Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2010. május 15. 18:51501.
    Aureus, lattalak a "hangzatos ezorizsakon", akkor meg kettesben voltal Ungi Bungival-)))) Fuuuuuj....ide be sem tolod a kepedet???????
    előzmény:
    Aureus (44)
    2010-02-27  09:26
  2. 2010. május 15. 18:46500.

    Egyel sok spenotot, meg igyal vorosbort. 

    A vorosborbol nem kell tul sok, mert megvadulhatsz tole...inkabb tedd el a felet nekem, atugrok erte holnap.

    Ugysem tudom eldonteni hova menjek holnap, igy el vagnam rogton  a gordiuszi csomot... 

    előzmény:
    kysslina (493)
    2010-05-15  04:20
  3. 2010. május 15. 18:43499.

    Nem, ez nem normalis, es nem biztos, hogy enyhulni fog. Egyebkent mar nekem is volt reszem benne. 

    Ha Noah rendbejon, akkor tan szanhatnal magadra egy kis idot, es bejelentkezhetnel egy nagygeneralra. Tudud, bizonyos kilometerenkent erosen javallott, hogy ne erje meglepetes az embert ha beall a motor! 

    De hat mondhatom en neked, ugyis falrahanyt borso....meg mit is magyarazzak egy szakembernek, elvegre egeszsegugyis voltal.

    Tudtad, hogy az orvosok a legrosszabb betegek? 

    előzmény:
    kysslina (493)
    2010-05-15  04:20
  4. 2010. május 15. 18:34498.

    Az jo lenne, ha odaernel, mert eltudnad meselni nekem is. 

    Nem biztos, hogy en ott leszek. Terveztem, kerdeztem a baratomat, hogy van e kedve...lenne kedve...csak epp csinalt nekem programot meglepetesibol.

    Szerintem meglepetesemben sikoltoztam volna, ha bejelentkezek erre  az izere, aztan vasarnap reggel zsakba gyomoszkolnek, becsapnak a csomagtartoba, es akaratom ellenere elvisznek valahova teljesen mashova meglepetesibol-)

    Szoval most hirtelen semmi sem biztos, folynak az egyezteto targyalasok, es meg az is lehet, ha sokat ugralok bekava valtozom-) Vagy kiralylannya-) Mindegy, valamelyik majd csak bejon-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (494)
    2010-05-15  08:24
  5. 2010. május 15. 18:27497.

    Kackac-) Es meg en vagyok a szivtelen-)

    Valoban meg is tortent, hogy otthagytad oket, vagy csak ezzel fenyegetoztel?

     

    Itt ilyen gyalogjarosdi nem nagyon fordulhat elo. Gyakorlatilag nincs tomegkozlekedes. Szerintem a suli legalabb ket kilometerre van, gyalog hosszu lenne, meg amugy nem is nagyon illik ilyet csinalni egy gyerekkel, mert itt a gyerek fogyoeszkosz, nem vigyazol ra, akkor ellopjak. Az enyem meg kulonosen lopni valo fajta a hofeher borevel, zold szemevel, szoke hajaval.

    Ne kerdezd minek lopjak oket, mert gozom sincs rola, mi a fenet lehet csinalni egy lopott gyerekkel. Szervkereskedelem, gyerekkereskedelem, mittudomenmi, de nagyon kell vigyazni az biztos. Sok elmebeteg hulye van itt, az allam tamogatja a megmaradasukat mar a terhesseg alatt is.

    MInden evben kuldi az iskola a kis kartyat a gyerek fotojaval, adataival, tudod, ha ellopjak, akkor majd....fene sem tudja, de nezni sem nagyon szeretem, meg kidobni sem, mert hat megiscsak a fiam fotoja van rajta. Te ezt marhara nem ertheted, mert otthon ez nem divat es kesz, de itt tobb ezer gyerek tunik el evente.

    Emlekszel meg Csapanszkij Orsolyara? Az volt az a kislany, akit onnan a teleprol az Epito utcai ovibol loptak el asszem 82/ben. A haboru utan ez volt az elso emberrablas magyarorszagon. Utana nem sokkal kesobb csortak meg egyet a Hallo bar elol, azt hiszem azt Renatanak hivtak. Emlekszem gyerekkent hanyszor lattam a kozert, zoldseges elott kint hagyott gyerekkocsikat gyerekestul.... ha sirt a baba, akkor max valaki odalepett, megrazta a kocsit, vagy beszolt az uzletbe, hogy bombol a gyerek....hulye lett volna ellopni mas gyereket!

     

    Itt most megint elokerult egy no, 18 ev utan. Meg kislany volt mikor elraboltak. Felnott abban a csaladban, csinaltak neki ket gyereket. Mar a gyerekek is iskolas koruak. Nem szokott meg a no, nem is kereste a volt csaladjat, mert felt, hogy a gyerekeinek lesz baja.

     

    Egy fiu, (par eve talaltak meg) 4 evig lakott a csaladjatol par kilometerre. Az apja negy ev utan sem adta fel, kerestette, internetes oldalt keszitett, ott beszelgetett emberekkel. Vegul a sajat fia is irt neki, de nem merte megirni, hogy ez o, mert aki elrabolta azzal fenyegette, hogy kiirtja a csaladjat. Interneten kerdezte az apjatol, hogy nem fogja soha felaadni a keresest? 

     

    Elizabeth Smart esetevel evek ota fogalalkozik a sajto, mostanaban megint szoba jott, mikor ezt a not megtalaltak 18 ev utan. O interneten keresztul ismerkedett meg valakivel, az elrabolta, tan 10 honap utan talaltak meg.

     

    De ezek a szerencsesebb esetek. Altalaban ha megtalalnak egy elveszett gyereket, rendszerint ki kell asni valahonnan.

     

    Igy aztan inkabb en viszem suiiba, max. ha nagyon felbosszant, kicsit megseggelem, meg mindig ez a kisebb kellemetlenseg. 

     

    Fuuuuuj, kegyetlen, hiszterikus anya-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (496)
    2010-05-15  08:37
  6. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 15. 08:37496.

    Hogy lehetsz ilyen szívtelen a gyerekkel. Te régen nem ilyen voltál! Egyébként lehet hogy én rosszul látom, de ezek után a gyerek gyalog ment volna iskolába. Nálunk ez úgy működik, hogy valahol vagyunk/bár hol/ kocsival , és én vezetek, szólok egyszer hogy indulni kellene. Tíz perc mulva ismét szólok, de ekkor már szedelődszködök és tényleg indulok. Aki

    jön, jön aki nem az meg busszal jön vissza.

    előzmény:
    Prókátor13 (488)
    2010-05-14  08:38
  7. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 15. 08:26495.
    Most hogy el vagyok csípve, ez jó nekem?
    előzmény:
    Prókátor13 (487)
    2010-05-14  08:03
  8. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 15. 08:24494.
    Szerinted ha most indulok, még odaérek?
    előzmény:
    Prókátor13 (491)
    2010-05-15  03:39
  9. 2010. május 15. 04:20493.

    Ismerem ezt a videot, ez a gyerek egyszeruen teljesen torvenyen kivul all, azt csinal amit akar. Hat tudod... nem hiszem, hogy azert ha nagyon akarna valaki tenni valamit, akkor ne tudna egy 30 kilos kis szargomboccal.

     

     

    Persze, hogy menj el arra a vasarra!!!!!!! nem is kerdes!!!!!!

     

    Megyek proki, ledolok, eleg ramatyul vagyok meg ma, nem mondtak, hogy annyira fogok verezni, hogy nekimegyek a falnak...teljesen kiment belolem minden ero estere. Holnapra mar kellene enyhulnie, bizom benne hogy igy lesz.

     

     

    előzmény:
    Prókátor13 (492)
    2010-05-15  03:49
  10. 2010. május 15. 03:49492.

    http://www.youtube.com/watch?v=MqlOLQMYgvc&feature=related

     

    Mas topikra nem mernem betenni, ez az a tema, amiben nehany ora alatt tobbszaz hozzaszolas szokott szuletni, es senki sem urino-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. 2010. május 15. 03:39491.

    Kedves Barátaink!

     

    A San Francisco és Környéke Magyar Református Egyház, vasárnap május 16-án, 12:00 – 4:30 PM között megrendezi a már hagyományossá válóKépzőművészeti Kiállítást és Vásárt. A rendezvény célja, hogy bemutassa a környékbeli magyar képzőművészek munkáit és egy kellemes kulturális délutánt biztosítson minden résztvevő számára.

     

    Minden öböl-környéki magyar képzőművész munkáit szívesen kiállítjuk. Mindazok akik munkáikat - bemutatás vagy eladás céljából – el szeretnék hozni, kérjük jelezzék ezt a 650-365-1535-os telefonszámon, vagy a gabor73@yahoo.com drótposta címen.

     

    Cím: 102 Laurel Street, Redwood City, CA 94063

     

    Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

     

     

     

    Na most akkor akaclevel, megyek...nem megyek....megyek.....nem megyek....fene sem tudja, kitort rajtam is a tavasz, szeszelyes idoszak, az ember sosem tudja, hogy hol lesz egy oraval kesobb-) 


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  12. 2010. május 14. 10:23490.
    Eleg erdekesen mukodik a topik ma ejjel, igy oromomben irtam par nagyon kedves megjegyzest a facebookon. Aztan toroltem. Majd meglatjuk....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. 2010. május 14. 09:05489.

    Kozben most tettem egy kort a konyhaban, kicsit zajos a keco, mint altalaban minden hely ahol tul sok fiatal van egyszerre. 

    Zenes tancos, enekelgetos chippendale fiucska a epp a kozeppont, holnap koncertje lesz, fuzi a lanyokat, hogy menjenek. Reka mondja, o nem biztos, meg gondolkodik. Mire a srac, de hat tudsz ennel valami jobb programot, mint megnezni a fellepesemet???? Mire Reka, ok, ha sztriptizt tancolsz, ott leszunk-)

    Istenem no, hat izombol van az egesz ember, dietazik mint a csajok, szamolja a kaloriakat, esze pont annyi, mint amennyi latszik, de legalabb van humora.

    Van egy vallam a szamara, ott majd jol kibogheti magat, amikor a lanyok ujra kihajitjak.  

    Egyszer mar kihajitottak. Akkor Tamara osszeszedte a cokmokjat egy szemeteszsakba, kidobta a haz ele, aztan megtelefonalta neki, hogy jobb, ha minel hamarabb jon erte, mielott valami csoves osszeszedi-)

    Na mindegy, holnap veszek szemeteszsakot megint, jo eroset, ami birja az esot es a napsutest is-)  

     

    Amugy helyes gyerek, ez a lemezboritojuk:

     

     http://www.facebook.com/photo.php?pid= 3023592&id=164186212774 

     

     

    Nem nem, lemez meg nincs szerintem, egyenlore csak borito van, meg fellepesek. Jobbrol balrol vegig nezem a sracot, hat egyetlen ertelmes dolgot latok benne, zongora orakat ad, tehat tud zongorazni-)  

    előzmény:
    kysslina (483)
    2010-05-14  07:34
  14. 2010. május 14. 08:38488.

    Egyre tobbszor tor rank tinedzser erzes - csak ugy a fiam miatt....meg felpofozhatnam erzes is....

    Tegnap volt egy kicsi...

    Reggel keltem kolkot, mondja ja, kelek. Karja a feje alatt, mint a nagyoknak es bamulja a plafont...

    Megyek konyhaba, furdobe, szobaba vissza, a valtozatossag kedveert karja a feje alatt es bamulja a plafont....mondom man tenyleg kelni kellene, mire szeme rebben, mondja Ja, kelek, karja tovabbra is feje alatt es bamulja a plafont...

    Ezt meg ugy otszor  kb husz perc alatt, o gyanabban a pozban, en kulonfele helyekrol visszaterve, en hisztisen, o lazan.....vazze, lazan kikaptam az agybol, ugy megseggeltem, rogvest ugralt mint a nikkelbolha-) Igy aztan nem koszont mikor kidobtam a sulinal, majd orra esett ugy fent hordta az orrat. Szivem szerint visszahajitottam volna a kocsiba, aztan mentem volna vele meg vagy ket sarkot, hadd gyalogoljon egy kicsit-)

     

    Szinten tegnap.....kicsit lazan vette a lecke es egyeb halal felesleges dolgokat, vegul Marcia beleunt, aztan mondta tunes befele a szobajaba, ott aztan azt csinal amit akar, onnan ki nem johet.

    Gyerek szobaba be, ajto felig nyitva hagy, oszt elkezdi jo hangosan rugdosni az ajtot. Marcia: vernyomas a plafonon, menne szamonkerni, de gyermek gyorsabb, oszt kozli: azt mondtad azt csinalok amit akarok a szobaban-)

    Kis mazlista. Azert Marcia megsem pofozhatja mas gyereket, max szemmel verheti.....ezt a mazlit, hogy en nem voltam otthon-)

     

    Ugy, hogy jojjon egy kis idevalo, ha zur van csak ra gondolok, aztan lazabb lesz bunti-)

     

    http://www.youtube.com/watch?v=MEbieC-5mTY

    előzmény:
    kysslina (483)
    2010-05-14  07:34
  15. 2010. május 14. 08:03487.
    Ugyanabban a percben irtunk! Most elcsiptelek-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (485)
    2010-05-14  07:56
  16. 2010. május 14. 08:02486.

    Hm...jopofa-) 

    Nekem a strawberrys jon be. Nicole Kidman igy legalabb nez ki valahogy-)  

    előzmény:
    kysslina (483)
    2010-05-14  07:34
  17. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 14. 07:56485.
    Mi csak a 25-30 évvel ezelötti dolgokról beszéltünk. Tudom nem volt teljesen egyértelmű.
    előzmény:
    kysslina (479)
    2010-05-13  16:52
  18. 2010. május 14. 07:56484.
    előzmény:
    kysslina (483)
    2010-05-14  07:34
  19. 2010. május 14. 07:34483.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  20. 2010. május 14. 07:30482.

    http://www.youtube.com/watch?v=raXanYjTF18&playnext_from=TL&videos=t94cG2gMbEE

     

    Mutattam mar ot neked?

     Ha valaki aa halala utan a felhokon csucsulve vidaman logatja a labat, akkor o az-) Fantasztikus ember (sajnos mar meghalt), neha csak azert bekapcsolom, hogy hallgassam. Feler egy meditacioval. 

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  21. 2010. május 14. 05:39481.

    Ugy igazabol sohasem ereztem, hogy hozzank tartozik, mikor vele volt a nagynenem, akkor mar terveztek, hogy kimennek, es szerintem emiatt kerultek a csaladot, nehogy elszoljuk magunkat. Nagyon az utolso pillanatban szoltak, anyamat hivtak magukkal velem egyutt, sajnos anyam nem ment bele akkor.Talan jobb is igy.. ha minden maskeppen alakult volna, akkor most nem azok lennenek a csaladom akik, es oket nem adnam semmiert egyikojuket sem.

     

    Menj csak New Yorkba, onnan mar csak egy ugras ide atjonni-)))

     

    Na ma mar jobban voltam, de 4-re talalkozom volt a dokival, aki olyan jol elintezte a kisebb beavatkozast, hogy a falat kapartam, ugyhogy most szarabbul vagyok, mint tegnap. Elvileg holnapra mar rendbe kellene jonnom. Probaljuk rendezni a noi dolgaimat, most belulrol adagoljak a hormont. Azt mondja, a csaszarok miatt volt ilyen fajdalmas, haaat nem tudom... mikor ferfi orvos mondja ezt, akkor azert szivesen odapakolnam az asztalra hasonlo erzeseknek kitenni.

    előzmény:
    Prókátor13 (480)
    2010-05-13  20:18
  22. 2010. május 13. 20:18480.

    Most beszeltem a Zolival.

    Vegulis mondtalak neki, nagyon meglepodott. Azt mondta semmit nem tud rolad, mar tobb mint husz eve. Remek "nagybacsi" az ilyen.

    Majd megnezi a verseidet, mert hat azt nepszerusitenem kellett.  

    Mar New Yorkban van. Hivott, ha akarok menni korulnezni New Yorkban, akkor van egy szabad agya. Vazze, mondtam neki, vagy egy agyban alszunk, vagy el sem indulok-))) Csak vicc volt, hat persze, hogy atugrom oda is, ha mar van ra lehetosegem-)  

     

    előzmény:
    kysslina (478)
    2010-05-13  16:51
  23. 2010. május 13. 16:52479.

    Csak az a baj, hogy tenyleg fogalmam sem volt, hogy mirol beszeltek-)) elenben te a ertetted, amit a gyerekrol irtam..  Gondoltam kivarom, mig a tema bovul egy kicsit-)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (469)
    2010-05-13  08:22
  24. 2010. május 13. 16:51478.

    Az onbizalom tema olyan esetekben kerdes nalam, aminek a megitelese lehet szubjektiv (mondjuk mint a versek, irasok, kullem..stb). Ha valamibe belevagok, ott nem merlegelek ilyen szempontbol, azt nezem, hogy meg kell csinalni, van itt egy feladat, amit meg kell oldani, es vagy en oldom meg, vagy senki helyettem. A tudas vagy a fejemben van, vagy nincs..ez nem szubjektivitas kerdese. ha vegig tudom gondolni az egeszet lepesrol-lepesre, akkor nem szukseges az onbizalom, mert egyszeruen nem foglalkozom vele. Csinalom, es kesz. A tolem fuggetlen dolgoktol tartok ilyenkor, azaz attol, ha valakit kenytelen vagyok belevonni, es azzal kell megertetnem valamit.. Ha az illeto olyan pozicioban van, akkor sokszor duhit, hogy felesleges koroket kell futnom.   Ha magas lorol beszel velem, akkor eloszor elbizonytalanodom, majd par perc mulva (neha pillanatokon belul valtok tisztelettudobol kard-ki kardra) azaz igazabol akkor sem az onbizalmam vetem be, hanem azt, hogy az adott temaban nincs miert lehajtanom a fejem, ugyhogy adja meg nekem a tiszteletet. Ha igaza van, es lekezel, akkor valoszinuleg eleri, hogy meghatralok, de rendszerint azzal tisztaban vagyok, hogy ki, es mennyire all egy temaban magasan felettem, es akkor eleve nem kezdem el a rabeszelest, hanem igyekszem tole tanulni, azaz akkor tanacsert megyek. 

    Sokszor, mint mondjuk most a kovetkezo fesztivalnal dolgoznom kell egy arccal, ha latom, hogy nem eri meg vele szorakoznom, akkor hagyom hadd arcoskodjon, megcsinalom amit kell, es hagyom a fenebe, goflalkozom azzal amivel kell. Nem fogom gyozkodni, azert kell neki  anagy orca, hogy maradjon a poziciojaban. Most a csaj ilyen, akivel a fesztivalt kell csinalnom, meg egyetlen kerdest sem tudtam neki feltenni, ha veletlenul, akkor mindenre nem volt a valasz, leszarom. Nem dolgom ot itelni, o csinalja a maga dolgat, en is az enyemet, ugysem akarok vele semmit. Ezt muszaj, mert kell latnom a lepeseket, nem tud belemtaposni, mert nekem o erdektelen. Hasznalom, mert most szukseg van ra. Egyebkent az a tipus, aki ugy all mindenhez, hogy ugysem fog sikerulni (ha mas akarja), mellette meg buszken tetszeleg mindenben (ez mar a 2. fesztival a temaban itt, es en megkerdeztem a szomszedainkat, meg akit tudtam, meg nem is hallottak rola, sot a csaj maga megmondta, szinte senki sem volt, de o a maga reszerol mindent tokeletesen csinalt, csak az embereket nem erdekli az ilyen). Most en ezzel vitazzak? vitazik a fene.

    előzmény:
    Prókátor13 (476)
    2010-05-13  09:59
  25. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 13. 16:04477.
    Szép napom van, bár egész nap esik ez a szemét eső. Most többre nem tellik. 
    előzmény:
    Prókátor13 (476)
    2010-05-13  09:59
  26. 2010. május 13. 09:59476.

    Onbizalom nelkul csak elbukik az ember ujra es ujra. 

    Egesz blod dolgokat megcsinaltam, neha meg a lehetetlent is regebben, meg sem fordult a fejemben, hogy ne sikerulne....es ugy is lett, ahogy gondoltam.

    Ha valamiben ketkedsz, ha valamitol felsz, bevonzod.

     

    Nem megy tovabb Lina, komolyan, tudom, hogy mit gondolok, de olyan faradt vagyok, hogy nem allnak ossze egessze a gondolatok, amikor le akarom irni.

    Jo ejt neked, Kedvesnek meg szep napot-)  

    előzmény:
    kysslina (464)
    2010-05-12  22:19
  27. 2010. május 13. 09:53475.

    Osszehozom lassan azt a privit...csak ido kerdese. Holnap koran reggeltol dolgozom, delutanra hulla leszek, este aktivan pihenek...szoval legkesobb holnap ejjel. 

     

    Hogy van Noah? Mehet daycare/ba?  

    előzmény:
    kysslina (466)
    2010-05-13  04:23
  28. 2010. május 13. 09:50474.
    Speciel en fel tudnek sorolni egy csomo sokkal jobb dolgot, de nem akarom, hogy vegkepp kitiltsanak az NLC/rol. Fantaziad van, gondold ide-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (468)
    2010-05-13  08:09
  29. 2010. május 13. 09:49473.

    Kedves, komolyan leveszel a labamrol-) 

    Ennyi osszefuggo mondat egyszerre, es meg raadasul kiderul, hogy ami nem lapos has, az asszonyosan szep....-) Wow, most nezem csak kivanatosan asszonyos, komolyan el vagyok alelva a gyonyorusegtol-))) (Ok, lehet hogy egy kicsit az elfogyasztott pezsgo mennyisegtol is)

    Ebbol most tenyleg nagyon jol jottel ki-)

    Bocsi, tolem viszont nem tellik tobb, most estem haza, hajnalban meg kelnem kell.  Dbolgozo no vagyok, bar jobban esne azt mondanom urino vagyok, de azt mar elkurtam az erkezesnel-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (467)
    2010-05-13  08:06
  30. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 13. 08:32472.
    Na az elmúlt félórában jól elbeszélgettem magammal, most már én is elevezek más vizekre. Csaó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (471)
    2010-05-13  08:28
  31. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 13. 08:28471.

    Biztos hogy jól vagy? Napi, legalább 3-szor kellene flörtölnünk, ehelyett

    van úgy hogy élőben nem levelezünk 2-3 napig. Hogy ha haza utazol lesz

    mit bepótolni.

    előzmény:
    Prókátor13 (462)
    2010-05-12  17:12
  32. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 13. 08:25470.
    Ezt a levelet akkor még nem olvastam amikor nagy okosan megpróbáltam kiszámolni, hogy hol,mennyi az idő. De örülök hogy nem  tévedtem.
    előzmény:
    kysslina (466)
    2010-05-13  04:23
  33. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 13. 08:22469.

    Nem bunkóság beleszólni, főleg azért nem, mivel Prókátor sok szépet és

    jót írt rólad, így olyan mintha ismernélek. Egy ismerős pedig bármikor beleszólhat egy ilyen "beszélgetésbe". Én akkor most érezzem bunkónak magam, hogy jókívánságaimat fejeztem ki a gyermeked gyógyulásával kapcsolatban? Én is kéretlenül szóltam bele a levelezésetekbe.

    előzmény:
    kysslina (466)
    2010-05-13  04:23
  34. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 13. 08:09468.
    Láttad a Rém rendes család sorozatot? Ha nem akkor feltétlenül meg kell nézned, ha láttad akkor pedig tudod hogy Al Bundy megmondta: Kevés jobb érzés van annál amikor az ember saját fenekét simogatja.
    előzmény:
    Prókátor13 (462)
    2010-05-12  17:12
  35. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 13. 08:06467.

    Na ezt most nagyon beteccccet nézni. Ugyan is pont itthon volt, és ennek ellenére bátran leveleztem. A hasról meg annyit, hogy mindenkinek van hasa, van akinek szép lapos a hasa, és van akinek kívánatos asszonyos

    a hasa. / Azt hiszem ebből jobban nem tudtam volna kijönni, így mindenkit

    megdícsértem./ Az idővel kapcsolatban pedig tippeltem, mivel úgy emlékeztem hogy kb. 6-8 órával járunk előrébb mint Te. Kanadát pedig nem mertem tippelni, csak reménykedtem hogy nem írok hülyeséget. Ezek szerint Kanadában most kb. 02.00 óra van, nálatok Prókátor pedig éjfél.

    Jó éjszakát.  Szép álmokat, rózsás csókokat.

     

     

    Ui: Jól tippeltél, majd nem belefulladtam a kertitóba, mivel a szökőkutat áthelyeztem a tóba, és közbe belecsusztam a vízbe. Szerencse hogy csak

    kb. fél méter mély. 

    előzmény:
    Prókátor13 (461)
    2010-05-12  17:08
  36. 2010. május 13. 04:23466.

    vartalak, hatha bekukkantasz, de most elmegyek megnezem a Lost-ot, meg a V-t, meg a Good wife-ot, amiket letoltottem most, mivel en ugyan reklammal nem nezek semmit. Inkabb megvarom mig le tudom tolteni  anetrol.

     

    A filmekrol irok majd, de ma eleg ramatyul vagyok, szokasos khm, a derekam leszakad itt a szekben, holnapra jobb lesz.

     

    Varom a konzekvenciat amit igertel priviben.. Ha nem jonnek az ejszaka vissza, akkor jo pihit!

     

    kedves: az otthoni idohoz kepest itt Ontarioban mi 6 oraval visszabb vagyunk. Mikor nalatok reggel 6 ora, itt ejfel.  Proki is koztunk 3 ora van... 

     

    Azert nem szoltam eddig hozzad, mert abba nem tudok belefolyni amirol ti beszeltek, bunko meg nem vagyok, hogy belepofazzak.  

    előzmény:
    Prókátor13 (463)
    2010-05-12  18:14
  37. 2010. május 12. 22:20465.
    Majd kesobb is benezek, most dolgom van sajna..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (459)
    2010-05-12  15:16
  38. 2010. május 12. 22:19464.

    Kosoznom, hogy elolvastad-)) sokmindent nem tudsz rolam, mint ahogy sokan nem tudnak.. Igazabol nagyon bekeszereto ember vagyok, es probalom simitgatni a kedelyeket.. Z mondja is sokszor, hogy "a jol van, jol van mar nem baj" az agyara megy neha, mert nincs jol..aztan elmagyarazom neki, hogy inkabb nezzuk mar meg, hogy van-e ott valoban problema, vagy csak hirtelen elonti az agyunkat a szar.. legtobbszor nincs ott problema. Igazabol a konfliktusokat nagyon nem szeretem, csak ha van, akkor szembe nezek vele..azaz nem takargatom le a szart, hanem igyekszem elhordani.. Tudod van, amikor ugy erzem, hogyha el akarok futni a vihar elol, attol emg jon.. szembe nezek vele, kiallok a szelbe, a jegbe, piszokul felek, nem megyek ele, nem gerjesztem, de ha latom, hogy jon, akkor nem is bujok el. Mindettol fuggetlenul ellenek vihar nelkul.

     

    Tudod az alkotas... ha kerulnem allandoan a konfliktusokat, akkor valoban nem tudnam megelni, irtam egyszer valamelyk akarmimben:hogy tudnunk kell milyen az, amikor kiallunk az elemek ele (lehet ez metafora is az emberi aljassag altal keltett viharok elemeire), azaz ha nemt udjuk, milyen az allni a szelben, a hidegben, akkor hogyan tudnank milyen az amikor elvonul.. Meg kell elni. Atalakitva ezt..: amikor latom, hogy valaki nyilvanvaloan hamis, akkor nem megyek arreb, es nem szolok.. (ott szerintem vihar van, fekete felho), hanem odaallok ele, es megmondom. Hiaba fordulok el, hiaba nem akarok rola tudomast venni, az attol meg ott marad. Viszont felzaklat, de nem annyira sokszor mint ahogyan hiszik, csupan annyira, hogy szova tegyem. Ha a szeretteim koreben van vihar, az nagyon-nagyon felzaklat. ha igazsagtalannak erzem, ha latom, hogy valamelyikuk kinlodik emiatt, ha szenved, akkor en attol rendesen kikeszulok, es odallok ele, hogy ne kapjon tobb pofont.

     

    Ez valoban fogadalom. Poszttraumatikus stresszindroma. Egyszer valaki mellett nem alltam ki.. (nem az en hibam, fel sem mertem), es tragedia lett. Igy aztan tudattalanul felvettem magamban ezt a fogadalmat, hogy aki fontos nekem, annak legalabb en itt legyek barmi tortenjek is. legalabb en megtegyek mindent, hogy ne erezze azt, hogy magara maradt. Felorol, allandoan tele vagyok ketelyekkel, hogy megtettem-e mindent, ezzel kell elnem. Nem tudok belole magam kilepni, tul keso mar..es mar annyira belemivodott, hogy nem tudom, hogyan tudnek maskepp tekinteni ezekre a dolgokra.

     

    A rend-rol..  vannak dolgok amik idegesitenek, ha nincsenek a helyukon.. urra tudok lenni ezen, ha lekot mas, azaz eppen a kos munkalkodik bennem, es ipeg vilagot akarok valtani, vagy irok, akkor nem nezem ezeket a dolgokat, neme rdekelnek, de amint odafordulok, akkor elkezdem magam alakitani a magam rendszeret..idegesitoen alaposan. Karacsony kornyeken voltam ilyen, egesz allo nap suvickoltam, pakoltam, sutottem, foztem, glancoltam mindent, es maniakusan pattogtam azonnal, ha valami nem ahelyen volt.. egy ido utan lattam, hogy mennyire nevetseges az egesz, akkor kezdtem  el csinalni amibe belefogtam. Elkezdtem ugyanis a gyerekeket basztatni, hogy nem tezitek a helyere, nem nezitek a munkamat semmibe..etc.. csakhogy hibatlan legyen a rend a lakasban. Baromsag, de idonkent elojon belolem ez.

     

    Na egyelore ennyi.. onbizalmam soha budos eletben nem volt, de voltak mellettem, akik atlokdostek ezen. Ok biztak bennem. 

     

    Na megyek keszitem a vacsorat. vasarnap egesz nap nudlit csinaltam, megint nem fogok 3 evig. 

    előzmény:
    Prókátor13 (463)
    2010-05-12  18:14
  39. 2010. május 12. 18:14463.

    Nem tudom milyen rendszeresseggel nezed az emailjeidet...elolvastam 25x, irtam hozza, visszakuldtem. Remelem nem sertodsz meg semmin-)

    Ahol ilyet latsz -))))), az nagy vigyorral bologato egyetertest jelent-), igy utolag visszagondolva valami osszevonomaszemoldokomet jelet is alkalmazhattam volna, csak hogy minden erthetobb legyen-) 

    Jo kis mamoka ez, de asszem sikitanek ha valaki  igy boritana ram a tukrot-) 

     

    Kerdezted mikor beszeltem Zolival. Mar vagy ket hete nem, lassan aktualis lesz. Honapokon kereszztul felhivott minden este...de az utobbi idoben rendszeresen nem voltam elerheto estenkent, igy asszem leszokott most rolam. Majd racsorgok.

    Snowbird.  A telet Floridan tolti, ott akkor van szezon, aztan mikor elviselhetetlenne valik ott az idojaras, akkor fel megy New Yorkba, Long Islandra, Manhattanbe a nyari szezonra. Mar mondtam neki, hogy teremne neki baber San Franiscoban is dogivel, ekkora szakmai gyakorlattal a jeg hatan is megelne, egyszer ide jojjon a nyari szezonra. MIndenesetre meglepodtem mikor rakerdeztel-) Nagyon kicsi a vilag-) 

    Az utobbi idoben ez volt a harmadik ilyen eset.

    Gabi haveromnak (szinten Florida) magyar csaja van, oszt hozza van nove az iwiwhez. Le is nyomozott engem rogvest, hogy van kozos ismerosunk. A kozos ismeros ugyan csak rovid tavu ismeros volt, fiatalok Veszprembol, harom honapot itt lezengtek Kaliforniaban, akkor sokat talalkoztunk. Abban az idoben pont en voltam a hetfeju sarkany, (akkor volt a fiam balesete es egyeb szarsagok), de hat Te kb tudod mennyire voltam stabil akkoriban, megeresztetem rola egy-ket esszet-) Szoval lehet erdeklodni-) 

    A harmadik eset halal szimpla, egyszeruen felreolvastam egy betut, es ettol nagyon hangosan sikoltoztam...aztan meg ciki volt-)

     

    Komoly restanciaba vagyok veled szemben, most nezegetem vissza, miket irtal, amikre nem reagaltam.

    Szoval Zambo Jimmy. Evekkel ezelott nagyon csiptem. Most utalom. Nem azert mert nyalas lenne a zeneje, hanem mert nem tudom neki megbocsajtani, hogy meghalt....azota valahogy a zeneje sem erdekel.

    Magyarorszagi exszerelem is meghalt, kiloktek egy auto ele, valahogy azota is duhos vagyok ra....tudom, valahogy kontrollalnom kellene magam, nem normalis, hogy minden ilyen aprosag kihoz a sodrombol! De nem kell meghalni hozza, hogy felbosszantsanak, eleg hozza egy rossz idoben elhangzo mondat, aztan mar kaparhatja is a fold ala magat az illeto, mert mar csak a dogszag jut rola az eszembe-) 

    St.Martint viszont nagyon szeretem.

    Claydermant is, de inkabb az ismeretlenebb zeneit, a tobbit mar annyit hallgattam, hogy szerintem profi modon le is jatszanam csukott szemmel is-)

    Manonak feltettem odaat az Exodust. Kivandorlas. A zsidokrol szol. Magyarorszagon be volt tiltva a film, de a konyvet valamikor a nyolcvanas evek kozepen vegul kiadtak. Ertheto, nalunk Dr Zsivago sem letezett nehany evtizedig. Bosszanto, de egyik filmet sem lattam. Mindkettorol tudok mindent, ismerem a zenejet, a szereploket, de a filmet meg nem lattam.  

     

     

    előzmény:
    kysslina (458)
    2010-05-11  19:17
  40. 2010. május 12. 17:12462.
    Francba, napok ota elfelejtettem az aktualis flortot Kedves/em-) De hat ertheto, ennyi ev utan olyan mintha a sajat feneket simogatna az ember-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (459)
    2010-05-12  15:16
  41. 2010. május 12. 17:08461.

    Hat abban az idoben az enyemre pont nem sutott, mert nalam most van reggel nyolc, mikor irtal meg csak hat volt. 

    Lina harom oraval elottem jar (nem tudom hova rohannak ezek a Kanadasok annyira), de o hasara meg fenyes delben sem sut a nap, azon egyszeru oknal fogva, hogy gyakorlatilag neki nincs is hasa-)

     

    Azt hittem belefulladtal a kerti toba-)

    De mostmar latom, az igazolatlan hianyzas oka egyszeruen erogyujtes vollt, meg is leptel alaposan, egymondatos hozzaszolas helyett egy egesz kisregeny-)

    Fogadjunk, hogy nem volt otthon az asszony-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (459)
    2010-05-12  15:16
  42. 2010. május 12. 17:02460.
    Pontos ido ellenorzes...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (459)
    2010-05-12  15:16
  43. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 12. 15:16459.

    Helló csajok már a hasatokra süt a nap!/ Az egyiket volt szerencsém élőben látni, fantasztikus volt/ Keljetek fel nálatok most kb. 9-10 óra lehet.

    Tessék leülni a gép elé és írni. Lina és Prókátor. Egyébként üdvözöllek Tika. A külföldieknek madár csicsergéses, pálinkás, napsütéses jóreggelt kívánok. Pussz. 

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  44. 2010. május 11. 19:17458.

    -)))) Mar nem nagyon erdekel, hogy ki nezi meg a bemlapomat, ha titkolnam, lejelszavaznam. ugyis bamulja sokszor az, aki rajtam csung, vannak mindig frissen regelt, majd torolt kukkolok. Ez legyen a legnagyobb orome!

     

    A filmekrol: leirom nehanynak a cimet, es belinkelem rola az ismertetot,  kritikakat. Nem valoszinu, hogy mind erdekelni fog teged is, de en is mindig utana olvasok ha ajanlanak valamit. Noah miatt nem nagyon volt mas szorakozasunk mint a filmek, igy aztan rengeteget megneztunk, es nezunk is. nem szeretjuk itthagyni, pedig a ket nagy is vigyazna mar ra, de attol meg jobban szeretjuk, ha mi vagyunk vele. A filmeket egyebkent is szeretjuk, igy kellemest a hasznossal. 

    előzmény:
    Prókátor13 (457)
    2010-05-11  19:11
  45. 2010. május 11. 19:11457.

    Sokan nincsenek mar meg a regiek kozul. Jelentem van elet az NLC/n kivul. Nekem sem hianyzott masfel evig-) 

    Nike jut sokat eszembe.  Valahol Los Angeles kornyeken lakott, parszor beszeltunk telefonon. 

    Meg lehet nezni, hogy ki nezte meg a bemoldaladat, nagyon sokaig ott volt....meg regrol....aztan a bekazabalo baratnod miatt kerult le onnan, csak bizonyos mennyiseget tarol a gep.  

    előzmény:
    kysslina (456)
    2010-05-11  19:06
  46. 2010. május 11. 19:06456.
    OK. Varom a privit. Fentegroval beszeltem meg akkor mikor visszajott az uj nevvel, utana nem tudom mi lett vele. Hianyzik, jo fej volt nagyon.
    előzmény:
    Prókátor13 (453)
    2010-05-11  08:35
  47. 2010. május 11. 09:08455.

    "Szerinted milyen amit elkuldtem mailben??"

     

    Elgondolkodtato. Nemely dolog nagyon fekszik. Aztan van olyan is, ami nagyon nem. Egyszerubb, ha holnap visszakuldom, beszurom a sorok koze a megjegyezeseimet. Azert felelmetes! 


    előzmény:
    kysslina (451)
    2010-05-11  08:10
  48. 2010. május 11. 09:05454.

    Ez az, irjad csak szepen a cimeket, aztan majd a lanyokkal utananezetek-) 

    Nem is lattam olyan nagyon sok filmet.

    Nalunk nem volt valami nagy valasztek, mindenki mast akart nezni mindig. Tamara horror kozpontu, engem a romantikus film kicsit cinikussa tesz, hat marad az akcio film vagy a vigjatek. Filmdrama nekem nagyon fekszik, de rajtam kivul senki masnak. A tancos zenes filmek egyenesen levesznek a labamrol, (most nem eppen az Abba filmre gondolok), inkabb a Hair, Flashdance, Buddy Holly es tarsaira.

     

    Nem  tudtam, hogy Noah a Notebookbol kapta a nevet, de megis ahanyszor irtal rola, mindig az jutott eszembe elsonek. Ezerszer futott nalunk. Eloszor szaz reszletben lattam, hol az elejet, hol a veget, hol a kozepet, mar teljesen osszeallt az egesz tortenet, mire leultem vegignezni. A lanyok logtak es bogtek rajta napi rendszeresseggel. Gondolna az ember, szep tortenet, meghato, de az elet valami egeszen mas. Nem mas. 

    Caregiver voltam egy nonel akinek egyperces memoriaja volt. A ferje meg teljesen szazas, rengeteg emlekkel. Egy ido utan a no bekerult egy elfekvobe, a ferje meg mindennap latogatta nehany oran keresztul, neha ott toltotte az egesz napot. Az egyik agyszomszed ferje kerdezte tole, hogy minek megy mindennap, a felesege ugysem emlekszik semmire, egy perc mulva arra sem emlekszik, hogy ott jart. Eleg lenne hetente egyszer, o is ugy jar be.

    Mire Norris mondta, hogy addig rendjen is lenne a dolog, hogy a felesege ugysem emlekszik....ellenben o igen. Hat ezert jar latogatni mindennap.  

    előzmény:
    kysslina (451)
    2010-05-11  08:10
  49. 2010. május 11. 08:35453.

    Mashogy oldottam meg. 

    De megoldottam.

    Kozben pedig megerkezett vegleges bizonyitek is, hogy ki kicsoda volt ebben a mocsok tortenetben. Szomoru Lina, nem is gondoltam volna, hogy ilyen szanalmas eletek is vannak. 

    Nem akarok roluk tobbet beszelni, szamomra erkolcsi halottak.

     

    Kicsit ide kapcsolodik, megis mas: kis nosztalgia-)

    Emlekszel Fentegrora?  

    Nana, hogy emlekszel ra, jol osszebrusztoltatok-)

    Csiptem azt a csajt, jo nagy szaja volt, neha irt hulyesegeket, de alapban lekapta itt egy-ket Madonnarol a gloriat.  

    Emlekszem soha nem folytam bele a vitatokba, csak egyszer a vegen, de azt nem lehetett kihagyni, imadok egy kicsit rosszalkodni-)

    Szoval Fentegro nagyon beporgott, beirt egy utolsot, hogy ezennel befejezte, torli a nickjet. Nana, hogy megszallt az ordog, nosza, egy gazdatlan, kobor nick, magameva teszem-) S lon vilagossag, lett belolem Fentegro-) Hirtelenjeben tobb Fentegro is szuletett azokban a napokban, persze eredeti csak egy lehetett, az amit en  regisztraltam, elvegre en voltam a leggyorsabb, a tobbiek felcsereltek betuket a szoban. Szegeny igazi Fentegro probalt visszajonni, de addigra mar keso volt, foglalt volt a nickje, igy lett belole valami Darazs, de ezt a reszet te jobban tudod. 

    Akkoriban a karfiokos lavorseggekkel kergetett az oruletbe minden tulsulyos kismamat, hat  nekem sem kellett tobb, asszem tan egy ket hozzaszolast irtam ezekkel a kulcsszavakkal, de az eredeti Fentegro igencsak tephette hajat panaszkodott izibe  a felsobb hatalmaknak, szoval lecsapott ram az isteni igazsagszolgaltatas-)

    Emlekszem, mindent a kezem ugyebe helyeztem a gyaloglogepen, szepen beinditottam a gepet, elkezdtem gyalogolni, meg belepni Fentegro neven. Jot vihogtam, mikor kiderult, hogy nosza biza toroltek a nicket-) Aztan mikor probaltam Prokator neven belepni es az sem ment, akkor leestem a gyaloglo geprol!!!! Hat az nagy szivas volt!

    Semmilyen neven nem tudtam belepni. Megszunt szamomra az NLC!

     

    Szoval Lina, itt a kezemben a megoldas kulcsa, most hatat forditok, es bedobom az artezi kutba-) A konzekvenciat majd levonom privatban.

     

    Igen, igen, tudom, hogy Fentegro kesobb visszajott e..-...a neven, mar kisgyerekes anyukakent. Azota nem tudom mi van vele, jo ideje nem olvasok mar semmit it az NLC/n.  

     

    előzmény:
    kysslina (448)
    2010-05-11  07:18
  50. 2010. május 11. 08:12452.

    Ezt a konyvet meg kellene rendelni... , es elovenni amikor elfelejtjuk, hogy milyen szerencsesek vagyunk.. sok-sok gyonyoru, egeszseges gyerekkel..!!

     

    hogy hajitotta ki a no az apolonoket, akik nem beszeltek a gyerekhez!! Mekkora lelkiereje volt mindkettonek! 

    előzmény:
    Prókátor13 (450)
    2010-05-11  07:54
  51. 2010. május 11. 08:10451.

    Nekem megvan a film, kb. fel eve sikerult megszereznem a netrol, orzom mint a kincset. Ilyen kolonleges banasmodban reszesul meg Jeff Bridgessel a foszerepben a Fearless, es az I`m Sam..6.erzek.. Legend of the fall...es nehany..

     

    A Tv-ben mondtak be akkoriban, hogy meghalt, egy vilag omlott ossze bennem.. Annyira dilis vagyok, azt hittem majd orokke el.... 

     

    Volt meg egy masik megrazo film, kis koltsegvetesu, nem sztarokkal, meg regen lattam, az volt a cime, hogy Gyermeksziv.. Egy anyanak teljesen eletkeptelenkent agy nelkul fejlodott a gyereke meg a terhesseg alatt eszrevettek, mig egy masiknak azt lattak, hogy baj lesz a szivevel, azonnali szivatultetes kell. A film arrol szolt, hogyan jut el odaig az eletkeptelen baba anyja, hogy felajanlja a szuletendo picije szivet a szuletendo szivbeteg babanak.. Kesobb o lett a keresztanyja annak, akinek a testebe a sajatja szivet tettek ... ez is igaz volt.. ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy mi a fene bajunk van nekunk?? a vilagon semmi..

     

    Megyek aludni, itt mar elmult 2 ora.

     

    Szerinted milyen amit elkuldtem mailben??

    előzmény:
    Prókátor13 (450)
    2010-05-11  07:54
  52. 2010. május 11. 07:54450.

    Nos, igen, egy ujabb site amit eltettem a kedvencek koze, de mar nem aktualis  lehet torolni.  

    Lorenzo meghalt 2008/ban.

    Volt egy site, ahol rendszeresen irt az apja is es o is, fotok voltak rola fent. Gondolom mikor meghalt, toroltek az oldalt. Helyette megtalaltam a myelin project oldalat, ott irnak Lorenzorol is, Augustu es  Michaela Odonerol is. 

     

     http://www.myelin.org/lorenzo/ 

     

    "AUGUSTO ODONE

    I am Augusto Odone, Lorenzo's father and the founder of the Myelin Project.   We celebrated Lorenzo's 30th birthday on May 29, this year.   It is with great sadness that I announce that he passed away the very next day on May 30, 2008.    I had promised him to write a book about his story to mark the event. The idea of this book came to me after receiving thousands of letters from high school students and their teachers.  Typically these letters were from children who had seen the movie "Lorenzo's Oil," directed by George Miller ("Mad Max," "Happy Feet"). They wanted to know how Lorenzo's parents, unfamiliar with medicine, had discovered it. And, of course, they wanted to know how Lorenzo was doing. The book is now almost completed and will become available next fall. It comes with several pictures illustrating the adventures of Lorenzo in the Comoros Islands, in Kenya and in the States. Anyone interested in the book may inquire about it by emailing me ataugusto.odone@gmail.com "

     

    Rendszeresen beneztem oda, azelott. A 2008 nekunk is hulye egy ev volt, jun kozepen elutaztunk Mo.ra aug kozepeig, aztan meg mar csak porgott a kerek, betegseg, a fiam balesete, koltozesek....eszre sem vettem, hogy igy elszaladt ket ev. 

    Barhogy is, az az ember csodat tett. Mire megtalalta a megoldast, a fianak mar csak hetei, napjai  lehettek hatra.  A film vegen mar nem tudta semmijet sem mozgatni, nem reagalt semmire, nem tudott lelegezni rendesen, geppel kellett a valadekot leszivatni a legcsovebol. Tobb mint tiz eve lattam a filmet utoljara, de szinte hallom az anyja hangjat, ahogy folyamatosan mondta a fiunak, hogy mondd meg az agyadnak, hogy mozditssa meg a kisujjadat....es a fiu kisujja megmozdult. 

    Amit azok a szulok veghez vittek laikuskent, az ember feletti volt. A fiu annyira rendbejott, hogy tudott jarni, a sajat uszomedencejukben naponta uszkalni, de sosem lett belole tobbe teljes erteku ember. Egyszer eletet adtak a fiuknak, vegul pedig tovabbi tobb mint husz evet.

     

    Igen, szeretem az igaz torteneteken alapulo filmeket. Ma este megint lesz filmezes, bar lassan ejjel 11 van, most ertunk haza. Lanyok romantikazni akarnak, Tamara a horror mellett voksol, en pedig egy hete Erin Borovichra hajazok. Fogadjunk, hogy nem en leszek a befuto, Borovics mehet a levesbe-)  

    előzmény:
    Prókátor13 (449)
    2010-05-11  07:31
  53. 2010. május 11. 07:31449.
    Nem nem nem, nem halt meg-) Nekem elvan itt teve valahol a sitejuk, majd mindjart rakeresek, csak elobb vegig olvaslak. Augusto Odoenenak hivtak az apjat, a fiu el, ha elob keszitik el az olajat, akkor teljes eletet elhetett volna. 
    előzmény:
    kysslina (448)
    2010-05-11  07:18
  54. 2010. május 11. 07:18448.

    Ja! majd elfeledtem: Szoval miutan letettem Noaht filmet neztunk: Extraordinary measures  Nezd meg, ha szereted az igaz torteneteken alapulo filmeket, olyasmi, mint a Lorenzo olaja, mikor szulok kuzdenek a gyogymod kikutatasaert, es gyartasaert, mig vegul sikerul..

    Nem tul regen olvastam, hogy meghalt az igazi Lorenzo, az, akirol maga a film szolt..sajnos neki mar keson tudtak adni a gyogyszert, de miatta rengeteg gyerek meggyogyult.. Mig nem tudtam a valosagot, addig nem is eszmeltem ra, hogy tulajdonkeppen a filmben is egyertelmu volt, hogy o mar nagyon-nagyon leepult a vegere..ezt az agyam egyszeruen nem akarta eszlelni, happy end-et akartam. Meg most is osszeszorul a gyomrom, mikor visszagondolok arra, hogy ez a srac min ment keresztul valoban a szuleivel, es bar szerencsere meg sokaig elt, de saknos eleg leromlott allapotban.\Amit ma neztunk, ez mar egy olyan tortenet, ahol a folyamatot nem csak stagnaltak, de vissza is tudtak vegul is forditani..

     

    A Shutter island-ot lattad? Azt tegnap neztuk meg 2x, akkora csavarok vannak a vegen, hogy nem gyoztunk meglepodni,azert neztuk meg megint.. DiCaprio, Ben Kingsley a foszereplok..vannak benne olyan jelenetek, amelyek alomszeruek, nagyon jo a rendezese, szerintem emlekezetesen jo film.

     

     Na reszelgessunk: hirek? Tudtal kepernyokepet csinalni? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  55. 2010. május 11. 07:10447.

    Huuu..50 dolcsi egy CD-ert nem mondom!-)))) De latod nem annyira popularis a csaj, hogy a netrol le lehessen szedni, igy aztan az ember kenytelen.. Bar meg is vettem volna mar reg, ha lett volna itt. En meg a budos eletben nem e-bayeztem. Gabesz  szokott..valahogy nem jutottam meg odaig, hogy raharapjak..igazabol mert en szeretek ugy vasarolni, hogy megtapintom, megnezegetem, felprobalom, korbeforgatom.. illatszert, make upokat vettek sokan, en attol felnek, hogy fake.. a kedvenc parfumom itt canadaban nincs sehol. Azt mondjak, hogy megszunt, holott otthoni oldalakon latom sokszor...

     

    Szoval mano laza, csak mikor mar nagyon laza, akkor jon elo a vadabb oldala..addig romantikazik..en a nagyon ellazult oldalarol beszeltem-))))tudod, volt benne reszunk, foleg neked-))DD 

    előzmény:
    Prókátor13 (445)
    2010-05-11  02:43
  56. 2010. május 11. 06:57446.

    Erre.. Me`?? Tan nem tetszik?? DDDD

     

    Jaja, csak meg akarja nezni itt nalunk. -)) mondom: meg nincs kesz. A bal sarokba meg kell egy fa, a felhoket sotetitenem kell, es osszemosni.. meg eldolgozni a szeleket..meg ize..soha a budos eletben nem elsz kesz.

     

     

    A fuggonyt ne nezd, utalom. Most ez van, ezt kell szeretni..ez a legsotetebb, mindegyik masikon atsut reggel a nap, es akkor lottek az alvasnak..igy alszik azert reggel 8-ig. Ez meg Zoe fuggonye volt (az unokahugom kislanyae) mikor nalunk voltak, mert ez olyan "hercegnos" .

     

    Ott az agy oldalan a kis jatek konyhaszekreny, ott "fozi" nekem reggel a kavet-)) "Good morning Kata, ke`sz kavet? Fincsi" Mig ott jatszik addig en eszhez terek. Lent nem fert mar el a nappaliban. Foleg ott vannak a jatekai, mert ott van velunk legtobbet.. Mondjuk eppen a jatekospolca nem latszik, csak a plussok a kosarakban.

     

    Koszi a linket, megnezem-))) Amit utoljara belinkeltem, arra tancraperdultunk itt Noahval, felkaptam, es tancoltam itt vele a szoba kozepen este. -))) Nagyon tetszett neki.. Utana Z felpakolt minket, elmentunk megnezni a kivilagitott Niagarat, Noah nagyon szereti, ilyenkor este csudaszep. A Horseshoe vizeses felett allandoan rengeteg vizcsepp, es ahogyan ravilagitanak a szines fenyekkel, olyan, mint a sarki feny.. nagyon szep. Majdnem 10 ora volt mire hazaertunk...  Kerdezzuk gabeszt, hogy Blanka? mire o, hogy meg nincs itthon. Z azonnal hivta Blanka mobiljat (delutan atment a baratnojehez), erre mondja, hogy itt vagyok fent a szobaban-))DDDD Szoval felhivtuk a nappalibol a felso szobat.. Gabeszom amilyen lokott, eszre sem vette, hogy hazajott a huga, lent a basementben ugy belemerul a szamitogepbe, hogy elvihetnek a feje folul a hazat.

    előzmény:
    Prókátor13 (440)
    2010-05-11  02:31
  57. 2010. május 11. 02:43445.
    http://cgi.ebay.com/hk-ld-polygram-hk-20-th-annivesary-conce rt-viktor-lazlo-/350294775326?cmd=ViewItem&pt=US_Laserdisc&hash=item518f32161e#ht_1204wt_733
    előzmény:
    kysslina (439)
    2010-05-11  01:27
  58. 2010. május 11. 02:41444.

    Na aze'!!!!

     

    (most megtalaltam a megoldast, valami szorakozik velem, akkor harom fele kell darabolnom!!! MIndenki ertse ahogy akarja!) 

    előzmény:
    Prókátor13 (443)
    2010-05-11  02:39
  59. 2010. május 11. 02:39443.

    Ez eleg erdekes, bekopyzom ott van, mire elkuldom eltunik. 

    Most feltordelem harom reszre, csak az a dolgod, hogy osszetedd.  

     

    http://www.rockgreats.    com/mod/ecs/dept/11.580.589.       1038287/viktor-lazlo/AID=2#shopnow

    előzmény:
    Prókátor13 (441)
    2010-05-11  02:36
  60. 2010. május 11. 02:36442.
    előzmény:
    Prókátor13 (441)
    2010-05-11  02:36
  61. 2010. május 11. 02:36441.

     

    Itt tudod a cd-it megvenni. Hm....nemelyik kicsit draga.  

    előzmény:
    kysslina (435)
    2010-05-11  01:03
  62. 2010. május 11. 02:31440.
    Erre mondta a gyerekorvosotok, hogy ha valoban te festetted, akkor neki is kell ilyen?
    előzmény:
    kysslina (437)
    2010-05-11  01:09
  63. 2010. május 11. 01:27439.

    http://www.youtube.com/watch?v=qNoUE5wEww8&feature=related

     

     

    megint hallgatom... ezt tudom kivulrol..latinos jazz beutes, igazi finom light muzsika..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  64. 2010. május 11. 01:11438.

    Itt all mellettem, es mutatja, hogy Noah fala Tiger and Pooh, es a sok jatek, meg a tente-))))

     

    nagyon szereti ezt a kepet, minden este ugy fekszik le, hogy sorolja kik vannak rajta, es hogy az anya festette...

    előzmény:
    kysslina (437)
    2010-05-11  01:09
  65. 2010. május 11. 01:09437.
    lemaradt a kep
    előzmény:
    kysslina (436)
    2010-05-11  01:08
  66. 2010. május 11. 01:08436.
    Most ilyen Noah fala, de meg az utolso simitasokat nem tudtam megcsinalni, mivel lebetegedett.. a felhot sotetitenem kell, es a narancs-kek atmenetet finomitani..eleg szar, pici ecsetjeim vannak, ugyhogy kinlodom vele rendesen.
    előzmény:
    Prókátor13 (434)
    2010-05-10  23:10
  67. 2010. május 11. 01:03435.

    A nevet a Casablanca filmbol vette, (ott volt magyar a Victor Lazlo nevu karakter). Meg evekkel ezelottig mindig kerestem a CD-ket arusito helyeken, nem is hallottak rola. Meg akkoriban a baratnom ezeket a dalokat enekelgette, vokalozott sok egyuttes lemezfelvetelenel, vele talaltunk erre a nore, es rengeteget hallgattuk. Aztan elkallodott az a kazettam, es azota sincs. meg a dc-n talaltam nehany szamot tole, de igazabol csak 3-4 van amit fel lehet lelni a neten.

     

    Nagyon szep no-)) En nagyon sokaig nem is lattam, hogy hogyan nez ki, csak hallottam, hogy nagyon szep. mar itt eltem Kanadaban, mikro rakerestem. Koszi a linket.

     

    Mennem kell, fagyit ker Noah.. mi mast?! Mi mas kellene egy tudogyulladas utan!

    előzmény:
    Prókátor13 (433)
    2010-05-10  23:09
  68. 2010. május 10. 23:10434.
    előzmény:
    Prókátor13 (433)
    2010-05-10  23:09
  69. 2010. május 10. 23:09433.

    Egyaltalan nem ismerem ezt a not. Erdekes neve van, arra gondoltam eloszor tan Magyar szarmazasu, igy megneztem a wikipedian. Gondolom ha kedveled, akkor ugyis tudsz rola mindent, de azert erdemes belenezned, fel van sorolva az osszes megjelent lemeze is. Meg van egy 2010-es foto is rola az angol nyelvu wikipedian (en a magyart linkelem ide) Alatamassza az allitasomat, aki szep, az szep, akarhany eves is, csak akkor mar koranak megfeleloen szep. Szal ez egy gyonyoru otveneves no, mint ahogy Loren egy gyonyoru hetven eves-)

    Belehallgattam egy par szamba, tetszik-)

     

    A Prodigy nem annyira jon be, mar tulkoros lettem hozza. A kilencvenes evekben en eppen gyerekeztem hevesen-) Nekem az mar tul..tul...tul..elektronikus.

    Ha mar gitar, akkor nekem inkabb Brian May vagy Carlos Santana, az nem gephangzasu. 

     

    Nem tudom milyen a Sziget fesztivalok szinvonala most. Azert tiz evvel ezelotti azert  nem volt akkora durranas. Fel fognak tudni valaha vonultatni egy olyan kvalitasu gardat, mint ami Woodstockban fellepett?  

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    kysslina (429)
    2010-05-10  18:21
  70. 2010. május 10. 22:32432.
    Mano is gitarozik. Es mellesleg mindig el van lazulva. Nagyon-) 
    előzmény:
    kysslina (431)
    2010-05-10  18:29
  71. 2010. május 10. 18:29431.

    ez nagyon jo.. Manonak ne kuld Jimmy Hendrixet, ahhoz neki teljesen el kell engednie magat..

     

    Ok hozom a masik kedvencemet-)))Prodigi-smack my bich up :

     

    http://www.youtube.com/watch?v=JgGA-hHWxtA

     

     

    előzmény:
    Prókátor13 (427)
    2010-05-10  18:20
  72. 2010. május 10. 18:23430.

    AAAAAAAAAA!!!!!!!-)))))

     

    Olvastad, hogy a menedzsere  nyirta ki???  Nem is tuladagolas volt...Mekkora fazon istenem!!!!!!!! Hu ez nagyon jo, most hallgatom..kicsit tud gitarozni?-)

    előzmény:
    Prókátor13 (428)
    2010-05-10  18:21
  73. 2010. május 10. 18:21429.

    egyebkent ujsagiro baratosnemtol szedtem oket marmint John Lordot. O mutatta nekem meg regebben, es lattam, hogy belinkelte ezt a ket videot.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=0bR60Y-t0v8

     

    en ezt a not nagyon szeretem, meg 15-16 eves koromban volt tole egy egesz kazettam, azota sem talalok tole sehol sem egy egesz albumot..nehany szamot sikerult elcsipnem innen-onnan

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v=xBDLmt4-7Yg&feature=related

     

     

    grace jones:

     

    http://www.youtube.com/watch?v=bj4xWuM86GE&feature=related

     

    nezd azokat a labakat!!

    előzmény:
    Prókátor13 (422)
    2010-05-10  18:07
  74. 2010. május 10. 18:21428.

    Na, tenyleg indulnom kell. 

    Estere leszek. Majd az anyaknapi kilenges utan.

     

    http://video.google.com/videoplay?docid=-398136497266 5945187#

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  75. 2010. május 10. 18:20427.

    Manonak akartam odaat kuldeni egy kis Jimmy Hendrix fele oruletet, de nem jutottam meg odaig. 

    Ezt nezd mit tett fel nekem:http://www.youtube.com/watch?v=dJXUXCQb97I 

     

    előzmény:
    kysslina (424)
    2010-05-10  18:09
  76. 2010. május 10. 18:15426.

    Nalam most Bob Marley korszak van. Aztan mas lesz-)

     

     

    Tan egy honapja egy ejjel vegig mentem fel woodstockon. Hallgasd meg Jimmy Hendrixet-) 

     

    előzmény:
    kysslina (424)
    2010-05-10  18:09
  77. 2010. május 10. 18:10425.
    Ezt majd hallgasd Janis Joplinnal is. O orjongosebb, teljesen mas stilus. 
    előzmény:
    kysslina (423)
    2010-05-10  18:07
  78. 2010. május 10. 18:09424.

     

    suuutbunko vagyok, oszt onnan ismerem-)))))))

     

    a vegen egy kis Ella Fitzgerald-)))

     

    Star Wars 4-5-6 rulez!!!!!!!

    előzmény:
    Prókátor13 (422)
    2010-05-10  18:07
  79. 2010. május 10. 18:07423.

    es amit imadok, szerintem az egyik legnagyszerubb enekesno:

     

    http://www.youtube.com/watch?v=1j6avX7ebkM&feature=related

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  80. 2010. május 10. 18:07422.

    Ez az utolso fantasztikus, honnan szeded ezeket?????

    Ebbe mindent osszekevertek, benne van minden, minden, minden-))))

     

    Eddig volt oromoda, torok indulo, operahaz fantomja, szerintem egy kis Gershvin is, de az nem biztos....sajnos mennem kell dolgozni....most eppen a Star Wars megy...hihetetlen....

     

     

    előzmény:
    kysslina (420)
    2010-05-10  17:59
  81. 2010. május 10. 18:02421.

    Most hallgatom-) 

    Miert erzem a hegedut annyira magyarnak, pedig nem is az? 

    előzmény:
    kysslina (418)
    2010-05-10  17:55
  82. 2010. május 10. 17:59420.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  83. 2010. május 10. 17:58419.

    Szia-) 

     

    Kar volt ezt irnod, mert rad fog szallni, mint egy bulldog. Latod engem sem tudnak beken hagyni. (tovabbra sem veszik eszra magukat, hogy ok irogatnak nekem, nem en nekik).

    Tamaranak es Mettinek is elkuldte a mocskolodasait. Hhihihi, Tamarat kb sejted, o mar itt nott fel, szoval neki tan angolul kellett volna irni, mert igy nem olvasta el. Metti egyet elolvasott, azt mondta, anya, ez no tutira elmegyogyaszra szorul....jot rohogott, aztan kerdezte, hogy valaszolhat e a neninek? Felolem! Nagylany, azt csinal amit akar, en reszemrol nem szolok bele, hogy o mit csinal. Eddig nem is kerdeztem tole, irt e neki barmit is.

    Szoval ennyit az itteni lanyaimrol. Mondtak, ha menni koll, hat menni koll, Mettin nagyon elvezte mikor otthon volt, Tamara pedig evek ota vagyik haza, azt mondta, ha mehet, akkor minimum egy evig vissza sem akar jonni.

    Szoval lanyok maradnak otthon. Mi a Chrissel nyakunkba vesszuk a nagyvilagot. Hivnak Londonba, Uj Zelandra, megfordult a fejemben Kanada is, es hat olyan szep nagy a vilag-) Az elet meg rovid, es meg nagyon sok helyen nem jartunk. Mindenhol eppen csak annyi evet tartozkodunk majd, mig meg nem talalnak a gyerek miatt. Mert ha az Endre fasszopo frigid kurvaja miatt kell hazamennunk, en garantalom, hogy az eletben tobbet nem latja a gyereket. 

    Nyugi gyermek, addig meg hosszu hosszu evek fognak eltelni. Ez az orrat minden szarba belevero ket kurva azert egy valamit nem tud. Nem a ferjem utan kaptam zoldkartyat, birosag itelte meg. Bizony bizony a torvenytisztelo amerikaban sok targyalas lesz meg elotte. Es nagyon nagyon sok kellemetlenseg erheti a rosszindulatu kekeckedoket, a labujjukra lephet meg a Jo Isten. Mondtam, valahol valaki a nagyvilagban terdre borulva fog zokogni, es atkozni a napot, amikor ebbe a mocskos telefonalgatasba es szarkeveresbe belekezdett.

    De hat az Istennek sem akarjak megerteni.

    Meg fogom veluk ertetni, nagyon hamarosan. Eleg, volt betelt a pohar.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_865958 (413)
    2010-05-10  11:15
  84. 2010. május 10. 17:55418.
  85. 2010. május 10. 15:07417.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_865958 (413)
    2010-05-10  11:15
  86. 2010. május 10. 15:06416.
    a kepernyokepet print screen-el ki kell menteni, (amikor kinyitod a megfelelo oldalt, megnyomod a print screen billentyut), majd kinyitod a Paint programot a gepen, es ott "paste" vagy control+z , es elmented JPG formatumban. Ezt fogadja el a moderator(mint egy fenykep)
    előzmény:
    Prókátor13 (402)
    2010-05-10  09:07
  87. 2010. május 10. 15:03415.
    Koszonom-) Szerintem holnap mar mehet a daycare-be, ma visszuk vissza megmutatni az orvosnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (393)
    2010-05-10  08:31
  88. Torolt_felhasznalo_865958
    Torolt_felhasznalo_865958
    2010. május 10. 11:23414.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-05-10  02:15
  89. Torolt_felhasznalo_865958
    Torolt_felhasznalo_865958
    2010. május 10. 11:15413.
    Úristen "emberek",mi van itt???????

    Az 5 éves lányom,még csak csak hagyja,hogy a segitségére siessek de pl a 7 éves kisfiam(aki már nagy) kifejezetten sérelmezi,ha anya akarja helyette megoldani a problémáját ,ne adj isten az életét.......

    És ez igy van rendjén!!!!!

    Node amiket itt olvasok az egyenesen röhej........

    És végül,mivel ÉN IS Prokator13 lánya!!! vagyok,(DRÁGA ÉV@ MEGTALÁLSZ IWIWEN ÉDESANYÁM ISMERŐSEI KÖZT MINT MÁRTA)innentől én sem szeretnék kimaradni az iwiwes családosdis levelezésből,mert nevetni mindig jóóóóóóóóóóóóóóóóóó:)

    anyukám majd hivj fel!!

    Lina neked meg sok puszi,szép a család nagyon.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  90. 2010. május 10. 10:21412.

    Mindenkinek:

     

    Lehet szepen hatradolni a karosszekekben, beszerezni egy kis pattogatott kukoricat, eloadas kovetkezik. A nyomomban lihego saskahad eloadasa. MIvel az iwiwen nem lesznek tulsagosan olvasottak, marpedig ok nagyon kozlekenyek, igy valszeg itt kell kielniuk majd a grafoman hajlamaikat.

    Az iwiwen a stilus kb egy bordelyhaz kioregedett tulajdonosnoje stilusaval ert fel, meglatjuk itt mennyire tud urino lenni egy tisztessegben megoszult doktor feleseg-) Jo, a tisztessegben szo csak gunyolodas volt reszemrol-) 

    Lanykaja valaszinulegn nem tud jonni, mert eppen magyarorszag fele ropkod, rohan, varjak nagyon a halasto mellett. Az a jajdejooo nick egyebkent is lassan kimegy a divatbol, kertem a moderatort, hogy tegyen valami nehezeket a szajara-)

    Szoval marad a Mrs Doktorfeleseg, urino stilusban, termeszetesen sajat neven, ahogy utoljara fenyegetozott vele nekem privatban.

    A tobbit majd az eloadas utan....ha a fuggony legordul, mindenki uljon nyugodtan a helyen, meg fogom tenni a kommentaromat. Nem urino stilusban, mert nalam nem stilus van, hanem en egyenesen szuletett urnino vagyok, es termeszetesen mindenki imad-) A legjobban jajdejoooo, o egyenesen szerelmes belem, hetek ota uldoz. Kicsit leszbi talan. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  91. 2010. május 10. 09:59411.

    Rendor terdel az allatkereskedes kirakataban, es meredten nezi az akvariumot. Arra megy a haverja, kerdi mit csinal. Rendor mondja, hallotta, hogy a magasabb intelligencia kepes rakenyszeriteni az akaratat az alacsonyabbra. 

    Haver tovabb megy. Nehany ora mulva a vissza uton ujra latja a rendort a kirakat elott...terdel, meredten bamulja az akvariumot...es...tatog-)

     

    Persze ez mutatva jobb.

     

    Sooo, ha magasabb intelligencia, (lasd halaid) rakenyszeriti az akaratat jajdejooora, es te is teljesited amit igertel, akkor nagyon nehez lesz neki teleszajjal tatogni-)

     

    Ize...meg kell, hogy mondjam, esely van ra, hogy egy ven banyatol privit kapsz az iwiwen. Meg nem tudni mi az oka, de o majd talal ra okot, mar megtalalta es betamadta a gyerekeimet is.

     

    Mindez csak azert tortenhetett, mert ugye o sem szaladgal utanam, meg nem is olvasgat ott, ahol semmi keresnivaloja sincs.

     

    Frigidek, es nincs mar dolguk-)

     

    Szoval szerinem ne olvasd el, csak torold, azt kijelzi nekik a gep. Nem akarod te tudni mi van abban a levelben, hidd el nekem-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (409)
    2010-05-10  09:30
  92. 2010. május 10. 09:52410.

    Kellett nekem iwiwet emlegetni? 

    Most nezem az emailjeimet, itt az ertesites, hogy ket levelem van Kedvestol, egy meg Evatol, (exnek az uj anyosa).

    Fesd az ordogot a falra, megjelenik izibe-)

    Grafoman.

     

     

    Tehat egyaltalan nem kedves L...nyi Ev@!

     

    Nem vagyok kivancsi tobb fenyegeto levelre. Az iwiwen csak nezd szepen az elkuldott levelek kozott, hogy mikor lesz elolvasva a ujabb mocskolodasod.

    Semmi mast nem kell nezned, csak az elkuldott level melletti kis szines boritekot. Ha kek es csukva van, az azt jelenti, hogy a cimzett nem olvasta...ha piros es zart, akkor torolte olvasas nelkul, ha nyitott es piros, akkor olvasas utan torolte...stb....szoval kellemes varakozast es szorakozast. 

    Ez a boritek kek marad es csukott, mert nem vagyok ra kivancsi.

    De azert nem lesz torolve. Majd az immigrationnal, mikor odakerulok a feljelentesed nyoman, lefordittatom, Hogy ertsek, gusztustalan bosszu csupan a mocskos hazudozasod.

     

    Tan itt lenne az ideje abbahagyni ezt az egeszet. Nem szalltok ki belole jol. Kicsi lanykad hiaba probal itt kodositgetni, multtal fenyegetozni, csak a hulye nem tudja, hogy kik vagytok.

     

    Ma megint csunyat hibazott ez a Jajdejoooo. Te irtad nekem a multkor privatban az iwiwen Kedvest, az email cimet, meg a tobbi hulyesegedet, meg azt is, hogy elmentetted.  En akkor rogton ramentem es levettem, hogy ne legyen lathato. Erre Jajdejoooo lanykad kiirta itt a nevet-) Nem kellett volna, de hat a fene sem varja tole, hogy agya is legyen, eleg ha szep es kesz, meg ha egy kicsit tokas akkor is-) 

     

    Szoval eleg volt. Gyujts egy ezogyertyat, szallj egy kicsit magadba, es gondolkozz el, valoban felnott emberhez melto ez a liheges amit itt a sarkamban veghezvisztek? Nem unjatok meg? Nem tunik fel, hogy en nem megyek utanatok sem iwiwen, sem mashol? Ti mit kerestek itt nap mint nap a dedos jatekaitokkal.

    Helyen valo volt a javaslatom, vibratort a bugyiba, lehet mas szinben fogjatok latni a vilagot utana.

     

    Pa, ven szatyor-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-05-10  07:36
  93. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 10. 09:30409.
    Konkrétan ezt a viccet nem ismerem. Leírnád?
    előzmény:
    Prókátor13 (407)
    2010-05-10  09:27
  94. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 10. 09:28408.
    Akkor ezentúl csak Gillettnek szólítom. Ő a penge.
    előzmény:
    Prókátor13 (406)
    2010-05-10  09:25
  95. 2010. május 10. 09:27407.

    A fenet-) Ismered a rendor viccet a halakrol meg a rendorrol?

     

    No kepzeld, ha itt is a magasabb intelligencia gyoz, hogy a feneben fog jajdejooool tele szajjal tatogni???? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (405)
    2010-05-10  09:24
  96. 2010. május 10. 09:25406.

    Annyi mindent tettel be Lina, hogy ezzel most garantaltan el fogok uszni. Velemenyem is lenne mindrol, de elment az ido ezzel az elmeroggyanttal. Holnap potolom.

    Mar elmult ejfel, reggel hatkor meg riado lesz. Gyerek megy suliba, en rohanok meg egy kicsit garazsolni munka elott...delutan mosas, este anyaknapi ettermezes. Ma lett volna, de konyorogtem egy sort, hogy hagyjuk ki. Faradt is voltam, nem is nagyon akartam a fiam nelkul, az ettermek pedig tuti zsufolasig voltak.

     

    Az ocsem ma megint masodik lett a tournamenten a kaszinoban. Tobb mint ketezer dollart nyert. Ezen a heten egyszer mar nyert 1800-at, mult heten meg mittudomenmennyit, de akkor is valahogy igy. 

    Egy napon ott lesz a teveben.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-05-10  07:36
  97. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 10. 09:24405.

    Hogy a halak belepusztulnak a röhögésbe, erről egy vicc jut eszemben.

     

    Az idős ember elvesz egy fiatal nőt feleségül, nászéjszaka van.

    A nő : Jajj papa meghalunk.

    A férj: De hogy halanunk.

     

    Kicsit késöbb:

    A nő : Jajj papa meghalunk.

    A férj: Miért halnánk meg, ne mondj ilyeneket.

     

    A nő: Márpedig meghalunk. Te az erőlködéstől, én pedig a röhögéstől. 

     

    Arra gondolsz hogy a halaim engem is kiröhögnek? Pfujj. 

    előzmény:
    Prókátor13 (404)
    2010-05-10  09:17
  98. 2010. május 10. 09:17404.

    Szamomra eleg egyertelmu-) 

    A halakra azert kell vigyazni, nehogy belepusztuljanak a rohogesbe-)

    Jajdejoooo lesz, ha vegre odaer....ne felejts el ertesiteni! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (403)
    2010-05-10  09:09
  99. Torolt_felhasznalo_235114
    Torolt_felhasznalo_235114
    2010. május 10. 09:09403.
    Azt hiszem nem fogalmaztam egyértelmüen. Nem a halakkal akartam orálszexelni, hanem egy nővel. Jajdejóóóó lesz.
    előzmény:
    Prókátor13 (401)
    2010-05-10  09:06
  100. 2010. május 10. 09:07402.
    Vagyok am, csak most jott meg a valasz a moderatortol. Kicsit eltokoresztem azon, hogy mi is lehet az a kepernyokep, vegul kopyztam, mert az marhara megy nekem. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235114 (400)
    2010-05-10  08:54

Címlap

top