Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Eltűnt a befogadott hajléktalan Ica néni

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. március 2. 08:58
Kétségbeesett üzenetet írt ki Facebook-oldalára az a fiatal lány, aki néhány nappal ezelőtt befogadta a 78 éves hajléktalan Ica nénit.

Nők Lapja Café: Eltűnt a befogadott hajléktalan Ica néni
  1. 2014. március 2. 20:51101.

    Hát... tudod.. én meg nem értem..

    miért éppen ez a civil szervezet amit egyesek nem birnak elviselni?

     

    ha mondjuk egy magánszemély  rizibizi le szandikát a blikk oldalán az biztos nem verné ki a biztositékot senkinél. 

    De mivel éppen egy Tolvajkergetők  fészoldalán van ilyesmi. az kiveri.. mármint a biztositékot. 

     

    De miért éppen az nlc-n kell ezen tiprodni?

    Miért nem a fészbuk oldalán a szervezetnek?

     

     

    A számlaszámon való rinyálást azt meg nem értem. 

     

    végképp nem!

     

    mindenféle civil szervezetnek meg nonprofit társaságnak  van számlaszáma.. annyi van már belölük mint égen a csillag. 

    Aztán mindenki azt támogatja amelyiknek egyetért a céljaival. 

    ha nem ért egyet akkor meg nem támogatja. 

     

     

    A szervezetet fikázók vajon miért csak itt olyan bátrak?? 

     

     

     

     

     

    előzmény:
    antironia (96)
    2014-03-02  20:43
  2. 2014. március 2. 20:49100.

    Persze, és ez rendben is van. De akkor miért pénzhajhász ribxxx kuxxx az a lány, aki befogad egy hajléktalant, és mivel már van 3 szobányi - méret és egyéb problémák miatt - használhatatlan ruhájuk, és azt mondja, hogy pls, ne küldjetek ruhákat többet, hanem inkább tartós élelmiszert, vagy pénzt a befogadott néni gyógyszereire, akkor a "nemes" tolvajkergető banda, akik közül az egyik talán a korábban kirúgott ex és most éppen bosszut áll - szóval miért is csaló, amiért inkább tartós élelmiszert kér vagy pénzt a gyógyszerekre? Azért pénzhajhász, mert a használhatatlan ruhák és cipők helyett gyógyszert akarja kiváltani a néninek?

    Nnnna hagggggggyál már :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_487131 (92)
    2014-03-02  20:37
  3. 2014. március 2. 20:4699.

    Ennek a lánynak a támadóit is a Tolvajkergetők derítették ki...

     

    http://www.borsonline.hu/20140218_nyilt_utcan_ve rtek_ossze_erikat

     

     

  4. 2014. március 2. 20:4598.

    nem kell hozzá különösebb  iq-- a fészbuk oldal alapján egyetlen kattintással lehet eljutni a weboldalukra..

    Ahol minden információ  elolvasható a szervezet jogi kérdéseivel kapcsolatban- ha valaki kiváncsi rá.

     

     

     na-- igen.. civil szervezetek pedig adományokból szokták eltartani magukat.

     

    előzmény:
    saschamora (94)
    2014-03-02  20:37
  5. 2014. március 2. 20:4497.

    ooops, már megelőztél. :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_487131 (92)
    2014-03-02  20:37
  6. 2014. március 2. 20:4396.

    Kiegészíteném azzal, hogy a csalibringa, meg a beleépített jeladó nem két fillér.....

     

     

    Egyébiránt:

     

    http://www.hir24.hu/belfold/2014/0 3/02/osszeomlott-a-hajlektalant-befogado-lany/

     

     

    Am it most biztosan tudunk.  Szandi valóban egy két éves kislány édesanyja.  Pontosan azért nem beszélt róla, mert borítékolható volt, hogy támadni fogják érte.

    előzmény:
    Lillaréka (91)
    2014-03-02  20:35
  7. 2014. március 2. 20:4295.

    Nem lenne baj, ha ők meg nem kifogásolnák, ha más - szintén nemes cél érdekében - ugyanazt teszi.

    De, ha valaki ugyanezt teszi, amit ők, és ezért lelibancozva és a magánéletében vájkálva teszik megalázottá a másikat, nnna ez a baj.

    Bizonyítékot nem vettek elő, a lányt csak egy ex - visszautasított - kan névtelen levele alapján rágalmazzák mint XXXXXpénzhajhász, a nénit le alkoholistázza/börtönviseltté fokozza le egy másik, nnna ez az undorító.

    De ők, a tolvajkergetők szüzek és bűntelen pénzhajhászok. 

    Aha. 

    előzmény:
    Lillaréka (91)
    2014-03-02  20:35
  8. 2014. március 2. 20:3794.

    ohhh, tokecceru' a valasz. a technikai berendezes sokba kerul.

     

    szeressuk a nemes celokat ugye, de csak akkor, ha ingyer' van, ugye? 

    előzmény:
    third (89)
    2014-03-02  20:27
  9. 2014. március 2. 20:3793.

    Erről van szó!

     

    és miután  civil szervezetről beszélünk..   már miért lenne jogtalan a szerveződés? 

    mert nlcfalva nem ismerte eddig őket?

    TomCatnak szerintem több esze van azért..

    előzmény:
    saschamora (90)
    2014-03-02  20:30
  10. Torolt_felhasznalo_487131
    Torolt_felhasznalo_487131
    2014. március 2. 20:3792.

    Jáááj.

     

    Naszóval kellenek eszközök, amint a videó elején látod egy angol gps és kereső, ami beépíthető a csali biciklibe.

    Maga a csali bicikli 200.000Ft érték feletti, hogy nagy értékűnek számítson a lopás, és ne sétáljon ki a rendőrségről az, aki lopott. 

    Több ilyen biciklijük van, nyilván bővítik, vannak a kamerák, aminek jó minőségűnek kell lenni, hogy használható képet adjon, ésatöbbi, ésatöbbi.

     

    előzmény:
    third (89)
    2014-03-02  20:27
  11. 2014. március 2. 20:3591.

    TomCat  politikai hovatartozása sosem volt kérdéses...

    Mit vagy ezen kiakadva?

    és azon, hogy kint van a számlaszám??

     mindenféle más civil szervezetnek is van oldala és mindekinél ott a számlaszám.... viszont senki a világon nem tart stukkert a fejedhez , hogy utalj nekik

     

    és a Tolvajkergetők azért sok mást is csinálnak mint a  csalibringa keresgélés. 

     

     

     

    komolyan kérdezem!

    miért probléma ha egy civil szerveződés  kiteszi a számlaszámát az oldalára?? 

    vagy csak a tolvajkergetők esetében probléma ez? 

     

    előzmény:
    third (89)
    2014-03-02  20:27
  12. 2014. március 2. 20:3090.

    hehe, ez a het vicce! azt irod, hogy ugyan van rendorseg, amely ugyan nem vegzi a funkciojat, tehat az allampolgarok keressenek megoldast! brrrrr! hat' hogyne! egyeb okos otlet? :-)

    tudod mit? a rendorseg vegezze a dolgat, es maris meg van oldva a kerdes! ha a rendorseg vegezne a dolgat, megszunnenek a tolvajkergetok, mert egyszeruen nem lenne rajuk szukseg...

    előzmény:
    HataMari (88)
    2014-03-02  20:12
  13. 2014. március 2. 20:2789.

    Én ebben nem látok semmi indokot a pénzgyűjtésre. Nemes a cél, TÁRSADALMI, ÖNKÉNTES alapon megtalálni az ellopott bringákat. Nemes cél, és respect.

    De miért akarnak pénzt gyűjteni?

    Ja, mert mégsem annyira önzetlenek?

    Szenzációhajhász, mert megtaláltak öt biciklit az ellopott ötvenezerből?

    És igen, szenzációhajhász, mert most megpróbálnak befeketíteni akárkit és akárkiket, emelni a klikkek számát a weboldalon, és a youtube-ra felpakolt videók is fizetni kezdenek, ha hirtelen sokan kattintanak.

    Szóval igen, egy valaha nemes cél (a tolvajok üldözése) átvedlett egy pénz- és szenzációhajhász, rágalmazó kis glittegyletté, akik immár a politikai hovatartozásukat is egyértelművé tették.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_487131 (87)
    2014-03-02  20:09
  14. 2014. március 2. 20:1288.
    Mivel az allampolgaroknak joguk van a biztonsaghoz, de azt az elvileg ezert mukodtetett szervezet (rendorseg) nem kepes biztositani,akkor az allampolgaroknak nem onszervezodeses jogtalan alakulataval kene tenni a dolgot a rendorseget helyett, hanem megtalalni hogy hogyan es hol is lehet hathatosan tenni azert, hogy a jogos szervezet (rendorseg) mukodjek, ahogyan kell! A rendorseg is tevedhet, de akkor lehet karteritest kerni, jogosan. Viszont ha egy polgari jogtalan csoportosulas hibazik mikozben azt hiszi, hogy o az igazsagosztas etalonja, akkor a karosult kitol is varhat karteritest? Az itteni polgari jogtalan csoportosulas melletti posztoloktol?????
    előzmény:
    saschamora (84)
    2014-03-02  19:18
  15. Torolt_felhasznalo_487131
    Torolt_felhasznalo_487131
    2014. március 2. 20:0987.

    http://www.youtube.com/watch?v=nJWa4uRJcUk

     

    Itt van például, hogy miért virít ott a bankszámlaszámuk.

     

    előzmény:
    third (86)
    2014-03-02  19:57
  16. 2014. március 2. 19:5786.

    Egyetértek.

    És duplán hiteltelenek az én szemeben, mert

    1. az ő Facebook oldaluk a bankszámlaszám megadásával kezdődik

    2. a weboldaluk 2013 májusa óta nem frissul, de a bankszamlaszamuk ott virit az adományokért, mikozben szintén a saját weboldaluk szerint kizárólag a biciklitolvajok érdeklik őket.

     

    Mindenesetre, az én szememben ők csak egy pénzhajhász, manapság divatos "alapítványszagú" csoport, akik a választások közeledtével még a politikai függetlenségüket is eladták.

    ********************

    És igen, én is szexeltem a barátommal, majd egy másikkal is, végül férjhez mentem a harmadikhoz, van egy lányom, befogadtam két kóbor kutyát és etetek egy kóbor macskát is, ezen kívül neveltem egy fiút tizenkét évig, akihez vérségi kapcsolat nem fűzött egyikunket sem, akkor most én is egy ribanc kurva vagyok, a nevelt fiú meg alkoholista börtönviselt???

    Vagy mi?

     

    Kellett a látogatottságot növelni a magukat tolvajkergetőnek nevező bandának?

     

    Bizonyítékot - bizonyítékot - bizonyítékot - bizonyítékot - bizonyítékot - bizonyítékot - bizonyítékot - bizonyítékot!!!

    előzmény:
    Vitosa (53)
    2014-03-02  15:59
  17. 2014. március 2. 19:2285.
    egy "h" betu lemaradt. tessek odakepzelni.
    előzmény:
    saschamora (84)
    2014-03-02  19:18
  18. 2014. március 2. 19:1884.

    azt, hogy amennyiben a rendorseg rendeltetese szerint mukodne, nem lenne a szukseg a Tolvajkergetokre. de mivel a rendorseg a hatalmi hierarcia sertetlenseget vedi, totalisan lecarva' az eredeti funkciot, a civilizalt emberbe kodolt etikai ertekrendszer letrehozott egy csoportot, -vedekezeskeppen.

    szomoru, es egyben felemelo...

    előzmény:
    Lillaréka (82)
    2014-03-02  19:04
  19. 2014. március 2. 19:1683.

    Talán ha a mezei állampolgár megbízna a rendőrségben, akkor nem lenne szükség ilyen civil szerveződésekre.

     

    De, amig sok esetben tehetetlenséggel találkozik, így egyre többen érzik úgy, hogy a kezükbe kell venni a dolgokat.

    És lássuk be nem is alaptalanul.

     

    Az meg, hogy félni kell fekete ruhás alakoktól, az nevetséges.

     

    Szerintem a bűnözőktől kell félni, tökmindegy milyen színű ruha van rajta. 

    előzmény:
    Dnanga (77)
    2014-03-02  18:49
  20. 2014. március 2. 19:0482.

    és mit gondolsz róluk?

     

    előzmény:
    saschamora (79)
    2014-03-02  18:54
  21. 2014. március 2. 18:5981.
    a modszerrel van bajod? hat' tudod, nekem is a modszerrel van a bajom. az allam modszerevel.
    előzmény:
    Dnanga (77)
    2014-03-02  18:49
  22. 2014. március 2. 18:5580.

    amugy jótétlélek Dragant nem bántották a Tolvajkergetők.

    egy ujjal sem nyúltak hozzá. 

     

    csupán kérdőre vonták..  hol a kislány akit elcsalt. 

    előzmény:
    Dnanga (77)
    2014-03-02  18:49
  23. 2014. március 2. 18:5479.

    WoWW! ha masert nem, azert megerte elolvasni ezt a topicot, hogy megtudjam hogy vannak "tolvajkergetok"! naaaagyszeruuuu!

  24. 2014. március 2. 18:5378.

    Valami miatt a módszer mégiscsak célravezető volt

     

    ellentétben a rendőrség módszerével.. ami abból állt, hogy első körben elhajtották a szülőket

     

     

    az meg, hogy mi lesz évek múlva a kiscsajjal.. nos az csak feltételezés. 

    előzmény:
    Dnanga (77)
    2014-03-02  18:49
  25. 2014. március 2. 18:4977.

    "" és lehet ha ezek a kissé törvényen kivüliek nincsenek Laurácska már valami  lokálban táncikálna... valamelyik arab- országban. vagy ki tudja hol

    mert ugyan ő csak önként ment... 

    egy rendkivül rendes szerb fiatalemberrel.. aki csak meg akarta menteni szegénykét.. MITŐL is?"" 

     

    Laurácska pár év múlva szerintem így is úgy is valami arab vagy olasz lokálban fog táncikálni. Majd jön egy másik átkozott leányrabló akinek beadja a mesékéjét és az már úgy fogja megszöktetni, hogy még ezek a bizonyos tolvajkergetők sem fognak a nyomára akadni.

     

    Rendben, megtalálták, hazavitték, mondom nekem a módszerrel van bajom és ki is fejtettem miért.

    előzmény:
    Lillaréka (72)
    2014-03-02  18:18
  26. 2014. március 2. 18:4876.

    Akik azt kérdezik, miből tud megélni ilyen esetben egy ilyen fiatal, hadd segítsek megérteni.

     

    Az a fiatal, aki kikerül 18 évesen általában kap annyi pénzt (ami az évek alatt a számláján gyűlt, vagy örökölt, stb.), amiből egy kis lakást tud venni. Aki pedig vállalja, hogy befejezi a tanulmányait, vagy egyéb feltételeket teljesít, annak utógondozás keretében van még lehetősége segítséggel élni, úgy emlékszem 23 éves koráig.

     

    http://www.bmgyk.hu/index.php?fid=2&aid=16

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-02  08:58
  27. 2014. március 2. 18:3575.

    Most is sokan vannak akik támogatnak hajléktalanokat.

     

    Többek között én is.

    Igaz pénzt nem adok. 

    Minden ellenkező híreszteléssel ellentétben, éntőlem az ételt is elfogadják.  

    A Blikk nevezetű hiteles forráshoz sem fordultam, hogy kerekítsenek már egy cikkecskét arról, hogy vittem a kutyájuknak gyógyszert.

    A számlaszámomat sem lengetem, hogy utaljatok már némi pénzt, 2 zsömle helyett 3-at tudjak adni.

    Tudom, ez így nem hír, nem is!

     

     

    előzmény:
    felicienne (69)
    2014-03-02  17:44
  28. 2014. március 2. 18:3474.

    Teljesen egyetértek veled!

     

    Nem értem, ha bizonyítékok vannak, ezek miért nincsenek már a rendőrségen, hogy elindulhasson az eljárás? 

     

    A nevét nem vállaló levélíró azt állítja, hogy felírták hol érhetik el a nénit. Akkor miért nem keresik meg, ha ez igaz, és teszik tisztába a dolgokat?

     

    Mindjárt tisztább lenne a történet, ha ez az egy-két apróság tisztább lenne.

     

     

     

    előzmény:
    teamoly (73)
    2014-03-02  18:24
  29. 2014. március 2. 18:2473.

    Itt arról van szó, hogy névtelen vádaskodáson kívül semmi, de semmi konkrétum nincs egyenlőre.

    Én is a mellett vagyok, hogy, aki bűnt követ el az fogják meg, vonják felelőségre, de ne egy-két névtelen levél és nemtelen vádaskodás alapján állítsanak be valakit bűnösnek!

     

    Derítsék fel az ügyet, én még azt is mondom, hogy hozzák nyilvánosságra, ha csak akkor, ha bebizonyosodott, hogy mi történt valójában. De addig amíg egy ügynek csak a foszlányai vannak meg, addig amíg valaki a nevét nem vállalva ezt-meg azt mond, írogat, ne kerüljön napvilágra minden részlet, mert lehet, hogy egy szó sem igaz belőle.

    Nem véletlen, hogy a rendőrség és a nyomozóiroda egy nyomozás meneténél nem add ki percenként információkat arról, hogy hol tart a nyomozás, per pill kik a vádlottak stb.

     

    Nézzük meg, hogy eddig milyen információk vannak a történetről: egy lány aki befogad egy hajléktalant, a hajléktalan otthagyja a befogadóját, van aki állítólag látta és állítólag ezt meg azt mondott neki a néne, jön egy nevét nem válaló illető és elhordja a kiscsajt mindenféle ribancnak

     

    Én nem hiszek el senkinek semmit és nem állok senki pártján, de, ha ezeket a vádakat elkezdik konkrétumként  kezelni és ezek alapján meghurcolnak és elítélnek valakit az bennem félelmet kelt, arról nem is beszélve, hogy egy elég sötét korra emlékeztet amikor a szomszéd, ismerős, haragos által tett bejelentéseket bizonyított tényként kezelték...

     

     

     

    előzmény:
    Eric Clapton (67)
    2014-03-02  17:33
  30. 2014. március 2. 18:1872.

    és lehet ha ezek a kissé törvényen kivüliek nincsenek Laurácska már valami  lokálban táncikálna... valamelyik arab- országban. vagy ki tudja hol

    mert ugyan ő csak önként ment...
    egy rendkivül rendes szerb fiatalemberrel.. aki csak meg akarta menteni szegénykét.. MITŐL is? 

     

    Azért valahol mégiscsak érdekes, hogy egy kiskorú kis idióta eltünésekor a szülők a rendőrség segitségét kérik.. akik első körben  elzavarják a szülőket.  és nem emelik fel a feneküket..  tképpen letojják magasról a dolgot. 

    A kissé törvények kivüliek pedig  megtalálják az eltüntet.

     

    Hát igen.. a szerb megmentő sok-sok hazudozás után, amit a rendőrségnek tett... valakinek mégiscsak bevallotta, hogy  laurácska hol is van...  
    miért is  tagadott  laurácska bujtató amikor a rendőrők keresték a lakásán?

     

    előzmény:
    Dnanga (71)
    2014-03-02  17:56
  31. 2014. március 2. 17:5671.

    Nem akartam beleszólni ebbe a vitába. De. Senki nem tud semmi konkrétumot, de  a lány már "kis ribanc" az öregasszony "alkoholista hajléktalan" stb... Mi alapján? Pár feldobott levél miatt, találgatások miatt. Gyomorforgatónak érzem ezt az egészet a reagálásokkal együtt. Szóval fotelből könnyű az "eszet" osztani. Lehet hogy éppen a koldusmaffia lépett be a képbe.

     

    Tolvajkergetők!

     

    Igen megtalálták a megszökött, szöktetett leányzót, de hogyan? A rendőr nem megy be egy lakásba házkutatási parancs nélkül, ők igen. Mi van??? Olyan hogy magánlaksértés, a magántulajdon védelme az eszükbe sem jutott. Érdekes helyzet alakulhatott volna ki, ha a férfi rendőr hív. Nem hívott. Lehet, én sem tudnék hívni, ha pár fekete ruhás alak magasodna fölém, aki moccanni sem engedne a fotelből.

    Tovább gondolom.

    Mi van, ha legközelebb valaki azt mondja, hogy az a vén szőke ribanc emelte el a bukszát a boltban. Konkrétumot nem tud senki, de mondjuk egy haragosom éppen elérkezettnek látja az időt, hogy alám tegyen. Erre betör a lakásomba pár fekete ruhás önkéntes "tolvajkergető" fenyegető alak. ??? Érdekes helyzet alakulhatna ki. Lehet, hogy félelmemben azt is bevallanám, hogy Néró a fogadott fiam és  én gyújtottam fel Rómát? Mert lehet, hogy hiába esküdnék meg a szeretteim életére, ők nem hinnék el, anélkül, hogy a lakásomat felforgatják. Jé, itt tényleg nincs lopott buksza, bocsika!

    Érdemes elgondolkodni ezeken a dolgokon. Volt már pár ilyen társaság a világtörténelemben. Jónak indult, de a végén az akasztófa is bekerült a képbe.

    előzmény:
    Lillaréka (36)
    2014-03-02  14:51
  32. 2014. március 2. 17:5370.

    Mik a legújabb rémhírek?

    Tudja valaki?

  33. 2014. március 2. 17:4469.

    Azt elfelejtetted hozzatenni, hogy ki lesz az, aki ezek utan merne tamogatni egy hajlektalant?

     

    Mert ha mind a ket fel akarna, akkor sem menne a dolog, mert az emberek agyaban mar ott van, hogy mi lesz, ha megint jon

     

    egy mocskos, pletykafeszek ceg,

     

    aki onmagat Messiasnak hiszi es elkezd  a vilag elott pletykalkodni.

    előzmény:
    Eric Clapton (67)
    2014-03-02  17:33
  34. 2014. március 2. 17:3468.
    "És ugyan miből tartana fenn"- egy lakást.
    előzmény:
    Eric Clapton (67)
    2014-03-02  17:33
  35. 2014. március 2. 17:3367.

    Nem,nem kapcsolódik hozzá. Arra hivatott,hogy azt a szendeszűz álarcot levegye. Az a blikk kategória,hogy befogadok egy hajléktalant és nemzeti hőst csinál belőlem a média. Vajon miért kellett ehhez a média,a közvélemény? És ha elment a néni... erre lehetett számítani, egy x éve utcán élő embertől,miért kellett ennek ekkora fenekt keríteni? És ugyan miből tartana fenn egy két helyen is  tanuló ember? Nem életszerű a lány története és ahogy látom a kommentelők jó része is ezen a véleményen van.

     

    Maradjunk annyiban, te nem hiszed, én igen. Az ellen meg semmi kifogásom,ha egy gazemberről kiteregetik a szennyest. Ne legyen újabb lehetősége a csalásra,csak azért,mert jó szinész. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820822 (66)
    2014-03-02  17:04
  36. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 2. 17:0466.
    Ja, és szorosan kapcsolódik a tárgyhoz, hogy  kivel hányszor dugott, és van-e gyereke. Értem.
    előzmény:
    Eric Clapton (63)
    2014-03-02  17:00
  37. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 2. 17:0165.

    Pedig egy ember magánéletében vájkálni nem hősies küzdelem a közbiztonságért. Inkább Blikk kategória.

     

    És ahogy elnézem a kommentárokat, nem vagyok egyedül a véleményemmel. 

    előzmény:
    Eric Clapton (61)
    2014-03-02  16:54
  38. 2014. március 2. 17:0064.

    Én nem találgatok és nem feltételezek. Nem tudom lealacsonyodnak-e, de amit most csinálnak, azzal sajnos a saját hitelességüket ássák alá! 

    Több száz kommentelő írta nekik, hogy ha van bizonyítékuk, akkor használják! Irány a rendőrség és a dolog rögtön tiszta! 

    Ehelyett "innen hallottuk", "XY mondta", ez pedig nem vet jó fényt rájuk, és ez így pletyka.

     

     

    előzmény:
    Eric Clapton (59)
    2014-03-02  16:47
  39. 2014. március 2. 17:0063.
    Nem is Icanéni keresése az elsődleges céljuk, hanem egy csaló leleplezése.
    előzmény:
    felicienne (62)
    2014-03-02  16:56
  40. 2014. március 2. 16:5662.

    A nagy pletykalkodas mellett nincs idejuk Ica nenit keresni.

     

    Egyebkent gyomorforgato, amit muvelnek.  

    előzmény:
    Vitosa (58)
    2014-03-02  16:14
  41. 2014. március 2. 16:5461.
    Nem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820822 (60)
    2014-03-02  16:51
  42. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 2. 16:5160.

    Miért, nem azt teszik? 

     

    Nem is értem. 

    előzmény:
    Eric Clapton (59)
    2014-03-02  16:47
  43. 2014. március 2. 16:4759.

    http://youtu.be/-qKJOVmlg-E

     

    Gondolod azok az emberek,akik ilyen és ehhez hasonló akciókat vállalnak csak azért,hogy legalább egy kicsit javuljon a közbiztonság (már ha pintérnek nem megy..), lealacsonyodnak a pletyka szintjére?

    előzmény:
    Vitosa (58)
    2014-03-02  16:14
  44. 2014. március 2. 16:1458.

    Azóta egy újabb pletyka reppent fel, amit közzé tettek az oldalukon. 

     

    előzmény:
    Lillaréka (57)
    2014-03-02  16:11
  45. 2014. március 2. 16:1157.

    NEM terjesztik
    az oldalukon van fent.. sokszáz-- mással együtt..

     

    sok -sok üggyel együtt!!  

     

    mondom még egyszer.. Akár te is  irhatsz az oldalukra... vagy bárki.. DE azt ne várja el senki, hogy sokezer irásra  válaszoljanak.. akkor ugyanis a  válaszolgatással lennének elfoglalva, és nem azzal amit kitüztek célul. 

     

    Icanéni csak egy ügy a sok közül amivel foglalkoznak..
    lehetséges, hogy már mással vannak elfolglalva ezt pedig lezártnak tekintik.

    előzmény:
    felicienne (55)
    2014-03-02  16:03
  46. 2014. március 2. 16:0756.

    Egyetertek.

    Ok pl. a neni eltuneset reklamcelra hasznaljak.

    előzmény:
    Vitosa (53)
    2014-03-02  15:59
  47. 2014. március 2. 16:0355.

    Annyi eszuk lehetne, hogy ribancozo levelet ne terjesszenek, mert a vegen fizethetik a karteritest.

     

    Beneztem az oldalukra, erdekes, az o oldaluk is azzal kezdodik, hogy milyen szamlaszamra kell fizetni a tamogatast.

    Ki tudja, hogy ebben a tortenetben kinek, mi lehet az onzo celja?

    előzmény:
    Lillaréka (46)
    2014-03-02  15:40
  48. 2014. március 2. 16:0354.

    Én egy dolognak hiszek: a bizonyítékoknak. Majd az idő eldönti, hogy ez mit bizonyít.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_487131 (51)
    2014-03-02  15:57
  49. 2014. március 2. 15:5953.

    Nézd, én úgy gondolom, ha bárki valamit tényként állít, akkor kutya kötelessége azt bizonyítani. Eddig több mint 300 komment van ehhez a bejegyzéshez, és egyre sem reagáltak. Ha ekkora felháborodást kelt valami, ha megkérdőjelezik a szavahihetőségemet, akkor én előállok a farbával. Nem fogok írni nekik, hogy egy legyek a sok kommentelő között, akinek nem reagálnak az írására. 

     

    Nem az ő eddigi munkásságukat kérdőjelezem meg, (bár még életemben nem hallottam róluk), hanem a jelenlegi, elharapódzott helyzet rendkívül rossz kezelését rovom fel nekik.  

    előzmény:
    Lillaréka (49)
    2014-03-02  15:51
  50. 2014. március 2. 15:5852.
    A Tk. utána jár az ilyen levelek valóságtartalmának. Se nem szenzációhajhászok,se nem uszítanak,se nem pletykálnak. idejük sem lenne ilyesmire.
    előzmény:
    Vitosa (48)
    2014-03-02  15:49

Címlap

top