Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

World News

Torolt_felhasznalo_534787
Torolt_felhasznalo_534787
Létrehozva: 2003. május 24. 20:36
Sziasztok!
Ez a topic azzal a szándékkal indul, hogy a napi világ-politikai eseményeket Mindenki (!) számára elérhetővé, érthetővé, általunk beszélhetővé és talán követhetővé tegyük!

Arra gondoltam, mivel ilyen topic még nincs, (bár ha jól emlékszem már volt kísérlet) és annyi ország képviselteti magát Veletek az nlc-n, hogy izgalmas lenne, ha mindenki az általa olvasott országos napilap címoldalán szereplő híreket, mely fontos és mindenki számára érdekes, megosztaná Velünk! Vagy az országos TV csatornák napi világhíreivel kapcsolatos eseményeket megbeszélnénk!
Mivel ezek világpolitikai események mindenki hozzá tud szólni!

Minden személyeskedés, politikai hovatartozás és egyéb előítélet nélküli beszélgetéseket gondoltam, hiszen mindenki olvas újságot, néz TV-t, van véleménye és a politika igen is fontos!
Ami nem zárja ki, hogy más izgalmas egyéb világra szóló eseményekről is szívesen olvasunk, legyen az sport vagy film!

Szóval remélem egy klassz topic indul és szívesen beszélgetünk majd egymással! :)
  1. 2003. június 2. 03:42101.
    Neharagudj ambra, de akinek gyereke van, az tudja, hogy egy gyerek pillanatok alatt ugy el tud tunni, hogy csak gyozzunk utana rohanni! Kepzeld el a szitut a standon: bokrok, fak, emberek. A vizet 5 orakor engedtek le, nem zaras utan! Szoval e gyerek belekerult a vizbe. Isten mentsen barmelyikunket ilyen esettol, DE megtortenhet. Ezert alkalmazzak az uszomestereket! Tehat nem azert, hogy barnara suljon az edes ott a vizparton. Es elkezdodik a viz leengedese UGY, HOGY A GYEREK BENNE! A viz leengedesenel az uszomester feladata es a gepesze, hogy amikor azt az istenverte csapot megnyitja, akkor ellenorizze, hogy ures-e a medence, ha nem atlatszo a viz, akkor is. Ha eppen valami rosszullet miatt nem tud kijonni valaki megha nem is gyermek, akkor azt a vaacum ugy odaszivja a lefolyohoz, hogy ott fullad meg. Peldaul en 48kg-os letemre valszeg ha torott labbal keptelen lennek onmagam kijonni, akkor bele is fulladhattam volna a szemelyzet le sem szarta a medencet. Ez az igazsag.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937026 (99)
     
  2. 2003. június 2. 03:39100.
    no errol a szornyusegrol meg nem is hallottam. . de az sem volt kutya, par eve mar, aki a ket kicsit berakta a kocsiba, es miutan o kiszallt, a kocsit benyomta a vizbe, a ket kicsivel benne. . . hogy tud megegyszer eleteben aludni, es nem roluk almodni!!!! meg aki az 5-ot befujtotta a kadba??? azt nem ertem ezek tuti dolgok, nem csak talan, meg hatha. . . miert nem kapnak halalos iteletet??? Mo. van halalos itelet??? mit csinalnak a gyilkosokkal???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937026 (99)
     
  3. 2003. június 1. 19:1099.
    Szörnyü, ami történt, és szerintem mindenki egyformán hibás. A szülô, aki a strand pénztárában dolgozott, míg a gyereke egyedül fürdött, a strand üzemeltôje. Vagy a másik esetben az óvónôk, akik nem figyeltek eléggé és szintén a strand üzemeltetôje, hogy egy pici gyerek be tudott menni egyedül a mélyebb vízü medencébe.

    De, például mi van azzal az amerikai kislánnyal és az anyjával, akit az anya berakott a mosógépbe és elindította a gépet? Tud róluk valaki valamit?
    előzmény:
    ancsani (97)
     
  4. 2003. június 1. 03:0598.
    sajnos a mamak eppen nem figyeltek oda. . (illetve aki a kicsikkel volt) es eleg egy pillanat. . rettenetes meg annak is akinek majd ezzel elni kell. . .
    előzmény:
    ancsani (97)
     
  5. 2003. június 1. 00:1197.
    Sziasztok! Magyarorszagrol irok. Engem egy dolog foglalkoztat: hogy lehet az, hogy egy 3 eves kisfiu megfullad a strandon??? Es egy 7 eves kisfiut beszippant a lefolyo??? Es az, aki ezert okolhato, elkepzelte-e, mit ereztek ezek a picik, mialatt ketsegbeesetten kapaloztak?:(((((((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_503249
    Torolt_felhasznalo_503249
    2003. május 31. 22:0196.
    En valojaban nem olvasok ujsagot(csak szorakoztatot)mert mar nem lehet kovetni oket es ugysem igaz amit mondanak. Ami most aktualis hogy a maffiaval leszamoltak nagyon komolyan. Szinte mindenkit kivontak a forgalombol, ami nagy szo mert mindenki tisztaban van vele hogy miv volt a szitu az orszagban 10 evig ami nem rovid ido.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534787 (95)
     
  7. Torolt_felhasznalo_534787
    Torolt_felhasznalo_534787
    2003. május 31. 13:2895.
    Szia! Nem is tudtam, hogy onnan is vannak. :)
    Rossz híreket ne mondj! Csak jókat!
    Igazából olyan hírekre gondolok, amihez mindenki hozzá tud szólni! Például a mai újságotok címoldalán mi van? Vagy Titeket mi foglalkoztat leginkább mostanában?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_503249 (94)
     
  8. Torolt_felhasznalo_503249
    Torolt_felhasznalo_503249
    2003. május 31. 13:0394.
    sziasztok!En Jugoszlaviat kepviselem!
    En csak rossz hireket tudok!
    . . . nem is tudom hol kzdjem. . . talan kerdezzetek ti!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_534787
    Torolt_felhasznalo_534787
    2003. május 31. 12:4593.
    Sziasztok mindenhol a Világon!
    Mi történik Nálatok? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. május 29. 21:4592.
    most nem szeanszrol beszelek, hanem hypnotizalasrol. . volt e mar valamelyiktek alatta, es mi volt a tapasztalata??? (vagy altalaban a metafizikarol?) mit tudtok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. május 29. 15:0591.
    Ket-vagy harom nappal ezelott lattam egy musort, amiben elvegeztek valami trukkot a buveszek, aztan megmagyaraztak, hogyan csinaltak. Jovendo mondo is volt koztuk, meg halottlato. Sajnos, ismet egy kiabrandulas, (azok szamara, akik hittek) - Houdininek es az Amazing Randynek igaza van!
    előzmény:
    Gizi06 (90)
     
  12. 2003. május 29. 12:4990.
    Otthon megjelent egy könyve:egy latnok kalandjai.
    Nem tudom , nem tudhatom mi van mögötte. Egy biztos :bizonyos jövöbe latassal rendelkezik, legalabbis tudja, hogy mi az amit nyeresegesen eladhat.
    A könyvecske potom 1900 ft volt tavaly.
    Egyebkent is az volt az erzesem, hogy "megcsinalta"magat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_884459
    Torolt_felhasznalo_884459
    2003. május 29. 02:4989.
    Én már hallottam róla, de soha nem láttam még a tévében.
    előzmény:
    Bagoly (80)
     
  14. 2003. május 29. 02:4988.
    en is lattam ot a tv-be. . a konyve azert tetszett, mert tegyuk fel fantazia. . (van most egy forum, ma talaltam, elet a halalon tul) szoval ahogy o leirja a konyveben, nagyon erdekes. . hogy igaza van vagy nem azon nekunk foldi embereknek nem lehet vitatkozni, mert meg nem voltunk ott. . . mondanam vagy elfogadod, vagy azt mondod jo a fantaziaja. . ami nekem nem tetszett a L. K showban, hogy egy telefonaloval meg csak egy percet sem toltott. . marpedig , en hiszek abban hogy "szellemek" probalnak velunk kapcsolatot teremteni, de ha igen is, nem egy fel masodperc alatt. . ez a show szerintem sokat rontott a "renomejan". . . allitolag tobb szaz dollar egy "privat interview" vele, es sajat temploma van. . .
    előzmény:
    Bogie (86)
     
  15. 2003. május 29. 01:5087.
    Azert ehez a storyhoz az is hozzatartozik, hogy a holgy amerikai, szoval barhova is haza kuldeni nem eppen celszeru. A masik meg hogy nem ez az elso ID amit csinaltatt es akkor nem volt gond vele csak most. Szerintem az igazi gondja nem azzal van hogy a fenykephez le vegye a fatylat hanem azzal hogy utana ahoz hogy felismerjek a keprol allandoan le kellene vennie tobb ember elott. Amugy ok nem azert hordjak mert csunyak lennenek es takatni akarjak csufsaguk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_117116 (61)
     
  16. 2003. május 29. 00:2286.
    O o o o az a Sylvia Browne :)))
    Latom en is ot Bagoly, ott van o "minden kilometer konel".
    Termesztesen egy szavat el nem hiszem, de meg kell adni jol csinalja, es rengeteg a hiszekeny ember.
    Ugyanaz a habratyolas, mint egy sima "josno", csak o bele kavar egy kis vallast, meg egy csomo egyeb marhasagot, es sok ember hisz neki. A kihivast valoban nem fogadta el, es csak habogott ott ossze-vissza. Amugy meg hat mondjatok meg oszinten, hat nem igaza van ?? Oriasi osszegeket kaszal be, es valoszinuleg nevet a markaba :))) Ranezesre nagyon emlekeztet kicsi gyerekkorombol a falunkbeli ciganyvajda felesegere :)) Mielott rasszizmusert valaki a nyakamat szegne, ezt csak tajekoztatas keppen irom ide, nem megkulonboztetes miatt !!!!
    előzmény:
    Bagoly (80)
     
  17. 2003. május 28. 23:4485.
    Anyai agon oroklott kepesseggel rendelkezik, te hiszel neki?
    előzmény:
    Gizi06 (84)
     
  18. 2003. május 28. 23:4184.
    Igen olvastam az öneletrajzat(ha annak lehet nevezni). Csak az en nevmemoriam pocsek, ezert nem is tudtam, hogy ö ez a hölgy. Van valami guruja vagy mi es´nagymamajatol örökölte a kepessegeit. . Ö az?
    Ha elö udom halaszni a dobozbol akkor megnezem , hogy ö e az.
    előzmény:
    Bagoly (83)
     
  19. 2003. május 28. 23:3683.
    Nem tudom, josol-e, de pl. amig Larry vendege volt, betelefonaltak es kerdeztek elhalt rokonukrol. Semmi bizonyosat nem mondott: jol van a megholt, udvozletet kuldi. . . Ennyit en is tudnek mondani. Van egy kanadai bacsi, az 1 millio dollart ad annak, aki be tudja bizonyitani foldontuli kepessegeit. Silvia nem fogadta el az ajanlatot, s kifogasa nevetseges volt.
    előzmény:
    Gizi06 (81)
     
  20. Torolt_felhasznalo_534787
    Torolt_felhasznalo_534787
    2003. május 28. 23:2882.
    Sajnos, még csak nem is hallottam róla.
    előzmény:
    Bagoly (80)
     
  21. 2003. május 28. 23:2481.
    Ö az a josnö?
    előzmény:
    Bagoly (80)
     
  22. 2003. május 28. 23:2080.
    En is lattam az emlitett adasokat, s ugy velem, nagyon valtozatos a musora. Par nappal ezelott a "vilaghires" halottlato asszony volt a vendege, egy bizonyos Silvia Browne. Nekem nagyon gyanus volt a holgy, egy szavat sem hiszem el, aztan hozzajutottam az egyik konyvehez, s olvasasa meg jobban megerositette ketelkedesemet. Latta valaki veletlenul, s tudjatok, kirol beszelek? Mit gondoltok rola?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534787 (79)
     
  23. Torolt_felhasznalo_534787
    Torolt_felhasznalo_534787
    2003. május 28. 23:1379.
    Nem tévesztem össze. (Nálunk nem lehet látni Walsh-t, ő a CBS-n van, nem ?)
    Legutóbb azt láttam, amikor megkerült az a kislány, akit a szobájából a húga mellől raboltak el.
    Akkor szokott beszélgetni Larry King ezekről a gyerekekről a szülőkkel, amikor meghív ügyvédeket, ügyészeket. . .
    Viszont a múltkor láttam egy beszélgetést a műsorában, amikor John Walsh-al beszélgetett a körözésekrő, segítségről stb.
    előzmény:
    Bagoly (78)
     
  24. 2003. május 28. 23:0778.
    Eszembe otlott, nem teveszted ossze a Larryt a John Walsh musoraval? Larry minden este egy hires vendeggel beszelget, a J. W. pedig a nezok segitsegevel korozi a bunos, legtobbszor gyilkos, embereket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534787 (73)
     
  25. 2003. május 28. 23:0177.
    Ha szerencsejatekos lennek, azt mondanam, fogadjunk. En 99%-ban bunosnek velem, s nemcsak azert, mert beszed kozben dramai modon lehunyja a szemet, mint egy rossz szinesz, hanem azert is, mert 1) sok hazugsagban rajtakaptak 2) karacsony este oda ment "halaszni" ahol kifogtak kesobb a feleseg hullajat, 3)az eltunest koveto masnap eros tisztitoszer -szag ovezte a hazat, 4) szemtanu latta, amint nagy (gyanus) csomagot tett az autojaba 5) meg nem talaltak meg a hullat, de arulta a hazat - es eladta a felesege autojat. Most hirtelen nem jut eszembe mas, de . . . . fogadni mernek, hogy bunos. Ja, s szakallt novesztett, megfestette a hajat, aztan elkaptak a mexikoi hatarnal, tobb ezer dollarral a zsebeben es az igazolvanyaival.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_117116 (72)
     

Címlap

top