Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egyedülálló nagymamák

bodnar-jozsefne
Létrehozva: 2007. március 16. 15:37

 

 Szervusztok!

Egyedülálló nagymamákkal barátkoznék: gyerekekről, unokákról,

és a mindennapokról írnánk egymásnak. Várom a leveleteket: Eta

  1. 2014. november 4. 08:2377601.

    Jó reggelt Kislányok!


    Szép időnek mutatkozik, már kukucskál a napocska.


    Marika!


    Köszi a finom reggelit, kávét. Nagyon szép a zöld krízamténod nagyon egyedi, még nem láttam ilyen szivűt.


    Etuka!


    Nagyon szép verseket raktál fel.


    Ma is mész Bencikéhez, igaz m ár nincs szabadnap, én már azt sem tudom mikor vannak a munka napok, mikor melyik napot dolgozták le.Ma krumplis tésztát szeretnék főzni, meg karalábé levest, meg lesz a heti tészta nap, persze m ég addig gondolhatok ki más ebédet, mikor elhatározom, hogy mit főzök, utánna megyek a boltba és ott meg látok valamit és akkor változtatok.


    Legyen nagyon  kellemes szép napotok mindanyiotoknak.


    Küldök egy kis teát én már teázom, el hagytam a kávét, na nem minden napra csak most  jobban esik a tea.


    Kati


    Kati

    előzmény:
    riamam (77598)
    2014-11-04  06:50
  2. 2014. november 4. 06:5277600.

    Mia!


    Nálatok nem írják fel, lehet vmeddig jó arra,hogy nem szédül az ember  én is hallottam már,hogy van ahol adják csak kifizettetik éppen itt a neten olvastam ha jól emlékszem.


    A kabátot ne nézd milyen a méret fene se bánja csak jó legyen Rád.


    Marika

    előzmény:
    mia049 (77594)
    2014-11-03  20:22
  3. 2014. november 4. 06:5177599.

    Etuka!


    Gyönyörű ez a vers!


    Marika

    előzmény:
    bodnar-jozsefne (77591)
    2014-11-03  19:48
  4. 2014. november 4. 06:5077598.

    Sziasztok Nagyikák!


    Szép jó reggelt Mindenkinek.


    Etuka ilyen marad a krizantém nem festett virágok egyetlen egy tő van a nászoméktól tavaly kaptam, remélem majd szaporodik már sokan kértek és adok belőle akik nekem is szoktak admi vmilyen virágtövet. Most éppen asztroméliát kaptam 4 tövet most le van takarva papír és fólia mert kifagyhat a krizantémot nem szoktam.
    Etukám igen lefeküdtem utána ott nincs rá lehetőség új helyen van kevés ággyal sőt irtó gyorsra vették ami sztem nem jó a fejemnek nem igen tetszett alig 5 perc alatt leszaladt.


    Amúgy sem túl jó ez az időjárás igaz most kint csak 3 fok majd később biztosan több lesz.


    Jó kávézást,teázást!


    Marika

    előzmény:
    bodnar-jozsefne (77587)
    2014-11-03  19:24
  5. 2014. november 3. 23:3477597.

    A privibe abszolút nem tudok belépni. egyből megjelenik a panel.
    Bocsi!
    Kata

    előzmény:
    ermitak (77596)
    2014-11-03  22:50
  6. 2014. november 3. 22:5077596.

    ET!
    Én nem tudtam elolvasni, hogy mit közölt a panel,mert angolul van. Elküldtem Petrának, ő írta, hogy egy vírusító, kattintsak rá. Rákattintottam, de további instrukciókat adott szintén angolul, és nem foglalkozom vele. De sokszor megjelenik újból. Már kibirom szerdáig. Remélem elviszi a fiam.
    Kata

    előzmény:
    ermitak (77595)
    2014-11-03  22:40
  7. 2014. november 3. 22:4077595.

    Mia!
    Ezt már én régen megállapítottam, hogy a méretre nem lehet számítani. Írnak rá valamit, mert anélkül nem árulhatják. Ezért kell mindent próbálni.
    Kata

    előzmény:
    mia049 (77594)
    2014-11-03  20:22
  8. 2014. november 3. 20:2277594.

    Szervusztok, kellemes estét kívánok!


    Etuka, látogatóban voltam és megkértem a gyerekemet, hogy csináljon már fotót rólam és a kisunokámról, aki már a fülemig ér, és még csak második osztályos. Én meg megyek össze, már 13-14 cm-rel alacsonyabb vagyok, mint voltam. Szegény Benike úgy járt mint az én kisunokám, Ő is megfogta még kisovis korában a vékony porcelánból való mécsestartót, ami már teljesen átforrósodott. Nekem jobban fájt talán, mint szegénykémnek. Mire kimondtam hogy hozzá ne nyúljon! - már késő volt, mert megfogta.


    Itt is megnyílt újra a Hangár és pénteken bementem téli dzsekit néztem és tetszett is egy, de mikor levette az eladó fentről akkor mondja, hogy XXL-es, még azt hitte szegény, hogy majd nagy lesz rám! aztán kiderült hogy kb. S-es méret. még a 4 XL-es is szűk volt, pedig az már jó nagy nőknek lenne jó, ha nem lett volna elméretezve S, vagy M-es méretre.


    Böbének jobbulást kívánok.


    Marika, nagyon szép a zöld krizantémod, eleinte azt gondoltam befestik. olvastam kapsz 5 infúziót. Nálunk nem nagyon akarják adni, pedig nekem is nagyon jó lenne!

    előzmény:
    bodnar-jozsefne (77576)
    2014-11-02  19:01
  9. 2014. november 3. 20:1177593.

    Gárdonyi Géza: Ének a holdhoz...

    Köszöntlek, halvány szép fehér királynő,
    köszöntelek, szelíd nyájas holdvilágom!
    Tiéd a föld, a rét, a tó, az erdő,
    tiéd az árny, a csöndesség, az álom.

    Mikor az égnek kéklő magasságán
    leomlik finom, ezüst fátyolod,
    tündöklő kedves isten-arcod látván,
    a mindenségnek szíve földobog.
    Új fényre lángol a csillag az égen.
    A fák egymásnak súgják a neved.
    S a vadgalamb az erdő kebelében
    hozzád a ringó lombról fölnevet.
    A mezők, az erdők milliárd virága
    feléd fordítja illatos fejét:
    a gyönyörben, hogy lát, reszket a nyárfa,
    s a nádak ezre meghajlong feléd.

    A tó néked tükröt tart remegve,
    s te leemelve aranykoronád,
    kibontod - reá jósággal nevetve -,
    sugárzó hajad lengő sátorát.

    A fűz a parton rádmélázva áll.
    A sás térdelve hajlik le eléd.
    A fülemüle hársfa-lombra száll,
    s elkezdi hozzád édes énekét.

    Mi szép is vagy te! Mindenki szeret,
    mindenki csupán mosolyogni lát.
    Békeangyalként jársz a föld felett,
    fehér királynő, kedves holdvilág!
    Én is szeretlek! Miért? Nem tudom én!
    Boldog félálom mámorával nézlek,
    az én szívem is tükröd, Égi Fény!
    Te kedves jóság! te tiszta igézet!
    ...Mikor belépsz felhő-palotádba,
    az éj beborul: minden bús, setét.
    A mezők, erdők millió virága
    a fűbe hajtja harmatos fejét.

  10. 2014. november 3. 20:0977592.

    Komáromi János :
    HAJNALI FOLYÓ


    még alszanak a parti fák
    ködpárát sóhajt a folyó
    csendesen loccsan a tajték
    éppen csak gurulni kezdett a Nap-golyó

    világosabb szürke lett az élet
    haloványan feldereng a vízen túl
    szellő lóbálja meg a gesztenyéket
    egy tüskés-labda a földre hull

    apró hajnali neszek
    árnyékokba húzódnak
    tündöklő égi fátyolok
    a nappalra borulnak

    gyűrt-vörös már a víztükör
    tűz-keménnyé váltak a habok
    izzó fém-folyam csordogál hallgatag
    elmerülnek benne tegnapok és holnapok

    nyugalmat áraszt a folyó
    hűvösek és simák a hullámok
    csendesség árad szét bennem is
    ahogy a reggelre várok

  11. 2014. november 3. 19:4877591.

    Szeretni.
    (Várnai Zseni:)
    Szeretni ezt az életet,
    az egyetlent a végest,
    Szeretni még ha bánt is,
    ha mostohánk is néhanap,
    de kék az ég, és süt a nap,
    van benne boldogság is.

    E szép és szőrnyű kor során
    csodákat tesz a tudomány
    a titkok titka tárul,
    a tudás fája lombosul,
    de atom felhő tornyosul:
    mérges gyümölcs a fárul.

    Nem ölni, vért nem ontani,
    a tüzeket eloltani,
    s nem gyújtani,hogy égjen
    ország és város,hol a nép
    gyönge megvédi életét
    s hogy békességben éljen.

    Még harcok dúlnak lángban ég
    a megbolygatott messzeség,
    madár se leli fészkét
    futnak az erdő vadjai,
    csak borzalomról..hallani:
    Világ teremts már békét!

    Fogyó hold már az életem,
    de dolgom még töméntelen,
    még tenni, adni vágyom...
    Csak lenne még erőm elég,
    zengni a béke énekét...
    e felbolydult világon!

    Csak élni, élni emberek!
    Időnk oly gyorsan el pereg,
    egy perc csupán az élet...
    de ez a perc lehet csodás
    teremtő munka, alkotás
    amely megőriz
    téged!

  12. 2014. november 3. 19:3177590.

    Marika!


    Nem szoktál elfáradni a kezeléskor? Vagy még az infúzió után szoktál pihenni egy kicsit?


    Eta

    előzmény:
    riamam (77584)
    2014-11-03  10:39
  13. 2014. november 3. 19:2977589.

    Kata!


    Nálunk is árulnak házi krémest, és nagyon finom. Elég sűrűn szoktam venni én is.


    ET.

    előzmény:
    ermitak (77583)
    2014-11-03  09:40
  14. 2014. november 3. 19:2877588.

    Kata!


    Idegesítő lehet amikor elszáll a levél én magamról tudom, hogy sokszor milyen pukkancs voltam ilyen eseteben.


    Most is van , hogy elszáll ki tudja hová, és merre. Ezért azt szoktam csinálni, hogy ne kelljen idegeskednem, hogy mielőtt küldeném akkor másolom, és ha elszáll akkor bemásolom addig amíg el nem küldi.


    Már akartam kérdezni, hogy milyen panel jön fel?


    ET.


     

    előzmény:
    ermitak (77583)
    2014-11-03  09:40
  15. 2014. november 3. 19:2477587.

    Marika!


    Köszönjük, hogy kényeztetsz bennünket, de most inkább egy teát innék.


    Nagyon szép a krizanténod. Ez valóban ilyen marad vagy idővel kifehéredik?


    A verset találtam , és tényleg nagyon szép.


    Eta

    előzmény:
    riamam (77582)
    2014-11-03  06:08
  16. 2014. november 3. 19:2077586.

    Kedves Böbe!


    Nem is tudom , hogy miért írtam Rákospalotát mikor ténylegesen Rákoscsabára mentem. Nem mondhatnám, hogy szorakozot vagyok , és azért írom el. Pedig nincs is ismerősöm Rákospalotán.


    Nagyon hamar átértem, és nagyon jól éreztem magam jól megdajkáltam Alizkát, és este az unokám haza hozott.


    Írod, hogy vásárolni voltatok a kislányoddal. Hiába nagyon sokan ilyenkor érnek rá, hogy elmenjenek, és nagy bevásárlást csináljanak.


    Jók ezek a bevásárló központok nem tudom, hogy miért kell nekik bezárni mert a családok ilyenkor is együtt vannak mert egy vásárlás vagy séta nagy élmény a gyerekeknek.


    Őszintén Bencével én sem nagyon mernék most elmenni vásárolni mert annyira tud kérni, hogy megszakadna a szivem amiért nem tudom megvenni.


    A gyermekeimmel én sem mentem már ilyenkor igaz nem is voltak bevásárló központok, és a hétvégi bevásárlást pénteken megcsináltam igaz most is. Én már szombaton nem megyek a boltba kivéve, ha elfelejtettem valamit megvenni.


    Puszi: Eta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698542 (77580)
    2014-11-02  22:10
  17. 2014. november 3. 19:0977585.

    Szervusztok Kislányok!


    Kívánok nagyon szép estét mindenkinek!


    Eta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698542 (77580)
    2014-11-02  22:10
  18. 2014. november 3. 10:3977584.

    Katám!


    Meg is jöttem a kezelésről nem sokat kellett várni.


    Miért is ne kényeztetnéd magad, meg kell venni amit megkívánunk.


    Én most főzök nincs kajám.


    Marika

    előzmény:
    ermitak (77583)
    2014-11-03  09:40
  19. 2014. november 3. 09:4077583.

    Sziasztok Kislányok!
    Marika!
    Ismét elvitte a levelemet az a nyavalyás panel.
    Én is fent voltam már akkor, csak még visszaaludtam. Majd hajat is mostam. Főznöm nem kell. Lehet, hogy hozok egy kis sütit. /Házi krémest/ Kényeztetem magamat egy kicsit.
    Szép a krizanténod!
    Kata

    előzmény:
    riamam (77582)
    2014-11-03  06:08
  20. 2014. november 3. 06:0877582.

    Sziasztok Nagyikák!


    Szép jó reggelt Mindenkinek.


    Ugye milyen korán jöttem, lehet már ki is hűl a kávé mire felébredtek. Én ugyanis este korán elaludtam és már ennyi bőven elég volt.


    Etuka nagyon szép verset raktál fel,köszönjük


    Böbe biztos az időjárástól fáj a fejünk, vagy megmagyarázzuk mikor mitől is


    sajnos v. nem ki tudja elmúltunk 20 évesek és már minden jön ha nem is várjuk.


    Jó kávézást,teázást!


    Ilyen lett a zöld krizanténom a konyhába szoktam mindig vmi virágot rakni ebből csak 1 bokor van még új, különleges azért osztom meg veletek.


    Legyen szép a napotok, Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698542 (77580)
    2014-11-02  22:10
  21. 2014. november 2. 22:3377581.

    Böbe!
    Igazad van, tudok olyan butikosról, hogy használt ruhákat kimosta, és vállfára rakta, azt árulta jó pénzért. Addig nem volt gondom, míg magamnak varrtam, de már nincs türelmem. Volt olyan, hogy délelőtt varrtam, és mondtam a férjemnek, hogy most nincs időm, mert este abban akarok menni színházba. Akkor még volt bérletünk, sokat jártunk 5 percre volt tőlünk a színház, de mindig az utolsó pillanatban mentünk, mert közel laktunk. Sürgettem a férjemet és mondta, hogy majd hívunk taxit, mert a garázsunk messzebb volt mint a színház. A színház másik oldalán. A taxi állomás meg előttünk volt. Régi szép idők.
    Kata

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698542 (77580)
    2014-11-02  22:10
  22. Torolt_felhasznalo_698542
    Torolt_felhasznalo_698542
    2014. november 2. 22:1077580.

    Sziasztok Kedves Nagyikák!

    Ma el voltunk bevásárolni,mert majdnem mindenből kifogytunk itthon.Na meg a lányom hétközben nem ér rá,későn ér haza.Sajnos estére még mindig nagyon rossz a közérzetem.Mostmár a füleim is fájnak.

    Etukám
    nagyon szívesen válaszoltam arra amit kérdeztél.De nem Rákospalotán voltál,hanem Rákoscsabán.Pécelről oda lehet legközelebb és hamarabb eljutni.Rákospalota nagyon messze van tőlünk.Az a lényeg,hogy sikerült mindenhol hamar a csatlakozást elérned.Legalább jól megdajkáltad a kis dédunokádat.Volt rá elég időd a haza utazásig.
    Ma estére nekem is felment a vérnyomásom.Zúgott a fejem a nagy nyüzsgéstől.Már teljesen karácsonyi a hangulat a nagy áruházakban.De általában mindenhol.Nagyon sok sírós kisgyermeket láttam,ahogyan nézegették és szerették volna megkapni a kirakott játékokat.Egy 5.év körüli kislány akkora hisztit lecsapott,szinte elájult az apja karjai közt.
    Én ilyenkor már nem vittem magammal vásárolni a gyerekeimet,mikor kicsik voltak,hogy ne fájjon a szívük olyanokért amit esetleg nem tudtam volna megvenni nekik.Igaz akkor még nem voltak ilyen nagy hipermarketek és még a karácsonyi ünnep sem anyagiasodott el ennyire mint most.De biztosan sok szülő nem is tudja hova tenni a gyermekeket.Mit tehetnek bepakolják őket a kocsiba és mennek nézelődni,vásárolni.Azután ez van belőle.A gyermek szíve fáj,hogy nem tudják neki megvenni amit szeretne.
    Marika sajnos a butikokban is mind Kínai árut árulnak és drágák is.Már teljesen eltűnt a hazai kézműves iparág.Nagyon nehéz itthon gyártott termékeket kapni.Legyen az ruha vagy cipő és bármi.Megjön megint a melegfront ezért fáj a fejünk még itt vannak a bacik is.
    Katika sajnos én sem bírom a nagyon lapos sarkú cipőket.De általában csak nagyon magas sarkúakat lehet kapni ez a két véglet van.
    Jó éjszakát kívánok mindenkinek és egy kellemes új hetet!Puszi!Böbe

    előzmény:
    bodnar-jozsefne (77571)
    2014-11-02  18:43
  23. 2014. november 2. 20:3077579.

    Marikám!


    Kívánok jó pihenést neked. Én is elmegyek , és lefekszem mert egy kicsit fáradt vagyok.


    Mindenkinek kívánok jó éjszakát, és szép álmokat!


     


     


     



    Meggyesi Éva: Ha soha többé...



    Ha soha többé nem látnálak
    akkor is hinned kell nekem!
    Hisz te voltál az egyetlen a földön
    kiért feladtam volna mindenem!



    Rólad álmodtam, mikor nem voltál itt!
    Meg annyi hűvös éjszakán
    hozzád szállt minden sóhajtásom
    álmaim szürke fátyolán.



    Benned láttam a kinyíló virágot
    a zöldülő rétek lágy sóhaját,
    tőled vártam a hűs szél érkezését
    amitől halkan suttognak a fák.



    Tőled akartam mindent a földön
    ami még egyszer boldoggá tehet,
    de ha te nem jössz, nem marad semmim!
    Csak szétfoszlott álmok, múló képzelet!


    előzmény:
    riamam (77578)
    2014-11-02  20:20
  24. 2014. november 2. 20:2077578.

    Etukám!


    Nem mentem ki hozzánk gyalog igen messze biciklivel nem volt kedvem elég ködös hűvös idő volt meg a fejem sem az igazi ma. Tegnap voltam a gyerekekkel de vmelyik nap kimegyek a nászasszony is küldött ma mécsest a Páromra.


    Elhiszem szép este de egyedül és bicóval nem Ők ma a másik temetőbe voltak.


    Meg a Kislány ment vissza készítettem neki kis kaját, a Fiú sosem visz igaz Ő ott kap enni.


    Megyek is pihenni holnaptól megyek 5 nap inf. kezelésre.


    Szép estét Mindenkinek!


    Marika


     

    előzmény:
    bodnar-jozsefne (77574)
    2014-11-02  18:54
  25. 2014. november 2. 19:0877577.

    Kata!


    Jó hogy írod, hogy nézzek utána a netten, hogy mi lehet az oka, hogy nem virágzik. Utána fogok nézni legalább egyszer látnám, hogy szépen virágzik.


    Szerintem a te kaktuszod szereti a helyét, és azért virágzik neked egy évben többször is,


    Anyukám mindig mondta, hogy mindig legyen egy helyen .........................egy helyen van állandóan, és még sem virágzik.


    ET.

    előzmény:
    ermitak (77575)
    2014-11-02  18:58
  26. 2014. november 2. 19:0177576.

    Miácska!


    Én sem bírom a szagokat, és az illatokat. volt nekem is olyan automatikusan spricniző illatosító készülékem, de nem használtam sokáig mert nagyon köhögtem tőle.


    A parfőm íllatát sem bírom elviselni . Aztán egyszer vettem olyan golyós légfrissítőt , de azt sem használtam egyáltalán mert itthon elolvastam, és rá volt írva, hogy allergiát okozhat.


    Láttalak a Fészen a kis Tündérkéddel nagyon szépek vagytok. Szüli vagy névnapot ünnepeltetek?


    Puszillak:Eta

    előzmény:
    mia049 (77540)
    2014-11-01  13:12
  27. 2014. november 2. 18:5877575.

    ET!
    A neten nézz utána hogyan lehet gondozni a karácsonyi kaktuszt. Mikor hogyan kell pihentetni. Jelzem én nem így csináltam, de minden évben virágzott, csak mint ahogy írtam felcseréli az ünnepeket. Húsvétkor is virágzott, de már máj. 1-jén is, most Mindenszentekkor. Általában húsvétkor ezét nem is tudtam eleinte, hogy karácsonyi, vagy húsvéti kaktusz. Teljesen megzavart.
    Kata

    előzmény:
    bodnar-jozsefne (77573)
    2014-11-02  18:49
  28. 2014. november 2. 18:5477574.

    Marika!


    Nem vagy egyedül a fejfájással mert nekem is fájt egész nap. Jönnek -mennek a frontok, és ez bizony sok gondot okoz. Nem bírom a melegfrontot, és a szelet sem.


    Írtad, hogy kimégy a temetőbe:- voltál? Ilyenkor este nagyon szép lehet mutatták a híradóban.


    Nálunk voltak polgárőrök a temetőben nagyon meg voltam lepődve mert eddig egyik évben sem láttam őket.


    Eta

    előzmény:
    riamam (77561)
    2014-11-02  12:50
  29. 2014. november 2. 18:4977573.

    Kata!


    Nagyon szép napom volt ma is. Neked is csütörtökön gondolom mind a három unokád is nálad volt így meg tudtad őket szeretgetni.


    Nagyon szép a kaktuszod sok virág van rajta. Nekem is van Karácsonyi kaktuszom már vagy 10 éves, de még nem láttam rajta virágot. Nem tudom mi lehet az oka.


    ET.

    előzmény:
    ermitak (77557)
    2014-11-02  10:33
  30. 2014. november 2. 18:4677572.

    Szervusz Katika!


    Nagyon szép napom volt ma is. Hazajöttem megebédeltem , és pihentem .


    Benikét érte egy kis baleset.


    A temetőben gyújtottunk a Jézuskának gyertyát, és megfogta az egyik mécses tetejét ami természetesen meleg volt. egyből eltört a mécses.


    Most este beszéltem Mónikával azt mondta, hogy már nem fáj neki.


    Legyen szép estéd.


    Eta

    előzmény:
    kutymuty60 (77553)
    2014-11-02  10:00
  31. 2014. november 2. 18:4377571.

    Szervusz Böbe!


    Olvasom, hogy beteg vagy. Szerintem is bekaptál valamilyen vírust. Én voltam benne, és torok fájással kezdődik, aztán jön a köhögés is. Nagyon nehezen keveredtem ki belőle, és sokáig köhögtem.


    Gyógyulj meg minél előbb.


    Még egyszer köszönöm a menet rendet mert voltam Rákospalotán tömegközlekedéssel, és nagyon hamar odaértem .


    Sehol sem vártam 1-2 percnél többet.


    Legyen szép a jövő heted.


    Puszillak: Eta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698542 (77550)
    2014-11-01  23:12
  32. 2014. november 2. 18:0877570.

    Katám!


    Csak az a baj néha a butikokban is azt árulják de dupla áron, de én is ilyen nagy kínaikba ritka mikor vmi ami fontos ráakadok. Hát igen a nagyon magas már nem való nekünk meg a teljes lapos sarok is rossz, nehéz esetek vagyunk.


    Marika

    előzmény:
    ermitak (77569)
    2014-11-02  17:20
  33. 2014. november 2. 17:2077569.

    Maika!
    Itt a TESCO mellett is van egy Kínai bolt. Tegnap ott is voltam, cipőt is néztem, de már a ruhákhoz nem volt kedvem, még m.tartót is próbáltam, de nekem nincs szükségem szivacsra, és mind olyan. Volt egy nagyon szép velúr bokacsizma de alacsony volt a sarka. Vagy nagyon magas volt, vagy alacsony. Nekem a kettő között kellett volna. Kedden én is elmegyek a Butik sorra.
    Ott van molett butik is.
    Kata

    előzmény:
    riamam (77568)
    2014-11-02  15:20
  34. 2014. november 2. 15:2077568.

    Katám!


    Őszintén a Tescó mellett van vmi hatalmas kínai bolt ruha akkor a Taccoó meg a jó ég de tudja milyen bolt utálok bemenni tényleg egy eladó sincs bolyong az ember a ruha halmazok között utálom.Azért jobb szeretem a butik jellegű kisebb boltokat és még a lengyel piacnak nevezett akármit is kérek a méretemre v. v. nincs és kész, ami a méretem megmutatja, v. ideadja hiába régi beállítottságúak vagyunk mi még.


    Ha nincs a méretem akkor mit bolyongjak ott.


    Marika

    előzmény:
    ermitak (77567)
    2014-11-02  14:28
  35. 2014. november 2. 14:2877567.

    Marika!
    Nem is szeretem a nagy áruházakat. Csak kóvályog az ember benne, mindig átrendezik. Nem találok semmit, ha valamilyen céllal megyek. hogy megkérdezzen az ember valakit, egy eladó sincs.Néha egy-egy árufeltöltő. Hát igen ezzel sok embert elküldenének az biztos. De már olyat is hallottam, hogy a TESCO kivonul. Még vegetálnak. Nem is olyan olcsó már.
    Kata

    előzmény:
    riamam (77565)
    2014-11-02  14:20
  36. 2014. november 2. 14:2177566.

    Katám!


    Én is így voltam vele most valahogy pihentet nem erőszakoskodik, ritkábban jön föl.


    De azért van valóban, hogy becsapjon.


    Marika

    előzmény:
    ermitak (77562)
    2014-11-02  13:23
  37. 2014. november 2. 14:2077565.

    Katám!


    Pedig akkor keresnek jobban ha hétvégén dolgoznak és az emberek már rá is szoktak a hétvégi vásárlásokra is. Én nagyon ritkán megyek Tesco meg az ilyen nagy boltokban pláne magamnak megveszek mindent itt a városban mert ezek a boltok elég kint vannak tőlem, ugyan helyi járattal el tudok menni ha akarok éppen.


    Egy személynek tudod minimális ami kell.


    Marika

    előzmény:
    ermitak (77563)
    2014-11-02  13:34
  38. 2014. november 2. 13:3977564.

    A legfontosabbat kihagytam, hogy még karácsonykor, újévkor is dolgoznak. Azt mondta megéri nekik. Ilyenkor több fizetést kapnak, és be vannak jelentve is. Szívesen dolgoznak. Megbecsülik őket. Nem minimál bérrel dolgoznak.
    Kata

    előzmény:
    ermitak (77563)
    2014-11-02  13:34
  39. 2014. november 2. 13:3477563.

    Marika!
    Most voltam lent a kis boltba. Jól elbeszélgettem az időt az eladóval. Arról beszélgettünk, hogy Viktor azt akarja, hogy a nagy áruházak vasárnap, és ünnepnap ne legyenek nyitva. Felőlem be is zárhatnak, nekem nagyon megfelel ez a kis bolt. Reggel 6- este 10-ig vannak nyitva. Friss húson kívül mindent megkapok, de fagyasztott csirkét kacsát is kapok. Nagy bevásárlásokat már nem is a nagy áruházakban végzek. Zöldség, tojás savanyú káposzta, gyümölcs, minden van. Most tervezik, hogy süteményt is fognak árulni.
    Kata

    előzmény:
    riamam (77560)
    2014-11-02  12:48
  40. 2014. november 2. 13:2377562.

    Marika!
    Éppen ez a gond, hogy mindig megjelenik a panel, és nem kattintok rá, de olyan erőszakos. Olyankor kikapcsolom a gépet, mert nem tudok tovább lépni. Várja, hogy végre kattanjak már rá. Aztán újra megjelenik, habár most már egyre ritkábban. Majd elválik ki bírja tovább.
    Kata

    előzmény:
    riamam (77558)
    2014-11-02  12:45
  41. 2014. november 2. 12:5077561.

    Etuka!


    Örülök,hogy Neked is jutott a reggeli kávéból


    Délután várunk!


    Marika

    előzmény:
    bodnar-jozsefne (77552)
    2014-11-02  08:39
  42. 2014. november 2. 12:4877560.

    Kata!


    Küldjél egy kis napsütést mindjárt jobb a kedvünk!


    Marika

    előzmény:
    ermitak (77557)
    2014-11-02  10:33
  43. 2014. november 2. 12:4877559.

    Kata!


    Mondom nálad is az lehet annyira erőszakosan akarják rákattintsál a frissítésre persze vásárolj windows előfizetést sok pénzért. Aki valóban dolgozik a gépen biztos megéri de nekünk kis levelezések miatt pontosan jó ez ami van.


    Az a lényeg semmi féle frissítési v. ajánlati akármire ne kattints, mondtam én már jártam így és felvilágosítottak semmire ne kattintsak mert akkor kis káosz lesz, igaz én azért tudtam írni csak alul jelent meg.


    Marika

    előzmény:
    ermitak (77555)
    2014-11-02  10:22
  44. 2014. november 2. 12:4577558.

    Katikám!


    Gondoltam ma még kimegyek bicón a temetőbe de inkább nem annyira fáj a fejem, vérnyomásom inkább alacsony. Vigyázok inkább alacsony legyen mint sok kávét sem nagyon iszom, gondolom a front.


    Tegnap voltunk a családdal a temetőbe utána együtt inkább vacsora volt mint ebéd ettünk,  ma akartam menni cserélni a mécsesekbe mert rá is érek,  de majd vmelyik másik nap.


    Itt nem igen lesz napsütés inkább majd leszáll a köd.


    Jó étvágyat az ebédhez.


    Marika

    előzmény:
    kutymuty60 (77553)
    2014-11-02  10:00
  45. 2014. november 2. 10:3377557.

    ET! Legyen nagyon szép családi napotok, ebben a gyönyörű napsütéses időben! Biztosan ott is jó idő van.
    Kata

    előzmény:
    bodnar-jozsefne (77552)
    2014-11-02  08:39
  46. 2014. november 2. 10:2877556.

    Katika!
    Nekem is nagyon fogtok hiányozni. Most is harmadjára írok neked. Mert megjelenik a kis panel, kilövöm, de kezdhetem újra a levelet. Ezért be is fejezem. Azért majd próbálkozom még szerdáig.
    Kata

    előzmény:
    kutymuty60 (77553)
    2014-11-02  10:00
  47. 2014. november 2. 10:2277555.

    Marika!
    Biztosan az időjárást érzed meg. Ugyanis szerdától egy melegfrontot említettek, akár 20 fok is lesz. Sajnos a melegfrontot én is megérzem.
    Ez ellen nem tudunk mit tenni.
    Olyan gond van a gépemmel, hogy írok, és mindig megjelenik egy panel, valami vírusírtó, legalábbis Petra azt mondta. Nem merek rákattintani, pedig addig nem tűnik el. Ilyenkor inkább kitörlöm, de akkor kezdhetem elölről az írást. Nagyon idegesítő. Van nekem virusírtóm, nem akarok én másikat. Lehet, hogy aztán fizethetek is érte. Ezért is kell már elküldenem a gépet.
    Kata

    előzmény:
    riamam (77551)
    2014-11-02  08:16
  48. 2014. november 2. 10:1277554.

    Sziasztok Kislányok!
    Böbe!
    Örülök, hogy bekukkantottál, de annak nem, hogy sünit nyeltél. Jól megfázhattál, ha ennyire fáj a torkod. Kúráld magadat, és pihenj már amennyit tudsz! Az ünnepeltnek boldog szülinapot kívánok!
    Neked pedig minél előbbi jobbulást!
    Kata

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698542 (77550)
    2014-11-01  23:12
  49. 2014. november 2. 10:0077553.

    Jó reggelt Kislányok!


    Nagyon nagy a köd, remélem később ki derül.


    Etuka!


    Akkor családi nap lesz ma is együtt mentek a temetőben.Ma én nem megyek majd az ünnepek előtt ki megyek, gondolok itt karácsonyra.


    Marika!


    Biztos a vérnyomás az ami a rosszulétedet okozhatja, kívánom erősödj, minél előbb.


    Kata!


    Nagyon fogsz hiányozni ha nem leszel a gép hibája végett, reméljük gyorsan meg lesz javítva és ismét itt leszel köztünk.


    Böbe!


    Nagyon sajnálom, hogy gyengélkedtél, nagyon kell vigyázni, nagyon hamar el lehet kapni ezeket az alaptomos víarusokat.


    Legyen szép vasárnapotok.


    Kati

    előzmény:
    bodnar-jozsefne (77552)
    2014-11-02  08:39
  50. 2014. november 2. 08:3977552.

    Szervusztok Kislányok4


    Legyen nagyon szép napotok! Marika köszönjük a gondoskodást egy kávét elvettem.


    Mi ma megyünk a temetőbe fél tízre jönnek értem a gyerekek.  Délután fogok jönni.


    Puszi mindenkinek.


    Eta

    előzmény:
    riamam (77551)
    2014-11-02  08:16

Címlap

top