Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forrónadrágban a burkatilalom ellen

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. október 5. 11:23
Felül nikáb, alul forrónadrág és magas sarkú cipő – ebben az öltözékben tiltakozik Párizs kormányzati negyedében sétálgatva két fiatal lány az ellen a francia parlament által a közelmúltban elfogadott törvény ellen, amely megtiltja az arcot teljesen elfedő iszlám női viselet, a nikáb és a burka viselését nyilvános helyen.

Tovább a cikkre...
  1. Torolt_felhasznalo_605996
    Torolt_felhasznalo_605996
    2010. november 21. 22:581276.

    Hogy őszinte legyek, nem nem érzem ettől jobban magam. De ha láttad a végén már inkább én zártam is le gyorsan, mert elegem lett, nem érdekelt a nyerés.

     

    De legfőképpen azért nem érzem jól magam, mert nem engedhetem meg ezt magamnak, pont az iszlám miatt. Nem tehetem a dühömet, csalódottságomat, fájdalmamat közszemlére, mert akkor  egyből az jön, hogy na az iszlám ilyen meg olyan, na amuszlimok mégiscsak terroristák. Nem engem mint embert néznek, hanem igazolva látják saját félreinformált gondolataikat a muszlimokról, az iszlámról. Pedig elsősorban ember vagyok, és akkor is így kiborultam volna a primitív sárdobáláson, ha nem lennék muszlim, csak akkor ugye mint emberrel vitatkoztak volna. De ilyen módon pedig, az iszlámot képviselem, legalábbis az ő szemükben, és ezért nagyon rossz a helyzet.

     

     

    előzmény:
    Tweety (1274)
    2010-11-21  22:21
  2. 2010. november 21. 22:321275.

    Ja és még egy dolog: én ilyenkor azt szoktam mondani magamnak, h mindenkinek joga van olyan hülyének lenni, amilyen akar lenni.

     

    Ha valaki ostoba, beszűkült és előítélettel teli gyűlölködő akar lenni, hát legyen. Ha ő így boldog, tegye ezt - bár kötve hiszem, h ennyi gyűlölettel a szívében bárki is boldog tudna lenni. De ez már nem az én gondom.

    Mindenkinek joga van úgy elcseszni az életét, ahogy akarja ;)

    Nem az én dolgom megmenteni őket. Az én időm és energiám ennél értékesebb, mint hogy ilyenekre pazaroljam.

     

    Én is találkoztam már elvakult kereszténygyűlölőkkel. Nem szoktam leállni velük vitatkozni. Gondoljanak, amit akarnak, bánom is én.

    Szerintem egyébként az ilyen elvakult gyűlölködőknek komoly lelki komplexusaik vannak, de ez már egy másik téma ;)

     

    A gyűlöletükkel pedig másoknak nem tudnak ártani, csak saját maguknak. Ha ők élvezik, h saját magukat mérgezik ezzel, hát akkor hajrá, tegyék, ha más programjuk nincs :P

     

    Szóval szerintem sokszor praktikusabb vállat vonni és elegánsan kivonulni a köpködők köréből, mint leállni velük marakodni.

     

    Elhiszem, h nehéz és hogy rettentően bosszantó a sok beszólogató, de ha leállsz velük veszekedni, azzal csak magadnak ártasz, saját magadat hergeled fel vele.

    Nem sokkal értékesebb a saját lelked nyugalma, minthogy néhány hülye feldúlja azt? ;)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605996 (1273)
    2010-11-21  21:57
  3. 2010. november 21. 22:211274.

    Én elhiszem, h ez nagyon nehéz lehet. Hidd el, én is tudom, milyen az, amikor elszakad a cérna, amikor elfogy a türelem, amikor 600-an rúgnak beléd és nekd még akkor is mosolyognod kell stb. Tudom, milyen érzés, amikor csak gyűlik-gyűlik a feszültség, én is elég indulatos ember vagyok a való életben, még akkor is, ha ez a fórumon nem látszik ;) Vagy látszik, mittomén, na mindegy.

     

    Én csak azt szeretném kérdezni, hogy amikor itt a fórumon kiadod magadból a feszültséget, akkor utána jobban vagy rosszabbul érzed magad?

     

    Mert pl én sosem érzem magam jobban, ha ledorongolok vkit, még akkor sem, ha az az illető akkora egy rosszindulatú és ostoba "féreg", hogy megérdemelte.

    Mindig az az érzés marad bennem, hogy: mire volt jó ez? Most legyek boldog, hogy leugattam valakit? Most megvan bennem ez az aljas kis öröm, ez a felsőbbséges érzés, hogy háhá, én vagyom az ügyesebb, az okosabb, a JOBB, én nyertem - na és akkor mi van? 

    Jézus vajon örülne, ha ezt látná, h én ezt teszem és ezt gondolom és ezt érzem? Valóban ezt teszi az, aki őt követi? 

     

    Szóval amikor valakinek éppen leharapod itt a fejét, akkor az milyen érzés? Jó a lelkednek? Megkönnyebülés? Megéri?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605996 (1273)
    2010-11-21  21:57
  4. Torolt_felhasznalo_605996
    Torolt_felhasznalo_605996
    2010. november 21. 21:571273.

    Nézd!

     

    Teljesen igazad van. De tudod annak aki évek óta hallgatja, olvassa, és elszenvedi a fröcsögést, annál egy idő után elszakad a cérna, hisz emberek vagyunk.

    Neked csak azt kell elképzelni, hogy nekem mondjuk nem csak itt van az, hogy idejön egy-két fröcsögő és szevassz. Én lennék a legboldogabb ha ez így lenne, akkor nem borultam volna ki ennyire a hülyeségen.

     

    Én évek óta küzdök ezzel, és sajnos az erőm csak addig tartott, amíg a családommal, barátaimmal kellett elfogadtatnom az életmódomat.

     

    De amikor idegenek odajönnek az utcán, vagy ezért kell munkahelyet váltanod, vagy a férjedet örökkön-örökké leterroristázzák, vagy ki akarnak menekíteni a saját életemből, és ezt mind mind mosolyogva tűröd, vagy elmenekülsz, akkor egy ilyen fórum, és az idejáró acsarkodók az utolsó csepp abban a bizonyos pohárban, és bizony megesik, hogy az ember kiakad.

    És, hogy őszinte legyek, amellett, hogy persze sajnálom ezt a mások miatti tiszteletemből adódóan, de nem bántam meg, mert inkább itt adjam ki, mint a főnökmnek, szüleimnek, a férjemnek, a barátaimnak, vagy egyszerűen csak felrobbanjak és az én egészségem menjen rá.

     

    Tudod semmi sem fekete-fehér, nem úgy van az, hogy idejövök, és egyből ilyen stílusban beszélek ezekkel az emberekkel. ÓÓÓ nem. Van annak egy nagyon is hosszú hosszú folyamata és előzménye. Többek közt az idejárókkal is, de leginkább az életemben, és szerintem ezzel nem én vagyok egyedüli muszlimaként így akik itthon élnek.

    előzmény:
    Tweety (1271)
    2010-11-21  21:29
  5. 2010. november 21. 21:351272.

    de nehez; szo nelkul hagyni

     

    Hát figy, azt szerintem már 1-2 hsz után lehet érezni, hogy ki az, aki csak félre van informálva és nyitott a véleménye megváltoztatására, és ki az, aki csak provokálni és gyűlölködve fröcsögni akar. Az elsővel érdemes leállni beszélgetni, a másodikkal nem, mert csak magadat hergeled fel vele.

     

    Tudom, ha megdobnak kovel, dobd vissza kenyerrel.

     

    Szerintem van olyan helyzet is, amikor az a legjobb, ha egyszerűen csak elmész a kővel dobálózók közül. Ne szerezd meg nekik azt az örömet, hogy belemész a játékukba és visszadobálsz nekik.

    Az ilyenek legtöbbször úgyis csak dobálózni akarnak, mert ilyen kedvük van. Szóval ha kimész közülük, akkor hamarosan úgyis találni fognak egy másik célpontot, akire-amire acsarkodhatnak.

    Az ilyen tényleg csak az agresszióját akarja levezetni. Én nem hagynám, hogy ezt rajtam tegye ;)

    előzmény:
    kahera (1269)
    2010-11-21  21:15
  6. 2010. november 21. 21:291271.

    Hát szerintem a "kiállni az elveink mellett" - ennek nem csak az az egyetlen módja, hogy a másik torkának ugrunk, és ha ő bunkó stílusban ír nekünk, akkor mi is ugyanolyan bunkó módon acsarkodunk vissza neki.

    Néha én is beleesek ebbe a hibába, de igyekszem minél kevesebbszer. Igyekszem észrevenni a provokációt és az alpári stílusú marakodást, és inkább nem belemenni. "Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók".

     

    Az ember hitét, meggyőzősédét a stílusa is mutatja. Ha az ember saját magát egy békés vallás követőjének tartja, és közben olyanokat ír a másik fórumon, amilyeneket, hááát az számomra nem a meggyőződés melletti kiállást jelenti...

     

    Jézus sem ment bele a provokációkba soha. Általában az ilyen provokátorokat leszerelte egy-egy jól irányzott (de nem indulatos) mondattal, a gyűlölködők fröcsögéseit pedig sokszor figyelmen kívül hagyta. Számomra ő a példakép ebben is.

     

    Ezt sem személyesen neked írtam most, csak a másik fórumon valóan már olyan alpári szinten megy a másik nyírása, a legtöbb hozzászóló részéről... én komolyan nem tudom, h ebben mi a jó. Jó érzés ilyen szinten kiosztani és ledorongolni egy másik embert? Mert ez már minden, csak nem a hit melletti kiállás... szerintem.

     

    Bocs, ha bárkit is megsértettem ezzel. De én így látom.

    előzmény:
    kahera (1269)
    2010-11-21  21:15
  7. Torolt_felhasznalo_959081
    Torolt_felhasznalo_959081
    2010. november 21. 21:171270.
    PONTOSAN.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
    2010-11-21  20:55
  8. 2010. november 21. 21:151269.
    nagyon nagyon igazad van. de nehez; szo nelkul hagyni, talan nem helyes. az embernek ki kell allni az elvei, meggyozodese mellett. Isten is ezt kivanja tolunk. Tudom, ha megdobnak kovel, dobd vissza kenyerrel. Probalom. de neha nagyon szaraz.es akkor fajdalat okozhat.
    előzmény:
    Tweety (1267)
    2010-11-21  20:48
  9. 2010. november 21. 21:021268.

    Ugyan, szerintem nem ez a cél, csak valahogy mégis mindig ez lesz belőle :)

     

    Ha megnézed, az eredeti témának semmi köze sincs az iszlámhoz. Csak valamelyik hozzászóló már az első hsz-ek között bedobta a muszlim témát, és erre harapott rá mindenki. Nem kellene felülni a provokációnak, akkor ez az egész ki sem alakult volna marakodás.

     

    Ez most nem személy szerint neked írom, ne értsd félre :) Ebben legalább 20 ember közreműködött, hogy ebből ilyen veszekedés lett. De ez nem az NLC hibája, hanem a fórumozóké ;)

     

    Amúgy még az elején én is gondolkoztam, h hozzászólok a témához, de aztán nem volt kedvem belemenni a veszekedésbe. Maradjunk inkább itt, konszolidált hangulatban :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
    2010-11-21  20:55
  10. 2010. november 21. 20:481267.

    Ja látom már, hogy miért állt meg itt a beszélgetés: mert a nőcsonkítós topicban megy a marakodás.

     

    Hát ezt sajnálattal látom. De most komolyan: nem unalmas még a mindenféle kötözködővel való veszekedés?

    Ezt most nem gúnyosan kérdezem, hanem komolyan.

     

    Mert én azt látom, h ennek szinte mindig ugyanaz a vége: mindkét fél felhergeli magát és acsarkodik a másikra, és mindenki meggyőződik arról, h hála Istennek ő mennyire normális ember, bezzeg a másik oldalon mennyire hülye mindenki.

    És így a muszlimok és a nem muszlimok csak még jobban megutálják egymást. Hát ez remek, valóban :(

     

    Én nem tudom élvezni az ilyet... se az ilyesféle szócsatázást, se az ilyen konklúziót.

    De most komolyan, mire jó ez? Az agresszió levezetésén kívül?

     

    Nagyon sajnálom, hogy ennyivel vonzóbb az öncélú veszekedés az intelligens beszélgetésnél... de hát sokszor ilyen az ember, kell az izgalom, még ha az ilyen is.

     

    Pedig amiket írtok az iszlám tanításokról és előírásokról, azok szinte ugyanazok, mint a keresztény tanítások (az arcfátyolozós rész nélkül). Szóval szerintem bennünk sokkal több a közös, mint a különböző.

    Éppen ezért főleg nagyon sajnálom, hogy legtöbbször mégis csak a marakodás megy a két oldal között, hogy ki a "jobb". Nem lehetne már végre túllépni ezen? Szegény Jézus, ha ezt látná... :(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-10-05  11:23
  11. 2010. november 18. 18:381266.
    különben azt hiszem, hogy ez a különböző vélemény is függ attól is, hogy én kis hazánkban tapasztaltam meg a bányatavas, strandolós meztelenkedést, amiben kultúra nem sok volt. Te meg Fra.o.ban a tengerparton, ahol meg van kultúrája. Ég és Föld a kettő, ebben biztos vagyok. Nekem egyből a gusztustalan tapasztalataim ugranak be, ez van. Meg alapvetően nem kedvelem a nyilvános vetkőzést, de a monokinizéstől azért nem kapok sokkot, főleg ha valaki ezt normális módon teszi. Azaz sétálgatáshoz, büféhez-bárhoz felöltözéssel. 
    előzmény:
    saschamora (1263)
    2010-11-18  18:18
  12. 2010. november 18. 18:331265.

    oké, ez csak eszembe jutott hirtelen 

    sajna ma volt részem ilyen látványban, mert ugye minden relatív és sok (nem írok származást inkább) emberkének ez tök természetes 

     

    előzmény:
    saschamora (1263)
    2010-11-18  18:18
  13. 2010. november 18. 18:311264.

    elég, ha az arcot, kezet éri a nap a D vitaminhoz, ha jól tudom. Nem kell sok napfény, bár én nem bírnám :)

    Különben annyi a gond mostanában a napozással, hogy nem csodálnám, ha változnának a napozási szokások, fürdőruha trendek. Lehet, megérjük a búvárruha-szerű fürdőruhák divatját is  .

    Azért láttam már nagyon szép nem agyon napoztatott bőröket itt. Szép, amikor nincs tele a bőrük anyajegyekkel, szeplőkkel, ráncokkal, nincs megöregedve. Engem meglepett, hogy néhány idősebb nőnek milyen fiatalos a bőre, ha ledobja a leplet...nem az arcbőrük, hanem pl. dekoltázs, karok. Persze olyat is láttam, aki még a fejét is beborítja és ha nem pénzesebb rétegből származik, akkor nem hiszem, hogy van keret eljárni úszni, napozni a női klubokba...akkor meg fehérnek fehér marad a bőrük (az itt a szépségideál), de nap nélkül tuti nem egészséges és szép. Magyar kozmetikus mesélte, hogy némelyik hölgynek borzasztóan szürke, egészségtelen a bőre. :( Semmi túlzás nem tesz jót sztem.

    Pedig itt szokás a marokkói fürdő, ami teljes test radír egy vagy inkább két szükséges erős kesztyűvel, némi gőzölés, olivás krémes pakolás után. Isteni a bőrnek, csodát tesz ;) 

     

    előzmény:
    kahera (1249)
    2010-11-18  16:49
  14. 2010. november 18. 18:181263.

    hat', ha kozos nevezore akarjuk hozni a felso nelkuli napozast, es a kulonbozo testnedvek - urulekek kozosseg ele tarasat, akkor en feladom...

      

    előzmény:
    Lulu76 (1261)
    2010-11-18  18:11
  15. 2010. november 18. 18:161262.
    szerintem nem hamisan erotizált a női test, hanem normálisan erotikusan hat az egészséges ffi emberre. Nem hiszem, hogy ez tulmisztifikált, hanem ez a természetes, hogy egy normál, átlag hetero ffi erőteljesen reagál egy meztelen női testre. Ezt ölik meg manapság és kapjuk a növekvő számú impotenst. Persze ez csak egy összetevője a folyamatnak, de belejátszik. Mindent meg lehet unni.
    előzmény:
    saschamora (1260)
    2010-11-18  17:59
  16. 2010. november 18. 18:111261.

    elhiszem és mint mindent, a meztelenül napozást is lehet ízlésesen csinálni, de az átlag eddigi tapasztalataim szerint nem ezt teszi.

    A tengerpart ráadásul sokkal természetesebb közeg és van elég hely is 

    Nem tudom, hiszem, hogy a mű tette meg a hatását. Egyszerűen van ami szép és van ami nem számomra. Gondolom, rád is hat a világ, amiben élsz, nem tudom, hogy az én ízlésem mennyire manipulált, mindenesetre szomorú látványnak tartok számomra csúnya testeket csupaszon. Ügyesen csomagolva esztétikusabbak. 

    Van az a meztelen test, amitől konkrétan az étvágyam elmegy, ha napozás közben találom szembe magam velük. Aranyos vagyok vagy sem, ez van. Manipulált e az ízlésem? Valamennyire persze, de már gyerekkoromban határozottan tetszettek vagy sem dolgok és találtam szépnek vagy csúnyának dolgokat (pl. hónalj macska és privát szféra bunda sosem volt guszta számomra és ez totál divat független, mert akkor sem tetszett, amikor még kizárólagos normál viselet volt a környezetemben ).

    Semmi gondom az öreg, sovány, kövér, akármilyen testekkel adott helyzetben, de a meztelenül strandolás nem az a helyzet, amikor nem kritizálok. Tudom, görény vagyok, de ez van és a legtöbb ember ilyen kis görény és aki vetkőzik, az ezt is vállalja el.

    Az orrban turkálás is sokaknak természetes...minden relatív. 

    előzmény:
    saschamora (1250)
    2010-11-18  16:55
  17. 2010. november 18. 17:591260.

    biztosan sok igazsag van ebben, es ez is, -ha nics szervi rendellenesseg- a no test tulmisztifikalasanak, a hamisan erotizalt kepenek koszonheto pszicho-patologiai hatasa.

     

    előzmény:
    Tweety (1257)
    2010-11-18  17:48
  18. 2010. november 18. 17:591259.
    Úgy tettem, de nekem nem tetszik, a legtöbb helyen pedig szeméremsértőnek tartom.
    előzmény:
    saschamora (1255)
    2010-11-18  17:25
  19. 2010. november 18. 17:561258.

    ezzel egyetértek és hasonló a karakterünk is, bár az utóbbi években rengeteget puhultam  javarészt előnyömre .

    Vicces az ellentét a külső és belső közt, én is kimondottan nőies külsőt kaptam és nem pihe-puha, bájos belsőt. Ebből kell kihoznom valamit , anyaként és feleségként időnként egyszerűbb lenne a cicamicaság.

    Én meg idegbajt kapok ennek ellenére a tökös barbiektól, mert létezik a jelenség és az már rég nem arról szól, hogy természetesen létezik az alapból erősebb ffi résszel rendelkező nő, hanem divat lett fitogtatni azt, sőt többnek mutatni az erőt, ami nincs. Na, én ezt nem kedvelem, de ezt nagyon nem. Ugyanígy a ffiaknál sem. Van és kell is az átjárás, a nem kőbe vésett sztereotípiák meg nem csak úgy lettek 

    előzmény:
    saschamora (1247)
    2010-11-18  16:33
  20. 2010. november 18. 17:481257.

    Ebben igazad van, de az ember más csak olyan, h folyton mindent mindennel összehasonlít... "ez az ember szebb, mint a másik", "ez az ország fejlettebb, mint amaz", vagy éppen "jobban élünk, mint 4 éve" :D :P

     

    Egyébként hallottam egy olyan hírt is, miszerint a rendszeresen nudista strandra járó férfiak között magasabb az impotensek aránya, mint a "sima" strandra járók között. Ezt az orvosok azzal magyarázták, h egy egészséges férfit felizgat a meztelen női testek látványa, amelynek látható jelei is vannak... ezt azonban tilos a nudista strandon kimutatni, ezért ezek férfiak megtanulják valahogy lefojtani a saját természetes szexuális vágyaikat és megnyilvánulásaikat. És ezt a lefojtást annyira jól megtanulják, hogy később már a hálószobában, a saját feleségük meztelen testének látványától sem tudnak "visszakapcsolni" a normális üzemmódba.

     

    Ezt már nem tudom, hol hallottam, mindenesetre érdekes.

    Persze nyilván megint NEM minden férfire jellemző ez, szóval tisztelet a mindenkori kivételnek.

    előzmény:
    saschamora (1255)
    2010-11-18  17:25
  21. 2010. november 18. 17:251256.
    minusz 1 n.
    előzmény:
    saschamora (1255)
    2010-11-18  17:25
  22. 2010. november 18. 17:251255.
    nem kell szepnek tartani, de nem kell -anti-erotizalni, nem kell szemeremsertonek titualni, mert koze nincs hozza...es kritizalni sem kell, nem kell osszehasonlitanni a mu-szepseggel...emberi mertekkel kell merni, dogmak nelkul....
    előzmény:
    Tweety (1252)
    2010-11-18  17:06
  23. 2010. november 18. 17:201254.
    jav: amiben en vagyok a jobb, azt en csinalom. (tehat en fozok!:))
    előzmény:
    saschamora (1253)
    2010-11-18  17:17
  24. 2010. november 18. 17:171253.
    "Inkább azt jelenti, hogy a nő is ugyanolyan határozottan képes irányítani az életét, de nem a férfias eszközökkel (pl erőszakosság, látványos magabiztosság stb.), hanem nőies eszközökkel, amelyhez éppen ez a macskás természet segíthet hozzá. Ez nem sunyi manipuláció, hanem az igazi női eszköztár.

     

    Édesanyám mondta, hogy az igazi nő mindig egy lépéssel a férfi előtt jár, de ezt sosem érezteti vele, és a céljait is úgy éri el, hogy a férfi azt higgye, az ő ötlete volt ;)

    Tudod, a férfi a fej, de a nő a nyak, és a fej arra fordul, amerre a nyak akarja ;) "

     

    hihi, ezt nagyon jol megfogalmaztad!:) ennek az eronek koszonheto a nok tulelese, kulonben elpusztultak volna.

    elhiszem hogy ez mukodokepes, es nok igen raffinaltan muvelik ezt a muveszetet, de en koszonom, nem kerek belole!:))

    en az adott szemelyben levo erore, illetve gyengesegre alapozok. amiben O jobb, csinalja o, amiben en vagyok a bena, csinalja o. szo sem lehet rola, hogy a -klasszikus ertelemben vett- ferfiui egojat fenyezzem!:))

    ez arra is jo, hogy hatalmasokat rohogunk egymason, egymassal. ez a "cinkos" kapcsolat. lehet gyengenek is, sot, idonkent toketlennek is lenni. nem kell szerepeket jatszani. embernek kell lenni, es nem kell szegyenkezni a tokeletlenseg miatt...

    nagyon jol mukodik mar tobb mint 11 eve!:)) 

    előzmény:
    Tweety (1251)
    2010-11-18  16:58
  25. 2010. november 18. 17:061252.

    miert kell kritizalni azt, ami termeszetes? vagy szerinted is csak a szep, fiatal, ruganyos testet szabad "mustrara bocsatani"? a csunyanak, az oregedonek nincs letjogosultsaga, azt be kell csomagolni, hogy tetsszen??

     

    Itt nem arról van szó, hogy nem lehet közszemlére bocsátani, hanem arról, hogy pl nekem személy szerint nem tetszik a látvány. Ennyi. Ettől még persze, hogy meztelenkedhetnek az idősek is, de azt ne akarja már nekem senki megszabni, hogy mit találjak én szépnek és mit ne.

     

    "Szép az, ami érdek nélkül tetszik." És kész.

    Nekem pl nem tetszenek a kövér emberek se, de ettől még nem követelem, hogy tűnjenek el a közterekről. Felőlem mindenki oda megy és azt csinál, amit akar, de nekem ne legyen már kötelező minden ronda testet szépnek találnom.

     

    És nem csak az emberektől van szó. Nekem pl nem tetszenek a szemetes utcák se. Meg a romos, omladozó, elhanyagolt épületek se. Meg a bullterrier kutyák se. Meg a szőrtelen szfinx macskák se. Mégse balhézok, ha látok egyet, elfogadom, hogy ők is vannak, így színes a világ. De miért lenne kötelező szépnek találnom azt, ami szerintem ronda?

    Itt csak ennyiről van szó.

    előzmény:
    saschamora (1250)
    2010-11-18  16:55

Címlap

top