Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ciki sztorik

be_toys
Létrehozva: 2005. augusztus 15. 16:13
Történt már veletek ilyen?

Általános iskolás koromban nagyon hiú voltam, bepréseltem magam a szûk blúzomba. Tanárnõ hívatott az ellenõrzõ beírás miatt, kiértem a tanárnõ elé és lehajoltam -pikk-pikk-pikk- a blúzom gombjai szétpattantak és teljes meztelenség tárult eléje.

Középiskolás koromban:
A padtársam kért radírt, én meg vadul kotorásztam a táskámban majd gyorsan a kezébe nyomtam...rámnézett nagy szemekkel és vigyorgott: Tampon? 8 bordázatú és biztosan jónedvszívóképességû...
  1. 2005. augusztus 18. 17:24151.
    Egy nem sokkal azelõtt megismert fiú meghívott magához ebédelni. Ebéd után viszont annyira eltelítõdtem, hogy nagyon rosszul lettem, de nem wc-re kellett mennem, csak nem bírtam mozdulni. Muszáj volt szólnom neki, hogy le kell dõlnöm egy kicsit (már ez elég kínos volt). Bementem egy üres szobába, ahol sikerült elaludnom, és amikor felébredtem láttam, hogy két órát aludtam!  Alig mertem kimenni a szobából de aztán láttam, hogy a rám való várakozás közben szépen õ is elaludt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946350 (27)
    2005-08-15  17:27
  2. 2005. augusztus 17. 20:32150.
    Hát ez jó    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180227 (148)
    2005-08-17  19:36
  3. 2005. augusztus 17. 19:40149.
     szuper!:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180227 (148)
    2005-08-17  19:36
  4. Torolt_felhasznalo_180227
    Torolt_felhasznalo_180227
    2005. augusztus 17. 19:36148.

    Tudom ezt is überelni, életem egyik legjobb sztorija.

    A kislányom 41 hét után sem akart megszületni, én már napok óta dekkoltam a hülye nagy hasammal a kórházban, gyerek sehol. MÁr azt mondogattam, ez a kölök a hasamban fog érettségizni. Az köztudott, hogy szexuális felizgulástól megindulhat a szülés, mert az izmok úgy reagálnak a dolgokra a terhesség utolsó felében, mintha a fájásokra készülnénk.

    Így bevett módszer a fájások és a szülés megindítására, ha megkérik a kismamát (persze felmûszerezve, szülésznõi odafigyeléssel), hogy ingerelje magát úgy, hogy a mellbimbóját simogatja. Na nálam ez sem mûködött, pedig kötelezõen naponta kellett mennem én úgy hívtam: cicibizergára.

    A barátnõmnek akartam írni az alábbi sms-t: "már megint itt ülök és javában bizergálom a cicimet, már annyira elegem van ebbõl, hogy csak na" - és ezt az sms-t gyönyörûen elküldtem......... a telcsi telefonkönyvében a barátnõm felett lévõ számra, aki egy háromgyerekes szolíd családapa, mindamellett az ügyfelem.  

    Felhívtam azonnal (asszem vasárnap este volt már), hogy egyrészt ne nézzen nagyon hülyének, másrészt az ebben a pillanatban érkezõ sms-emet kérem azonnal törölje, nem neki szól. Hát ki tudja elolvasta-e, tény, hogy a mai napig kínos, ha találkozom vele.  

     

    előzmény:
    Désirée (147)
    2005-08-17  16:20
  5. 2005. augusztus 17. 16:20147.
    Eszembe jutott még egy! Kórházban voltam, mûtétre vártam, és életemben elõször szembesültem azzal a megalázó magyar kórházi szokással, hogy pucérra kell vetkõzni, felmászni a hordágyra vagy mi a fenére, amivel a mûtõbe szállítanak, mindezt persze a hordágyat tologató mûtõsfiú szeme láttára. Ez már a mûtét elõtti napon kiderült, kicsit kiakadtam, és sms-ben elpanaszoltam egy barátnõmnek. Viszont õ idõközben új telefont vett, a régi számát a pasija  használta.  Még vissza is írt a srác, hogy ez izgi, de ki vagyok? De az én telefonkönyvemben még a csaj nevén volt a szám, így nekem akkor sem tûnt fel! Csak mikor aztán a lány felhívott. Hú, de égtem! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. augusztus 17. 10:19146.
    Forró nyári nap, 20 éves kölykök voltunk, a tassi bányatavaknál ökörködtünk. Olyan volt a part, hogy kb. 3 méternyit meredeken szakadt le, és alatta már víz volt. Nosza, milyen jó terep, a fiúk kerítettek valahonnan egy deszkát, betoltuk a víz fölé az egyik végét, a Wartburggal ráálltunk a másik végére és már kész is a trambulin. Azon versenyeztünk, hogy ki bír bénábban a vízbe ugrani. Az egyik srác kitalálta, hogy õ úgy fog ugrani, hogy felugrik a levegõbe, fenékkel visszaérkezik a pallóra és utána egy elegáns csukafejessel ugrik a vízbe. Igenám, csak azt nem vette számításba, hogy a deszka kb. 5 cm vastag volt és kicsit sem volt rugalmas. Úgyhogy a srác szaladt, felugrott, fenékkel ráérkezett a deszkára, majd mint fáradt õszi légy lefordult róla. Ráadásul úgy érkezett a tó partra, hogy a fél méteres homokrészen volt a teste, a feje pedig nyakig a víz alatt. A parton hirtelen dermedt csönd támadt (én biztos voltam benne, hogy kitört a nyaka), aztán egyszercsak elkezdett nyöszörögve feltápászkodni, akkor mindenkibõl egyszerre tört ki a röhögés körben a parton, mert nagyon suta látvány volt az egész mutatvány. Azóta is emlegetjük, mint Fecó buta ugrása. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. augusztus 16. 17:56145.

       

    A kinai piacon jártam így, igaz , ott csak 4 vigyotgó kínait találtam!

    előzmény:
    kószáló (144)
    2005-08-16  17:48
  8. 2005. augusztus 16. 17:48144.
    Erzsébet körúti falatnyi boltocskában akartam fehérnemût venni és bementem az utca oldalán levõ kis próbakülkék egyikébe, ami úgy volt kialakitva, hogy anyag volt körbe-körbe, mert csak az választotta el egymástól a fülkéket és az takarta a kirakatüveget is. A mellettem levõ fülkében a hölgy azonban tévedésbõl rossz irányba akart kimenni és elrántotta a kirakatüveget takaró anyagot - elõlem is!! Egy pillanat alatt ott álltam fehérnemûben az Erzsébet körúton!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. augusztus 16. 17:34143.
    Kinyitotta zárastul, tokostul...
    előzmény:
    agicica920 (139)
    2005-08-16  17:23
  10. 2005. augusztus 16. 17:34142.
    10 fehér pucér nõi segg...
    előzmény:
    *Pöszke (141)
    2005-08-16  17:30
  11. 2005. augusztus 16. 17:30141.
    Hi-hi, errõl még egy.:
    Bulgárián utaztunk keresztül, ami ugye nem a szép WCrõl híres..Megálltunk a célhelység annyira undorító volt, hogy csak na.Csoportvezetõ:Ezeken z utakon nem jár senki, közvilágítás sincs, a fiúknak hátraarc, a lányok guggoljanak a busz mellé.Meg is történt, amikor, mint a filmekbengyszerre 15 autó húz el, megvilágítva ezzel 10 fehér, pucér nõi segget..Hát sírtam a röhögéstõl...
    előzmény:
    be_toys (1)
    2005-08-15  16:13
  12. 2005. augusztus 16. 17:25140.

    Mai zsenge:
    Édeapám egymegváltozott munkaképeségûeket folalkoztató égnél munkaügyis.Múlt héten felvettek egy vak takarítónõt.(na, már ez is mókás).Nem takarított elég alaposan, apu odhívja, rámutat egy polcra:Nem látja milyen koszsos?
    Nõ:Nem kedvesem, nem látok..

    Apu égett mint a ronygy, még új a helyen, és mindig elfelejti..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. augusztus 16. 17:23139.
    Kirándul a család.Egy idõ után megálltunk egy helyen,elintézni "folyóügyeinket".Miután kijöttem az épületbõl,figyelmeztetem a sógoromat,a wc ajtaja nehezen nyílik,kicsit erõsebben kell megnyitni.Hát,Õ kinyittotta,zárastól,tokostól,mindenestõl,miközben odabent a férjem "nagydolgozott".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_265441
    Torolt_felhasznalo_265441
    2005. augusztus 16. 16:54138.

    Hajnyíróról jutott nekem is eszembe egy jó!

    Tesco-s havi nagy bevásárlás, 999-ért hajnyíró. ennyiért ugye nem szabad ott hagyni. bár rágódtunk rajta, végülis mi baja lehet, max. annyi, hogy nem vág, naésakkormivan?! max. nem ezzel vágjuk le a párom haját. csak arra egyikünk sem gondolt, hogy ez a roppant jó termék ilyen tulajdonsága késõbb is megmutatkozhat, nemcsak a nyírás elején.

    a páromnak akkoriban rendesen megvolt már nõve a haja. én meg neki álltam nyírni. igen ám, de bekrepált a kis masina. a párom félig lenyírt hajjal ült ott és jajveszékelt, hogy hagyjam abba, mert kitépi az összes haját a gép. így hát abbahagytam, de a haja továbbra is ott volt. félig.   másnap mentünk a szüleimhez ebédre, tehát így nem maradhatott.  a géppel olyan kicsire nyírtam, hogy ollóval nem tudtam volna már így befejezni. mit kell ilyenkor tenni?! vissza a tescoba. a storyhoz hozzátartozik, hogy szombat este mentünk el vásárolni, és mire a kipakoláson túl voltunk, meg ugye a "félig hajnyíráson", addigra már volt 11 óra. a drága visszament az uccsó busszal. a pipától hót vörös fejjel keresett egy eladót, elõadta neki mi történt. az eladó furcsán nézett rá, mire megkérdezte, hogy ugye nem akarja, hogy levegye a sapkáját (mert persze volt esze, abba ment a tescoba)   . mire az közölte, hogy persze nem tart rá igényt, kicserélték a nyírót egy szó nélkül. mivel az uccsó busz régen elment, szegény hazáig gyalogolt. szóval éjfél-félegy körül megérkezett a kicserélt géppel. mivel reggel már nem akartunk ezzel szórakozni (okulva a korábbiakból), nekiálltam még frissiben lenyírni. mondanom se kell, ez a nyíró se bírta sokáig.    de mivel már nem volt busz, így valahogy leszenvedtük a maradék hajat. a nyíró azóta is a polcon áll.   úgy látszik ezeket csak "félfejre" tervezték.

    előzmény:
    *Pöszke (72)
    2005-08-15  18:31
  15. 2005. augusztus 16. 16:02137.
    Mai napig nem felejtem el, mikor egyszer tél végén jöttünk hazafelé a fogszabályozóstól anyukámmal. Elõtte nagy havazás volt, a járdán összekotort hókupacok voltak, amik már jó keményre volak fagyva. Az én anyukám felállt az egyik tetejére és onnan kémlelte, hogy jön-e a troli. Már ácsorgott ott pár perce, a nap meg sütött szépen, gondolom megolvadhatott alatta a hóbucka, lényeg az hogy egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy anyukám eltûnt szemmagasságból, majd seggencsúszva beszánkázott az épp a megállóba érkezõ trolibusz ajtajába. A rókaszõr kucsmáját tovagurult az utcasarkon... Összeszedtem, a kucsmát is, meg anyukámat is és hazáig nem bírtam abbahagyni a röhögést.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. augusztus 16. 16:02136.
    Ez a 29-es hsz. nagyon de nagyon tetszett!!    
    előzmény:
    katatonia (29)
    2005-08-15  17:33
  17. 2005. augusztus 16. 16:01135.

    Az egyetemen az egyik féléves tárgy keretében terepméréseket kellett végeznünk. Az egyik kis faluban találtunk egy kis házikót, ahol valamelyik kis egyház logoja volt. Barátnõmmel elkezdtük kapásból ócsárolni az "agymosó szervezeteket" és a szektákat.(saját vélemény). Természetesen kiderült, hogy a tanár aki velünk volt egy ilyen kis egyház tagja.

    Volt egy fizika tanárom akinél a félévi vizsgám mindig 0,5 vagy 1 ponton múlott. Valahogy sikerült mindig úgy javítania. Éppen az egyik vizsga napján a buszon jó hangosan elõre felpaprikázva tálaltam egy haveromnak, hogy megint semmi értelme az egésznek, meg milyen szemét, hogy szubjektívan, szimpátia alapján osztályoz. Természetesen mögöttem állt. Megkocogtatta a vállam és kedvesen megkérdezte, hogy: Ugye hozzám jön vizsgázni? Elég kellemetlen volt a szituáció. Gondoltam kész, elszállt a félévem, de csodák csodájára aznap átengedett!!!! 

     

    előzmény:
    be_toys (131)
    2005-08-16  15:48
  18. Torolt_felhasznalo_414458
    Torolt_felhasznalo_414458
    2005. augusztus 16. 15:57134.
    ez jó
    előzmény:
    RJudi (133)
    2005-08-16  15:53
  19. 2005. augusztus 16. 15:53133.

    Még egy fõzõs, ezúttal a hugom adta elõ  

    Néha szokott magának csinálni levest, kockából, jó sok tésztával. Mindig egy pici edényben rakja fel, fél liter víz, bele a kocka. Amikor felforrt, belerakta a cérnametéltet, amit nem akart összetörni, hogy hosszú maradjon. Ebbõl kifolyólag a vége kilógott az edénybõl. Gondolta nem baj, majd az alja, ami a vízbe ér, megpuhul és akkor beletuszkolja az egészet. Igenám, de addigra a kilógó száraz tészta szépen meggyulladt...  

    Igencsak csodálkozva vettem észre az elszenesedett maradványokat a tûzhelyen  

    előzmény:
    RJudi (132)
    2005-08-16  15:49
  20. 2005. augusztus 16. 15:49132.

    Fõzés: leendõ sógorom úgy döntött virslit fõz... Fel is tette fõni, aztán fogta magát és visszaült a számítógéphez a stratégiai játék elé. Aztán egyszer csak arra eszmélt, hogy gomolyog be a füst a szobába... 

    A párommal kb. 3 órával késõbb értünk haza, még mindig füst volt a lakásban, pedig azóta szellõztetett!! Na, és az a szag!!!

    Természetesen az edény feketére sült virlsivel együtt a kukában landolt  

    Szegény anyósom este 10 körül ért haza, és még nekiállt kimosni az összes függönyt, meg lemosni a beépített szekrényeket az elõszobában, hogy ne legyen annyira büdös a lakás.

    Egyébként szekrény nyitásra még 2 hét múlva is mellbevágó volt a szag!! 

     

    előzmény:
    niczi (127)
    2005-08-16  15:05
  21. 2005. augusztus 16. 15:48131.
    Ilyen hasonló történt anyukámmal...
    Nagymamám kereste mindenhol a pénztárcáját...anyukámat vádolta azzal, hogy ellopta...anyukám hiába bizonygatott...veszekedéssel telt a nap...
    Este beletörõdött...elkezdett vacsit fõzni a nagyi, elõvett egy mirelit borsót...nem borsó volt a kezében, hanem a drágalátos pénztárca!!
    előzmény:
    sa.gabi (128)
    2005-08-16  15:20
  22. Torolt_felhasznalo_414458
    Torolt_felhasznalo_414458
    2005. augusztus 16. 15:45130.

    Ez is inkább vicces

    Anno 5 éves lehetett az öcsém, mikor anyukám szólt neki: dond ki a zoknidat a SZEMÉTBE

    A gyerek kidobta, délután meg jött a meglepi Mért nem a szennyesben van... na vajon?

    előzmény:
    csilluci (129)
    2005-08-16  15:29
  23. 2005. augusztus 16. 15:29129.

    Sziasztok!!

    Nagy örömmel olvastam végig a topicot  

    Az én storym nem nekem, hanem inkább a szakközepes osztályfönökömnek volt eléggé égö. Ö volt a tesi tanár és mint minden órán éppen valami baromsággal kínzott bennünket. Konkrétan akadálypálya, zsámolyok közötti ugrálás. Persze a csajok közül néhányan rendre orra buktak. Tanár úr persze beszólt, hogy mit bohóckodtok????? majd én megmutatom, hogy hogy kell csinálni. Ugye nem kell mondanom, hogy megbotlott és óriásit terült a tornaterem közepén. Elöször dermedt csend, aztán az egyik csaj beszólt, hogy Tanár Úr mit bohóckodik??? Ekkor mindenki elkezdett hahotázni, szegény ürge meg égett, mint a rongy. Ez elsöben volt, de még a szalagavatónkon is kifiguráztuk az esetet.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. augusztus 16. 15:20128.
    Ilyesmi nálunk is volt. Anyu egy idõben égen -földön kereste a konyharuhát, de sehol nem találta. egy idõ után belenyugodott a dologba. Eljött az idõ, hogy a mélyhûtõt le kellett olvasztani, takarítani.  Alegalsó fiók háta mögött, mi volt? Az elveszett konyharuha. Hogy hogyan került oda?!
    előzmény:
    niczi (127)
    2005-08-16  15:05
  25. 2005. augusztus 16. 15:05127.

    Elfogytak a ciki sztorik? Na ne!  

    Ez múlt héten történt otthon, bár annyira nem ciki, inkább vicces: anyukám krumplit akart fõzni, berakott kb. 2 kiló krumplit egy fazékba, aztán leültünk tévét nézni. Fél óra múlva eszébe jutott, hogy hoppá, õ nem engedett vizet a krumplira és nem is tette oda fõni. Mondtam, hogy nem baj, mindjárt kimegyek, és megcsinálom. Igenám, de sehol se találtam a krumplis fazekat...kiderült, hogy anyu visszatette a helyére a szekrénybe, teli krumplival  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top