Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kiszeretni valakiből

Maninka17
Létrehozva: 2016. október 26. 12:37

Van egy pasim. Régóta ismerem de csak egy hete járunk hivatalosan. Tegnap délután eggyütt voltunk úgy. Nekem ez volt az első ő már tapasztaltabb sokkal. Azt mondta hogy nem csalódott bennem és nagyon ügyes voltam és nagyon szeret. Este már nem értem el pedig soxor hívogattam. Messengeren sem votl fent pedig ott mindig fent van telóról. Ma reggel sem tudtam elérni. Erre kb egy órája írt egy üzit. Másolom mit.
Kérlek ne zaklass, mert én DOLGOZOM. Úgy tűnik neked túl gyors ez a tempó, kicsit lassítanunk kellene és kevesebbet találkozni, beszélni. Azt hiszem nem vagy annyira komoly, mint hittem, mert csak egy 17 éves fiatal lány vagy még. Tartsunk egy kis szünetet, amíg mindketten átgondoljuk, mit érzünk. Minden jót addig is! Csók!
Na én ekkor felhívtam és mondtam hogy én tudom mit érzek és szeretem az életemnél is jobban és nélküle nem lehetek boldog. De azt mondta ezt ő nem így érzi. Pedig még tegnap nagyon szerelmes volt. Én nem hiszem el hogy így ki lehet valakiből szeretni egy nap alatt. Ha csak nem azért van mert rossz voltam az ágyban. De azt mondta nem azért hanem mert hívogatom. De eddig ez nem zavarta pedig eddig is hívogattam. És abba tudom hagyni. Mit csináljak, hogy ne hagyjon el?

  1. 2016. október 26. 19:3726.

    Ok ezt írta tali szex előtt És utána...??

    előzmény:
    Maninka17 (17)
    2016-10-26  16:40
  2. 2016. október 26. 18:5125.

    Dehogynem könyörögsz.
    Mégis mit akarsz neki mondani? Hogy szereted, odáig vagy érte, neki adtad a szüzességed, kapja össze magát?
    Szekér után futsz, csak még nem vetted észre. Jobban járnál, ha felemelnéd a fejed, köpnél egyet és tovább lépnél. A te érdekedben. Számtalan ilyen ember akadhat még az utadba. Ha nem tudod kezelni őket, nagyon sokat fogsz szenvedni. És máskor gondold meg kivel fekszel le.

    előzmény:
    Maninka17 (11)
    2016-10-26  14:18
  3. 2016. október 26. 18:4224.

    A. variáció : Ilyen féleszű liba nincs, az egész kamu.


    B. variáció: Mégiscsak  nagy az ... állatkertje, adott egy kövérkés, butuska (írása alapján), talán csúnyácska kamasz, akit egy (öregedő?) szerencsétlen csóró pasi (akinek azért esze több van, mert az írása jól fogalmazott, hibák nélküli) megfektetett,  mert amit az önmagukkal elégedetlenkedő kamaszok még nem tudnak, a fiatalság nagy vonzerő...Viszont annyira nem nagy a vonzerő, hogy hosszútávon egy nehéz felfogású levakarhatatlan piócát cipeljenek magukkal.


    Javaslat: Tanulni, tanulni, tanulni...nem csak könyvből. Mozogni, táncolni, megtanulni szépnek, magabiztosnak, csinosnak lenni. Férfi után menni egy lépést sem, első szexig megismerni. (Ez nem azt jelenti, hogy "Ugye szeretsz, mindig szeretni fogsz? Nem csak arra kellek, meg hasonló hülye kérdések. ) Első szex után, ha addig nem kedvelt meg igazán, a fenébe fog kívánni...Lehet akkor is egy kicsit, ha megszeretett..Ilyenkor felhívni is gáz, hát még hívogatni...Jesszus..remélem tényleg kamu ez az egész...

    előzmény:
    Maninka17 (22)
    2016-10-26  17:11
  4. 2016. október 26. 17:4523.

    Neked válaszolok, mert szerintem egy közös ("ZŐDALMA") ismerősünk van a nick mögött. Ő bírt még ekkora ökörségeket írni . A dzsátube viijó vitte a pálmát 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (15)
    2016-10-26  14:38
  5. 2016. október 26. 17:1122.

    Most jónak kell lenni

  6. 2016. október 26. 17:0521.

    Naa most talán ki teszi a képet

    előzmény:
    Maninka17 (20)
    2016-10-26  17:05
  7. 2016. október 26. 17:0520.

    Vagy ez

  8. 2016. október 26. 16:5119.

    Nem kellett volna hitegetnie. Ennyi. Nincs ebben több, ha megfeszülsz, akkor se. Hagyd békén.

    előzmény:
    Maninka17 (17)
    2016-10-26  16:40
  9. 2016. október 26. 16:4018.

    Nem tudom miért ilyen hülyén tette ki

  10. 2016. október 26. 16:4017.

    Biztos én vagyok a hüje igen. Meg nem is volt belém szerelmes.
    Akkor ez mi?








    Lehet, hogy most nyálasnak fogsz tartani, de én úgy érzem, hogy így látatlanban is nagyon szerelmes vagyok beléd.





     







    Úgy gondolom, hogy nem tudsz olyat mutatni élőben, ami kiábrándítana belőled, a kedvességedből, a gyönyörű szemedből és mosolyodból





     







    Inkább az a kérdés, hogy én tetszem-e ajd neked?





     

     








    De ha igen, akkor úgy gondolom, idén karácsonykor már te is nálunk leszel és bemutatlak a családomnak





  11. 2016. október 26. 15:0016.

    Írd meg őszintén, kamu topik (ez is) és csak hülyéskedsz... nem lehetsz ilyen gyopár...


    Beléd se szeretett, Te se őbelé még, így nem is szeretett ki. Gondolom megkapta amit akart, Te meg hívogatod, ő már nem akar veled, ennyi. Hagyd őt békén. Semmi értelme üldözni, attól csak rosszabb lesz. Ha akar, keresni fog, Ha nem, akkor ne erőszakoskodj. A sulira kéne koncentrálni, mert a helyesírásod 17 évesen... hát ne haragudj, a másodikos fiamból kiábrándulnék ha így írna...


    Tanulj, barátnőzz és ne neten mutogatós bácsikkal menj fel más lakására, mert a következővel is ugyanígy fogsz járni. Ez a vonat szerintem elment.

  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. október 26. 14:3815.

    Napszél csapott meg benneteket?


    Egyre több az ilyen liba mint te vagy.Mégis mi a frászt gondoltok ti az egészről?Ennyire nincs meg a magadhoz való eszed????????


    Anyád/apád mi a kóchengeresre tanított?


     


    Ja, csak most ne gyere azzal hogy kidobott gyerek vagy, mert ez szokott következni.


     


    Ha viccből írod, akkor még betegebb vagy mintsem az gondolnád.

  13. 2016. október 26. 14:3514.

    Miért akarsz mindenáron szerelmes lenni? Pasizz, élj!!Fiatal vagy, ráérsz szerelmesnek lenni!!

    előzmény:
    Maninka17 (9)
    2016-10-26  14:03
  14. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. október 26. 14:2613.

    Nem könyörgök csak meg akarom beszélni a dolgokat. Már az is baj ha a komunikáció híve vok?

    idézet:
    Maninka17 (11)
    2016-10-26 14:18:35

    tényleg nem volt gyerekszobád


    akkor akarj kommiunikálni és azzal akinek van rá ideje és KEDVE, hogy veled kommunikáljon


    egy zaklató vagy egyébként


     

    előzmény:
    Maninka17 (11)
    2016-10-26  14:18
  15. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2016. október 26. 14:1812.

    Hallod, csak kapkodom a fejem, és áldom az eget, meg magunkat a férjemmel, hogy van két normális gyerekünk... Ez ami itt megy a tiniknél ez katasztrófa, így volt ez régen is??? Igaz, meséltek a lányaim is egysmást a sulis osztálytársaikról, de azért ez naggyon gáz!!


    A 16 éves lányom érettebb mint más huszonéves, és sosem fogja hagyni magát így megvezetni, mert van egy egészséges önbecsülése. És azért nem jön össze még korosztályából sem senkivel, mert azt mondja, a tanulás és a hobbija fontosabb, pasik lesznek, semmiről sincs lemaradva, viszont minden mást most kell megalapoznia, élveznie kell az életét, ami nem a férfiakról szól, hanem csakis magáról, és ha lesz olyan, aki beleillik, akkor ... talán!!


    De hogy miért gondolják a lányok ebben a korban, hogy örökre szinglik maradnak, ha nem bújnak ágyba azonnal??? Egyszerűen kész vagyok. És a szülőkre is piszkosul haragszom, mert ezt garantáltan egy egészséges családból érkező gyerek nem csinálja.


    Bocs a kemény szavakért, de nem tudtam megállni!


     

  16. 2016. október 26. 14:1811.

    Nem könyörgök csak meg akarom beszélni a dolgokat. Már az is baj ha a komunikáció híve vok?

    előzmény:
    Dnanga1 (10)
    2016-10-26  14:15
  17. 2016. október 26. 14:1510.

    Úgy van, könyörögjél csak neki. ÉS hívd fel naponta legalább hússzor. Mondd el, hogy te mennyire szereted és tudod hogy ő is szeret, csak most meg van zavarodva. Mondd csak véletlenül nem te vagy Róz a Két pasi megy egy kicsiből?

    előzmény:
    Maninka17 (9)
    2016-10-26  14:03
  18. 2016. október 26. 14:039.

    Nem arról van szó h kidobott vna. Csak időt kért mert sok a dolga és nem biztos benne hogy szeret. Egy haverommal beszélgettünk matekon erről és  monta h vele is volt már ien. Hogy azt hitte szerelmes de aztán meg hogy mégis vmi lazábbat akar mert megijedt a kötötségtől. Aztán mégis a barátnője még mindig a csaj. Szal lehet h nála is csak ez van. Én láttam hogy nézett rám meg hogy amikor szerelmet vallot akkor azt ő úgy gondolta. Csak lehet megijedt ő is hogy ez most komolyjá vált. 
    Meg tényleg sok a dolga most és tényleg elég sokat hívtam. Lehet emiatt érzi úgy hogy sok ez neki. De ha végzett a munkában felhívom és beszélek vele. Megmondom h nem leszek olyan nyomulós és találkozzunk kevesebbet ha ő azt akarja. Mondjuk én szívesen látnám minden nap. Meg korábban ő is így volt vele. Meg hogy ha végzek a sulival összeköltözünk. És én akarom is ezt. Nem akarom elveszíteni és ha kell tudok változni.
    Kivárom hogy mit mond ha beszélünk. Nem adom fel harcolok érte

  19. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. október 26. 13:528.
  20. 2016. október 26. 13:507.

    Tudtuk, valaki meg is irta neked, hogy visszajossz es nyitsz egy topikot, hogy mit csinaljak, ki vagyok rugva. En mar tanacsoltam, ulj be a suliba es tanulj, es figyeld, hogy megjon-e a kovetkezo havi menszeszed, nincs-e gyanus kiutes a nemiszerveden. Ha ez a pasi elhagy teged, a leheto legjobbat teszi, ami megtortenhet veled.

  21. 2016. október 26. 13:456.

    Igy jar, akit elso randin agyba lehet dugni, vagy hideg esoben keso este is hajlando kimenni a Margitszigetre egy ocska dugasert. Elso randin meddig szokas elmenni? Szokas? Mondtuk, egy csondes presszoig. Mennyire jol ismered te ezt a pasit? Mondtam, semennyire meg abbol, hogy lattad a neten, mekkora a farka. Most jobban ismered mar, elso dugas utan kidobott teged. Tobb nem is lesz. Uristen jol indulsz te is neki az eletnek. De hat ti jobban tudjatok, mi mar oskovuletek vagyunk.


    Mit tehetsz? Hagyd beken ezt a szelhamost es bujj bele a tanulasba, epp itt az ideje, hogy rendes ember valjek beloled. Nem az lesz az igazi neked, aki elso latasra megmutatja neked a farkat a neten. Mondtam, megtalaltad mar a delete gombot? Mert o igen, ki vagy torolve.

  22. 2016. október 26. 13:425.

    De miért szemét a pasi? A topikindító szűztelenítésre ment oda. Megtörtént a dolog. Mindketten megkapták, amit akartak. Hapsinak itt ennyi elég. Ezt csak tiszteletben kell tartani és kész.


    A tanulással teljesen egyetértek, 17 évesen pótolhatatlan lehetőségek úsznak el tanulás terén. A hapsik jönnek-mennek. Le sem lehet őket könnyen koptatni. A tanulásra viszont nagyon oda kell figyelni. 

    előzmény:
    Sissi52 (4)
    2016-10-26  13:31
  23. 2016. október 26. 13:314.

    Nos, itt van meg az elozo topikod. Most irtam ra a valaszt, olvasd el. Te zavarban vagy, de nagyon. A netrol szedtel egy pasit, aki a nemiszervet mutogatta neked. Majd agyra hivott, te mentel. Amikor vegre, talan masodik agyadugaskor megdugott, ennyi eleg is volt neki beloled, mert tudod, ez volt a celja. Ezutan mar nem vagy erdekes, ki vagy pipalva, egy strigula vagy neki. Mara mar viszi a kovetkezo not. En megmondtam, meg mas is. Nem hallgattal a jo szora, mert te jobban tudod, meg a te baratnoid is. Menjel vissza az iskolaba es tanuld meg elobb inkabb, hogy a 'hidje' szot pl hogy kell helyesen irni, meg a medig szo az ket d. Mostmar tudja, hogy nem vagy sult hal, csak egy egy ocska nocske.


    Mellesleg dehogy volt egy percig is beled szerelmes ez a pasi. Neki egy ujabb strigula kellett, te meg vegre megszabadultal a szuzessgedtol. Mindenki elerte a celjat, mindenki boldog. Ott van, olvasd vissza, amit egy napja irtam neked. Az ilyen kalandnak bebi, nemibetegseg vagy kirugas a vege. Es nem kivantam, hogy ilyen elmenyed legyen az elso szeretkezes. Edd meg, amit foztel. Tanacsert jottel, de mindenkit letorkoltal. Hat itt tartasz. Menj be az iskolaba es tanulj. Meg az eletrol is tanulj, de probalj meg legkozelebb ne a sajat karodon. Egesz pontosan ugy tortent minden, ahogy sejtettem. A pasi egy szemet alak, mondtam, van beloluk annyi a neten, hogy seperni lehet. Te meg egy hulye liba vagy. De ha okulsz, meg kinohetsz belole.

  24. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. október 26. 12:583.

  25. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2016. október 26. 12:512.

    Jaj kislány... piszkosul tapasztalt lehet az illető!


    Tudod, ha meg tudod tenni, hogy ne hívogasd, akkor tedd meg, sőt messzire kerüld el, ha véletlenül ő hívna!


    Igazából még ágyban sincs nagyon helyed, nemhogy azon gondolkodj, hogy rossz voltál-e ott... Nem a korod miatt, félre ne értsd! Hanem mert akkor bújunk ágyba valakivel, ha elég érettek vagyunk rá - MINDKETTEN!!


    Légy jó!

Címlap

top