt ajánlják, NEked is gyümölcsnap után kellene mérni. Én is ugráltam-ugrálok a mérlegre majdnem minden nap, és fehérje után szídom is magam.  Már a leszoktatáson vagyok, főzelék után mérek.
    előzmény:
    nattine (273)
    2008-11-26  15:11
  4. 2008. november 26. 15:11273.

    Nem, egyik sem

     

    Már gondoltam rá, hogy csak hetente egyszer kéne mérnem magam, de a reggeli mérés olyan nekem, mint a drog

    előzmény:
    Cicamic (272)
    2008-11-26  15:07
  5. 2008. november 26. 15:07272.

    NE keseredj el, nem fog megjönni? "emésztés" volt?

    Szépen adtál le, lesz az több is!

    előzmény:
    nattine (270)
    2008-11-26  14:36
  6. 2008. november 26. 14:40271.
    Egyébként, ami a gyerekeket illeti, abban igazad van, hogy az a mi felelősségünk, hogy mit teszünk elé. De az én nagyfiam iszonyatosan válogatós. Nyugodtan tehetek elé zöldséget, gyümölcsöt, max. egy nagy hiszti lesz az eredmény. De hogy meg nem kóstolja, az tuti. Sok harcot vívtunk már ezen a téren, én részemről letettem a fegyvert. Eszik, amit eszik, egyet fontosnak tartok, hogy SOHA ne mondjam azt neki, hogy mindent megeszel, ami a tányérodon van. Én túl sokat hallgattam ezt gyerekkoromban...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (269)
    2008-11-25  14:07
  7. 2008. november 26. 14:36270.

    Szia!

     

    Ma nincs jó kedvem, gondolkodtam, írjak-e egyáltalán. Tegnap szépen betartottam mindent, nem bűnöztem, este tekertem egy fél órát a biciklin, eredmény: +0,5 kg. Elment a kedvem az egész hülye fogyókúrától. Ráadásul most jól becsokiztam. Ennyit rólam . Szánalmas vagyok.

     

    Remélem, te jobban állsz!

    Puszi

    Nattine

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (269)
    2008-11-25  14:07
  8. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 25. 14:07269.

    És ami kimaradt:

     

    Szerintem nem jó, ha piszkáljuk a gyerekeket. Semmi nem változik, azon felül rombolja a személyiséget. Előbb utóbb komplexus lesz belőle... és akkor enni fog... merthogy szeretetre vágyik, meg elfogadásra, meg elismerésre... vagy örömre.

    Meg ha belegondolunk, amit megesznek, azt mi választjuk ki és tesszük eléjük, szóval a szemrehányás minket illet, nem a gyereket. Ez még a mi felelősségünk.  Már én is bánom, de hát...

    Még szerencse, hogy minden nap új Nap kel fel :)

     

    Én is hasonló cipőben jártam, mint te idegesség és evés összefüggésben. A férjem (belgy. volt) mindig azt mondta, hogy nem eszek annyit szerinte, mint amennyire kövér vagyok. El is vitt vérvételre, mert azt hitte, hogy a pajzsmirigyem vacakol. De nem.

    Így aztán arra gondolt, hogy a nagyszülőknél előforduló cukorbetegség kapcsán nekem is csökk. glükóz toleranciám lehet, azért kívánom annyira a szénhidrátokat. Akkor azt ajánlotta, hogy kerüljem, de minden mást bőséggel egyek, és akkor nem lesz gond. De hát, én akkor még nem nagyon figyeltem oda erre. Sajnos.

     

    A barátom egyébként nagyon rendes. Volt ez a kis beszólása, de tud ő kompenzálni, nagyon kedves, meg figyelmes. Meg azt bírom, hogy kiváncsi, mint egy kisgyerek. Olyan kis mindent tudni akarok típus. (ikrek) Nem tudok rá neheztelni. Pedig szeretnék :)

     

    Puszi!

    Töpis.

     

    előzmény:
    nattine (266)
    2008-11-25  09:25
  9. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 25. 13:46268.

    Szia!

     

    Naggggyon ügyi vagy! Gratulálok! Szerintem jól haladsz. Egy hónap alatt 5 kg. az szerintem jó.

     

    Az epicentrumot véletlenül sem rossz értelemben értettem. Lehet, hogy hülyén fejeztem ki magam, de valami olyasmire gondoltam, hogy köréd gyűlhet a család, meg olyan kályha melege... véletlenül sem a hangosságra gondoltam. Meg szerintem ez nem a harsányságon múlik, hanem valami  kisugárzás lehet.

     

    Én nem vagyok valami nagy ajándék vásárlós. Az utóbbi években a családomból sokan meghaltak körülöttem és megtanultam, hogy a tárgyak egy napon haszontalanná válnak. Egy picit megváltoztam, már nem gyűjtögetek. Inkább apróságokat adok, meg könyvet, legszívesebben élményeket.

     

    A lányomat pl. múltkor a szülinapjára befizettem a Harsányi Gábor Kommunikációs Készségfejlesztő Stúdiójába. Mondjuk elég húzós volt, mert 30 rugó, de három hónapig tartott. Egy kis színészmesterség, tánc, meg ének. Tényleg nagyon-nagyon jó volt. Még soha nem láttam annyira felszabadultnak.

    Szóval inkább már olyasmit adok, amit ha az ember elmegy, magával vihet. 

     

    Sok-sok puszi és kitartás!

    Töpis.

     

     

    előzmény:
    nattine (266)
    2008-11-25  09:25
  10. 2008. november 25. 11:08267.

    Helló!

    Olyan sz..r a NLC, csak na.

    Gratula NEked!

    Natti, nekem a húsvét esett bele, és egy halom szüli- névnap, anyák napja, és a ballaás.

    Ha lehetett, fehérje napratették, ha nem, főztek nekem külön, vagy vettek gyümölcsöt. NA, nem voltam folyton szent, volt, hogy otthon én is bezabáltam utána.

    És még így is volt eredmény.

    Főtt zöldséget csak keményítő napon, nyerset a gyümölcsön kívül minden nap.

    Kitartást, ha rászánod magad!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (265)
    2008-11-25  08:10
  11. 2008. november 25. 09:25266.

    Szia!

     

    Akkor tegnap nagyon ügyi voltál! Gratulálok!

    És mindketten ügyik voltunk,, és sem bűnöztem!! Most megveregetem a vállamat

    És a ma reggeli mérésnél meg is volt az eredmény: visszament a hétvégi 1,5 kg, és még 0,5 lement, tök boldog voltam! Én most 110,5 kg vagyok. A 100 alatti súlytól még messze, de majd csak... Végülis a topikot 116 kilósan nyitottam, ez már egy kis eredmény.

     

    Egyenlőre nem folytatok semmiféle módszert. Még gimis koromban egyszer jó sokat fogytam azzal, hogy heti egy gyümölcsnap, meg a vacsit kihagytam. Na, a vacsit most nem fogom kihagyni, mert együtt ül az egész család, de lecsökkentem egy joghurtra. Csak a hangulat kedvéért.

     

    Nehéz a pasikkal egyébként. Engem is kb. 85 kilósan ismert meg a férjem, akkor sem voltam vékony - ahogy sohasem - de azért nem voltam ekkora. Néha megjegyzi, hogy jó lenne, ha lefogynék, egyre inkább az egészségemre hivatkozik, de hát persze azért ránézésre is jobban tetszenék neki biztosan. De azért szeret, bár nem értem, miért, de szeret. Ő már megtanulta, hogy úgy nem fogok lefogyni, ha semmit nem eszem, mert egyszer csak besokallok, és kizabálom a hűtőt. Meg egyébként is, ha éhes vagyok, nem lehet hozzám szólni. Úgyhogy abba nem szól már bele, hogy mit eszem, mondjuk vacsira, vagy ebédre. Csak akkor, ha látja, hogy a kimért adagomat már megettem, és elkezdek csipegetni. Akkor szól, de akkor igaza is van. Megpróbálhatnád te is elmondani a barátodnak, hogy te tudod, hogy mit kell enned, mennyit, és csak akkor szóljon, ha a saját szabályaidat készült áthágni. EZ segítség lenne, az enyhén  rosszindulató  beszólás nem az.

     

    Nagyon ügyes lányod van, ha már magától rájött, mi a jó neki. A sógornőm is kövér gyerek volt, két lánya van, világ életükben rugdosta őket, hogy ne hízzanak el. Az egyiknek sikerült, a másiknak nem. A nagyobbik (most 22), az utóbbi 2-3 évben hízott meg kb. 10-15 kilót, most próbálja leadni. Hiába mondtam az anyjának, hogy ne ba..ogassa, azzal nem ér el semmit. Most már békén hagyja, a csaj el is kezdett fogyni. Lehet, hogy nekem se kéne mondanom a fiamnak,hogy nagy a hasa?

     

    Na, megyek, vásárolni akarok ma a férjemnek ajándékot, de elég kevés ötletem van. Most egy kandallófa - tartó kosarat akarok nézni, de amik tetszettek a neten, azok olyan 20ezernél kezdődtek . Te hogy állsz a karácsonyi előkészületekkel?

     

    Ja, egyébként nem hinném, hogy epicentrum vagyok. Inkább a sógornőm. Ő elég nagy hangú, ő irányítja a beszélgetéseket ebéd közben. Én inkább a két kölkömet próbálom rendre utasítani olyankor

     

    Puszi

    Nattine

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (265)
    2008-11-25  08:10
  12. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 25. 08:10265.

    Sziasztok csajok!

     

    Hol vagytok?

     

    Tegnap 4 alma, 1 krigli kamilla tea.... és NEM BŰNÖZTEM!!!!

    102. :)))))))

     

    Weletek mi van?

     

    Puszi. Töpis.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 24. 16:18264.

    Szia!

     

    A hétvégém egészen jól telt. Hajnalok hajnalán felkeltem, szendvicseket kenegettem, aztán irány Budaőrs. Szombat-vasárnap. A lányom a Statisztikában ping-pongozik. Minden nap, húsvét hétfőn, május 1-jén, iskolai szünetben, nevelés nélküli napon... meg izé... a Szent-este szabad. Versenyek meg hétvégén... merthogy ma Magyarországon nincs tömegsport. Lehet mozogni sok pénzért, vagy versenyezni... jó lenne, ha lenne középút. Egyébként nagyon sok öröm van benne, meg hát ezek a csajos öltözők...

     

    A lányom elég tömör, meg a sok mozgás miatt izmos is. Egy picit husi. Én rontottam el. Apukám kiskorában mindig rámszólt, hogy ne adjak neki felnőtt adagot, de hát én nem hallgattam rá. Az elején ha jóllakott, otthagyta a többit, akár a legjobb falatot is, de aztán hozzászokott, hogy annyit eszik, amennyit kap... felnőtt adagot. Meg elég sok tésztát főztem, meg kenyeret, meg krumplit hússal, meg palacsintát... szóval a gyerek is tömör lett.

     

    Most próbálok jó példával elöl járni, nem piszkálom, és észre se vettem, de fogyott öt kilót. Szólt, hogy leesik róla a nadrágja, vegyünk egy másikat... és tényleg, a fél feneke kint volt.

    Odafigyel a vacsorákra, meg kistányért kér és ő adagol.

    Egy kicsit szégyellem magam, de hát...

     

    A plusz másfél kiló még nem ment le, de ezen a héten ha fene fenét eszik is, 100 kg. alá megyek. Lehet, hogy vasárnap kétpofára falom majd a hashajtót, meg a vízhajtót, de akkor is... na jó, csak vicc volt. De tényleg úgy szeretnék már... Mert így csak szenvedgetek, szenvedgetek, eredmény meg sehol. Úgyhogy a héten NINCS bűnözés.

    Meg a barátomra is dühös vagyok. Egyébként nagyon rendes, de a megjegyzése nem jóindulatról tanuskodott, de különben sokat viccel. Fogjuk rá, hogy viccelt.  De szerintem valójában pánikba esett, hogy mégsem lesz jó nője. He-he-he. De az is lehet, hogy egyedül akarta megenni a csülköt... mert az igen jó volt :)))

     

    Na jó, egyébként majdnem ő a világlélek, de hát senki sem lehet tökéletes. Eddig nem volt ilyen csipkelődős, biztos b-a-j-a van. Fééééérfi, meeeeg fááááááááradt. Naggyon fáradt. Hogy tudja meddig van az addig... azért jéghideg szemeket vetegettem rá.

     

    Húúúú, amiket ezekről a családi ebédekről írni tudsz... Komolyan mondom, vágyom rá. Na de, mint írod, ma nálad is gyüminap. Ezek szerint együtt senyvedünk. Már két almát megettem, ki tudja miért nem kívánom a harmadikat, csak nyomom a kamilla teákat... lejtőn menetelünk.

     

    Dehogy vagy reménytelen!

     

    Volt egy barátnőm, ő nem a csokit, hanem a zsíros, kemény sajtot imádta. Aztán egyszer egy doki azt mondta neki, hogy a sajt annyira hizlal, hogy olyan, mintha a belső combjára rögzítené. Szerintem azóta sem evett sajtot. Tényleg, annyira berágott, hogy gyümölcsleveseken és csirkemellen élt, le is fogyott sitty-sutty 20 kilót... az volt a cél. Aztán a 20. kilónál a 4-6-os villamoson elájult, elvitte a mentő, de szép vékony lány lett belőle... és tartja a súlyát... de hát ez nem követendő példa, csak a poén kedvéért írtam ide.

     

    Meg azt is gondolom, hogy epicentrum lehetsz a családodban, jó lehet veled kajálni. Na jó, ezt inkább meg se halld.

     

    Polár pulcsi, nyanyó, szexi nő, terpeszjárás, derék, áttetsző blúz, tűsarkú, megőrülök érted, csülök, sajt, csoki, egyrészes fürdőruha, kenyér, tészta, irigység, büszkeség, elégedett férfi, boldogság, egészséges gyerekek,

    szűk ruhák ?????????????????????????????????????????

     

    Jajj, csak  két almát ettem, ma naggyon hülye vagyok. Bocs.

     

    Kitartás, és sok-sok puszi!!!! Holnap azért majd mesélj, hogy alakulsz 

    előzmény:
    nattine (261)
    2008-11-24  09:50
  14. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 24. 15:39263.

    Szia, köszi

     

    Gyönyörű eredmény. Gratulálok hozzá. Biztosan nagyon jó lehet.

     

    Büszke lehetsz magadra.

     

    Sok-sok puszi.

    Töpörtyűs

    előzmény:
    Cicamic (260)
    2008-11-24  09:48
  15. 2008. november 24. 09:56262.

    Szia!

     

    Komolyan elgondolkodtam a 90 napos diétán. Tetszettek pl. a Mindmegettén a receptek. Csak hát jön a karácsony. Mi történik egyébként, ha az ember "felfüggeszti" pár napra a diétát - magyarul jól bezabál mondjuk karácsonykor, vagy egy hétvégén? Akkor újra kell kezdeni? Vagy folytatni, ahol abbahagytad? Gondolkodom rajta, hogy januárban elkezdjem. Márciusig nemigen vannak szülinapok nálunk. Addig meg próbálom a saját módszeremet, és az akaraterőmet acélozni.

    Van valami táblázat valahol a neten, hogy mit lehet melyik napon enni? Mi a helyzet a zsiradékokkal? Pl. vaj, margarin? És a zöldséget csak keményítő napon szabad megfőzni?

     

    És vajon, ha valaki szétválasztástól függetlenül, csak 4 naponta enne egy kis csokit, meg 4 naponta gyümölcsnapot tartana, nem lehet, hogy akkor is ugyanúgy fogyna?

     

    előzmény:
    Cicamic (260)
    2008-11-24  09:48
  16. 2008. november 24. 09:50261.

    Szia!

     

    Remélem, jól telt a hétvégéd. Lányod mit sportol? Neki nincsenek súlyproblémái? Nekem ez a legszörnyűbb rémálmom, hogy a fiaim elhíznak. Sajnos a nagyobbik hajlamos rá, már növeszti a pocakját, próbálok tenni ellene, de nagyon édesszájú ő is. A kicsi egyenlőre nem, de hát még csak 2 éves...

     

    Sajnos tényleg nehéz megállni, ha az ember finoman főz, hogy az illatával jóllakjon. És azért nem szép a párodtól, amit mondott, hát te állandóan csak almát rágcsáljál? Persze, biztos jó szándékkal mondta, amit, de akkor is. És tessék: pont az ellenkezőjét váltotta ki.  De nem szabad egy-egy ilyen kilengés miatt elkeseredni, hidd el, az a 1,5 kg pikk-pakk lemegy! Lehet, hogy már le is ment?

     

    Én sajnos a hétvégéről semmi jót nem mondhatok el: +1,5 kg . Volt minden, mi szem-szájnak ingere, süti, torta, husi, rizzsel, tölött csirkecomb... Persze ez két napra elosztva. Igaz, vacsira csak joghurtot ettem, de így is megragadtak azok a fránya kilók. 

    Ma gyümölcsnap.

    Keresgéltem módszerek között, kellene valami kapaszkodó, nem jó ez a kalóriaszámlálás, mert túl sok teret hagyok magamnak a bűnözésre ("ó, ez az egy falat csoki még belefér! " aztán persze nem marad egy falatnál...). Nem találtam semmi jót. Az a szörnyű, hogy bármelyik módszert is olvasgatom, mindig eszembe jut, hogy na, de akkor szülinapok, karácsony, stb. Pl. kiszámoltam a 90 napost is, Anyu szülinapjára azt hiszem, tésztanap jött volna ki. Akkor hogy eszem ott ebédet, meg azt a finom tortát, amit kinéztem neki? Ez a fő problémám. A hétvégék. Mert a férjem családjában pl. a névnapokat is tortával ünnepeljük. Majdnem minden hétvégére jut egy családi ünnep, ha nem, akkor vendégség. És én sütöm a tortákat ráadásul . Ha csak hétköznapokból állna az élet, biztos szép vékony lennék... Persze ez nem igaz, mert akkor meg, amikor egyedül vagyok, és rossz kedvem van, vagy ideges vagyok, akkor meg a csokik csúsznak. Reménytelen vagyok, mi?

     

    Ó, most nézem, milyen hosszú lettem, bocs.

     

    Ha időd - és főnököd - engedi, gyere, és mesélj!
    Szia

    Nattine

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (259)
    2008-11-21  17:31
  17. 2008. november 24. 09:48260.

    Szia, örülök, hogy nem adod fel!

    2*90 nap alatt 25 kg-t, és 1-2 azóta is ment le. Ha nem a hétvégi nassolgatás  után mérem, 2,5 -3 is.

    Kitartást mindnekinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (258)
    2008-11-21  17:15
  18. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 21. 17:31259.

    Szia!

     

    Nagyon szépen köszönöm, ezt a kedves levelet. Tényleg, annyira jól esett.

     

    Bocsánat, hogy eltűntem, szabadságon voltam. Csütörtökre meg annyi munka begyűlt, hogy nem fértem a nethez csak egy pillanatra, de akkor meg jött a főnököm... Úgyhogy bocsi... nem vesztem el.

     

    Remélem a picik már jobban vannak és Neked is jobb a kedved.

    Örültem, hogy újra lelkes vagy. OK. Jó ötlet, hogy húzzuk egymást, szerintem majd visszatérnek a többiek is. Ha máskor nem, hát karácsony előtt, hogy megnézzék, hogy állunk...

     

    Hát, én nem valami fényesen. A múltkor már voltam 102 is, most 103,5 vagyok... merthogy szeretem a barátom, és mint tudjuk, aki szeret, az etet... Nagyon szeretem, hát nagyon etetem. Jajj, mit művelek?

    Hétfőn sütöttem  neki római tálban egy kis füstölt csülköt... krumplival.

    Valahogy nem is vettem észre, de spontán lecsúszott. Lesurrant magától. Ő meg meglepődött. Mondta is, - most dobtál le hét kilót, ez kis csülök meg hogy lecsúszott... Ezt aztán nem hagyhattam  megtorlatlanul, nem mondtam neki, hogy - ne szójjá be! Egyszerűen és lazán vágtam még egy szeletet. Borzalmas vagyok!

    Ja, és kétféle sütit is sütöttem... szóval a hétfő az katasztrófa volt. Meg a ma reggel is a mérlegen. Utáltam magamat.

    De hát, nem lehet, hogy polárpulcsis nyanyó legyek, úgyhogy almanap. Tele vagyok. - 4 almával.

     

    Holnap, holnapután  a lányomnak sportversenye lesz, úgyhogy szerencsés helyzetben vagyok. Esélyem  nem lesz rá, hogy teleegyem magamat, meg egésznap rohangálhatok. Azért lélekben Weled leszek. A jövő hét vasárnapig valahogy el kellene érnem a 97-98 kg.-ot.

    Gondoljatok rám és szorítsatok. Holnap krumplinap. Brrrrrr!

    Ja, és ne feledd, gondolatban Weletek vagyok.  

     

    Sok-sok puszi!

    Töpörtyűs

     

    előzmény:
    nattine (253)
    2008-11-17  13:51
  19. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. november 21. 17:15258.

    Szia!

     

    Köszönöm a kedves szavakat. Szeretném elérni a 90-es álomsúlyt és akkor megpróbálom a 90 naposat. Mindjárt áttanulmányozom. Nekem jó most ez az egyszerű, mert nagyon egyszerű, átlátható és nem utolsó szempont, hogy olcsó. Meg én ismerem magam, ha nem ilyen spártai, túlvariálom. Egyszer jártam akupunktúrára, adtak is diétás menüsort. Pl. ilyenek voltak benne: egy  marék borsó teflon edényben vizen párolva... hát mindig feljavítottam, egy kis diétás valamivel, lett is belőle hízás.

    Valamit már nekem is le kell tennem az "asztalra", azután hallgatok rád és jöhetnek az egyéb módszerek.

    De köszönöm a biztatást és a kedves szavakat. És nagyon-nagyon gratulálok Neked. Remélem egyszer majd én is zsebelhetem a bókokat... A 90 napossal neked milyen intervallum alatt és mennyit sikerült... ?

     

    Puszi.

    Töpörtyűs

    előzmény:
    Cicamic (252)
    2008-11-14  15:02
  20. 2008. november 21. 14:22257.
  21. 2008. november 21. 14:14256.

    szia, egész héten nem értem rá

    Ha gondolod, nézd meg a Welnesscafén,itt a NLC-n is az új 90 naposat! Láthatod, minden napra előír tejterméket, a csontritkulás stb, miatt. ÉS azt, hogy egyfélét ebédre, vacsira kevesen tartják.

    Mondjuk, tízórai, uzsi nincs, de nem is hiányoltam.

    NEm agitálni akarlak, nekem tényleg bevált 

     

    NEked is kitartást a hétvére is! (magamnak is ezt kívánom)

    előzmény:
    nattine (254)
    2008-11-17  15:03
  22. 2008. november 21. 13:52255.

    Sziasztok!

     

    Sehol senki? Úgy eltűntetek

     

    Nálam semmi változás. Se föl, se le. Ráadásul megint  mindkét nap vendégeskedés lesz nálunk, úgyhogy semmi jóra nem számítok a hétvégén fogyókúra szempontból.

     

    Talán jövő héten sikerül folytatnom.

     

    Ti hogy álltok?

     

    Jó hétvégét mindenkinek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. november 17. 15:03254.

    Elolvastam még egyszer a 90 napos leírását, hátha kedvet kapok. Hát nem Az a sok gyümölcs éhgyomorra... Nem egy epeműtöttnek való, sajnos. Meg olyan nehéz elgondolni, hogy ez egyáltalán hogy működik. Imádom a tejtermékeket. Csak 4 naponta ehetnék joghurtot, túrót? De akkor is, csak ha az az ebéd + vacsora egyszerre? Tízórai, uzsonna nincs? Nekem pl. már korog a gyomrom, pedig 2 órája ebédeltem.

     

    Na mindegy, Neked biztos jó, mert tényleg ügyesen fogytál vele, de én a magam számára valahogy nem tudom elképzelni. De nehogy azt hidd, hogy leszólom a módszert, csak azt mondom, hogy NEKEM nem való. De szorítok Neked a további sikerekért, csak így tovább

     

     

    előzmény:
    Cicamic (252)
    2008-11-14  15:02
  24. 2008. november 17. 13:51253.

    Szia!

     

    Remélem, jobb már a kedved, és jól telt a hétvége!

    Nekem kicsit jobb lett, bár betegek a gyerekek, ilyenkor kicsit nehezebb...

    Viszont ma még nem bűnöztem, és ebédre is salátával ettem a fasírtot, nem krumplifőzelékkel (ami azért nem olyan nagy szó, mert a krumplifőzelékért nem nagyon vagyok oda ).

     

    Ne add fel! Húzzuk egymást ketten! Én most megint úgy érzem, belelendültem. Lendülj velem együtt! Még mindig azt a diétát csinálod, ahol minden nap egyfélét lehet enni? Nem unalmas ez hosszútávon? Persze ugyanakkor jó, ha van egy komoly szabály, amibe kapaszkodni lehet.

     

    Amit írtál az itt-ott látott iszonyatosan meghízott nőkről, igen, ismerősek ezek a gondolatok. De aztán mindig arra gondolok, EZT nem fogom sosem hagyni. Persze 10 éve még nem gondoltam volna, hogy hagyom a súlyomat 100 kg fölé menni...

     

    Gyere és  mesélj, hogy telt a hétvége, hogy érzed magad

    puszi

    Nattine

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (251)
    2008-11-14  14:55
  25. 2008. november 14. 15:02252.

    Ne hagyd abba!!!

    Látod, nekem is megy, kisebb-nagyobb megingásokkal, de olyan jó a régi göncökbe beleférni, a bókokat bezsebelni.

     

    Tudom, higy óckodtok tőle, de nem próbálod meg mégis a 90 naposat? NEm kell éhezni, az új variációban fehérjét is lehet minden nap picit enni, és viszi kg-kat. Voltam én is 116kg

     

    De akármelyiket nyüstölöd, ne hygd abba!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (251)
    2008-11-14  14:55

Címlap

top