Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Keresztszemes társaság

MSMacska
Létrehozva: 2002. október 3. 09:55
Kedves keresztszemezők!
Az október 2-án megjelent számon felbuzdulva szívesen szerveznék vagy lennék tagja egy (budapesti - vagy országos, virtuális) kézimunkázó, keresztszemes körnek. Rendszeresen összeülhetnénk, mintákat cserélhetnénk, dumcsizhatnánk, stb. Akinek van kedve, írjon, és megcsináljuk!

Üdvözlettel: MSM


Az előbbi pár sor már sokunkat megtalált, hisz ma már sok-sok tagból álló csapat (társaság) lettünk. Az évek alatt kialakultak szabályaink, amit kérünk hogy olvass el itt...Szabályzat!


  1. 2010. szeptember 21. 22:53172951.

    Tovabbi ket kep Loch Ness-sel kapcsolatban, a harmadik mar Skocia "fovarosa" Edinburgh.

     

    Nekem szerelem volt elso latasra, el tudnam kepzelni, hogy ott eljek, meg akkor is, ha en "videki lany vagyok".

    A kastely itt is gyonyoru allapotban van, mindenfele kiallitasokkal es a Skot koronaekszereket is itt orzik. Sajnos az ekszereknel fenykepezni nem lehetett igy be kell ernetek a szavammal: gyonyoruek!

     

    Minden nap 1 orakor elsutik az agyut a varban. Sajnos ezt lekestuk, mert elvacakoltuk az idot az indulasnal es a vegen a varosban bedugultunk.

    Az agyusutesnek sokkal prozaibb oka van, mint nalunk a deli harangszonak: egyszeruen csak az idot tudatja a tengereszekkel es a varos lakoival. Es miert pont 1 orakor lonek???? Ra nem jottem volna magamtol(igaz nem is vagyok skot :-)

    MERT AKKOR CSAK 1 LOVEGET KELL ELHASZNALNI!!!! Ellenben a 12 oraival, ami ugye 12 lenne....azt hiszem nem csak a magyar lelemenyes nep.

     

    Amint beertunk a varosba, azonnal egy kezimunka bolttal talaltuk magunkat szemben. Parom unszolasara bementunk es vettem is magamnak egy kis xszemes keszletet, skocia cimernovenye a bogancs(Thistle) van rajta. Sajnos meg nem fotoztam le, majd mutatom. Semmi extra, de ha kivarrom, szep emlek lesz.

    Skociat egyebkent Land of the thistle-nek is hivjak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. 2010. szeptember 21. 22:36172950.

    Es akkor most kozeledjunk Loch Ness-hez. Ez a viragokbol krealt varacska mar a to szomszedsagaban van es Urquhart varat testesiti meg, melynek romjai a to partjan allnak(arrol is lesz kep).

    Loch Ness egyebkent gyonyoru, a helyiek termeszetesen tovabbra is hisznek Nessie letezeseben, radarokkal kutatjak allandoan a tavat, Nessire vonatkozoan vajmi keves sikerrel.

     

    Vize allitolag ihato, bar jeghideg(nem kostoltam meg, kinek kell egy virtustanc nyaralas alatt???)

    Soha nem fagy be, barmilyen hideg is a tel, es hihetetlenul sotet szine van az aljan levo lerakodasok miatt.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  3. 2010. szeptember 21. 22:26172949.

    Sziasztok!

     

    Mindenkinek koszonom, hogy megoszthatom a kepeinket, tudjatok igy az igazi. Mert mit er az egesz, ha nincs kinke megmutatni es meselni rola?

    Khajni80: 1 hetet toltottunk Skociaban, de mi Angliaban elunk(Cambridge mellett). Szoval ki nem kellett jonnunk, de igy is jo 10 oras autout volt.

     

    Lizy neveben koszonom a bokokat, igen, jovo honap 23-an 1 eves lesz(jeles napon szuletett). Mar szepen jar, sot szalad, ha van akinek eppen birja a dereka es setaltatja. Van 7 fogacskaja, es ha jol lattam a 8.-is bujoban van.

    Hala Istennek egyaltalan nem latszik meg rajta, hogy 5 hettel korabban erkezett, sot! A 10 honapos felulvizsgalaton a vedono el volt ajulva, hogy milyen szepen ul, poharbol(!) iszik es azt mondta, hogy olyan magas, amilyent a korahoz viszonyitva O meg nem latott. Szoval nem az en magassagomat orokolte!

     

    No akkor meg tobb kep: Glasgow-itt sajnos nem toltottunk tul sok idot, tulajdonkeppen csak a Kelvingrove Art Gallery and Museum-ot neztuk meg, el is ment vele a nap. A festmenyektol kezdve az egyiptologiai kiallitason at az allatvilag leg...-jeiig minden van. Csatolom a vilag legnagyobb kagylojat(Lizy siman kadnak hasznalhatna!) csak mert tudom, vagyunk paran kagylo maniasak.

    Eredetileg a kozlekedesi muzeumot szerettuk volna megtekinteni, ugyanis ott egy Trabant is ki van allitva es meg szerettem volna mutatni Adriannak, milyen is az. Nekunk Trabi volt az elso kocsink.

    :-) Sajos zarva voltak, majd jovore nyitnak ki ujra, de mar egy uj helyen. Nem vartuk meg....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  4. 2010. szeptember 21. 20:14172948.

    Most már jó lenne az újságárusoknál is megvenni,hisz már 21-e van,s lassan vége a szeptembernek.... (jó lenne ha az újságban a következő szám tartalmához azt is odaírnák,hogy mikor fog megjelenni)

     

    Más:Esküvőre gyűrűpárnára milyen mintát ajánlanátok?Jövő nyárra tervezzük,s szeretném én megcsinálni.

    előzmény:
    Viki67 (172944)
    2010-09-21  18:33
  5. 2010. szeptember 21. 19:51172947.

    Dusmus gyönyörű helyeken jársz 

     

    Nagyon szép dolgokat csináltok 

     

    Belinda a tigris különösen tetszik, annyira egyedi lett így a táskád, és nagyon jók a színei is.

     

    Lili ha gondolod holnap elküldöm thomast. Van másmilyen is készen a gépemen, ha gondolod.  

     

    Na én meg az elütéseim, természetesen inspirált.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. szeptember 21. 19:42172946.

    Sziasztok 

     

    Nagy nehezen hazaértem.

     

    Gyógyulj meg mielőbb Lili, küldök hozzá egy kis gyógyteát 

     

    Szász Endre igen, egy könyvből vettem a mintát, beszkenneltem, és van egy progim, azzal megcsináltam. Megadtam a méreteket és hogy milyen sűrűségű anyagra és mekkorára szeretném, és már kész is volt. Ezután már csak fel kellett rajzolni az anyagra és kivarrni.  

    16-os Aida vászonra csináltam és olyan 70X80 cm-res lett. DMC gyapjú hímzővel varrtam. Így nagyon sűrű, szóval csak fél x szemes az egész. 

    Pár éve egy erdélyi hölgynek volt kiállítása, nála láttam gyapjúval hímzett képeket, ez ispirált. Illetve még az hogy nagyon szeretem Szász Endre fekete fehér képeit.

    Van egy másik is készülőben, de azt sose kérjétek rajtam számon. Valamelyik nap csinálok róla képet, iszonyat nagy, sose lesz kész. Csak a rajzolás 1 hónapig tartott.  

    előzmény:
    eszterlili (172929)
    2010-09-21  07:23
  7. 2010. szeptember 21. 19:41172945.
    Az előfizetők mindig a megjelenés előtt kapják meg.Ha lenne már, arról valószínű, én is tudnék.Nálunk sose kapkodják ela kiosztást, meg van úgy, hogy össze vissza jelenik meg.Néha elsején, néha 7.-én.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  8. 2010. szeptember 21. 18:33172944.
    Már  réges-régen meghozta a postás. több mint 2 hete.
    előzmény:
    m1aya3 (172943)
    2010-09-21  17:29
  9. 2010. szeptember 21. 17:29172943.

    Sziasztok!

    A szeptemberi keresztszemes magazin megjelent már?Nekem az újságárus azt mondta hogy még nincs....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  10. 2010. szeptember 21. 17:19172942.

    Lányok!

    Segítség kellene.Belindától megkaptam az arab nőciket,de kettőnek (ametiszt és a türkiz) nincs meg a fonalak fajtája és számai.Ha valakinek meg van szánjon meg és küldje el nekem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  11. 2010. szeptember 21. 17:17172941.

    Sziasztok!

     

    Megmaradok, az már valószínű, de még elég a bajom.Ma az úszásnál ott felejtettük a dioptriás úszószemüvegünket.Szerencsére utánunk hozták...

    Ha már az abc-nél tartottatok:Nekem is lenne egy kérdésem.A pici paci rajongó, tudtok valamilyen lovacskás abc-s képet?Lovakról már sokat összegyűjtöttem, abból tudok hímezni, de elgondolkodtam az ilyen abc-n is.Néztem a neten, de nem találtam még.Megköszönném.

     

    eszterlili 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  12. 2010. szeptember 21. 16:29172940.

    Sziasztok Lányok!

    Nagyon szép dolgok készülnek mostanság!

     

    Dusi!

    IGEEEEENNNNNNN! Akarunk ilyen szép képeket nézegetni! Csak nyugodtan töltögess! Lizi nagyon soka nőtt, és gyönyötű! Lassan 1 éves lesz! Ugye?

     

    hegega!

    Tudnál valami képet csatolni mi is lenne az az ABC? Hátha könyebb lenne keresgélni!

     

     

    Legyen szép napotok!

    előzmény:
    hegega (172937)
    2010-09-21  14:35
  13. 2010. szeptember 21. 16:18172939.

    Hát lányok az ígért kép elmarad. A gép teljesen befuccsolt.

    Próbálok valakitől kölcsönkérni egy fotó erejéig.

    Addig is böködjetek szorgalmasan.

    Nálunk most vírus invázió van!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  14. 2010. szeptember 21. 15:25172938.

    Az egész táskát én varrtam,béléssel,belső zsebbel együtt.

    Ez pedig a legutolsó termés.Annyi fonal van a készlethez hogy még egyet kivarrhatnék belőle.

    előzmény:
    khajni80 (172935)
    2010-09-21  14:09
  15. 2010. szeptember 21. 14:35172937.

    Sziasztok!

     

    Görög ABC betűihez kérnék segítséget. A neten is próbáltam már több helyen, de sehol sem találtam. Tud valaki segíteni?

    Előre is köszi!

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  16. 2010. szeptember 21. 14:12172936.

    Eszterlili!

     

    Gyógypuszikat küldök a betegnek! Gyógyulj meg hamar!

    előzmény:
    eszterlili (172929)
    2010-09-21  07:23
  17. 2010. szeptember 21. 14:09172935.

    Sziasztok Lányok!

     

    Cicirii! Üdv közöttünk,nagyon helyes  a takaró!:D

     

    Belinda! Köszi egy élmény volt! De tényleg ez a tigris annyira tök szuperül illeszkedik a táskához.És GYÖNYÖRŰ!! A  táskát is te készítetted?

     

    Lujzi! Várom a a horgászóst befejezve,eszméletlen gyorsan haladsz ám!:D Nekem nem halad a nőm,gyerekeim egy hete tombolnak:))))

     

    Dusmus! Akarjuk igen!!! Sárgulok az irigységtől amiért ilyen szép helyeken jártatok.Meddig voltatok kinnt?

     

    Ngm! Tök régen voltál! A bambulós történet nekem is ismerős...........

    Minden este úgy ülök le,hogy na majd ma hímzek csomót,de aztán mire odakerülök,olyan fáradt vagyok,hogy összefolynak a lukak és minden este megfogadom,hogy  akkor majd holnap........................

    Annazsofia te is rég voltál itt!:D

    Bocsi a hosszú hsz-ért!

    előzmény:
    cicirii (172917)
    2010-09-20  16:15
  18. 2010. szeptember 21. 11:33172934.

    Sziasztok!

     

     

    Nemtudom mi van a gépemmel, nem enged hozzászolásoknál, ha rákattintok a válaszra vagy póbáltam a privtre is nem engedbe.

    meg nagyon lassu lett, ha nyilalal nézni, olvaSNI SZERETNÉM A hazzászolasaitokat nem megy.

     

    tegnap is akartam váaszolni, utolag mindenkinek sok szépet feltettek,

    teszik a tigris az ágytakaró, az órát nem tudtam felnagyitani.

    Majd utólag végig nézek mindent mert szeretk gyönyörködni a munkáitokba.

    A gyengélkedőknek jobbulást.

    Sziasztok.dóra

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  19. 2010. szeptember 21. 11:30172933.

     

     

    Sziasztok!

     

    Apa itthon volt egy hétig, így nagyon sokat tudtam böködni!

    Sajnos ma már ment dolgozni! :(

     

    Mutatom a horgászt, már csak a szakálla van és a kontúr.

    A szakállára mohair-t írt, vettem ilyen fonalat, de egyszerűen nem jó!Így most szomorú vagyok!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  20. 2010. szeptember 21. 11:24172932.

    Sziasztok!

     

    Mostanság olvasó üzemmódban vagyok, de nagyon tetszenek a feltett képek, szóval, gondoltam itt az ideje, hogy írjak :)

    Elkészült közben a saját törülközőm, most vendégtörülközőt hímzek (fotót majd akkor tudok felrakni, ha megjavítják a nikon szervízben a gépünket, ami már több mint egy hónapja ott van...)

     

    Dusmi, nagyon tetszenek a fotók, nagyon szép helyen jártatok!

     

    Vilcsike - nekem vannak haloweenes mintáim, meg ha jól emléksem szőlős is, küldj címet és küldöm.

     

    Cicirii - gyönyörűek a takarók, ja és Thomas engem is érdekelne ;)

     

    Gkatinak pici zenés ábécés mintát tudok felajánlani, ott van hegedű is.

     

    Eszterlili, amikor gyorsan szeretnék valami kreatív ajándékot készíteni, és nincs idő hímezni, én szalvétatechnikás dolgokat szoktam készíteni. Ikeában, meg hasonló helyeken lehet olcsón natúr fa keretet kapni, karácsonyi szalvétát ünnepek előtt dögivel lehet kapni az ABC-kben (nem szabad a hobbi boltban megvenni, iszonyú drága) csak a ragasztólakk kell, meg egy ecset és gyorsan készen van az egyedi ajándék. Néha az üveget is megfestem körbe, egy "belső" keretnek, az egy picit macerásabb, meg több színű festék is kell.

     

    Szép napot mindenkinek, üdv

    Anna

    előzmény:
    MSMacska (1)
    2002-10-03  09:55
  21. 2010. szeptember 21. 08:01172931.

    Nagyon szépen köszönöm a kedves fogadtatást! 

     

    Thomast nagyon szívesen elküldöm vagy megosztom veletek, majd írjatok, hogy hogy milyen formában szeretnétek.  

     

    Most rohannom kell, de este jövök, és reagálok mindenre.

     

    Szép napot mindenkinek 

     

    És ébresztőnek, vagy hogy jobban induljon a nap küldök mindenkinek egy kis   

    előzmény:
    eszterlili (172929)
    2010-09-21  07:23
  22. 2010. szeptember 21. 07:27172930.
    Bár nem én vagyok ma először, de a kávékat kihagytam az előbb.Vegyen, aki szeretne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  23. 2010. szeptember 21. 07:23172929.

    Sziasztok!

     

    Cicirii:Üdv.!Gyere gyakran.A Thomasért a testvérem fia sárgulna, de a lányom is irigykedne.A fekete-fehér képed Szász Endrés?Nem egyértelmű, hogy milyen technikával készült.Írnál róla?A egyik nagynénémnek van hasonló, de az egy nagy selyem kifeszítve, és bekeretezve.Jó lett volna ilyet is látni a magazinban xszemben.

    Dusmus:Csak irigykedek.Magyarországon, ha ilyen magaántulajdonban van, legfeljebb légit csinálhatnál róla,nem biztos, hogy látogatóként is megnézhetnéd.Gyönyörű helyen jártatok, a picur is aranyos.Most már elmondhatjuk, hogy ott voltunk, ahol mesélték...

    Bökni nem tudom, hogy lesz erőm, tegnap se volt.Letepert egy influenza,

    már levegőt kapok, de köhögők rendesen.Nem hogy jobb lenne.Ma még úszni is megyünk, idén először.Új helyre, új tanerővel.

     

    Eszterlili 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  24. ngm
    ngm
    2010. szeptember 21. 06:18172928.

    Dusi, én máris irigy vagyok, pedig még ígérsz képeket De csendben megjegyzem az utolsó képek tetszenek a legjobban, egy ilyen sofőrt én is elfogadnék

     Sajnos a hímzéssel én is úgy vagyok mint te, nincs , vagy alig van időm. De most inkább hajnalban lopok 1 órácskát magamnak, mielőtt felkel a banda. Délután, este munka után már kevés az energiám, olyankor csak bambulok ki a fejembőlTalán, ha újra visszarázódom abba, hogy dolgozom, majd jobban megy. De nagyon sokat kihagytam, ráadásul teljesen új dolog...

     

     

    Móni

    előzmény:
    Dusmus (172927)
    2010-09-20  21:33
  25. 2010. szeptember 20. 21:33172927.

    Na jo, mara ennyi, holnap kapjatok a tobbit is.

     

    Udv: Dusi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  26. 2010. szeptember 20. 21:30172926.

    A fo-fo magus kepe alol lehagyta a szoveget...Bohockodtunk is: apa a fomagus.

     

    Jojjon meg par kep a kertbol. Rengeteg virag nyilott, szinte mindet lefotoztam, de azert nyilo viragokkal nem fogom teletomni a topikot, igy is hatravan meg Glagow, Loch Ness es Edinburgh... mar ha akarjatok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  27. 2010. szeptember 20. 21:26172925.
    meg egy kicsi...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  28. 2010. szeptember 20. 21:23172924.
    Alnwick kastelya tovabbra is magan tulajdonban van. Gyonyoruen karban van tartva, es csodaszep kert is tartozik hozza, amit majd szinten megmutatok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  29. 2010. szeptember 20. 21:20172923.

    Sziasztok!

     

    Minden uj tagot szeretettel udvozlok kozottunk, gyertek gyakran, latni fogjatok milyen jo kis garda a mienk!

    Tovabba gratulalok az alkotasokhoz is!!! Irigy vagyok, nekem egyszeruen nem volt idom varrni, es a minap, amikor este mar mindenki elcsendesedett, leultem, hogy akkor:"dejoenmostvarrnifogoksenkiessemminemzvarhatmeg!" es le kellett tennem par oltes utan, mert majd kifolytak a szemeim.... na ez a mereg, nem a ciankali!

     

    Mar a mult heten megprobaltam feltenni nektek a skociai kepeket, de az nlc vacakolt, mindig a Tescos hirdetest csatolta a 4. helyre, igy feladtam.

    De most ujra megprobalom. Elore figyelmeztetek mindenkit, hogy bar erosen valogattam, meg igy is elegge sok kep lesz. Akarjatok?

     

    Na nekilatok, aztan ha megsem akarjatok oket, sikitsatok!

     

    Mindenkinek jo ejszakat(delutant-ezen a vicces tanaron meg most is mosolygok)!

     

    Dusi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  30. 2010. szeptember 20. 20:29172922.

    Az Index keresztszemes fórumán szerveznek egy közös hímzést. Egy viszonylag egyszerű kis mintát találtak (legalábbis nekem tetszik). Valószínűleg másoknak is "bejön", ugyanis a mintára ugrottak, nem tervezték a közös varrást. Csak gondoltam szólok, hátha valakinek megtetszik a minta, esetleg maga is beszállna...

    Nem teszek be linket, mert nem tudom mennyire  haraptok érte (szerintem nem "konkurens" fórum, de ki tudja hogy látjátok).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  31. 2010. szeptember 20. 20:23172921.
    canadahun.com-on láttam a kék hölgyet...
    előzmény:
    Viki67 (172904)
    2010-09-19  08:53
  32. 2010. szeptember 20. 18:51172920.

    Sziasztok!

    cicirii!

     

    Üdv a csapatban! Nagyon szépek a takaróid! 

     

    Belinda! 

     

    VAÓÓÓÓÓÓÓ! Nagyon szép dolgokat alkottál te is!!

    előzmény:
    belinda (172918)
    2010-09-20  17:16
  33. 2010. szeptember 20. 18:45172919.
    Húúha belinda! Gyönyörű a táskád! :)
    előzmény:
    belinda (172918)
    2010-09-20  17:16
  34. 2010. szeptember 20. 17:16172918.

    Sziasztok lányok!

    Hajni kedvéért megmutatom a  nagyon zötyögősen elkészült tigrisemet,amiből nem kép lett hanem egy táskára varrtam.Ugyanúgy egy színátmentes fonallal kivarrott pillangóból is neszesszer lett.Kép már túl sok van,fal fogyóban.

    Visszaolvasva látom Ti sem tétlenkedtek,szépeket alkottatok.És még hiányoltatok is,ez jó érzés.Sokszor benézek ám,csak nem írok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  35. 2010. szeptember 20. 16:15172917.

    Sziasztok 

     

     

    Szívesen csatlakoznék hozzátok, ha nincs ellenetekre.

     

      12 éve fertőződtem meg a xszemes dolgokkal. Kisebb nagyobb megszakításokkal azóta bökdösöm az anyagot. Általában babatakarókat varrok, és azokba a mintákat saját magam rajzolom, varrom.  

     

    Töltök fel egy pár képet a legutóbbi munkáimról, hátha jó lesz belépőnek.  

     

    Mindenkinek sikeres öltögetést.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  36. 2010. szeptember 20. 15:27172916.

    Szia!

     

    Jövő héten igekszem  ott lenni a szakkörön.

    Most megint van az é boltba árleszállítás , lehet hogy jó lenne most megvenni a 100%-OS LENVÁSZNAT, MÉG ÉN SOSE VETTEM ilyen anyagot csak azt a korál szinűt a karácsonyihoz. A szegett szélű is lehet hogy jó lenne.

    megtudnád saccolni hány cm-t vegyek, vagy átküldeni a mintát hogy kiszámoljam, tudod hogy nekem még bele tervezzük a háziálldás szöveget is.

    Melinda amire varr az melyik anyag?

    Ezt meg kéne vennem mielőtt megyek mert ha jól emlékszem 26-ig van az akció.

    puszi.dóra

    előzmény:
    bogyimami (172900)
    2010-09-18  13:29
  37. 2010. szeptember 20. 15:15172915.

    Szia!

     

    ' egy hétig a nem voltam itthon a lányomékkal voltunk .remélem ügyes leszek és teszek fel képeket. varrni nem varrtam egy öltést se.

    Nem tudom mi lesz velem lehet hogy hogy félre teszem a sok elkezdett varrni valót, ha jól számolom öt db.-t

    mert az volt a tervem hogy szeptembertől a karácsonyi dolgokat varrom ki.

    nem tudom hogy más hogy csinálja, de én elcsuszok a kitüzött idővel hogy mikorra szeretném megcsinálni. 

    nagyon sok szépet varrtatok mig nem voltam, meg az elkövetkező tervek is nagyon szépek, én már óvatosan tervezek, nagyon tetszenek a hummelek is (57 éves létemre nem ciki?) de most ezt a tervet is félre teszem.

    Ceglédbercelen Évikénél van egy minta amibe beleszerettem arról nem szeretnek lemondani.

    A babaköszöntőt azt novemberre megcsinálom azt nem teszem félre.

     

    Szia.dóra

    előzmény:
    khajni80 (172914)
    2010-09-20  12:50
  38. 2010. szeptember 20. 12:50172914.

    Sziasztok Csajok!

    Kulekov régen voltál............

    Én is alig tudok jönni.Gyerekeimnek jön a hátsó rágófoguk kettő db fejenként.Taknyunk-nyálunk egybefolyik naponta kb. 20x-or orrszi-porszizunk.Azért az  arab nőci halad,ha nem is olyan gyorsan mint szeretném:D

    Millió x-et!

    Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  39. 2010. szeptember 20. 12:19172913.

    Sziasztok!

     

    Boldog szülinapot és névnapot utólag az illetékeseknek.

    én is köszönöm a jó kivánságokat.

    Nagyon sok mindent feltettetek és szorgalmasan bökögettek, csak nem tudom mi van a gépemmel nem tudom nagyba meg nézni csak olyan picibe ahogy a hozzászóláshoz felteszitek a képet.

    remélem sikerül nekem is feltenni képeket.

     

    Sziasztok:dóra

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  40. 2010. szeptember 19. 21:15172912.
    Köszönöm.
    előzmény:
    motika (172910)
    2010-09-19  20:11
  41. 2010. szeptember 19. 20:47172911.
    Sziasztok!

    Motika:Örülök, hogy hírt adsz magadról.Hát, én nagy ügyet nem csinálzam belőle, simán puppets fonallal kivarrtam majdnem mindent, csak egy v. két szín kellett anchorból.A kontúrokat is kihagytam, csak a gallérjánál csináltam kis kontúrt.Az ariellt egyszerűbb és gyorsabb volt kivarrni.Végül is a lányom megmutogatta az osztályban, mások meg úgysem nézik meg.Nekem így is tetszik. a kontúrokat nem biztos, hogy szépen csináltam volna.Most az abc-snél se csinálok belőle nagy ügyet, ha addig eljutok.
    Csillucska:Azért ha tudsz, jelentkezz.Ha priviben publikus, érdekelne, miért nem tudsz jönni.

    Eszterlili
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  42. 2010. szeptember 19. 20:11172910.

    Sziasztok!!

     

    Azért látom vannak aki bökögetnek szorgalmasan.

     

    Gyöngy ez nagyon aranyos

    Lujzika szuper lett

     

    Viki  hát ez nagyon tuti, ügyes vagy.

     

    Eszterlili látom te sem tétlenkedsz, elkészültek a könyvjelzők. Szépek lettek.

    Elkészültem antonnál szerkesztett házi áldással és most én is neki álltam a hófehérkés könyvjelzőnek aminek a mintáját küldted.

    Lenne is egy gyors kérdésem a szemét gyönggyel varrtad-ahogy írják- vagy sima fonállal. Végül is anchort vettem hozzá, sikerült olcsón hozzájutnom.

    Ha a fényképezőgépem is úgy akarja akkor holnap teszek fel képet a házi áldásról. Ugyanis egy kép után lemerül-se kép se hang.

     Addig is jó bökögetést

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  43. 2010. szeptember 19. 18:52172909.

    Sziasztok!

    Zsike-f:Köszönöm szépen.Majd megfogjuk nézni.Most értünk haza a mamától, eddig még nem volt rá idő.Most már tuti lesz karácsonyra keret.

    Nézd meg a g-t!

    Eszterlili 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  44. 2010. szeptember 19. 18:38172908.

    Szia

     

    Hová fogsz tűnni?

    Azért ha tudsz, gyere! Várunk vissza! :)

    előzmény:
    Csillucska (172905)
    2010-09-19  09:14
  45. 2010. szeptember 19. 15:41172907.

    Ha jól értem vituális keretek érdekelnek, itt van egy pár elérhetőség:

     

    http://www.szoftver.hu/szoftver/onOne/Ph otoFra me+Elements/3

     

     

    www.frameshow.com

     

    http://www.fo totrix.com/ 

     

    http://www.loonapix.com/

     

    http://photofunia.com/

     

    http://ladyj.extra.hu/

     

     

    Üdv: Zsike

    előzmény:
    eszterlili (172901)
    2010-09-18  14:13
  46. 2010. szeptember 19. 09:17172906.

    Köszönjük!!!!

    Sikerült kipihenni kicsit magatokat?Hogy állsz a horgászóssal? Teszel fel képet?

    Viki! Ez gyönyörű!

    előzmény:
    Lujzika111 (172896)
    2010-09-17  21:52
  47. 2010. szeptember 19. 09:14172905.

    Sziasztok!

     

    Jó időre el fogok tűnni, 3-6 hónap, vagy kevesebb, vagy több, nem lesz időm jönni, erőm sem, vigyázzatok magatokra és varrjatok sokat!

     

    Csilla

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  48. 2010. szeptember 19. 08:53172904.

    Sziasztok,szép vasárnapot Mindenkinek!

    Ezek a képek gyönyörűek.Ha valakinek meg van a minta engem is érdekelne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  49. 2010. szeptember 18. 22:50172903.

    Sziasztok!

     

    Nagyon régen voltam erre, de most nagy szükségem van a segítségetekre.

    Szeretnék olyan Vervaco keresztszemes készletet vásárolni, amihez hímzővásznat és nem Aidát küldenek. Tudtok olyan boltról (postázási lehetőséggel), ahol meg tudnám vásárolni? (Csak a Pink Lady-t láttam 1 helyen, de talán máshol is van.)

    Mellékelem a mintákat

     

    Köszönöm a segítségeteket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  50. 2010. szeptember 18. 18:13172902.

    Szia

     

    Képzeld én próbáltam megkeresni, de nem találtam! :(

     

    Ha valaki meg találja, akkor írja meg! :)

     

    előzmény:
    bogyimami (172900)
    2010-09-18  13:29

Címlap

top