Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk: Nenus, a látó

adrijan
Létrehozva: 2010. október 28. 14:43
Sziasztok!

Ismeritek Nenus jósnőt? Már gyerekkorában is kísérték képek, meglátta, ha valaki már a halál közelében van. De nem foglalkozott vele. Sokáig nem. Csak megjegyezte. Tudta például, hogy édesapját autóbalesetben veszíti el.

Nos, november 2-n, délután 2 órától 2 órán keresztül vendégünk lesz Nenus jósnő - látó, sorselemző, eltünt személyek kutatója.

Tudtok tőle kérdezni, ő pedig személyesen válaszol. Ha szeretnétek, már előre írhattok neki kérdéseket.
  1. 2010. október 30. 11:5051.

    Szia Nenus,

    köszönöm, hogy írhatok Neked!

    Szeretném megtudni, hogy sikerül-e a fiamnak a külföldi ösztöndíj , illetve még azt is, hogy sikerül-e végre egyenesbe jönnöm anyagilag az elkövetkezendő időszakban? Válni is szeretnék már,hiszen rég nem élünk jól, csak egymás mellett a férjemmel.

    Remélem nem voltam túl sok.

    Üdvözlettel és szép napot:pagoda11

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. október 30. 11:1050.

    Kedves Nenus!

     

    Van egy ferfi az eletemben, akivel nagyon szeretjuk egymast. Azt szeretnem tudni, hogy mi varhato a kapcsolatunkban, pozitiv vagy negativ dolgok tortennek velunk? 

     

    Koszonom szepen!

    Egy Oszrajongo

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  3. 2010. október 30. 11:0949.
    Tisztelt Nenus,
    Fiam 1979.09.10.-én 15.12-kor született.Munkanélküli Eddig is nagyon nehezen talált végzettségének ,képességének megfelelő munkát.Mikor lesz munkája?Mikor lesz képességeinek megfelelő munkája?Segítségét köszönöm.Üdvözlettel:
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  4. 2010. október 30. 11:0648.

     

     Szia Nenus!

     

     Hogyan alakul a sorsom a következő fél évben? Lesznek változások az életemben?

     

     A válaszodat előre is köszönöm! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_861596
    Torolt_felhasznalo_861596
    2010. október 30. 07:0947.

    Kedves Nenus!

     

    Szeretnék én is segítséget kérni tőled.

    A kapcsolataim folyton kudarccal végződnek, érdekelne, hogy találok-e olyan férfit aki valóban szeretni fog és boldog leszek vele? Kb. mikor fogom megtalálni, mikor lép az életembe?

     

    27 éves vagyok, barátok nélkül, sajnos betegen.. 

    Ki tudok-e valaha lábalni a betegségemből?

    Lesznek-e igaz barátaim?

    Fog-e javulni az anyagi helyzetem?

     

    A betegségem miatt és a rossz párkapcsolatom miatt kérdezem. Lesz-e valaha kisbabám, férjem, családom?

     

    Köszönöm

     

     

    Kérlek amit látsz velem kapcsolatban azt ird le nekem levélben nagyon szépen megköszönöm.

     

    Egy végleg elkeseredett lány :( 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  6. 2010. október 30. 04:4146.

     

     

    Kedves Nenus!

     

    Külön fogok válni férjemtől ?

    Mikor?

     

    Lesz különálló önálló otthonom? Mikor?

     

    Lesz  boldog partnerkapcsolatom? Mikor?

     

    Lesz még gyerekem?

     

    Anyagi  helyzetem stabil lesz életemben?

     

    Köszönöm: Maca

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  7. 2010. október 30. 04:1945.

    Kedves Nenus !

     

    Szeretném megkérdezni,mikor fogok visszatérni lányom és családja közelébe?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  8. 2010. október 30. 00:0644.

    Kedves Nenus

    messzirol a fold masik oldalarol irok 
    kerdeznem a csaladi dolgok hogy fognak tovabb menni es mi var ram az elkovetkezendo 3-4 evben  ?? Anyagiak es munka teren kerdezem most ez fogllakoztat a legjobban

    jo lenne ha tudnal valaszolni  tudom sok kerdes jon ossze 

    es nem mindenkinek sikerul valaszolni Ha a szerencsesek koze esem akkor elore is koszonom Mert ez az eletem ket fo problemaja most   a csaladi beke es mi lessz velem[munka teruleten]

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  9. 2010. október 29. 22:4143.

    Kedves Nenus!

     

    Szeretném tudni, hogy alakul a meglévő kapcsolatom és az anyagi helyzetem. 

    Köszönöm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  10. 2010. október 29. 22:3842.

    Kedves Nenus!

     

     

    Nagyon nem találom a helyem az életben.Idén április környékén elkezdődött egy mélypont az életemben és azóta szinte csak rossz dolgok történtek velem.Májusban megszűnt a munkahelyem,ahol 3.5évig dolgoztam.Azóta volt 2 munkahelyem,de egyiknél sem éreztem jól magam,nagyon rossz volt.Egészségileg sincs minden rendben.Kérdéseim:1)A volt munkahelyemre visszahívnak majd dolgozni?(Vannak erre utaló jelek.2)Párommal babát tervezünk de eddig még nem jött össze.Mikorra várható hogy sikerül?3)Az egészségi állapotomban mi várható?

    Köszönöm a válaszát

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  11. 2010. október 29. 22:3141.

    Kedves Nenus!

     

    Szeretném megtudni, hogy mi vár rám a magánéletben ill. munka terén is, mert mindkettőben véget ért valami. 

     

    Előre is köszönöm,

    Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  12. 2010. október 29. 21:1140.
    Szia NEnus!
    Párommal szept.02-án szakítottam, fiunk 2010 08 08-án született.Van esély arra, hogy újra összekerüljünk?
    ő24 én 38 éves vagyok.
    Köszönöm, ha tudsz segíteni.
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  13. 2010. október 29. 20:5539.

    Kedves Nenus!

     

    Azt szeretném megkérdezni tőled, mit látsz nálam párkapcsolat terén. Van egy férfi, akit nagyon kedvelek, és állítólag ő is kedvel (vagy inkább kedvelt?! mostanában nem tudom eldönteni, mit érez/gondol). Mit látsz, vissza(?)tér hozzám, lehetséges, hogy ő lesz az, akivel az életem további részében egy pár leszünk? Vagy ha ő nem, akkor látsz mellettem valakit a közeljövőben?

     

    Előre is köszönöm válaszodat!

     

    Kiki

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  14. 2010. október 29. 20:3338.

    Kedves Nenus,

     

    össze vagyok zavarodva. Olyan az életem, mintha egy örvény tetején lennék.

    -Van munkám és hálát adok az Istennek ezért, de hatalmas teherként viselem annak minden felelősségét, főleg azért, mert a főnökeim számára semmi nem számít,csak az azévben elért profit;

    -Szép otthonban élek egyedül, de mint nagyon sok sorstársam, a bankkal osztozom azon;

    -Van egy csodálatos fiam, aki egyetemi hallgató, a taníttatásával járó anyagi kötelezettségek viszont meghaladják fizikai teljesítő képességemet(pedig a fiam is dolgozik az iskola mellett);

    -Istennek hála,viszont egészséges vagyok !

    Nem nyavalyogni akarok, egyszerűen nem látom az utamat.

    Kérem, hogy láttasd,merre menjek, hogy kiússzak a partra. Köszönöm,Anna

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  15. 2010. október 29. 20:2537.

    Kedves Nenus!

     

    Pár kérdést szeretnék feltenni...

     

    Megmaradok a jelenlegi munkahelyemen? Ha igen, akkor határozott vagy határozatlanra hosszabbítják meg?

    Kérlek Zsoltiról mondjál valamit. (Te úgy is tudod, hogy kire gondolok.)

    Fogok még szülni? Ha igen, akkor mikor?

     

    Előre is köszönöm a válaszaidat!

     

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  16. 2010. október 29. 20:1736.
    Kedves Nenus! Mi a betegségem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  17. 2010. október 29. 19:4035.
    Kedves Nenus hát a i esetünkben  nagyon messzire kellene ellátnod.A gyerekünk Kualalumpurban él és az üzleti részét el szertné adni. Sikerül e neki  az eladás és ezután hazatér- e , az anyaföldre, hogy családot alapítson és unokákkal ajándékozzon meg. Ezt bizony nagyon szeretnénk megtudni, mert pár hónap mulva újra öregebbek leszünk egy évvel. Várom válaszod : vénecske
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  18. 2010. október 29. 19:3734.

    Kedves Nenus, 

     

    Arra lennék kíváncsi, hogy bővül-e a családunk a jövő évben(lesz-e kis testvér) vagy pedig újra dolgozni fogok jövőre?Ha érkezik a kis testvér, akkor kb. mikor és milyen nemű lesz? Ha dolgozni fogok, akkor milyen munkahelyem lesz, és hogyan alakul az anyaig helyzetünk?

     

    Előre is köszönöm.

     

    Üdv, Linda 

     

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  19. 2010. október 29. 19:0933.

    Kedves Nenus!

     

    Szeretettel köszöntelek. Most Nekem lenne nagy szükségem a segítségedre. Egészség, anyagiak és párkapcsolatban mikor fog beállni kedvező változás? Mit tegyek vagy ne tegyek ennek érdekében?

     

    Köszönöm a válaszodat...!

     

     

    ....az Angyalok kísérjék az utadat és segítsék a gondolataidat! 

     

     

    AZIGAZI 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. 2010. október 29. 18:2532.

    Kedves Nenus!

     

    Kérdezném:

     

    -fiam, aki 6 hónapja önállósította magát, lelépett, merre lehet, visszatér-e hozzánk?

     

    -lányom rátalál-e élete párjára, mennyi idő múlva?

     

    Köszönettel,csss5 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  21. 2010. október 29. 18:0931.

    Kedves Nenus!

     

    Egy igen összetett problémával fordulok hozzád.Szeretném ha segítenél abban, hogy abból a helyzetből mikor szabadulok amiben jelenleg vagyok. Szinte kilátástalannak látom már. valóban az? Családommal nem túl jó a helyzet, nem képesek elfogadni döntéseimet, barátaim, akaratom, beszélgetések is vitába torkolnak, csak az ő döntésük a helyes, fogadjam el stb...  korlátokat emelnek amiket szeretnék ledönteni.Mi a meglátásod sikerülni fog ez a közeljövőben és hogy ezáltal javul  a párkapcsolati helyzetem, magam mellett tudom hamarosan(?) :) 

     

    üdv: Hope

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  22. 2010. október 29. 18:0130.

    Kedves Nenus!

    1967.07.27-én születtem valószínű este nyolckor. Komoly műtétem volt tavaly decemberben, rengeteg mindent megtettem, megtettünk a férjemmel a gyógyulásomért. Most miután június óta negatívak a leleteim a férejm azt várja tőlem térjek vissza a korábbi "rendes" kerékvágásba, ami nekem már nem megy. Ebből súlyos összeütközéseink vannak, amit már a három gyermekünk is nehezen visel. 

    Kérdéseim, amiben a segítségedet kérném:

    1. Az egészségemmel kapcsolatos, reménykedhetem-e a teljes gyógyulásban?

    2. A férjemmel meg tudjuk-e oldani a problémánkat, vagy válásra is sor kerülhet?

    A válaszadást előre is köszönöm.

      Üdv.: Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  23. 2010. október 29. 17:3229.

    Kedves Nenus!

    Én is szeretném megtudni, hogy a jövőben lesz-e párkapcsolatom, valamint az anyagiak terén hogyan alakulnak dolgaim?

    Köszönöm a lehetőséget.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  24. 2010. október 29. 17:1028.
    Kedves Nenus !

    Szeretném megkérdezni,hogy látsz-e az életemben a késöbbiekben,olyan társat,párt ,akivel leélhetem az
    életem,vagy van rá esély?
    És erre sokat kell várni,ha lesz?

    A másik kérdésem az lenne,hogy mikortól lesz lehetőségem,
    gyakorolni a hivatásom,a meglátásod szerint?


    Az öcsém be tudja majd fejezni a tanulmányait? (aggódom
    érte,hogy esetleg nem )

    Nagyon köszönöm előre is,önzetlen,és kedves segítségedet.

    Tisztelettel ; S
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  25. 2010. október 29. 16:5627.

    Kedves Kiss Krisztina!

     

    Szeptemberben volt egy kirándulásom Krakkóba, ahol megismertem egy fantasztikus személyiségű nőt, akit nagyon közel engedtem magamhoz. A vele eltöltött idő alatt folyamatosan azt éreztem, mintha a testvérem volna, ezért gondolom, hogy előző életünkben lehetett már dolgunk egymással. Sajnos a távolság miatt nem találkozunk, viszont a munkahelyére elküldtem neki a közös képeket pár szép sorral..

     

    Érdekelne, átadták-e neki a levelet, ha megkapta, hogy-hogy nem érezte szükségét egy válasznak és, hogy milyen érzéseket váltottam ki belőle azon a héten, és lesz-e meg dolgunk a jövőben egymással..?

     

    Köszönettel, Adrienn 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     

Címlap

top