Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tapasztalatok a Stahl könyvvel

Torolt_felhasznalo_193515
Torolt_felhasznalo_193515
Létrehozva: 2003. január 20. 15:36
Sziasztok. Nektek milyen élményeket szerzett Stahl Judit szakácskönyve?
Én a hétvégén próbálkoztam a Világ legjobb sült csirkéjével és jól be is faragtam vele, már ami a sütési technikát illeti. Nekem ugyanis nincs ilyen spéci tepsim, így fóliával kibéleltem én naiv a sütő alját , ráraktam a rácsra a dögöt, és az egész 5 perc múlva elkezdett füstölni. Az egész lakás ködös és büdös lett a szétfröccsenő vajtól. Nem tudom a szerző esetleg kemencében süti ezt a dolgot?! Szóval vigyázzatok a sütéssel!!!! Kinek milyen tapasztalatai vannak?
  1. Torolt_felhasznalo_193515
    Torolt_felhasznalo_193515
    2006. Április 15. 19:083476.
    Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_456907
    Torolt_felhasznalo_456907
    2006. Április 9. 20:023475.
    szivesen
    előzmény:
    szilik (3474)
    2006-04-09  18:15
  3. 2006. Április 9. 18:153474.
    Nagyon szépen köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456907 (3471)
    2006-04-09  17:52
  4. Torolt_felhasznalo_456907
    Torolt_felhasznalo_456907
    2006. Április 9. 17:533473.
    SÜSSÜNK VALAMIT
    MANDULÁS CSOKITORTA
    Hozzávalók:
    30 dkg étcsokoládé, apróra törve
    25 dkg vaj
    8 dkg mandula
    3-4 csepp keserű mandula aroma
    5 tojás
    10 dkg cukor
    15 dkg liszt
    1½ kávéskanál sütőpor
    Elkészítés:
    Előmelegítjük a sütőt 150 fokra (gázsütőn 2-es fokozat). Kivajazunk, kilisztezünk, egy 24 cm átmérőjű tortaformát, majd sütőpapírból kivágunk egy akkora körlapot, amely pontosan beleillik a tortaformába, és beletesszük.

    A darabokra tört étcsokit gyenge gőz fölött kevergetve simára olvasztjuk a vajjal. Ha kész, levesszük a gőzről, és félretesszük. (Vigyázzunk, ne érjen a csokis tál alja a forró vízbe, mert akkor félő, hogy a csoki lekap.)

    A mandulát beleszórjuk egy száraz serpenyőbe, és mérsékelt lángon kevergetve néhány perc alatt illatosra pirítjuk. Amikor kihűlt, 1 kávéskanál cukorral együtt finomra őröljük. A cukor azért kell, hogy felszívja a mandula olajosságát, azaz a megőrölt mandula porszerű maradjon.
    Az őrölt mandulát összekeverjük a liszttel és a sütőporral, majd félretesszük.

    A tojásokat beletörjük egy nagy keverőtálba, hozzászórjuk a cukrot, hozzadjuk a mandula aromát, és robotgéppel 7-8 perc alatt sűrű, nagy habot verünk belőle. Ezután fakanálra váltunk, és a cukros tojáshabba apránként beleforgatjuk a mandulás lisztet meg a kihűlt csokit.

    A masszát belesimítjuk az előkészített tortaformába, és 45-50 perc alatt megsütjük. Ha beleszúrunk egy tűvel, és a tűre nem tapad ragacsos massza, készen van.

    Tálaláskor tejszínhabbal kínáljuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_456907
    Torolt_felhasznalo_456907
    2006. Április 9. 17:523472.
    MAJD A BUDAY!
    TÖLTÖTT CSIRKEMELL KOLBÁSZOS RAGUVAL
    Hozzávalók:
    2 db rövid cserkészkolbász
    1 csontos csirkemell
    só és frissen őrölt bors
    kevés olívaolaj a sütéshez
    3-4 cm-es sárgarépadarab
    3-4 cm-es póréhagyma
    3-4 cm-es cukkini
    1 csokor petrezselyem
    3 szál zsenge rozmaring
    1-2 dl víz
    0,5-1 dl száraz fehér bor
    0,5-1 dl tejszín

    Elkészítés:
    Első lépésként előkészítem a csirkét. Ehhez leszedem a csirkemell bőrét, majd óvatosan kifilézem. A levágott csirkemellfilékről levágom a "szív" részeket.

    Aztán a kiterített csirkemell egyik oldalába egy vékony késsel belevágok és beleszúrom az egyik cserkészkolbászt. A kilógó kolbászvéget levágom. Ha ezzel megvagyok, a csirkemell másik oldalán is elvégzem ezeket a műveleteket.

    Ha kész, kicsit megsózom a töltött csirkemellet, és már sülhet is kevés olajon a tűzhelyen várakozó serpenyőben.

    Amíg sül a hús, vékonyan felszeletelem a maradék cserkészkolbászt, és apróra kockázom a levágott csirke darabokat. Ezután vékonyan felszeletelem a sárgarépát és a póréhagymát, majd ugyanolyan vékony lapokra vágom a cukkinit is. Végül felaprítom a fűszernövényeket.

    Ha a hús már mindkét oldalán megpirult, aláöntöm a vizet és fedővel letakarva pár perc alatt szinte készre párolom. Mikor a hús már majdnem kész, mellészórom a felaprított zöldségeket és fűszernövényeket. Enyhén megsózom, megborsozom, majd megint letakarva további percekig párolom az egészet.

    Amikor a töltött csirkemell már kész, óvatosan kiemelem a serpenyőből, és félre teszem egy kicsit. A serpenyőben maradt raguhoz öntöm a bort, néhányszor megkeverem – megvárom, míg az alkohol tartalma elpárolog -, aztán hozzáöntöm a tejszínt is, és amint az besűrűsödik, kész is az ételünk.

    A csirkét felszeleteljük, majd a tányérra kanalazott ragura helyezzük a csinos kis csirkeszeleteket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_456907
    Torolt_felhasznalo_456907
    2006. Április 9. 17:523471.
    A HÉT RECEPTJE

    HÁZI JOGHURT-SAJT
    Hozzávalók:
    2 pohár natúr joghurt
    só és frissen őrölt bors

    Tippek az ízesítéshez (külön vagy vegyesen:
    2 evőkanál apróra vágott füstölt, pácolt tarja
    2 evőkanál apróra vágott, friss kakukkfű
    2 evőkanál apróra vágott, friss rozmaring
    2 evőkanál apróra vágott, magozott, fekete olajbogyó
    2 evőkanál apróra vágott, lecsöpögtetett szárított paradicsom
    só és frissen őrölt bors
    Elkészítés:
    3 nappal korábban elkezdem készíteni a joghurt-sajtot. Előveszek egy nagy szűrőt, és kibélelem valamilyen vékony, laza szövésű textíliával - egy könnyű polóval, amit már nem hordok vagy egy tiszta pelenkával. A kibélelt szűrőbe aztán beleöntöm a joghurtot, és miután a szűrőt ráhelyeztem egy nagy tálra, az egészet beteszem a hűtőbe 24 órára. A joghurtból ennyi idő alatt nagyon sok nedvesség kicsöpög, és ettől sűrűvé válik.

    Másnap a sűrű joghurtot kiveszem a hűtőből, megsózom, megborsozom, és hozzákeverek valamilyen ízesítést. Ez lehet apróra vágott, friss kakukkfű vagy rozmaring, zúzott fokhagyma, feldarabolt olajbogyó, stb. Teljesen a pillanatnyi gusztusomra bízom, milyen ízeket vegyítek bele.

    Az ízesített, sűrű joghurtot kezemmel korong alakú formázom, majd becsomagolom egy újabb polóba vagy pelenkába. A korongot ráteszem egy tányérra, és nehezékül ráborítok egy vágódeszkát, amire rápakolok valamilyen nehéz tárgyat (pl. egy nagy konzervdobozt).

    A joghurt-korongot visszateszem a hűtőbe 36-48 órára, hogy kialakuljon a végleges formája, azaz megszülessen a házi joghurt-sajt.

    Tálaláskor a házi joghurt-sajtot szeletekre vágom, és friss pirítóssal kínálom.
    előzmény:
    szilik (3470)
    2006-04-09  17:43
  7. 2006. Április 9. 17:433470.
    Sziasztok!

    A ma reggeli műsorban sajtot csinált, de lemaradtam a receptről, arról is, hogy miből indult ki a főzőcske. Utána elnyomott az álom, így a végét pedig elaludtam, de a sajt receptje nagyon érdekelne, egy napig kell "kezelni" a hűtőben egy vékony pamutdarabban. Ha valaki feltenné, azt megköszönném!
    SziliK
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. Április 2. 22:503469.
    Akkor jó! Megvan Neked a Stahl összes? Ha nincs írj privit és átküldöm emailben, abban minden reci benne van és pótolhatod belőle a hiányzóidat!
    előzmény:
    edi-na (3468)
    2006-04-02  22:36
  9. 2006. Április 2. 22:363468.
    Pontosan ez az! Nagyon köszönöm!!!
    Nyami, már alig várom, hogy kész legyen.
    előzmény:
    latsia (3467)
    2006-04-02  22:28
  10. 2006. Április 2. 22:283467.
    Szia erre gondolsz?

    TOJÁSOS SZENDVICS FÜSTÖLT SAJTTAL
    Ezeket a szendvicseket hűtőtáskában szoktuk magunkkal vinni, hogy legyen mit ennünk napközben. Ugyanis a környező kis szigetek csendes öbleiben -hál isten- nincs se egyetlen hamburgeres faloda, se hangosan üvöltő, sörhasú turista.

    6 főtt tojás
    15-20 dkg puha vaj
    1 csokor újhagyma
    2 teáskanál mustár só és frissen őrölt fekete bors
    1 csokor petrezselyem
    4 friss zsemlebuci
    néhány fodros salátalevél
    4 szelet füstölt sajt

    Veszek reggel házi tojásokat a piacon, gyorsan megfőzöm és megpucolom őket, aztán mindet apróra vágom. Összekeverem a puha vajjal, majd jöhet bele a vékonyan felkarikázott újhagyma, a mustárral, némi só és őrölt borssal. Apróra vágom az illatos petrezselymet és ezt is hozzákeverem a tojáskrémhez.
    A friss, félbevágott bucikat úgy töltöm meg, hogy minden másodikba rakok néhány salátalevelet, aztán ezekre rápúpozok a tojáskrémből, utána letakarom a tojásos halmot szeletnyi füstölt sajttal -mindig ugyanattól a fejkendős nénitől szoktam venni a dubrovniki piacon- jöhet még egy-két fodor a salátából és végül az üresen maradt bucitetőkkel leborítom a megpakolt szendvicseket.
    Alaposan becsomagolom mindegyiket alufóliába és pár darab paprika társaságában bepakolom őket a hűtőtáskába. 4 szendvics lesz belőle.
    előzmény:
    edi-na (3466)
    2006-04-02  22:11
  11. 2006. Április 2. 22:113466.
    Sziasztok!

    Esküszöm, elkezdtem végigböngészni a fórumot mielőtt a segítségeteket kértem, de annyi hsz van, hogy azt képtelenség elolvasni.
    Nagyon megkívántam pár napja a Stahl zöld könyvében megjelentetett tojáskrémet. Viszont nincs meg a zöld könyvem. Egyszer régen kölcsönadtam........

    Lécci-lécci, ha valakinek van egy kis ideje (és zöld könyve) segítsen nekem!

    Köszönöm előre is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_952265
    Torolt_felhasznalo_952265
    2006. március 28. 16:373465.
    Melyik sütijét csináltad meg?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_952265 (3463)
    2006-03-24  12:27
  13. Torolt_felhasznalo_287896
    Torolt_felhasznalo_287896
    2006. március 26. 18:093464.

    Szia én szoktam főzni a vasárnapi receptjeiből. A sütije elég jó lett.

    www.ingatlanabc.net

    www.tengerimalac.net

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_952265 (3463)
    2006-03-24  12:27
  14. Torolt_felhasznalo_952265
    Torolt_felhasznalo_952265
    2006. március 24. 12:273463.
    Hahó! Mindenki! Mi van veletek? Semmi hozzászólás? Senki nem főz már Stahl receptekből? Vagy ezek az újabbak már senkinek sem jön be? Hol vagytok? Magamra maradtam?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_952265
    Torolt_felhasznalo_952265
    2006. március 23. 10:233462.
    Bocsánat. Nem figyeltem, hogy nem ment át egybe. Remélem, azért használható!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_952265
    Torolt_felhasznalo_952265
    2006. március 23. 10:213461.
    Törekedjünk rá, hogy minél egyenletesebb legyen az így kapott tésztalap vastagsága. Most jön a lepény pereme. Ehhez a félbevágott korongokat egymás mellé állítjuk a tortaforma pereme mentén, aztán a nyomogatós módszerrel összetapasztjuk őket. Fontos, hogy ne csak egymáshoz, hanem a lepény aljához is odanyomkodjuk őket, mert csak így lesz tökéletes a tészta.

    A tészta alját villával megszurkáljuk, sütőpapírt bortunk rá, majd a sütőpapírra annyi rizst vagy babot öntünk nehezéknek, hogy a sütőpapír szépen rásimulhasson a nyers tésztára. Ezzel a módszerrel biztosítjuk, hogy a tészta sütés közben nem hólyagosodik fel.

    Az elősütés következik. Ezt a lépést sokan kihagyják, mert fölöslegesnek érzik, pedig enélkül nem garantálható, hogy a töltelék nem áztatassa el a lepényt.
    Az elősütéshez a sütőpapírral borított tésztát betesszük a forró sütőbe, és 10 percig sütjük. Ezután levesszük róla a nehezéknek használt rizst vagy babot, majd lekapjuk róla a sütőpapírt is, és a tésztát 5 percre visszadugjuk a sütőbe.
    Amíg az elősütés megtörténik, villával enyhén habosra verjük a tojásfehérjét. Aztán amikor az 5 perces sütés ideje lejárt, a sápatagra sült tésztát kivesszük a sütőből, és megkenjük vékonyan tojásfehérjével. És ez itt a lényeg! Hiszen ahogy a fehérje rásül a forró tésztára, azonnal kialakul a „szigetelés”, és most már biztos, hogy nem ázik el a lepény, ha megtöltjük.

    Lejjebb vesszük a sütő hőmérsékletét 175 fokra (gázsütőn 4-es fokozat).

    A töltelékhez kézi habverővel összedolgozzuk a tojásokat a tejszínnel, majd fakanállal belekeverjük a megpárolt póréhagymát. Alaposan megfűszerezzük frissen reszelt szerecsendióval, és ha kell, megsózzuk, megborsozzuk.

    A langyosra hűlt, elősütött és tojásfehérje-szigeteléssel ellátott tésztába belesimítjuk a tölteléket, és amikor sütő elérte a 175 fokot, 30 perc alatt megsütjük benne a póréhagymás lepényt. Nem szoktam rögtön tálalni, csak 15-20 perc után, hogy még meleg legyen, de már könnyen tudjam szeletelni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_952265
    Torolt_felhasznalo_952265
    2006. március 23. 10:193460.
    Nem tudom, valakit érdekel-e, beírom a mai receptjét. Ha valaki megcsinálta, szóljon.
    FLAMAND HAGYMÁS LEPÉNY Hozzávalók:

    A tésztához:
    20 dkg finomliszt
    1 kávéskanál só
    frissen őrölt bors
    10 dkg hideg vaj
    1 tojássárga
    3-4 evőkanál hideg víz

    A töltelékhez:
    ¾ kg póréhagyma
    5 dkg vaj
    só és frissen őrölt bors
    frissen reszelt szerecsendió
    3 tojás
    3 dl tejszín
    10 dkg pácolt, szárított sonka, csíkokra vágva

    a tészta lekenéséhez 1 tojásfehérje
    a tortaforma kikenéséhez kevés vaj
    Elkészítés:

    A tésztához összekeverjük a lisztet a sóval, majd megborsozzuk, és beletesszük egy késes betétű robotgépbe. Hozzákockázzuk a vajat, aztán megnyomjuk a gombot, és kb. ½ perc alatt morzsásra dolgozzuk össze a lisztet a vajjal. Amikor elkészültünk, átöntjük egy keverőtálba.
    Ha nincs késes betétű robotgépünk, nem probléma. Ebben az esetben beletesszük egy keverőtálba a sós-borsos lisztet, majd az egészen hideg, szinte fagyos vajat a reszelő nagy lyukú oldalán hozzáreszeljük. Ezután ujjainkkal addig morzsolgatjuk a vajat a liszttel, amíg homokszerű nem lesz. Minél gyorsabban végzünk vele, annál jobb, a vajnak ugyanis nem szabad megpuhulnia, mert akkor nem lesz omlós a tészta.

    Akár robotgéppel, akár kézzel morzsoltunk össze a lisztet és vajat, hozzáadjuk a tojássárgt és a vizet, majd összegyúrjuk. Ahogy összeállt, meg is van. Gyorsan 25 cm hosszú, x cm vastag hurkává formáljuk, folpackba csomagoljuk, és betesszük minimum 30 percre a hűtőbe. Maradhat 1-2 napot is, lefagyasztva pedig 1-2 hónapig is eláll.

    A töltelékhez megmossuk, és szárazra töröljük a pórét, majd minden szálról levágjuk a zöldes részt és a szőrös véget, mert csakis a fehér, tiszta szárrészeket fogjuk használni. Ezeket 1 cm-es karikákra vágjuk, és lemérjük, mennyi pórénk lett: kb. 45 dkg-ra van szükségünk.

    Elkészítjük a tölteléket. A vajat takaréklángon megolvasztjuk egy közepes méretű lábosban, hozzáadjuk a felkarikázott pórét, és megsózzuk, megborsozzuk. Ezután jól összekeverjük, lefedjük, és mérsékelt tűzön tökéletesen puhára pároljuk x perc alatt. Néha megkeverjük, de nem kell folyamatosan. Miután megpuhult, hagyjuk, hogy langyosra hűljön, aztán belekeverjük a csíkokra vágott sonkát.

    Előmelegítjük a sütőt 200 fokra (gázsütőn 6-os fokozat), és kivajazunk egy 24 cm átmérőjű, 3-4 cm magasságú gyümölcstorta-formát.
    Ahhoz, hogy nyújtásnál nélkül megússzuk a lepénykészítést, először korongokra kell vágnunk a tésztahurkát, aztán a korongokat addig-addig nyomkodnunk és tapasztanunk egymáshoz az ujjainkkal, amíg a tészta egyenletesen ki nem tölti a tortaformát.

    A tésztahurkát kivesszük a hűtőből, és ha már kicsit megpuhult, 1 cm-es korongokra vágjuk. A korongok egynegyedét ezután megfelezzük, hogy félköröket kapjunk. A teljes korongokból lesz majd a lepény alja, a felezettekből pedig a lepény pereme.

    A teljes korongokat letesszük egymás mellé a tortaformába, és ujjainkkal addig nyomkodjuk őket, amíg össze nem érnek. Törekedjünk rá, hogy minél egyenletesebb legyen az így kapott tésztalap vastag
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_107244
    Torolt_felhasznalo_107244
    2006. március 23. 09:053459.
    Fehércsokis süti rumos mazsolával


    Hozzávalók:
    30 dkg fehércsokoládé, apróra darabolva
    20 dkg vaj
    3 tojás
    15 dkg cukor
    1 kávéskanál vaníliaaroma
    20 dkg finomliszt
    1 púpos kávéskanál sütőpor
    1 citrom reszelt héja
    10 dkg mazsola, rumban felfőzve és leszűrve
    a tepsi előkészítéséhez puha vaj és kevés liszt

    Előmelegítem a sütőt 175 fokra (gázsütőn 4-es fokozat), és kivajazok, kilisztezek egy 20x30 cm-es tepsit.
    Előkészítem a fehércsokoládét. Gőz fölött kevergetve összeolvasztom a felét, azaz 15 dkg-ot az összes vajjal, aztán a vajas-csokis keveréket langyosra hűtöm. A maradék csokit apró darabokra vágom.
    Elkészítem a tésztát. A tojásokat, a cukrot és a vaníliaaromát habosra keverem robotgéppel, majd hozzádolgozom a langyosra hűlt vajas-csokis keveréket. Ehhez fakanállal hozzávegyítem a lisztet, a sütőport és a reszelt citromhéjat, hozzáadom a rumban felfőzött, leszűrt mazsolát, majd végül a csokidarabkákat is.
    A tésztát belesimítom az előkészített tepsibe, és 25 perc alatt megsütöm. Ha úgy látom, a teteje nagyon barnulna, az utolsó 10 percben alufóliát borítok rá. Jó tudni, hogy miután megsült, a felső része teljesen megszilárdul, ám a belseje kicsit puha marad. De nem szabad tovább sütni, mert akkor kiszárad!
    A megsült sütit a tepsiben hagyom kihűlni, aztán beteszem 1 éjszakra a hűtőbe. Mivel krémes a belseje, ilyenkor az sűrűre dermed, és tálaláskor már könnyen lehet szeletelni.

     

    előzmény:
    hümi (3456)
    2006-03-22  16:55
  19. 2006. március 23. 08:253458.
    Köszi, köszi, köszi!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_287896 (3457)
    2006-03-22  18:47
  20. Torolt_felhasznalo_287896
    Torolt_felhasznalo_287896
    2006. március 22. 18:473457.

    Szia! Irom:

    30 dkg fehércsoki darabolva, 20 dkg vaj, 3 tojás, 15 dkg cukor, 1 kávéskanál vanilia aroma, 20 dkg finom leszt, 1 pupos kávéskanál sütőpor, 1 citrom reszelt héjja, 10 dkg mazsola(rumban felfőzve és leszürve) (nélküle is j&oacute

    20x 30 cm tepsi, 4-es gázfokozat, 25 perc, ha megsült, kihülés után 1 éjszakára hütőbe tesszük.

    www.ingatlanabc.net

    www.tengerimalac.net

    előzmény:
    hümi (3456)
    2006-03-22  16:55
  21. 2006. március 22. 16:553456.

    Sziaztok!

    A segítségeteket szeretném kérni!

    Volt - valamikor már 2006-ban azt hiszem) egy fehér csokis süti (torta?) recept az egyik műsorban. Meg van az valakinek talán?

    Köszi a segítséget!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_674852
    Torolt_felhasznalo_674852
    2006. március 22. 10:573455.

    Akinek megvan a Stalh osszes Wordben, az at tudna kuldeni nekem e-mailben? ( akasztofavirag@gmail.com) Elore is koszi!  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. március 15. 23:513454.
    Ennyit az elvekről... Volt már Dijoni mustár , mely helyett nem lehet mást használni aztán, mikor a magyar gyár kezdte támogatni rögtön váltott a Globusra. Az anyagiasságáról én is hallottam...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246724 (3453)
    2006-03-15  23:36
  24. Torolt_felhasznalo_246724
    Torolt_felhasznalo_246724
    2006. március 15. 23:363453.

    Észrevettem én is, hogy margarinnal főz - nem hittem a szememnek!!!   Évekig csak vajat használt!

    Én nem tudtam, honnan fúj a szél, de igazad lehet, hogy a szponzor miatt van. (A Barilla tésztát is azóta nem használja, mióta valamelyik magyar tésztagyártó támogatja.)

    Őszintén szólva nem csodálkozom ezen: egyszer a TV-ben az egyik műsorvezető kollégája elmesélte, hogy Stahl milyen anyagias: valamelyikük meg akarta tréfálni, és felhívta telefonon, hogy szeretnék a Stihl-fűrészt róla elnevezni Stahl-fűrésznek. Erre Stahl válasza az volt: rendben, ha eleget fizetnek, akkor semmi akadálya!  NO COMMENT...   

    előzmény:
    Cirka (3452)
    2006-03-15  22:04
  25. 2006. március 15. 22:043452.
    Észrevettétek, hogy Judit eddig csak vaajt használt de most, hogy az Unilever szponzorálja már margarinnal készíti az ételeket?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top