Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kiszeretni valakiből

Maninka17
Létrehozva: 2016. október 26. 12:37

Van egy pasim. Régóta ismerem de csak egy hete járunk hivatalosan. Tegnap délután eggyütt voltunk úgy. Nekem ez volt az első ő már tapasztaltabb sokkal. Azt mondta hogy nem csalódott bennem és nagyon ügyes voltam és nagyon szeret. Este már nem értem el pedig soxor hívogattam. Messengeren sem votl fent pedig ott mindig fent van telóról. Ma reggel sem tudtam elérni. Erre kb egy órája írt egy üzit. Másolom mit.
Kérlek ne zaklass, mert én DOLGOZOM. Úgy tűnik neked túl gyors ez a tempó, kicsit lassítanunk kellene és kevesebbet találkozni, beszélni. Azt hiszem nem vagy annyira komoly, mint hittem, mert csak egy 17 éves fiatal lány vagy még. Tartsunk egy kis szünetet, amíg mindketten átgondoljuk, mit érzünk. Minden jót addig is! Csók!
Na én ekkor felhívtam és mondtam hogy én tudom mit érzek és szeretem az életemnél is jobban és nélküle nem lehetek boldog. De azt mondta ezt ő nem így érzi. Pedig még tegnap nagyon szerelmes volt. Én nem hiszem el hogy így ki lehet valakiből szeretni egy nap alatt. Ha csak nem azért van mert rossz voltam az ágyban. De azt mondta nem azért hanem mert hívogatom. De eddig ez nem zavarta pedig eddig is hívogattam. És abba tudom hagyni. Mit csináljak, hogy ne hagyjon el?

  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. október 27. 14:0876.

    már a randisban látszott, hogy elég ostoba leányka vagy és gyerekszoba is nuku


    aznap valszeg még sokmillió lányt basztak meg ezzel a szeretlek hazugsággal


    de már ükanyádékkal is ez ment


    tényleg a nő egyenlő a hülyével generációkon át?


    a génekben van a hülye?


     

  2. 2016. október 27. 13:3775.

    Szoval pasid az nincs.


    Hova is jartok ti egyutt? Ahhoz meg nem kell hivatalos bejegyzes, hogy valaki egyszer lefekudjon valakivel.


    Mindent tegyel meg, hogy ezt a pasit tobbe ne lasd. Es ez egyszeru. Soha tobbe ne keresd. A sajat jol megfontolt erdekedben.


    Hurra a tanulas, a jovo!!!

  3. 2016. október 27. 13:3774.

    Nálam már a meztelen képek küldözgetése is kivágta a biztosítékot...A Margit-sziget meg sötétben...ÁÁÁ.. Bár ha igaz történet (lenne), akkor a pasit hogy bosszanthatta az eső, mert kellett lakást szerezni ahelyett, hogy az egyik bokor aljába befektette volna csak a csajt...Ez utóbbi esetben még olvashatnánk , hogy milyen romantikus embere is van, csillagfény, virágillat, puha takaró.... bár ez utóbbi is macerás...akkor újra: csillagfény, virágillat, a saját kabátját is leterítette, hogy kényelmesebb legyen....

    előzmény:
    Sissi52 (73)
    2016-10-27  13:13
  4. 2016. október 27. 13:1373.

    A helyesirast is, meg mindent meg meg lehet tanulni. En sem gunybol irtam, amit irtam, hanem egy gyors, ropke emlekeztetot, ami talan az elso de nagyon fontos leckekent maris kisegitheti a TI-t az egyik legszembetunobb helyesirasi hibabol.


    Tulajdonkeppen, ha nem kamuzik, eppen az ilyenfajta segitsegre lenne szuksege amit itt kapna, ha megfogadna a jo szot. Eddig nem hallgatott senkire, meg mindig visszavarja ezt a szelhamost. Hatha ezutan jo utra ter, megjon az esze, remenykedjunk, mert a remey hal meg utoljara. Hat ez a ficko tultett meg az en elkepzelesemen is. Remekbe faragott szelhamos. Azert en megis remenykedtem picinyket, tudom, hiaba. Bar ez sem igaz, mert az en fejemben az is megfordult, hogy keso este a Margitszigeten vagy hatodmagaval megy keresztul ezen a szerencsetlen butuska lanyon.

    előzmény:
    galile (70)
    2016-10-27  12:06
  5. 2016. október 27. 13:0372.

    Hat igen, ha ez az itteni szegeny kislany is ha tudna leulni es oszinten beszelni az anyjaval. De ez nem az o hibaja sajna. Gondolom, az o anyja is reszketett, amikor o meg kisbaba volt, aztan ahogy nott, egyre kevesebbet torod/ott/ik vele. Nem tunik fel, hogy ez lany keso este hol maszkal?


    A masik veglet meg, akit agyonfeltenek, nehogy K legyen, az meg azert less k, vagy ha nem egeszen, hat sodrodni fog. Szerencse, ha lesz eleg erett ahhoz, hogy meg tudjon allni. Igaza van Judge Judy-nak, sok embert tesztelni kellene, hogy alkalmas-e utodok letrehozasara.


    Sajat anyam mit valaszolt nekem, amikor eletemben egyetlen egyszer akartam, probaltam vele bizalmasan beszelni, hogy anyukam en szerelmes vagyok. Azt valaszolta, durvan, hogy aki szerelmes, az baszhatnek!!! Itt belemfagyott a szo, a bizalmas szo vele orokre. Aztan en is sodrodtam eletem egy szakaszaban, igen a szeretetlenseg miatt, de szerencsere nem ilyen fiatalon, mert akkor szinte teljesen bezarva tartottak. Aztan onkontrollt gyakoroltam persze.

    előzmény:
    galile (71)
    2016-10-27  12:11
  6. 2016. október 27. 12:1171.

    A körülöttem levő gyerekekkel-kiskamaszokkal van foglalkozva. Annyi jó példát látok...de vannak butuskább, elhanyagolt gyerekek...semmi önbecsüléssel..sajnálom őket, mert olyan könnyen kihasználhatóak. :(

    előzmény:
    Sissi52 (69)
    2016-10-27  12:05
  7. 2016. október 27. 12:0670.

    Engem 3 évvel idősebb unokanővérem vitt magával. :) De szép idő időszak is volt...Jó csapat voltunk, nem volt az a hímnemű egyed, aki fel ne figyelt volna rá, nekem meg nem volt az, aki pár óra leforgása alatt nem mesélte volna el a teljes élettörténetét...A hatékonyságnak meg is lett az "ára", életeink párját hamar megtaláltuk, jöhetett a főzés-mosás-takarítás...Viszont az idiótákra nem ment el max. 1-2 este, és nagyon klassz embereket is megismertünk. :)))


    Hogy lánykámmal hogy lesz (11 éves múlt), már előre félek. Remélem bátyja (13) majd vigyáz rá..Bár természetükből adódóan, ez a vigyázás lehet majd fordítva lesz...Addig is igyekszem elpotyogtatott információkkal, tanítgatni őket. Meg persze elmondani, hogy -nekem- milyen gyönyörűek, okosak, értékesek....Lány teljesen zárkózott ezügyben, a nagyszájú anyja orrára nem köt semmit, a fiú lelkesen mesél, sőt mióta volt hosszabb távon barátnője, és amikor tanácstalan volt, hogy anya ezeken a lányokon nem lehet kiigazodni. Mé' nem azt mondja amire gondol?! (Mi a bajod? Semmi..Én kis naív fiam el is hitte.) Akkor sikerült párszor hatékonyan segítenem, így jelenleg, ha van valami lelkesen jön tanácsért..Szóval nálunk lassan-lassan közeledik a kamaszkor, és remélem nem kerülnek hasonló helyzetbe, mint a TI...helyesírásügyileg már most jobban állnak...


     


    ..és ne piszkálásnak vedd kedves TI, de ha valakivel írásban beszélgetsz, az az írásod alapján egyből tudja nagyjából mire számíthat Veled kapcsolatban...és esetedben ez igen nagy hátrány....Kivétel, ha  valami olyan problémád van, ami miatt képtelen vagy megtanulni írni (diszgráfia). Sajnos az eddigi írásaid alapján ez utóbbi nem valószínű..bár részemről még mindig kamuzásnak tartom ezt az egészet...Jó játék több ember nevében, hol hibásan, rosszul fogalmazva, hogy helyesen írni.


    A téma, ahova kanyarodtunk, viszont jó. Kamaszkor, önbecsülés, netes átverés...A sok jó tanácsból, aki akar szűrhet le tanulságot, úgyhogy ha kamu is vagy, pirospont Neked. :)

    előzmény:
    cabron (65)
    2016-10-27  11:19
  8. 2016. október 27. 12:0569.

    Minek sminkelni, ha ugyis dugni megy? A ficko majd lenyalja. 

    előzmény:
    galile (68)
    2016-10-27  11:34
  9. 2016. október 27. 11:3468.

    Azt hittem a csattanó az lesz, hogy a rövidnadrágos-pólós normális srác világgá szalad a túlsminkelt csajtól...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_286997 (42)
    2016-10-27  08:36
  10. 2016. október 27. 11:3267.

    Szoval inkabb Ma dinka. Lehetetlenre vallalkozol: szelhamosnak megfelelni??? Egyetlen embernek probalj megfelelni: sajat magadnak, de az sem fog igy menni, ha a mercet a kuszob ala teszed. Vagy igen?


    Hogy te mindent jol csinalsz egy pasinak? Nem. Rossz uton jarsz. Ugy csinalj jot, hogy neked legyen jo, aztan meg neki, persze.


    Hulye kerdesed volt, hogy ugyes voltal szex kozben? Egy szuz kislanytol senki nem varja el, hogy lepedobajnok legyen.

  11. 2016. október 27. 11:2166.

    Te egyaltalan nem lettel kihasznalva. Te is hasznaltad ot, o is teged. Ez a dolog errol szolt. En hiaba mondtam neked, hogy te teljesen ossze vagy zavarodva, kevered a szezont a fazonnal. Egy szelhamossal allsz szemben. Eloszor meg finoman fogalmaztam. Azt mondtad, te nagyon is jol ismered ezt az embert. Ja, persze, mert megmutatta neked telefonon a farkat, meg megsugta, hogy beled dugom, ettol mar ismersz valakit, es ugy veled, hogy ez a szerelem. Most talan mar ismered. 12 szelhamosbol egy tucat. Es gondolom, o is ugy gondolja, rendes leany, akitol az ember fia akar is valami komolyat, nem dol egybol agynak egy vadidegennel. Ennyi. Egy ilyen alaktol te ne varj semmifele magyarazatot, mert az maga magyarazat, hogy meg vagy dugva es menja p..csaba. Ennyi. Hiaba rohangalsz utana, ezt a fazont az eletben SOHA tobbe nem fogod latni. De ez NEKED igy a legjobb. Pasik mondjak, kerdezd meg ugyintezot, hogy jol is neznenek ok ki, ha minden not elvennenek felesegul, akit megdugnak. Cserebe persze, a lanyoknak is, ha jolesik valami pasival, nem kell azonnal eskuvoi harangokat hallani.


    Eloszor is neked tanulnod kellene, de rengeteget, de ezt mar mondtam, es elned felszabadultan, nem azt lesni, hogy mas mit csinal, hanem, hogy a te eleted jo legyen, mert az elet nem a mabol all.


    Szoval csokoloztal, meg vagy dugva, ezt akartad. Mi kell meg? Ha tanultal az esetbol, de te nem tanultal, pedig ez a tanulsag is segithet egy kicsit  a felnotte valasban. Komolyan gondoltad, hogy ezutan majd az eleted abbol all, hogy feljarsz mas koszos lakasaba szeretkezni? En rakerdeztem.


    Mellesleg hiaba latnad ezt a pasit, ez soha nem fogja a szemedbe mondani, hogy o is olyan, mint sok mas szemet pasas, akik csak kosza numerara mennek. Ugyanis persze, hogy nem ismered az ilyen alakokat. Miert becsulne teged, aki egy futtyentesre meg mas koszos agyaba is bedoltel neki? Nos, persze, attol szemet, mert hazudozik, es millio lany van, akik hisznek neki. Te akkor is mentel volna, ha csak szexre kellettel volna, mert te ilyen vagy. De o nem strapalja magat, biztosra megy, dug es kesz.


    Az egeszben az a ciki, hogy ilyen modon talakoztal a szex-el eloszor. En mondtam, sokkal szebben is lehetett volna. De hat te dolgod, te eleted.


    Szoval ha az igekoto az ige elott all, egybeirjuk. Pl. kiszeret


    Ha az igekoto az ige utan all, kulon irjuk. Pl. dol be az agyba


    Ha az igekoto meg az ige kozott mas szo van, 3 szoba irjuk. Pl. ki szeretnek szeretni


    Persze, ehhez elobb tudni kell, mi az ige. Alt.-ban a mit csinal? kerdesre valaszol.


    Leggyakoribb igekotok: be -, ki -, le- fel-, meg-, el-, at-, ra-, ide-, oda-, szet-, ossze-, vissza-. Es nem csak egy igekoto van, mert sok ember csak a be- igekotot hasznalja, ha kell, ha nem, talan cask a legelsot tanulta meg?


    Pasikad meg vigan hancurozik a koszos agyban azota mas csajokkal, igy bogjel utana. Magadat se sirasd, inkabb rohogjel a markodba, ez pasi megadta neked, amire oly regota ahitozol.


    O, persze, minden kamasz kislany eleg ronda, ha beall a tukor ele. Az igazi majd ugy fog szeretni mindenfele testi hibaddal, hogy ihaj! Csak addig meg sok viz folyik le a Dunan.

    előzmény:
    Maninka17 (47)
    2016-10-27  09:20
  12. 2016. október 27. 11:1965.

    Mázlim volt, mert van egy 3 évvel idősebb nővérem, úgyhogy volt előörs, tanultam ezt-azt az ő kárán. :)

    előzmény:
    évi* (63)
    2016-10-27  10:44
  13. 2016. október 27. 11:0164.

    Nekem is  "beugrott" egy nagyon-nagyon szuper fogás. Majd bele gebedtem, olyan szerelmes voltam. Sajnos mások is belé. Rá kellett döbbennem, hogy igen csak a sor végén kullogok nála. Nem is bánom, (persze csak utólag), hogy csókolózáson, tapin túl nem jutottunk. Szerintem így volt jó, bármennyire is szenvedtem 'anno.


    Haveri jó társaság viszont mindig volt. Igaz néha voltak belegabalyodások, örök-harik, kigabalyodások.


    Na, de úgy szép az élet, ha zajlik. Negatív-pozitív tapasztalatokból is tanul.. az okosabb.

    előzmény:
    évi* (58)
    2016-10-27  09:45
  14. 2016. október 27. 10:4463.

    Én 16 évesen biztos, hogy lettem volna olyan kishülye, hogy írok neki ilyen esetben. Még visszagondolni is rossz... :-)


    Meg hogy egyáltalán milyen fazonokkal álltam szóba. Kész tanulmány.

    előzmény:
    cabron (62)
    2016-10-27  10:25
  15. 2016. október 27. 10:2562.

    16 éves voltam, amikor "hullaszerelmes" voltam egy pasiba, valami 4 hónap után dobott, nyilván, mert az állandó nyúzása ellenére sem feküdtem le vele.


    Én is nyugtatgattam magam egy darabig, hogy biztos a hülye haverja beszélte rá, és majd rájön, hogy nélkülem nem tud élni. :)


    Ha akkoriban lett volna face, meg skype és hasonlók, lehet, hogy zaklattam is volna. :))


    Mikor már egy kicsit túl voltam rajta, elment az Usá-ba fél évre, egy évre, nem is tudom már, és üzent az öccsével, hogy ha van kedvem vele levelezni, írhatok neki. Elküldtem az öccsével a címemet és üzentem, hogy szívesen válaszolok a leveleire, vagy valami hasonló. Persze nem írt. :)


    Ott azért már motoszkált bennem, hogy na, ha szeretne valamit velem, akkor nosza. Mi az, hogy írhatok neki.

    előzmény:
    évi* (59)
    2016-10-27  09:49
  16. 2016. október 27. 09:4961.

    Pedig a legjobbat azzal tennéd magadnak, ha elfogadnád. Azzal, hogy nem fogadod el, hogy továbblépett - nem azért mert bármit rosszul csináltál, hanem mert ő ennyit akart, ezzel nem tudsz mit tenni - csak magadat bántod, előtte meg egyre nagyobb hülyét csinálsz magadból. De, ez nagyon úgy tűnik, hogy ennyi volt. Ne keresd. De, ő ilyen ember. Amíg hanyatt nem dőlsz tud marha kedves lenni, aztán hátat fordít és távozik. Hidd el, hogy van ilyen és fogadd el. Mást úgyse tehetsz.

    előzmény:
    Maninka17 (53)
    2016-10-27  09:39
  17. 2016. október 27. 09:4960.

    Hagyd már a fenébe! Keresett magának a neten egy butuska lánykánt, akit szép szavakkal levehet a lábáról, majd megdönthet. Ennyi.


    Te végre csókolóztál és elvesztetted a szüzességed, ahogy akartad, lépj tovább.


    Ja, és tanulj, olvassa sokat, bármit. A helyesírás olvasással fejleszthető.

    előzmény:
    Maninka17 (47)
    2016-10-27  09:20
  18. 2016. október 27. 09:4959.

    NEM!!! 


    Magad miatt legyél csinosabb. Ennek a faszinak NEM kellesz. Szar ezt így olvasni, hallani, de ez van. Tökmindegy mit csinálsz. Ne menj le lábtörlőbe!


    Ha pedig a haverja le tudja beszélni rólad, akkor is kuka.

    előzmény:
    Maninka17 (56)
    2016-10-27  09:41
  19. 2016. október 27. 09:4558.

    Én ennyi idősen összeálltam egy halom hülyével. :-)


    Akkor és ott mindről azt hittem, hogy na ez egy szuper fogás, de tanultam belőle.

    előzmény:
    york (55)
    2016-10-27  09:40
  20. 2016. október 27. 09:4257.

    "Mindent úgy csináltam ahogy ő akarta. És mégse vtam jó neki"


    Na ezt gyorsan felejtsd el egy életre! Ez egy baromság, már bocs...Vagy jó vagy valakinek eredetiben, vagy a fejed tetejére állhatsz, akkor sem fogsz kelleni.


    De igen! Ő pont ilyen ember. Csak Te képzelsz bele valami egész mást, valami olyat, amilyennek látni szeretnéd.

    előzmény:
    Maninka17 (53)
    2016-10-27  09:39
  21. 2016. október 27. 09:4156.

    Már arra is gondoltam h nem-e valameik haverja beszélte le rólam m h nem vok csinos meg minden. Mert tudok én csinosabb lenni. Most is fogyózom. És talán ha szebb lennék akkor már ő is máshogy látná a dolgot. Csak egy kicsit kéne türelmesnek lennie.

    előzmény:
    évi* (52)
    2016-10-27  09:35
  22. 2016. október 27. 09:4055.

    Nem vagyunk egyformák. Ebben a korban  már megvolt a "magamhoz való eszem". Visszagondolva szerencsés voltam, hogy nem hoztam túl sok rossz döntést, de azokból viszont tanultam. Szerencsésnek is mondhatom magam, hogy általában elértem, amit szerettem volna.


    Befejezve.. az öndicséret mindig büdös!

    előzmény:
    évi* (48)
    2016-10-27  09:29
  23. 2016. október 27. 09:3954.

    Tudja az ember ésszel, hogy nem futunk pasi után, de azért csak kipróbálja, hátha ez most más...Aztán rájön, hogy nem. Van, aki sose jön rá. Az mindig sz...kapcsolatokban fog szívni.

    előzmény:
    Eperke2222 (49)
    2016-10-27  09:31
  24. 2016. október 27. 09:3953.

    Tudom én. De nem tudom elfogadni h ennyi volt és ezt meglehetett velem csinálni. Én nem ártottam neki. Mindent úgy csináltam ahogy ő akarta. És mégse vtam jó neki :( Én nem hiszem el h ő ien. Érzem a szívem mélyén h ő nem ien ember. Anyira már ismerme. 
    Azért akarok magyarázatot m ez nem ő. Én már csak beszélni szeretnék vele.

    előzmény:
    Eperke2222 (51)
    2016-10-27  09:33
  25. 2016. október 27. 09:3552.

    Tudom, most szar, de ez is egy tapasztalat. Valószínűleg nem az utolsó.


    Fontos lecke következik kislányok részére "nem ezt érdemeltem" témakörben:


    Nem kell azt megérdemelned, hogy belefuss egy bunkó / tapló / érzéketlen / stb. fasziba.. Az nem a Te hibád. Ő maga ilyen. Ezért nem is érdemes egyetlen percet sem arra áldoznod, hogy utána járj, hogy a szemedbe mondja / elmagyarázza, stb. Ez a faszi kuka, ha úgy jobb, akkor sírd ki magad, és jöhet a következő.


    Ha levonod a következtetést ebből, akkor van esélyed, hogy idővel 5 perc alatt szűröd ki az ilyet, és bármilyen helyes pofija van, úgy vágod ki, hogy lába nem éri a földet. :-)


    Ha egy pasinak tényleg tetszel, vagy szeret, akkor nincs az az erő, ami őt visszatartja attól, hogy megkeressen, és veled legyen. Semmilyen munka, semmilyen fáradtság. Ha meg nem így van, akkor szorítsd össze a fogad, és ne nyúlj a telefon után, felesleges.

    előzmény:
    Maninka17 (47)
    2016-10-27  09:20

Címlap

top