Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A férjem beleszeretett

didad
Létrehozva: 2005. augusztus 6. 17:48
egy másik nőbe....
Gyanítom nem egyedi eset...De nem találtam meg a topicot és szükségem lene a bátorító szóra.

Szóval ki hogyan élte meg, hogyan élte át és túl?

Én ma elzavartam (eddig elvileg próbáltuk rendbehozni de ma rájöttem pár olyan hazugságra ami nálam végképp betette a kaput)
Sajnos a lelkem mélyén azonban reménykedem, hogy ha vége ennek az őrületnek visszatalál hozzánk (sajnos kisgyerek is van a történetben).

Visszatalált valakihez a párja így? Sikerült ezt túlélniük?

Most megpróbálok enni valamit mert csont és bőr vagyok, mire visszajövök talán valaki lelket önt belém:)
  1. Torolt_felhasznalo_107689
    Torolt_felhasznalo_107689
    2005. augusztus 6. 19:5551.
    Ez nagyon igaz!Alapvetően itt kezdődnek a problémák!Nagyon sokat kellene beszélgetni, ahhoz hogy ismerjük egymást, és nem lennének ilyen gondok!Ajánlom a következő könyvet:Susan Kelly-Minden férfi hűtlen vagy mégsem?(Amit minden nőnek tudnia kell arról, hogyan tarsa meg a férjét. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226737 (44)
     
  2. 2005. augusztus 6. 19:5350.
    A férjemet próbáltam féltékennyé tenni nem érdekli, ugyanakkor 2 hete szórakozni mentünk és egész este le se vette a kezét a derekamról. . . .
    Talán az volt a baj hogy harcoltam érte, és úgy érezte a boldogsága útjában állok. Azt mondja nem szeret nem kiván, nem akar hozzám tartozni.

    de két - három napja az ágyban (velem aludt) megérintettem a hátát és tiszta libabőr lett.

    (Az undornak vannak ilyen jelei??????)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217982 (48)
     
  3. 2005. augusztus 6. 19:5049.
    A férjem mondta ugyan a problémákat, de soha nem úgy hogy komolyan vegyem. Ezt mondja hogy nem hallgattam meg, hanem azt mondtam, hogy én azért igy mert ő igy és igy. . . . Ez is igaz , évek óta elbeszélünk egymás mellett de álmomban sem jutott volna eszembe, hogy ekkora a gáz, Hiszen gyerekünk született, 2, 5 hónapja kezdtük el épiteni álmaink házát. . . . HOgyan vehettem volna komolyan hogy el fogunk válni. Ha én el akarok válni mert annyira súlyosak a problémák nem kezdek épitkezni. . . Ezért mondom, hogy a nő valamit nagyon jól csinál, mert a férjemet se a gyerek, se a ház nem érdekli, teljesen meg van őrülve. . . .

    Nem hiszem hogy annak aki ilyet tesz, aki igy belesz@rik egy kapcsolat közepébe van lelkiismerete.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_217982
    Torolt_felhasznalo_217982
    2005. augusztus 6. 19:4848.
    Ja, én is ezt teszem! Leadtam 10 kilót, sokkal több figyelmet fordítok magamra, eljárok szórakozni, beadom neki, hogy felfigyelnek rám a pasik, baromira kedves vagyok vele, őszinte barátként kezelem. Mondhatom, baromira féltékeny, simán bevallotta, hogy megőrül attól a tudattól, hogy valaki majd hozzámér, akár csak egy ujjal is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724438 (45)
     
  5. Torolt_felhasznalo_226737
    Torolt_felhasznalo_226737
    2005. augusztus 6. 19:4447.
    EGYÁLTALÁN A MÁSIK NÖNEK VAN LELKISMERETE?????????????????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_217982
    Torolt_felhasznalo_217982
    2005. augusztus 6. 19:4346.
    Az én "utódom" is egy 34 éves nő, egy 11 és egy 8 éves gyerekkel. A férjem 30 éves. A nőcikém ki akart lépni a rossz házasságából, ezért kellett neki egy jól szituált pasi. Addig nem is hagyta ott a férjét, amíg biztos nem lett abban, hogy a férjem kitart mellette. Kérdem én, hogy lehet egy ilyen nőt szeretni, aki lelkileg, erkölcsileg és morálisan ennyire nulla?! Szerintetek normálisak a férfiak?
    előzmény:
    didad (41)
     
  7. Torolt_felhasznalo_724438
    Torolt_felhasznalo_724438
    2005. augusztus 6. 19:4145.
    Ez baromság, hogy nem akar újra beléd szeretni, mert olyan könnyü valakibe beleszeretni, utána meg kiszeretni. Ez olyan ovis szöveg. Nem leszel a barátom, mert nem adod oda a babádat.
    Ne foglalkozz velük, csinálj magadnak programot, vigye a srácot láthatásra. Legyenek barátaid, barátnőid, foglalkozz magaddal. Legyenek saját kis titkaid, ha nincs tégy úgy mintha lenne. Ne legyél vele trágár, mert akkor tényleg megutál. Téhy úgy mintha más jobban foglalkoztatna, mint a kettőtök ügye. A kissráccal sétálj sokat ismerkedj, vidd el gyerek foglalkozásokra. Ott aztán az anyukák tudnak mesélni élethelyzeteket. Fel a fejjel előtted az élet.
    előzmény:
    didad (37)
     
  8. Torolt_felhasznalo_226737
    Torolt_felhasznalo_226737
    2005. augusztus 6. 19:4044.
    Én is mindig ezt mondtam a páromnak hogy ha van valami mondja el meghalgatom DE HA HOMOKBADUGJA A FEJÉT ÉS NEM BESZÉL A PROBLÉMA MÉG UGYAN ÚGY MEGMARAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217982 (43)
     
  9. Torolt_felhasznalo_217982
    Torolt_felhasznalo_217982
    2005. augusztus 6. 19:3743.
    Igen, nálunk is voltak gondok, én is jócskán hibás vagyok abban, hogy megcsalt, vagyis mindketten hibáztunk. De könyörgöm, ha két ember között nem stimmel valami, de szeretik egymást, akkor nem azért van a kicsi szánk, hogy megbeszéljük egymással a problémákat?! Hiába kértem rá nagyon sokszor, hogy mondja el a problémáit, neki sokkal könnyebb volt egy kívülálló nőcskének panaszkodni. Ő is pont azt gondolja, amit a te férjed, hogy ő velem nem tud boldog lenni, és fél engem újra szeretni. Ugyanakkor elmondja, hogy még mindíg ugyanúgy kíván, sőt érez is irántam valamit, amit nem tud megmagyarázni. Jó mi? Akkor nem az lett volna az egyszerűbb megoldás, hogy felém fordul és megoldjuk a problémákat?
    előzmény:
    didad (37)
     
  10. Torolt_felhasznalo_226737
    Torolt_felhasznalo_226737
    2005. augusztus 6. 19:3242.
    Valaki tud arra magyarázatott adni, hogy a pasi miért nem nyitja ki a száját ha valami gondja van leülnek és megbeszélik". Néma gyereknek anyja se érti a zsavát". Én az enyémet nagyon sokszor kértede nekem nem mondott soha semit pedig láttam rajta hogy van valami gondja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. augusztus 6. 19:3041.
    Szerintem ő egyszerüen férjet akar magának (végülis mindegy hogy kiét:))) 34 éves, se kutyája, se macskája. . . . Nem ettől izgalmas a dolog.

    Én a férjemre haragszom, a nőre csak azért mert morálisan egy nulla. Nekem ilyen eszembe se jutna, hagyján hogy nős ember, de kicsi gyerekkel. . . . Ha el akar valóban válni, akkor majd a válás lerendeződése után lehet vinni a pasit. De a férjem velünk él még mindig. . . . .

    Bár biztosan neki is vetít. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. augusztus 6. 19:2940.
    de te nő vagy. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724438 (38)
     
  13. Torolt_felhasznalo_217982
    Torolt_felhasznalo_217982
    2005. augusztus 6. 19:2839.
    Hát ez hihetetlen! Miért jó a férfiaknak, ha hazudozhatnak? Pontosan ezt nem tudom elnézni én sem. Ugyanis ha én maximálisan őszinte vagyok a párommal, akkor azt hiszem, jogosan várom el cserébe ugyanezt. Mi 13 éve vagyunk együtt, 5 évig jártunk, 8 éve vagyunk házasok. És mint kiderült, házasságunk alatt végig hazudott nekem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_724438
    Torolt_felhasznalo_724438
    2005. augusztus 6. 19:2638.
    Tudom, hogy egy kapcsolathoz két ember kell, de nem egyszerre szoktak az ilyen kapcsolatok fellángolni. Valaki biztos kihívobb volt. Az én volt férjem egy drogériát borított magára, mielőtt elindult otthonról.
    Én például csak akkor veszek úgy igazán észre valakit, ha felhívja magára a figyelmet, amúgy nem érdekel, mert más férfiakra a férjemen kívül nem vagyok fogékony.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121963 (32)
     
  15. 2005. augusztus 6. 19:2637.
    A férjem azt mondja ő volt a kezdeményező, az ő verziója másként hangzik. . . . Szerinte ő elmondta hogy nem szeret és utána a nőnek hogy tetszik neki, később talán azt is hogy szereti. . . . Ezt nem minősitem mert szerintem nem kell. Az a baj hogy becsipődött az agyába hogy ő velem nem tudna boldog lenni, fél engem újra szeretni!!

    Hidd el sok hibát elkövettem és itt most nem a megcsalás az én hibám, hanem hogy nem szerettem őt eléggé és nem volt boldog (persze megvolt rá az okom). Ő pedig hagyta magát ebbe belesodródni ahelyett hogy harcolt volna ellene és tényleg próbált volna visszatalálni hozzám.

    Szóval abban szinte biztos vagyok hogy kb. 2 hónapja tart a dolog (láttam a férjem előző 3 havi részletezését), és egyre mélyebbre süllyed abban a szerelemben, amit tőlem nem kapott meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724438 (31)
     
  16. 2005. augusztus 6. 19:2436.
    és nem fogok hinni olyannak, aki gyűlöletből beszél. . . .
    előzmény:
    didad (34)
     
  17. 2005. augusztus 6. 19:2335.
    csajok. . . . .
    nehogymáááá. . . . elhiszem, h ilyenkor nagyon fasza lenne belerúgni egy kis ribancba:-))) DE IGAZÁBÓL NEKTEK AHHOZ A KAPCSOLATHOZ SEMMI KÖZÖTÖK. NEKIK HULLA MINDEGY, TI HOGY ÉRZITEK MAGATOKAT. . . . . (bocsi, beragadt a caops lock:DDD) szóval én is biztos a bosszún törném a fejem, de aztán leülnék egy kicsit gondolkodni: engem a férjem árult el ez esetben, nem a kollnő, mert őt nem is ismerem és nem is bíztam meg benne. akibe bele tudtok rúgnia nagy fájdalomban, az a férjetek. . . . és abba is kéne, ha már. . .

    a másik, a sok nő alapból olyan, h sokkal jobb egy pasi, akinek van valakije vagy volt valakije, nehezebb megszerezni, és kihívás. . . . abban a pillanatban, ahogy egy rosszat is szóltok neki, rögtön tudják, h ők vannak nyeregben, és ki is fogják használni. . . .

    képzeljétek magatokat bele, ha ti vagytok a szerető, és várjátok, h jöjjön a bosszú, aztán nem jön. . . . sokkal idegesítőbb. . . . sztem ez jusson eszetekbe. . . . lécci;-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. augusztus 6. 19:2234.
    1. Legyen tisztában vele, hogy enm azt az aranyhalat fogta ki akire gondolt. . . . Mert a férjem nem az akinek látszik (ennek ellenére még mindig szeretem)
    2. Dögöljön meg a szomszéd tehene is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121963 (28)
     
  19. 2005. augusztus 6. 19:2033.
    Semmit, megváltoztam, sok mindenre rájöttem azért az elmúlt két hónapban, nem csinálom azokat a dolgokat amiket sérelmezett az elmúlt x évben. Mondom nálunk az a gond is fennáll, hogy tényleg nem bántam vele jól (igaz ő se velem). Most nincs stratégia mert ma azt mondtam neki hogy húzzon a huzatos pi. . .
    Szóval nem próbálok érte harcolni, nem próbálom visszatartani mint eddig (amig azt hittem jó ember csak megtévedt) hanem megbeszéltük hogy külön fogunk élni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217982 (27)
     
  20. Torolt_felhasznalo_121963
    Torolt_felhasznalo_121963
    2005. augusztus 6. 19:1832.
    Ki a kezdeményező??
    Minden kapcsolathoz két ember kell !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724438 (31)
     
  21. Torolt_felhasznalo_724438
    Torolt_felhasznalo_724438
    2005. augusztus 6. 19:1731.
    Nehogy még neked legyen bűntudatod, hogy Te vagy az oka, annak, hogy megcsaltak! A férfiak vágynak a bűre, de ha lebuknak akkor tagadják, mert a bizonytalanságtól félnek. Ne csak Őt hibáztasd és Magadat. Nem tudni, hogy végül is ki volt a kezdeményező!
    előzmény:
    didad (22)
     
  22. 2005. augusztus 6. 19:1630.
    Nem hivtam föl eddig sem, pedig az elejétől tudom a számát, pedig szivesen megmondanám neki is, hogy ha egy pici intelligencia lenne benne, akkor nem azt a pasit szeretné el, aki eddig megtisztrelte a bizalmával, nem egy ilyen kapcsolatban keverné a szart hanem szép türelmesen kivárnám amig az ember dönt és nem előtte hanem utána szerené el. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724438 (24)
     
  23. Torolt_felhasznalo_226737
    Torolt_felhasznalo_226737
    2005. augusztus 6. 19:1629.
    Mi nem vagyunk össze házasodva de 8 év élünk eggyüt amikor eggyüt vagyunk olyan mintha semi semm lenne de nekem sajnos olyan a munkám, hogy egésznap dolgozom. Nálunk a másik /99%-ig tudom ki az/Egy"özvegy" 3 gyerekes anya aki csak azért szült, hogy ne keljen dolgozni és miután az apa elhunyt utána fogta meg a páromat/vagy talán forditva?/ de még ma sem dolgozik ja és velünk szembe lévő házban lakik és még ismer is engem és tudja ki vagyok/ de ha találkozom vele a kis pofiját a betonba épitem az tuti/
    Én a nöcske kezébe adom a mosnivaló és a bevásárló cetlit Ja persze a heti menüt is fözzön ő!!!!
    előzmény:
    didad (21)
     
  24. Torolt_felhasznalo_121963
    Torolt_felhasznalo_121963
    2005. augusztus 6. 19:1528.
    Mi a célod a bogárral ?
    előzmény:
    didad (26)
     
  25. Torolt_felhasznalo_217982
    Torolt_felhasznalo_217982
    2005. augusztus 6. 19:1427.
    Szia didad!
    Hát mit mondjak? Teljesen egy cipőben járunk!!!!! Nálunk is ugyanez a szitu. Kolléganő->nagyon jó barátság->minden problémánkat neki panaszolta el (helyettem, aki sokkal inkább illetékes lett volna)->a csajszi maximálisan visszaélt ezzel-> ebből köv. a viszony. Úgyhogy most a férjem baromira szerelmes. Már zajlik a válóperünk. Annyi a különbség, hogy nekik már 2 éve tart a viszonyuk. Van egy 6 és fél éves lányunk és egy 14 hónapos kisfiunk. Gondolod, mennyire jól érzem magam! Sajnos még mindig reménykedek benne, hogy megjön az esze. Te mit teszel azért, hogy visszatérjen hozzád? Van valami stratégiád?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top