Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk: Nenus, a látó

adrijan
Létrehozva: 2010. október 28. 14:43
Sziasztok!

Ismeritek Nenus jósnőt? Már gyerekkorában is kísérték képek, meglátta, ha valaki már a halál közelében van. De nem foglalkozott vele. Sokáig nem. Csak megjegyezte. Tudta például, hogy édesapját autóbalesetben veszíti el.

Nos, november 2-n, délután 2 órától 2 órán keresztül vendégünk lesz Nenus jósnő - látó, sorselemző, eltünt személyek kutatója.

Tudtok tőle kérdezni, ő pedig személyesen válaszol. Ha szeretnétek, már előre írhattok neki kérdéseket.
  1. 2010. november 2. 12:16151.

    Kedves Nenus!

    A Párom 1971. június 27-én született. Meg szeretném tudni, hogy az évek óta húzódó vagyonmegosztás kb. mikor fejeződik be (és mikor rendeződnek az anyagi gondjai) és hogy a fiával való kapcsolata mikor lesz jó?

    Én 1975. december 31-én születtem, a kérdésem: hogyan alakulnak a dolgok a munkahelyemen, a Párom össze szeretné-e kötni vmikor velem az életét? Sokáig leszünk együtt?

    Válaszát előre is köszönöm, minden jót kívánok Önnek!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 2. 12:14150.

    Kedves Nenus!

     

    Már a másik forumban kérdeztem, de nem tudom az eljut-e hozzád. Így leírom itt is.

     

    1961.08.02 reggel negyed nyolc körül

    Kérdezném, hogy sikerül-e a masszázs területén olyan vendégkört kialakítanom amelyből meg tudok élni.

    Azt is szeretném tudni, hogy amatőr író vagyok,  lehetek-e sikeres mesekönyíró?

    És még az egészségről. A testsúlyom rendezdik-e?

    Ha nem tudom itt hallgatni a müsort, azért kapok-e választ valahogy?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  3. 2010. november 2. 12:13149.

    Kedves Nenus!

    1959.04.09-én születtem! Szeretnélek megkérdezni, lesz-e a közeljövőben jól fizető állásom? Jelenleg csak helyben toporgok!

    Köszönöm Neked!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  4. 2010. november 2. 12:13148.

    Kedves Nenus!

    Azt szeretném kérdezni,hogy mikor várható kapcsolatunkban a Párommal összeköltözés és házasság? Nagyon szépen köszönöm a választ! Üdv, Alma

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  5. 2010. november 2. 12:10147.

     Tisztelt Hölgyem!!

     

     

    Két férfit szeretek, a kérdés egyszerű..tényleg szerelem-e ez részemről bármelyik iránt, vagy csak kitaláció, ill. bármelyikük is érez-e irántam valódi ragaszkodást, vagy csak "eltűrnek" ??

     

    az egyik közülük nem független, az ő érzelmei éppen ezért jobban érdekelnének..mert én hozzá vonzódom jobban..

     

     

     

    Köszönöm előre is, ha van valami intuíciója velem kapcsolatban!! További sok sikert kívánok!!!:)) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  6. 2010. november 2. 12:08146.

    Kedves Nenus!

     

    Már megettem a kenyerem javát, de a probléma az kortalan.38 éves házasság után még mindig bizonytalan vagyok a Férjem hűségével kapcsolatban, ami felemészti  a hétköznapjaim. Első kérdésem ez lenne. a másik a Fiammal kapcsolatos. 5 éve van barátnője és nem tudom, hogy ez a kislány lesz-e az igazi, mert nagyon fiatal. Lesz-e unokám egyáltalán?

    Anyukám  egészségéről is szeretnék érdeklődni, aki 77 éves elmúlt és mostanában sokat panaszkodik rosszullétekre. Fél a haláltól. A legutolsó egy kölcsönnel kapcsolatos, amit  vajon vissza fogok-e kapni?

     

    Köszönöm megértő türelmed és várom a válszod. 52. 01. 08.-án születtem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  7. 2010. november 2. 12:02145.

    Kedves Nenus!

     

    Nem tudom, hogy mennyire fér bele még az idődbe és energiádba, de ha igen, nekem az lenne a kérdésem, hogy milyen mederben folyik az életem. 1982.02.14-én születtem, és az utóbbi időben a teljes kilátástalanság,céltalanság lett úrrá rajtam. Nem találom a helyem, az utam, nem tudom egyszerűen merre induljak, mit tegyek, teljes vegetálásban élek jelenleg.

     

    Előre is nagyon köszönöm a válaszodat!

     

    Minden jót!

    M.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  8. 2010. november 2. 11:41144.

    Kedves Krisztina!

     

    Én is kérdezni szeretnék, de nem tudom hogyan tegyem. A születési dátumom 1977.04.11 délután 4 óra körül (Hajdúböszörmény).

    Egy konkrét kérdésem lenne: Hogyan és milyen eredménnyel zárul várhatóan az elhúzódó válóperem? Lesz-e a férjemnek negatív hatása az életünkre a válás alatt/után?

    És egy általános: A szeretteimmel kapcsolatban esetleg várható-e valamilyen negatív esemény?

     

    Köszönettel:

     

    Kata

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  9. 2010. november 2. 11:40143.

    Kedves Nenus!

     

    1972.05.11-én születtem. A férjemmel a kapcsolatom nem valami fényes, van két kislányunk. Rendeződik-e a jövőben ez a kapcsolat. Sajnos van hitelem, kérdésem, hogy a pénzügyeim hogyan alakulnak.

     Köszönöm Tüni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  10. 2010. november 2. 11:40142.

    Kedves Nenus!

     

    Én a két autista fimmal kapcsolatba szeretnék kérdezni. 1983. februárban házasodtunk a férjemmel.Több vetélésem is volt a nagyobbik fiam előtt is és mikor megszületett még volt 1. A férjem 1963. junius 1. és én 1957.dec.25. Attila fiam 1985. január 29. és Zsolti 1988. augusztus 14. Nagyon szerelmesek voltunk! Sajnos azért írom ezt, mert eltávoldtunk egymástol. Én ápolom a fiúkat,de járnak 4-órát Napközibe szeretnek elmenni is és haza jönni is.Ha a mamáéknál vannak alig várják,hogy haza érkezzenek. Szeretem és védelmezem őket. Nem tudnak beszélni mindenre nekem kell rájönni,hogy mi a baj. Ez igen megnehezitti az életünket,csak találgatunk a férjem is hogy hol fáj /foga,füle,feje,hasa stb./ Pár éve volt nekem egy nagyon nagy élményem éjjel fel is riadtam rá. Kézen fogott engem egy ezüst ruhás férfi a kezén fehér kesztyü és rajta píros nagy köves gyürü volt, a hátam mögött több angyal imádkozott. Megkértek,hogy nyúgodjak meg ne féljek gondoljak a szeretetre, én vállaltam ezt a nemes küldetést. Emlékezzek vissza arra mikor együtt voltunk a férjemmel kirándulni, mit kívántam egy kívánság kútba dobtam pénzt. Hát ez megdöbbentett rájöttem  azt  kívántam mindig szeretni fogom a családomat jobban és rosszban! Nagyon megnyúgtattak és többé nem haragúdtam senkire  mindig szeretettel fordulok az emberek felé. Apámmékkal  jobb a kapcsolatom és az apósommal is de ő   / nem tudja elfogadni az unokáit/  már nem zavar sőt megöllelem éreztetem vele,hogy szeretem .  már sokkal jobb a kapcsolatom az Istennel minden nap Imádkozom és hálát adok annak,hogy létezem, fiaimért,  az egész életemért szeretek élni és remélni, hogy ez azétr van így mert én akartam  megtanulni. Kérdésem az,hogy a fiaim látnak körülöttem mindent sokszor az Attila komunikál valakivel gondolatilag. Valakik vannak nálunk szerintem Angyalok! angyaloltárt készitettem  nagy a  hitem mindig beszélgetek hozzájuk! Valóban segiteni jöttek mivel Én Erzsébet kértem segítséget? Nagyon szeretem Istent  a családomat jó magamat is beleértve. Sokat tanulmányozom a gondolattal való teremtést. Minden érdekel amit Jézus tanított Szeretem  !!Tudok-e változtatni a fiaim állapotán? Segitenni szeretnék Szeretettel: Szigeti Erzsi

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  11. 2010. november 2. 11:40141.

    Szia Krisztina!

     

    Ha már lehet előre kérdezni, megpróbálom én is.

     

    Nyár óta érzem, hogy húz valami valahová, és nem tudom a módját, hogy hogyan tudnám elérni.

    Rengeteg kérdőjel van az életemben, nem tudom melyik az én igazi utam, ebben szeretném a segítségedet kérni, akár személyesen is.

     

    1981.06.04.-én születtem Budapesten.

     

    Ksözönöm, ha válaszolsz!

    Gy.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  12. 2010. november 2. 11:37140.

    Kedves Nenus!

     

    Azt szeretném megtudni, hogy a nővérem (1977.10.27.) mikor találja meg végre a "másik felét"? Nagyon régóta magányos, szeretném már boldognak látni!

     

    Megköszönöm, ha a sok kérdés között az enyémre is szakítasz időt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  13. 2010. november 2. 11:37139.

    Kedves Nenus!

     

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy lehetne-e egy privát találkozót egyeztetni Önnel? Próbáltam keresni, de nem találok elérhetőséget.

     

    Az email címem laleli1981 kukac gmail pont com

     

    Köszönöm.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  14. 2010. november 2. 11:34138.

    Kedves Nenus!

    Elöször is nagyon megdöbbentö volt mindaz,amit a cikkben olvastam rólad.

    Én is (1974.10.03. reggel 7 óra) szeretnék kérdezni töled, holott nagyon izgulok is a válasz miatt.

    Én férjemmel (1974.04.11, délután 3 óra) és két lányommal Blanka (2006.04.29. 06.45) Alba (2009.05.07. 02:40 ) élek nagy boldogságban együtt.

    Néha mégis félek töle, hogy problémák lesznek, vagy valamilyen szerencsétlenség ér és hogy nem fog ez örökre tartani.

    És egy nagy dilemmánk: Vállaljunk még egy babát, jó lenne az, bírnánk?

    Válaszodat elöre is köszönöm.

    Küldök egy képet is a családunkról:

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  15. 2010. november 2. 11:34137.

    Kedves Nenus!

     

    1948.06.06-án 06 órakor születtem, jelenleg egy borsodi faluban, elváltan, komoly partner nélkül, két felnőtt lányommal élek. Kb. 2 éve a jobb bordám alatt zsírdaganat képződött, amit nem akartam kivetetni. Most újabbat érzek, a bal bordám alatt. Gyakran felpuffadok, feszít az epém tájéka. Tavaly októberben ért egy erős érzelmi stressz, ami komoly félelmekkel járt, nehezen állok talpra. Szeretném tudni, megúszom-e műtét nélkül, helyreáll-e az egészségem? Tehetek-e érte valamit?

     

    Előre is köszönöm, ha igénybe veszi drága energiáját, hogy segítsen rajtam. 

     

    Tisztelettel: Cincike 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  16. 2010. november 2. 11:34136.

    KEDVES, NENUS!

    Tisztelettel megköszönöm előre is a választ.

    A problémám a következő, ami miatt zavarni bátorkodom. (Hátha kapok valami támaszt, vígaszt, reményt.)

    1974. július 03.-án születtem. 16 éves koromtól dolgozom, el is költöztem otthonról a nev.apám miatt. 16 éves koromban ismerkedtem meg a férjemmel. Ismeretségünk alatt 2 évet nem voltunk együtt. 2000.-ben volt az esküvőnk, van egy 16 éves lányunk és egy 11 éves fiunk is. (16 éve minden téren ő az egyetlen férfi az életemben)

    Nem élünk valami jól, igazából sosem volt tökéletes, de még igazán jó sem a kapcsolatunk. Nincs közöttünk bizalom, meghittség. Örökösen féltékenykedik, ellenőriz, gyanusítgat, stb.! Nem társ! Szinte minden az én nyakamba szakadt már a kezdetektől, ha valamit nem tudok megoldani, vagy nem az ő szájíze szerint történik, akkor oltári botrányok vannak belőle. Felvetődött már a válás is mindkettőnk részéről (nem egy időben), de ő mindig visszatáncol én pedig félek (megfenyegetett). A hangulat otthon mindig attól függ, hogy neki milyen a kedve, vagy hogy én mennyire vagyok képes tűrni a szóbeli bántást és egyéb hülyeségeket. A hibás mindig én (vagy a gyerekek) vagyunk, ha valami nem kedve szerint történik.

    A kérdésem az lenne, hogy van e esély arra, hogy nyugalomban, boldogságban, szeretetben élhessek a gyerekeimmel?? Nélküle????

    Vagy az a sorsom, hogy tűrjek és vele éljem le az életem?

    Válaszát előre is tisztelettel köszönöm és nagyon várom!

    Üdvözlettel: angyal74

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  17. 2010. november 2. 11:33135.

    Kedves Nenus!

     

    Kisfiam, Martin 2004.03.04-én 2 óra 05 perckor született, egy éve cukorbeteg. Azt szeretném kérdezni, hogy meg fog-e valaha gyógyulni ebből a betegségből, és ha igen mikor?

    Ha bármi mást látsz velünk kapcsolatban, kérlek azt is írd meg.

     

    Hálás köszönettel:


    Remka 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  18. 2010. november 2. 11:29134.

    Kedves Nenus!

     

    A segítségedet szeretném kérni,arról lenne szó,hogy látsz-e nálam a következő évben hosszútávon utazást és munka terén mi lesz a helyzet?

     

    Születési dátum:Eger, 1989.08.08  07:25

     

    Válaszod előre is köszönöm!

     

    Adrienn

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  19. 2010. november 2. 11:29133.

    Kedves Nenus!

     

    Kíváncsi volnék a véleményedre, megérzéseidre.

     

    1980.01.30-án születtem. Két kicsi gyermek anyukája vagyok. Szüleimtől távol lakunk, a férjem munkája miatt költöztünk el jópár éve otthonról és a gyerekek is már itt születtek. Segítségem nagyon nincs, férjem sokat dolgozik értünk. Úgy érzem, mintha kicsit beszűkültem volna, folyamatosan betegségtudatom van, kilátástalannak érzem a jövőt, hogy hogyan fogjuk megoldani segítség nélkül ketten a gyerekek nevelését, vállalunk-e még gyermeket, visszatudok-e menni dolgozni mellettük és találok-e egyátalán új munkát kisgyerekes anyukaként. A férjem munkaideje és programja elég kiszámíthatatlan, így úgy érzem, hogy egymagam kell a gyerekek gondozását megoldanom. Nagyon örülnék, ha tudnál kicsit segíteni és továbblendíteni ezeken némi útmutatással.

     

    Bármilyen kérdésed van, szívesen válaszolok.

     

    Köszönettel: koralvirág

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. 2010. november 2. 11:24132.

    Kedves Nenus!

     

    Teljes mértékben hiszek az ilyen dolgokban. Sajnos 4 hete halt meg papám, és az a furcsa, hogy én is előre megálmodtam. De ezt nem mertem anyukáméknak elmondani. Mondjuk nem olyan részletesen, mint ahogy ön a gyilkosságban tudott segíteni, de tudtam,hogy mi fog történni.

     

    Érdeklődni szeretnék a jövőmmel kapcsolatban. Lassan (11.07-én, de mi 10-étől számítjuk) 4 éve leszünk együtt a párrommal (ő 1989.10.07.-én született, én: 1989.06.26.-án) és szeretném tudni,hogy mennyire lesz tartós a kapcsolatunk. Örökké ki fogunk tartani egymás mellett? Egyáltalán eljutunk a házasságig, ha igen,mikorra várható az eljegyzés? Apukámmal, anyukámmal kapcsolatban tudna valamit mondani? Mire figyeljek oda? (apukám 1961.10.15-én született, anyukám pedig 1956.03.11.-én)

    Nagy álmom, hogy bekerüljek a Rendőrtiszi Főiskolára. Ön szerint ez sikerülni fog?

     

    Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszát! :)

     

    Üdvözlettel: zsoooooo

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  21. 2010. november 2. 11:23131.

    Kedves Nenus!

    1976. 09. 18-án reggel 8:00 óra körül születtem Kisvárdán.

    Érdeklődnék, hogy milyen változásokat látsz a jövőben a magánéletem terén, hogyan alakul a válásom a férjemmel (Ő Budapesten született 1974.05.14-én), el tudom -e őt végleg engedni, lelkileg lezárni az elmúlt 9 évet, lesz -e a jövőben boldog párkapcsolatom, esetleg még egy gyermekem valaha? Sikerül -e végre a lakáseladás, el tudjuk-e kezdeni a különálló életünket a lányommal egy önálló otthonban? Ha igen, kb. mikor?

     

    Milyen változásokat látsz a munkahelyemen?

    Egészségügyi téren látsz -e nálam a jövőben valamilyen pozitív/negatív változást?

     

    A gyermekem 2006.06.20-án hajnali 01:15-kor született Budapesten, kérlek írd meg, hogy vele kapcsolatban mit látsz, elsősorban egészségügyi téren, ill. a szüleivel, óvónőivel, kis társaival való társas kapcsolatai terén! Múlni fog nála a nagyfokú szorongás, visszahűzódás és idővel megszűnik a gátlásossága, tudok -e ebben neki segíteni, vagy el kell fogadnunk, hogy az ő személyisége ilyen?

     

    Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

     

    Üdv:

     

    Pearlblood

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  22. 2010. november 2. 11:23130.

    Kedves Nenus,

     

    ma reggel olvastam az interjút veled az nlcafen és igencsak felkeltette az érdeklődésemet a Te képességed. Rögtön meg is fogalmazódtak bennem is azok a kérdések, amik mostanában nem hagynak nyugodni. Ezeket szeretném neked is megírni, hátha valamilyen útmutatást tudnál adni.

    Elsősorban egy párkapcsolati kérdésben. Körülbelül egy év ismeretség után volt aug. 14-én az esküvőnk a párommal. Azóta egyre több területen kezdek érezni hiányosságokat. Egyre többször tevődik fel bennem a kérdés, hogy vajon tényleg ő az igazi? Vajon valaha is meg fogom tőle kapni azt a fizikai és lelki támaszt, amire szükségem van?

    A helyzetet az is nehezíti, hogy pár hét múlva megy Angliába, és egy fél évig külön leszünk. A fizikai távolság miatt ezalatt sem lehet a kapcsolatunkat tudatosan javítani, építeni.

    Jövő tavasszal vagy nyár elején én is kimegyek. Ezzel kapcsolatos a második kérdésem. Hogyan fog alakulni az ottani életünk? Sikerül megtalálnunk ott a helyünket?

    És az utolsó kérdésem a babavállalással kapcsolatos. Én már nagyon vágyom egy kicsire. Próbálkoztunk is pár hónapig, de nem jött össze. PCOS-t diagnosztizáltak nálam, amire folyamatosan szedem a felírt gyógyszert. Most meg az elutazás miatt is halasztódott a babaprojekt. A kérdésem az lenne, hogy mikor újra nekiállunk dolgozni rajta, könnyen összejön-e? És ha előre behatárolható ez, akkor mikorra várható?

     

    Előre is köszönöm a válaszaidat,

    Üdvözlettel, Bogácsa.

     

    U.I.: lehet szükség van a születési dátumomra is: 1984.03.20., az órát sajnos nem tudom. :(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  23. 2010. november 2. 11:02129.

    Kedves Nenus!

    1983.01.16-án születtem Budapesten. A férjem 1974.04.04-én Jászberényben. A házasságunk nem túl rózsásan alakult. Találkoztam egy férfivel, akiről kiderült, hogy nagyon beteg. 1966. május 22-én született. Nagyon szeretem őt és tudom hogy ő is engem. Szeretném tudni, mi vár rám a következő időszakban szerelem terén. Lehetek még boldog?

     

    Válaszát előre is köszönöm

    Csilla

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  24. 2010. november 2. 10:59128.

     

     

    Kiegészités!!! Bp.73.01.09. reggel 4-5, köszönöm.

    előzmény:
    marmona (127)
    2010-11-02  10:58
  25. 2010. november 2. 10:58127.

    Kedves Nenus!

     

    Elnézést ha 2x ment el a kérdésem.

    Szeretném tudni jelenlegi munkahelyemen van e kilátás a jövőre nézve, érdemes a maradnom, fejlődni fogok e (tanulmányok), megmarad a cég, vagy nem véletlenek a problémák amik mostanában adódtak és új lehetőség fele figyeljek, ami nem tudom úton van e felám(sorszerű továbblépés), érzékenységemmel kapcsolatosan bizonytalan vagyok, van e utam ilyen irányban, mire figyeljek-fejlődjek, hálás köszönettel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     

Címlap

top