Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ciki sztorik

be_toys
Létrehozva: 2005. augusztus 15. 16:13
Történt már veletek ilyen?

Általános iskolás koromban nagyon hiú voltam, bepréseltem magam a szûk blúzomba. Tanárnõ hívatott az ellenõrzõ beírás miatt, kiértem a tanárnõ elé és lehajoltam -pikk-pikk-pikk- a blúzom gombjai szétpattantak és teljes meztelenség tárult eléje.

Középiskolás koromban:
A padtársam kért radírt, én meg vadul kotorásztam a táskámban majd gyorsan a kezébe nyomtam...rámnézett nagy szemekkel és vigyorgott: Tampon? 8 bordázatú és biztosan jónedvszívóképességû...
  1. 2005. augusztus 16. 13:05126.
    Ezt egy barátnõm mesélte, aki virágboltos: a kolléganõjét Ibolyának hívták. Egyik nap bejött egy pasi, kérdezte: - ibolya van? Õ meg: persze, itt van hátul, mindjárt szólok neki!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. augusztus 16. 11:06125.

    Na, én éppen pont fordítva jártam. Körömlakklemosót kentem tonik gyanánt az arcomra. Jól összehúzta a bõrt, mit mondjak.

    előzmény:
    be_toys (95)
    2005-08-15  19:46
  3. 2005. augusztus 16. 09:42124.

    Sziasztok!

    A könnyem is kicsordult a röhögéstõl, ahogy végigolvastam a topicot. Még szerencse, hogy egyedül vagyok az irodában, így senki nem néz hülyének, hogy a monitor elõtt visítva röhögök  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. augusztus 16. 08:54123.
    Egy nagy áruházban vásárolunk.Anyósom bemegy egy próbafülkébe,mi kint várakozunk,beszélgetünk.rövid idõn belülkiszól:kukkantsatok be,rajtam van a cucc!A sógorom feltépi a függönyt,és egy vadidegen  idõs hölgy ott áll egyszál melltartóban.Az anyósom mellett lévõ fülkében.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. augusztus 15. 23:51122.
    Ez nem cikis csak kedves. Egeret fogtunk ragaccsal. Azt mondja sajnálkozva az én hõsöm, hogy õ valahogy leszedi róla az egeret. Mondom én, hogy attól még ragacsos lesz a talpa, ideragad a járdára, és etethetjük vagy három évig.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. augusztus 15. 23:49121.
     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_817806 (120)
    2005-08-15  23:42
  7. Torolt_felhasznalo_817806
    Torolt_felhasznalo_817806
    2005. augusztus 15. 23:42120.

    Egyik õsszel vásároltam egy nagyon szép nadrágot egy márkás üzletben. Hétfõn az új nadrágomban vidáman mentem dolgozni.

    Az irodában mappákat, iratokat rendezgettünk a kolléganõmmel, hajolgattunk egész délelõtt. 12.00 órától van ebédszünetem, ilyenkor el szoktam menni sétálni a városba, elintézek ezt-azt. Feltûnt, hogy a postán is és az utcán is minden ember mosolyog rám, ettõl még vidámabb lettem. "Milyen szép nap is van ma!"-gondoltam, mert csupa kedves arc mosolygott rám... Bementem a Rossmann-ba vásárolni, és lássatok csodát, ott is mindenki mosolygott. Egyik eladónõ odajött hozzám és sajnálkozva megkérdezte: "Tudsz róla, hogy a fenekeden ki van repedve a nadrág?" Váááááááá, gondolhatjátok! Teljesen ledöbbentem, és a fenekemhez kaptam: egy kb. 10 centis repedés volt középen a nadrág varrásánál! És én így sétáltam a városban legalább fél órán keresztül!!!

    Persze, utólagosan már értettem, hogy miért mosolyogtak az emberek (de senki nem szólt volna) Az eladó nagyon rendes volt, kölcsönadta a pulcsiját, amit a derekamra kötöttem, és úgy mentem vissza a munkahelyre...

    Persze, mérgemben felhívtam az üzletet, ahol a nadrágot vettem (borsos áron), ne tudjátok meg, mit kaptak akkor... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. augusztus 15. 23:29119.
    Új munkahely, magyarázok egy szintén új kollegának. Baromira nem reagál, és már sokadszor. Elunom, mondd csak Béla, te süket vagy? Igen. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. augusztus 15. 23:29118.
    erröl jut eszembe egy templomos story..igen,suli,énekkar fellépés minden..nagy téli ünneplös kabátom..semmi biztonságos zseb így hát telomat kézben fogtam..müsor vége,mozgolodtunk a koruson..és hát hohy hogynem kezemböl kicsusszan a telefon és szerencsére még mielött fénysebességgel zuhant volna vmelyik alant imádkozo néni-bácsi fejére elkaptam..azért hangja volt,amikor hozzáverödött "falhoz"vagy mi az...
    előzmény:
    puminé (7)
    2005-08-15  16:47
  10. 2005. augusztus 15. 23:26117.
    Én meg gyakoroltam csukott szemmel biciklizni, és nagyon meglepõdtem, mikor fellökött egy parkoló trabant.
    előzmény:
    Any103 (112)
    2005-08-15  22:46
  11. 2005. augusztus 15. 23:23116.
    Köntösben valami vacsorát fõztem, kedvesem meccset nézett. Nem is értem miért, de átnyúltam a láng fölött, ami belekapott a köntös ujjába. Ott álltam, lángolt a karom, kiabáltam, hogy tûz van babám, de semmi. Megint ordítok, hogy ég a fater, semmi. Végsõ elkeseredésemben elkezdtem a falra ugrálni, így oltva el a tüzet. Bemegyek a szobába, gondoltam még sem árt számonkérni a bajnokot, hogy ott hagy engem a lángokkal küzdeni, de õ csak mosolyog, és közli, hogy máskor ne filmekbõl idézzek, mert akkor azt hiszi viccelek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. augusztus 15. 23:08115.

    A régi ágyunk egy kihúzható kanapéágy volt, amin csukott állapotában remekül lehetett keresztbe heverészni, tévézgetni. A karfának támasztottam a fejem és a különbözõ nélkülözhetetlen használati tárgyakat (távirányitó, sütike, miegyéb) a karfán egyensúlyoztam. Persze aztán folyton levertem õket. Ez alkalommal is, és persze lusta lévén teljesen felkelni, elõször a karommal próbáltam átnyúlni a karfán (esélytelen), majd egész felsõtestemmel. Minek eredményeképp átbillentem a karfán, fejre estem, innen aztán se elõre-se hátra. Kiabáltam a páromnak, hogy húzzon már vissza, õ pedig, fetrengve a röhögéstõl elrohant a fényképezõgépért, hogy megörökitse ezt a felejthetetlen pillanatot...

    Álljon itt emlékül ez a fénykép mintegy elrettentõ példaképp...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. augusztus 15. 22:59114.
    Így én is jártam,ill.majdnem így...vonaton,csoportos utazás én nézelödök,volt o.társam telefonál...-persze én ezt nem tudtam-ö normál hangnem ben kijelentisik...én válaszolok megállapítására:wáo,nem mondod..??-azért pont így reagáltam,mert kb. egész nap zuhogott az esö...hát igen..csak abban reménykedem,h nem mondtam olyan,hangosan hogy meghallja...
    előzmény:
    agicica920 (67)
    2005-08-15  18:22
  14. 2005. augusztus 15. 22:57113.

    Talán már olvastátok más topicon az én messze legkinosabb történetemet. 19-20 évesen elkaptam valami fertõzést, amire a nõgyógyász hüvelytablettát irt fel. Bementem a gyógyszertárba, ahol csak akkor, csak az én kedvemért 4 pénztár elõtt kigyózott a sor. Sorra kerültem, szemlesütve odacsúsztattam a vényt. A néni hátrament keresni a gyógyszert, és hogy idõt spóroljon, hangosan kiabálta vissza az utasitásokat: háromszor egy nap tolja fel magának amilyen magasra csak birja, mindig mosson kezet elõtte... Azt hittem elsûlyedek!!!!

    A legújabb cikis sztorim most csütörtökön történt: két haverommal csatlakoztunk egy estére egy nagy keresztény táborhoz. Ahhoz a fajtához, ahol rövidnadrágos, fiúpólós lányok és konzervativ, szégyellõs fiúk vannak. Én már kinõttem ebbõl, de rájuk tekintettel a legszolidabb spagettipántos topomat vettem fel szilikonpántos melltartóval. Üldögélünk ott a két sráccal egy járdasziget szélén, mögöttünk a virágágyás. Az egyik be talált szólni nekem valamit, hát én egy gyors mozdulattal megfogtam a lábát és megpróbáltam beboritani a virágok közé. Sajnos a reflexei jók voltak és utolsó pillanatban belekapaszkodott a topomba, aminek következtében a szilikonpánt elszakadt, a melltartó lecsúszott... nem folytatom. Estére mindenki azt a történetet mesélte, amikor Krisztirõl letépték a melltartóját... Ebbe a táborba se mehetek többet...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. augusztus 15. 22:46112.
    sziasztok!ezek klasszak-ha szabad ilyet mondani-nekem is van jó pár ciki storym...
    Bolondballagás..barátnõmmel megyünk haza..-kissé talán feltûnõen-beszélgetünk..én épp a park felé nézek,közben persze haladunk.aztán egy figyelmeztetésnekalig mondható figyelmeztetés töle:-Anita! és ránézek kérdö tekintettel a következõ pillanapban rájövök,hogy egy biciklizõ néni közeledik felém fénysebességgel..én félreállnék..de már késö..szerencsétlen nénit elütötten..bocsánatkérésem után haladtunk hazafelé..Judy röhög rajtam-az együttérzö-de vigasztal,hogy úgyse futok össze mlég egyszer ezzel a nénival..másnap polg.mesteri hivatal,ühyintézés..és kivel találkozok..hát persze hogy a nénivel...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_595239
    Torolt_felhasznalo_595239
    2005. augusztus 15. 22:41111.
    Nagyon jó topik

    Van nekem is néhány égésem, eszembe is jutogattak sorba, olvasván másokat

    Isten háta mögötti kisfalu köpködõs, kizárólag férfiak által látogatott kocsmája - vmi biciklitúrán vagy hasonlón keveredhettünk be a barátommal ketten. Jól megbámult mindenki, hogy egyáltalán hogy veszem a bátorságot belépni... Kólát kértem, de nem szerettem túl szénsavasan. Általában a barátom rázta fel az üveget, de õ kiment pisilni, így magam vettem kézbe a dolgot: jól felráztam az üveget, majd próbáltam befogni hüvelykujjal és kis résen kiengedni a szénsavat, ahogy a barátom szokta... csak azt nemn vettem számításba, hogy kicsit nagyobb keze volt, mint nekem, az én hüvelykem az üveg szájának a felét sem, takarta el... egyetlen üveg kólával sikerült vagy 30 üveges szemû pasit körbelocsolnom, nem maradt szárazon senki ráadásul kínomban hangosan nevetni kezdtem... aztán menekültünk
    előzmény:
    be_toys (1)
    2005-08-15  16:13
  17. 2005. augusztus 15. 21:54110.

    Sörözõben dolgoztam. Kint tettem vettem a teraszon, amikor egy állat pasi haladt el mellettem. Mélyen a szemembe nézett, majd sétált tovább. Én, a jól nevelt, megfordultam utána, hogy szemrevételezzem a fenekét, de közben haladtam tovább, és ahogy az lenni szokott, nekimentem egy asztalnak, elestem felborítva egynehány kertibútort, nem kis csörömpöléssel. Pasi visszanéz, én a földön keresztbe teszem a lábam, kecsesen intek, és mosolygok.

    Õ is röhög.

    A sörözõ a Bajcsyn van, alig jár arra valaki.

    előzmény:
    sa.gabi (107)
    2005-08-15  21:43
  18. 2005. augusztus 15. 21:48109.
    Ez nagyon jó.
    előzmény:
    Twisk (108)
    2005-08-15  21:45
  19. 2005. augusztus 15. 21:45108.

    Sziasztok!

    Évekig ugyan annál a hentes házaspárnál vásároltam. Kedvesek, rendesek készségesek voltak. Jól konzervált ötvenesek, felnõtt gyerekekkel. Jött a reform-koszt, a baromfihús, és úgy alakult, hogy sokáig nem mentem hozzájuk. A minap újra megjelentem náluk. Az asszony feltûnõen jól nézett ki, smink, frizura stb. Jó fej akartam lenni és megkérdeztem: csak nem cserélte le az urát?

    Mire a válasz: köszönöm kérdését, így is lehet fogalmazni. A férjem fél éve meghalt. Nagggyon gyorsan kotródtam ki a boltból!

    előzmény:
    levelebeka (104)
    2005-08-15  21:34
  20. 2005. augusztus 15. 21:43107.
    A vicces butasdágaimat én is elkezdtem olvasni, de már fáj a hasam a röhögéstõl! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_993814 (105)
    2005-08-15  21:40
  21. 2005. augusztus 15. 21:42106.

    A kedvenc szomszédommal (mondhatni barátn&otilde történt nemrég.

    gondolta felhívja a párját, hogy merre jár.Épp elkezd kicsöngeni a telefon, amikor hallja, hogy csörög a szobában a párja telefonja.Beszalad a szobába, felveszi & beleszól, hogy egy pillanat. Csak ezután esett le neki, hogy saját magával beszélt.

    előzmény:
    levelebeka (104)
    2005-08-15  21:34
  22. Torolt_felhasznalo_993814
    Torolt_felhasznalo_993814
    2005. augusztus 15. 21:40105.
    Egy szuszra végig olvastam az itt ajánlott Vicces butaságaim topicot, és szívbõl ajánlom azt is, és az ott ajánlott Röhögjünk magunkon-t is mindenkinek, aki nevetésre vágyik!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. augusztus 15. 21:34104.

    Ez 10 perce történt. Párom és egy barátunk kimentek a szigetre. Az elõbb kapok egy sms-t az illetõ barátunktól, hogy ki mentem.

    Válasz: Miért, hova és honnan.

    Õ: hát ide ki.

    Én:Ki a szigetre, vagy ki a szigetrõl?

    Õ:  A szigetre.

    Én: Ez azért is meglepõ, mert oda indultatok Biztos nekem akartad ezt írni?

    Õ: Nem.

    előzmény:
    sa.gabi (103)
    2005-08-15  21:10
  24. 2005. augusztus 15. 21:10103.

    Sziasztok!
    Jókat röhögök itt rajtatok!    Bocsi érte!

    Kb 10-12 éves lehettem, amikor apukámmal sétálni voltunk. Éppen egy felállványozott háznál jártunk, amikor apu megláttot a lábaim elõtt egy jó nagy rakás sz@rt. Lökött rajtam egyet, hogy ne lépjek bele. Így az állvány oszlopáról pattantam vissza. Homlokomon jó nagy púp keletkezett. (egyébként én is láttam az elõttem heverõ "témát".

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_388543
    Torolt_felhasznalo_388543
    2005. augusztus 15. 20:27102.

    Egy ismerõsömékkel történt, falura költöztek, kimentek hétvégén, és kiderült, hogy nem jó a wc, az egész kagylót ki kell cserélni, mert úgy ereszt alul, hogy használhatatlan. A férjnek nem volt mit tenni, kiszerelte a helyérõl. Visszarohantak a városba, hogy az Obi ilyenkor még nyitva van...nem sikerült, már bezárt. Hazamentek. Kínjukban bekopogtak pár ismerõshöz, nincs-e véletlenül egy fölös wc-kagylójuk, és mit ad Isten, az egyik helyen volt. Mivel lakásfelújítás volt, és a régit még nem vitték el a kukások, kinn volt az udvaron. De szabadkoztak, hogy nagyon-nagyon mocskos, elhanyagolt, stb. Nem számít, nagyon örültek neki, a férj hazavitte, és kb. 4 óra hosszat (nem én találom ki, tényleg ennyit mondtak!!) csutakolta, hogy megszabadítsa a víz-és egyéb kövektõl...:-((((((

    Végre sikerült, úgy-ahogy kinézett, nem volt már szaga, és akkkor ......., kiderült, hogy nem illik bele az elõzõ helyére...:-((((((

    Úgyhogy visszavitték és szépen megköszönték a kifényesített wc-kagylót.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top