Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Wertheim műtét

cirmoskandúr
Létrehozva: 2009. június 3. 15:19

Sziasztok!

 

Keresem azokat a sorstársakat,akik wertheim szerinti műtéten estek át akár régebben,akár mostanában?

Érdekel,hogy kinek milyen mértékben változott meg az életvitele?

Talán ötleteket is adhatunk egymásnak?

Én úgy gondolom,hogy az életet továbbra is optimistán kell élnünk.

Várlak benneteket !

  1. 2009. június 25. 16:15126.

    Sziasztok!

    Szeretnék bemutatkozni nektek!

    Miskolcon élek van egy 15. éves fiam és egy kedves imádnivaló férjem .

    Már 19 éves házasok vagyunk.

    Idén junius 8.-án csináltak nekem egy Wertheim mütétet ahol kivették a méhemet és az egyik petefészkemet is.A műtét alatt a medencei nyirokmirigyekből vették ki és lefagysztották szerencsére negativ lett az eredménye.A vágás a hasamon gondolom hasonló mint a tiétek.Már itthon vagyok 1 hete most sajnos az aranyeremmel küszködök mert nagyon fáj vérzik se ülni se feküdni nem jó!Tegnap kaptam rá kúpot amit a gyógyszertárba kevertek remélem fog használni!!!A pisiléssel az a helyzet,hogy feszítő érzést érzek és akkor megyek nyomom addig ameddig jön néha óránként is megyek.remélem ez azt jelenti,hogy nem lesz vele bajom.A hasam alja fájogat,de ez gondolom ezzel jár!

    Néha nagyon elvagyok keseredve de a ti optimizmusotokból próbálok erőt meríteni!!!Nagyon örülök,hogy megtaláltalak titeket!!!

    Mindennap sokszor benézek hozzátok és csak olvasgatom miket írtok egymásnak!Mindig veletek együtt szoritok akinek kell most ugy tudom Beusnak van rá szüksége!

    Mindenkinek jó egészséget kívánok és millió puszika.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. június 25. 13:23125.

     

       Szia Kismocis!

     

    Ez aztán a valami,nagyon örülök,hogy ilyen sokat írtál magadról!

    Én a kutyákat is nagyon szeretem,kislánykorom kertes házában a nagyszüleimnél nekem is voltak kutyáim. Minden állatot imádok,főleg a bundásokat. Azért van cicánk,mert panelben lakunk és itt inkább csak őket lehet jó körülmények közt tartani.

    Örülök,hogy renbe jött a házaséleted!Engem a P....i nagyon jól eligazított amikor kontrollra mentem hozzá a magánrendelésére.És igaza volt,mert működött a téma és ma is ugyanúgy működik. Csak a szeretet a lényeg,amúgy minden a fejben dől el.Szerencsém van,mert szeretjük egymást a férjemmel és nem húzhattam le a rolót,amiért így jártam.A férjem egy jó ötössel fiatalabb nálam,második házasság de már 21 éve tart.

     

    Rajtad is múlik,hogyan tovább és nagyon is sok múlik rajtunk,asszonyokon.

    A kutyáidról légyszííí,majd tegyél ki fotót,nagyon kedvesek és szépek lehetnek. És a virágaidról is ! Nem véletlenül választottad a szakmádat,azt hiszem.

     

     

    Legyen nagyon szép a napod!

    előzmény:
    mociscsaj_77 (122)
    2009-06-25  13:00
  3. 2009. június 25. 13:10124.

     

       Szia Babuci!

     

    Örülök,hogy újra látlak!  Látod,a lányok is szeretnének megismeri kicsit jobban,írj nekik magadról,itt nem kell titkolózni,anonim ez a műsor. Nagyon jólesik érezni a sosrtársak megértését,mert csak mi tudjuk igazán,hogy miről beszélünk.

     

    Te szerencsés vagy és hidd el,mindannyian nagyon örülünk,hogy jobban sikerült a műtéted,mint általában ez a fajta sikerülni szokott.

    Éljenek a miskolci orvosok !

     

    És éljenek a megoperált betegek!

    előzmény:
    babuci71 (117)
    2009-06-25  07:03
  4. 2009. június 25. 13:01123.

     

      Szia Beus!

     

    Nagyon jó hírt mondtál ma és minden erőmet összpontosítom RÁD,hogy sikerüljön.

     

    Majd később még bejövök,de most mennem kell tovább!

    előzmény:
    Beus1012 (116)
    2009-06-25  07:03
  5. 2009. június 25. 13:00122.

    Sziasztok Lányok!

     

     

    Látom tegnap délután beindultatok,írt mindenki....csak én nem!:(Bocsánat!Lassan már megoldódik ez a probléma is.

    Örömmel olvastam,h van új tagunk!Remélem kedvet kap és picit bátrabb lesz!!Én kíváncsian várom!

    Az állatkás képektől el vagyok ájulva!!!!!Imádom őket én is!az élet 'sajnos' úgy osztotta,h választanom kellett,kutya és cica között.....Nekem kutyáim vannak!Kettő!!!!Olyanok,mint Stan és Pan!Az egyikük egy basset hound "vénkisasszony",(a "nagyfülű kutya,vagy Colombo kutyája,ahogy a gyerekek szokták mondani),a másik egy gyönyörű lakkfekete cane corso nagyfiú.Ő egy izmos,nagytestű masztiff típusú kutya.Szóval ég és föld ők ketten.De!A szuka 3 évesen kapta maga mellé a corsót,úgy nevelte,mintha a kölyke lenne.A mai napig egy kutyaházban alszanak és az esti tisztálkodás is közös!Szóval ők az én gyerekeim!!!!

    A cicákat is imádom,de mellettük lehetetlenség tartani.Másfél  napig volt egy gyönyörű sziámi cicusom,akit el kellett ajándékoznom,mert képtelenség volt összeszoktatni őket.Mivel családban maradt,mehetek hozzá bármikor..

    Egyébként mi is kertesházban lakunk,a párom szerint állandóan a földet túrom!Szeretek kertészkedni,házon kívül-belül egyaránt!Büszke vagyok az orchideáimra is !Éppen most kezdi kibontogatni a virágait az egyik....

    A hétvégénk tényleg jól telt,de azért nem minden hétvége ilyen.Sajnos a műtét kihatással volt a házaséletünkre is!!!Elhidegültünk,el akartam hagyni.Nem akartam senkivel osztozni ebben a "helyzetben".Nem tudom honnan fordultunk vissza és mindez,h történt,de boldog vagyok!És óvatos,mert most vagyunk a 7.évben!

    Befejezem,mert letilt a topik!:))))

     

    Remélem nem baj,h ilyen sokat írtam.

    Mindenkinek szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. június 25. 12:58121.

     

      Szia!

     

     

    Csodaszép a cicád,én is mindig egy sziámit szerettem volna,de soha nem volt. Árva kis vakarcsokat fogadtam be,de őket is lehet nagyon szeretni.

     

    Köszi,hogy kitetted a tornát,én most nem tudtam volna feltenni,mert nincs mivel beszkennelni.

     

    Ma reggel elkezdtem csinálni,jobb későn mint soha!

    előzmény:
    Cicánia (119)
    2009-06-25  09:46
  7. 2009. június 25. 10:57120.

    Sziasztok!

     

    Itt a torna

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. június 25. 09:46119.

    Szia Éva!

    Tényleg, hozzám is jött gyógytornász a kórházban és adott is egy gátizom-erősítő torna leírást.

    Disznó módon nem csináltam, mert úgy gondoltam, hogy a gátunkhoz nem is nyúltak, akkor meg minek.

    Most már gondolom miért kellene az állandóan haspréssel pisilés, meg a székrekedés.

    Beszkenneltem, megpróbálom beilleszteni.

    A Kriston féle intimtornát én is elvégeztem, ua. a véleményem, mint neked.

     Futni egyáltalán nem merek (volt pár rossz élményem)

     

    (A lábgörcsölésről, meg a lepedőről az előző hsz-ben írtam)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (104)
    2009-06-24  19:14
  9. 2009. június 25. 07:19118.

    Szia Babuci!

     

    Én is örülök hogy csatlakoztál hozzánk!Ez tényleg egy nagyon jó társaság.Kérlek írj magadról.Szeretnénk kicsit meg ismerni!

     

    Szép napot!

     

    Beus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. június 25. 07:03117.

    Sziasztok!

    Nagyon szép reggelt és jó egészséget kívánok mindenkinek!

    Puszika.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. június 25. 07:03116.

    Sziasztok!

     

    Tegnap sajna nem tudtam fel jönni,e most itt vagyok.

    U.....r tanárúrról annyit tudok hogy akkora koponya,hogy még külföldre is jár ki operálni,mert ki hívják.Amíg bent voltam az Onkológián nagyon sokszor volt olyan hogy a P......i helyettesítette.

     

    Tegnap voltam a MÁV kórházba és hétfőn meg be is fekszem.Meg próbálnak alulról is bejuttatni kontraszt anyagot,hogy lássák mekkora a hegesedés.Ha nem olyan vészes akkor az urétert meg fúrják és tesznek fel egy sínt ami nem engedi a további hegesedést.Nagyon remélem hogy sikerülni fog.Próbálok türelmes lenni,de már nagyon nehéz.Szeretném ezt az egészet magam mögött tudni.

    Na de ennyi elég volt a nyavajgásból.

    Most megyek és ruhát hajtogatok,meg pakolászok kicsit.Hétvégén jön a lányom barátnője.Nem fogunk unatkozni!

     

    Legyen nagyon szép napotok,még akkor is ha esik az eső!!!!!

     

    Sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. június 24. 21:49115.

    Helyesbítek: nem tánvtáborba megyünk reggelente,hanem tánctáborba.

    Csak az a baj,hogy délután 4-ig sem képes elfáradni és hiába keresem,nem tudom hol van a duracell elem elrejtve a gyerekbe.

    előzmény:
    cirmoskandúr (114)
    2009-06-24  21:43
  13. 2009. június 24. 21:43114.

    Szia Éva!

     

    Megnéztem aranyos kis állatkáidat,édes kis pofik! A Te cicád is harapós? A miénk is vad természetű,picur korától fogva harap.Aztán mint a többi fajtatársa,amikor kényeztetésre vágyik,akkor simul.De ezért macskák a bestiák.

    Nekem bizony muszáj edzeni magam,mert a két kis csajszi mellett nem lehet lazsálni.Hegynek föl,dombnak le,hiába mondom,hogy öreganyátok nem gyorsvonat,csak nevetnek és futnak tovább.

    Így aztán Horvátországban is kitartóan nyomattam a napi 10-15 km-ert a köveken.A tenger pedig nagyon finom volt májusban,nekem nem volt hideg.

    Az Istvánban egy jó gáttorna leírást adtak,majd kiteszem a topikban,csak sajnos most nincs szkennerem,de megpróbálom lefotózni és úgy kitenni.Jött egy gyógytornász kb. 10 nappal a műtét után,egyszer végigcsináltatta velem a gyakorlatokat,aztán ideadta a leírást.

    El tudom képzelni,hogy nem unatkozol kertes családi házban!

    A férjedhez utazgatni is félnapos program és el is fáradsz,mire hazaérsz.

    Még sokáig kell ott lennie?

    Jövő héten lehet,hogy elmegyek Ausztriába anyámhoz,mert ma sokat beszéltem vele telefonon és elég depis.Elviszem a kis Bianka unokámat,mert nincs hova mennie,a szülei dolgoznak.Majd megírom,hogy mikor nem leszek itthon,mert nem biztos,hogy nethez jutok.Nagyon szeretek ott barangolni a fenyőerdőben,harapni lehet a levegőt.Úgy tervezem,hogy jövő kéten kedden indulunk, kb. egy hétre megyünk.

     

    Húúú,már megint sok idő van,mindig éjjel kerülök ágyba.Nem is lenne baj,csak reggel indulni kell a napközis tánvtáborba,nem késhetünk.

     

    Jóéjt!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (107)
    2009-06-24  19:48
  14. 2009. június 24. 21:35113.
    Beus!Én is, én is, én is várom nagyon a beszámolódat.
    előzmény:
    cirmoskandúr (109)
    2009-06-24  21:05
  15. 2009. június 24. 21:31112.
    Szia Babuci!Sorstárs vagy?Írj magadról.
    előzmény:
    babuci71 (103)
    2009-06-24  17:46
  16. 2009. június 24. 21:27111.
    Szia Éva! Én is nagyon szeretem a jógát, csak hát kénytelen voltam kihagyni (heteket,néha hónapokat) így nyári táborban sem voltam. A lábfejem, talpam szokott begörcsölni, éjjel is. A bal lábhajlatom a műtét óta furcsán zsibbadós, gondolom a nyirokmirigyek hiánya miatt.Remélem a férjed állapota javul. Nem írtad van-e gyereked, unokád?Azt hiszem én is az ovis lepedőt rendelem meg, főleg, hogy személyesen át lehet venni.Ha gondolod, a jövő héten neked is elhozom.Azért az infóért köszönet Cirmosnak. Jó éjszakát mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450141 (104)
    2009-06-24  19:14
  17. 2009. június 24. 21:11110.

     

      Szia Kismocis!

     

    Tudom,neked most csak a munkahelyen van lehetőséged netezni,de nagyon rendes vagy,hogy bekukkantasz ide!

     

    Én is jövök ha tehetem,de rohanok egész nap,mint mindannyian.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    mociscsaj_77 (102)
    2009-06-24  16:09
  18. 2009. június 24. 21:05109.

    Szia Beus!

     

    Izgatottan várjuk a fejleményeket,ha tudsz gyere és mesélj!

     

    Találkoztál a két szuper dokival?  Ez jó jel!!!!

     

    Szorítunk neked ezerrel!

    előzmény:
    Beus1012 (101)
    2009-06-24  13:58
  19. 2009. június 24. 21:01108.

    Szia Babuci!

     

    Nagyon örülök,hogy bejöttél a topikba,légy üdvözölve!

    Remélem szépen,ütemesen gyógyulgatsz,erősödsz.

     

    Ez a topik,csak június 3-án indult,ha jól emlékszem és látod,már mennyien összejöttünk?

    Nem éppen a legkellemesebb apropóból,de élünk és kész!

     

    Gyere csak,amikor teheted,szeretnénk tudni,hol tartasz a gyógyulásban?

    előzmény:
    babuci71 (103)
    2009-06-24  17:46
  20. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 24. 19:48107.

    Szia Cirmoska!

    Te egy belevaló, vagány csaj vagy! Tényleg áldás kisgyerekekkel foglalkozni, nem hagynak ellustulni! A jelek szerint egyébként is nagyon jó karban vagy, meg sem kottyan a májusi tengeri fürdő, és kirándulások a "kőrengetegben". Az állataimat betettem Cicániának írt hsz-embe, ő is cicatulajdonos társ. Szerintem innen származik a neve.

    Elképesztő, amiket itt visszaolvastam, rémregényeket lehet írni az esetekből, amik manapság előfordulnak. Mindenkinek megvan a saját szörnyű története.

    Közben felhívtan az Ovizsák számát, vízhatlan lepedőből nekik is csak fehér van, de sima (nem kőrgumis) és többféle méretben lehet megrendelni.

    A kétrészes fürdőruhákkal kapcsolatban nekem is az a véleményem, hogy szabad víz mellett nyugodtam fel lehet venni. Én már rég nem képzelem, hogy engem néznek, ezt inkább fiatalabb klubtársaink gondolják. 20-30 év múlva már ti sem fogtok törődni vele. Egyébként teljesen igaz, hogy iszonyatosan sok nőnek van keresztbe vágva a hasa császármetszés miatt, és nem zavartatják magukat. 

    Nagyon kedves vagy, a fényképem alapján nem látsz dagadtnak. Ámbár ha a dátumokat is megnézed, az a kép a regisztrációm nyarán készült, 3 évvel ezelőtt. Sajnos azóta némileg gyarapodtam....

    Az Istvánban ti milyen tornagyakorlatokat kaptatok? Én semmilyet!

    Elvégeztem egy Kriston-féle intimtorna tanfolyamot, ahol főleg fiatal nők voltak, merőben más problémával. Az volt a benyomásom, hogy örömlányképző tanfolyamon veszek részt, amire már nem igazán volt igényem. 

    Azután egy évvel később egy gátizomtornára neveztem be (aki tartja, az megtalálható a Szakértők rovatban),  az lényegesen jobb volt, de hát én lusta vagyok és nincs kitartásom a folyamatos gyakorláshoz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 24. 19:27106.

    Szia Beus!

    Rengeteget gondolok Rád, remélem hamarosan megoldódik minden a legnagyobb rendben! Szorítok Neked!

     

     

    előzmény:
    Beus1012 (101)
    2009-06-24  13:58
  22. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 24. 19:22105.

    Szia Kismocis!

    A romantikus hétvégéért nagyon irígyellek!

    Velem már a kutya sem akar romantikus hétvégéket eltölteni. Istenem, régi szép idők, hová tüntetek?

     

    Csak nem Velencén laksz? Mázlista! Isteni egy hely, éveken keresztül oda jártam "uszodába" Egy óra alatt lenn van az ember vonattal.

    A lábaidra pedig nagyon vigyázz, még sokáig szükséged lesz rá!!!!

    előzmény:
    mociscsaj_77 (96)
    2009-06-24  09:11
  23. Torolt_felhasznalo_450141
    Torolt_felhasznalo_450141
    2009. június 24. 19:14104.

    Szia Cicánia!

    Bocsi, nem tüntem el, de ahogy korábban írtam, nincs lehetőségem minden nap internetezni. Ha meglátogatom a férjem, az 6-7 órás kiruccanás, közben kapok időnként megbízást a hajani munkahelyemen. Persze a házimunka, (jókora kert, a bejárat közelében hatalmas - most érő - eperfával) állatkáim, szóval nem unatkozom.

    Egyébként alig győztelek visszaolvasni benneteket, majd a többiek írásaira is reagálok. Ami most megragadta a figyelmem, a jóga kapcsán említetted, hogy gyakran begörcsölt a lábad. A lábszárad, vagy a lábfejed? A görcsöktől én is állandóan szenvedek, nagy szerepe van annak, hogy felhagytam a jógával.

    Pedig nagyon kellemes helyre, társaságba jártam, amíg dolgoztam gyorsan eljutottam a munkahelyemről, most itthonról már nagyon messze esik.

    Imádtam a nyári jógatáborokat, Horvátország legszebb részeire szervezték, nagyon kellemes volt ennyi kedves emberrel.

    előzmény:
    Cicánia (97)
    2009-06-24  10:17
  24. 2009. június 24. 17:46103.

    Sziasztok!

    Már egy pár napja olvasom amiket írtok és nagyon összeszokott társaság van itt!

    Jó titeket olvasni!

    Én is szorítok mindenkinek úgy olvasom most Beusnak kell remélem minden sikerül neki!

    Így ismeretlenül is nagyon jó egészséget és sok puszit küldök mindenkinek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. június 24. 16:09102.

    Sziasztok!!!!!

     

    Megint pont váltjuk egymást,mikor én megyek Ti akkor jöttök!:)

    Sajnos ma már nem leszek,de nagyon kíváncsi vagyok mi a fejlemény Beus ügyében.

    örülök,h mindenki rendben,holnap jövök!

     

    Addigis írjatok sokat!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top