Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ciki sztorik

be_toys
Létrehozva: 2005. augusztus 15. 16:13
Történt már veletek ilyen?

Általános iskolás koromban nagyon hiú voltam, bepréseltem magam a szûk blúzomba. Tanárnõ hívatott az ellenõrzõ beírás miatt, kiértem a tanárnõ elé és lehajoltam -pikk-pikk-pikk- a blúzom gombjai szétpattantak és teljes meztelenség tárult eléje.

Középiskolás koromban:
A padtársam kért radírt, én meg vadul kotorásztam a táskámban majd gyorsan a kezébe nyomtam...rámnézett nagy szemekkel és vigyorgott: Tampon? 8 bordázatú és biztosan jónedvszívóképességû...
  1. 2005. augusztus 15. 20:17101.
    Ezt csak õ tudná megmondani.
    előzmény:
    levelebeka (100)
    2005-08-15  20:15
  2. 2005. augusztus 15. 20:15100.
    És õ is olyan Feri?
    előzmény:
    be_toys (99)
    2005-08-15  20:12
  3. 2005. augusztus 15. 20:1299.
    Jut eszembe még valami!

    Régi történet, amikor még a párom bemutatott a családjának...
    Párom bátyjának meséltem a viccet, mondom nagy átéléssel a medve-nyuszika viccet...-üdvözöl a Feri, -igen tudom mondta a Feri,-milyen Feri? -Aki a seggét orrodba veri!
    Elmondtam egy szuszra, nézem, kényszeredetten vigyorog...hoppáá õ is Feri!!! Nem gyõztem bocsánatot kérni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. augusztus 15. 19:5698.
    Oh, te szegény!Èn is mindig valami ilyesmitöl félek (föleg a munkahelyemen) Néha ugyanis 23 órát dolgozunk egyhuzamban és akkor ...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_878275 (53)
    2005-08-15  17:55
  5. 2005. augusztus 15. 19:5297.

    Sziasztok!

    Óriási ez a topic!!

    Belekontárkodom egy kicsit...

    Szoval álltalános iskolában volt egy psztályfönök  tanito bácsink akinek fura modszerei voltak...

    Amit a legjobban kedvelt ezek közül az volt hogyha felszólitott felelni és nem, tudtuk a választ akkor kihita az áldozatot térdére fektette és" kiporolta "jelképesen ugyan a fenekét...persze az egész osztály elött...

    Egy másik ami gimiben történt velem:tipikus nõi "baleset"

    A zsúfolt iskolai büfé közepén benyúlok a zsebembe a pénzért-és kiejtek egy intim betétet...Perzse nem vettem észre azonnal csak amikor ráléptem...

    Peckesen kivonultam a büféböl....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. augusztus 15. 19:4996.
        Már egy félórája röhögök a cipös storydon
    előzmény:
    be_toys (63)
    2005-08-15  18:07
  7. 2005. augusztus 15. 19:4695.
    Errõl jut eszembe!

    Elõkaptam a lakklemosót és elkezdtem a körmeimrõl lemosni a lakkot, semmi, még erõsebben sikálom...egyre vadabbul, és egyre több lemosószert...nem jön le...nem értem?! -Megnézem a flakont-gondolom magamban, hogy valami szart vettem?! Kiderült, hogy arclemosó tonikot vettem elõ tévedésbõl...az is ugyanolyan kinézetû volt és mellényúltam.
    előzmény:
    arzén (92)
    2005-08-15  19:28
  8. 2005. augusztus 15. 19:4594.
    Az én drága felmenõm a Nivea arclemosó zselét használta el hajzselének...csodálkoztam is, milyen gyorsan fogy az igaz, ragad mint a frász...
    előzmény:
    arzén (92)
    2005-08-15  19:28
  9. 2005. augusztus 15. 19:3093.

    Sziasztok!

    Nagyon tetszik amiket írtatok.

    Nekem is van egy sztorim: jó pár éve aug 19-én mentünk Nyíregyházára vonattal. Millió ember az állomáson, mindenki utazik. Mi az aluljáró helyett a síneken akartunk átvágni a kijárathoz. Lelépek a peronról, lábam megcsúszik a sínen, én siklórepülésben landolok. Tesóm röhög, nem bírok felállni. Végül felhúz, homlokom fekete a kosztól, térdemrõl lejött a bõr. Megyünk ki, erre egy gyerek megszólal: a néni elesett!

    Az volt a legszebb, hogy utána még egy csomót kellett buszozni ilyen állapotban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. augusztus 15. 19:2892.

    anyukám lelkesen kenegette magát az új "arckrémjével", kiderült, hogy az tusfürdõ...

    anyu megkönnyebbülten: akkor legalább értem, hogy miért húzódott annyira a bõröm tõle...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. augusztus 15. 19:2891.
    Helyszín Albánia, Tirana. Anyummal járjuk a várost. Látom egy boltnál lóg egy farmerszoknya, bemegyünk, mutatjuk, odaadják, irány a próbafülke. Fölveszem, tökjó, hiperszuper, kipenderülök, az eladók rámnéznek, elkezdenek röhögni. Hát mondom. . . . ez kedves  , bizti nem jó rám a cucc, dehát ezt máshogy is ki lehet fejezni. Vissza a fülkébe, leveszem. . . a boltban már többen röhögnek. . . . kijövök, eladó kezébe nyomom a szoknyát, de õ csak tukmálja vissza nekem és fogdossa a derekamat. Anyuval álltunk ott nagy bután, hogy most mivan?? Jópár perc múlva leesett, hogy sikerült fordítva fölvennem. . . . azóta sem értem, hogy hogy nem tûnt fel  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. augusztus 15. 19:2790.
    Ez még süldõlány koromban történt:a Balaton habjain gumimatracon lebegtünk a barátnõmmel,fogtuk egymás matracát így együtt sodort minket a víz,szemünk becsukva és a velünk egytársaságba lévõ fiúkat elemeztük:ki hogy néz ki ,kivel jött össze...Egyszer csak kinyitottuk a szemünket,fennakadtunk egy idegen férfiben aki nagy szemekkel bámúlt és hallgatta érdekfeszítõ társalgásunkat,ki tudja mióta...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. augusztus 15. 19:2689.

    Másik topicból másolom be, illik ide is  

    Lehettem olyan 14 éves, mikor szüleimmel Szarvason nyaraltunk. Kõrös holt ága. Csónakáztunk szüleimmel és "hazatérvén" apukám mondta, hogy álljak föl, kapjam el a kerítést és húzzam oda a csónakot. Felálltam, elkaptam, csónak persze elindult a másik irányba. . . . . . . én meg ottmaradtam lógva a kerítésen. persze az egész üdülõ a partról nézte szerencsétlenkedésemet, anyumék dõltek a röhögéstõl, énmeg ott lógva elkezdtem kiabálni, hogy most mit csináljak?! Apum mondta, talán ugorjak be a vízbe. Mindez fehér shortban, még a tetejében meg is jött épp, persze no tampon, hanem betét. Hát mit volt mit tenni beugrottam, és nagy zavaromban nem a rendes lépcsõn másztam ki, hanem ahol a csónakot kell kihúzni. . . . azaz a betonon, ami tiszta csúszós alga volt. . . . képzelhetitek, az egész üdülõ rajtam röhögött      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. augusztus 15. 19:2088.

    Végigolvastam a topicot, nagggyonjóó  

    Nekem fürdõruhaszakadásos sztorim van. Ráadásul anyu kolléganõjének a fiával voltam strandon, olyan 15-16 évesek lehettünk a sráccal. A medence mindanégy falán korlát volt, én az egyik sarokban, gondoltam felülök oda, ahol 2 korlát találkozik. Ez megis volt, csak sajna leugrásnál a fürdõruhám a csípõmnél beakadt (egyrészes) és szépen a derekamig szakadt. Ijedtemben beleestem a vízbe, de a srác nem vett észre semmit. A víz alatt veszettül próbáltam a fityegõ végeit összecsomózni, ami hellyel-közzel sikerült is, így valamennyire megúsztam a hatalmas égést  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. augusztus 15. 19:1387.
    Nem vagy balek! Tökjók a sztorijaid, röhögök rajtuk és öröm, hogy nem vagyok egyedül!
    előzmény:
    *Pöszke (84)
    2005-08-15  19:01
  16. 2005. augusztus 15. 19:0786.
    Új munkahely, jön egy lány, boldogan kérdezem, csak nem gyermeket vár? Erre õ, hogy nem nem, nem terveznek többet. Mondom és mekkora kicsi? Öt és fél éves. Zavaromban, hû, az jó nagy.
    előzmény:
    borzi (85)
    2005-08-15  19:02
  17. 2005. augusztus 15. 19:0285.
    Az oviban ahol dolgozom, volt egy akvárium.Piros zománccal lefestve az egyik oldala.Akkor kerültem oda, álltam a szörnyûség elõtt döbbenten.Akkor jött egy apuka a gyerekéért.Kérdezte -Ereszt az akvárium?-Nem, -mondtam neki,- azon gondolkodom, hogy ki tudta az akváriumiot pirosra festeni...Én festettem pirosra, -mondta az apuka  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. augusztus 15. 19:0184.

    Na, megyek nem égetem tovább magam, nem is értem..Már így is meglehet rólam a véleményetek:a balek, aki ezt el is meséli 

    Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. augusztus 15. 18:5983.

    Hûhûhûû 

    Nekem egy diszkóban a cipzárom szakadt le a farmeromon, behívtam a barátnõmet a wcbe, hogy segítsen.Elémtérdelt..ûNa azokat a megvetõ arcokat." részeg p*csa, félreérthetõ helyzetben...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180227 (82)
    2005-08-15  18:55
  20. Torolt_felhasznalo_180227
    Torolt_felhasznalo_180227
    2005. augusztus 15. 18:5582.

    Tíz éve NÉmetországban nyaraltam, meleg nyár volt, rajtam egy libbenõ bõ és majdhogynem átlátszó hosszú fehér szoknya és egy rövid felsõ. A kölni dómot mentünk látogatni, de már nagyon kellett pislantani, így a Dóm melletti egyik kávéházban elszaladtunk wc-re.

    Bugyi vékony pántja úgy szakadt szét, mintha soha nem is lett volna. Kint ugrált a német barátnõm, hogy menjünk már menjünk már, én meg próbáltam csomót kötni a bugyira, nem ment. Hát bevállaltam......a kistáskát elöl szorongatva bugyi nélkül néztem végig a körbevezetést a Kölni Dómban kellõ áhitattal bámulván azt a szép székesegyházat és közben kizárólag alsó fertájamra tudtam gondolni.

    A dómból kijõve áhitatom teljében megérdeklõdtem a barátnõmet, hogy "nah, ezt akkor letudtuk, van-e itt valami csini bevásárlóközpont is?" - azt a lekicsinylõ nézést, tök jogosan - de nem mertem elárulni neki a balesetet.

    előzmény:
    be_toys (1)
    2005-08-15  16:13
  21. Torolt_felhasznalo_993814
    Torolt_felhasznalo_993814
    2005. augusztus 15. 18:4881.
    Ne is mondd , hetekig kerültem a faszit, attól féltem mi lesz ha elmondja anyáméknak mit látott...
    De rendes volt, nem említette meg egyszer se azóta.
    előzmény:
    *Pöszke (79)
    2005-08-15  18:46
  22. 2005. augusztus 15. 18:4880.
    Két hónapja a Tescoban voltunk bevásárolni. Egy kiskamasz rosszul lett, hányt.De hova?? Abba a kosárba, amibe a zsemléket tartják. Elõtte tölthették fel, mert tele volt. Azóta nem veszek zsemlét, mert mindig ez az eset jut eszembe.
    előzmény:
    be_toys (68)
    2005-08-15  18:24
  23. 2005. augusztus 15. 18:4679.

       

    Így már én is jártam,csak én a szemináriumvezetõmet szídtam hangosan..Nagyon-nagyon gáz érzés!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_993814 (77)
    2005-08-15  18:43
  24. Torolt_felhasznalo_473737
    Torolt_felhasznalo_473737
    2005. augusztus 15. 18:4578.
    Nõdokinál!Rákszûrés..tél..csomó ruha, na és persze nadrág, alul lerángattam, sorban állok az adminisztrációnak, meztelen popsival az ajtó felé ajtó ki-be nyitogatva.. jön a doki alul megvizsgált.Boldog sóhaj, ezen is túl vagyunk..gondoltam. Ezután hideg verejték, megkért hogy tegyem magam szabaddá felül is, uis emlõszûrés is jár, ha már eljöttem. Arra nem volt lehetõség hogy a gatyóm visszavegyem, így az egyetlen lehetséges alternatíva az volt hogy neki vetkõzöm úgy rendesen..na, ám legyen, persze a doki még véletlenül sem ment volna odébb. Na levettem magamról kb. 5 réteget de ugye nem sok hely van egy ilyen vizsgáló ágyon. A hasamra vettem a ruháimat, amik egyszer csak leestek a földre..rákvörös arccal megkértem a dokit hogy szedje össze. Beraktam a hátam mögé, és kb. úgy éreztem magam mint aki egy vakondturáson fekszik. Így kiterülve, szétrakott lábakkal a mellvizsgálaton is átestem nagy nehezen. Nagyon rosszul éreztem magam....de legalább minden negatív
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_993814
    Torolt_felhasznalo_993814
    2005. augusztus 15. 18:4377.
    Sziasztok!
    Jöjjön az én cikis sztorim:
    5. osztályos voltam. Kézilabda edzésrõl el kellett mennie a tanárnak, mi benn maradtunk a teremben. Nem tudom ismeritek e, õszinteség vagy bátorság nevû játékot játszottunk.
    Én a bátorságot választottam, a feladatom pedig az volt, hogy meg kellett lovagolnom a szekrényt (szekrényugrásos szekrényt ),közben pedig hangosan nyögnöm kellett, mint aki óriásit szeretkezik.
    Én eléggé belemerültem a dologba..... hangos voltam és vadul mozgolódtam. Egyszercsak feltûnt a nagy csönd
    A tanár, aki ráadásul az alsó szomszédunk, az ajtóban állt!!!
    Ahogy késõbb megtudtam már pár perce figyelte a mûsoromat...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top