Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A 3TestŐr

Torolt_felhasznalo_116963
Torolt_felhasznalo_116963
Létrehozva: 2008. augusztus 1. 14:06
Szia!
Ha rendszeres fórumozó vagy akkor ismersz minket.Károly Anitát,Princessát,és Bailamot,akik az update-el és Rékával csodás alakot értek el,és azóta is lelkesen tornáznak.Szenvedélyük az egészséges táplálkozás és a sok mozgás.
Ha Te is szeretnél csinos és karcsú lenni,csatlakozz hozzánk,mert őszinte barátokra lelhetsz!
"Ne feledd!!Az álmaidat elérheted ha teszel érte,és azt nem veheti el Tőled senki!!"
  1. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. augusztus 9. 09:3826.
    Én is nagyon ceretlek benneteket!

    Igen a capoeirára gondoltam! Tudod cardioprogikat keresek... :o)

    Körbeküldök egy csatolt file-t mailen nektek nézd meg mit csináltam a tornaprogiddal még turbózom, és nyomtatom! Tegyetek hozzá nyugodtan majd!

    C1 vagy 2 a jobb cardio? Abban is vannak talajrészek?
    Én ma letoltam RR4 20p karizom részt cardionak, és utána elszállt az erőm... Nemcsoda 1 hét teljes semmittevés után, jóformán állandóan feküdtem mert az üléstől patis lett a popsim

    Ezzel egyetértek, hogy azonos tornaprogi után már nem érzel semmit! Én RR4 hasizommal voltam így... a végén már semmit sem hatott! Szóval előveszem RR3 dvd-t is

    Lassan tízórai: dinnyézek... Ha robi le nem vámolja előttem Ebédre még nemtudom mi lesz, mert húzunk Szegedre... És nem vár minket senki sehol semmivel.... Márpedig én akkoris enni fogok valamit!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (25)
    2008-08-09  09:24
  2. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. augusztus 9. 09:2425.

    sziasztok! 

    NA VÉGRE MEGJÖTTÉL!!!-örülünk princessaval........

    az az 1 kiló plusz semmi,2-3 nap alatt lemegy meglátod.én is annyit hoztam haza a wellnesezésből,csak én még jókat zabáltam közben...

    a dvd-ket mi is így számozzuk ahogy írtad.csak közben p. megvette a capoeira aerobik 2. részét ami nagyon kemény,felér egy rr edzéssel bőven.máshogy dolgoztatja az izmokat -mindig kell vmit változtatni az edzésterven mert hozzászokika szervezet az állandó azonos terheléshez és semmi reakciót nem fog kiváltani u.az a terhelés v torna dvd,sőt 1 idő után követelni fogja ,az lesz neki az alap....... amúgy nem unjátok h mindig okoskodok?szóljatok már rám!

    na ,meglett a nagy zabálás c. tegnapi nap eredménye:53.2......+8 dkg.......de nem bánom.......annyit híztam 1 nap alatt mint te 1 héten fogytál.......ha 53 körül mozgok az jó nekem,52.5-nél már gyengusz vok........ 

    ma én is megcsinálom a c. aerobikot,már lealább 2 hónapja nem vett rá a lélek,és rr-tól a 30p-es hasizmot lábsúllyal.1 kilóssal.....és ha holnap élek elmegyek futkározni...ma akartam csak rossz idő van... 

    Andi nem tudom h mely dvd-t kérdezted h kardiós-e!?a dukai reginást rengeteget csináltam régen,az könnyebb mint a a 2.,egyenletes terhelést ad és fogyunk attól is. 

    visszatérve a súlyomra a testzsír%om:13 volt ....az nem rossz szerintem. 

    én lennék a példakép?-hát én nem felelek meg eme célnak szerintem mivel csapongok,hol teleeszem magam,stb, és nem 1 azonos szinten mozgok mindig.viszont most az jutott az eszembe h a 2 c. a. pont azokon a részeken égeti a zsírt ahol neked szerinted problémád van........   

    a kukoricát a főttet én is imádom,2-es valóban ,tízóraira szoktam enni ha főzünk.ma zöldbableves lesz az ebéd u-liszttel és tejjel sűrítve,meg tk.lisztből palacsinta u pudinggal,u lekvárral.a reggelim meg 1 fehérje bomba volt,1 hatalmas szelet u1-es erdei gyümis túrótorta,és egy pici tejjel-kefirrel-vanilás tejsavóporból csináltam hozzá 2 dl öntetet ,+megszórtam mandulával fahéjjal,és 9 szem szőlővel............tízóraim s.barack lesz,uzsi dinnye,vacsi tökpüré......

    imádok enni nem tehetek róla........   és imádlak benneteket is

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736940 (24)
    2008-08-09  08:12
  3. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. augusztus 9. 08:1224.
    Hali,

    nekem az 1.-es van meg tőle... de valahogy mást nincs kedvem csinálni csak RR-át!
    Az órát szeretem benne a képernyő sarkában, meg az hogy ismerem, segit beosztani az erőm! De a derékra nekem is gyúrni kell, 70perces... dúrva

    ANITA szted ez jó cardióra? Mennyi benne kb a cardio rész?

    Lányok tisztázzunk valamit!

    RR1: a legelső DvD
    RR2: a 2. dvd, amikor 2 copfban van a haja... és 1-2 hónapos Larával...
    RR kismamatorna
    RR3. a 3X30p (kar-has-comb)
    RR4: 4X20p (legfrisebb

    Ugye Ti is így számoztok?

    Kukorica: én a fogszabi miatt nem ehetem, ha meg levágom... úgy meg csak szenvedek vele! De sztem U2-be belefér! Meg most szezonja van, ehető!

    pusz pusz
    Andi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (22)
    2008-08-09  06:29
  4. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. augusztus 9. 07:5523.
    HELLO EVRIBODRI!

    Hát megjöttem lánykáim, iszomyat hiányoztatok , rengeteget gondoltam rátok! Tudjátok, mindenhol jó de legjobb otthon! Még ma reggel indulunk tovább Szegedre, de ott már lesz minden ami egy civilizált éltbe kell: zab, internet, WC fórum!

    No mesélek nektek kicsit... Azért jelenkeztem csak ma, mert tegnap nekiálltam elolvasni mindent amit csacsogtatok!

    A Balcsin nagyon jó volt! Az idő remek volt, átéltem 2 vihart! Az egyiket a nádas mellett dobott horgonnyal, az nagyon durva volt! Lehorgonyoztunk, aztán hirtelen 1. fokból 2. fokú viharjelzés lett, a pára felszállt a vízfelszinről, durva lila felhőt alkotott végig a déli és északi partok mentén! VILLÁMLOTT dörgött csak sivitott a szél, és felnéztem az égre felettünk ragyogó kék volt minden! Az egész balaton tajtékozott, de felettünk még csak eső sem esett! Ekkor azt hiszem a Bázsai öbölben voltunk Örvényesnél szombaton! A másik vihar szerdán lehetett országos vörösriadó... inkább kikötöttünk a Badacsonynál védett helyen! A többi nap is klassz volt... meleg, napsütés, balaton és hajókáázás. Azt hiszem nem sikerült körbehajózni a Balcsit mert 11-15ig állandóan szélcsend volt! Motorozni nem akartunk. Sokat pancsiztunk, de azért a hajóka kicsi volt... 4 ember elfért rajta egy hétig, de sztem még 1 napot már sirva vészeltem volna át.

    Macerás nő vagyok, pláne mióta ismerlek benneteket! Most meg néha olyan néme hiszti jött rám... A lakásomat akartam Cilikével zabbal és a fürdőszobám! Tegnap amint hazaértünk azonnal bezárkóztam a fürdőbe, Yetitelenítettem magam... dörzsiszivaccsal átdörzsöltem... manikür pedikür.. hajmosás... vastgaon krém... I civilizáció!

    Gondolom ezeknél a gondolatoknál is jobban érdekel benneteket mit is ehettünk???!!!! Rémrosszul táplálkoztunk! Iszonyat keveset ettünk! Én vittem magamnak U1 kenyeret, a többiek zsömlét és hagyományos fehér izét ettek.
    Tapasztalat: Én voltam utoljára éhes! Nekik a fehér cucc úgy felnyomta a vércukrukat, hogy már 11 körül ebédeltek volna...

    Reggeli általában nekem 1-2 szelet U1 kenyér volt, sajttal, parival, sonkával és egy nagy bögre kávéval. Sajnos csak bubis ásv viz volt azt ki nem állhatom, ezért az ivás nemment.... :o(
    A töbiek kb ugyanezt ették csak hagyományos kenyérrel!

    Tízórai: nemvolt...

    Ebéd: Ha kikötöttünk akkor én valami U1eset ettem! Pl csirkecombi megsütve ubisalival! Vagy gyros salival... (ezt alig akarták megérteni hogy nem kérem a krumplit hozz&aacute Vagy székelykáposzta, husidarabokkal...
    Többiek hagyományos éttermi kacsi krumplival...
    Volt mikor mindenáron lángosozni akartak. No n ekkor elmentem egy tál borsófőziért! Bár fehérlisztes sűrítésű volt... de még mindig jobb sztem!

    Uzsi: én gyümiztem...

    Vacsi: Ilyenkor boroztunk inkább és tapaszoztunk! (sok kis apróság kikészitve: sajt, sonka, zöldek, ropi, meg ilyenek felkockázva, csám-csám a bormell&eacute
    Ezeket csínnyán ettem!

    Eredmény +1 kg! Vagyis a kevés kaja inkább tartalékra állított! Nembaj, igy is 64.5 kgvagyok a 63.5 helyett, de ma már visszaálltam, megittam Anita tanácsára a 0,5 lityó teám kezdetnek!!!! Aztán Capu... a zabom már kész alig várom hogy belenyaljak!

    Az izmaim eltunyultak, iszonyat feszes volt a hasam... most mint 2 úszógumi! A combom is elernyedt! Most megyek tornázni, aztán GO szeged! DE nekem most kell egy kis RR!

    Jó újra itthon... és beláttam túlságosan és zizgő-mozgó vagyok én egy hajóra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 9. 06:2922.

    Szia!

    Czanik B.2.capueira DVD-je..(a Bódi Sylvis)Azt hittem Rékától pedig nincs keményebb..Ma reggel pedig olyan izomlázam van a HÁTAMBAN,hogy az hihetetlen..Látszik,hogy eddig nem sokat foglalkoztam a törzs izomzatának erősítésével.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445342 (21)
    2008-08-08  21:27
  6. Torolt_felhasznalo_445342
    Torolt_felhasznalo_445342
    2008. augusztus 8. 21:2721.
    Sziasztok! Milyen dvd-ről van szó, ha belebeszélhetek egy kérdés erejéig a beszélgetésetekbe?
    Olvasgattam eddig is az írásaitokat, és annyira furdalja az oldalamat a kíváncsiság. Áruljátok el!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (18)
    2008-08-08  16:29
  7. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 8. 21:1220.

    Szia!! 

    Egyszer a N.Fogyásban hallottam Norbitól azt,hogy pár deka eltérést képes az is okozni a mérlegelésnél,hogy éppen kifújtad-e vagy beszívtad-e a levegőt.Szerintem azon a két dekán fölösleges aggódni../bár én nagyon ideges tudok lenni néhány deka eltérésnél is.. /Nem is tudom mi volt Velem az elmúlt 2hónapban..Pocsékul éreztem Magam a bőrömben..Még jó,hogy itt vagytok Nekem Ti!!!Reményt adtok mindig,Anita Te pedig a példaképem lettél!!!És lám újra kezdek a régi lenni!!!Úgy örülök!!!!   

    Én tegnap nem mozogtam semmit..Teljesen elfáradtam,abban,hogy legyalogoltam a város végébe..Merthát,biciklizni sem akartam már..Totál végkimerülés volt nálam..De ma is alig bírtam rávenni magam a mozgásra...Csakhát hajtott a kíváncsiság,hogy milyen a dvd....Nos,úgy szakadt rólam a víz,mintha min.50C'-ban tornáztam volna.. Azt hittem annak a sok kitörésnek sohsem lesz már vége..  A megírandó angol fogalmazások megcsak tornyosodnak az asztalamon.. 

    Szombaton én szinte mindig pudingos palit v. vmi édességet  eszem..Ez már tradíció lassan. .Csak annyit változtattam,a palin,hogy nem teszem bele a t.sárgáját és ha lehet zabkorpából csinálom..Pudinggal úgyis édes,és egy kicsit kalória szegényebb. De én is szoktam t.kiörlésűt is enni..Úgy vagyok Vele,hogy heti 1szer eszem max,szóval ennyi jár. 

    Nem tudlak megvetni azért ,mert megetted az egész tál gyrost!ez olyan igazi Anitás!  De azért remélem,hogy,hátha megint meglepetés fog érni a mérlegen,mint a múltkor..Mert akkor jó,hogy ha Te is boldogan írod,hogy nem híztál. 

    Finn kenyérrel még nem találkoztam errefelé..Viszont vettem féláron zab-és rizsitalt amit nagyon szeretek..Jó drága,szóval télleg ritkán iszom..

    Andi nekem is egyre inkább hiányzik!! Remélem hétvégén jelentkezik!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (19)
    2008-08-08  20:02
  8. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. augusztus 8. 20:0219.

    szia! 

    örülök h tetszett a dvd-hát legelőször én is izzadtam keményen.nekem is fájt a derekam,gyengék a törzsizmaink ezt jelenti.....

    hát én ma 4x álltam rá a mérlegre:1.mérés:52.5,2.mérés:52!,3.mérés:52.3,4.:52.5..... ..na akkor szerinted most mi van?viszont a zsírom iszonyat alacsony volt.

    ma nem tornáztam semmit,pihenő napot tartottam.el volt fáradva minden porcikám,és gyengének éreztem magam.a lélek se vitt rá h mozogjak-hát akkor gondolhatod ha ÉN kihagyom a tornát akkor gond van... 

    ami negatív h rengeteget ettem ma-este dőzsiztem.ma ettem wasa kenyeret 2!minden nap fogok mostmár,min 1-et.és képzeld megtaláltam azt a finn-kenyeret, a fin cripset.olyan mint a wasa csak kisebb,20 cal-t tartalmaz 1 db,és 93%-a tk. rozslisztből van+élesztő+só.400 ft volt......

    viszont du-án vacsira ettem egy gyrostálat,csak hús és zöldség+a dinnyét.egy nagy db-ot.csak nem tudok neki ellenállni. a gyros tálnak csak a felét akarta megenni,de olyan jól esett a hús h csak betoltam az egészet............ez +500cal-t jelent a többi naphoz képest.bármennyire is megvetettek ez van......

    hát te nem sokat ettél ma sem,viszont örülök h boldog vagy h fogytál...de már neked se hiányzik olyan csinos vagy.........ha én holnap 53 leszek nem bánom-viszont ebédre tk.lisztből pudingos palit fogok enni,nem kalória szegény az sem....... 

     Andi biztos jelentkezik a hétvégén,nekem már nagyon hiányzik,szerintem te is így vagy ezzel úgyhogy:

    ANDIIIIIIIIIIII,GYERE HAZAAAAAAA!!!!!    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (18)
    2008-08-08  16:29
  9. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 8. 16:2918.

    Nos,megvettem a dvd-t ,és ki is próbáltam azonnal!Nagyon kemény télleg!!!Nem is birtam úgy megcsinálni,hogy nem álltam meg néha..De öszességében élveztem...Viszont most már kezdem érezni a derekamat..  Holnap nagy izomláznak nézek elébe! 

     

    Mai menüm:

    R:2pászka BA.padlizsánkrémmel+tea

    T:alma

    E:300.rakott  tök (egy réteg karikázott fött tök+1réteg darált csirke husi zabpehellyel+újjabb tök+tejföl a tetejére)

    U:alma+320g görögdinnye

    V:sali

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (17)
    2008-08-08  06:56
  10. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 8. 06:5617.

    Szia,Anita!

    Na igen,mindig van vmi divat..De ki tudja..Én csak azt tudom,hogy csak azért,mert az állati eredetű dolgok savasítanak nem fogok lemondani semmiről!!  Én pont azt szeretem a legjobban..Húst nem sokszor eszem,inkább hétvégén,nagyszüleimnél,de tejfélét,tojást,halat, többször eszek a héten. 

    Képzeld!!!!!!!Egy hét alatt 8dkg-ot fogytam!!!!!!!!!!Majdnem 1kg,ami szerintem tök jö 1héten belül!!!   Ha jövőhéten nem fogok stagnálni újra 56lehetek,és onnan már csak egy lépés az 55!! .Nem tehetek róla de én úgy érzem az 55ideális nekem..Olyan booooldoooog vaaagyoookkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!   

    Ennek örömére megyek is vásárolni.. Najó,csak dvd-t..kinyomoztam hol kaphatnék itt Vácon is.És lehet,hogy veszek u1tésztát,csak kipróbálni. Szép napoT! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (16)
    2008-08-07  13:32
  11. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. augusztus 7. 13:3216.

    szia kedves Princessa!

    pont bailamora gondoltam ma h vajon mi van vele-biztos ő is gondol ránk 

    igen ennetek kell,alig eszel vmit 1 nap-tessék odafigyelni 

    néztem ezt a löttyöt amit tegnap beszéltünk-és van most 1 gyógyszerész betegem,szerinte ez a lúgosítás csak divat most,viszont az élettani háttere meg bizonyított........na meggondolom h vegyek-e. 

    én hulla fáradt vok.-a 20p-es kart+csípőt csináltam,este meg szeretnék elmenni sétálni ha m-t rátudom venni,legalább 30p-et.

    holnap mozgás mentes napot kell tartanom,túledzettem magam már a héten.... 

    majd a kajádat küld el-freemailen át......és majd mérd meg magad h mi a helyzet,de szerintem nem lesz gond mivel bünös dolgokat nem eszünk amúgy sem.... 

    én 52.8 voltam reggel......h vacsira mit eszek azt nem tudom még....söt az uzsit sem.......nem is vok éhes-még ilyet! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (15)
    2008-08-07  10:10
  12. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 7. 10:1015.

    Szia,drága Anita!

    Köszi a tegnapi beszégetést!Sok mindent tanultam belőle.Sajnos itt nem kaptam meg a dvd-t de hétfőn nagy bevásárlást tervezek,egy bizonyos nagy üzletbe,és ott szerintem meg tudom venni..kíváncsi vagyok rá nagyon. Régen külümben sokkal sokkal többet ettem és simán lefogytam 55kg-ra..Aztán elmentem spanyolo.-ba ahol minden reggel cukros kakaót kaptam a családnál..Az utolsó napokban pedig úgy jártam mint Te..Mindent vagy semmit alapon cukros habrolót ettem,mert ott ez volt a specialitás..Na híztam is 2kg-t..+ajándékba kaptam rengeteg mindent a családtől..pl.olivabogyót,turront meg 100%-os citromos spanyol üdítőt,jó sokat,amiről persze csak utólag tudtam meg,hogy hiába 100%,az alaplét cukrozzák,még ha nem is írják rá az összetevők közé h cukrot tartalmaz.. Lényeg a lényeg nagyon megjártam,és szigorú fogyókúrába kezdtem,és azóta nem is mertem annyit enni mint régen..De hála Neked,kezdek észhez térni..    Majd este leírom mit ettem..Mozgással nem tudom még  mi lesz ma..Télleg túlzásba vittem..Most  hullafáradtnak érzem magam.. 

    Este nem tudom,hogy leszek-e gépközelben,mert késő jövök..De azért azt elküldöm mindenkép h h alakult a mai napom. 

    Köszy mindent mégegyszer!!!! Szép napot!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (14)
    2008-08-06  19:48
  13. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. augusztus 6. 19:4814.

    szia!

    hát ez sem sok,nem sok a szh. egyáltalán-de már jobb mint az elmúlt napok.... 

    jó sokat tornáztál ma is,úgyhogy mindent elégettél szinte.

    hulla fáradt voltam du.,nem sokan voltak a tornán,mivel még 1-2 hétig mindenki nyaral.....de én is megcsináltam ma combot+hasat is. 

    futni kell mennem lassan,csak már este nem visz rá a lélek mivel napközben van időm mozogni-futni viszont nincs lehetőségem-és inkább az estét itthol töltöm a férjemmel. 

    na majd hétvégén...............bepótoljuk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (13)
    2008-08-06  16:59
  14. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 6. 16:5913.

    Szia!Nos,ma, rengeteget ettem... 

    R:40gtúró+150ml joghurt+30g müzli+1alma

    T:alma(de nálam ez nem 1db,hanem 300g.

    E:sóskafőzelék, 100g hallal+3wasa

    U.alma

    V:megint halacska ami megmaradt,2parival +wasak.

    Szerintem ma sok szénhidrátot ettem.. .Mozgás:RR4: 2X20perc:comb,has+50perc futás

    Remélem jó volt az aerobick óra! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (11)
    2008-08-06  10:47
  15. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 6. 16:5812.

    Szia!Nos,ma, rengeteget ettem... 

    R:40gtúró+150ml joghurt+30g müzli+1alma

    T:alma(de nálam ez nem 1db,hanem 300g.

    E:sóskafőzelék, 100g hallal+3wasa

    U.alma

    V:megint halacska ami megmaradt,2parival +wasak.

    Szerintem ma sok szénhidrátot ettem.. .Mozgás:RR4: 2X20perc:comb,has+50perc futás

    Remélem jó volt az aerobick óra! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (11)
    2008-08-06  10:47
  16. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. augusztus 6. 10:4711.

    szia!

    nézd meg h mennyi az alapanyagcseréhez szükséges napi cal. beviteled.itt a kalkulátorok közt meg is találod.nekem 1300 cal 1 nap-amit minimum ennem kell 1 nap.és mivel te is rendszeresen tornázol 1800-2000 cal-t simán bevihetsz.tegnap átszámoltam h alig ettél 1000 cal-t,meg rengeteget mozogtál-így még mínuszban leszel és tartalékol a szervezet h "túlélje" ezt a helyzetet.

    szép napot! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (10)
    2008-08-06  07:33
  17. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 6. 07:3310.

    Sziasztok!!!!

    Végre újra tudok írni!!!!!!!!!!!!!   

    Szia,Marcsi!Gratulálok a -10kg-hoz!!Ügyes vagy nagyon!!! Megkédezhetem,hogy Te milyen magas vagy? A combok eddzésére szerintem is a legjobb RR1 és 2,mert azon van a legtöbb kitörés.De minden mást illetően a  3.formál a legjobban szerintem,és Anita szerint is. Én dvd tekintetében,csak RR tornáit  használom,bár már nagyon hozzászokott a szervezetem.Egyre többet kell tornáznom,hogy jól kifáradjak.Jó idő esetén,mindig próbálok futni is menni,mert szerintem a kettő nagyon szépen kiegészíti egymást. 

     

    Szia,Anita!!Újra itt vagyok!!! Este leírom mit ettem!!!Hallgatok Rád és többet eszem..Bár most totál úgy érzem,hogy meg fog ártani.. ok..Nem szóltam..Tudom,hogy igazad van.. 

    Na,megyek futni egy kicsit. Pusszy

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_22801 (8)
    2008-08-03  15:49
  18. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. augusztus 3. 19:199.

    kedves Marcsika!

    persze h csatlakozhatsz,ez nem kérdés....nekem nagyon vastag combjaim voltak és nekem csak a rengeteg guggolás-kitörés segít,ezek rr dvd-i.még a futás se formálta úgy mint ezek.és szépen lement,l-ből s-lettem.ne add föl!

    princessa :ma megint negatív vok a nap végén,pedig pozitívan kéne hozzáállnom megint mindenhez. talán holnap jobb kedvvel ébredek.........finom a palacsinta,nekem az elkövetkező 2 napban extrém adag u1 erdei-gyümis túrótorta lesz a reggelim,mandulával jól leszórom pluszban.....

    képzeld olvastam megint a könyvben h a keményitő se jó......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_22801 (8)
    2008-08-03  15:49
  19. Torolt_felhasznalo_22801
    Torolt_felhasznalo_22801
    2008. augusztus 3. 15:498.
    Sziasztok Csajok!

    Csatlakozhatok hozzátok?
    Én 1 éve tornázom, sikerült leadnom 10 kilót, így most 57 kiló vagyok. Sokkal jobban érzem így magam és nagyon vigyázok az alakomra. Régóta fórumozom én is és nagy erőt tud adni a fogyózáshoz. Ráadásul 2 hét múlva lesz az esküvőm és már nagyon izgulok
    Nagyon sokféle tornát kipróbáltam már, Rékát, Norbit, Libby Roberts-t, de amit most űzök, az a Yourself fitness! Ez egy virtuális edző csajszi, aikt Mayának hívnak és nagyon jó! A helyezetem az, hogy baromi vastagok még ennyi kilóval is a combjaim, egyszerűen nem sikerül karcsúsítanom őket A párom azt mondta, hogy ilyen az alakom és hogy nekem sosem lesz vékony combok! Ti tudtok javasolni valamit?

    Üdv, Marcsi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (1)
    2008-08-01  14:06
  20. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 2. 19:057.
    Huh iszonyat teli vagyok..Mindig ez van szombaton..
    Ma reggelire finom édességet ettem.Zablisztből készült palit,u1pudinggal,tejszínhabbal a tetején!Már nem is emlékszem mikor etttem utoljára ilyen finomságot.Nagyon jól esett.Aztán én is lenyomtam az RR4et végig,nehogy meghízzak..
    Drága Bailamo,nagyon jó nyaralást kívánok!!!Remélem rengeteg szép élménnyel leszel gazdagabb,amit természetesen majd megosztasz Velünk.Ugye?Te leszel a parton az egyik legcsinibb leányzó az tuti!!
    Anitám,remélem kipihented pszichésen magad egy kicsit.Előző leveledben boldognak tüntél,aminek nagyon örültem én is.:D:D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736940 (6)
    2008-08-01  19:39
  21. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. augusztus 1. 19:396.
    Szia Kiskacsa!

    Bizony megyek kirándulni :o) hajókázni a Balatonra! Rámfér már egy kis lazítás!

    Az előző topic... Inkább úgy érzem, én hátráltam ki a veszekedésből, Anitáék pedig együttérzően inkább indítottak egy újat! De mindegy hova megyünk... egyszerűen csak meg kell tanulnom szemethunyni a nekem nem tetsző vélemények felett. Nem reagálni rá, csak átnézni felette!

    Anita sztem iszonyat mázlista mert 67 kilósan is szép volt, most meg nagyon csinos, izmos! Kihozta a maxot önmagából, és sztem kijelenthetjük elérte amit szeretett volna!

    Fogacskám... elvagyogat. Sajnos kijött a drót az egyik végéből, így ott most nem húz... és leghamarabb szeptemberben teszik vissza! Ez van :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_145660 (5)
    2008-08-01  18:13
  22. Torolt_felhasznalo_145660
    Torolt_felhasznalo_145660
    2008. augusztus 1. 18:135.
    szia bailamo szép hétvégét neked láttam ,hogy kirándulni mész érezd nagyon jól magad.Fogacskáid hogy vannak?


    Anita megkukucskáltam a topikodat ég nem olvsatam el.De sajnos nem értek egyet abban ,hogy elhagytad.A menekülés nem oldja meg a problémát.Van kitartásod látni , gratulálnék is a fogyásodhoz, de látva a képeidet a legjobban őszintén a 67kilos tetszett.Csinos voltál nagyon


    ez nem az én asztalom (topikom )ig csak egy bekukk volt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736940 (4)
    2008-08-01  17:52
  23. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. augusztus 1. 17:524.
    Naná hogy örülök neki, IKUNA a legtutibb címet adtad neki!

    És természetesen továbbra is: Egészségünk a szenvedélyünk!

    Én is ledobtam még egy kilót, tegnap előtt 64.9 voltam, ma reggel 64.0 kg!

    Zsírszázalék belépett a normálba! Még azt néztem -6 kg és tökjó leszek zsírban is!

    Azaz 58 lett a cél! Sztem optimális teljesíthető.

    Nasi hétvégére? Én most épp egy doboz U1 csoki-vaniliával kényeztetem magam, aztán még 2 kör mosás és holnap reggel irány a Balcsi!

    Anita a gofrit megcsináltad már? Sztem az nagyon jó! Vastagon csokipudinggal, és tejszínhabbal!

    Tényleg a U1 sütikönyvben növényi tejszint ír. De olyat még csak flakonban láttam...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (3)
    2008-08-01  16:54
  24. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. augusztus 1. 16:543.

    szisztok!

    végre megvan! 

    szerintem bailamo is örülni fog h saját topicunk van.......update forever,és rr az etalon számunkra ha ide bekukkantottok..

    53.00 voltam reggel,a tegnapi 51p-es futás meghozta az eredményt.de mégse formál úgy mint az rr dvd-k.és valóban jobb a 3.-as mint a 4-es,jobban,szebben formál.....a 30p-es has iszonyat kihozta a kockáim-még én is csodálkoztam ....

    milyen édességet csináltok hétvégén?várom a tippeket ötleteket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (2)
    2008-08-01  14:10
  25. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. augusztus 1. 14:102.
    jaj véletlenül elírtam!!nem tudtam törülni a "vagyot"mert véletlen kiléptem!!!!!!!!sajnálom!!!!!!!bocsi!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (1)
    2008-08-01  14:06

Címlap

top