Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szigorúan titkos(!?)

csippi
Létrehozva: 2003. február 10. 10:34
(elnézést de a címet loptam) az jutott az eszembe, hogy itt üzenhetnénk egymásnak, másnak, valakinek, valakiknek, szépet, jót vagy bármit. Meg lehetne szólítani az illetőt, de lehetne név nélkül is írni. Lehet, nem lesz hosszú életű hely - de egy próbálkozást talán megér.
  1. 2003. Április 23. 11:491251.
    Hidd el, ez volt a legokosabb dolog, amit tehettél!!!!!
    előzmény:
    ahajnal (1249)
     
  2. 2003. Április 23. 11:481250.
    Ajaj, nem akarlak én ijesztgetni, ne haragudj :) De azt sem akarom hogy kis gyengeségnek gondoljál. :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1247)
     
  3. 2003. Április 23. 11:471249.
    Lecsaptam de ki is kapcsoltam mert nem akartam hogy visszahivjon, az első impulzus az volt hogy nem szólok hozzá, ez volt az addigi hozzáállásom, ahhoz igazodtam. Aztán elgondolkodtam, hogy ha már igy alakult, jobb ha most megmondom neki hogy ez itt ennyi, mert másképp tovább zaklat és nem birom már. Az éjjel rossz álmaim is voltak, pedig nagyon ritkán szoktam rosszat álmodni. annyira félelmetes volt, sajnos már nem emlékszem mi volt. . . De mindenesetre érzem hogy zavar már. Jó ez igy hogy elmondtam. Akkor rögtön nagyon rosszul éreztem magam, mert nagy volt a sokk amikor meghallottam a hangját, de rögtön utána egy óriási megkönnyebbülés vett erőt rajtam. :)
    Szóval én is örvendek hogy ez le van tudva. Remélem benne is. . .
    előzmény:
    misibea (1246)
     
  4. 2003. Április 23. 11:461248.
    És te meg úgy megijedtél, majdnem össze. . . ööö. . . estél. . . :o)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1247)
     
  5. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. Április 23. 11:441247.
    Látod.
    Itt ijesztget engem a gonoszkodó mosolyával!
    :-)
    előzmény:
    misibea (1246)
     
  6. 2003. Április 23. 11:431246.
    . . .
    Igen.
    Szerintem, amikor lecsaptad a telefont és ő azonnal nem hívott vissza téged, ez is azt jelenti, hogy nem akarta kitenni magát egy újabb visszautasításnak. . .
    Tehát kezd neki leesni. . .
    Hajnal, nagyon jól csináltad, hogy visszahívtad, mert egy életen át nem élhetsz félelemben, nem csaphatod le állandóan a telefont és nem is veheted fel állandóan remegve. . .
    Egy ideig valóban hasznos volt kerülnöd, de az csak hárítás volt.
    A konfliktust meg kell oldani, nem lehet örökké halogatni.
    Ezek a szavak a kapcsolatotok végét jelezték számára.
    Remény sem maradt már neki, ami azért még volt benne, amíg nem reagáltál.
    Kihasználtad okosan, hogy volt hozzá elég erőd, nagyon jól tetted!!!
    Azt hiszem, felnőtt férfi létére lassan elgondolkodik és feladja. . .
    Bízom benne. . .
    Hogy vagy? Megnyugodtál? Megkönnyebbültél?

    előzmény:
    ahajnal (1242)
     
  7. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. Április 23. 11:411245.
    Ajjajjjjj. . . . :-(((
    Ne ijesztgess! :-)
    előzmény:
    ahajnal (1244)
     
  8. 2003. Április 23. 11:401244.
    Kicsoda? Én? Ajajaj, még semmit sem láttál! :) *gonosz mosoly*
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1243)
     
  9. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. Április 23. 11:391243.
    Kemény tud lenni a "csaj", ha akar. . .
    ;-)
    előzmény:
    misibea (1241)
     
  10. 2003. Április 23. 11:351242.
    No, elküldtem. Szóban. Épp a belvárosban voltam apunak szállodát foglalni, és pont apuval beszéltem két perccel azelőtt, azt hittem hogy apu hiv vissza, mert elfelejtett valamit, errefel Ő volt. . A torkomba ugrott a szivem amikor meghallottam a hagját, és rögtön kinyomtam. Az volt a baj hogy ahogy felvettem, belehallóztam, úgyhogy tudta hogy én voltam. Kegyetlenül éreztem magam, azt hittem ott helyben összeesek az utcán. Nekitámaszkodtam egy oszlopnak és eldöntöttem, most vagy soha. Előre megfogalmaztam magamban. "Többet nem nyitom ki a postaládámat és nem válaszolok a telefonodra. Szia. " Felhivtam, felvette, "Igen, tessék. . " Én meg egyszuszra belemondtam a fenti mondatot. Aztán kinyomtam. Ennyi. Most már meg kell értse. Ugye?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. Április 23. 11:311241.
    Szia! :o))
    Ez oszt igen!!! :o))))))
    Gratulálok!!!! :o))
    Úgy látom, már minden oké lesz. . . :o)
    előzmény:
    ahajnal (1240)
     
  12. 2003. Április 23. 11:291240.
    Mimii, én úgy érzem, hogy te tudod hogy mit kéne tegyél, csak megerősitést vársz tőlünk. . Azt akarod, mi mondjuk ki, igen, ez nem jó neked, hagyd ott mert jobbat érdemelsz. És igy is van. Azt érdemled hogy fülig szerelmes legyél, hogy úgy szeressél valakit hogy a boldogságtól ne tudja senki a mosolyt letörülni az arcodról. Ha nyúzzátok, akkor hol itt a kérdés? Ha ez megnyugtat téged, akkor én a helyedbe ezt tartanám helyesnek. De azt is tudnod kell hogy a döntéseidet senki nem hozhatja meg helyetted. Mi csak elmondhatjuk hogy mi hogyan látjuk, de végül úgyis te kell döntsél. És minél hamarabb döntesz, annál hamarabb kikerülsz ebből a plátói nyúzásból, és elindulhatsz a boldogság felé vezető úton. Ez az én véleményem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_927611 (1234)
     
  13. 2003. Április 22. 18:501239.
    Szia Miimi!
    Hát, elolvastam egy párszor, amit írtál. . .
    Nagyon kevés érv hangzott el kapcsolatotok, a barátod mellett. . .
    Sokkal több benned a kétely és a rossz érzés vele kapcsolatosan.
    Ez pedig nem jó.
    Nem elég.

    Soha nem találkoztatok még?

    Azt hiszem, te a szerelem érzésébe magába vagy szerelmes, nem a barátodba. . .
    Megtaláltad az ő személyében a tárgyat magadnak ahhoz, hogy kiéld benne a gyengéd érzéseidet. . .
    De ez ábránd, ez nem a valóság. . .
    Rosszul látom?
    Mesélj még magatokról, ha gondolod!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_927611 (1234)
     
  14. 2003. Április 22. 18:441238.
    Szia Hajnal!
    Hogy vagy?
    Hogy sikerült a kirándulás?
    előzmény:
    ahajnal (1233)
     
  15. 2003. Április 21. 18:441237.
    Szióka!
    Ha tiszta fejjel látsz dolgokat akkor már nyertél.
    Látom kezd kinyílni a szemecskéd. Csak így tovább!
    Drukkolok neked!

    Majd aludj jól!
    Mosoly
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_927611 (1235)
     
  16. 2003. Április 21. 18:391236.
    Szia, szia!
    Benéztem két percre s rohanok tovább :(
    Csippi tanácsát kérlek fogadd meg!
    Olvasás nélkül töröld a leveleit s rá fog jönni, hogy ennek a játszmának már vége van.
    Fölösleges hergelnetek egymást.
    El kell fogadni, hogy az élet ennyit adott nektek mert "csak" ennyit adhatott.
    Vigyázz a lelkecskédre, minden jót,
    Mosoly
    előzmény:
    ahajnal (1227)
     
  17. Torolt_felhasznalo_927611
    Torolt_felhasznalo_927611
    2003. Április 21. 18:281235.
    Az van, hogy a világ miatt nem vállalom, de nem egészen csak emiatt, mert néha, ha összeveszem a szüleimmel, akiket legfőképpen nem akarnék elkeseríteni azzal, hogy elébük tárjam a tényt, (de pletykákat már hallottak, feldolgozták, és javarészt elfelejtették) szóval ha összeveszm velük, mindig van egy ilyen gondolatom, hogy na jó, és akkor elmegyek vele, és megírom, hogy vele vagyok. De aztán mindig jön a másik gondolat, hogy az nem megoldás, mert egészen én sem hiszek benne, tehát nem csak a külvilág gátol, hanem én magam is. De mégis rossz, hogy nem mehettem soha vele sehová, nem lazíthattunk, és nem próbálhattuk ki egymás társaságát legalább egy - két - három hónapig. Mert akkor kiderülne, mi az ábra, és akkor nem lenne bennem ez a mi lett volna ha. De ahhoz el kellene menni máshová. És nyáron adódik is lehetőség. Köszi a hozzászólásokat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_927611 (1234)
     
  18. Torolt_felhasznalo_927611
    Torolt_felhasznalo_927611
    2003. Április 21. 18:161234.
    Miért vagy bizonytalan?
    A korkülönbség zavar? vagy mi?
    Nem szereted?
    Miért akarsz vele szakítani?""

    Legfőképpen azért, mert nem merem vállalni, mert nekem az nagyon rossz, ha lesajnálnak, hogy "csak egy ilyet" kaptam. Szeretem, de közben valaki másról is ábrándozom, és nagyon zavar a műveltségbeli különbözőségünk. Úgyhogy csak nyúzzuk, nyúzzuk. Plátóian.
    előzmény:
    misibea (1192)
     
  19. 2003. Április 21. 17:171233.
    Sziasztok, elalvás előtt még benéztem. . Egy picit érinti meg csak a lelkem, de hálistennek ilyenkor mindig eszembe jut minden rossz dolog róla. Ezentúl megfogadom csippi tanácsát és ki sem nyitom a leveleit, csak úgy kidobom őket. Remélem hogy belefárad. . . . Most az előbb is csöngött a telefonom, és nem mertem felvenni, mert nem irta ki a hivót. . Szegény apu, ha ő volt. .
    No jó éjszakát, rózsás álmokat :)))
    előzmény:
    misibea (1231)
     
  20. 2003. Április 21. 15:171232.
    Szia! :o)
    előzmény:
    csippi (1230)
     
  21. 2003. Április 21. 15:161231.
    Szia Hajnal!
    Kűzd, mint egy oroszlán, a kitartásától függ, meddig. . .
    Tudja jól, addig kell ütni a vasat, amíg meleg.
    De ha nem érinti meg a lelkedet, nem kap visszajelzést, akkor ez a vas hamarosan kihűl.
    Ütheti. . .
    Bottal a nyomodat is! :o)
    Belefárad majd egy idő után. . .
    Nagyon fontos, hogy egyszer se reagálj, mert akkor kárba vész az eddigi erőfeszítésed!
    Egy darabig még eltart ez, de remélem, már látod az alagút végét!! :o)
    előzmény:
    ahajnal (1229)
     
  22. 2003. Április 21. 14:321230.
    Szia! Próbáld meg a leveleit sem elolvasni - sőt rögtön törölni. Vannak olyan levelezési rendszerek, amelyikek visszajelzésben mutatják, ha megnézik vagy olvasás nélkül törlik. Azt hiszem nincs értelme elolvasnod amiket ír. És egyáltalán. Még a környezetébe tartozó emberektől is tartsd távol magad. zárkózz el teljesen.
    előzmény:
    ahajnal (1229)
     
  23. 2003. Április 21. 12:411229.
    Szia! A levelet elolvastam csak megpróbálom semmibe venni. Fenyegetés hogy meghal, hogy felül a repülőre és idejön az ajtóm elé, na majd akkor válaszolnom kell a kérdéseire. Nevetséges. Most a legújabb az hogy elmondott a feleségének és ő meg az én levélcimemet kéri hogy irjon nekem, hogy én irjak neki, mert nem bir elszakadni ha nem tudja hogy mi a helyzet mert ugye én a levegőben hagytam a dolgokat. Az a csele hogy képeslapokat küld, mert azoknál visszair ha kinyitja az ember. Én persze egy darabot sem nyitottam ki ezek közül. Mikor fog felhagyni???
    előzmény:
    misibea (1228)
     
  24. 2003. Április 21. 06:511228.
    Szia. . .
    A levelet el sem olvastad?
    Ügyes vagy, mert nem veszed figyelembe. . .
    Hogy vagy?
    előzmény:
    ahajnal (1227)
     
  25. 2003. Április 21. 04:161227.
    Jó reggelt! Zaklató levél még egy, megpróbálom semmibe venni. Ma reggel elaludtam, mert este hétre húztam fel az órámat reggel helyett, én hülye! Fiúval még egy darabbal sem találkoztam ma, de nem hiszem hogy locsolkodnának. Ma maximum az eső fog meglocsolni, nagyon esősre áll. . . No de az nem fogja elrontani a kedvem! Csakazértis :) Sok sok locsolót viszont nektek! Emlékszem eddig húsvét hetfő reggelén mindig korán keltünk, mert korán reggeltől már jöhettek volna a fiúk. Persze soha nem jöttek 12 előtt. :) Akkor is a húgom osztálytársai. . . :) Szép emlékek. . . . Olyan furcsa hogy soha többet nem lesz az életem mint egy éve volt. . . Hiányzik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top