Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2010. Április 8. 04:3510201.

    Nekem is van ket orchideam, az elsot tavaly vettem viraggal utana hozott uj hajtast es ujra viragzott, most ujra ott tartunk, hogy ujra viragozni fog, a masodikat az iden vettem, elnyilott igy varom a fejlemenyeket, nekem egyiknek sincs sok levele, mindketton 4 level van.

     

    Houston erdekes a viragod, nekem a palma szokott viragozni de az egyaltalan nem illatos.

    Ma este aranyos volt Ebony, a family room-ba neztem a Tv-t, a feher husveti liliomon 5 hatalmas virag van (2 meg nem nyilt ki) isteni illatot araszt, elmosolyodtam rajta, mert odadugta az orrat es megszagolta. 

    előzmény:
    koala3 (10200)
    2010-04-08  04:21
  2. 2010. Április 8. 04:2110200.

    Jol néz ki nagyon, s képzelem milyen illat lehet a szobában. Nem is kérdezem a nevét, biztos itt nincs, vagy ha lenne akkor virágtalanul.

    Nekem most egy nagy orchideám van, illtve elvirágzott. Majd kiváncsi leszek hoz még vajon virágot majd. Gondolom nem mostanában, majd lehet egy év mulva. Addig locsolgatom(mikor eszembe jut) de nagyon magas, sok levéllel. Sárga szinü volt, nagy virágokkal. Aztán lehet hogy olyan lesz mint a Mikulás virág, egy ideig szép aztán ennyi... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10199)
    2010-04-08  04:12
  3. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 8. 04:1210199.

    jaj ezt meg kell mutassam...

     

    ez egy sima zold szep nagy szobanovenyunk, mar jo par eves..

    valamelyik nap mit latok! kb 25-30 cm hosszu VIRAGZAST!

    meg ilyent sosem csinalt..illetve meg ezt a viragot sosem lattam.

     

    sot, amint latjatok, annyira elnehezedett, hogy lehajolt (sajnos) ...

    no tegnap este nezem, olyan illata van, hogy a szobat betolti... fantasztikus... hat gondoltam majd reggel lefenykepezem...

    mit ad Isten...teljesen minden pici virag becsukodva..azt hittem elnyillt!

     

    ma este nezem... kerlek...MIND MEGING KINYILVA!

     

    hat sajnos igy a gep vakujaval tudom csak lefenykepezni, attol meg ilyen sarga lett...azert tettem be a masikat is, azt viszont nincs programom hogy jobban megvilagositsam..de azt hiszem latni, hogy feher!

     

    lattatok mar ilyet???????? 

     

     

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  4. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 7. 09:3210198.

    Linaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

     

     

    Remélem jól vagytok,mert igen régen nem jártál erre, kivánok nektek jó egészséget, vigyázz magatokra, és lécci kérlek 2-3 szót irjál nekünk,mert nagyon hiányzol. Puszika 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 7. 09:3110197.

    Ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit, Jamie nagyon nagyon magas fiu lett, mekkora? Hatalmasan hossu, fél év alatt is igen sokat változott, ahogy a képeket láttam róla, eszméletlen, nagymamája csak a köldökéig érne szerintem, annyira nagyra nőtt. És még ki sem fejlődte magát

     

    A lányok majd buknak rá, alig fogod győzni hessegetni őket 

    előzmény:
    csipogo (10180)
    2010-04-06  23:09
  6. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 7. 09:3010196.

    Szia Edit, micsoda órád van a teraszon? nagyon érdekes, csak meg ne lovasitsa bárki is, csak nem fogják megtenni. Nagyont tetszik,igen érdekes szerkezet,jópofa, és milyen rendesen voltak a fiuk,hogy erre szert tettek.

    Nagoyn szépen összedolgoztak,hogy kellemessé tegyék a környezetet, biztos,hogy meghálálják majd a nővények csak már lenne jóidő.

    Vigyázz magadra nagyon 

    előzmény:
    csipogo (10179)
    2010-04-06  22:54
  7. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 7. 09:2810195.

    szia Bogikám

     

    nem igen erőltette meg magát az egészségügy nálatok,ha csak egy napot adtak pihenésre. Nyilván a gipszben volt valami olyan összetevő,amit nem birt a bőröd. Az enyém sem, ha valamiért be van kötve, azonnal viszketek és vakaródzom.

    Örülök,hogy anyukád jól el van, remélhetőleg nem lesz gond a továbbiakban sem vele, és örülök hogy Emmácskánk is meggyógyul, gyerekeknél gyorsabb lefolyásu, mint a felnőtteknél, ugyhogy nekik fel sem tünik a nátha, a mienk is köhögött de meg sem nyekkent érte, türte szegénykém még a szippantást is.

    Vigyázz azért a kezedre, biztos,hogy nem igen kimélted magad. 

    előzmény:
    Bogie (10185)
    2010-04-07  03:37
  8. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 7. 09:2510194.

    Zsuzsi,nagyon szépek a tulipánok,látod ez eszembe nem jutott,hogy egy nagyobb kaspóba vagy tálba hagymát eldugdossam,és az ablakba,asztalra lehetne rakni és mindjárt volna zöld a szobában,megnőne,kinyilna, nagyon szépek a tulipánok. Az illatukat még nem is figyeltem meg, de majd ha virágosnál járok,megszagolgatom őket.

     

    Köszönöm a szép képet 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10191)
    2010-04-07  06:49
  9. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 7. 09:2410193.

    Szent habakuk,milyen édi szép kerted van Évi, nagyon aranyos, az ibolyát szerintem odafujta a szél mármint a magját,és megmaradt, aztán elszaporodnak.

    Nagyon tetszik a sóska bokor,bár nem eszem meg, csak a spenótot. 

    előzmény:
    koala3 (10178)
    2010-04-06  21:57
  10. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 7. 06:5110192.
    Vigyazz magadra!!!!
    előzmény:
    Bogie (10185)
    2010-04-07  03:37
  11. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 7. 06:4910191.

    Tulipanok!

     

    mivel ez az egyik nagyon nagyon kedvencem, ezt kaptam kis csaladom tagjaitol szulinapra... ezt a kepet azert mutatom meg, hogy az a sarga tulipan igen erdekes...ugyanis mint tudjuk, a tulipannak nincs illata...

     

    de a sarganak van!!! csodas..foleg este! szinte betolti a szobat!

     

    ez is valami ujdonsag, ha jol emlekszem tavaj vagy elotte valo evben kaptam eloszor .

     

    egyebkent en is ugy vagyok, a korhazba a betegeknek mindig hoznak csodasabbnal csodasabb csokrokat.. ugy meg tudok bennunk gyonyorkodni, hogy csuda! Szerintem a virag az valami lelekemelo Isten adta ajandek!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10176)
    2010-04-06  20:40
  12. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 7. 06:4210190.

    hat ez nagyon jopofa, nekem is nagyon tetszik a viragtartod. De a masik kep ahol meg a cserepek fel vannak aggatva a parkanyra, ha az mind viragba borul, nagyon szep lesz a patiod, a kis asztallal..

     

    jokepu a fiad..de ezt mar megallapitottam! 

    Orulok hogy teged is lattalak, meg a parod, mivel en ujabb vagyok itt, most latok eloszor kepet rolad!

     

    előzmény:
    csipogo (10179)
    2010-04-06  22:54
  13. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 7. 06:4010189.

    no..itt a masik...soska!

     

    ez sincs nalunk!

     

    nagyon szep a kiskerted, ugy nezem nagyon finom fekete fold van, talan azert is olyan szep bokros a soskad..pedig hogy szeretem...pici vajas krumplival es tojassal...meg otthon mint gyerek is kedvencem volt.. 

     

    es az a kacsa!!!!!!!! alig gyoztem megszamolni a szinek skalajat amit hord magan...biztos hogy fiu....mert lanyban az allatvilagban ilyen csodas szinu nincs!!!

    előzmény:
    koala3 (10178)
    2010-04-06  21:57
  14. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 7. 06:3810188.

    ja, persze, hogy tatika..irtam is...kesobb...

     

    az Azalea volt az elozo..es valaki kerdezte mi az (a bokorra) arra valaszoltam, hogy igen, azalea..

     

    es irtam utana hogy vettem palantat, amibol ilyen bokor lett...az meg tatika!

     

    igen, az is igaz, hogy itt ez alatt az eghajlat alatt maskeppen nolnek a viragok.. akarcsak pl Floridaban meg meg melegebb van, meg nagyobbak a viragok, meg nagyobbak amit otthon a szobaba dajkalgattunk hogy legyen ugymond "szobanovenyek"... Floridaban faka nonek...

     

    viszont nalatok meg van olyan ami nekem itt nem nol..illetve nem marad meg..mint mar emlitettem minden olyan aminek fagy kell..pl peonni, orgona, gyongyvirag, cseresznye..meg ilyenek

     

     

    előzmény:
    brampton (10187)
    2010-04-07  04:04
  15. 2010. Április 7. 04:0410187.
    tatikat akartam irni [ezzel a kulon jelekkel de teljesen mas jott ki
    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  16. 2010. Április 7. 04:0210186.
    Lehet  hülyeseget kčrdek ez nem tŕtika magyarul?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10173)
    2010-04-06  12:44
  17. 2010. Április 7. 03:3710185.

    Sziasztok lanyok ::)))

    Editkem, ugylatszik nem lattad, de irtam amikor a kezemmel baj lett, hogy 1 azaz egy napot kaptam !!!!! ugyhogy gipszelt kezzel mentem dolgozni a masodik nap, aztan azt is irtam, hogy allergias kiutesek lettek a gipsz alatt, igy a ferjemmel levagattam a kezemrol a gipszet......szerencsere van neki mindenfele szerszamja Azota rogzito kotest viselek, nem faj mar, azt hiszem begyogyult....:))))) Sokat foztem, de vegulis vasarnap ota egy falat kajat nem kellett csinaljak, mert van boven ennivalonk a hetre...csak salata, vagy krumpli kell es rendben vagyunk. 

    Emmacskank is jobban van sokkal, a kis unokatesojatol kapta el, mert az volt taknyos legutobb amikor egyutt jatszottak.....hat ez igy megy a gyerekek kozott korbe korbe. Ezzel szamolni kell.Szep a teraszotok, es micsoda szuper viragtartod van !! :))))))) A ferjem is jol van, most jott meg a kutyaval a maszkalasbol. Anyukam valtozatlan, jol van amugy a kisebb nagyobb dolgokat leszamitva, de en minennel torodok, ugyhogy ezt o fel sem fogja igazan, es meg sem erti.......de mostmar nem is varom el, hogy megertse. 

    Lanyok, gyonyoru kepeket hoztatok, az iden nem volt idom hozni nektek a tavaszi viragzos kepeket, nem is csinaltam egyet se......csak helyzetjelenteskent, a cseresznyefak es almafak is teljesen viragba borultak, a rhododendronok, tulipanok, jacintok, narciszok stb stb mind viragban, a magnoliak mar el is viragoznak lassan......szoval csudiszep itt minden, ugy ahogy szokott ))))))))))))

    Megint amit irtam mindenkinek irtam.......cupppppp.......

    előzmény:
    csipogo (10181)
    2010-04-07  00:00
  18. 2010. Április 7. 02:4610184.
    Editke, szepen haladtok jo volt, hogy szep ido is volt es a ferjed is otthon tudott epp lenni egy par napot, igy sok mindent megcsinaltak.Jopofa a husveti ajandekood.
    előzmény:
    csipogo (10179)
    2010-04-06  22:54
  19. 2010. Április 7. 02:3910183.

    Koala, a soska az nem kenyes. rovid idon belul lesz annyi, hogy tudsz fozni is belole, a hagyma"bimbo" magba megy a hagyma, probaltal kihuzni belole, hogy van a foldbe valami hagyma? Az ibolyadat nem latom, mert az a kep nem akar feltoltodni.

    Hol talaltad azt a csodalatosan szep kacsat, gyonyoru.

    Akkor mar talan a mosogep ugy vegere fogtok erni, rohadt keserves, csak mar tul legyetek rajta. 

    előzmény:
    koala3 (10178)
    2010-04-06  21:57
  20. 2010. Április 7. 00:2810182.

    Olyan barátságos lesz a teraszotok, hogy a kertbe már nem is kell lemenni...

     

    Majd ha a virágok is kinyilnak, na nem is álmodozok, itt sötét van egyik pillanatban esik, másikban eláll. Hüvös is lett. Igaz az esö kellene is a növényeknek, a föld eléggé száraz.

    Ilyen orát virágtartoval még nem is láttam. De miért ül olyan messze Istvánod?? Legközelebb ültesd magad mellé, hisz alig láthátok egymást...

    Mi tavaly huzogáltuk ki a bokrokat nagy gazokat. Volt hogy még ásoval is alig jött ki. A pünkösdi rozsáknak vannak hatalmas gyökerei, olyanok mintha krumplik lennének. S nehezek is. Sikerült rávenni a szomszédot, hogy adjon el a telkéböl?

    Nálunk a mosogatogép ügye állitolag(na hiszem ha látom) a héten már intézödik a felsöbb körökben. Az utolso senior szerelö ugy látszik jol odacsapott az asztalukra. Már 4 telefon volt tegnap ota, hogy elnézést kérnek, s intézik....

    Hogy mit majd kiderül... Hogy is mondják errefelé: nagy a Sears állatkertje...sok departmant belefér...Hogy mi a fenének ennyi osztály, s aztan a vásárlo meg elveszik a sok osztály között...Na ott is lehetne egy kis leépités...

    Megint sül a krumpli, fiamék bejelentkeztek a maradék evesre... Nagyon izlett nekik az ennivalo. Majd el kell osztanom nagyon a krumpli salátát mert alig maradt abbol. Sonka van sok, meg krumplit sütök ki, az a kedvenc.

     

    előzmény:
    csipogo (10180)
    2010-04-06  23:09
  21. 2010. Április 7. 00:0010181.
    Jajj egyem a kis szivet.Hat beteg volt? Remelem csak egy pici meghules. Olyan hirtelen megtudnak fazni. Mit ne mondjak a nagy lurkok is.Mert Jami is gozolte a fejet.Jol megfazott.Dolgoztak kint Istvannal.En bementem,mert ahogy eteledett ugy hult a levego.de o nemfazott.Hiaba kapacitaltam.masnap mar az orrat fujta. nagyon oda kell rajuk figyelni. Na de o maganak koszonhette.   Latod el jott az ido,es mar beszelget. Na most mar nem fogsz gyozni a sok kerdesre valaszolgatni.De olyan edesek ilyenkor. Meg lehet oket zabalni.Mikor mindenre rakerdeznek.meg a valaszra is. Edesanyad biztos elvezte a kis Emma csacsogasat. Parod jol van???? remelem igen.Es a te kezed? Tudom sokat keszultel.de azert remelem nem eroltetted meg magadat.Vigyazz a kezdre nagyon. Jobbulast kivanok a kis Emmacskanak.remelem hamar tul lessz rajta.   Meg otthon vagy a kezeddel? Jo munkat a konyveleshez. Nekem is neki kell allnom.  Szia. szep estet nektek.
    előzmény:
    Bogie (10167)
    2010-04-04  20:15
  22. 2010. Április 6. 23:0910180.
    Szia Coala. Szepek lesznek majd a vetemenyeid a nyaron.mar az is jo,hogy hajtanak kifele. Hat jovore mar talan nekem is lessz.Az iden Istvan megcsinal amit tud,hogy jovore tudjak kezdeni. Ugy nez ki a terveink sikerulnek.majd megirom,ha bevegeztuk. De nagyon orulok,hogy legalabb tudunk haladni. Nagyon jo volt az ido tegnap,tegnap elott,igy a fiuk is kertrendezesbe fogtak.Utanna meg sarkany repulot eregettek.En meg ucsorogtem es neztem oket.na elotte en is takaritottam az yard egy reszet,csak azt nem kaptale senki sem. Kitakaritottak vegre a sok ronda bokrot,es elultettek a Tujakat.Es ide is lessz fold majd hozatva. Es megcsinalja Istvan a keretet.Es itt is tudok ultetni sok viragot.A lenyeg,hogy amit szerettunk volna sikerult!!! Jajj de orulok. nallatok mi ujsag? Mi van a mosogeppel.bar lehet lejjebb irtad,de en meg nem olvastam el mindent. Majd ha ezt a levelet elkuldtem el is olvasok mindent. Az a baj a heten meg jon az eso is.Es az ido is kicsit lejjebb ad.De remelem azert nem lessz tul hideg.
    előzmény:
    koala3 (10178)
    2010-04-06  21:57
  23. 2010. Április 6. 22:5410179.
    Hat az elobb kuldtem volna kepeket de nem kuldte el a rendszer.ezert nem ertheto a magyarazat,mert hianyoznak a kepek.Most megprobalom megint hatha elmennenek.De ezt most elkuldom kulon.mert ha nem megy el nem kinlodok megint.Ezt a szep ora viragtartot kaptam Istvantol es Jamitol.Es mar nekem is van ket viragom.Egessz telen tatyolgattam.Hat igen itt ennek is orulni kell.Bar jobban orulnek,ha olyan lenne mint  Houstone.
    előzmény:
    WestHill (10175)
    2010-04-06  15:12
  24. 2010. Április 6. 21:5710178.

    Oh de gyönyörü!!! 

    csipogonak igaza van, itt is csak egy két hétig lenne virága, bár lehet hogy addig sem. Pedig lehet kapni, de olya átmeneti állapotban lenne itt.

    Nálunk még a virágok nincsennek kint, ép valami zöld mutatkozik ahol a tavaszi virághagymákat bedugdostam tavaly.

    Viszont a soskáim nagyok, s a hagyma ami bent maradt tavaly. Azt hiszem az egyik mintha virágot is hozott volna. Felteszem a képét, bár nem tudom hogy a bimbo mire lesz.  

    Viszont a kert tele lett apro ibolyával. Félek rálépni is a füben viritanak. Sajnos hovirág nincs.

    Az ágyásak meg fel voltak turva, a szomszéd nénje szerint a mokusok ide ásták el a töle ellopott virághagymákat... Nem is olyan rosszak ezek  a mokusok...

    Most várom hátha azok is kinyilnak. Egy tulipánt találtam a kert közepén a füben, valoszinüleg az is valamelyik szomszédtol valo szerzemény... Tulipánunk nincs.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10173)
    2010-04-06  12:44
  25. 2010. Április 6. 21:4010177.
    Szervusztok lanyok. Houston csodasak a viragaid.Latod csak kivirultak./es ugy,hogy nekem itt sosem fognak ugy viritani. Hiaba az az eghajlat kell nekik. Tegnap tegnap elott isteni volt az ido.Igy aztan  Jami kezeben ott van a kepen az a gyoket amit kiszedtek. Kivettek az osszes hatalmas bokrot es elultettek a tujakat a hejere. Jamikem a sok rozset hatra vitte.Majd elegetik.te;le lett a kis kordse ami a taraktor utan van. Kicsit en is kiultem napozni .ettem egy kis dinnyet azt legalabb szabad. Kesobb mikor befejeztek a munkat eszembe jutott vettem Jaminek nagy sarkany repulot. Hat szepen fel ment nekik. Avval tudtak szorakozni. Azt a nagy orat kaptam  Husvetra a fiuktol,mert nagy vagyam volt,hogy valamire kiakaszthatom a  viragtartokat.Hat most megkaptam. Raadasul az idot is mutatja,es a hofokot is.  Olyan klassz. Itt nem kell felnem,hogy ellopjak.Winnipegen nem lett volna kint sokaig. Most mar sokat kilehet majd ulni.Ha napos lessz az ido. Istvan is el ment hajnalban.Igy aztan ketten vagyunk ma. Holnap mar Jaminek is iskola lessz. Egyedul maradok.    De legalabb amit lehetett rendberaktunk a kovetkezo honapokra. szerbusztok.Jo pihenest mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10173)
    2010-04-06  12:44
  26. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 6. 20:4010176.

    Hali, ez gyönyörüséges, fehérben is van itthon is, nem annyira mutatós,mint a szines, de ez csodálatos virág. Itthon elég drága.

    Most kezdenek a tulipánok is bimbózni de a hidegtől nem fognak kinyilni, csak a liliomok meg a jácintok vannak kinn  és virágban. Tátikából van kékes lilás szinben is, néhány helyen már láttam, nagyon szép.De a tiéd, ez valami csodálatos, el tudnék arra sétafikálni,imádom a kerteket, ha ugy beszabadulok idegen helyekre sétaként, azt sem tudom hogyan bámuljam,még kocsiból is, ha lassan megyünk, nagyon szeretem nézegetni.

    Köszönöm,hogy megmutattad 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10173)
    2010-04-06  12:44
  27. 2010. Április 6. 15:1210175.

    Sziasztok Lanyok,

     

    Houston tegnap este probaltam megnezni a felrakott kepeket, de nem toltodott fel, olyan lassu volt a NLC meg a megszokott lassunal is lassubb.

    Gyonyoru az azeliad, nekem egyszer volt cserepbe, sokaig meg volt, tobbszor viragzott, az is ilyen szinu volt, na de a tatika meglepodtem a szinen, mert itt van millio szinu, de ilyen szinnel meg nem talalkoztam. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10173)
    2010-04-06  12:44
  28. 2010. Április 6. 13:1410174.

    sziasztok!

    Houston ez a virag valami meseszep.

    Jo ranezni.

    Itt most szomoru ido van, huvos, esos. Ez a virag szint hozott a mai szontyoli napba :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10173)
    2010-04-06  12:44
  29. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 6. 12:4410173.

    szia Bozsike

    hat ez az a hires - az egyetlen ami tulelte a 4 napos fagyot is - AZALEA.

     

    itt Houston es kornyeken nagyon szerethet, mert nincs olyan haz ahol ne volna. De benn a varosban van egy resz (draga resz) ahol ilyenkor ugynevezett Azalea turat tartanak. Az azt jelenti hogy sorban vannak a hazaknal millio meg millio ilyen virag. 

    Legtobbje ilyen ciklamen szinu, de van feherben is . De az valahogy nem mutat annyira. De persze lehet hogy elfogult vagyok, mert ez az egyik kedvenc szinem. 

    Mutatok neked, ezt ugy januar fele vettem - mikor mar a fagy elment 2 kis palantat tatikabol. Beultettem egy cserepbe...nem viragzott..csak bokrosodott...nezd meg mi lett belole..biztos van rajta vagy 50 virag. 

     

    neked is szep napot.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10172)
    2010-04-06  11:49
  30. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 6. 11:4910172.

    Szia Zsuzsikám

     

    ez gyönyörüséges virág, mi a neve? Egészen más még a szine is,mint az itthoniaknak,ugy látszik ott még az éghajlat is más, és azért olyan sok sok szép virág van, de gyönyörüséges.Köszönjük.

     

    Kellemes hetet szeretettel 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10171)
    2010-04-06  03:34
  31. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 6. 03:3410171.

    szervusztok lanyok!

     

    hat vegre, ha nehezen is, csak megjon a kellemes ido... Es a hazunk elott viragba borult ez a csodas bokor...elhoztam nektek is, hogy gyonyorkodhessetek benne!

     

     

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  32. 2010. Április 5. 09:4610170.

    Sziasztok Lanyok!

     Bogie! Jobbulast a picinek! A natha laz nelkul is nagyon rossz tud lenni.

    A lenyeg, hogy nem rontotta el az oromet

     

    előzmény:
    Bogie (10167)
    2010-04-04  20:15
  33. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 5. 08:3910169.

    Szia Virágom

     

    No akkor jól sikerült minden, szegény kicsi lány, tortyog a kis orra, lehet már az időjárásban is van valami,mert ezek a mienkek is örökké taknyosok,hol egyik,hol másik az ovisok,oszt az otthon levőt is megfertőzik. Körbejár a takonykor náluk is. Ha véletlenségből arra járunk,akkor közülünk is benyalint valaki,én is már jártam ugy.

    Mi ma megyünk hozzájuk, megint lesz vircsaft egymás szavát nem érteni, annyira dumál keresztül-kasul mind. De ez a jó, amig sokan együtt vagyunk.

     

    Az finom,ha a kaja is csökken,apad,fogy,mert ebből látszik,hogy finomat főzött a szakácsné. Én már nem főzök a világon semmit,mert dugig vagyunk és nem eléggé gömbölyüek,ugyhogy nem kell. Délután még ugyis ráteszek egy kicsit, már csak az udvariasság kedvéért is.

     

    Néha tudod vidám tudok lenni határtalanul, de azért vannak borusabb napok is olykor, ám az a legkevesebb hálistennek, olyan vidámsággal áldott meg a Jóisten,mint apukámat,ő volt mindig ilyen jókedélyü,hogy hentergett tőle a család, ha olyanja volt. De borus alig alig, erre egyáltalán nem is emlékszem,pedig biztos voltak ilyen napjai is szegénykémnek.

     

    Vigyázz magadra,örülök,hogy itt jártál, további kellemes napot szeretettel, picilányt is puszikálom ezerrel 

    előzmény:
    Bogie (10167)
    2010-04-04  20:15
  34. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 5. 08:3410168.

    A legszebb pasi egész MO-n nekünk, ha bárki is szemet vetne rá, velem és az öreganyjával huzna kesztyüt, állitom, mert mint a sárkányok annyira féltjük őt, meg persze a nővéreit is. Gyönyörü mind a 3, imádni való jól nevelt gyerekek.

    Te én aszontam hogy 3x2, nekem ne sumákolj, kapkodjad ahogy előirta orvos, és ha majd kicsit csökken a probléma, akkor lehet a gyógyszer mennyiségén is, világos, nem?  

    előzmény:
    nekezd (10166)
    2010-04-04  19:16
  35. 2010. Április 4. 20:1510167.

    Jajj Bozsem, zaballak meg :))))))))) jo, hogy hozol egy kis vidamsagot ))))))))) Latod nemcsak en vigyorgok, hanem Agika is

    Nahatakkor Kellemes Unnepet mindenkinek :))))))) Tegnap volt telt haz, kinyultam, mint a gyalogbeka, de ma aludtam nyolcig, ugyhogy kipihentem a tegnapot. Volt minden finomsag, ami eszembe jutott, meg amire volt idom azt mind megfoztem/megsutottem :))))))) Emmacskank nem gyozott eleget enni a sonkabol, pedig tiszta takony akis tunderunk, laza nincs csak folyik (bugyborekol) a kis orra de nem nyafizott ))))) Nagyon tetszett neki a "nyul kereses".....szorongatta a kis nyuszijat (pluss nyuszika) mondta angolul, hogy bunny , bunny )))))) egyfolytaban dumal, meg kell zabalni )))))) mostmar kerdezi szepen, hogy "what is this?" aztan mondjuk neki mindket nyelven )))))) a konyhaban az osszes edenyt "vegigbeszeltuk" )))))) eljatszott ott sokaig )))))) Na, szoval jol telt a tegnap, midannyian orvendeztunk a gyermeknek meg egymasnak )))))

    Ma van konyvelni valom, de itt tili tolizom, hogy"mingya hozza kezdek"  

    Tovabbi kellemes Husvet vasarnapot mindnyajatoknak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  36. 2010. Április 4. 19:1610166.

    :D

    Csodalatos kis lurko van a kepen, nem csodalom, hogy bedobod magad !

    A  Le...om  tablettat naponta 3x1 mennyisegban szedem

    Merek en ellentmondani?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10163)
    2010-04-04  17:34
  37. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 4. 17:3710165.

    Tudod,nem csodálom hogy fáj az egyik nyul segge, egyáltalán nem csodálkozom, sőt....megértem, és nagyon sajnálom,hát igy járt. A francé nevezett be a versenybe, nem?

    A másiknak meg a fülit szedték mán le, az is jól ráfázott. Semmi baj nincs, én tuti nem hagytam volna,hogy igy kicsináljanak. 

    előzmény:
    brampton (10162)
    2010-04-04  16:39
  38. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 4. 17:3510164.
    a képet meg lehagyta ezt legalább is, mindent részletekben tudok feltenni,kimondottan velem szórakoznak,vagy mással is?
    előzmény:
    nekezd (10161)
    2010-04-04  10:54
  39. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 4. 17:3410163.

    Nem mondod,hogy ilyen vidám voltál? Örülök neki, akkor ezek szerint csak beszedtet a bogyókat,el ne hanyagold, mert széjjel fogom billenteni a tangádat, ugyhogy ezt ne feledd el. Bekapkodod,oszt minnyá másképp fog festeni a leányzó fekvése is, na né mán, majd bambulunk ki a fejünkből meg bánatoskodunk, a rossebet. Fájjon másnak a hibás feje, nem?

     

    Azé mosom most meg a hajam és a fejem amin a hajam van,hogy holnap a családom him tagjai meglocsoljanak, de tuti teli lesz a bugyrom velük,mert elég sokan vannak,és mind más pacsulival szórakozik,olyan leszek mint egy csatornagödör. De majd teszek róla,hogy ne legyek olyan.

     

    Nem fogod kitanálni, egész biztos. Csak a picinek engedem meg,hogy a hajam maszatolja, Drága kis pasikám, a legszebb a világon. Ő Gergő, 3 éves lesz szeptemberben.

     

    Vigyázz magadra, futok megent egy kört, oszt menek fördeni meg hajat mosni. Jó lány legyél, ill. a fenét nem kell, járj egy kört, és a friss levegő is jót fog tenni,meg a tabletta kész gyógyulás. Én is igy csinálok olykor, de már alig alig szedem,mert ha magamnak dumálom, akkor nem is kell bevennem,hogy a gyomrom kiméljem, ha meg nem, akkor meg okádok, oszt az is segit. 

    előzmény:
    nekezd (10161)
    2010-04-04  10:54
  40. 2010. Április 4. 16:3910162.
     egy kis aranyos  kep husvet alkalmabol[ (nem agyonutni erte)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10157)
    2010-04-03  21:21
  41. 2010. Április 4. 10:5410161.

    Ok Dragam! Nyertel! Ma 3x nevettem el magam!

    Imadlak

    Es meg nincs is este

    Megerdemled, hogy sok locsolod legyen, el ne hervadj nekem, mit tennek en nelkuled????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10160)
    2010-04-04  10:46
  42. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 4. 10:4610160.
    Jól van szivem, lesz ez még jobb is, csak tartsál ki, oszt minden rendeződni fog, legyél vidám, és a tblettákat el ne feledd bevenni, itt mellékelem, a többi meg bakfitty.Örülök,hogy tetszett, én is végig játszottam vele.
    előzmény:
    nekezd (10159)
    2010-04-04  07:53
  43. 2010. Április 4. 07:5310159.

    Sziasztok!

    Mindenkinek Boldog Husvetot kivanok ezen a szep napon is!

    Bozseeeee!

     Olyan kellemes perceket szereztel ezzel a kis jatekkal, aminek a linkjet ideraktad. Par percre belefeledkeztem a tojaskeresesbe. Koszonom neked

    Mindenki erezze magat nagyon-nagyon jol csaladja koreben, tiszta szivbol kivanom! 

    Gondolatban koztetek vagyok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10158)
    2010-04-03  21:26
  44. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 3. 21:2610158.

    Kisláááááááááááááááááányok

     

    Valamennyiőtöknek kívánok szivem minden szeretétvel áldott,békés,boldog,szeretetteljes husvéti ünnepeket sok sok nyuszi tojival, locsolóval, finom kajákkal és ne dolgozzatok mán sokat,muszáj pihenni kicsit és elfogasztani a főztjeinket,megosztani szeretteinkkel.

     

    Pusszantás mindenkinek megyek fekünni mert elfáradtam  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  45. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 3. 21:2110157.
    Nektek is kellemes husvéti ünnepeket kivánok szeretettel sok locsolóval, piros tojással, csoki nyuszókkal és finom étkekkel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10153)
    2010-04-03  17:40
  46. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 3. 21:1810156.

    Editkém

     

    hagytma hogy más is hozzáférjen és kellemesen elfáradtam,most értem ide a gépig, de már futok is vizszintbe mert a derekam szakad lefele mán egészen ,mondhatom, a linzer tészta felét benyomtam a hütőbe mert már nem birtam megcsinálni, a másik felét igen, és ez t meg majd holnap megcsinálom,meg a káposztát is, ma csak köris csirke volt nekünk, meg tevés vevés,sonka és tojás főzés,festés,takaritás,mosás.

     

    vigyázz magadra és örülök,hogy ott nagyon jól érzitek magatokat,örömmel olvasom, pusszantás szeretettel nektek  

    előzmény:
    csipogo (10152)
    2010-04-03  02:26
  47. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 3. 21:1610155.

    Drága BArátném

     

    Hát megtanáltál itt a Kedves barátaim között? Csak visszahozott a lelkem közéjük,mint amikor legelőször itt kezdtem velük, és nagyon jól érzem én magam. Nagyon örülök, a kis Csabikádnak,de majd valahogy képet is szeretnék, ha tudnál.

    Köszönöm a kivánságot és nektek is áldott békés boldog szeretetteljes husvéti ünnepeket kivánok sok szeretettel és milliónyi puszikával, igen nagyon köszönöm,hogy megkerestél.  

    előzmény:
    MarikaH (10151)
    2010-04-02  23:31
  48. 2010. Április 3. 19:0310154.

    Kellemes husvéti ünnepeket kivánok mindenkinek!

     

    Fö a krumpli a krumpli salátának(majonézes) Tegnap csináltam sárga turot, majd kiderül milyen lett...s persze hogy szereti-e valaki. Igaz a férjre mindig lehet számitani, mindent megeszik.

    Nem volt nehéz, csak sehol nem találtam, hogy mikor kell leszürni. Mikor kezd darabos lenni, vagy már darabokban van... Na akkor szürtem le mikor már sok sok darabban volt. Lehet hogy kicsit késö.Mindegy ugysem tudjuk milyennek kellene lenni..

    Találtam egy süti receptet is azt is kiprobálom, ahhoz még vanilia pudingot kell készitenem.  Aztán délután meg kezdem a sonkát fözni. Azzal fözöm a tojásokat is.

    Holnap jönnek a fiamék reggel. Igaz ki tudja mi a reggel náluk, ma este egy nagy szül.napi partyra mennek Hamiltonba. Attol függ mikorra érnek vissza, attol függ mikor lesz reggel náluk.. 

     

    Mosogépröl: megjelent a senior szerelö. Kiderült az elözö is az volt. Ez elö sem vette az ajtot, hogy felrakja, hanem felháborodva töltötte ki a riportját meg egy jegyzökönyvet is vett fel, hogy minek küldték ki a 4-dik szerelöt, mikor mindegyik megállapitotta, hogy cserélni kell a egész gépet. Na ez ugy látszik odacsapott a saját asztalukra. Rá is tettem neki azzal, hogy ugy látszik hiába vagytok senior meg akármilyen szerelök,  nem biznak bennetek, nem hiszik el hogy mit állapitotok meg. Na ezzel a kijelentéssel nagyon alátettem, de igazat adott. S be is telefonált a fönökségnek.. Na aztán mi lesz belöle ki tudja. Ma lenne bent a nö aki intézi, kiderült ö a manager a boltban az kezdte intézni a cserét multkor. Az rendes, segitökész volt, csak a föfö valami osztalytol nem kapta meg a papirokat. Viszont nem tudunk ma bemenni, férj dolgozik estig.Majd az ünnepek után, most ugy sem lehet semmit intezni az irodákban nem dolgoznak.

     

    Csipogo, nagyon kellemes napotok volt. Talán belemegy a szomszéd is eladni telekrészt. Férjed ezek szerint otthon van husvétkor. Jo lesz együtt tölteni az ünnepket.

    No megyek vissza a konyhába... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  49. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 3. 17:4010153.

     

    KELLEMES HUSVETI UNNEPEKET KIVANOK MINDENKINEK! 

     

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  50. 2010. Április 3. 02:2610152.

    Szervusztok lanyok. Bozsem ne legenykedj.Csak ugy csinalj mindent,hogy mas is hozzaferjen. Tessek vigyazni. Mi ma arra ebredtunk,hogy Istvan kint cigizett a verendan,es szaladt be,hogy itt valami van,mert o dobszot hall. Na feloltoztunk,es elmentunk.Mert szerinte valami fan a faluban. Na hat nem volt semmi.De megtalaltunk egy hatalmas fedett hoki stadiont,ahol a nem spotolok,tehat en is mehetunk korizni szeptembertol. Na hat ennek nagyon orultunk.Mert nagyon kozel is van. Aztan tekeregtunk minden fele.Mert ha Istvan velunk van,akkor megyunk minden fele.Ketten en mar felek,mert kepesvagyok ugy eltevedni,hogy haza sem talalunk. Ahoz a nyomorek Tom-Tom GPS-hez nem ertunk. Az uzletben sem.Igy remenyten. Na a lenyeg bejartuk bacskat,baranyat,.Tallatunk egy aeanyos ettermet is.Ahova persze bekelett menni.Nem mai stilusu volt hanem a 60-70-evek stilusa.Ami nagyon tetszett meg kulon is. Istvan azonnal racsapott a rantott halra hasabburgonyaval. Na es elotte isteni csirkehuslevest is evett. En is kaptam finom  Becsinalt csirke szeru levest arpagyongye volt  benne.De volt olyan finom,hogy repetazni tudtam volna belolle. Aztan  kertem sullt marhamajat tetejen finom sult szalonna es sult hagyma,hasabburgonyaval es parolt zoldborso,es sargarepa volt mellette.Na de akkorra ket nagy szelet majat kaptam,hogy csak lestem.Jamikem egy Elvis  nevezetu burger csodatevett.mert akkora volt,hogy o is csak lesett mellette neki is sok hasabburgonya es koszla is volt. Hat jollaktunk mint a duda.  Itthon meg a kaja majd jo lessz holnapra. Mindenbol hatalmas adag volt . Az ar viszon teljesen barati volt.El voltam ajulva $4o-art szamoltak.es istvan meg kavezott is,Jamikem me Colazott. En csak vizet mertem inni a cukor miatt. De a lenyeg,hogy ezt a hejet megjegyeztuk magunknak. Meg raadasul olyan kedvesek is voltak,hogy csak lestem. nemtudom hanyszor odajottek,hogy minden rendben van e? Utanna persze nekem megc nem volt kedvem hazamanni.Igy kerultunk egy nagyot.Jo keson delutan jottunk haza. Aztan meg atzavartam oket a szomszedba,hogy beszelkenek mar a bacsival,hogy elad e nekunk egy kis reszt a garazsnak. Hat  remelem sikerul nekik.Jokat nevettek.Jol elbeszel;gettek.asztan itthon mar kilehet menni a  terasz fele is. Igy aztan lementek az udvarra is. Jot pakolasztak.meg nekem osszeraktak egy meleghazar,meg a dobozban volt.meg ket szep kinti viragtartot is osszeraktak. Jami meg bicajozott is.na meg a karbantartottak a tobbi biciklit is. Szoval jol el telt a napunk. Estere csinaltam toltott tojast a fiuknak. Vacsi utan rendberaktam mindent es elhuztam a gephez. Hat a mai napunk jol el telt az biztos.  16-fok volt ma. Holnapra  20-at igernek. Allor ki is ulok lehet. Lanyok szep estet nektek.  Bogi neked jo keszulodest.Jobb mar a kezed?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10149)
    2010-04-02  19:26
  51. 2010. Április 2. 23:3110151.
    Szivem csucske, Bozsem !  Kellemes  Unnepeket  kivanunk:  Marika  Vancouverbol, es  kis unokam  Csabika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10149)
    2010-04-02  19:26
  52. Torolt_felhasznalo_662498
    Torolt_felhasznalo_662498
    2010. Április 2. 21:0510150.
    Lanyok,Kellemes Husveti Unnepeket Kivanok!! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  53. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 2. 19:2610149.

    Kislányok

     

    Nem létezik hogy nyugodtan lehessen hozzászólást irkálni,mert Áginak az előbb 3x irtam le és 4x kihajitott képekkel együtt,ugyhogy nem kisérletezem már vele, elegem van,betelt a poharambocsánat.

     

    Sok sok dolgunk van most a napokban,igy nem tudok én sem nagyon jönni, futásban vagyok, rendesen, de azért be fogok nézni.

     

    Valamennyiőtöknek áldott, békés, boldog, szeretetteljes husvéti ünnepeket kivánok  szivem minden szeretetével családotokkal együtt, nagyon vigyázzatok magatokra. pusszantás mindenkinek.

    Sok nyuszi tojást, locsolót és finom étkeket nektek is. 

     

    http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3181884&path=98301


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  54. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 2. 19:2210148.

    Ágiiiiiiiiiiiiiii,nem irom le 4x-re is,mert egyfolytában lehajit a gép innét, és már idegesit kicsit,

    majd felhivlak és beszélünk vigyázz magadra nagyon, kellemesebb husvétot kivánok szeretettel  

    előzmény:
    nekezd (10134)
    2010-03-31  08:46
  55. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 2. 19:1510147.
    Katikám, legjobban a 4. kép teccik köcce
    előzmény:
    brampton (10143)
    2010-04-02  05:29
  56. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 2. 19:1510146.

    Szia Bogikám

     

    te is a lecsóba alaposan bele csaptál, de most jön a hajrá,én ma megint vásároltam kicsit, alaposan kicsit, de még semmit nem főztem,maj dholnap kinyirok mindent,összemaszatolom magam és az edényeket,oszt majd el is fogom mosogatni, hamar meghajtom magam és sikeres lesz, annyi bizonyos. Képzeld el 4 üzletet jártunk meg hogy kürit találjunk a küris csirkéhez, eszem áll meg, ezek a hülye magyarok nem létezik,hogy valamit le tudjanak gyártani hogy lehessen is kapni, a rosseb már,komolyan nmondom,minnyá 4 tasakkal vettünk.

     

    Kivánok nektek is áldott békés boldog husvéti ünnepeket, vigyázzatok magatokra, milliónyi puszka szertettel, hétfőn vendégségbe megyek a gyerekekhez, potyázni  

    előzmény:
    Bogie (10144)
    2010-04-02  18:36
  57. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 2. 19:1210145.

    Szia drága Linám

     

    Örülök,hogy a kis pasi jobban van valamivel, remélem teljesen meg fog gyógyulni,hiszen itt a husvét a sok sok ajándék ideje megint,mert biztos ő is fog kapni. Annyira tudom őket sajnálni,mikor taknyuk-nyáluk összefolyik,és nem kapnak levegőt, igen nagyon tudnak szenvedni a köhögéssel együtt.

     

    Kivánok neki mielőbbi gyógyulást, és milliónyi puszikát a pici pocijára,helyettem is, ezek gyógyitó puszikák.

     

    Remélem minden ügyben megfelelően tudsz eljárni, és remélhetőleg eredménnyel is.

     

    Kivánok neked és kedves családodnak nagyon boldog,békés, áldott husvéti ünnepeket szivem minden szeretetével  

    előzmény:
    kysslina (10128)
    2010-03-31  05:23
  58. 2010. Április 2. 18:3610144.

    Sziasztok lanyok :)

    Gondolom mindannyian keszulodtok az Unnepre. En ma csinalok meg sokmindent, mert a gyerekek mar holnap jonnek:))) A sonkat mar felraktam foni, most varom az elesztot, hogy felfusson es csinalom a kalacsot. Tegnap este megcsinaltam a sarga turot, az mar a hutoben pihen. Sutok meg kepviselo fankot is, az is a hutoben van mar egy oracskat, szoval "busy" napom van, de nem banom, mert a legnagyobb orom latni a kis csaladomat jo etvaggyal enni )))))) Vettem "nyuszit" is, kivancsi vagyok Emmacskankra, ha majd megtalalja a kiskosarat tele ajandekkal. Majd jovok meg ha tudok itt sutes fozes kozben, de azert kivanok most mindannyiotoknak Kellemes Husveti Unnepet, jo pihenest :))))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  59. 2010. Április 2. 05:2910143.
    kellemes  Husveti unnepeket kivanok sok szorakozassal es utana jo kis torna[ a sok eves utan]
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  60. 2010. Április 2. 04:0910142.

    Sziasztok Lanyok,

     

    mindnyajatoknak kellemes Husveti unnepeket kivanok, szeretettel

    előzmény:
    kirandulas (10141)
    2010-04-02  01:01
  61. 2010. Április 2. 01:0110141.

    Szia!

     

    Nekem szerencsem volt a contractorokal mert meg nem volt olyan hogy ne jellenjenek meg! Igaz penzt sem latnak tolem csak a munkahaladasanak megfeleloen. Igy nicns gondom. egyedul nagyob dolgoknal mint peldaul a carpet a basement-ben lett leteve eloleg az is 15%. Volt olyan contractor akinek oda adtam a kulcsot hogy jojjon-menyen kedvere mert mindig csak keso este ert ra es nem volt kedvem ejjel 11kor meg mellete lenni.

    Mink mar a vegen jarunk a renovalasnak a baseboardok es a parketta van hatra. igaz meg igy is sok munka var rank. Energiank es lelkesedesunk a veget jarja mar. De nem gond tul leszunk ezen is utana meg jon a kovetkezo :))

     

    meg ertem frustration-odat a mosogepel kapcsolatosan. Tenyleg hasznalni kellet volna nem varni hogy a waranty lejarjon. Most mar nagyon nehez barmit is csinalni mert ugy vannak vele hogy ..... ha lehet akor elkerulik a cseret.

     

     

    En is kivanok mindenkinek Kellemes Husveti Unnepet!

    előzmény:
    koala3 (10138)
    2010-03-31  22:13
  62. 2010. Április 1. 21:2010140.

    Kellemes husvéti ünnepeket kivánok mindenkinek!

     

    A rámolás, takaritás, megy ezerrel. Még mindig annyi holmi van elöl hogy na. Szerintem a szomszéd házát is meg kellett volna venni, akkor talán elférne a sokminden.  Igy is kiselejteztem már mikor költöztünk sok mindent, s most is gyülekeznek a szemetesek.

     

    Csipogo én már odacsaptam az asztalra a Searnél telefonon persze csak. Mert a boltban segitökészek nagyon. De a központban huzodik az ügy. Oda meg csak telefonon lehet jutni, s akkor is elöször csak a costumer service tagjain át. De azok is ismernek már, szerintem valami jelet raktak már mellénk, hogy ha ez a szám jelentkezik akkor gyorsan kapjanak be egy nyugtatot. A fönöknövel is beszéltem már, az nagyon arrogáns nö. No persze ilyen kell oda. Végül is mi is hibásak vagyunk, mert egy évig itt álltak a gépek, s nem probáltuk ki, illetve nem szereltük be. A garancia meg szépen elmult a gyári. 1 éven belül simán kicserélték volna a gyár. Most a Sears garanciája van azok meg persze hogy megprobálják elöször megjavitani s aztán kicserelni. Egyébként a fönönknövel történt összeszolálkozásom ota a férjem vette át az ügyet... Ö nyugisabb... (még..) De az is igaz, hogy a laundry room-t ö huzta halasztotta az elkészitését.. Ebbe nem megyek bele voltak nagy vitáink. Minden fontosabb volt kivéve az...

    A szárito jo, szettnek vettük, de külön. Tehát ök nem árulták ugy hogy szett. Ezért nem is kellene kicserélniük azt, mert jol müködik. Csak azért hogy egyforma legyen a géppel, ha cserére kerülne a sor. Igy a bolt beleegyezett, hogy 100$ levonnak belöle s adnának egy egy ujabb modellt. De a sok kedvezménnyel amivel az árat adnák, ugyanannyi lenne az uj. Na majd meglátjuk, most a férj a föintézö...Ha jön a szerelö s nincs itthon akkor felhivom telefonon, s ö is beszél vele. Multkorival is igy csináltuk, az adta a papirt hogy csere kellene.

      

     

     

    előzmény:
    csipogo (10139)
    2010-04-01  00:53
  63. 2010. Április 1. 00:5310139.

    Szervusztok lanyok.vegre,hogy ideertem vegre.nem volt megallasom egessz nap. 10-ora ota mindig volt valamit csinalnivalom. Most ettem es ultem le. hat elfaradtam nagyon. Brokkoli krem levest csinaltam.Meg vegyes porkoltet,meg Hust sutottem egyben az avenban meg pulykacombokat.Tegnap  a sonkat is megfoztem es rostoltam. Meg holnap csinalok toltott tojasokat. Es turo tortat. Na meg natur szeletet is sutottem.meg meg van rantott hus is. szoval nem halunk ehen. En ettem brokkoli levest,pAROLT VEGYES ZOLDSEGET/brokkoli,karfiol,sargarepa,zoldbab,a tetejen nyers uborka es egy kis sajt/ Es csak par falatnyi natur szeletet ettem vele.De tenyleg csak alig.Es egy szelet sargadinnyet ettem edesseg gyanant. Hat ez igazan nem cukros etel.Es eleg fogyos is. az az igazsag a cukrom igen meg van bolondulva. Tudom ido kell az atallashoz.De remelem  egyszer mar csak beall.mert ehes is vagyok sokszor.es akkor is csak parolt zoldseg van,hogy nehogy felmenjen a cukrom.es mar unom,hogy csak fel megy. Vizet iszom csak.edesseg semmi,meg diabetikus sem. Na mindegy. nem vagyok feldobva tolle. Szoval ma reggel elmentem,vasaroltam,csomagot is adtam fel. Es aztan irany haza.Sutni,fozni.Sutit azt nem csinalok.csak a turo tortat mert Istvan imadja. Legalabb ijenkor,hagy egye. Mi mar napok ota butorokat rakosgatunk ossze a gyerekkel. o csinalta,en meg csak besegitettem.meg  raktuk hejre.es pakoltam befele. vegre a halo is olyan mar,ahogy szretem.Eddig nem is szerettem bejonni,mert nemtetszett.Most mar sokkal baratsagosabb vegre.Na meg a ket furdoszobaba is vettem ujj butorokat.A Wal Mart rakott ki egy halom szep es megfizetheto butort abbol valogattam. Istvan meg nem latta.majd orul,hogy vegre nem neki kellett osszerakni oket.es minden keszen varja ot.              Lina  Hogy van a kis Noah? Csak most olvasom,hogy mijen beteg szegenykem. nemmondom,hogy nem kepesek felismernii a tudogyulladast.Ugye mar sokkal jobban van. Adjal neki sok sok puszit a nevunkben. Mielobbi teljes gyogyulast kivanunk neki.es sok sok nyuszitojast.Biztos varja mar a Husveti ajandekot,es a sok finom csokit.  

     

    Lanyok mindenkinek nagyon kellemes husveti unnepeket kivanunk.Sok sok szeretettel.

     

    Koala en mar akkora cirkuszt csinaltam volna a Sears-ban hogy eszre nem ternenek. Mi az,hogy nem tudsz mosni es tologatnak ide,meg oda.Azt az ajtot felek,ha kijavitjak az mar nem ugyanaz lessz. es mi lessz,ha kicsorog a viz??? En megfizettetnem veluk a mosas szamlat is. Mi az,hogy ennyit szarakodnak mar.Hetek ota megy a jatek.jonnek,nem jonnek,Ne hagyd magad. ! Es mi az,hogy a szarito arabol meg le akarnak vonnio,ha jol ertettem.Kotelesek egy fillerig mindent visszaadni nektek.ne hogy hagyjad mar azt is.Ilyen nincs. Nem hasznaltad,szett volt.Elromlott.Kotelesseguk araban cserelni.de nem levonni.miert? ne hagyjad magad.mert ez nem igazsag.  vackot vittek ki es meg ok szorakoznak?mennek a fejhez azonnal.

     

     

     

    előzmény:
    koala3 (10138)
    2010-03-31  22:13
  64. 2010. március 31. 22:1310138.

    Hogy haladtok a házzal? Birjátok még erövel, idegekkel?

     

    Nekünk az volt a legnehezebb mikor a szakik megigérték, hogy másnap reggel jönnek, s aztán ki tudja mikor jelentek meg. Nagyon el tud huzodni igy.

    Most a szakik után takaritgatunk, rendezkedünk be. Most hoztam be még egy nagy doboz könyvet a garázsbol, teszem fel a polcokra.

    Megint nagy a felfordulás az ebédlöböl áthoztuk a könyvespolcot a nappaliba, idáig szerszámokkal voltak kidekorálva. Most azoknak lesz hely a pincében.

    Van egy storage room, tele polccal, most a lányom takaritja éppen. Még sok festék, csempe stb maradékok vannak, meg persze csavarok, szerszámok stb.

    Sok maradékot visszavittünk a boltokba, visszakaptuk azárát. Nem is tudtuk már mire volt megvéve. Pár dolgot leadtunk a Habitat boltjának. Már nem vesznek be mindent, jol megnézik mit visznek be az emberek. Ugy látszik sokan a szemetüket akarták ott hagyni. Ezeket eladják, s a bevételt a szegények házépitésére forditják. Szoval alakulunk, de idö kell mindenhez.

     

    A mosogép, na az egy másik ügy. Jöttek a szerelök szép hosszu sorban, megcsinálták a riportjukat, hogy nem lehet kijavitaniaz ajtot. Ki lehet cserélni. Ok, elmentünk a boltba, minden ok, milyenre akarjuk, vissza adják ennek az árát, s a száritobol levonnak kicsit s azt is vissaadják mert ez szett volt. Kiválsztottunk párat, kértük a legjobb árakat rá. Mondták várjunk, hogy hivjanak, akik a garanciát szinálták ott van a papirjaink, azoktol várnak valami formát. Na itt el is akadt az ügy. Hivtak, hogy megint küldenek egy szerelöt, ez senior valaki lesz, nem csak sima parlagi szerelö. S a gyár küldött ajtot is. Megprobálják lecserélni. Ez a senior akárki holap fogja tiszteletét tenni, talán egy uj ajtoval a hona alatt.Ha egyáltalán tud rola.  Nagyon simán indult, de ugy látszik sok departman van a Searsen belul, s nem tudja az egyik osztály mit csinál a másik... Addig meg viszik ki a lányok a mosást a férjjel. Nem is zavar annyira, egy munka amit nem nekem kell csinálni...

     

      

    előzmény:
    kirandulas (10127)
    2010-03-30  19:34
  65. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 31. 15:5810137.

    No lanyok, muszaly hogy elmondjam...mert az ember megfullad ha szo nelkul kell lenyelni!

     

    Beszeltunk az egeszsegugyi reformrol, ugye, meg hogy vajon mi van 2700 oldalban..

    jon mar..jon mar....a sok naiv aki elkepzelte hogy Obama nekik akar jot! 

    persze , ha szocializmust akarsz, es mint tudjuk abbol mi kovetkezik, teljes tarsadalmi anyagi tonkrejutas..szep uton vagyunk feleje...

     

    de ma reggel mar elmagyaraztak egy uj REFORMOT..

     

    ugye akik tagadjak, hogy komcsi Obama elvtars, nem tudom honnan jottek hogyha meg MINDIG nem ismerik fel..

     

    szoval az uj trukkje:

     

    eddig ha iskolaba akartal menni, vehettel ugye fel penz, es VALOGATHATTAL bankok kozott, hogy melyik eppen a te korulmenyeidnek a legjobb.

     

    no kerlek ez egy kapitalista csokeveny...cuculismuzban nem igy mukodik!!!

     

    Mostantol fogva ALLAMBACSI veszi at...csak hozza mehetsz kolcsonre...

    es termeszetesen rovidebb idore, es termeszetesen magasabb kamatra...

     

    es ugye tudtad: MAJD ALLAMBACSI SZABJA MEG, HOGY KINEK...AMIBEN AZ ALL, HOGY FELKAROLNI A KISEBBSEGET!

     

    (no ez nagyon szepen hangzik, csak ugye tudjuk hogy a komcsik is a haboru utan kiket engedtek egyetemre!!!!!! Kiket kellett FELKAROLNI)

     

    megkerdezte a riporter, hogy ez is egy modja a ma naponta emlegetett WEALTH REDISTRIBUTION-nek?..... 

    persze...mondta a "szakerto"...igy akarja allambacsi felkarolni ....

    rad bizom hogy kiket! 

     

     

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  66. 2010. március 31. 10:1410136.

                        MINDENKINEK

                            Boldog Husveti Unnepet kivanok!

     

     

                                                  

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  67. 2010. március 31. 09:5510135.
    Jobbulast kivanok akicsi fiunak!
    előzmény:
    kysslina (10104)
    2010-03-29  22:57
  68. 2010. március 31. 08:4610134.

    Szia Bogie!

    Ne engedd Edesanyadat hazajonni! 

    Ami itt megy....

    Ha egy mod van ra, tartsd ott!

    Nem megyek bele a reszletekbe, nem lehet erzekeltetni. Sokan probalnak jot csinalni, de nincsenek elegen, mindent a penzhianyra fogunk, pedig nem mindenhez kell penz. 

    Hat hiaba, aki maradhatna, jonne...

     

     

    Love  

    előzmény:
    Bogie (10116)
    2010-03-30  04:55
  69. 2010. március 31. 08:3210133.

    Sziasztok!

    Editke!Hat mi van veled? Pedig vigyazol, megis rossz a cukrod :(

    A pajzsmirigyproblemaddal mit fognak csinalni?( En nem mentem vissza, nem erdekel mar az egesz. ) Kezelni kell valahogy.

    A munkamrol  kiderult, hogy csak hetvegen kellek es esetleg hetkozben egy napra.  Nyaron, amikor a tulaj nyaralni megy, akkor majd tobbet leszek bent. Egyebkent meg marciustol be is fejezi az egeszet ugy nez ki. 

     

     Tegnap egsz nap ablakot pucoltam, tegnap elott takaritottam, (volt mit ) Olyan szep lett, de egyedul nekem jelent oromet.A joszandekombol mindig baj va.

    Ugy erzem kicsusztam a partvonalrol es mar nem is tudok visszajutni. 

    Bocs.

     

    előzmény:
    csipogo (10108)
    2010-03-30  02:25
  70. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 31. 05:5410132.

    Szegeny gyerek!

    nekem tud szornyu kohogesem lenni, nagyon ritkan vagyok beteg, hala Istennek, de akkor tuti hogy bronchitis lesz belole, es mint a foka, ugy ugatok szo szerint hetekig. 

    Az rettenetes. Az embernek a gyomra is belefarad, meg a rekesz izmai mind. Biztos Noanak is! 

    Jobbulast kivanok szegenykenek! Meg hogy a kohogese elmuljon!

    ezek a luke smileyk megint nem mukodnek...minden oraban mas! :(((( 

    előzmény:
    kysslina (10128)
    2010-03-31  05:23
  71. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 31. 05:3610131.

    szia Evi

    no akkor jol tudta a ferjem hogy valamire valo :))) en meg sosem hallottam rola.

     

    A kutyust benn tartjuk. Es csak bentartva szabad szerintem kutyat tartani. Volt kutyam tobbszor, es kinnt... sokat szenvedtek, alltak az ablaknal..neztek be...akkor elhataroztam csak akkor tartok, ha benn lehet, es sokat vagyunk vele.. mert a kutya vegtelenul tarsas leny!

    Igaz, itt ahol most lakunk azutan lett kutyank hogy kidobtam a szonyeget. Csak haloszobaba teszek mostantol szonyeget, mert a padlot szazszor jobban lehet tisztitani, es sokkal egeszsegesebb...

     

    Foleg akinek allat van, akar akarjuk akar nem, hullik a szoruk tavasszal. Ezt szonyeggel nem tudom elkepzelni.

    előzmény:
    kirandulas (10127)
    2010-03-30  19:34
  72. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 31. 05:3210130.
    :(((( nem Bit bull....hanem Pit Bull
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10129)
    2010-03-31  05:30
  73. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 31. 05:3010129.

    szerintem minden kutyuli nagyon aranyos.

     

    nagyon szeretem oket, mert olyan okos szemuk van, meg ugy tudnak fulelni, ugy tudnak orulni az embernek...

     

    ne nevessetek ki, de mikor egyedul allo voltam, azt szoktam mondani, mindenki MEGBOTRANKOZASARA :))) hogy olyan ferjet akarok mint egy kutya!

     

    mikor megdobbenve neztek ram, az volt a valaszom, hogy ugy orulni , olyan onzetlenul szeretni, mint egy kutya tud...ember keptelen!!!

     

    biztos a te kutyusod is nagyon orul mikor meglat , mikor hazamesz.

     

    Az enyime, amilyen nagy, es "verebnek " kinezo, olyan mint egy kiscica..ugy tud hizelegni. Meg amikor hazaer akarki, vagy a gyerekeim jonnek, hat azt az oromet, vonaglik valosaggal, bujik, (nem ugralos fajta) csodas... tenyleg nagyon aranyos, es vegtelenul szofogado!

     

    :)))) most olvasom...verebnek ...kinezo...jaj..nem madar akar lenni...hanem hosszu eeeeeeeeee ...vagyis veeeereb! :))))

     

    a kutyulikam a fiamtol orokoltem, papirral elatott, fulei (sajnos) szabalyosan megnyirt BIT BULL....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10126)
    2010-03-30  11:46
  74. 2010. március 31. 05:2310128.

    Ma mar latvanyosan jobban van, tegnap este  meg csunyan kohogott, igy a kanapen ultem, es az olemben felig ulo helyzetben tudott aludni. Ma mar az eddig bevett antibiotikum is mutat eredmenyt, orulok nagyon, mert mar annyira sajnaltam az egy honapja tarto orrcsepp, orrfujas, gozoles es egyebek miatt, ami lathatoan egyre nehezebben ment, egyre nehezebben tudtam meggyozni, hogy ez most segit.

     

    A mai talalkozo elmaradt, apr 27-re tettek. Ellenben kaptam egy jo nagy paksameta anyagot, holnap meg beszelek a novel, igy azert valamiben el tudok indulni.. majd meselek, mert  ahajam egnek allt nemely dologtol, meg holnap ezugyben kell csataznom.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10125)
    2010-03-30  11:44
  75. 2010. március 30. 19:3410127.

    Sziasztok!

     

    Houston mink a kapormagot a vereshurkaba hasznaltuk. Abban nagyooon finom. Gyonyoru az azilead es a kutysod is csoda szep. Nekem mindig is volt egy gyenge pontom a Dog-ok irant. Ha lenne hazam es nagy udvarom akor vagy egy dog vagy egy doberman lenne nalam. A tied milyen Nemet vagy Dan dog?

     

    Bozse nagy elvezetel olvastam a soraid kirandulasaidrol. Ha van kedved meselj meg nagy oromet szerezve sokunknak.

     

    Lina nagyon sajnalom pici fiad. Nagyfiukent viseli a betegseget. le a kalapal a kislegeny elot!

     

    Bogie, nagyon sajnalom a helyzeted. Igazan nincs jo megoldas ebben.

     

    Koala, megjavitottak a mosogepet mar? Hogy tetszik a kora nyar ami nalunk van?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10126)
    2010-03-30  11:46
  76. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. március 30. 11:4610126.
    Milyen szép nagy kutyátok van, nekem csepp a lelkem tacskó-snauszer keverék. Kormos a neve
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10106)
    2010-03-30  01:47
  77. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. március 30. 11:4410125.

    Szia Linám, szgény gyerek, remélem most már jobban lesz és mehet ismét a barátaihoz az oviba, szegénykém, a mienkek is mind felváltva folyton taknyosok ezt vagy az oviba szedik össze, vagy nem tudni hol, de egymást is elfertőzik, igy végig meg y családon. Könnyü mostanában tüdő gyuszit összekapni,meleg van azt hiszem,és közben meg a szellő megfuj és már mindjárt ott a baj.

     

    Vigyázz magatokra és sok türelmet a gyerekhez, és örülök,hogy irtál.

    előzmény:
    kysslina (10104)
    2010-03-29  22:57
  78. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. március 30. 11:4010124.

    Szia Editkém

     

    jaj ezek nem jó hirek az egészségeddel kapcsoalatban, én holnap m egyek izotopos vizsgálatra 9-re kiváncsi leszek az eredményre, tuti találnak hibát és operáció nélkül is fogok rá gyógyszert kapni, az egyik kollagenőm igy fogyott le 15 kg-t mert alulmüködött a pajzsmirigye.

    szóval ma még elmegyek délután a dr.nőmhöz,mert gyógyszereket kell kiiratnom,és mindjárt kérek a laborba is vérvétel és vizeletre beutalót,hogy lássam a cukromat,mert igen régen volt megnézve,és amit legutóbb csináltak labort, abbol kihagyta. Pedig nem ártana tudni.

     

    szóval mindenütt van baj, de azért csak valami szénhidrát szegény kaját csak egyél, husikát tészták nélkül én most rákaptam a zabpehely sütikre, korpából és graham,vagy teljes kiörlésü lisztből sütök magamnak,és elrágcsálom, reggelizem rendesen és még 4x eszem kevesebbet,mint eddig, pedig eddig sem ettem sokat, a lányom 2 hét alatt igy fogyott le 3 kg-ot. Ügyes.

    Az itthoni helyzetről meg nagyon nehéz lesz az uj kormánynak kiganézni azt,amit a jelenleg ég regnálók elcsesztek de nagyon.

    Ám bizakodunk, legalább is én,mégha már az eredményt nem biztos,hogy megélem kortársaimmal együtt.

    Legyen további szép napod

    előzmény:
    csipogo (10108)
    2010-03-30  02:25
  79. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. március 30. 11:3210123.

    Drága Bogikám

     

    Szegény anyukád tényleg nem tudja már felmérni,hogy miből mennyi és hogyan, pedig jobb lenne,ha nem jönne haza és ott maradna veletek, mindenféle képpen ez lenne a legmegfelelőbb. Pont most lesznek megint zürös dolgok, és semmi nem biztos, nem kellene mégis megreszkérozni,hogy rosszul legyen. Valahogy ott kellene tartani, de hát a szive joga, hogy mit csinál sajnos, pedig nem biztos,hogy a döntése jó lesz. Sőt.....

     

    Vigyázz magadra, és köszönjük a látogatásod

     

    előzmény:
    Bogie (10116)
    2010-03-30  04:55
  80. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. március 30. 11:2810122.

    Drágám én egyet értek azzal amit leirtál, mert tényleg kicsit elvetették a sulykot, hogy talicskával tolták ki minenhonnét a pénzt és az állam pénzén csináltattak házakat, lakásokat, renoválásokat a saját házukon.

    Meg a munkahelyeken neteznek, én is majdnem ezért repültem, de megusztam egy szóbeli figyelmeztetéssel 3-d magammal,ugyhogy az olasz tulaj nem cicózott. Többé nem tettem,nyugodj meg. És igen is komolyan kellene venni ezeket a dolgokat is. Sok sok mindenen változtatni kell csak kérdés lesz-e rá megfelelő ember és birja-e majd cérnával,mert nem könnyü feladatot vállal fel, ám ha megtérül,akkor busás haszna lesz belőle mindenkinek. tudom én hogy nem azonnal lesz változás,ezt mindenk bele kalkulálhatja,aki meg nem, az vessen magára. Igazad van, a nyugdijasoknak már nem lesz annyi idejük,hogy ismét jól élhessenek esetleg, mert a feltöltekezéshez sok sok év el fog telni. No majd meglátjuk,de az biztos,hogy igen fel kell kötni a gatyójukat,mert hogy üresen veszik át a kasszát, az 1000 %.

     

    Akkor azt olvasom, hogy 3,5 fél milla ember éhezik MO-n, és ha még több? mert nem biztos,hogy a statisztika pontosan tudja.

     

    Amit a büntiről leirtál, itt sem ártana,ha ennyire legalább szigoruak lennének, de ez nem mindenkivel áll fenn, vagyis korruptak azok a dolgozók,akik erre felügyelnek.Már nem szabad leirni semmit,mert a sajtószabadságot is semmibe veszik.

     

    Szóval mindenütt vannak komoly gondok és odaát sem kolbiból van a kerités ezt tudhatjuk, legalább is többen tudjuk, én is.

    előzmény:
    brampton (10117)
    2010-03-30  05:17
  81. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. március 30. 11:1810121.
    mit? mert azt nerm tudni meg ebből,hogy mi az a zöldség ott a kertedben,megmondod nekem is?
    előzmény:
    brampton (10118)
    2010-03-30  05:20
  82. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 30. 06:0810120.

    :((( tudod ezt a parkolot miert kaptad?

    semmi koze a parkolasodnak!

    KEVES A PENZ!!! IGY ADOZTATNAK MOSTANABAN ....FELENK IS!

     

    En egy olyat kaptam kb egy honapja, hogy az oszlopon ami fenykepezo van, AZ csinalta! Es a kocsi rendszama alapjan a cimre kuldik ki. Hogy a fene esne belejuk.

     

    Az volt rairva, hogy JOBBRA FORDULTAM, ES NEM ALLTAM MEG ELOBB...HOLOTT LAMPA VOLT!

     

    hallottal ilyet????????

    sehol egy k@@@@@@@@ kocsi...elerek a sarokra, nezek, nem jon semmi...befordulok JOBBRA... es 75$ ticketet kuldtek ki!

     

    mert hogy nem alltam meg elobb...mielott fordultam.

     

    Honnan a fenebol tudta, hogy megalltam vagy nem? AZT azert szerettem volna tudni. En is fightolni akartam...de a gyerekeim lebeszeltek..azt mondtak...anyu..fizesd ki..ugysem engedik el..kell a penz a varosnak.igy huzzak meg a lakokat! 

     

    nalatok is van ILYEN???????? hogy oszloprol keszul a kep????

     

    nagyon szep a kiskerted!!!!! 

    tudod ugy van hogy lehet ha minden jol megy hogy koltozunk az iden..emlekszel? talan a to part melle...es ez itt townhome..csak zsebkendonyi kis kertem van..igy most mindent kontenerbe ultetek, hogy majd el tudjam vinni!

     

    előzmény:
    brampton (10117)
    2010-03-30  05:17
  83. 2010. március 30. 05:2410119.
    it akepen jobb kez felol is a paprika kozott latni milyen vastag szara van terem mint a bolond gomba   Szerintem ha van kis kert resz nyugodtan szord ki a magot ez is ujra meg ujra jon [magrol szaporodik]
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10115)
    2010-03-30  04:42
  84. 2010. március 30. 05:2010118.

    Tudom hasznaljak fozeshez is szoszokba?? en speciel nem pedig van nekem is jocskan [a lanyom azt hiszem halhoz hasznalja megtorve??]

    En azert szedem le idoben mert ha felmagzik elszorodik a mag akkor meg tobb lessz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10115)
    2010-03-30  04:42
  85. 2010. március 30. 05:1710117.

    Csak tudod Bozse attol felek  hogy jon az uj csapat es egyenlore az se fog tudni csodat tenni Pedig az emberek azt varjak Azt hiszik  mindjart mas lessz de hogy sajat szavaimmal mondjam  ha uresen hagyom neked a hutot akkor  te sem tudsz onnan fozni elobb tele kell pakolni Szerintem lessz megint  morgas akarki lessz [remelem nem ezek maradnak] Mert nem fog tudni csodat tenni  hetek alatt meg a legjobb politikus sem

    Istenem hogy hazavagtak azt a szegeny orszagot

    Az oregeket  nyugdijasokat sajnalom  mert azoknak mar remenyuk sincs jobbra

     

    Es szinten csak az en velemenyem  tul sok a juttatas a munka melett

    [Sok szabi eteljegyek  udulesi csekkek  kulonbozo hozzajarulasok pl aki vonattal vagy tavolsagival jar be dolgozni   annak nem tudom mennyit all a vallalata ez rengeteg penz ]

    Mindig szidjak a nyugatot  itt nuku 35-40 nap szabi  kajjegy?? es senkit nem erdekli milyen messzirol es hogyan jarsz be az mindenkinek a sajt ugye

    es ami meg ami otthon nekem nemtetszik  itt 7:30-tol 4 oraig Munka van nem nettezes munka ido alatt  mint sok forumon olvasom [ki is rugnanak azt hiszem  Sokan alairom kemenyen dolgoznak de sokan meg mindig lazsalnak  lazitanak

    Szoval amikor a budos kapitalistakat szidjak [forumokon olvasom] akkor  nem gondolnak arra  hogy itt sokkal kemenyebb a rendszer

     

     

    Mas

     ma szegeny menyem vittem az anyjahoz mert nem jol van a mutet ota [piszkosul vizesedik a laba is]  aztan felvettem hogy idoben odaerjen a gyerekekert  Tekerunk haza latom egy kocsi villog mogottem nezem mi a nyavalya nem rendorauto szoval megyek ez renduletlenul villog gondoltam felre allok had menjen  De ez is jon mogottem Na itt mar bibi van megalltam[eletemben nem allitott meg rendor] bekakkantottam hogy mi a nyu biztos gyorsan mentem

    Ablak le rendorno  szalutal es azt mondja az utasonak nem volt becsatolva a biztonsagi ove  Ranezek be van kapcsolva  Mondom te vak vagy?? be van kapcsolva  De most kapcsolta be mondja o [tenyleg utana mondta a menyem amikor huztam ki akkor tette  ra mert elfeljtette 240$ buntetes cetlit adott azt hittem kiesek a kocsibol

    Azt mondja  megsporolta az eletunk  Az lehet mondtam neki  hogy ssporoltal de azt hiszem  mi is mert meg kajara se lessz ilyen cetli melett[soknak majdnem heti penze sot aki minimal berert dolgozik az kb ennyit kap3-4 napra] Szoval kinyitottam a kis nagy pofam   Aztan mondta a rendor csajszi hogyha nem hagyom abba nekem is ad 

    Mondtam adjal es mit irsz ra  sokat beszel??  Vagy merges?? nem tudtam ezert is buntetnek?? Na igy megveregette az ajtot es mondta menjek es jo napunk legyen  Neked se legyen jobb mint nekunk mondtam meg bucsuzoul Lattatok volna a kepet

    Most holnap viszem ot  a trafik kozpontba ha szerencsenk van leveszik felere ha nincs akko???? sajna fizetni kell mert birosagra nem eri meg menni[Habar en mennek az tuti] Mondtam segitek neki kifizetni  Ne is szoljon a fiamnak mert akkor biztos neha felhozna Csorikam olyan ideges lett

    @ napja en meg parkolo tiketet kaptam a sajat hazam elott mert nem volt 9 mt-re a saroktol

    Na en megyek a birosagra mar be is szoltam  hogy tolem nem latnak egy arva kanyit se 25eve itt lakok 25 eve ott parkolok millioszor voltak erre osztogattak masoknak tiketet ezert meg soha nem adtak

    Azt mondtak hogy mivel sarkon lakunk es ha jon valaki akkor nem tud fordulni Ahogy ra tette a tiketet mindjart le is fenykepeztem es mondtam ha igy nem tud befordulni valaki [eloszor is vege az utcanak  es park van  a masik oldalt] akkor az vagy vak vagy hulye es vegyek el a jogsijat

    itt a kep erre kaptam  a harmadik a google-rol van az nyaron akkor is ott allok Na majd most mehetek oda [ez az elso ticketem?? soha semmiert nem kaptam]rendben ennek semmi koze a jogsihoz csak parkolo buntetes de  nem ismerik a szamat mreg a vegen ok fizetnek csak tunjek mar el

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10086)
    2010-03-26  18:29
  86. 2010. március 30. 04:5510116.

    Joestet lanyok, vegre ideultem, elrohant a hetvege, szokasos szombat, tele hazimunkaval, vasarnap meg a gyerekeknel voltunk, amit nagyon elveztem. Kijatszottam magam Emmacskankkal, valami csudipofa mostmar. Voltak a masik nagyival az akvariumot megnezni es azota minden :fish", kapott egy csomo halas jatekot Orsimtol, hat halaztunk rendesen :))) mondja szepen, hogy whale, horsefish (seehorse) meg starfish )))) a strawberryt viszont nehez kimondani angolul, igy azt magyarul mondja, illetve kutyulva, hogy eper please. :))))

    Jol kifaradtunk mind a ketten, de ez jo faradtsag :))))

    Sajnos meg mindig napi kilenc orat toltok az irodaban, igaz a fonokasszony ket kolleganot is felvett, de meg nagyon kezdok nalunk, igy nem lehet oket otthagyni.Remelem egy ket het alatt betanulnak annyira, hogy vegre hazajohetek kicsit elobb.

    Editkem, hat nem jo amita cukorrol irtal, az viszont jo, hogy itt a strummat eszrevettek es megvan a magyarazat nehany problemara.Vigyazz magadra,ammenyire lehet.

    Jajj lanyok megint nem tudok kulon kulon irni,  na mindegy.....szoval anyukam abszolut nem fogja fel azt ami a realitas. Most is beszelgettunk, hogy fele nyugdija elmegy a szamlakra a masik fele meg nem eleg kajara sem, nemhogy masra, de erre azt mondja, hogy " a Joisten majd megsegit".....hadd ne mondjam, hogy ettol a mondattol mar a falra maszok, mondtam neki, hogy a Joisten nem er ra minden kis piszlicsare uggyel foglalkozni, igy nekem kell...... Szoval "back to square one"....Kozben ismerosokkel felvettem a kapcsolatot,  hatha van valami megoldas ott helyben....amit ketlek.

    Diohejban ennyit.

    Puszzz mindnyajatoknak :))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  87. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 30. 04:4210115.

    a ferjem mondta mikor latta a magokat, es mondtam hogy sokat kell leszedni a friss hajtasokbol, mielott kiviragzik/magzik..erre mondja hogy a magja is nagyon jo valamire.

     

    no ezt meg sosem hallottam..te is irod most hogy ne legyen magja..

     

    szoval  valaki tud errol valamit?

     

    persze, el tudom kepzelni, tenyleg az en nagymamam szokott nagy uvegekbe nyaron finom kapros ubit csinalni kinn a napon! Gondolom te is ilyet csinalsz. Kovaszos ubi..no eszembe jutott!

     

    Hat en olyat nem is tudom mikor ettem... 

     

    orulok ha 2.95 kapok egy kis csomag - nagyon kis csomag - szalat! nem meg hogy egesz tovet....nagyon kivancsi leszek, ha bevalik, en is csinalok kovaszos ubit!!!

     

    előzmény:
    brampton (10113)
    2010-03-30  04:33
  88. 2010. március 30. 04:3510114.

    Amit irtam hogy nem is tudtam hogy kell a fagy azt az orgobara ertettem meg a gyumolcs fakra

    Soha nem gondoltam arr  talan mert mindig 4 evszakos helyen eltem Amit viszont itt en hianyolok az az akac  azt nem lattam meg itt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10110)
    2010-03-30  03:38
  89. 2010. március 30. 04:3310113.

    Ertettem csak a kaporra irtam hogy az rengeteg van nem tudjuk kirtani  mindig elojon mindenhol es sok

    En is begyujtom es lefagyasztom a zsenge hajtast 

    Es amikor meg nem nagyon eros a szara kihuzom  gyoker szemetbe es felaksztom szaradni  ha mar nincs friss az megy a kovaszos uborkara   tavaly probaltam idoben levagdosni a viragokat hogy ne legyen  mag  Majd most meglatom  mennyi lessz remelem nem sok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10110)
    2010-03-30  03:38
  90. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 30. 03:4410112.

    Hol vagy Bokieka????

    mama hogy birja, illetve ti ezt a mehetneket? Nalunk rettenetes lett a vegen, teljes depibe esett, nem akart lejonni a szobajabol... :((( 

    Tudod ugy vannak vele hogy amig tudjak hogy latnak minket, orulnek nekunk, unokaknak, dedunokanak..aztan mennenek haza..mert ott az otthon! 

    Nagyon sajnalom, de nem egyedi az eseted, ha ez vigasz! :(((( 

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  91. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 30. 03:4110111.

    nagyon sajnalom hogy ennyi minden problema jott ki...de tudod, a lenyeg hogy most mar tudod!

    Es az mar fel ut a javulashoz. 

     

    Amikor meg apukam elt, o mondta a nagy "valtas" utan, hogy sajnos, sosem gondoltam volna hogy Mo. bol Nemetorszagnak csinalnak piacot.

     

    Mert az tortent!

     

    mindent leallitottak, becsuktak. Most vegigmesz az utakon, mar nincs is lassan magyar nevu uzlet...legtobbje nemet, a tobbi meg minden fele.

    De pl Ujpesten kimondottan Kinai piac mal is nyilt!!!!

     

     

    előzmény:
    csipogo (10108)
    2010-03-30  02:25
  92. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 30. 03:3810110.

    nem, Katikam...a kapornak nem kell a fagy!

    azt most ultettem nagy cserepben... remelem ott is nolni fog!

    az orgonanak kell.

     

    A kaport szed le a friss agacskait, oldalt, es finomra osszevagod be egy ziplock zacskoba...es be a fagyasztoba! Mindig lesz friss kaprod. 

     

     

    előzmény:
    brampton (10109)
    2010-03-30  03:23
  93. 2010. március 30. 03:2310109.

    Na latod az is van alig birom kiirtani marmint a kaport

    Azt meg nem is tudtam hogy kell a fagy nekik

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10107)
    2010-03-30  01:52
  94. 2010. március 30. 02:2510108.
    Szia Bozsem.Olvasd vissza az irasomat.En azt irtam imadom Magyarorszagot.nem azt utalom.Es imadom is,mindig is fogom.Mi azert jottunk el,mert mar ugy nezett ki az utcan landolunk.Sehol semmi lakashozjutasi lehetoseg.Alberletet hiaba kerestunk.Nem birtuk megfizetni.szinte mas valasztasi lehetoseg nem is mutatkozott.De nem ez a lenyeg.En azt nem szretem,amit avval a csodas orszaggal a vezetoitek tettek. nem kellett volna az Euro.az intezett el mindent.Hol a mezogazdasag? Holvannak a gyarak ,amik annyi embernek adtak munkat? Cepel,Ikarus,Sorgyar,Ruhagyarak.Cipogyarak,Csokigyarak.Hol vannak???? Amig ezeket vissza nem tudjak allitani addig nem is lessz semmi.Gondolj bele. hat hovamenjenek dolgozni az emberek? regen ezek megvoltak es volt munka. Most? hat nem talal,mert nincs hova mennie. A modern dolgokat meg nem ismeri mindenki.kell a fejlodes.de ez tul nagy volt.ezert nincs munkaja a fel orszagnak.Mindenki a fejlodest varja az ujj tol.Na de amig munkahejek nemlesznek.Zarnak le mindent,addig nem is lessz penze senkinek sem. Na nem politizalok.Csak gyorsan beirtam a velemenyemet.tudom nem elek otthon.Innen minden maskepp letszik.Tudom.nem is irtam en semmit csak a magam velemenyet.Hat ez van. Amugy bajban vagyok. A cukrom sincs rendben.ossze vissza van.mar lassan nem is merek enni.Ujj gyogyszert kaptam.de ha nem jon rendben,jon az inzulin.Felek mint sa tuztol.de hat ha jol akarok lenni muszajj.Strummat is talaltak.A koleszterol tablettakat is kicserelte.Jajjjj.Nagyon nem jok voltak a leleteim.Na de a masik dokino Winnipegen nem is nezett ijeneket nallam.Evek ota kohogok,meg krakogok.Most derult ki a strumma miatt.Kaptam egy gyenge gyogyszert ra.es mindjart nem kohogok,es nem is krakogok.es mind ezt a verkep mutatta ki.Ott is csinaltak vizsgalatokat,de ijeneket soha ezek szerint.Szoval azert van jo hir is.mert ez nekem az. Hat most probalok betartani mindent.reggelre le megy ugyan a cukrom,de napkozben fent van,ahogy eszem pedig mar alig merek enni. Most vacsira is egy halom zoldpaprikat,es reszelt nyers uborkat ettem,egy kis parizel jellegu felvagottal,meg az ize is hasonlit,es tonkolybuzabol keszult puffasztott karikakat kettot.de azok sem nagyok.Nemtusom mi lessz a vegeredmeny. De olyan ehes vagyok neha,hogy majd meg veszek.pedig az sem jo. En ugy tudom a sarga dinnye jo nekem.de nem vagyok biztos/ meg annak is utanna nezek.Olyan finomat ettem uzsonnara.       Houston igen van  vercukor merom.
    api 4-szer kell mernem most. 17 eves a cukrom. Mint a fiam.terhesseg alatt fedeztek fel nallam.csak nem mult el a terhesseg elmultaval.pedig el kellett volna.     Szep estet nektek.   szervusztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10086)
    2010-03-26  18:29
  95. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 30. 01:5210107.

    jaj de aranyos vagy! de sajnos ...nem marad meg, mert telen kell neki a fagy, mint a cseresznye meg megy meg hasonloknak.

     

    nalunk meg nincs...illetve ami az iden volt 3 nap az tobb mint 20 eve itt lakom es ilyen nem volt.

    de ma dolgoztam kicsit zsebkendonyi kiskertemben, elultettem par muskatlit, azok viszont nagyon szeretnek itt, meg ultettem kaport cserepbe, nagyon jo lenne ha bevalna, mert irton draga. (icipici kis csomag 2.90...) igaz nagyon szepen be van csomagolva, de hat kit erdekel a csomagolas. 

    Nagy neha kapok 1.95, csomagolas nelkul, par szal...de akkor veszek , megmosom, osszeapritom es kis dobozban lefagyasztom. Perfekt mintha akkor szednem olyan friss.

     

    Szoval nagyon remelem hogy teremni fog nekem, illetve kihajt..otthon ugy nol a kertekben mint a gaz. Talan itt is fog.

    előzmény:
    brampton (10105)
    2010-03-30  00:38
  96. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 30. 01:4710106.

    Tudogyulladas?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    hat mar akkor eppen ideje hogy dr bacsi rajott! :(((((

     

    jobbulast kivanok ....

     

    no megint bek.....lt az nlc...most meg smilyk nincsenek :((((

     

     

    elkuldom neki a kutyulikam! a vilag legjobb, legkedvesebb, legaranyosabb kutyaja.tenyleg! Dante a neve...ime 

    előzmény:
    kysslina (10104)
    2010-03-29  22:57
  97. 2010. március 30. 00:3810105.

    Miert nincs orgona nem marad meg?? vagy miert?? Kuldok neked hajtast hogy hoogyan azt meg nem tudom de biztos van valami mod ra

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10102)
    2010-03-29  06:50
  98. 2010. március 29. 22:5710104.

    Sziasztok!

     

    Mindig terveztem, csakhogy Noah sajna beteg lassan mar egy honapja. Leultem a gephez, leszedtem a farmomat, karattyoltam a facebookon, mire ide jutottam volna, ejfel korul, akkorra kezdodott minden nap a kohoges. Mar mindent kiprobaltunk, ma mentunk vissza az orvoshoz (idokozben azert jartunk ott, de mivel nem volt laza, csak ez az allando ejszakai kohoges, es a total bedugult orra, igy nem vette komolyan a doki). Szoval ma kiderult, hogy tudogyulladas, ugyhogy vegre kaptunk antibiotikumot. 

     

    Minden aldott nap gozoltem, fujatom az orrat allandoan, fujja is egyem szivet mint a kisangyal, beveszi a gyogyszereket, tettem a szobajaba voroshagymat felvagva, hagymahej teaval itattam, megvettuk az Isten koptetojet, gyogszeret, de csak nem javult.. Hat remelem, hogy most lesz valtozas.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  99. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. március 29. 10:2210103.

    Szia Évikém

     

    Na hallod,még ilyet is tud produkálni az nlc? Pesze nekem is rendre főre elküldözgette a náthásba a hozzászólásokat, többszörösen egymás után, már kezdett dagadni a fejem rendesen,most meg a privim szórakozik, de már letojom az egészet,csak kicsit bosszantó.

     

    Örülök,hogy elő kerültél mert hiányoztál nagyon. Milyen jó is lesz,hogy az ünnepekre otthon lehetel,legalább agyon dolgozhatod magad,mint mások, meg mint én is, már az ablakokat megpuceváltam, vásárlás is nagyjából kész, apróságok maradtak, és a porszivózás,törölgetés,azt meg egy nap alatt megesszük.

    Aztán főzhetek kedvemre, ha akarok, nem akarok,de muszáj enni valamit. Meg majd vendégségbe is megyek, ugyhogy azt várom a legjobban.

     

    A kabát csere elég rizikós, én amikor még régebben rendeltem ilyesmit, sem mindig sikerült,ugyhogy le is szoktam róla.

     

    vigyázz magadra, és örülök,hogy itt voltál, kellemes hetet szeretettel 

    előzmény:
    koala3 (10101)
    2010-03-28  21:32
  100. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. március 29. 06:5010102.

    szioka

    igen, biztos hogy az azalea nem szereti a havat! Dehat neked meg orgonad lehet, ami meg nalunk nincs. 

    Viszont az meglepett, hogy sem a ho, sem a 3 napos fagy meg csak egy levelet sem vesztett el. 

    Egyebkent orok zold bokor, telen is teljesen zold. nem hullatja a levelet, hanem minden evben a viragzas utan ujabb levelek jonnek. 

    Vagyis evrol evre szepen nol. Nagyon halas bokor, es semmi extra kezelest nem kivan.

     

    En meg pont husvet vasarnap fogok dolgozni. Nem direkt, csak most mar ugy dolgozom hogy minden masodik vasarnap, es az pont most ram esik.

    De megoldjuk szombaton jon ossze a csalad.

     

    Nektek kellemes husveti unneplest!

    előzmény:
    koala3 (10101)
    2010-03-28  21:32

Címlap

top