Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg felettiek klubja

nattine
Létrehozva: 2008. október 13. 09:47

Sziasztok!

 

Tudom, hogy ezer fogyis topik van már, de azért még próbálkozom. Egyrészt - és ezt is sokan írták már - nagyon nehéz bekapcsolódni egy összeszokott társaságba. Másrészt úgy érzem, hogy más problémákkal küzd az, akinek 5-10 kilótól kell megszabadulnia, és megint más, ha 30-40, vagy akár több kiló a súlyfelesleg. Pl. nem lehet ugyanazt mozogni, mert akár árthat is.

 

Ezért szerettel várom azokat, akik csatlakozni szeretnének.

  1. 2008. október 29. 14:54176.

    A víznapot kihagytam, a fórumban láthatod, alig valaki csinálta.

    Tavasztól a gyümölcs is elviselhető,  van miből válogatni. Gyomorégés ellen mogyoro, dió.

    De mindenki válassza a neki szimpit!

    A visszahízás tényleg egy mumus

    előzmény:
    nattine (174)
    2008-10-29  14:49
  2. 2008. október 29. 14:53175.

    Szia!

    Szerintem szuper, hogy 5 kilóval kevesebbet mutat a mérleg! Ilyenkor sosem a mérleg a hibás ám! Az csak akkor romlik el, ha többet mutat. Ez tuti! De tényleg: a koplalásnak valahol meg kell lennie az eredményének. Ha nem azonnal, hát pár nap múlva.

     

    Ami a vérnyomást illeti, hát az sajnos tényleg elég magas. Nekem is az utóbbi időben elég magas szokott lenni, 140 felett, szerencsére a második csak 80 körül. Elmentem (ill. a férjem elzavart ) a dokihoz, kaptam vérnyomáscsökkentőt, egyenlőre fél tablettát egy nap. A léböjt alatt viszont annyira szépen beállt 120-130-ra a vérnyomásom, hogy nem kezdtem el szedni. Meg kávét se ittam. De úgy látszik, a jótékony hatás elmúlt, mert megint fel-felmegy. De kávét azóta sem iszom!

    Lehet, hogy az almanap neked is leviszi majd, meg a méregtelenítés!

    Drukkolok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_911463 (169)
    2008-10-29  09:20
  3. 2008. október 29. 14:49174.

    Szia!

    Téged is üdvözöllek!

    Látom, Te már a legjobb úton haladsz, gratulálok a fogyásodhoz! Nagyon ügyes vagy!

    Nekem valahogy nem szimpatikus a 90 napos. Azzal kezdődik, hogy gyümölcs délig. Hát reggelire mindent kívánok, csak gyümölcsöt nem. Aztán ott az a víznap (?), meg a gyümölcsnap. Kikészíti a gyomromat. Meg azt se szeretem, ha állandóan azon kell agyalnom, hogy tettem-e egy kanál lisztet az x főzelékbe. A Norbival is ez volt a gondom. Akkor már inkább számolom a kalóriákat. Abban rutinom van. És kitartás ugyanúgy kell mindkettőhöz.

    De én is ismerek olyat, aki a 90 napossal szépen lefogyott (mondjuk aztán szépen visszahízta - de ez már egy másik történet).

     

    előzmény:
    Cicamic (168)
    2008-10-29  09:09
  4. 2008. október 29. 14:46173.

    Szia!

    Üdvözöllek nálunk!

    Nagyon izgalmas életed lehetett! Hogy jutottál ilyen messzire?

    És lelkileg mi a baj? Hátha tudunk egy kicsit segíteni? Nem mintha nálam lelkileg minden rendben lenne, sőt...

    Igazából nem is fogyókúra kellene, hanem az a híres életmódváltás. És ez a legnehezebb.

    Remélem, jössz majd gyakran, hátha lelket öntünk egymásba, és Te is elkezded!

    előzmény:
    Guambra (167)
    2008-10-29  08:36
  5. 2008. október 29. 14:43172.

    Sziasztok!

    Jaj, de nagyon örülök, hogy jöttetek még! 

    Igen, én is azt hiszem, hogy nehéz bevallani, hogy az embernek ilyen túlsúlya van, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy egy fórumon mindenki azt hazudik magáról, amit akar. Senki nem venné észre, ha bombázónak adnánk ki magunkat. Tényleg, milyen jó is lenne, nem? Egyszer az életben bombázónak érezni magunkat!

     

    No, de vissza a realitáshoz...

     

    Én már három napja napi 10 dekát fogyok. Ilyen tempóban nyugdíjaskoromra el is érem az álomsúlyomat (75 kg)....

    De azt nem mondhatnám, hogy bűntelen vagyok. Vagy mégis. Aki a csokit feltalálta, az a bűnös. Nem is én

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. október 29. 11:25171.
    Kitartás!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_911463 (169)
    2008-10-29  09:20
  7. 2008. október 29. 11:24170.

    Az én tapasztalatom, hogy a fogyás nem egyenletes. Hiába eszel ugyanannyit és égetsz el ugyanannyi kalóriát hetekig, egyszer jobban beindul a dolog, aztán leáll. A "nehéz napok" alatt meg teliholdkor több vizet tart vissza a szervezetünk. És még gondolom vannak olyan alkalmak, amikor egy kicsit "vizesebbek" vagyunk. Én pl. nem is szoktam naponta a mérlegre állni amikor fogyózom, mert elkenődöm, ha azt látom, hogy nem fogytam. Hetente egyszer elég, akkor viszont tuti látszik valami eredmény, már ha nem bűnöztem (túl sokat).

    Viszont augusztus végén  és szeptemberben kipróbáltam egy léböjt - méregtelenítő kúrát, amit előttem egy kolléganőm csinált végig sikeresen. Neera kúrának hívják (www.neera.hu lapon lehet róla elolvasni a lényeget). Csak folyadékot lehet inni 10 napig (illetve lehet a kúrát még 10 napig folytatni, utána már ajánlott orvosi felügyelet mellett folytatni. Hát én összesen 23 napot csináltam belőle + a három nap normál étrendre való visszatérést (mert utána külföldre utaztam és ott már enni akartam) és fogytam 12 kilót. Ez arra jó, hogy egy gyors lökést adjon a fogyásnak, kicsit lelkesítsen, aztán utána át lehet térni valami normálisabb fogyási tempóra - úgy értem lassítani lehet. A kúra lényege, hogy juharszirup-pálmaszirup keverékhez friss citromlevet és cayenne borsot kell adni, vízzel 2 literre higítani és ezt kell egész napra beosztani. Friss narancslevet, koffeinmentes teákat és sok vizet kell még inni, valamint este hashajtó teakeveréket és reggel kis sós vizet a tuti hatás kedvéért (e két utóbbit én 10 nap után hanyagoltam)

    előzmény:
    nattine (164)
    2008-10-28  14:09
  8. Torolt_felhasznalo_911463
    Torolt_felhasznalo_911463
    2008. október 29. 09:20169.

    Jó reggelt mindenkinek!!!

    De jó, hogy végülis nem csak hárman maradtunk, mert ez a probléma szerintem is sokkal több mebert érint, csak sokszor még magunk elöttt is ciki, nem ,hogy egy közösségbe irogatni ilyesmivel. 

    Képzeljétek ma reggel mérlegre álltam és 5kilóval vagyok kevesebb mint két napja. Mondhatni juhéééé, csak az a bibi, hogy nem fogyózom, illetve izé, bűnözős napok voltak. Ettem tésztát ,meg kalácsot, meg mindent. Nem értem,amikor meg koplaltam inkább többet mutatott. Ezekszerint1. meghülyült a mérleg, ami nem is lenne csoda miután évek óta ilyen mázsákkal áldogálok rajta minden reggel, vagy 2. a testem hülyölt meg. Nem értem!!!!!!!!!!!

    Ja és egy szomorú hír magas a vérnyomásom:(((Mindigs alacsony volt, ájulós voltam világ életemben, most meg megmértem többször is és nagyon magas 144/110volt, meg a pulzosom is 90körül. De gondoltam, hogy bűntetlenül nem csinálhatom ezt a testemmel, csoda, hogy eddig nem volt semmi egészségügyi bajom. Úgyhogy én ma reggel újrakezdem, és megpróbálom nem feladni. Lelkileg én is padlón vagyok, ilyenkor főleg nagyon nehéz, de muszály, muszály,mert ebbe előbb-utóbb beledöglök!!!!Szép lenne 25 évesen. Szóval ma almanap, méregtelenítés, sok vízzel és zöldteával.

    Remélem ti jól vagytok és sikerül mindenkinek felvenni a fonalat újra. Ne adjuk fel lányok, már annyiszor megkeserítette az életünket ez a háj, számoljuk fel végre. Nem akarok tovább víziló lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem nem nem!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. október 29. 09:09168.

    Sziasztok!

    Sokat olvasgattalak Benneteket, nem tudtam, írjak-e.

    Az én paramétereim is hasonlóak voltak. Amikor rá mertem állni a mérlegre, már ment a fogyó. Akkor volt 115,5. azt hittem elájulok.

    Március óta nyögtem szept.végéig a 90 naposat (2-t), ma már csak az elválasztást tartom gyüminap nélkül. És a 4 napban én is vétkeztem

    Reggel félve álltam a mérlegre, és 88, 7 volt!

    Nincs kedvetek a 90 naposhoz? 3 hónap alatt mindenkinek lement 10-15 kg!

    Kitartást mindenkinek!

    előzmény:
    Guambra (167)
    2008-10-29  08:36
  10. 2008. október 29. 08:36167.

    Sziasztok!

    Én is remélem, hogy nem hal ki a topik. Tegnap lelkesen végigolvastam az egészet, majd beregiztem, hogy hozzá tudjak szólni.

    40 éves vagyok, 167 cm és 110 kg. Világ életemben nagy darab voltam, kivéve 29-34 éves korom között, amikor a mostani súlyomnak csaknem felére lefogytam. (a körülmények nem mindennapiak voltak, Ecuadorban, egyenlítői esős évszakon éltem két évet és az segített). Tudatosan diétáztam, hogy ne csöpögjek az izzadtságtól az esős évszakban. Nem volt különösebb stressz, szegény emberek között éltem, akik egyszerűen étkeztek, könnyű volt. Aztán hazajöttem, elhelyezkedtem és pár évig még tudtam tartani a súlyom... aztán egy idő múlva már nem volt rá energiám... És az a baj, hogy lelkileg is eléggé a padlón vagyok, már pedig a fogyáshoz előbb az ember lelkének kell rendben lenni...

    Ha most még nem is kezdek bele azonnal egy fogyókúrába, szívesen beszélgetek Veletek!

     

    előzmény:
    nattine (164)
    2008-10-28  14:09
  11. 2008. október 28. 20:06166.
    bocs a hibákért, de szinte soha nem egyedül írom a hozzászólásaimat, valamelyik gyerek tuti besegít.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. október 28. 15:41165.

    ÉN is olvafatlak ám benneteket, bár lelkiismeret furdalással.

    egyenlőre a fogyókúrám továbbra is csak terv. Valami mindig elcsábít. Pedig de fontos lenne. Már gondolkodtam, hogy elmegyek a körzeti orvoshoz, hogy mázsáljanak :-) le, és hetente  eljárnék méretkezni. Talán ha másnak is el kéne számolni a fogyással, könnyebb lenne. Egyébknt én ismerem magam, ha rendesen belvágok elég kitartó vagyok, de igazából, most az indulás sem sikerült.

    előzmény:
    nattine (164)
    2008-10-28  14:09
  13. 2008. október 28. 14:09164.

    Szia!

     

    Remélem, nem hal ki a topik. Azt hittem igazából, többen küzdenek ennyi kilóval, de úgy látszik, mégse. Bár jó páran jelentkeztem az elején, de mégse jöttek. Hát, így hármacskán maradtunk .

     

    Én próbálom újra elkapni a fonalat.Nagyon nehéz ilyenkor, amikor beleszól pár nap "bűnözés", elmegy az ember kedve mindentől. Tegnap, meg ma fogytam 10-10 dekát! (Nem is tudom, sírjak-e vagy nevessek... ) Pedig mostanában még reggel is biciklizek 15 percet. A férjem szerint látszik a hasamon, hogy fogytam, meg egy ismerős is megkérdezte, hogy fogytam-e. Biztos az új nadrágom, ami szándékosan egy picit szűk

    No mindegy, majd csak elindul újra az a fránya mérleg lefelé.

    Kitartás!

     

    Ja, és még egy: bár nem akarom itt osztani az észt, hiszen nekem se sikerül lefogyni, de szerintem a koplalás nem jó megoldás. Az mindenképpen oda vezet, hogy egyszer csak megelégeled, és telezabálod magad, nem? Bár én nem nagyon koplaltam még, úgyhogy nem tapasztalatból beszélek...

     

    Üdv nektek!

    Nattine

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (163)
    2008-10-28  12:48
  14. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. október 28. 12:48163.

    Sziasztok!

     

    Az én fogyókúrám is bedőlt a hétvégén... lencsefőzelék, kolbász, meg meggyes süti... vissza is kúszott két kiló. 

    Próbára lett téve az eltökéltség és a kitartás... de hát nem vagyunk angyalok.

    Most nincs túl sok időm netezni, látom Ti is távolmaradtok. Azért tartsuk egymásban a lelket, ne hagyjuk kihalni ezt a topikot

    Mi van veletek, ugye nem adjuk fel, újra koplalunk?

     

    sok puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. október 27. 13:27162.

    Fene vigye el ezeket a plussz kilókat!!! Sokszor rám is rámtör az ehetnék. És akkor mindent megeszek, ami a kezem ügyébe kerül. Főleg, ami édes . De végülis az így felszedett kilók aztán viszonylag gyorsan lemennek. Remélem, nálad is így lesz! Drukkolok!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_911463 (161)
    2008-10-27  10:21
  16. Torolt_felhasznalo_911463
    Torolt_felhasznalo_911463
    2008. október 27. 10:21161.

    sziasztok,

    én is itt vagyok. A múlt hetem? hát inkább hagyjuk, szerdán egyszerűen megőrültem és elkezdtem enni A hétvégén még fehérkenyeret és tésztát is. Szép mi? Az eredmény 2,5kg plusz. Kettőt előre eggyet hátra, hát így nem leszek 90kiló karácsonyig, pedig mindjárt itt van.

    Szóval ma újrakezdés, ja de ami pozitívum a vegaságot nem adtam fel Nem hiányzik a husi, sokkal szebb a bőröm is, és azóta nem fáj a hasam sem, hurrá gondolkodjunk pozitívan. Azt hiszem túl drasztikus voltam és a testem besokalt, de mégiscsak az agy a főnök ,én irányítom a testem , legalábbis így kéne.

    Mai menü: Reggeli: frissen facsart narancslé ásványvízzel higítva

    Tízórai: alma kettő

    Ebéd: Párolt vegyeszöldség

    Uzsi: kefír egy

    Vacsi: 3dl tej, fehérjeporral

    Még jövök délután addigis kitartás mindenkinek

    előzmény:
    nattine (160)
    2008-10-27  09:27
  17. 2008. október 27. 09:27160.

    Sziasztok!

    Hogy telt a hosszú hétvége? Voltatok valahol, vagy csak otthon pihentetek?

    Mi itthon voltunk. Nagyobbik fiam két napig a keresztszüleinél volt, úgyhogy csak egy gyerekünk volt, ez egy kis pihenést jelent.  Aztán volt még vendégség (halászlé, süti, sült hal...) is. Vasárnap meg a gyerekek kívánságára palacsinta....

    Hétvégi "eredményem": +1,5 kg. Pedig még tornáztam is, meg bicikliztem. 

     

    Na, de most kezdődik minden előlröl.

    R: zabpehely, joghurt, banán

    T: alma

    E: rizottó pulykahússal, zöldborsó, répa

    U: szilva

    V: van még egy darabka cukkinim. van valami ötletetek? valami saláta-féleségre gondolotam

     

    Mindenkinek újúlt erőt és kitartást kívánok!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. október 22. 15:22159.

    Szia!

     

    Köszönöm a jókívánságokat!

     

    Nem KELL fonnyadnom, de én ennek ellenére egy picit mégis fonnyadok :(((((

    Mert hát ez a fránya fogyás hol kezdődik? A végeken. Lent és fent.

    Boka-toka-mell. Mellesleg nem akarom, de hát ez van... meg a gravitáció... meg a hasam is lapul, de ahogy lapul, úgy csúszik lefele.... jajj, még leírni is rossz.

     

    De a 46-os gatyómban és már félig áttetsző blúzban üldögélek, az azért mégiscsak jóóóóó :)

     

    Sajnos nem utazunk, a pasi nemcsak okos, vicces, kedves, meg aranyos,  de elkötelezett is. "Jó munkásember", bár a vízből még nem tudja kivonni a zoxigént, mint Szalacsi bácsi, de ő is állandóan dolgozik, még éjjel is, meg ünnepnap és hétvégén is, meg otthon is. Ez van.

    De hát egy kis melón, meg egy kis zsíron nem csúszhat el a boldogság! :))))

     

    Nektek is MINDEN JÓT KÍVÁNOK!

     

     

     

    előzmény:
    nattine (157)
    2008-10-22  14:51
  19. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. október 22. 15:06158.

    Szia!

     

     

    ÜGYES VAGY! NAGGGGYON NAGY GRATULA!

    előzmény:
    nattine (154)
    2008-10-22  12:58
  20. 2008. október 22. 14:51157.

    Gratulálok ehhez a kedves pasihoz! Ritkaság, tényleg.

     

    Na, de a lényeg: már miért kéne fonnyadnod???? Fogytam én már 10-20 kg-kat és nem fonnyadtam. Meg lehet ám sportolni is! És akkor pláne nem fonnyadsz. Ha nem is futás rögtön, de mondjuk bicikli? Úszás is jó, bár ez önbizalom kérdése, hogy megy-e az ember lánya úszni, ha nem érzi jól magát a bőrében. Vagy vannak jó kis tornakazetták otthonra, ugrabugra nélkül. Norbi, Béres, stb.

     

    Elutaztok a hosszú hétvégére? Ha igen, jó szórakozást nektek! Majd mesélj!

     

    Szia!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (156)
    2008-10-22  14:35
  21. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. október 22. 14:35156.

    Sziasztok!

     

    Mindenkinek köszi a kedves és biztató szavakat. Köszönet :))))

    Ami a "drágám, én így is szeretlek" felvetést illeti, tegnap volt egy helyes sztorink...

     

    Kedves kicsit aggódik, hogy hamarosan rám sem fog ismerni, de örül :) (?)

     

    Nevetgélve kitárgyaltuk, hogy hát sajnos a kövér nő ha fogyogatni kezd, hát az bizony.... hát mondjuk ki.... vagy inkább ne mondjuk ki? Hát az bizony mielőtt izmos testű istennővé válna, fonnyad.

     

    Mondjuk egy kicsit én is meg vagyok ijedve, mert amikor még nem voltam ennyire kövér, szinte minden nap jártam uszodába, vagy este futni, vagy aerobik... Aztán a mozgást abbahagytam, a kajálást meg nem, és az izom valahogy eltűnt, és lett helyette hááááj.

     

    Szóval egy picit izgulok, hogy lesz-e még valaha feszes, izmos testem, de mintha a kedvest ez nem is nagyon érdekelné. (?)

    Ezen a fonnyadtságon is olyan jókat röhögtünk, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.

     

    Másrészt meg mondogatja, hogy tudja, hogy nagyon nehéz...  Úgy érzem, végtelenül hálás, hogy női praktikáimat előszedve csábítgatom, pedig hát a végeredmény számára kedvezőtlenebb lesz. :(

     

    Ez van. Legfeljebb keresünk egy "női szabót". :)

     

    A fogyókúrát igazából miatta kezdtem el, mert annyira kedveskedett, hogy szép vagyok, meg kívánatos, hogy azt gondoltam annyira ritka az okos, vicces, mély érzésű pasi, akinek vannak érzései és még beszélni is tud róla, hogy ha már találtam egyet és az éppen aktuálisan szépnek lát (pedig hát....) nem szabad elpuskáznom.

    És persze nem a testen múlik, de hát művész ember... és a művész embernek mi más lehet fontosabb, mint az érzés, meg a látvány... ?

     

    Hát ez az. Én is kicsit félve, kicsit kíváncsian és izgatottan várom, hogy milyen is lesz az a látvány?

     

    Most négy napra eltűnök, addig is kitartást és jó kedvet kívánok mindenkinek!

     

    Hamarosan mi leszünk a két lábon járó ESZTÉTIKUM!!!! Vagy nem?

     

    Sok-sok puszi!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. október 22. 13:33155.

    Sziasztok!

     

    Nem syncumart szedek, hanem clexannal szurizom magam naponta 2-szer. Az elmúlt 8 hét alatt tiszta kék-zöld meg piros a hasam. Egy szines tűpána :-) És még minimum 2 hónap utána hematológiai kivizsgálás után meglátjuk mi lesz. A injekcióknál is kell tartani a zöldségszegény diétát?

    Egyébként totál nem tudtam róla, de eszembe jutott, hogy a babák K vitamint kapnak vérzékenység miatt. Akkor tuti nem mindegy nekem sem.  Na de ezen már nem csodákozom, sok mindent nem mondtak el a kórházban mikor kiderült a trombózis.

     

    És mit jelent ez a diéta? Van mennyiség ami fölött nem szabad enni, vagy totál kerülni kell?????

     

    Pedig pont a zöldségekkel akartam kiváltani a tészta és kenyérféléket.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_911463 (152)
    2008-10-22  12:03
  23. 2008. október 22. 12:58154.

    Szia!

    A próbafülkei tükrök tuti, hogy hamisak! Vagy tényleg a világítás a bűnös . Nem is értem, nem az lenne jobb a boltoknak, ha az ő cuccukban szép vékonynak látnánk magunkat ?

     

    Ami a családot illeti, az én férjem maximálisan támogat. Mármint a maga módján. Ez néha egy kicsit cseszegetésnek hangzik "már megint eszel? ne csipegess! " De a jó szándék vezérli. Azt hiszi, így könnyebb. Persze, ha megkérdezi, hogy miért, hogyan tudnék segíteni?, akkor meg nem tudok rá válaszolni.

    Én nem terjesztettem el, csak a szüleim tudják, hogy fogyózok, meg az anyósom, de vele együtt lakunk. Annyiszor elhatároztam már, aztán nem lett belőle semmi, hogy inkább nem kürtölöm szét. Nem mintha lenne kinek, nem dolgozom, barátaim se sokan vannak, így marad a szűk család.

     

    Jelentem, még 60 dkg, így már összesen 5 kg!

     

    Szerintetek írogassuk, hogy ki mit eszik? Érdekel benneteket?

    Nekem a mai menüm: 

    R: 1 sz. rozskenyér, 1 sz. sonka, 1 sz. sajt, paprika

    T: 3 dkg csoki 

    E: lencsefőzelék

    U: 10 dkg szilva, 1 alma

    V: 1 sz. rozskenyér, 3 dkg sajtkrém

     

    Van abban  valami furcsa báj, hogy az ember mérlegre teszi a csokiját, mielőtt megeszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_911463 (153)
    2008-10-22  12:12
  24. Torolt_felhasznalo_911463
    Torolt_felhasznalo_911463
    2008. október 22. 12:12153.
    Szia, gratulálok az új ruhatárad első szerzeményéhezcsak így tovább. Hát én mindig kiborulok ruhavásárlásnál mióta viziló lettem, és azok a tükrök a próbafülkében, nem létezik, hogy ilyen hájas és narancsbőrös legyek, biztos csak a világítás teszi. Szóval azón is ki tudok akadni, hogy van rajtam például egy 46-os gatya és ott meg az 50-es feszül, utálom, hogy mindent összevissza számoznak és idegesítik vele az embert. És a bíztató szavak egy ismerőstől vagy kollégától nagyon jól tudnak esni, ez nagy erőt ad, hogy ne add fel, mégha épp rosszkedved is van aznap, meg én beharangoztam mindenkinek, a szomszédoktól kezdve a családomig, és persze nektek  is, hogy fogyózom ezerrel, így elég ciki lenne ha mondjuk rajtakapnának egy szelet sütivel édeskettesben egymásba gabalyodva. Most telefonált anyukám holnap megyünk hozzá ebédre, tök aranyos volt mondta, hogy vett halat nekem,amit majd megpárol, hogy én is tudjak mit enni, míg a többiek rántotthusiznak. Az ilyen dolgok jól esnek, meg újjabban a párom sem kérdezi meg hogy kérsz egy hari csokit, ha ő eszik, úgy látszik látják, hogy komoly az elhatározás, és ez nagyon fontos nekem, mert iszonyat rosszul érzem magam a mostani bőrömben. Titeket segít a családotok? Egyáltalán mit szólnak hozzá, hogy fogyóztok? Támogatnak, vagy jönnek a "drágám én így is szeretlek" szöveggel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (146)
    2008-10-21  12:19
  25. Torolt_felhasznalo_911463
    Torolt_felhasznalo_911463
    2008. október 22. 12:03152.

    Szia kedves Pozsona.

    A Kálium részt vesz a véralbadásban és ez az ásványianyag nagyon sok zöldségben -gyümölcsben megtalálható, ezért igen nagyon oda kell figyelned ,hogy mit eszel. Egyébként Syncumarral kezelnek? Ennek ugyanis van egy külön diétája, este beírom neked ha gondolod, hátha tudod hasznosítani. És a bűnözésed miatt ne aggódj, ha régebben sikerült most miért ne sikerülne szépen fogyogatni? Viszont ha a zöldségre gyümölcsre figyelned kell akkor kicsit nehezebb lesz, mivel rendszerint ezek egy jó fogyókúra bázisai, de mivel norbizol, még így is ehetsz sok husit,tejterméket.

    előzmény:
    pozsona (145)
    2008-10-20  23:19

Címlap

top