Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Wertheim műtét

cirmoskandúr
Létrehozva: 2009. június 3. 15:19

Sziasztok!

 

Keresem azokat a sorstársakat,akik wertheim szerinti műtéten estek át akár régebben,akár mostanában?

Érdekel,hogy kinek milyen mértékben változott meg az életvitele?

Talán ötleteket is adhatunk egymásnak?

Én úgy gondolom,hogy az életet továbbra is optimistán kell élnünk.

Várlak benneteket !

  1. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 21. 19:3276.

    Szia!

    Még nem hívtam fel az Ovizsák telefonszámát, holnapra tervezem. Nekem főleg azért fontos érdeklődni, mert a körgumist nem tudom használni. Két oldalon támla van a heverőmön, ezért csak hagyományos sima lepedőt tudok feltenni. 

     

    Az nem aggaszt, hogy a lepedő alá javasolják, hiszen egy gyerekágy lepedőjét sokkal gyakrabban cseréli az ember, talán ez az oka. Felülre a normált, gyakran cserélve, az alsót - ha nem éri baleset - elég ritkábban.

    Azon kivül jobban szeretem a pasztell szineket, mert minden ágyneműm mintás.

    Jógára 2003-ban kezdtem járni, 4-5 hónappal a műtétem után. Eleinte nagyon élveztem, azután egyre több gondot okozott a derekam és nyakam merevsége, és egy új kellemetlenség, nagyon gyakran rándult görcsbe a lábfejem/talpam.

    Már mindenféle orvost megkérdeztem az okáról, használható tanácsot nem kaptam. 2 éve a jógának is búcsút mondtam.

    Azt hiszem mindenkit hasonlóképp "felhasítanak", nálam is a legalsó bordám magasságában indul a vágás, megkerüli a köldököm és a szemérem csontomon ér véget. Az én hasam sem egy "látvány", de 10 kg-al korábban még elment. A tengerparton olyan borzalmas nyanyákat láttam bikiniben, hogy én is megengedtem magamnak egy szolidabb kétrészest.

    A többiek tényleg nagyon eltüntek!

    előzmény:
    Cicánia (72)
    2009-06-20  09:14
  2. 2009. június 20. 18:0375.

    Szia!

     

     

    A lepedővel várj még,én szívesen segítek nektek! Szerintem a legjobb az enyém,csak nem tudtam,hogy Pesten nincs Wolf üzlet.

    Győrben a kórházak mellett vannak Rehab nevű intézetek és ott is megrendelhetők ezek a lepedők. A hasunkon a vágások egyformák lehetnek,mert szabvány a köldököt kikerülve fölé vágni,lefelé pedig szeméremcsontig,mint írtad Te is. Attól függ aztán,hogy sikerül nekik?! Nekem sem szimmetrikus a hasam kétoldalt,de ez legyen a legnagyobb bajom!A jóga nagyon jó dolog lehet,én is szerettem volna,de.........  Mikor elmentem nyugdíjba,rájöttem,hogy nagyon hülye vagyok.Így,szó szerint. Hagytam,hogy a munkahelyem megegye az életemet és örökös stresszre voltam kárhoztatva.Sajnos nem tehettem másképp,mert egyszemélyben voltam anyagilag és erkölcsileg felelős,mindenki baromságát helyre kellet tennem,aki hozzám tartozott.Muszáj volt napi 10 órákat és többet is dolgoznom és mindig topon lennem.Közben a családomban is helyt kellett állnom,a gyerekeimnek is segítettem ahogy tudtam.A második férjemnek nincs gyereke,így szerencsémre Ő is sokat segített,nélküle nem bírtam volna.

     

    Csináld tovább a jógát,én is tornázok amikor eszembe jut.Nekem csontritkulásom is van / miért ne legyen,ha lehet? / és gerincferdülésem kamaszkorom óta. Teljesen rozoga vagyok,de nem veszem tudomásul,azértsem!!!!!

     

    Érdekes,hogy Te is befogadtál egy cicát!  Jó kis társ a cica,önző kis dög,de nagyon lehet szeretni. Mikor beteg voltam,nem mozdult mellőlem és látszott a pofácskáján,hogy aggódik.

     

     

    Beus nagyon eltűnt és Kismocis is rég volt!

     

     

    Gyere,ha van időd!  Jó pihenést a mai októberi nyárban!

    előzmény:
    Cicánia (72)
    2009-06-20  09:14
  3. 2009. június 20. 17:4474.

    Szia Éva!

     

    A macsekom már nem meseszép,látszik szegénykén a közel 15 év. Mi nagyon szeretjük és ápoljuk,mert mostanában rossz az emésztése. Sok fotó van róla,nagy sztár a családban.Ő is úgy került hozzánk,hogy hirtelen felindulásból elfogadtam a kolléganőmtől.Többen voltak egy alomban és neki nem sikerült gazdát találni,a halál várt volna rá.Gondoltam,hogy a kisunokám örül majd neki.Azóta már a másik kettő is örül Bobykának,de egyoldalú a szerelem,mert már nyugalomra vágyik.

     

    Én azt javaslom,hogy gondold meg azt az ovizsákos lepedőt!

     

    Amit a Wolfban vettem,az küllemre úgy néz ki,mint egy normál,körgumis frottírlepedő. Tutira feszesen a matrac alá illeszkedik és nagyon szép hófehér.

    A topiktali részemről nem probléma,én a lepedőket is szívesen megveszem nektek,csak szabaddá kell tenni magamat.A középső unokám hétközben nálunk lakik,legfeljebb szombaton tudnék menni.

    Én is szeretek minden állatot,ha mégegyszer születek,akkor csak állatos munkahelyen fogok dolgozni.

     

    Várom a fotókat!

     

    És nyugodtan menj úszkálni,ne törődj senkivel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (71)
    2009-06-20  08:28
  4. 2009. június 20. 09:2073.
    Szia Beus!Eltüntél.Mi a helyzet? Beszéltél az orvosokkal, van előrelépés?Kérlek írj!
    előzmény:
    Beus1012 (48)
    2009-06-16  12:45
  5. 2009. június 20. 09:1472.

    Szia!

    Megnéztem az ovizsákot. Azt írják, lepedő alá kell tenni, Cirmosnak lehet, h jobb van.

     

    Megrendelted?

     

    A császárnál sokkal - sokkal nagyobb vágásom van, és ahogy kikerülték a köldökömet, olyan ferde a hasam, na meg kissé hájas is.

     

    Tizen éve járok jógára, de éveket kihagytam, mikor újra kezdtem, akkor meg párszor "pórul jártam" így megint nem mentem.

    Tegnap megint megpróbáltam. Jó kis izomlázam van :-)))

     

    A cicát innen az nlc-ről fogadtam örökbe. (Oberon-Völgyi cic  volt a fórum)

     

    Megyek piacozni :-)

     

    sziasztok

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (70)
    2009-06-20  08:11
  6. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 20. 08:2871.

    Meseszép a macskád, és nagyon intelligens. Vele íratod a leveleidet?

    Majd előkaparom én is az állataimról készült képeket és megosztom az olvasótársakkal. Nálam a madarak is nagy becsben vannak, télen több helyre is kiteszek madáretetőket, sok-sok cinege a vendégem, és akkora verébkolónia szerintem az országban nincsen, mint nálunk télen. Elfogy kb. 50 kg napraforgó és egyéb apró mag, továbbá 3-4 kg dió (csak a cinegék kapják), amiből szerencsére sok terem a diófán.

    Cicániának megírtam a linket a lepedőről, én is megrendelem, csak még meg akarom kérdezni, milyen színekben kapható. 

    A fürdőzésről, úszásról eszembe sem volt lemondani. Amíg dolgoztam (Gellért térnél), nagyon kézenfekvő volt a reggeli úszás, elérhető közelségben több uszoda is van. Gyerekkoromban a Komjádi-Császár uszodától 5 percre laktunk, igen sok időt töltöttem ott. Most is oda járok legszivesebben, viszonylag emberi árú a belépőjegy és nincs időkorlát. Hátránya, hogy sportuszoda lévén, gyakran kevés a szabad sáv, és időnként figyelni kell, nehogy fejbedobják az embert a vízilabdások.

    Persze az igazi szerelmem a TENGER! Sajnos az idén esélyem sincs, hogy mehessek!

    Ha Pestre jössz, szervezhetnék egy topiktalálkozót? Nem tudom - Cicánia kivételével - merre laknak a többiek.

    előzmény:
    cirmoskandúr (69)
    2009-06-19  21:59
  7. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 20. 08:1170.

    Szia! Sajnálom, hogy egyedül élsz (illetve cicával), én ugyan férjnél vagyok, de a férjem súlyos beteg és jelenleg ez okozza a legnagyobb problémát.

    Nekem is van cicám és kutyám is, mind a kettő befogadott jószág. A macska (fiatal herélt kandúr), valahonnan lelépett, elég sok "verekedésnyom" volt rajta. Hiába akartam elzavarni, ő csak maradt. Most már 2 éve tagja a családunknak. A kutyus - amolyan faluszéli keverék - még 3-4 hónapos lehetett, amikor bemenekült hozzánk télen. Szegényt bizonyára kidobták, de nálunk nagyon aranyos, barátságos kutyává nőtte ki magát.

    A fürdőzésről: én is vízimádó vagyok, és már a műtétem után 3 hónappal megkezdtem a korábbi fürdő- és úszótúráimat. Bár sokkal jobban szeretem a szabad vizeket, az uszodai klórozás nagyon zavar. Télen leugrok akár 1 napra is Hévízre, és úszkálok egy nagyot abban az isteni tóban!

    4-5 éve még is én szemrebbenés nélkül felvettem a kétrészest (persze nem uszodában), most már sajnos a súlyfeleslegem miatt szemérmesebb vagyok. Ronda hájas lett a hasam! 

     

    A lepedőt a http://www.ovizsak.hu oldalon találtam, van külön link a lepedő méretekre. Bp-en két helyen lehet átvenni a megrendelt terméket és az ára nagyon barátságosnak látszik, a legnagyobb 3600 Ft.

    előzmény:
    Cicánia (67)
    2009-06-19  20:56
  8. 2009. június 19. 21:5969.

    Kimaradt az előző HSZ-ből,hogy én is azt gondoltam,hogy többé nem mehetek úszni és az nekem a világvége. Egy véletlen ismerősöm segített a saját tapasztalatával,mert Őt is ugyanott műtötte Ungár prof. előttem 3 évvel.

    Megtanított,hogy semmiről nem kell lemondani!!!

    Én is elváltam egyszer nagyon régen és a második házasságomban élek,szintén nagyon régen. A cicákat nagyon szeretem,nekem is van egy,mindjárt 15 éves lesz. A nyaralás alatt is etettük a kóbor cicákat Vidoviciben a húgommal.

    Teszek ki néhány fotót,ha sikerül. A csíkos vén kandúr a sajátom.

    előzmény:
    Cicánia (67)
    2009-06-19  20:56
  9. 2009. június 19. 21:3768.

    Szia Cicánia!

     

    Én úgy látom,hogy Pesten és környékén éltek legtöbben. A lepedő nem probléma,szívesen segítek és Pestre is járok néha. 90%-os jeggyel nem kerül sokba az utazás. Legközelebb augusztus 1-én tervezek egy utat,de lehet,hogy korábban is megyek.Sőt,odáig még várok Pestről vendégeket,akik elvihetnék. A többi már csak szervezés kérdése.

    Mondd,miért ne mehetnénk fürödni? Olyankor nagyon figyelek és gyakrabban megyek piss. A sebem nem zavaró,szépen forrt össze. Pedig ha emlékszel,megírtam,hogy a műtét másnapján ismét felnyitottak. És akik császárral szültek? Sok nőt látok hasi műtét nyomával.Egyébként vannak rafinált fürdőrucik,félig egyben,félig kétrészesek.Elöl a hason van egy kis csík,ami a két részt egybefüggővé teszi.

    Lemondjak arról,amit imádok,mert így jártam?

     

    Nem érdekel senki,én élvezem a nyarat!!!!

    előzmény:
    Cicánia (67)
    2009-06-19  20:56
  10. 2009. június 19. 20:5667.
    Szia Éva!Én Pesten, a XIV. kerületben lakom, sajnos egyedül (bocs, van egy cicám). Réges régen elváltam, a lányom is külön lakik.Látom ti mindannyian férjnél vagytok.Hogyan tudtok fürödni járni, ráadásul kétrészesben???A lepedőkeresésre majd rávetem magam, végső esetben megkérjük Cirmost :-)(ide egy kacsintóst akartam, de nem megy)Jó hétvégét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (65)
    2009-06-19  16:02
  11. 2009. június 19. 19:0866.

    Szia Éva!

     

     

    Ovizsák,hát ez jófofa! Mindjárt megnézem,mit mutat?

    Én nagyon örülök,hogy itt Győrben még van kiépített szabadstrand a Dunán,mert az élményfürdőket nem szeretem igazán.

     

    Ha bárkinek problémát okoz megvenni a lepedőt,én szívesen segítek.

     

     

    Jó hétvégét mindenkinek! Sajnos,hogy holnapra októberi hideget jósolnak az "urológusok"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (65)
    2009-06-19  16:02
  12. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 19. 16:0265.

    Sziasztok!

    Milyen jó nektek, hogy tavak közelében laktok!  A közelemben csak futóhomok van és ma iszonyatos meleg!

    Az előző években gyakran "leugrottam" a Velencei tóhoz, fürödtem egy nagyot, kisétáltam magam a parton és délután visszajöttem. Most a férjem betegsége miatt eléggé "röghözkötött" vagyok.

     

    Tudom, hogy Cirmoska Győrben lakik - irígylem is érte! de a többiekről nem tudom, ha nem titok, írnátok róla? Én Bp. közvetlen közelében Dél-Keleti irányban. Az ágyamból rálátok a fel- és leszálló repülőgépekre, de a zajukat szerencsére csak alig-alig hallom.

    Még egy info, felhívtam a Wolf győri céget, sajnos csak helyben vannak üzleteik. Viszont találtam a neten egy másikat (Ovizsák), akik forgalmazzák.

    Mindenkinek kellemes hétvégét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. június 19. 12:2764.

    Szia Cirmos!

     

     

    Siess,amíg süt a nap,mert holnapra jön a hűvös-esős idő!

    A vizet én is imádom,sőt tóparton is lakom...De nálunk a pecázás a nagy hobbi:)Csend,nyugalom,napsütés....hmm,talán vasárnap kimegyünk.

    Mindenkinek kellemes 7végét!Sziasztok

    előzmény:
    cirmoskandúr (63)
    2009-06-19  10:57
  14. 2009. június 19. 10:5763.

     

       Sziasztok Lányok!

     

     

    Szép napot kívánok MINDENKINEK ! Talán ma délután kimegyünk fürödni a tóra. A várostól  10 km-re van egy csodaszép természetes tó,infrastruktúra,meg minden és én imádom a vizeket. Ha csak tehetem,úszom és nézem a természetet. Van egy szép Dunastrandunk is,mi aranypartnak hívjuk. Kétrészest viselek,mert módjával a napot is imádom és nem érdekel,hogy tetszik-e másoknak.Májusban a húgommal Horvátországban már szereztem egy kis színt.

     

    Szép hétvégét kívánok nektek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. június 18. 22:4462.

    Igaza van Évának,a háziorvos is köteles eligazítani,ha elolvassa a zárójelentésedet.

    Sajnos azt vettem észre,hogy sok orvos nem is hallotta ennek a műtétnek a nevét.

     

    Azt képzeljétek el,hogy milyen paff lettem május 28-án,mikor hasi ultrahangon voltam. Egy nagyon kedves doktornő alaposan megnézett az eszközzel,minden oldalról.Elmondtam neki,hogy azért jöttem,mert wertheim műtétem volt és félek,hogy valami baj van a vesémmel,okom ban rá,hogy azt gondoljam,azért vannak a rekeszizom és hasi fájdalmaim. Nem tudta,hogy miről beszélek.Elmondtam,hogy kiszedték a nyirokláncokat és gyakorlatilag leborotválták a medencémet.Tologatta rajtam az eszközt,aztán megkérdezte,hogy : de a méhét azt nem vették ki,úgye?

     

    Akkor most mi van?  Mit látott és mit nem?

    előzmény:
    mociscsaj_77 (59)
    2009-06-18  15:55
  16. 2009. június 18. 20:2261.
    Szia! Írtam neked privit.Fel a fejjel!! Érdekes, hogy a méhmegtartó műtéteknél is ennyi gond van.
    előzmény:
    mociscsaj_77 (51)
    2009-06-17  14:02
  17. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 18. 16:3760.

    Szerintem nem is kell különösebben harcoskodnod.

     

    Nálam úgy működött, hogy említettem a háziorvosomnak, mire lenne szükségem. Adott egy beutalót az urológushoz, ráírva a betegségemet és ajánlását a betétre. Nálam semmit sem szórakozott az urológus, 5 perc alatt már kívül voltam a papírral.

    előzmény:
    mociscsaj_77 (59)
    2009-06-18  15:55
  18. 2009. június 18. 15:5559.
    Köszönöm,utánajárok és kiharcolom!!!Ami jár,az jár!
    előzmény:
    cirmoskandúr (57)
    2009-06-18  11:03
  19. 2009. június 18. 11:1958.

    Sziasztok!

     

    Hát tényleg nagyon kussolnak róla, pedig ha valakinek, nekünk járna. Mindig mondom a nőgyógyásznak és az urológusnak is hogy csurog, ömlik (mikor hogy)  süket fülek.

     Ők okozták a helyzetet és arra nem képesek, hogy felírjanak segítségként segédeszközöket.

     

    Én a DM-ben veszem , néha Gyógyászai Segédeszköz Boltban  (árban nem sok különbség van) hetente költök nem keveset. Ja és katétert sem írt fel, csak mondta, hogy reggel-este csináljam. (mondjuk a nővér adott párat)

     

     

    Ui.

    Tegnap este szerettem volna írni nektek Beus és Mociscsaj, de az nlc állandóan hibát jelzett.

     

     

    előzmény:
    cirmoskandúr (57)
    2009-06-18  11:03
  20. 2009. június 18. 11:0357.

    Szia Kismocis!

     

    Látod,már aludtál egyet,nyár van és jobban állsz a dologhoz. A főnöködre nem is tartozik semmi,mert nem mindenki érti a dolgok miértjét.

    A betéttel és lepedővel kapcsolatban írtam Évának,ott megtalálod a telefonszámot. Igaz,hogy győri szám de szívesen elmondják neked,hogy hol juthatsz a lepedőhöz. Milyen a franciaágyatok? Ha nem egybefüggő felület,hanem két különálló matrac,akkor neked is megfelel a 200x90 cm-es. Nagyon szép hófehér frottír felület és alul vízhatlan,nem zörög,nem csúszkál,szuperül eltalált darab. Senki meg nem mondja,hogy milyen célt szolgál.

    A betéttel kapcsolatban annyit,hogy nem is értem,miért nem tudjátok,hogy fel lehet íratni?  Bocs,most esett le,hogy leírtam a kérdést.

    Talán én sem tudtam volna,ha nem egy önkormányzati idősotthonban dolgozom,mint élelmezési üzemvezető. Ott mondták el a nővérek nekem is,és segítettek ki eleinte,amíg nem irathattam.A kórházunk urológiai ambulanciáján jelentkeztem be és elvittem a zárójelentést a műtétről.Tudtam,hogy annak a dokinak már van wertheimese és nem néz majd rám hülyén.Elvégezte az uradynamiás/ most nem ugrom ki a googliba megnézni,hogy helyesen írtam-e,de Te kukkantsd meg/vizsgálatot és megállapította,hogy jár nekem a betét.Napi 4 db,ha jól emlékszem,de ott elmondja úgyis.Nekem nem kell ennyiés azért ritkábban iratok.Az éjszakaiból 120 db jár 1 hónapra és ez kb. 1500.- Ft de ez nekem 3 hónapra elég. Egyszerre kétfélét nem írnak,ezért aztán variálom.

    Kérjed,ez jár nekünk,csak kussolnak róla.

     

    Szép napot kívánok neked!

    előzmény:
    mociscsaj_77 (56)
    2009-06-18  08:31
  21. 2009. június 18. 08:3156.

    Jó reggelt Mindenkinek!

     

    Köszönöm,aranyosak vagytok,már sokkal pozitívabban látom a dolgokat...A nyár úgyis munkával teli,legalább nem kell aggódnom a főnöktől kikönyörgött táppénzes napok miatt...Mert ugye,ezt nem lehet vele megbeszélni,csak ködösítek.nem szeretném,ha mindenki erről beszélne.Legfőképp,pedig az állásomat féltem.....(Mert veszélyeztetettként az első naptól nem dolgozhatok...)

    A gumilepedő az én érdeklődésemet is felkeltette..Én azt a törölköző nagyságú "lepedőt" használom,bár inkább csak a betét,mert engem zavar a franciaágyban a látványa.(Azt hiszem ez is Tena gyártmány.)

    A betétet fel lehet íratni receptre???ez is új!Ki írhatja fel?Kell hozzá az orvostól ajánlás?Vagy háziorvos is???Mert én sem keveset költök ezekre....

    Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. június 17. 21:4855.

    Szia Beus!

     

    Vagány csaj vagy,így is kell felfogni !

     

    Borzasztó,amit veled műveltek és nem segítettek eligazodni a továbbiakban sem. A Pálfalvi nagyon jó orvos,spéci a szakmában.

    Te a betétet teljes áron vásároltad? Ez aljasság,hogy senki nem szólt,hogy jogosult vagy felíratni.Miért kell a beöntés?

    Azt mondta az orvosod,hogy nincs más megoldás? Gondolok itt célzott gyógytornára elsősorban,ami besegít  helyrehozni a normál bélmozgást.

     

    Amúgy igazad van,mert GYŐZNI FOGSZ!

     

     

    előzmény:
    Beus1012 (50)
    2009-06-16  20:46
  23. 2009. június 17. 21:3754.

    Szia Kismocis!

     

     

    Nagyon sajnálom,hogy ilyen sokat kell várnod ! Nem akarjátok megpróbálni Győrben, a Káliban ?

    Nagyon sok jót hallottam róluk,de közelebbit nem tudok és a várólistát sem ismerem.

    Rá se ránts, a nyár sajnos úgyis nagyon gyorsan elszáll! Egy nagyobb sóhaj,és jönnek a bús,ködös reggelek.

    Neked majd akkor fog kisütni a nap!

     

    Amúgy meg bármi megtörténhet,az orvosok sem istenek. Ha nem görcsöltök,hanem csak úgy boldogan szeretitek egymást,még a hagyományos úton is megszülethet a babátok.

    előzmény:
    mociscsaj_77 (51)
    2009-06-17  14:02
  24. 2009. június 17. 19:4953.

    Szia Éva!

     

    Most tudtam csak egy percre bejönni,elolvastam a HSZ-eket és most csak neked válaszolok,aztán majd este,ha a Bibikém lefekszik,írok  mindenkinek. A lepedő miatt,mert másokat  is érdekelhet. Én Győrben vettem,teljesen véletlenül találtam rá a neten. Nagyon boldog vagyok amióta van,teljes megnyugvás és azóta nagyon ritka a gikszer. Két darabot vettem a biztonságért. Cicániának azt írtam,hogy 4200.- Ft volt,de most nézem a számlát,hogy 4100.- Ft. 

     

    WOLF ORVOSI MŰSZER KKT.

     

    A győri telefonszám: 96/311-623

     

    Csak azért írom a telefonszámot,mert ott  az üzletben meg tudják mondani,hogy Pesten hol található a gumilepedő.

    A számlán ez a megnevezése,de semmi  köze a gumihoz.Rendkívül esztétikus,senki nem gondolja,hogy milyen célból gyártották.

     

    Minibetétből Tenát használok,éjszakai maxiból Molimedet. Nem én találtam ki ezeket magamnak,az urológusom ajánlotta így. Én csak beszólok telefonon az ambuláns rendelésre,hogy elfogyott /persze azt figyelem,hogy mikor írható újra /és akkor kiküldik futárral és nagyon keveset fizetek.Most nem tudom pontosan,hogy mennyi,de hamarosan jön a következő adag és megírom nektek.Én nem használok annyit amennyi járna,ezért csak félévente rendelek,egyszer egyik,máskor a másik fajtát.

     

    Most mennem kell,bocsi,de este bejövök. Mél megy.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (52)
    2009-06-17  16:10
  25. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 17. 16:1052.

    Sziasztok Lányok!

    Bocsi, én nagyon rossz fórumozó vagyok. Akadnak napok, amikor csak annyi időm van internetezni, hogy az email-jeimet megnézzem és röpke pillantást vegyek a fórumtémákra. 

    Cirmoska, elárulnád hol vásároltad a csodalepedőt? Szétnéztem a neten, de csak webárúházakban láttam. 

    Beus, biztos lehetsz abban, hogy meggyógyulsz! Örülök, hogy elszántan akarod, ahogy telnek a napok, egyre jobban leszel!

    Te pedig ne legyél elkeseredve Mocislány, hamar elszáll az a néhány hónap, legalább alaposan felkészülhetsz a babavárásra testileg és lelkileg is. Sajnos nagyon-nagyon sokan vannak, akik babára várnak. Természetesen érthető a türelmetlenséged. Nem is tudom, hány helyen csinálnak ilyen beavatkozást az országban?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top