Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kendra jósnő:Sorsjelek

Kendra1
Létrehozva: 2009. február 25. 06:50

Történt már veled,hogy gondolsz valakire,aztán perceken belül felhív vagy éppen összefutsz vele az utcán?Vagy a párkapcsolatodban megteszel mindent azért,hogy együtt maradj a partnereddel,és mégis mindig valami "közbeszól",hogy ne sikerüljön?Hogy nap-nap után mindig ugyanabban az időpontban nézel az órádra és ugyanazokat a számokat látod?Hogy érzed,valamit üzenni akar a sors-a végzet számodra,csak nem tudod megfejteni?Hogy kártyát vetsz magadnak és a kérdésedre többször is ugyan az a válasz bukkan elő?Keresed a saját sorsod útját,de tele vagy bizonytalansággal,hogy jó úton jársz-e és érdekel,milyen jelek "figyelmeztetnek",hogy merre indulj?

Ha van kedved,gyere és beszélgessünk a sorsjelekről.

  1. 2011. február 5. 00:526826.

    Dinnyécském !

     

    Nagyon hideg van,fúj a szél.Bundikám,kucsmám ment meg a hidegtől,szidhatnak az állatvédők !!!!

    De én már  öregecske vagyok,kibirom a szidást! csak le ne öntsenek valami festékkel.

    előzmény:
    dinnyehéj (6817)
    2011-02-01  08:45
  2. 2011. február 4. 16:096825.

    Sziaztok!

     

    Aries!

    Örülök,hogy sikerültek a vizsgáid! Gratulálok! Nekem egy nem lett meg,de a többi igen! De sebaj,bele kell még tanulnom magába a tanulásba is kicsit jobban!!

     

     

    Lányok jó volt veletek a találka,csak tényleg kár,hogy többiek sem jöttek el!Na majd legközelebb!

     

     

    Én meg úgy vagyok,hogy eddig lelkes voltam a csoporttársam irányába,mert egyszer elhivott kávézni már,aztán ha eddig eljutott ,akkor neten is elkérhetné a számom,vagy ott is meg lehet beszélni egy találkozót,szval ha egy férfi akar egy nőt akkor tesz érte,de ő a dolgokat élőben szereti megbeszélni!

    Az ok,csak minek kell ezzel várni az iskoláig? Ki érti ezt..

     

    Kendra! Lehet,hogy nem is ez a srác az!:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. február 4. 14:106824.

    Sziasztok!

    Mókuskám...hát nem vagy a szomszédban akkor.Tavasszal ismét lesz majd talink akkor már valószínűleg az Orczy kertben,és remélem,velünk tudsz lenni.

    Aries!

    Ügyes lány vagy!Nem csak a sulis vizsgák miatt,hanem az igazán nagy vizsgákat az élet egyetemén szoktuk letenni.Tudom,hogy maximalista vagy,és azt is,hogy a mértékletesség lapja neked gyakran ott van a vezér lapjaid között,amikor jósolok neked,és lassan-lassan megtanulod és megérted az érték-mérték fenntartását a saját sorsodban.

    Meggyőződésem,hogy szilárdan kell hinned, hogy minden, ami veled történik, az jó lesz számodra, és minden lehetséges helyzettel bátran szembe tudsz majd nézni. Csak akkor juthatsz el a beteljesülésre, ha a balszerencsében is bátran és a meggyőződésed által vezéreltetve cselekszel.

    Az álmod tükrözi a múlt lezárását,az ördögök,akik megkísértenek,elűzhetőek a saját erőnk által,melyre a legjobb gyógyszer az,hogy befelé figyelünk.És úgy látom,neked ez egyre jobban sikerül.

    Hol vagy Naposkám???

    előzmény:
    Aries2011 (6823)
    2011-02-03  23:36
  4. 2011. február 3. 23:366823.

    Kedves Angyalok!

     

    Bocsánat, hogy eltűntem, nagyon kemény időszakon vagyok túl. Rengeteg munka, meg a magánélet is azért most húzós, de minden szépen alakul. Türelem és mértékletesség tanulása folyik ezerrel, ki gondolná, hogy ez ilyen nehéz?!De újra vissza kell találnom a szellemi Középpontomhoz, mert folyton a nagy végletek között ingáztam, és nagyon beleragadtam ezekbe a kicsinyes, fizikai dolgokba, mint pl. karrier.

     

    A suliban minden tárgy sikerült, egy hármasom lett, a többi jegyem négyes, ötös. Kis stéber vagyok a többiekhez képest, akik bukdácsolnak. Azért mondjuk sokat számít, hogy nekem már van egy diplomám, és a tanuláshoz is úgy állok már, hogy magamnak tanulok,nem a tanárnak. 

     

    Felbukkant az életemben újra  egy régi udvarlóm,  tavaly is bejelentkezett, szépeket mondott, meg kérte, hogy találkozzunk, de utána eltűnt. Most ugyanez a szituáció, viszont úgy vagyok vele, hogy részemről ez már lezárt dolog, ha összejön a találkozó, szívesen beszélgetek vele, de ha nem jön össze, az sem fog megviselni. A nagy szavak embere volt ő, csak egymást nem értettük.

     

    Mit szóltok lányok, hogy beköszöntött a Nyúl éve? Személy szerint és a környezetem tapasztalatai szerint is az elmúlt év, a Tigris éve nagyon harcos, kemény időszak volt. A Nyúlra azt írják, hogy boldogságot, harmóniát és önmegvalósítást hoz. Ti hogy látjátok így visszatekintve a 2010-es évet?

     

    Dinnye, én is Kendra gyógymódjában hiszek. És milyen finom, meleg, jó érzés egy kis só a fülre ilyen hideg időszakban. Remélem, már jobban vagy. Sajnos most mindenki beteg nálunk is, én mondjuk nem hagyom magam. Jelmezkölcsönzőt ismerek, ha még kell, mi a Maszka-tól kölcsönöztünk. Nem volt olcsó a dolog, de ha nem hosszú időre kell, akkor nem olyan vészes. Milyen aprópóból kell beöltöznöd?

     

    Napocska, hallom, jössz a hétvégén és sütni fogsz! Hajrá, várjuk már, mint a Messiást a napot, a tavaszt.

     

    Easti, adj hírt magatokról, hogy viseled a kialakult helyzetet? Főzöl finomakat Hudininek?

     

    Patti, neked is gratulálok a vizsgáidhoz, májusig most nyugi van, igaz?

     

    Volt egy furcsa álmom a minap, kiváncsi vagyok, mit gondoltok: a férjemmel arra készültünk, hogy egy fehér esernyő segítségével legyőzzük az ördögöt. Először otthon felejtettük, de visszamentünk érte, én útközben megint elbizonytalanodtam, hogy nem hoztuk el, és menjünk vissza érte, de a férjem megnyugtatott, hogy nálunk van, és meg is mutatta. Ezek után eljutottunk a pokolba (ami amúgy a régi házunk udvarán volt), és ott 2 előördögöt kellett legyőzni, hogy aztán egy kis patak pallóján keresztül eljuthassunk az ördögig és legyőzhessük. Az előördögök nem voltak félelmetesek abszolút, az elsőt sikerült is legyőzni úgy, hogy elfújtam egy gyermekláncfüvet. Aztán itt felébredtem. 

     

    No, mi a megfejtés? Elég kemény időszakon vagyunk túl a férjemmel, de sikerült leülni és megbeszélni a dolgainkat és adtunk még egy esélyt a házasságunknak. Szóval nagyjából értem, mit mondhat az álmom, de kíváncsi vagyok a ti értelmezésetekre.

     

    Puszi mindenkinek, írjatok!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. február 3. 22:366822.

    Kb 140 km Budapest.

    Bevallom,tényleg lehetetlen az összes eddigi hozzászólást elolvasni,úgyhogy egy idő után feladtam.Az álmoknál jutott eszembe,hogy én nagyon ritkán álmodok,ha meg igen,akkor reggelre elfelejtem mi is volt az.Van úgy,hogy csinálok valamit,vagy történik valami,és olyankor olyan érzésem jön mintha ezt már csináltam volna,megtörtént volna álmomban.A héten viszont álmodtam és felriadtam.Reggelre az apró részleteket megint elfelejtettem,csak annyira emlékszem hogy apukámról álmodtam,hogy halott volt.Nem láttam az egész testét,csak a felsőtestét.Hasonlót álmodtam kb egy hónapja is.Tudom hogy halottal álmodni nem halált jelent. Ezt olvastam egy oldalon - 

    A halál egy korszak lezárásának, elrendezésének szükségességét jelzi.

    Ami azt illeti,vannak gondok az életemben és le kéne zárni egy ,,korszakot,,.

    Kendra ha lehet,írok majd neked priviben.Szeretném kérni a tanácsod,hogy tudjam melyik a jobbik utam. Merjem meglépni a lépéseket,vagy maradjak ahol vagyok.

    előzmény:
    Kendra1 (6821)
    2011-02-03  15:39
  6. 2011. február 3. 15:396821.

    Ez nagyon jó lenne Mókuska.Messze laksz?

    Addig egy kis olvasnivaló,jut eszembe...

     

    http://meglepetes.hu/index.php?act=ezoteria

    előzmény:
    mokuska13 (6820)
    2011-02-01  22:09
  7. 2011. február 1. 22:096820.

    Köszi Kendra!

    Lesni fogom mikor jöttök össze legközelebb és majd úgy tervezem az utamat Budapestre.

    előzmény:
    Kendra1 (6819)
    2011-02-01  13:35
  8. 2011. február 1. 13:356819.

    Sziasztok !

    Mókuska!A talikra bárki jöhet.Anno mi is így kezdtük,aztán látod,egyre sűrűbbé kezdenek válni köztünk a találkozások,egyre jobban kezdenek kialakulni a barátságok is.Máskor remélem,időt szánsz majd ránk és eljössz te is!

    Dinnyécském!Fülre a legjobb a meleg só egy zokniba halmozva,aztán ráfeküdni.Ha hüledezik,dobd be a mikróba.A sópára kihúzza a gyulladást,stb.Na van már új hír?Jelentkeztek azóta munka  ügyben?

     

    Naposkám!

    Süssél már egy kicsit angyalom!

    előzmény:
    mokuska13 (6818)
    2011-02-01  10:01
  9. 2011. február 1. 10:016818.

    Sziasztok!

    De jó lehetett találkozni,gyakran szoktok,bárki mehet?

    Dinnye,én is unom már a telet,a sok ruhát amit a lánykámra kell húzni és persze magamra.Jöhetne már a tavasz,a színes virágok,madárcsicsergés.Legalább az orchideáim szépen virítanak az ablakban.

    betegeknek gyógyulást,vigyázzatok magatokra!

    előzmény:
    dinnyehéj (6817)
    2011-02-01  08:45
  10. 2011. február 1. 08:456817.

    Sziasztok Lányok!

     

    A hideg monnyon le!!!!!!!én már olyan nagyon unom, hogy azt el sem tudom mondani nektek:-)

     

    Easti, nálatok milyen az idő? hogy vagytok???

     

    Jó volt a múltkori kávézás, csak kár, hogy ki voltunk facsarva, mint a felmosórongy:-) Patti, örülök, hogy jöttél.

    Sziszkó és Aries, legközelebb most már kötelező lesz. Mi újság otthon és a suliban?

     

    Nálam felpörögtek az események, most meg mikor már hozzápörögtem volna, akkor lelassultak:-) A csütörtöki beszélgetés után rögtön péntekre is visszahívtak, találkoztam valami fontos emberrel aki pont itt volt. Már csak ketten vagyunk:-) Elvileg tegnapra ígértek választ, de néma volt a telefon, azért még bízok, egészen addig amíg meg nem tudom a végeredményt:-) Remélem, hogy tetszeni fog nekem is.

     

    Viszont fáj  a fejem és a fülem, lehet, hogy elkaptam valami rettenetet, pedig most nincs kedvem betegnek lenni.

     

    Csajok, segítsetek!egy jó és nem túl drága jelmezkölcsönzőt ismer valaki?:-D

     

    puszi Mindenkinek és írjatok!

     

    Dinnye

    előzmény:
    Eastriver17 (6816)
    2011-01-30  03:56
  11. 2011. január 30. 03:566816.

    Sziasztok Angyalkák!

     

    Kivánok nektek kellemes hétvégét,minden jót a Jó Istentől !Legyetek bizakodóak,optimisták.

    Örvendek,hogy jól éreztétek magatokat,ahol egy angyalsereg összgyül,ott jó hangulat van!

     

    Még benézek hozzátok ! Mindenkit szeretettel ölelek!

    előzmény:
    Kendra1 (6814)
    2011-01-29  08:30
  12. 2011. január 30. 03:496815.

    Naposkám !

     

    Nagyon sajnálom,amilyen torturán keresztül ment Édesanyád.

    Valahogy régebb nem igy működött. A háziorvos házhoz is elment,miután lejárt a munkaideje a rendelőben.

    előzmény:
    Naposoldalad (6805)
    2011-01-27  08:37
  13. 2011. január 29. 08:306814.

    Hiányoltunk Aries,és Sziszkot is!!!Jól éreztük magunkat,emlegettük Katkát,Eastikét,mindenkit,akikkel kapcsolatban állunk itt.

    Drága Eatikém!

    Itt elég nagy hónak kell ahhoz esnie,hogy az ember ne menjen munkába.Emlékeim szerint...ilyenre nem is emlékszem,legalábbis sem Pesten,sem N.Y.-ban,hogy ekkora hó esett volna,hogy nem lehet bejutni a munkahelyre.Olyanra igen,hogy késéssel,mert lassabb volt a közlekedés.

    De hogy az egészségügy leálljon ilyen miatt,arra sem emlékszem.

    Az álmod is mutatja,hogy tényleg változások fognak bekövetkezni!

     

    előzmény:
    Eastriver17 (6813)
    2011-01-27  23:55
  14. 2011. január 27. 23:556813.

    Angyalkáim !

     

    Most valahogy az elöző hsz.t jól letörültem...

     

    Nos, ami rém furcsa nekem,ez a havazás....

    Ha leesik egy kis hó az iskola,az orvosi rendelés megáll.

    Mai orvosi időpontunknak lőttek mert az éjjel havazott,és nem mennek be dolgozni..

     

    Érdekes mert a mai időpont szintén a  két héttel ezelőttti időpont volt törölve havazás miatt.

    Három hete csak időpontokat gyártunk és törölve havazás miatt.

    Kendra,

     te éltél New Yorkban. Hát akkora hózás van ,hogy nem lehetne munkába elmenni ??? :)

    Én ismerem az erdélyi teleket,hidegeket,sokszor a moszkvai minusz fagypontokkal vetélkedett az időjárás és a méteres havazással...

    Sokszor, a másfélméteres termetem süpedt el minden lépésnél,csodálkoztam,hogy ki tudom húzni a lábam a hóból :)de mentünk munkába,én fogászati röntgenrendelőbe !

     

    én ma csomagolnék,hogy le ne késsek...

     

    De tudod,jókat álmodtam:Dunán a hajót...

    Duna : változás

     

    A másik álom: leveles, fiatal , termő-gyümölcsfát gyökerestől, ami egy kis deszkaládában volt,átültettem egy tágasabb, termő-talajföldbe...

    előzmény:
    Kendra1 (6806)
    2011-01-27  09:56
  15. 2011. január 27. 23:326812.

    előzmény:
    Kendra1 (6806)
    2011-01-27  09:56
  16. 2011. január 27. 21:506811.

    Sziasztok Lányok!

     

    Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam csatlakozni Hozzátok, pedig már úgy vártam, de közbeszólt a munka, 8-ra értem haza.

     

    Legközelebb remélem, már sikerül eljutnom a találkozóra. Meséljetek, milyen volt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. január 27. 14:146810.

    Rendben Kendrám! Igyekszek én is :) Na meglátom még, hogy hol parkolok :)

    Megnéztem a linket :) Nagyon csini voltál :) Ez a Bence fiú kicsit komolytalanra vette a figurát, szerintem, de aztán majd jól meglepődik egyszer :) Amúgyse szimpi ez a fiú nekem, annyira Sebestyén Balázsra akar hasonlítani, hogy már szinte durván majmolja is...

    előzmény:
    Kendra1 (6809)
    2011-01-27  12:41
  18. 2011. január 27. 12:416809.

    Sziasztok!

    Ha megnézitek ezt a lenti linket,akkor kattintsatok a lap alján a középen levő jobb oldali kis pontba,és láss csodát!:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. január 27. 12:366808.
  20. 2011. január 27. 12:086807.

    Naposkám!

    Igyekszem oda érni szintén 17.15 körülre akkor.Oda találsz,ugye?És nem kell leparkolnod a Frász utcában!Gyere be a Corvin pláza parkolójába.

     

    előzmény:
    Naposoldalad (6805)
    2011-01-27  08:37
  21. 2011. január 27. 09:566806.

    Drága Eastikém!

    Megrendítő,amit írtál.Hogy ott,a legfejlettebb technológiák között is ennyire akadozva működik az egészségügyi rendszer,és hogy a biztosítók gyarapodásáról vagy éppen lehúzásáról szól az egész.

    Azt hiszem,jobb lenne lassacskán csomagolnotok és haza jönni.

    előzmény:
    Eastriver17 (6803)
    2011-01-27  02:02
  22. 2011. január 27. 08:376805.

    Szia Eastike!

     

    Annyira borzalmas ezeket olvasni :(( Mármint, ilyenkor tényleg mindig az merül fel az emberben, hogy ezért mennek orvosnak? És ráadásul azért ott még meg is kapják érte a rendes fizetést. Pont ezért gondolom, hogy a gyógyítás nem a fizetésen kellene, hogy múljon... És előre elnézést kérek a minket olvasó orvosoktól, hozzátartozóiktól és ismerőseiktől, akik tényleg becsülettel végzik a munkájukat. Ilyen is van persze, csak sajnos nem ez az általános. :( 

    Mindig úgy megrökönyödök, mikor ismerőseim mesélik, hogy mit éltek át betegségeiknél... anyukám is...nem tudta 1 hétig felhívni a kórházat, hogy időpontot kérjen. Nevetséges!!!!! És mivel a kórház 30 km-re van tőlük azért nem úgy van, hogy na jó, akkor reggel odaülök, aztán majd beszaladok utána dolgozni.  Fú, de jobb is, ha nem elemzem tovább az egészségügyet, mert csak jól felbosszantom magam rajta. 

     

    Kendrám! Te hány órára tudsz odaérni a talira? Mert sztem én már olyan 17-17.15 fele ott tudok lenni. :)

    előzmény:
    Eastriver17 (6804)
    2011-01-27  02:19
  23. 2011. január 27. 02:196804.

    Kedves Angyalkák !

     

    Köszönöm kérdésetek,

     

    vagyok és repkedek a földön, kórház és rendelők közt.

    Ugyanis egy erősebb fájdalomcsillapitóra volt szükség,elmegyünk az onkologushoz,3 nappal előbb mint ahogy volt az időpont előjegyezve,vizitre ,hogy szoritson ki 10 percet amig megir egy vényt fájdalomcsillapitóval.

    Hát nem,

    elküldenek a sürgősségire, ott mint az ER filmben mindenki jön-megy eszeveszetten,minden létező vizsgálatot elkövetnek,hogy minél többet kérjenek a biztositó társaságtól,de még nincs fájdalomcsillapitó....

     

    Kerek 7 órát voltunk ott,végre lett vény a sokadik hisztis megnyilvánulásra...,majd elmentünk a gyógyszertárba,kiváltani.

     

    Este 9-kor értünk haza ,elkészitettem,megettünk egy lazacos rántottát.

    És eszembe jut a drága háziorvosunk aki,ha szombat délután hivtuk,kocsiba vágta magát és jött a Hipokratesz eskű értelmében !!!

    Én is csak imádkozom,hogy ne legyek beteg,de énnekem van egy angyalkám aki időnként Reikiz,és birom a gyűrődést!

     

    Mindenkinek

    előzmény:
    Kendra1 (6801)
    2011-01-26  20:16
  24. 2011. január 27. 02:026803.

    Dinnyehéj és Pattikám,

     

     köszönöm a felajánlott barátságot,segitséget.Nagyon jólesett kedvességetek!

    Még sikerül találkozni az életben....

    Kicsi ez a világ! :)

    előzmény:
    dinnyehéj (6787)
    2011-01-20  09:47
  25. 2011. január 27. 01:596802.
    előzmény:
    Kendra1 (6801)
    2011-01-26  20:16

Címlap

top